Új privát üzeneted érkezett!

A párom már nagyon vár,megnézünk valami jó filmetKép,azt mondtaKépDe joo!!Bocsi csajok de lépnem kell!Puszika!!Sziasztok!!

Mindenkinek további "szebb" napotKép!!!
Vendég
 


Janna!
Milyen hoeos bogyokat szedtek?

Csajok!
Én annyira már nem vagyok Kép, de szó szerint jobban vágyom a harmadikra, mint az első kettőre összesen. Lehet, hogy a kor is teszi, nem tudom, de mindent megadnék, hogy lehessen. Lombik ugye most se anyagilag, se időileg nem jöhet, így sakk-matt a helyzet. Próbálom elfogadni, de nagyon nehéz. Nagyon bízom abba, ha ez a két rosszcsont valahogy összejött, akkor jönnie kell még legalább egynek!!! Most már csak a homeopatiaban bizom!!!

moni
 
 


SZia Editke! Vígjáték legyen ám! Kép

angel37
 
 

 
 

Jaj ,bocsi Angel már megint elkerüljük egymástKép!!

Irjatok joo sokat legyen mit visszaolvasnom ha jövök legközelebb!!Kép
Vendég
 


hoeos az homeos akart lenni, bocs.

moni
 
 


Moni,
reméljük, hogy összejön Kép Nőgyogyilag semmi akadálya, ugye?

A lombikba bele sem merek gondolni, én vhogy arra nem vagyok készen (meg ne kövezzetek)...

angel37
 
 


Heha azert ez is kell hogy kicsit kitomboljuk magunkat!Aztan vagy jobb lesz vagy nem...

Angel!
Nagyon sok idotok van meg es a dokid is azt mondta hogy javult a helyzet!KépIgaz nem tudom az elozmenyeket,de eleg biztatonak tunt az orvosod!

Edit!
Jarok vizsgalatokra,pont tegnap irtam le hogy mi volt!Ha gondolod olvass vissza!Nagyon lassan telik az ido es ezt is nehezen viselem!
Te mesz a jovohonapban a homeros eredmenyekkel nem??

En most a 17.naptol kezdtem merni de nagyon ossze-vissza van!35.5es 36.2 kozott ingadozik!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Moni!
Nem mondtak 100%-ra hogy siman nem fog menni vagy igen?Hatha nektek is bejon ez a homeos bogyo!!!Szedi a parod?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Edit!Jo szorakozast nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, hol az a sok idő??? Kép Kép Kép
Ha gondolod, küldök mailt, akkor jobban érthetők a dolgaim talán...

angel37
 
 


Ha megosztod velem,koszi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kriszti!
HOL VAGY???????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
ildike25
 
 


Szia Ildike!
Eloszor vagy itt ugye?Nektek sem jon a golya??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ildike!

Ancsa, mindjárt megy mél!

angel37
 
 


Koszi!Varom!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Most meg hova lett mindenki?????????????????????

Angel!
Megkaptam,valaszoltam!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Itt vagyok!Kép

Csak közben csomag érkezett! Ottó! Fogalmam sincs, mi van benne...Mindjárt kinyitom!Kép

A kutya jót örjöngött! Kép

Ildike? Elijesztettünk?

angel37
 
 


Miert?Nem te rendeltel valamit?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Anyuval együtt rendeltünk több dolgot, de már majdnem két hónapja... (franc emlékszik Kép), ráadásul részletekben érkezik a cucc!

Kinyitottam ám! De semmi érdekes...vízzáró szegély meg ilyesmik!

angel37
 
 


Egy kicsit most eltávolodom a géptől, de majd jövök vissza!

angel37
 
 


Sajnalom hogy mar nincs senki!

Angel!
Tovabbi szep napotKépKépKépKép!

Mennem kell!Holnap jovok ha tudok!
Sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, hát igen nekem is annyira rossz mikor látok kisbabás párokat, mert én is át akarom élni mégegyszer. Tudom, hogy akinek nincs még babája annak is nehéz. Nagyon sajnálom azokat akiknek még az első baba is nehez jön össze, szörnyű érzés lehet. Szerencsére nekünk Erik véletlenül jött össze, de azóta teljes az életem mióta itt van közöttünk.

Edit, már 14 hosszú hónapja próbálkozunkKép

Móni, Banya ajánlotta múlt héten valamikor két bogyót az egyik az Agnus Castus, a másik a Folliculinum. Ide másolom az oldalt ahol ezt tárgyaltuk.http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi
A férjemmel pedig egy Aurum Metallicum nevezetű bogyót szedetek reggel és este 5 db-ot, ez mennyiségi és minőségi javulást is okoz.

Kép
Kép
janna
 
 


Ancsa, az a sok baba a kisfiam és a barátnői. Erik a kis kék sapis aki rádnézKép

Ja hármuk közül ő korban a legkisebb, egyébként már több mint egy fejjel magasabb a csajoknál Kép

Kép
Kép
janna
 
 


Janna!
Köszi! Az Aurum Metallicumtól engem elijesztettek... De lehet, hogy megpróbálom.

Banya!
Légyszi kérdezz rá anyósodnál erre a szerre?
Ha nálam a nőgyógyász minden trendben talált, szerinted/anyósod szerint érdemes iylen homeos bogyókat szednem?

moni
 
 


<font color="119911">Na sziasztok.
Jó nektek, hogy már van babátok, de bocsánat a kifejezésért,nekünk itt sokunknak még nincs, és nem éppen arra vágyunk, hogy azt hallgassuk, hogy ,,mikor jön a következő?" Megelégednénk azzal is ,ha sikerülne az első.
OKÉS nekem már útban van, de azért a többieket is figyelembe kellene venni.Vagy nem!?Nekem se könnyen jött, megkűzdöttünk érte, de azért nem sokkolnám a többieket.Biztos örülnek neki, hogy van gyerkőcötök, de gondoljatok bele, hogy azért 1 kis világ omlik össze bennük minden egyes sikertelen hónap után.

Ne haragudjatok, de én így gondolom.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Inci, szerintem ha hónapról-hónapra nem sikerül a baba mindegy, hogy hányadik az nagyon rossz. Úgyanúgy kiborulok ha megjön, mint akinek (sajnos)még nincs gyereke.

Kép
Kép
janna
 
 


<font color="119911">Janna

Én nem vitatom, de itt mint első babával próbálkozóknak még sz*rabb ez az érzés.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


SZiasztok!

Remélem nem lesz ebből óriás vita, mert totál elhiszem, hogy a kilencedik gyereket is ugyanúgy lehet akarni a nyolc mellé, mint egy elsőt v. egy másodikat. De elsővel próbálkozni, főleg hosszú ideje, véleményem szerint sz*rabb. Minden alkalommal, mikor megjön, erősödik a félelem, hogy soha nem fog sikerülni!!! Kép Ez a rémisztő érzés azért nincs azoknál, akiknél már van baba.

Remélem nem bántottam meg senkit, nem is írok erről többet.Kép

angel37
 
 


<font color="119911">Angel
Ne izgulj ebből sosem lesz világháború.Egyetértek veled.Az első baba várása azért tényleg más.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Köszi, Inci, megnyugodtam, hogy marad a béke! Kép

További kellemes hétvégét Mindenkinek! Kép

angel37
 
 


<font color="119911">Mindenkinek jó éjszakát kívánok.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Újra itthon!!!!KépKép
Belekezdtem,hogy visszaolvaslak titeket,de 2 napnál több nem ment hirtelen.
Szedem a bromot,már reggel is.Engem tökre kikészít.KépMár nemcsak állva tudok tőle aludni,hanem émelygek is,na meg a szédülés.....KépBevétel után fél órával jelentkezik minden tünetKép
A hőmet nem sikerült minden nap méregetni,de még nincs is p.é.idő.Majd 10 nap múlva!KépMár,ha lesz egyáltalán.

Incike
Akkor én már ne írjak ide,mert már van babám???
A férjem tuti boldog lenne,ha kevesebbet ücsörögnék a gép előtt.

Pusszantás mindenkinek!!
Kriszti 15/34-50

KépKép

KépKép
okr
 
 


<font color="119911">Okr
Nem az a bajom, hogy van gyereketek.Kicsit olvass vissza és gondold bele magad abba, hogy még nincs és mennyit kűzdesz érte, hogy legyen végre babád.Mások meg azon siránkoznak, hogy nem jön a következő, mikor másnak még 1 sincs.

Bocs, ha megsértettelek.Nem szemrehányásként írtam.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Incike
Nem sértettél meg!
Itt szerintem mindenki sokat küzd azért,hogy babája legyen.Ha nem így lenne,valószínűleg más topikba írogatna.
Biztos,hogy akinek nincs még nagyon fél,hogy nem is lehet sosem babája.Akinek van,az pedig hidd el,attól fél már többé sosem lehet babája.
Szóval a félelem uaz!
Visszaolvasom a hozzászólásokat,mert az igaz,hogy nem tudtam most csak egy párat megnézni.
Szóval,nincs sem sértődés,sem harag!
Pussz,és jó éjt!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó estét Mindenkinek!

Köszi Vica, hogy hiányolsz, de szokásomhoz híven nincs sok időm a gép előtt lenni. Azért át szoktam futni a topikot.
Sajnálom, hogy megjött, pedig úgy drukkoltam, főleg, hogy ismerjük az előzményeket. Biztosra vettem, hogy ez a Te hónapod. Azért továbbra is fel a fejjel, nagyon szorítok Neked!

Ja! Nem mellesleg, de nekem is megjött tegnap, tábla alján a helyem Kép

Egy hete sikerült eltörnöm a kisujjamat a jobb lábamon, elég érdekes színei vannak és a járás sem az igazi, a cipőről már ne is beszéljünk.
Ezen kívül rettenet módon köhögök, majd' megfulladok, csoda, hogy lánykám még nem kapta el, nem lehet neki megmagyarázni, hogy ne közelítsen.

Ja erről jut eszembe: a második babát is uúgy lehet akarni, főleg, hogy az első is hosszas várakozás és nem kevés negatív teszt után jött össze, majd ezt megkoronázva becsúszik egy vetélés is, amire még műtéttel is rásegítettek. Mindenkinek megvan a saját gondja, sztem kár ezen "versengeni", hogy kinek szarabb...

Pózokról is esett szó, még évezredekkel ezelőtt: nálunk a párnázás nem vált be, végül fel is hagytunk vele. Férjem a konyhaasztalra esküszik (képletesen, ami alatt azt érti, hogy a mindent bele, spontán akció a célravezető). Hát így éjfél tájban nem tudom, hogy mennyire lehet spontán az ember, hogy a melegítőt, mint csábi öltözéket már ne is említsem.

Megyek csicsizni, jó éjt Mindenkinek

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!Pénteken voltam orvosnál és herpesz vírust állapítottak meg nálam.Szeretnénk babát, és olvastam a neten, hogy akinek ilyene van, annak van esélye arra, hogy nem lesz egészséges a gyereke.Írtak föl gyógyszert is, Famvir a neve.Ha valakinek volt már ilyene, vagy tud erről valamit, az írjon nekem, mert egy kissé megijedtem.
ildike25
 
 


Sziasztok!

Izguljatok értem, lehet hogy lesz netük, mikrohullámos, jövő héten jönnek felmérni. Tévénk nem lesz, de kit érdekel.

Sietnem kell mert kész az ebéd.
Jól vagyunk, semmi érdekes nem történik. Fájnak iszonyatosan a pici cicijeim, remélem jót jelent, de már nem bízom semmiben.

Legyetek jók, majd megpróbálok hamar jelentkezni.

Puszi

ui: látom azóta sincs zebra

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Incike!
Nem akarok vitatkozni, sem meggyőzni. Csak a véleményemet szeretném megosztani! Nekem, most az az érzés, amit érzek nagyon rossz. Soha nem éreztem még ilyet. Nagyon fáj a lelkem, hogy nem jött még össze. Igaz, csak márc. óta akciózunk célirányosan, de tavaly okt eleje óta nem védekezünk... Én már tudom az okát, hogy miért nem sikerül, és ha nem változik a helyzet(nagyon úgy tűnik, hogy nem is fog), vagy nem vágunk bele a lombikba(csupán anyagi kérdés, ami most nagyon nem megy), akkor nem lehet gyerekem már. És én tudom, érzem, hogy nekem ez ugyanolyan most, mintha nem lenne gyermekem. És nem kis, hanem nagy világ omlik össze bennem minden egyes sikertelen hónap után. Főleg azért is, mert 10 éve, még 20 évem volt arra, hogy esélyem leygen, hogy szüljek. Most meg már csak fele annyi...
Mindenki mást érez, mindenkinek más a fontos, mindenkinek más tetszik. Ettől vagyunk egyediek. És ha nem tetszik a siránkozásom, meg azoké, akiknek van már gyermekük, akkor ugord át a már gyerekesek hozzászólását. Nekem nagyon fájt, amit írtál.

moni
 
 


Hajni!
Töjk jó, hogy hamarosan lesz netetek!!! Nekünk is mikros van, férjmék cége azokkal foglalkozik.

Emese!
Jó, hogy jelentkeztél! Kép, hogy megjött nekd is. Pedig bíztam benned!

moni
 
 


Ildike!
Én sajna nem tudok ebben segíteni. Esetleg keress rá a neten, mondjuk úgy, hogy beírod a keresőbe, herpesz, terhesség és biztos hozz ki valamit.

moni
 
 


Nekem csak annyi a véleményem erről az első
-második baba dologról, hogy-Incikével egyet értve- nehezebb annak akinek nincs még babája. Nekem sincs gyerekem, és a doki szerint sajnos minden esélyem megvan arra hogy ha terhes leszek elvetélek egy születési rendellemesség miatt. Benne van a pakliban, hogy soha nem lehetek anya. Nem tudom szavakba önteni mennyire elviselhetetlen érzés ebbe belegondolni. Értelmetlennek érezném az életemet...

Kép
Kép
banya1
 
 


Moni
Mint ahogy azt írtam OKR-nak is.Nem az a probléma, hogy van gyereketek.Csak itt sokan az ELSÕ BABÁÉRT KÛZDENEK nem a következőért.Megbocsáss, de valamit félre értelmeztél.
Olvasdd el légyszi újra.
Jó nektek, hogy már van babátok, de bocsánat a kifejezésért,nekünk itt sokunknak még nincs, és nem éppen arra vágyunk, hogy azt hallgassuk, hogy ,,mikor jön a következő?"<font color="ff0000"> Megelégednénk azzal is ,ha sikerülne az első.
OKÉS nekem már útban van, de azért a többieket is figyelembe kellene venni.Vagy nem!?Nekem se könnyen jött, megkűzdöttünk érte, de azért nem sokkolnám a többieket.Biztos örülnek neki, hogy van gyerkőcötök, de gondoljatok bele, hogy azért 1 kis világ omlik össze bennük minden egyes sikertelen hónap után.</font>

Ne haragudjatok, de én így gondolom.

A lényeg az ELSÕ BABÁN VAN.
Moni mégegyszer bocs.

Inci 36+7

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Nem haragszom, DE:
Megmondom őszintén, nem értem a kifakadásodat. Én nem kérdkedek azzal, hogy már van két gyerekem, egyszerűen babát szeretnék ugynaúgy, mint ti, akik az elsőt. Szerintem mind1, hogy valakik az első, vagy sokadik babáért küzdenek, mert lelkileg ugyanolyan nehéz, sőt NEKEM most nehezebb minden egyes csalódás, mint az első babánál. Martin viszonylag hamar összejött(3 hó), Viki már kevésbé(8 hó), de szó sem volt akkor kiborulásról. Most viszont már kétszer megtörtént ez. És hajlandó lennék akár a lombikba is belevágni minden rizikójával együtt, csak hogy legyen még gyermekem. És a topic címe, Babát szeretnék, nem pedig az, hogy első babát szeretnék. Ha ez utóbbi lenne akkor tényleg semmi keresni valóm nem lenne itt. És miből érzed, hogy én nem veszem figyelembe a többieket? Uyganúgy szurkolok nekik, uyganúgy együttérzek velük. És mi az amivel sokkolom a többieket? Azért mert van már 2 gyerekem? És szeretnék még? Mind1, lényegtelen, nem értem. Ennyi erővel az se irogasson ide, akinek már a pocakjában van a baba, mert csak a szívét fájdítja annak, akinek még nem adatott meg.

moni
 
 


De ha a többieket is zavarja a jelenlétem, a hozzászólásaim, akkor írjátok meg, és veszem a kabátom, már itt sem vagyok, nem zavarom tovább a levegőt...

moni
 
 


Moni
Mit szólsz a kistesót szeretnénk topikhoz?Jössz?
Nekem sztem ez volt ide az utolsó hozzászólásom,mert senki szívét nem akarnám fájdítani.

Incike
Azért majd mikor a második babát tervezitek jusson eszedbe,hogyan gondolkodtál erről a dologról 2005 telén.
Egyébként nem haragszom,csak szívenüt,ha a gyermekem ZAVAR vkit.Ezt a helyzetet inkább kihagyom.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Szoktam oda is írogatni, csak mostanában el vannak havazva a csajok, ritkán jönnek.
Én megvárom hogy a többiek mondják ki felettem a halálos ítéletet, mert nagyon szeretem/szerettem?/ ezt a társaságot, sokakkal magánban is írogatok. De ha többeket is zavar a jelenlétem akkor elmegyek.

moni
 
 


Sziasztok!

Nagyon szomorú, hogy mivé lett ez a topic, ami arra szolgált, hogy sorstársakra találjunk, meg lelkiekben segítsük egymást.Kép

Inci, szerintem ennyi erővel mi sem írhatunk ide, mert már nem babát szeretnénk és csak a többiek szívét fájdítjuk.
Igaz még csak most töltöm be a 18. hetet, de már most aggódom amiatt, hogy a kistesót hogyan fogjuk összehozni, ha az első baba is ilyen nehezen jött. S nem lehet megítélni, hogy kinek a fájdalma nagyobb, ki vágyik jobban babára.Meg nem is kell.

Bocs a kinyilatkoztatásért, de nagyon bosszant, ha ilyet olvasok.Hosszú idő után végre benéztem ide és akkor ilyeneket kell látnom.Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Móni, Okr,
értelmetlen ez a vita. Nehogy má lelépjetek! Legyen béka és nyugalom. Sokan marha sokfélék vagyunk itt...ne vegyétek a szívetekre. Nem kell ide semmi ítélet.
Szerintem sem ugyanaz, ha valaki az életben sosem lehet anya, mint az, ha csak 1x, 2x, stb. Felesleges is hasonlítgatni, pláne, hogy nem a topic témája. Mindkettő jó sz.r, de minek licitálni, kinek szarabb. Szorítunk egymásért, de mindenkinek úgyis a saját dolga a legfontosabb, nem?! Megjegyzem, engem nem sokkoltok. Kép

Ildike,
ez csak akkor igaz, ha éppen akkor van fertőzésed, amikor babát vársz. De akkor se biztos! Kúráld ki magad, és ezzel nem lesz gáz. Szerintem mielőtt tovább nézed az interneten, inkább a dokid kérdezd, ő biztos megnyugtat majd. Vizsgálni kell a partneredet is, mivel ez a betegség csak nemi úton terjed, ide-oda adogathatjátok egymásnak.

Most mennem kell, holnap bővebben.
potter_76
 
 


Zafír,
nem lett ilyenné ez a topic!!! Most ez van, de majd legközelebb nyugi lesz megint. Ezért vagyunk csajok, hogy néha vihart keltsünk a biliben. Kép
Jó pocakosodást.
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?