Új privát üzeneted érkezett!

Móni, írtam egy gyors mailt.

Angyal,
neked holnap délelőtt egy részleteset.

Zafír,
nézz be egy másik alkalommal.
potter_76
 
 


Bocsi Mindenkitől.Az az érzésem, hogy nem értjük egymást.Senkit nem zavar az, hogy van gyereketek, DE ha észrevettétek volna én elég ritkán jövök és inkább érdeklődöm, mint magamról írkálnék kivétel, ha kérdeznek.
BOCS!!!

Inci 36+7

Kép
Kép
incike
 
 


Vica, igen nem úgy mutatkoztam be,ahogy itt vagyok, bocsika.De azért tudtad ki vagyok!KépKép
Nagyon szupik a képek, aranyosak vagytok!Kép
Remélem már jobban vagy.

Nem tudom de most iszonyat kedvem van. A párommal is összekaptam, ugy hogy most mosolyszünet van.Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Sziasztok!

Ebbe a vitába inkább nem folynék bele.
Inkább írok mást.

Vica!

Annyira magamra ismertem az egyszemélyes dialógodból! Eddig nem mertem leírni nektek, de pontosan ugyan ezt csináltam, mikor megjött mint most te. Elegem lett abból, hogy két éve egészségesen élek, vitamint szedek, odafigyelek a táplálkozásra leszoktam a dohányzásról és semmi eredménye. Olyan voltam, mint egy durcás kisgyerek és első felindulásomban rágyújtottam. Még jól is esett, komolyan. Persze nem szoktam vissza, de akkor pár napig nem érdekelt semmi és mikor kedvem tartotta, elszívtam pár szálat.
Most persze megint reménykedem, hogy talán most sikerül úgyhogy most megint jókislány vagyok.

Hát ennyi.

Ja, a lényeg. Csináltam ovulációs tesztet.
Szombaton halvány csík, vasárnap erősebb, ma meg bazi erős. Szóval valószínűleg ma vagy holnap lesz a tüszőtepedés. Szombaton akció, vasárnap akció, ma este remélem akció, és ha ez sem sikerül, akkor már semmi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Úristen, mi történt veletek a hétvégén?! Kép Ne vitatkozzatok ilyen hülyeségen! Kár megsértenünk egymást!

Az egyik szemem sír a másik nevet:
szombaton megjött Kép Kép Kép(41 napra)
de még hogy! 9 éve éreztem így magam utoljára a fog. gátló előtt. Iszonyatos görcsök és mintha mészárszéken lettem volna (bocs)Kép. Ezt a mh-en ki sem bírtam volna.
Azért még is örülök, mert lehet, hogy a stresszes nyaram után most kezd visszaállni a ciklusom, hála a palástfű és cickafark teának.Kép
Azt hiszem valaki talán Keditke kérdeztél a fehér fagyöngyről, hogy jó e meddőségre, most már nem emlékszem pontosan de valami nekem is rémlik ezzel kapcsolatban. Viszont a palástfüvet mindenkinek ajánlom (német nevén "női kabátot" jelent), mindenféle női bajokra jó. Nekem bejött, "végre" megjött! Kép
Elkezdtem hőmérőzni is. Kép Talán most el kezdhetjük a párommal a tudatos gyermektervezést (eddig annyi volt, hogy nem védekeztünk és kész Kép)
adi77
 
 


Sziasztok!
Nekem is megjött tegnap,de nem vagyok szomorú,mert megjött a 34.napon.Ez szerintem jó jel a 40-45 napos ciklusok után.Remélem karácsonyi zebraeső lesz itt a topicban.

Kata!
Írd át a táblát 34 ciklushosszra és a 2 ciklusnapra.Köszönöm

Kép
breni
 
 


<font color="119911">Sziasztok.
Részemről a vita lezárva.Bár én nem vitatkozni akartam és most sincs szándékomban.

Adi, Breni
Remélem karácsonyig nálatok is megjelenik a zebra.Bízom benne.</font>

Inci 37+1

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Köszönöm,remélem így lesz nekünk ez volt a 2.babaprojectes hónapunk.A barátnőm is dec.24.-én tudta meg hogy terhes,tök jó lenne nekem is így lenne,kb.akkor kell megjönnie,ha 35 napot veszünk.

Kép
breni
 
 


Köszi Incike!

Kata, aki fel tudna engem is venni a táblára?
Légy'szi Kata engem is vegyél fel! Kép
adi77
 
 


<font color="119911">Breni
Meddig szokott tartani, ha megjön?
Én úgy csináltam, hogy megnéztem hány nap van a 2 között és nemsokkal a félidő előtt kezdtük a projektet 2-t naponként.
Tegyük föl, hogy marad a 34 nap.Ennek a fele 17 és akkor kb.az előtte levő 1-2 napnál kezdhető élesben és onnantól kezdve szinte minden adandó alkalommal.
Próba cseresznye.Remélem sikerül.

Inci 37+1</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Hello csajok.

Adi, Breni. Kép

Kamilla,
Kép a cigihez. Meg az ovulációs teszthez.

Csajok, próbáljatok meg nem szétesni!

Anyóséknak elmondtuk a hétvégén, hogy terhes vagyok. Nagyon fel voltak dobva, hogy nagyszülők lesznek. Kép Anyuékhoz 2 hét mülva megyünk.
Ma kijött a 4. ajakherpeszem. 7. héten volt az első...azóta egyfolytában szinte. Király!

Találkoztunk Bettivel pénteken. Kép Kaptam egy fincsi ebédet is. Kép

Bekerültem a táblába is! Kép

Ági
13+2
potter_76
 
 


Jó reggelt Lányok!

Vica!

Sajnálom, annyira bíztam benned, de örülök, hogy azért nem találtál megfelelő fát! Kép

Látom, hogy parázs vita alakult ki a hét végén. Jaj, lányok, nem szabad még egymást is ölni!! Kép Nyugalom.

Potter-Ági!

Hogy tetszik lenni? Engem rókakoma nem bír hanyagolni egyszerűen. Nagyon ragaszkodik hozzám. Kép

Betti
betti73
 
 


Adi,
írd le az adataidat. Azokat, amik fel vannak tüntetve a táblában. Ha Kata olvassa, a következőbe beletesz.
potter_76
 
 


Incike!5 napig szokott tartani.Nem tudom hogy így marad e a hossz,de remélem,vagyis már ne is jöjjön meg mostanában(9 hóig).Júliusban hagytam abba a gyogyit.A barátnőmnek az orvosa azt mondta menszesz után 3 napig is kell próbálkozni,mert akkor is lehetséges a fogamzás és a 13.naptól pedig egyfolytában.Hát ő a doki ő csak tudja.Minden alkalmat kihasználunk.
Izgatott vagy már a szülés miatt?Mikorra vagy kiírva?Mikor van a szülinapod?Tök jó neked.

Kép
breni
 
 


Ági!

Nagyon jó volt a pénteki csevely-parti! Kép Örülök, hogy találkoztunk. Kép

Betti
9+3 (10+4)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Uramisten, mi volt itt hétvégén?

Tudom, hogy már le van zárva, de egy -két gondolatot én is hozzátennék.
Mi, akiknek még nincs gyerekünk, nem tudhatjuk, milyen annak, akinek már van, és mégis vágyik egy újabbra. Akiknek már van, nem biztos, hogy tudják, milyen ilyen sokáig várni az elsőre. Erről senki nem tehet, senki nem tudja befolyásolni, hogy mikor legyen, mert ha tudnánk, akkor ez a topik se létezne, mert mindegyikünknek lenne már.
Mindenkinek a maga fájdalma a legnagyobb. Hogy kinek szarabb, az mindegy is. Nekem nem jobb attól, hogy valakinek még nálam is szarabb. Van, mikor ezzel vígasztalom magam, de sovány vigasz nagyon. Részemről ennyi.

Móni!
A halálos ítéletes hsz-odon inkább nevetek, ha nem baj. Kép
Én itt mindenkit nagyon szeretek és költözésről ne is halljak! Irgum-burgum.Kép

Beu!
Jó, hogy jelentkeztél! Már nagyon vártalak!Kép
Pont tegnap gondoltam rátok, hogy ugyan mi van veletek. Remélem hamarosan rendeződik minden nálatok.Kép

Kamilla!
Örülök nagyon hogy hasonlítunk egymásra. Legalább tudom, hogy nem csak én vagyok hülye.KépKépKép Tudom, hogy lassan helyreáll a fejemben a rend, legalább egy kicsit és megint reménykedem. De most még nem.
Ez a cigi meg kifejezetten használ a lelkünknek nem? Legalábbis ilyenkor. Szombaton volt öcsém szülinapja és elmentem vele és a haverjaival kocsmázni és ott is elszívtam egy fél dobozzal, de sajnos már ott tartotam, hogy ez sem érdekel. na majd csak lesz valahogy.Kép
Nektek előre az akciókért!!!KépKépKép

Hajni!
Hajrá cicifájás!Kép

Reni!
Sajnálom, de örülök, hogy nem estél magadba. Legalább nem volt olyan hosszú és lehet megint próbálkozni.Kép

Editke!
Teljesen megértem, hogy nem győz vígasztalni a párod. Csodálom, hogy tudsz már meddőségről beszélni, én még nem tekintem magam annak, pedig csak 1 hónappal vagyok lemaradva tőled. Még egyszer sem tudtam azt megfogalmazni, hogy meddő vagyok. (Brrr megé leírni is rossz volt.) Az olyan végleges dolog. Pedig én tudom, hogy nálad is csak valami ismeretlen gát van, amit egyszer átszakítasz és jönnek a babák, mint a záporeső.Kép

Most elküldöm, mert aztán olyan hosszú lesz, hogy nem megy el.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jó reggelt Lányok!

Hajnali 3-kor megjött, 25. napon. Onnantól csak forogtam és agyaltam. Asszem nekem soha nem fog sikerülni, max. kutyát tarthatok.

Reggel a lázmérőt illemtudóan beszoptam én állat, de szerintem befejeztem azt is.

Igen, mindenkinek szar, aki babát szeretne, és nem jön össze, legyen az bárhányadik, de az az érzés, hogy lehet, hogy sose tapasztalhatom meg az anyaságot, annál ijesztőbbet nem tudok elképzelni.

Kata Druszám,
nem tudom, kért-e már vki ilyet, de kérlek, vegyél ki a táblából (nem az értelmetlen vita miatt!)... Köszönöm.

angel37
 
 


<font color="aa00aa">Breni
Dec.15-re írtak ki, de úgy néz ki addig nem húzom,mert nagy a baba is és a mióma miatt sem akarják végig bent tartani.Az én szülinapom még jóval odébb van febr.15., de a páromé meg dec.11.Azért remélem kibírjuk még 1 darabig együtt egy testben, én szertném.Mint itt már írtam csak a lehetséges császár miatt vagyok kicsit parás, hogy azt megússzam a többi meg jön magától.Remélem.

Inci 37+1</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

A párommal most állunk a babaprojekt kezdetén, e hónaptól kezdünk próbálkozni. Szívesen vennék egy-két hasznos infót a sikeresség érdekében, bár tudom, hogy nincs 100%-os módszer.
Előre is köszike.
Üdv mindenkinek.Kép
Dóra
mdóra
 
 


Incike!
A szülinapodat csak azért kérdeztem mert az évszámra lettem volna kiváncsi mert láttam hogy 24 éves vagy.Én 81-es születésű vagyok.

Kép
breni
 
 


Dóri!
Üdv köztünk.
Szerintem tegyél fel kérdéseket,kapcsolódj bele a beszélgetésekben és biztos kapsz egy-két tanácsot,szívesen válaszol itt mindenki a leveleidre.

Kép
breni
 
 


Kriszti!
Jó, hogy jöttél! Remélem láttad, hogy hiányoltalak!Kép
A bromot sajnálom, hogy rosszul vagy tőle, de ha bejön, akkor megérte, nem?Kép

Emese!
Kislábujj:Kép Remélem már jobb valamivel. A köhögést is sajnálom, és bízom benne, hogy a lánykád nem kapja el.Kép Olyan nagy volt a lepotyogás, szegény Katának sok dolga lesz. Bíztam benned, hogy a nagy hallgatás után egyszer csak érkeik egy kép...Kép

Csajok, én sem vagyok lelkileg a toppon. Jó kedvem van, meg minden, de belül befásultam. Lehet, hogy külső segítségre szorulok, mert úgy érzem, egyedül már nem tudok megbírkózni ezzel.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ági, köszi az infot, ha Kata erre jár, megirom mert addig elveszik a sok szöveg között amit gyártunk Kép.
Angel, eltudom képzelni, hogy hogy le lehetsz törve Kép, de fel a fejjel!
Lányok, egy kérdés, a mért hőmérsékletet milyen táblába írjátok v. rajzoljátok? Honnan szerezhetek ilyet, vagy le lehet tölteni?
adi77
 
 


<font color="aa00aa">Breni én is 81-es vagyok.
Most szerintem ez a hatalmas szürkeség nyomaszt mindenkit.
..., ha tehetitek menjetek el uszodába, szaunázzatok 1-et vagy szolizzatok .Az általában segít 1 kicsit.Nekem mindíg bejött, kivétel a szoli,attól begyulladt a bőröm így én nem is szolizok meg már nem is lehetne.

Inci 37+1</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Angel! Kép

Nagyon sajnálom, hogy így magad alatt vagy. Szívesen lelket öntenék beléd. Kép

Betti
betti73
 
 


Andi, ez a hőmérsékleti táblázat engem is érdekelne. Próbáltam rákeresni már a neten, de nem találtam, asszem rajzolok egyet.Kép
mdóra
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos megint hétfő! Ha otthon lennék szülési szabin, bezzeg tök mindegy lenne, hogy a hét melyik napja van. Csak azért várnám a hétvégét, hogy több időt lehessek a férjecskémmel.

Na szóval. Múlt héten még tele voltam optimizmussal. Most úgy érzem, ha meg fog jönni totál kiborulok.
Ha 9 hónapig nem sikerült, akkor már nem hiszem, hogy magától összejön.
Vagy Ti tudtok ilyenre példát. Mindenféle orvosi beavatkozás nélkül?

Angel! Teljesen átérzem a helyzetet! De miért akarod kiíratni magad? Nehogy befordulj nekem!!!
Itt mindenki ugyanabban a cipőben jár!

Egy hét múlva Nketek kell engem vigasztalni, mert valószínűleg én leszek a padlón, vagy inkább a padló alatt!

A vitába én sem akarok túlságosan belefolyni, de szerintem is rosszabb lehet egyáltalán nem ismerni az anyaság öröümeit, mint csak egyszer.
Julcsi2
 


Tettem fel egy képet kettőnkről a profilomban de nem valami tuti még 2003-ban készült.Azóta barna a hajam.

Kép
breni
 
 


Vica!

Megnéztem az albumodat! Kép Nagyon szépek vagytok!! Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy próbáltok a bajomra válaszolni.Szerintem a páromnak is tuti, hogy van ilyene, csak nála nem jelentkezik.Most vettem meg a gyógyszertárban a gyógyszert, remélem hatásos lesz.De, hogy honnan szedhettem össze???
Már két éve állandó a partnerem, és tudom, hogy ő sem nézelődött másfelé.Lehet, hogy még régen kaptam el valamit, és csak most jelentkezett?
Nyugtassatok meg, hogy nem annyira vészes ez a helyzet!!!
ildike25
 
 


Lányok, nem jövök egy ideig. Csak közhangulat-rontó lennék. Nincs talaj a lábam alatt.
(Lehet, hogy már délután jövök, de lehet, hogy csak 1 hét múlva, nem tudom---ne haragudjatok)

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica de miért?????Akartam írni hoyg tök szupi volt a hajad esküvőn.
És azóta levágattad?? most mekkora??
Ne ám elmenj mert olyat nem érsz!KépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Vica!
Ne menj el!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

A mai táblák:

Kép

Kép

Druszám,
Kivettelek, de vissza szeretnélek tenni! Kép

Csajok,
Nagyon nem tetszett ez a hétvégi adok-kapok! ... Kép Elszomorít, ha ilyesmin megy a vita... Komolyan, mint a gyerekek az oviban (bocs, nem sértésnek szántam, csak ez ugrott be! Kép ) És amikor ilyeneket olvasok, akkor egyáltalán nem vagyok büszke arra, hogy én is nő vagyok! Ezeket a parttalan vitákat urálom a nőkben! (meg még egy csomó mindent .... igaz, nálam sincs minden rendesen 'bekötve' Kép)
Szóval nem szeretném, ha vitatkoznátok és bántanátok egymást! Kép És senki meg ne próbáljon eltűnni innen! KépKép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Vica, hidd el én is a padlón vagyok de ezerrel.
Beszéltem most telefono egy pasival cégügyben jóban vagyok vele szóval másról is el szoktam vele beszélgetni, és ő is észrevette hogy valami nem stimmel. Kérdezi mi a baj? Mondom hosszú.
Azt mondja eljön hozzám és megbeszéljük.(Most ne gondoljon senki rosszra)Szóval én is kivagyok elég rendesen. A párommal is összevesztem a hülyeségen! Szóval gyere mert felhívlak.Kép
Olyan jó lenne ha valaki lenne a közelemben akivel tudnék beszélgetni, de 50 km-es körzetben sajnos noncs!KépSzóval ilyen vagyok!KépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kata, köszi a táblátKép!
Hőmérős táblázat ügyben akkor nem tudtok segíteni?!Kép Akkor lehet, hogy készítek egyet én a gépen.
adi77
 
 


Vica!

Ne menj el! Légyszi!

Zsuzska! Te pedig ne légy padlón! Reményteli hétnek nézel elébe velem együtt!
Én februárban költöztem Budapestre. A barátaim Debrecenben és Nyíregyháza környékén! A családom nagyon messze 400 km-re.Csak a férjecském van nekem. Neki pdig nem kellene sűrűn látnia a kiborulásaimat.

Nagyon rossz, hogy nincs itt egy barátnőm, akinek néha kisírhatom magam.
Julcsi2
 


Adi!

Ha tudsz angolul, akkor ajánlani tudom, a www.fertilityfriend.com oldalt.

Betti
betti73
 
 


Julcsi nekem sincs itt senkim se..Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszi Betti!
Sajna örökéletemben németes voltam Kép. Ha nincs más akkor azért megnézem, hátha elboldogulok valahogy.
adi77
 
 


Sziasztok Lányok!

szerintem valami fura front volt. Nekem évek óta napra pontos a ciklusom, most pedig napra pontosan 3 hetet késett, ráadásul nekem is iszonyatos fájdalmakkal járt/jár. Ritkán szoktam gyógyszert bevenni, és ha be is veszek, max egyet. Most meg minden nap kellett.

Örültem volna, ha kiderül, hogy terhes vagyok, bár furcsálltam volna, mert óvszerrel nem túl nagy az esélye Kép Mindenesetre mostmár mi is aktívan próbálkozunk, és jó látni, hogy - bár időnként elkeseredtek - nem adjátok fel.

Egyébként a cigis dolog nálam is megvolt Kép Pénteken megjött, rögtön rá is gyújtottam Kép

Vica,
tényleg ne menj sehova, azért vagyunk itt, hogy támogassuk egymást abban, amit szeretne: első második, vagy sokadik gyerkőc várását.

Én most kilógok a sorból, mert egészen jó kedvem van. Örülök, hogy rátok találtam Kép

szamy
szamy
 
 


Adi!

Azt hiszem, hogy Editke tud valami német nyelvű hasonló helyet. Ha jön, akkor ő biztosan szívesen segít! Kép

Betti
betti73
 
 


Köszi Betti Kép!
adi77
 
 



zsuzska80
Szombathely
 
 


Betti,
én is élveztem az ebédet. Kép
Király, itt van megint a herpesz. Kép Ilyenkor mindig eszembe jut a volt barátom. Kép Még jó, hogy csak a számon van. Barnáztam egy lájtosat a hétvégén. Aznap, amikor a 3. mensim első napja lett volna. Szóval nem aggódtam túl magam. Kép Mindent összevetve jól vagyunk. Kép

Angyal,
sajnálom. Írtam mailt az előbb.
Figyu. Az 1 évet annak kell kivárni, akinél nincs semmi extra. Nálad volt nemrég. Dokiddal nem beszéltetek erről?

Julcsi,
itt vagyok én példának. Jóval 9 hónap után spontán. Persze nekem is voltak hasonló gondolataim, mint neked.

Vica-bébi,
nemá! tessék nem szétesni! Maraggyá! Ha segíthetek: hp76bp@lycos.com

Ildike,
ezt nézd meg, megválaszolja a kérdéseidet:
http://www.anonimaids.hu/herpesgenitalis.htm
Bal oldalon klikk a további fertőzésekre, és a következő oldalon klikk a herpes genitalis-ra.
potter_76
 
 


Ezt most találtam:

Peteérést serkentő torna
Sződy Judit
Kismama.hu
2002.11.17
Anatómiatanárom azt javasolta: álljunk fejre mindennap, vagy legalább ereszkedjünk egy kicsit négykézlábra. Mozgassuk meg a belső szerveinket, azoknak is kell egy kis torna! Aviva Steiner szerint külső és belső izmaink megmozgatásával jelentősen meg tudjuk változtatni szervezetünk hormonális állapotát.
Aviva eredetileg idősebb nőknek tartott órákat. Ehhez kellett olyan gyakorlatokat kitalálnia, amelyek nem fárasztják el túlságosan, mégis megmozgatják a változó koron túli hölgyeket.
Nagy meglepetésére néhány tanítványa újra menstruálni kezdett. A fiatalabbak arról számoltak be, hogy ciklusuk rendszeresebb lett, és kevesebb kellemetlenséggel jár, mint annak előtte.
Aviva nagy intenzitással vetette bele magát a gyakorlatok továbbfejlesztésébe, tanulmányozni kezdte a női hormonális rendszer működését, és végül tudományosan is bizonyította, hogy a speciális torna egyes esetekben helyettesítheti a hormonkezelést, sőt a műtéti beavatkozást is. Az alhas, a belső hasi és gátizmok és a farizmok megmozgatásával éri el gyógyító hatását. A mozgás fokozza az adott terület vérkeringését, így több vitamin, hormon és más életfontosságú anyag jut a &#8222;célszervekbe". Ez a belső női nemi szervek egészséges működését eredményezi, de visszahat a központi hormonális szabályozó, a hipofízis működésére is.
A mozgás során létrejött altesti vérbőség akár a petevezetékek letapadását is oldhatja, így egyes esetekben megszüntetheti a meddőség okát. Segíthet többszörös vetélés után is, mivel a gyakorlatok alkalmasak a méh izomzatának erősítésére, így lehetővé teszik a magzat sikeres kihordását

Ezt csak úgy elküldtem,hátha érdekel vkit.

Kép
breni
 
 


Ancsa veled mi a helyzet??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ancsa veled mi a helyzet??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszönöm Potter! Ez nyugtatólag hatott, de azért egyre fogy a remény.
Na látjátok lányok! Milyen jó, hogy vannak itt olyanopk, akik már túl vannak egy-kettő sikeres projecten! Tudják bennünk tartani a reményt.

Zsuzska! Tudom, nem könnyű.
Reni, köszi a hasznos infókat!

Üdv Szamy és sok sikert! Remélem nem kell ennyit várnod, mint itt a legtöbbünknek!

Incike! Nektek mennyi ideig kellett próbálkoznotok?Spontán jött össze, vagy orvosi segítséggel?

Ja igen! Örülök, hogy megemlítettétek ezt a cigis dolgot. Babatervezékor én is letettem, aztán a sokadik csalódás után, már nem bírtam tovább. Úgyhogy el szokam szívni egy pár szálat. Persze, ahogy kiderül, hogy sikerült, többé nem gyújtok rá.
Julcsi2
 


Anitáról semmi hír?
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?