Új privát üzeneted érkezett!

Viki: Mikor volt a baba-mama konferencia, férjem szaunázott a szállodában, én nem mertem. Úgy emlékszem szoptatás alatt nem ajánlott. Semmi értelmes dolgot nem találtam róla a neten.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Lir: Köszi Kép Nagyon aranyosak vagytok! Kíváncsi vagyok a hülye postásunk felcsönget e az ajánlott levéllel...vagy mászhatunk be érte a városba....Kép
Lehet kiírom a postaládára, hogy csöngessen föl és lemegyek érte....ha már olyan lusta...

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a jókívánságokat,nagyon aranyosak vagytok!BÉCI(Patri férje)
patri
 
 

 
 

Lir!
Ok,majd csörgök.

Connie!
Tök jó hogy jössz te is csütörtökön! Kép Én nem azért mondtam ám, mert nem akarlak látni; hanem mert azt hittem Ákossal nem akarsz szaladgálni!
Kép
Nem csalakozik még valaki hozzánk?

Nekem is jó a szerda-csütörtök is.
A férjem is jön majd , ő csemetét fog sétáltatni! Kép
Réka!
Neked melyik jó?
Lir!? Te jössz?
Ki jön még egy kis pletykálásra?

Ildi

delfinke
 
 


Béci(Patri férje)! Kép
Minden oké?Mikor műtik Benit?

delfinke
 
 


Szia Béci, Patri férje!
Írtam Patrinak sms-t, de ha Te is tudnál mondani kicsit többet a kicsiről és Patriról, jó lenne, ha nem bánod. Gondolok rájuk sokat! KépKépKép

Connie
Macho Ákos Kép
Köszönöm a virtuális muffinevő smiley-t Kép
A párod hogy van? És Ákos náthája?
Nagyon érdekesnek találtam az alvós témáról a cikket, és szuper, hogy kikutatsz témákat Kép

Berkiadri Kép
Meggyógyultál? És Martin baba hogy van? Írj egy picikét majd, jó?

Zitmi
Mit mondtak ma a hátadra? Köszi a muffinos képet Kép Most hétvégén máktortát sütöttem Kép Nem férek a bőrömbe, néha egyszerűen sütnöm kell vmit.

Lányok, Banyák Kép Ugye nem haragszotok, nem hagytalak el Benneteket, csak halomban állnak a dolgok. Elsősorban nem a házimunka, és nem is Rozibaba miatt, hanem tanulok, a szövegszerkesztőben csücsülök, meg a lányaimnak segítek a tanulásban. Ha kicsit eleresztem őket, lazábban figyelek, becsúszik rosszabb jegy. Főleg Zsófi szétszórt, muszáj figyelni rá.
Szóval, ugye nem felejtettek el engem?
A magányos Vezso (meg 3 gyermek Kép)
vezso
 
 


Közben írt Patri, holnap 9-kor lesz a műtét, és szegény Patri egy matracon alszik a földön...magyar kórházi viszonyok...Kép
Vezso
vezso
 
 


Delfinke!

Eddig minden rendben van.A műtét holnap 9-kor lesz és még nem tudni hány órás lesz!
patri
 
 


Ildi,
Mászkálhatok Ákossal, csak nem más gyerekek közé, akikkel összenyalják egymást játékát. De gondolom a babakocsiból csak nem fog átköpködni a fiúkhoz.Kép

Mennem kell fürdetni.

Patrinak és főleg Beninek nagyon szorítok holnapra!

KépKép
connie
 
 


Csak gyors bekukk a nagy "ünneplés" közben.Kép

Patri,Béci,
nagyon-nagyon szorítunk mi is, és helyzetjelentést várunk.Kép

Nem tudom, de lehet, hogy most pár napig gondolkodni fogok és nyalogatom lelki sebeimet, senkit sem akarok offolni ezzel.KépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimanó
Mi baj van?
V.
vezso
 
 


Vizimano,
De,de, offoljál csak! Mi történt?

KépKép
connie
 
 


Patri
Kitartás, holnap ilyenkor már túl lesztek rajta.
SZorítunk nektek.

Connie
Nagyon jól összefoglaltad az alvás témát. Köszi!
Egyébként én is hasonlóan gondolom, hogy nem kell agyongörcsölni és hallgatni kell a megérzésünkre. Illetve még az volt fontos gondolat, hogy alakítsünk ki szertartásokat , de mindez egy hosszú, több éves folyamat. Dórinál egyébként az is érdekes, hogy "leszokott" a konfortszopiról. Nem tudom, hogy ez ebben a korban normális jelenség-e, de ha jóllakott, akkor már nem akar cicizni, hanem szenvedélyesen szopja az ujját, és gyakorlatilag ezzel altatja el magát, igaz az öleben, mert egyedül max az autóülésben vagy a babakocsiban megy.

Delfinke
Nem tudom, rám vonatkozott-e az invitálás, de én valószínűleg nem tudok menni. A férjem csüt-ön biztos estig dolgozik és lehet, hogy szerdán is, de ez csak holnap derül ki.
Egyébként hol lenne a találka és hánytól?
pviki
 
 


Sziasztok Banyekok!

Csak beugrottam feldobni pár képet arról, hogy miért nem jövök mostanában gyakrabban a babanetre. Kép

Kép

Kép

Kép

ruz

Ez még a tegnap esti üzenetem, csak nem sikerült akkor elküldeni.
ruzicsky
 
 


Sziasztok!
Tegnap esti kép, miután 9-kor leraktuk aludni; Manó még randalírozott egy sort a kiságyban.

Kép
Kép

delfinke
 
 


Sziasztok!

Ildi, Lucinak folyik az orra, elég rendesen, és most van egy kis hőemelkedése is (37,5) Kép
Úgyhogy mi kihagyjuk a mai sétát, ne haragudj Kép
Pedig úgy vártammár Kép
Lir
lirian
 
 


Lir!

Oké, semmi baj!Szerintem mi sem megyünk, örülök hogy végre meggyógyult Törpi.
UTÁLOM EZT AZ IDÕT!NAPOCSKÁT AKAROK!!!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Helló Csajok!

akartam mélt írni Ildi de elmaradtKép igen, beszerveztem Connie-t és Ákost Kép

Lir: bocsi Kép jövök ma és akkor csevegünk.


Timurr: Maját megzabálom. annyira tündérke.

Beni apu: Patriékra olyan sokat gondolok! legyenek hamar túl rajta!!! velük vagyunk gondolatban !

Connie: nagyon jók az alvásos szösszenetek. Én asszem rájöttem mi a baj: ha nem pont abban a pillanatában teszem le a kiságyba, miko r álmos de még nem nyűgös: elrontottam az egészet. Akkor csak sír, nyöszörög, elégedtetlenkedik. egyszer asszem Vezso írta hogy amint meglátja Rozin az álmosság első jelét leteszi. De ezt olyan n ehéz eltalálni.

Ildikém: ha nem lesz zuhogóó eső vagy hóvihar vagy tornádó : megyünk holnap. 11-re. ugye azt beszéltük?

Dóri: remélem rendeződik a barátnőd babájával a dolog , amint hazaérnek. drukkolok.

Ruz: Bendi milyen üügyes. Látom nagy pakológép Kép

tegnap megint sírós napom volt. Boldi hisztizett, nem akart aludni. na mindegy éjjel csak kétszer kelt így tudtam aludni.

most a héten nekem nem jó a mamatali sajna. de legközelebb mikor lesz? ( mi szedjük a takarítás pénzt a házban, és itthon kell dekkolni )

Kép
juszti75
 
 


Juszti!
Nem holnap, hanem csütörtökön! Kép
Belém holnap áramot vezetnek(fizikotherapia)!
Kép
A 11 az tökéletes! Kép

Ruz!
Bendi nagyon ügyes, és annyira helyes kiskrapek! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Amik kimaradtak, persze szokkás szerint nem tudom egy hsz-ba beletenni : Kép

Vizimanó: mi bántja a kis érzékeny lelkedet? mi fáj? gyere mesélj....
mi meghallgatunk
Kép

Kriszta: Flóra nagyon helyes!

Lir. Luci popi hogy van? nekünk elmúlt neoranormontól a benőtt köröm. végül azt tettem rá.puszi

Kép
juszti75
 
 


mit nekem gyümölcs... mobilt adjatok Kép
Kép
vigyori
Kép
látjátok, itt szokott feküdni mellettem anya és lóg a neten...
Kép

Kép
juszti75
 
 


Ildi: igen igen. Vigyázz meg ne rázzon azzzzzzáááraammmm...KépMi meg holnap dokinénihez megyünk mérni. Kép azért Kép mert ebben a hónapban nagyon keveset híztunk. 20 dekát.

Kép
juszti75
 
 


Juszti!

már nem annyira durva, de azért még rendesen piros Kép körömvirágos krémmel kenem, mert tegnap már nyüszi volt, nem tudtam gyógyszertárba menni, ma meg... szobafogság van a láz miatt Kép
lirian
 
 


jobbulást kívánok LucinakKép

Kép
juszti75
 
 


Jó reggelt!

Én is szeretném már látni azt a napocskát!

Tegnap este nekem is fájni kezdett a torkom.Kép remélem nem robbanok nagyon le, én nem hiányozhatok a munkából.Kép

Ruz,
Bendi milyen ügyes.Kép És milyen jóképű.Kép Ákos teljesen be van sózva, mióta tud közlekedni, és mindig oda kavar, ahova nem kellene, aztán nagyon büszke magára.

Hétvégén Gabi szerelt fel gyerekzárakat egy fiókos szekrénykére a nappaliba, az egyiket mi sem tudjuk kinyitni.Kép

Lir,
Lucinak gyógyulást!

KépKép
connie
 
 


Lányok,
nagyon kedvesek vagytok, hogy törődtök lelkecskémmelKép Nem akarom a "családi szennyest" teregetni.Kép Már sokkal jobban vagyok, főleg, hogy az érintettnek is elmondtam a véleményemet és sikerült ezt indulatok nélkül megtennemKépKép és belátta, hogy valóban hülye volt.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Patri család: Szorítunk, ügyesek legyetek, várjuk a híreket!

Vizimano: Örülök, hogy rendeződnek a dolgaid.
Ez egy depis időszak most úgy tűnik Kép

Connie: Pasik hogy vannak? Remélem már nem betegek!

Lir: Gyors gyógyulást Lilinek!

Juszti: Hehe, a mobil nálunk is nyerő, meg a tv távirányítója meg minden ami nem neki való Kép
Édes a fiad!

Ruz: Gyönyörűűűűűűű ez a kissrác!!!! Nagy kópé!

Ildi: Kis vejünk is jó fej Kép Az árammal vigyázz! Kép

Vezso: Jó tanulást!

Gréti emelgeti a fenekét ezerrel mostanában hason fekve, és gyönyörűen halad hátrafelé. Furdul hasról is hátra meg hátról is hasra ha valami nagyon kell neki, de nem grillcsirkézik. Tolat inkább. Közben dumál összevissza. Nyála csorog ész nélkül. Most épp a habtapis kiskrokodilt rágcsálja egekbe néző fenékkel.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!!!

Egy kissé eltüntem megint, de annyi dolog van mostanában. Még mindig betegek vagyunk, az egyész család köhög.

Patri!!!
Drukkolok nagyon, hogy minden renben legyen veletek!!!!!!
Szegény manócskádnak mi mindenen kell ilyen picin keresztül menni, de reméljük, hogy lelkecséjét nem viseli meg nagyon a tortúra és hamarosan a vidám, felszabadúlt fiacskádat kapod vissza!!!!! Neked erőt és kitartást kívánok az elkövetkező napokra!!!!!!

Timurr, Juszti, Vizimano és a többi depis anyuka!!!!
Remélem hamarosan vidám banyák lesztek!!!KépKépKépGondoljatok arra, hogy jön a Karácsony, lassan lehet díszítgetni, készülődni, én ilyenkor mindig megbékélek magammal és oylan furcsa lebegő állapotba kerülök!!!
A betegeknek jobbulást kívánok!!!!
zsuba31
 
 


Jó reggelt!

Na, talán most tudok kicsit írni is. Kép Amint látjátok Bendi lefoglal, mert már feláll mindenhova, de olyan dolgokba is belekapaszkodik, ami nem egészen stabil és mindig félek, hogy magára rántja pl. az éjjeliszekrényt... meg felállni még megy neki, de visszaülni az még nem mindig, úgyhogy résen kell lennem, nehogy kopp legyen a kis buksijának. Kép

Tegnap voltunk oltáson is, beadattuk neki az agyhártyagyulladás elleni oltást. Tegnap kapta az elsőt. Bár felmerült bennünk, hogy lehet, hogy összekevert valamit a dokinő, mert nemhogy semmi baja nem volt Bendinek utána, de nagyon kis virgonc volt tegnap este, úgyhogy lehet, hogy az oltás helyett valami jó kis drogot kapott, ami felpörget. Kép

Bendi éppen most bontja le a azt a barrikádot, amit a konyhához tettem, hogy ne tudjon oda bemenni...áááááááááá, pedig elég jó barrikádnak tűnt, persze járókája nincs, mert gondoltam minek az...hagy mászkáljon szabadon...lehet, hogy ezt nem gondoltam át eléggé...Kép Kép

Örülök, hogy ilyen tetszést aratott a répatorta recept. Kép

Virág, nem tudom mi volt nálad a gond a tortával. Kép nekem ez a recept mindig jól szokott sikerülni, legalábbis eddig...

Juszti

Boldi nagyon édi. Bendi is imádja a mobilt. De vigyázzatok nekünk is ilyen mobilunk van, nekem meg a férjemnek és a belekerült nyál nem tesz jót nekik...Kép Már többször történt, hogy átváltott fülhallgatós üzemmódra és olyankor ugye elnémul a telefon, mert úgy veszi, hogy most fülhallgatóval hallgatod...

Vizimanó

Nagyon jó képet tettél fel magatokról. Kép

Connie

jó, az összefoglalód az elalvásról, én úgy vagyok vele, hogy egymásnak teljesen ellentmondó dolgokat olvastam már erről, úgyhogy azt csinálom amit az ösztöneim súgnak...meg én azért nem aggódom, hogy alvászavar lenne Bendinél a felébredezgetés éjjel, mert úgy látom ez szinte minden babánál így van, (persze van kivétel) úgyhogy gondolom ez természetes...csak azt nem értem, hogy amikor anyukámat vagy anyósomat kérdezem, ők azt mondják, hogy az ő gyerekeik aludtak éjszaka...akkor mások voltak a babák, vagy esetleg ők nem mondanak el mindent..., kidomborítandó szülői ügyességüket...? Kép

Szegény betegeknek jobbulást!

És külön drukk a Patri családnak!!!


ruz
ruzicsky
 
 


Martinnak, Rékának és Szilviknek boldog névnapot utólag is. Egész hétvégén nem voltam, és íme mennyi ünnep volt.

Ruz,
A répa-tortát én is megcsináltam, bár én sosem látta és sosem kostóltam (nem voltam talin) de itt annyian dicsérték, hogy kipróbáltam, és tényleg JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!
Õzgerincbe tettem (lehet hogy ebbe is kell) és férjemmel 3cm-es darab hijján mind megettük vacsi után Kép csak hogy hízzunk az éjszaka Kép Kép

Timurr,
Majának boldog féléves kort kívánok, arra a macis fotóra próbáld Maját becserkészni. Legyen már meg a folytatás Kép

Patri,
Drukkolok nektek, Grtéi nagyon izgul kis vőlegényéért.

Connie,
Nálunk is gond Gréti anorákjának nyaki bezárása Kép de az anorákja ebből a szempontból praktikus.
Egy fotó róla:

Kép

Ha így bepatentolom, és zippzárt nem húzom fel egészen, nem irritálja a nyakát.
Szerintem az anorák tetejáre, kapuszni alatt elől megkötve is jól melegen tarthatja Ákos nyakát.

Akiren
akiren
 
 


Ruz,
Anyukám bevallotta nekem bizalmasan, hogy ő egy csomó mindenre már nem emlékszik.Kép
De tutira azt fogom regélni én is, hogy Ákos milyen jó alvó volt.Kép Ma is fél 8-ig aludtunk - igaz, hogy nehéz volt lefektetni (nálunk a répa+sütőtökbe kerülhetett vmi drog), és ébredt is egyszer öt percre, amíg átpakoltam a kiságyból magam mellé, de ilyesmiket hamar elfelejtek.Kép

Járóka nálunk csak arra jó, hogy ha ki kell mennem a szobából, bele tudom tenni, annyit lefoglalja magát. Ez olyan 10-20 perc. De erre viszont nagyon jó.

Jégvirág,
Ákos már mászik (hátra), és még mindig nem forog hátról hasra!
Férjem jobban van, Ákos is talán, bár még mindig kell orrot szívni, de mintha kevesebb lenne a végtermék. De megint nem merem kivinni ebben a takony időben.Kép Épp most tervezem a kocsizsákját, van jó vastag fonalam, kötök neki egyet, de olyat akarok, ami mind a két kocsiba jó.
És mindenkinek köszönik a jókívánságokat!
Kép

KépKép
connie
 
 


Kép
Gyönyörű legkisebb leányom, Rozi Kép
Pár perces kép. Hogy ne felejtsetek el bennünket, és Ákos sem, Rozi vőlegénye. A macho Ákos. Kép
vezso
 
 


Connie
Jó ez a z alváss összefoglaló,köszi,hogy így mindennek utána olvasolKép

Akiren
eredmény?

Vizimanó
örülök,hogy jobban vagy.

Ruz
Bendi gyönyörű
Kép
Kép
Kép
Timurr
Vendég
 


Sziasztok Banyák Kép

Tegnap írtam egy jó hosszút, pl Jégvirágnak is válaszoltam a Mikulás-témára, de elszállt. Aztán már bedurciztam és nem írtam le még 1x. De be fogom pótolni!
Patrinak drukkolok, és várom a híreket.
Aki beteg, gyógyuljon meg, aki szomorú, legyen vidám és Mindenkit üdvözöl Rozi is. Kép
Ma egész délelőtt az ortopédián voltunk Szentednrén, mert kontrollra mentünk, röntgen stb, és Rozi csípője teljesen negatív!! Majdnem a dokinéni nyakába ugrottam. Az utóbbi 6 hétben tornáztatni kellett csak, de azért aggódtam. Ez különben is egy nagyon szigorú dokinéni ott. Úgy örülök Kép
Aztán főztem itthon kicsit, Rozinak is, most meg jegyzeteket csinálok Veronikának a holnapi töri előadásához. Már megírta ő a nagyját, nekem csak még érdekességeket kell gyűjtögetni. Meg 2-re megyek értük, és keddenként egy másik kislányt is én hozok el a suliból. Õ Zsófi osztálytársa, itt van velünk, amíg anyukája, aki tanul, azért szoktam neki segíteni. Keddenként tovább tart neki az egyetem. Ilyenkor 5 nőnemű lény van itthon Kép Bekeverek nekik egy adag palacsintát mindjárt.
Még egy kicsit vasalok is.
Ezért nem jöttem délelőtt.
Vezso
vezso
 
 


Csodálatosak a képek, amiket feltettetek, öröm nézegetni, hogy cseperednek a babák Kép
Timurr
Látom, sikerült a macis képet megcsinálni, jó kis sorozatod van már, később is jó lesz nézegetni majd. Kép Maja olyan szép Kép A haját pedig irigylem, Rozi nevében Kép
Jobb a kedved? És Maja jobban alszik éjjel?

V.
vezso
 
 


Rozi gyönyörűségesKép

KépKépKép
Vendég
 


Timurr
Látom, mégiscsak sikerült a macis kép. Szuper!

Vezso
Rozi, mint mindig, most is nagyon szép.

Ruz
Aranyos a kisfiad, hogy így pakol. Nálunk Dóri erre még szerencsére nem jött rá. Igaz, abban a szobában, ahol ő játszik, nem is nagyon van ruhásszekrény.

Ildi, Juszti
A fiúk nagyon édesek.

Connie
Azért abban is van valami jó, hogy Dóri mostanában későn alszik el. Tegnap 10-ig, ma pedig 1/2 10-ig aludtunk.
Ákosnak+férjednek jobbulást.

Ti ebben az időben elmentek sétálni? Nem sok kedvem van kidugni az orromat.
pviki
 
 


Vezso
Nagyon várunk vissza.Durcit megértem.Szegény Maja haját állandóan becsípem a patentokkal.Kicsit jobban vagyok és jobban is alszikk törpillám.

Timurr
Vendég
 


Timurr!

Ez valami fantasztikus!!!! Ez a macis sorozat!!!

Eszmeletlen jo.... Cukorfalat Maja!


Vezso!

Rozi is szuper csinos kis csajszi!!!!!
Drukkoljal, ma irok muveszettortenet zh-t az idegenvezeto tanfolyamon!!!
kovetkezo tema: turisztikai alapismeretek....
Kivancsi vagyok mi lesz.. Muvtori egy kicsit tomeny!!!!!!!! Kimerithetetlen tema.

Udv, BJ

Anya Manot csinal Andorbol - kep (remelem meg nem volt fenn itt)Kép
babjag
 
 


Anya, már megint netezel?!

Kép

Na jó, addig szerzek magamnak egy kis olvasnivalót.

Kép
pviki
 
 


Timurr
Köszi. Kép Szuper a macis sorozat, olyan jó ötlet!!
És mennyire sokat változott Maja, nem?
Tök jó, hogy alszik is és a kedved is jobb. Kép

Pviki
Köszi a dicséretet, irtó édes a lányod, és hogy lezd pakolni!! Kép Mi szoktunk menni ilyenkor is sétálni, Rozi arcát ma is megcsípte a hideg levegő...És jobban alszik a sétálós napokon.
És: ma először igazán megdicsértem magamat, hogy megvarrtam azt a meleg betétet a babakocsiba...Mert ma tényleg jól jött, a hideg miatt Kép

Babjag
Drukkolok Kép Nem is tudtam, hogy már tart a tanfolyam, ott leragadtam, hogy beiratkoztál. És tetszik? Azt hiszem ismerek pár előadót...Azért meghallgatnám miket mondanak Kép

Na beviszem az irományaimat a szövegszerkesztőbe...Elszakadok egy időre Tőletek, irogassatok, lányok...
Hadd olvassak mit ma este Kép
Vezso, még két nap férj nélkül Kép
vezso
 
 


Sziasztok!

Mindenek előtt: Parti, nagyon sokat gondoltunk rátok, remélem már túl vagytok a nehezén. Kérlek, ha tudsz, jelentkezz, Vezso, ha lesz vmi híred, oszd meg velünk!!!
Kiderült, hogy nem "elromlott" Picilányunk, exfittnessbaba LucaZsófi, hanem lebetegedett... Kép Nem kap levegőt a nóziján, azért ébredhetett... Van valakinek pesztonka orrszívója? Mindenki a porszívósat dícsérni, de az nekem olyan brutálisnak tűnt... Azt viszont nem akarom, hogy a nátha a fülére húzódjon.. Mennem is kell, szerettem volna még hozzászólni sok mindenhez, főleg az alváshoz, de szegénykém max 20 perceket alszik, aztán ébred, s egész nap nyügike... Hát ezt megértem, én is az lennék... Jajjajajjja, gyorsan gyógyuljon meg!!!!
És persze minden baba és mama és férj!!! És depisek is fel a fejjel!
(És nekem pontozni kellene egy csomó önéletrajzot , brühühü...)
Eszter
wester2004
 
 


SziasztokKép
Olyan jó,hogy ennyi képet tesztek fel!Imádom nézegetni őket!!!
Timurr
Maja macis sorozata verhetetlen!Ezért sztem még ő is vállon fog veregetni,ha nagyobb lesz.Tök jól követhető,hogy nőtt Maja.Te találtad ki?Vagy láttál ilyet vhol korábban?Kár,h nekem nem jutott ilyesmi eszembe-no és ekkora macink sincsKép,de majd a kistesónál--csak akkor meg Vince durci lesz később,h róla miért nem készült ilyen sorozatKép

Ruz
Torta így is finom,de inkább piskótajellegű lett a tészta,és legközelebb teszek bele diót,nekem hiányzik belőle,csak vasárnap nem volt itthon.Bendi nagyon jó pasi,hiába sármos apuka+csinos anyuka,gyanús lenne,ha nem lenne jóképűKép,és nagyon ügyesen kópéskodik.
Ja:szerintem mi valóban aludhattunk,de azért mert akkortájt volt divat a "hagy sírjon csak tágul a tüdeje" című epigramma,nekem is mindig mondja anyu,h mindek veszem ki éjjel a gyereket,hagy gügyörésszen magába,majd visszaalszik,és amikor mondom neki h nem gügyörészik,hanem sír,elég hitetlenkedve néz,Szóval szerintem akkortájt azért aludtak a gyerekek,mert hagyták őket sírni és egy idő után rájöttek(tünk)h felesleges sírni,úgysem jön senki a megnyugtatásunkra.Aztán lehet,h tényleg mások voltak az akkori gyerekek,végülis az is igaz,h akkortájt nem ért annyi inger egy gyereket,mint manapság.

Pviki
De jó,h Dóri ilyen rendes csajszi,hogy későn fekszik-későn kelKépVince későn fekszik,és korán kelKép Bár ma nem szólhatok semmit,mert fél7kor még visszaaludt fél9igKépDóri is gyönyörű!!

Vezso
Elfelejteni téged?Na ne viccelj!!Ro nagyon nagyon szép!!Vince nem tudja,mit hagyott ki a múltkor,amikor Rozi megpuszilta,de Vince tojt a fejére.Majd rájönKép

Ildi
Mekkorát nőtt Marcipán!Nagyon édes a kis kópé!Hogy van a kezed?Én a héten még nem megyek a mamatalira,talán a következőre.

Lir
Lucinak jobbulást

Mi már voltunk sétálni,délután meg jönnek anyósék ,elviszik Vincét megint egy kis sétára,mert nekem takarítanom kell,most már nincs mese,iszony állapotok vannak.Ez az öltözés-vetkőzés a halálom,legyen már tavasz,vagy még inkább nyár!
Jó nektek,h szeretitek a karácsonyt,én eddig utáltam,lehet h most Vince miatt én is meg fogom szeretni.A 24.-e miatt még harc lesz,az tuti,mert én 3asban szeretném tölteni az ÉN családommal,aki a fiam és a férjem(v fordítvaKép,eddig viszont minden évben vki meg volt sértődve,h nem nála töltjük a szentestét;na idén mindenki meg lesz sértődveKépa szeretet jegyében természetesen...

Kérdés:csináltam jégkockatartóban lefagyasztva pipipürét,most adva vannak az édi kis pipikockák,de hogy olvasszam fel,ha nem akarom mikrózni?Ti hogy csináljátok?

Vizimanó
Örülök h jobb a kedved,egyáltalán nem off panaszkodni ittenKépTalán tudunk segíteni,ha mással nem némi jó szóval.

Juszti
Boldi,szívem csücske nagyon helyes!!!KépNeked is van msn-ed?Mi a címed?ha nem titok perszeKép

Kingu
Boti meggyógyult?

Patri
Gondoltam Rátok egész délelőtt!Remélem jól vagytok!!!

Na dugulok,sziasztok
Virág
villes
 
 


Timurr,

A macis sorozat szuper Kép

Az eredmény ismét negatív lett. Úgyhogy marad az allergia, ami már szinte biztos, mivel most hogy már nem eszek tejterméket 3 hete, Gréti széklete rendeződött.

A kiscsaj nem akar enni semmit Kép Kép Kép
Almát már levettük az étlapról, a tök van soron, de az sem kell neki Kép Csak akkor ette immel-ámmal mikor tejcit kevertem bele, de ha az nincs benne, nem eszi meg Kép Nem tudom mikor lesz így egy szopi kiváltva....

Akiren
akiren
 
 


Wester!

En anno vettem egy "hiper szuper" kezi orrszivot.. Ara 7000ft volt. Azert vettem, mert anyukam szerint a porszivos - ahogy te mondod - olyan brutalis. No.... semmit nem er az a kezi orrszivot. Aztan amikor mar nagyon surgos volt a gyogyszertarban vettem par szaz forintert "csöpi" porszivos orrszivot, es szuper volt. En persze kiprobaltam magamon (mindent kiprobalok, izeket , gyogyszereket stb) es egyaltalan nem veszes.

Gyerkoc meg csak nem is sirt, inkabb megkonnyebult , hogy vegre kap levegot.
Nem azt mondom, hogy imadja. De nincs ketsegbeesve.


Patri, mi van veletek????
Udv, BJ
babjag
 
 


Virag
En hagyom hogy felolvadjon magatol kb 20p.

NEm eros a porszivos en is kiprobaltam magamon csak a hangja brutal...Kép

Patri drukkolunk.

Ebben a hideg idoben nekem nagyon nincs kedvem torpevel maszkalniKép

Betegenek jobbulast.

Timurr tunderi Maja-baba ezeken a novekedesi macis kepeken.


Kép
vaktyuk
 
 


Köszi mindenkinek a macis sorozatra való dícséretetk,hasonlót láttam,anyuék megvették a mackót így adott a dologKép

Wester
Nekünk volt pesztonka,de igazából annyit ér,mint a kézi,a porszívós a legjobb,az igazán seccperc alatt kiszívja amit kell.nálunk még csak szutyika volt eddig szerencsére és a kézit használom ,sterimarral fellízítom és azzal is kitudom szívni,de ha folyékonyabb is lesz jön a porszívós.
Jobbulást exfitnessbaánakKép

Akiren
sajnálom a diagnózist,de annyi hogy 1 éves koráig nem kaphat Gréti tejterméket nem?
Szerintem most ne erőltesd a kaját várj pár napot és kezd újra.

Babjag
olyan édes Andor azon a képenKép

Virág
Vincus hogy alszik mostanság?
pipikocka:vedd elő egy-két órával elötte mielött adnád és tuti adigra felenged.Én fagyaztok le mindenfélét,de párnap múlva felhasználom,mondjuk husit még nem nagyon adok,de zöldségeket,gyümit csinálok egy pár adagot és a kis aventos poharakba teszem.

Alig van tejci,éjjel csak cummog meg sem indítja Maja,nappal 2-3szor van szopi.Így szerintetek elmegy a tejci?

Képzeljétek Maja felfedezte,hogy bábábábábábábábá,ápápápápápá és egész nap ez megy,tök édi,meg kell zabálniKép

Pviki
Nálunk is van ez az érzés,nézés.Tündéri a kiscsajszi.

Timurr
Vendég
 


Köszi mindenkinek a macis sorozatra való dícséretetk,hasonlót láttam,anyuék megvették a mackót így adott a dologKép

Wester
Nekünk volt pesztonka,de igazából annyit ér,mint a kézi,a porszívós a legjobb,az igazán seccperc alatt kiszívja amit kell.nálunk még csak szutyika volt eddig szerencsére és a kézit használom ,sterimarral fellízítom és azzal is kitudom szívni,de ha folyékonyabb is lesz jön a porszívós.
Jobbulást exfitnessbaánakKép

Akiren
sajnálom a diagnózist,de annyi hogy 1 éves koráig nem kaphat Gréti tejterméket nem?
Szerintem most ne erőltesd a kaját várj pár napot és kezd újra.

Babjag
olyan édes Andor azon a képenKép

Virág
Vincus hogy alszik mostanság?
pipikocka:vedd elő egy-két órával elötte mielött adnád és tuti adigra felenged.Én fagyaztok le mindenfélét,de párnap múlva felhasználom,mondjuk husit még nem nagyon adok,de zöldségeket,gyümit csinálok egy pár adagot és a kis aventos poharakba teszem.

Alig van tejci,éjjel csak cummog meg sem indítja Maja,nappal 2-3szor van szopi.Így szerintetek elmegy a tejci?

Képzeljétek Maja felfedezte,hogy bábábábábábábábá,ápápápápápá és egész nap ez megy,tök édi,meg kell zabálniKép

Pviki
Nálunk is van ez az érzés,nézés.Tündéri a kiscsajszi.

Timurr
Vendég
 


Virag
En hagyom hogy felolvadjon magatol kb 20p.

NEm eros a porszivos en is kiprobaltam magamon csak a hangja brutal...Kép

Patri drukkolunk.

Ebben a hideg idoben nekem nagyon nincs kedvem torpevel maszkalniKép

Betegenek jobbulast.

Timurr tunderi Maja-baba ezeken a novekedesi macis kepeken.


Kép
vaktyuk
 
 


Wester,
Nekünk Pesztonka van, és meg vagyok vele elégedve, sztem jó. Porszívós is van, de sose próbáltuk ki.Kép

Virág,
Ez nálunk is így volt: két éjszakát végigbőgtem, többet nem ébredtem (vagy legalábis nem szóltam, hogy ébren vagyok).Kép

Karácsonyt én azóta szeretem, mióta van nekem a férjecském, már első évben (akkor még nem voltunk házasok), bejelentettem otthon, hogy 24.-e a családé, azóta mindig itthon vagyunk Szenteste.

Pipipürét miért nem mikrózod? Én szoktam Ákosnak mikróval melegíteni, kifagyasztani. Nem lehetne?

Akiren,
Nincs semmi gond, ha nem eszik Gréti, akár egyéves koráig is jól elélhet csak anyatejen, nem lesz semmi baja. De biztos pár hét után belejön. Ha csak tejjel eszi meg a tököt,akkor nyugodtan add úgy neki.Kép Szopi kiváltása nem igazán cél, Ákos pl. sokat eszik, de ő is mindig szopi után kap, nem hagytunk még el szopit a szilárd miatt. Vagy igen, csak nem vettem észre? Szóval igény szerinti szoptatásnál nincs is sok értelme a szopi kiváltásáról beszélni.Kép Inkább az a cél, hogy be legyen lassacskán vezetve a három étkezés, és mellette a szopi továbbra is igény szerint.

Étkezésről jut eszembe: megyek ebédelni.

Timurr,
Macis sorozat nagyon tuti.Kép

KépKép
connie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?