Új privát üzeneted érkezett!

VICA!!!NE!!!!Kérlek, (mert már én is bőgök)
Tegnap nekem volt a csúcspont, széjjel bőgtem az agyam, a párom nem tudott semmit csinálni velem, de most is akármikor tudnék sírni, Az életemnek nagyon rossz korszakát élem. Nem tudom mi lesz velem, én is telje mértékben felhagyok a babgyártással, mert ilyen testbe amilyen most az enyém 10000% hogy senki nem akar beköltözni.Kép
Vica, most Te is hasonló korszakodat éled, de hidd el, túlleszel rajta, és sokkal jobb lesz.Ne sírj, ne emészd magad, tudom könnyú mondani de nekem is most nagyon nehéz.Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Janna! Köszönöm az infókat! Még egy kérdés! Akit a nővérke ajánl, az magándoki? Mert amúgy is váltanom kell, viszont ilyen sztk jellegűt nem szeretnék.
Julcsi2
 


Ja Vica! És BOLDOG SZÜLINAPOT! lÉGYSZI, LÉGY BOLDOGABB!
Julcsi2
 

 
 

Vica, nagyon boldog szülinapot!!Kép
Egyszer úgyis meglátogatlak!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Voltam a WC-n , és elkezdtem barnázni. Icurka picurkát, de akkor is!Azt hiszem, ez már reménytelen!
Julcsi2
 


Julcsi, akkor ez hogy semmi nem jó egy Mérleg-vonás!Én is ugyanugy vagyok , érzek mint Te. Semmi nem jó, állandóan nyavajgok.Szinte utálom magam. Egyszerűen kibírhatatlen vagyok.
Te szoktál ott Pesten a párodon és munkatársaidon kívűl mással beszélgetni vagy találkozni??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Betti! Reni, Julcsi, Zsuzska!
Köszönöm!Kép Talán ennek éppen ma (a szülinapomon) kellett így történnie, hogy egy új életel kezdhessem a 23. évemet.

Hiányozni fogtok.

Azért jöttem vissza, mert nem tudom, hogy mindenki tudja-e a mélcímemet:
vica1982@citromail.hu
Mindennap megnézem a postámat, írjatok nyugodtan.
A többségnek megvan a címe, de ha írtok erre, akkor biztosan megjegyzem.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zuszka!

A páromon kívül nincs itt senkim. Hiszen ebben az évben költöztem ide. A barátaim messze vannak, a családom még messzebb. A munkatársaimmal erről nem szertnék beszélni. Nem akarom, hogy tudják, hogy babát szeretnénk.

Szar helyzet.
Julcsi2
 


Vica!
Nem tudok mit írni... Kép DE jó döntés.
Boldog szülinapot!!!!
Szerintem nekem is ezt kellene tennem. Mondjuk én nem vagyok/voltam olyan aktív tag mint te. Meg egyenlőre még érzem, hogy sikerül legyőznöm magam így is.

Zsuzska!
Rossz olvasni rólad is, hogy szomorú vagy.

Meg mindenkiről, aki most ilyen.
Csajok ezek után már csak jó jöhet ennek a kis társaságnak az életébe. Ennél rosszabb mi lehet még?!

moni
 
 


Vica! Igazad van. Mindannyiunknak ezt kéne tenni, mert senkinek nem tesz jót, hogy egész nap a peteérésünkről diskurálunk. Ez agyrém! Szép lassan mindenki becsavarodik.
Jó, hogy itt prédikálok, de közben meg én sem bírom ki, hogy ne jöjjek, mert érdekel, hogy kivel mi van és sok okosságot is tanul az ember.
Ördögi kör.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én abszolut nem a baba-dolog miatt vagyok szomorú. sok apró dolog.
Julcsi, én sem tudok kivel beszélni erről. nagyon nehéz.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!

Ha valami nyomja a szíved, nyugodtan írjál. Hátha valami okosságot tudok mondani. Tudod a címem!

Betti
betti73
 
 


Zsuzska!

Kár hogy nem vagyunk közelebb egymáshoz, néha összefuthatnánk kipletyózni a bánatunkat. Sok közös van bennünk! Többek között mindkettőnknek a hétvégén esedékes a mensi. Kép De komolyan, amióta próbálkozunk, az életkorunk, a problémáink stb... Biztos jó barátnők lennénk! KépNekem is sok apróság, ami a padlóra tett. De össze kell szednünk megunkat, mert baba csak oda megy, ahol minden oké!
Julcsi2
 


Lányok! Talán át kellene keresztelni a topicot, arra, hogy "lemondtunk a babáról" beszélgetni teljesen más dolgokról és talán akkor beindulna a zebraeső! Kép Kép Kép Kép
Na jó, rossz vicc
Julcsi2
 


Vica, nem tudok mást írni csak mint a többiek, hogy sajnálom. Amúgy amikor mélyponton vagyok akkor én sem írok ide, mert akkor tuti nem tudok elvonatkoztatni a baba témától.n Azért ha ritkán is de adj életjelt magadról.

Julcsi, ottani orvost ajánl, de szerintem mivel ez egy meddőségi központ (ha jól emlékszem) nagyon jó dokik vannak, kimondottan a baba témára vannak ráállva szerintem.

Hála égnek nekem van 3 gyerekkori barátnőm akivel rajtatok kívűl megbeszélhetem ezeket a dolgokat és mindig ők öntenek lelket belém. A párommal inkább nem beszélek erről, mert ő már nem nagyon reménykedik.Minden egyes hónapban jobban kiborul mikor megjön mint én.

Kép
Kép
janna
 
 


Megint van egy zebrás lány a másik topicban.

Kép
breni
 
 


Köszönöm Janna!

Az én legjobb barátnőm Tokajban él. Emailen és telefonon értekezünk. De ez nem elég! Kép Néha jó lenne elmenni vele, beülni valahová és dumcsizni, vagy elmenni vásárolni, vagy akarmi, egy kicsit lekötni magam, meg amúgy is.
Szerintem a páromnak is rossz, hogy nekem nincs itt senkim. Ha ficizni megy, vagy munkahelyi bulija, avgy focis vacsora van, akkor is lelkiismeretfurdalása van, hogy egyedül hagy.
Julcsi2
 


Reni melyik topicban és ki?
Julcsi2
 


Sziasztok.

Vica sajnalom.Lehet jobb igy.Viszont a gumizas lenyeget nem igazan ertem.Oke hogy most majd nem figyelsz semmit,meg minden.De amikor ujra elkezditek,lehet minden ugyanilyen lesz.Probald sajat magadat legyozni.
BOLDOG SZULINAPOTKép

lanyok az istenre kerlek benneteket szedjetek mar ossze magatokat.Ez nem egy program,hogy most egyutt leszunk,most nem.Probaljatok meg ugyanugy elni az eleteteket mint eddig.Higyetek el sokkal konnyebb lesz.

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!
Amicának hívják a ma megint megjöttben.
Csak olvasgatni mentem át és akkor láttam

Monyonak igaza van mindenben,bár néha én is elragadtattom magam ebben a témában,de háll istennek még 2 lábbal állok a földön.

Kép
breni
 
 


reni mindenkit elkap a hev,foleg amikor az ember a ciklus vege fele kozeledik,ez normalis dolog.Velem is igy van.
Az a lenyeg hogy ne zuhanj magadba.Ha ez megy a tobbi mar nem nehez.
Vasarnap mikor negativat teszteltem 4-5 percig rosz volt,de mosolyogva jottem ki a furdibol,majd legkozelebbKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka igazad van és így is ment egy fél évig!
De egyre kétségbeesett vagyok. A párom is már 36 lesz. Én nem szeretnék évekig várni és lombikkal próbálkozni. Pénzem sem lenne rá egyenlőre!
Julcsi2
 


Monyoka!
Nekem meg megjött vasárnap,én is mikor megláttam szomorú voltam de mikor kijöttem már nem,majd sikerül most,vagy a köv.hónapban,ha nincs baj,de mért volna,nem szabad egyből arra gondolni én mindig optimistán gondolkozom,vagyis megpróbálok.

Kép
breni
 
 


Julcsi! nagyon jó lenne, tényleg, én hiszek a horoszkopban és egy mérleg lánnyal tényleg nagyon jól kijönnék.Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Julcsi, Te milyen suliba jártál??
Mióta dolgozol ott ahol most vagy??

zsuzska80
Szombathely
 
 


julcsi persze ertem en,hogy az ido halad,csak sajnos azzal nemleszel elorebb ha ezen stresszeled magad.
Most biztos gondolod magadban hogy konnyu nekem hisz meg csak 22 eves vagyok a parom meg 26,de nekem meg a kivizsgalasokra sincs penzem,nemhogy a mesterseges megtermekenyitesre.
Vasrnap tudtam meg azt is hogy milyen sokba kerulnek a kivizsgalasok,mire osszegyujtenenk ra a penzt.....na de ez ugysem kovetkezik be,mert ugyis osszejon a gyerek.

reni csak igy tovabbKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo!
Kép
Bár most ki akarom próbálni a PG53-at hogy visszaállt e a peteérésem.

Kép
breni
 
 


Reni , honnét tudod hogy rendbe jött a péd?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Keditke,
sikerült regisztrálnom Kép, ha tudom beszúrom a görbém, ha egyáltalán annak lehet nevezni, Képmivel még csak a negyedik napnál tartok.

Nem túl jó kilátások, hogy fél v. egy év múlva én is ilyen lehangolt és depis leszek a gyermekvárástól Kép
Remélem én nem Kép!
<!--attachment: nov_15-294598.unk*attachment_icon.gif*application/octet-stream*139.8**nov%2e15%2edoc --><center><pre>
Kép
nov.15.doc (139.8 k)</pre></center><!--/attachment-->
adi77
 
 


Zsuzska!
Visszaálltnál arra gondoltam hogy van e egyáltalán peteérésem(bár ilyenre nem nagyon szeretek gondolni,mert miért ne lenne),a pg-ből remélhetőleg kiderül.Nem?De azért jó lenne tudni.Én még nem régen hagytam abba fogamzásgátlót.

Kép
breni
 
 


Beszúrni nem tudtam, csak csatolni Kép, de majd csak megtanulomKép.
Lehet, hogy én is kipróbálom ezt a gyógyszertári pe -t mérő izét. A DM-ben már olyan pisilőst láttam. Persze én még ráérek Kép.
adi77
 
 


Zsuzska!

Nyíregyházi Főiskolára jártam gazdálkodási szakra, mostmega ez egyetemet nyúzom Debrecenben közgáz szakon. Már csak egy vizsgám van hátra, meg az államvizsga. Na és persze egy szakmai nyelvvizsga Kép

Ennél a cégnél tavaly március óta dolgozom, csak eddig debreceni irodában voltam és februártól vagyok Pesten, teljesen más osztályon, de ugyanannál a cégnél!
Azt gondoltam, majd babával a pocakban befejezem, mert lesz időm otthon. Most nincs nagyon időm rá.
És kedvem sem. Nincs már erőm tanulni.
Julcsi2
 


Lányok, szerintem mással kellene lefoglalni magunkat és így talán a baba is gyorsabban jönne. Az, hogy ezzel foglalkozunk, és az emberbe sex közbe is benne van, nagyon megnehezíti a helyzetet.

Kép
elizabeth25
 
 


Breni én igy úgy voltam vele most hetedikén, amikor megjött, mint te. Szerintem már csak igy lehet. :-)

Kép
elizabeth25
 
 


KépSziasztokKép!
En nem is tudom mit irjak!
Vica!
Mar koran reggel akartam jonni hogy BOLDOG SZULINAPOT kivanjak,de csak most ertem ide!
En mashogy gondolom mint a tobbiek!Attol hogy elfutsz a problema elol meg nem fog megoldodni!!En igenis szeretnem ha jonnel ugyan ugy mint eddig!NE ADD FEL!!!!!!!Hiszen te mondtad hogy elkezditek a kivizsgalast es ettol jobban erezted magad!Hova lett a pozitiv hozzaalasod????????
Kicsit kemenynek tunhet amit irtam,es vedd is ugy mintha megraztalak volnaKép!Attol leszel depis ha nem beszeled ki a gondjaidat!Rajtunk kivul megtudod valakivel osztani?????
Szeretnek beled egy kis erot onteni!!!!!!Legyszi jelentkezz megint!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép:

remelem nem bantottam meg most senkit?!Ha igen biz isten nem jovok tobbet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa! Ez nem feladás, szerintem. És erre a problémára pont az a megoldás, ha elfutsz előle. Kevés ilyen dolog van, de ez szerintem ilyen. Nem foglalkozol vele és egyszer csak megtörténik. Ennyi. És ezt csak úgy lehet, ha az ember nem lóg egész nap a neten. Persze mindenkinek hiányozni fog, de ha írsz neki e-mailt biztos válaszol.

Azzal a gumis dologgal egyébként én sem értek egyet.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


szerintem embere valogatja.
engem ez erositet meg,a net.Olyan hetkoznapinak tunik minden,pe-,megjott minden.Szerintem ezt is ugyanugy meg lehet szokni mint barmi mast.

csak azt nem ertem mi valtozik fel,egy vagy harom ev mulva?semmi.Akkor is ugyanez lesz.Aki ragorcsolt eddig az akar 1 ev kihagyas utan is rafog.Mert minden kezdodik elorol.

Kép
monyoka
 
 


Igen, de szerintem nem szabad görcsölni, szerintem az gátolja a baba fogantatást, nekem a dokim egyfolytába ezt szajkózza. DE nagyon nehéz nem gondolni rá. Az ember csak akkor nem gondol rá, ha lefoglalja magát mással.

Kép
elizabeth25
 
 


Nekem pl.jo hogy ti vagytok!Nagyon sok mindent tanultan es sok mindent maskent latok!Orommel kelek fel reggel,mert tudom azt hogy delbe johetek ide hozzatok!DE HOL VAGYTOK MOST??????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok van olyan köztetek akinek nagyon rosszak a fogai? Mármint, hogy húztak ki már van 3-4et?

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Nekem igen,rosszak.Miért?De minden fogam rendben van tartva,és szépek.

Kép
breni
 
 


Nekem meg csak 1-t.Az egyik ragotKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni, mert nekem már hármat kihúztak, 25 éves létemre, mind a hármat felül. Most meg mind a két bölcsesség fogam letört, és egy gyökérkezelt rágófogam is felül :-( Úgy félek, hogy lassan egy sem marad felül, és én nem szeretnék kivehetős protkót. :-(

Kép
elizabeth25
 
 


Eliza!
Értelek.Nekem is van felül pótfogam 2.De jól néz ki.Sajnos ez örökletes dolog.Ez van.Nem rajtad múlik hogy romlik a fogad,de nyílván jobban kell(enne)ápolni.

Kép
breni
 
 


Voltam egy csomó helyen de mindenhol a pisilős ovulációs teszt van,én inkább a nyálasat szeretném.Kép

Kép
breni
 
 


HOL VAGYTOK???????????????

Kép
breni
 
 


De mér? A pisilős sokkal jobb! A nyálasat sokkal könnyebb elrontani. A pisilőset meg csak mártogatni kell.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


En is pont ezt akartam kerdezni!!

LANYOK!NE CSINALJATOK EZT VELEM!!!!!!!!!!
Kriszti,Angel,Agi,Vica,Zsuzska,Kata,Julcsi...
Jelentkezzetek,legyszi,legyszi,legyszi!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla!
Azt leírod hogy mikortól kell használni és meddig,öt darab van benne azt tudom.BabyMarkot láttam 2000.-ért.

Kép
breni
 
 


Kép

KOSZONOK MINDENT!!SZIASZTOK!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?