Új privát üzeneted érkezett!

szisztok lanyok.

vica nagyon sajnalom.Kép

lanyok szerintem ez a meddoseg dolog nagyon durva.kicsit korai errol gondolkoznotok.

egyebkent tegnap teszteltem egy negativat.Most en is osszezuhanhattam volna,de nem teszem.
bizom a kovetkezo honapban,aztan meg a kovetkezobenKép

Kép
monyoka
 
 


Zsuzska, kösziKép!
Már meg is csináltam Kép.
adi77
 
 


Csajok!
Ki használ vagy használt ovulációs tesztet?Egyszer kell megnyálazni vagy többször?Írjátok már le légyszíves,aki tud róla vmit.Köszönöm

Kép
breni
 
 

 
 

hu visszaolvastam.
nem semmi ez az elso masodik harmadik gyerek "vita"

nekem tok mindegy hogy ki hanydik gyereket varja.A lenyeg ugyanaz,hogy SZERETNE.
Azt meg egyszeruen nem ertem hogy mert fajditana a szivunket az aki mar pocakos.Akinek ez faj,azzal mar baj van.Urulni kell mas oromenek.O is valoszinu atelte ugyanazt amit mi.
En mindig nagyon orulok neki ha valaki zebrasat tesztel es bizok hogy en leszek a kovetkezoKép

Kép
monyoka
 
 


breni meg kel nyalazni es megvarni hogy megszarad.
kajalas utan adhat teves eredmenyt.

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Nekem is volt kb. 3 hete herpeszem. Szerencsére elmúlt, persze kicsit lassabban, mint régen. Most már én is kevesebbet aggódom. Holnap megyek dokihoz.

Angel!

Egyetértek Potter-Ágival. Szerintem a te eseted speciális, nem kellene megvárni az egy évet! Úgy szeretnék valahogy lelket önteni beléd!!!

Vica!

Kérlek ne hagyj itt minket!!

Betti
betti73
 
 


végre tudom, mi az a zebra Kép Ezer éve meg akartam kérdezni Kép
szamy
 
 


Breni,
az ovulációs teszt szerintem az LH tesz, ami egy hormon kimutatása a vizeletből. Szerintem erre utalt Kamilla. Én is használtam. Olyasmi, mint a terhességi teszt, és rá kell pisilni.
A PG 53 az az ösztrogén magas szintjére következtet, az a nyálazós. Erre gondolhatott Monyóka. Az ősztrogén az ovuláció előtt 3-4 nappal emelkedik meg, az LH meg 1-2 nappal nagyjából. Utóbbi (PG) kb 2000 HUF, többszür használatos.
Az LH tesztben 5 db van, ált. egy ciklusra elég. Nagyjából 1500 HUF. Nekem azért kellett, mert doki bácsi azt mondta, hogy nincs peteérésem. Szerintem jó találmány. Volt PG-m is, nekem az is bevált, de az nem olyan direkt, mint az LH. Mindkettő gyógyszertárban kapható. Egyik sem ezer százalék, de egész jók. Olvasd el a tájékoztatót figyelmesen. Bár a PG-jé kicsit nem korrekt.
Csak egyre figyelj...miután rápisilsz már ne nyald meg! KépKépKép

Szamy,
szia itt. Nekem is az elején a zebra meg a cn jelentett fejtörést. Kép
potter_76
 
 


Figyu Potter!

Azt mondta nekem egy lány, hogy ne örüljek annyira a pozitív LH tesztnek, mert olyan is lehet, hogy valakinek vmilyen hormonzavar miatt folyamatosan magas szinten van az LH-ja. Ez mitől lehet? Én úgy megörültem! Ha már a terhességi tesztemen nem látok két csíkot, legalább ezen!
Az viszont tényleg furcsa, hogy ötből három kétcsíkos (és még az is lehet, hogy a maradék kettő is az lesz!)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ági!
És melyik mutatja meg a peteérést?Vagy mindkettő?Melyik jobb?

Kép
breni
 
 


Kamilla,
nekem is 2 hónapig mind az 5 napon atomerős 2 csík volt. Egyszer mensi előtt 1 nappal is megcsináltam, akkor is. Utánanéztem, mi járhat magas LH-val. A PCO volt a legközelbbi. Most ebbe nem akarok belemenni, hogy ez pontosan mi, de nem feltétles sok cisztát jelent a petefészekben, hanem egy összetett betegség, ami meddőséget okoz. Ovastam, hogy gyakran páár kiló leadásával helyrejön. Ledobtam 4-5 kilót, és utána lett 2 ciklusban olyan, mint amilyen neked volt...a 2. volt az utolsó..a sikeres hónapban. Kép Szóval ha csak 1-2 nap magas, mint neked,az a normális. Ha mindig, mint nekem volt (és még a kontroll csíknál is erősebb volt)az gáz.
Na, szal az a lényeg, hogy ha magas az LH-d, akkor az mindig magas, ha csak 1-2 nap, az oké. Szerintem te okés vagy, ne parázz emiatt.
potter_76
 
 


Sziasztok!
Ugy vartam mar hogy johessek dumcsizni,erre visszaolvasok es teljesen levagyok dobbenve!
Itt ha valakinek menni kell akkor az en vagyok!Ez mar a masodik vita amiert en vagyok a felelos!
Senkinek a szivet nem akartam fajditani en csak leirtam az erzeseimet,mert ugy gondoltam hogy azert van ez a topik hogy itt kibeszeljuk azt amit otthon esetleg nem merunk!Itt mindenki odafigyel a masikra!Egyutt orulunk vagy akar egyutt sirunk azzal akinek szuksege van ra!UGYAN AZ A CELUNK:BABAT SZERETNE(N)K!Nem gondoltam hogy lesz olyan aki megbantodik azon hogy lemertem irni hogy milyen rosszul erzem magam.Azt sem gondoltam hogy en nem irhatok ide mert mar van egy gyermekem.En is mondhatnam hogy miert ir akkor ide az akinek a pocijaban van a baba,DE EN NEM MONDOK ILYET!Vannak itt mar regi baratsagok is es nem akarok tenyleg senkit megbantani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Engem erdekel az hogy ki mikor hogy erzi magat!Szomoru vagyok hogy sok lany nagyon maga alatt van most es barmit megtennek azert hogy jobban erezzek magukat.Az is erdekel hogy a kismamik hol tartanak es milyen erzeseik vannak.Sot meg izgulok pl. Proone-ert is hogy mikor indul meg neki!
Szoval megint csak kerni tudlak titeket azert hogy ne haragudjatok ram!SEmmi rossz szandek nem volt bennem senki fele!UGYAN AZERT KUZDUNK!
Most egy ideig nem jovok!Addig sem okozok galibat.......
Sziasztok

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla,
normálisan is lehet 2 csík mindig,(az LH jelen van a szervezetben, de az ovuláció előttöt megelőzve csak nagyon kis mennyiségben) nekem is volt 3 hónapja, de az egyik marha vékony, aztán beerősödik. Én 2 erős poz, után már nem néztem.
De ez a teszt csak azt mutatja, hogy van, vagy nincs, sok vagy kevés. A pontos mennyiséget nem mutatja, az csak vérvizsgálatból megy.
Kamilla, mindenről lehetne olyat mondani, hogy asszed oké, de néha mégsem. Csak ezeknek marha kevés a valószínűsége a nagy átlaghoz képest.

Breni,
nekem jó volt a z LH is, meg a PG. A PG sokaknak akkor is jelzett, amikor nem is voltak középidőben. Nemtom, mert nekem nem. Viszont amikor az LH nem volt okés, akkor is jelzett. Az LH talán direktebb. Persze nem annyira, mint az UH pl. Kép
potter_76
 
 


Ági!
Válaszolj nekem is légyszi.És mikortól kell használni?

Kép
breni
 
 


Ancsa,
ne vedd úgy a lelkedre. Az egész vita úgy értelmetlen, ahogy van. Pár éve írogattam egy topicba, tök más témában, ott is volt így néha. Gondoltam lesz itt is. Mivel itt nincsen cenzúra, mindenki azt ír, amit gondol. Ez van, nem tudsz vele mit csinálni. Gyere máskor is, ahogy eddig is!
potter_76
 
 


Breni,
hát válaszoltam. Kép
Az LH-t asszem a kp idő előtt 3 nappal kell elkezdeni, de ez pontosan benne van a tájékoztatóban.
A PG végül is annyiszor használható, amikor akarod. Azt is érdemes kb 5 nappal a sejtett peteérés előtt megnyalni. De ha nem tudod, mikor van, nyalogathatod mindennap.
potter_76
 
 


Julcsi
Ha most arra akarsz kitérni, hogy nem jártam kivizsgálásokra stb. akkor tévedsz.A baba akkor sikerült mikor már mentünk volna a továbbiakat intézni ahhoz, hogy legyen végre.
Mi 2003.11.07.-től próbálkoztunk.

Mostmár jó lenne végre lezárni ezt az értelmetlen vitát.SZERINTEM!
Inci 37+1

Kép
Kép
incike
 
 


Lányok, Ancsa!

Szerintem is butaság az egész vita folytatása. Irgum-burgum!!!! Egyetértek Vicával, hogy mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Azért vagyunk, itt, hogy amit mással nem tudunk megbeszélni vagy nincs kivel megbeszélnünk, elmondjuk egymásnak.

Betti
betti73
 
 


Inci, ez már nem a vita, csak az utózönge.
potter_76
 
 


haliKép

breni nem ugy volt ha sikerul sikerul ha nem nem?KépKép

Kép
monyoka
 
 


Incike!

Nekem eszembe sincs vitázni! Én nem akarok belefolyni a vitába. A kérdésem egyáltalán nem erre irányult. Mi 9 hónapja próbálkozunk és kiváncsi vagyok mások eseteire is. Gondolom ideje lenne kivizsgálásokra mennünk. Csak szerettem volna tudni, hogy ennyi idő után van e még rá esély, hogy sikerül spontán.
Julcsi2
 


Ági!
Tudom hogy válaszoltál,csak mikor én írtam akkor még nem nutatta a tiédet.Köszönöm.
Nyalogatós jobban tetszik.

Kép
breni
 
 


Lányok, Ancsa!

Szerintem is butaság az egész vita folytatása. Irgum-burgum!!!! Egyetértek Vicával, hogy mindenkinek a maga baja a legnagyobb. Azért vagyunk, itt, hogy amit mással nem tudunk megbeszélni vagy nincs kivel megbeszélnünk, elmondjuk egymásnak.

Betti
betti73
 
 


incie bocs ha mar mondtad.de kisfiu vagy kislany lesz?

lanyok en tegnap este teszteltem.

A kerdesem hogy 30-35 naposak a ciklusaim.Este voltam 35 cn en.Szerintetek van meg remeny vagy ne altassam magam.

Kép
monyoka
 
 


Monyoka!
De így van most is,csak kiváncsiságból kérdeztem.Meg menni akarok orvoshoz hogy megnézze hogy minden rendben van velem,terhesség előtti kivizsgálásra mennék,meg tanácsadásra.Gondoltam kipróbálom hogy van e peteérésem.De úgy vagyok vele inkább sikerüljön,mint nem.Te nem így vagy vele?

Kép
breni
 
 


Bocsi Lányok! Kétszer ment el.

Betti
betti73
 
 


Monyó,
nincs tuti ebben a teszt dologban. Szerintem ezért érdemes megvárni neked pl a 35. napot vagy pár nappal utána. Persze tudom, hogy nehéz. Kép
potter_76
 
 


Monyoka!
Míg nem látsz pirosat van!
Lehet csak korán teszteltél. És persze kellene mondanom, hogy ne éld bele nagyon magad!
Dehát lehet ilyet?
Az ember minden hónapban álmodozik és képzelődik és tervezget, míg meg nem jön.

Most olvastam vissza. Látom, Incike nem is nekem szánhattad azt a mondatot! Bocsi
Julcsi2
 


Betti,
a hangsúly kedvéért? Kép

Breni,
pénztárcakímélőbb, az tuti. Kép
potter_76
 
 


Monyóka
Fiu lesz.Holnap tudok többet mondani majd az orvos és UH után.
Remény az mindíg van.Ne ess kétségbe.Nekem a teszt pont a menses előtti nap mutatott +.
Szóval ne csüggedj.

Inci 37+1

Kép
Kép
incike
 
 


persze breni.
en is lh-ztam eccer.
biztos sikerulni fog.
magam reszerol idom az van.
paromat imadom.
minden rendben.

tegnap azt ecseteltem a paromnak hogy milyen jo hogy nem sikerult,ezzel probalom mindig eluzni a roszkedvemet.Felsorolok egy csomo dolgot amit gyerek mellet nem olyan egyszeru kivitelezni.
nekem hasznal.Kép

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Lehet! Kép Kép

Betti
betti73
 
 


Monyó,
én kipróbáltam azokat a dolgokat, amiket elterveztem, mielőtt felnőttnek nyílvánítom magam...kivéve egyet. Szerettem volna rockkoncerten a színpadról a közönség közé ugrani, hogy elkapjanak. Kép Na látod, ezt sem ajánlott pl terhesen megcsinálni. Gyerekes anyaként meg ciki. Kép
Bár a fene tudja...Kép
potter_76
 
 


Nem akartam megint felbojgatni,csak mivel en tehetek rola ezert reagaltam!Reszemrol LEZARVA!

Velem most megint jatszik a szervezetem!Egy hettel elobb szoktam erezni hogy megjon most meg semmi!Egyre biztosabb vagyok benne hogy ez a honap is kimarad verzesilegKép!

Vica,Angel tobbiek!
Gyertek vissza!

Kép
Most ettem kuldok nektek is hatha jobb kedvetek leszKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Monyo!
És milyen kifogásaid szoktak lenni?
Én is azt mondtam tegnap magamnak hogy nem is baj hogy megjött,mert legalább nem a 45.napon jött meg hanem a 34.napon.Ez jót is jelenthet,kezd visszaállni a ciklusom,remélem.
És neked jó volt az LH?Vagyis nem mert akkor már babás lennél.

Kép
breni
 
 


Ancsa Te szedsz Clostyt??

zsuzska80
Szombathely
 
 


potter en mondjuk nem ilyen dolgokra gondoltam,de ez is joooKép

a sogornom beszelt ra a tesztelesre,maskent vartam volna vele.
Sajnos o nemsokara elmegy tolunk messzire igy ez volt az uccso kivansaga.Kép
persze nem fog meghalni,csak elkoltozik.Ok is probalkoznakKépErdekes hogy a sogorommal eddig egy szot se valtottam,pedig mar menyasszony a sogornom.
ne kerdezetek hogy jon ez most ide.Csak unatkozom es ossze vissza irkalodokKép

Kép
monyoka
 
 


Köszi Potter. Egyébként a másik csajszi is pont a PCO-t említette, de az biztos nincs, mert múlt hónapban voltam orvosnál és egy szál cisztát nem talált. (Hál Istennek)

Még kb. fél évvel ezelőtt vettem egy Babymarkot, 10 cn-től kezdtem, de csak a 13 napon lett csíkos. Na mindegy. Majd meglátjuk. Holnap referálok.
A PG nekem nem jött be. Nem láttam rajta lóf*szt se, pedig volt egy hónap mikor minden nap néztem.

Úr isten. Van még valami, amit még nem próbáltam ki? Hmmmm.....Talán a szex..... De azt házasság előtt nem illik. Fúúúúúj.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Zsuzska!Kép
Nem,meg nem!Majd most kene elkezdenem a 3.napon!Szegeny mar ott var 2hete az asztalonKép!
Veled mi ujsag?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


reni.
hat mindenfele.Pl hogy nincs babo ilyenkor azt csinalunk amit es akkor ahogy akarjuk,oda megyek ahova akarok,nem kell ejszaka felkelnem stb.
ezek mind olyan dolgok amik megvaltoznak.
persze szivesen felkelnek ejszakankent ha lenne babam,de most igy is jo.eljopn annak is az ideje,es akkor majd visszasirom ezeket a nyugodt napokat,amikor meg ketten voltunk.

Kép
monyoka
 
 


reni.
hat mindenfele.Pl hogy nincs babo ilyenkor azt csinalunk amit es akkor ahogy akarjuk,oda megyek ahova akarok,nem kell ejszaka felkelnem stb.
ezek mind olyan dolgok amik megvaltoznak.
persze szivesen felkelnek ejszakankent ha lenne babam,de most igy is jo.eljopn annak is az ideje,es akkor majd visszasirom ezeket a nyugodt napokat,amikor meg ketten voltunk.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!Nem vagyok pár napig és mi történt veletek a hétvégén?! Kép Ne vitatkozzatok ilyen hülyeségen! Ez a topic :BABÁT SZERETNÉ(N)K,és nem az a lényeg h hányadik baba lesz.Bár jobb is h kimaradtam a vitábol!

Incike!
Akkor együtt ünnepelünk febr.15-én?Én is akor születtem csak(82-be)Kép

Breni!Örülök h nem borultál ki a mensi miatt!!

Betti!Irigyellek a rokakoma miattKép

Vica! Ne menj el,gyere visszaKép!!

Köszi a fagyöngy infot,nem tudom használna -e!

Ma vagyok a 9.napon,de azért felteszem a görbém ,bár eddig még nem lehet látni semmit!!

Kép
Vendég
 


Én könnyen lennék ha lenne babám,mert anyukám vigyázna rá amikor kellKép.Most is mindenki azzal jön h addig menjünk szorakozni amig nincs gyerek.Jo mi?Bár én nem vagyok oda a bulikér már ezer éve nem voltam ,"kivéve lagziba".
Vendég
 


Proone!
Igaz hogy tegnap volt,de szertnek neked nagyon sok boldog nevnapot kivanni!
Kép
Hogy vagy(tok)?Utolagos engedelmeddel en is szavaztam!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Adi!
Sikerült regisztrálnod?Várjuk a görbédKép!!
Beuka!De jo otthon is lesz netKépRemélem akor gyakrabban jöszKép!!Puszika!!
Vendég
 


Breni!
Aranyossak vagytok a képenKép!!
Vendég
 


Keditke!
Köszi,nem valami jó kép,de csak ez van a gépemen.
Én már eleget buliztam,nem is hiányzik már,már lenyugodtam régen minden hétvégén discoba voltam hajnalig,mostmár 10 órakor csörög a pizsi.

Kép
breni
 
 


Breni!
Pedig jo az a képKép!!

A buli engem se érdekel,inkább megnézzünk valami jo filmet itthon ,utánna meg alvás.
Vasárnap ebéd után is azt csináltukKép!!
Vendég
 


Keditke!
Mit?Aludtatok?El is higgyem?Kép
Egyébként mi is szívesebben tv-ünk,meg eljárunk vacsorázni kettesben,négyesben.

Kép
breni
 
 


Megyek,sziasztok

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?