Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Vidéken voltam 2 napot ezért nem írtam...út közben nem ment a net....Kép
beletemetkeztünk a munkába....ezt találtuk a legjobbnak...
Aránylag megvagyunk...talán most ennyi..
megpróbálom végigolvasni ezt a sok hozzászólást, de most ültem le a gépem elé...és meló meg van ezerrel....
majd jelentkezem még...Mindenkinek szorítuk...és fel a fejjel..
Zsebi!külön köszönet a táblicskuért...Kép
Apacs.

Kép
apacs
 
 


Sziasztok Lányok, Fiúk Kép

Nem tűntem el teljesen, csak dolog van meg futkorászás babacuccokért, és ilyenkor a sok rossz hír hallatára olyan nehéz mit írni... már 3 hozzászólásomat dobtam ki... Igazán sajnálom, hogy nem jött össze Apacs, Vikimi, de higyjétek el 2006-ban Ti is a kezetekben tarthatjátok mjad a kisbabá(i)tokat, ahogy Wish, Zsebike, Hajnesz, Lillus és mindenki, aki ugyan nem ír ebbe a topicba, de vágyik nagyon egy kismanóra! Szóval szorítok nektek továbbra is és nagyon sok erőt kívánok, a következőnek mát tényleg sikerülnie kell!!!
tralllala
 
 


Fanni!
Biztos minden rendben lesz, az uh-n!!!! Most kicsit elvesztettem a fonalat akkor már kapod a tüszünövelőt is?

Stella!
De jó, hogy ide is benézel! Kép
Te hogy vagy? Pocakkép???????????

Hajnesz!
Teljesen megértem amit elírtál. Én ugyan most biztos hogy tavaszig nem megyek a köv. programra, de ettől függetlenül nincs olyan nap, hogy ne jutna ezembe a baba dolog. Ha olvasom a netet, ha nem!
Részemről akkora drukkot fogsz kapni, hogy leírni sem tudom. Annyira megérdemelnéd már!!!!!!!!!!

Apacs!
Szívesen!

Azért ez olyan gáz, mármint hogyha belegondolok tavaly ilyenkor is ezt mondtuk a 2005 év a miénk lesz és megint eltelt egy év hogy semmi.Ezért utálom az évvégét ilyenkor az emberre rájön a számvetés érzése és ....

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Tralllala, csak lassan azzal futkorászással! Kép Teljesen kiábrándítasz Kép, én már annyira várom azt az időszakot, mikor ruhácskákat, kiságyat, stb-stb-t kell már beszerezni, erre kiderül, hogy egy végeláthatatlan futkorászás az egész??? Kép

Köszi Zsebike,Kép, de hát itt mindenki nagyon-nagyon megérdemli / megérdemelte már!!! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Igen itt már mindenki megérdemli, de valahogy akik már három lehetőségen túl vannak azoknak a sorsát különösen a szívemen viselem.
Valahogy úgy vagyok ezzel (remélem senkit nem bántok meg) amikor elkezdtem a lombikot és az első nem sikerült azt hittem itt a vilgávége aztán rájöttem az első az semmi az tulajdonképpen egy kísérlet hogy is reagálok (persze azért van akinek ez sikerül hála Istennek) a második már fájt a harmadik meg ott már nemcsak a kudarccal kell megküzdeni hanem az érzéssel már csak két lehetőségem van....

Tralllala!
Pocakkép???? Azért csak kitudunk csikarni egyet nem?

Dzsúd!
Hova lettél. Remélem a babók "jók" és azért hagynak egy kicsit pihenni. Még van segítséged vagy már magad ura vagy?

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Ez a számvetés szívenütött!! Én is pont erre gondoltam tegnap és úgy elszomorodtam...
Ráadásul a barátnőm, akivel közösen "csináltuk" ezt a programot, most agusztusban beterhesedett;-)) és annyira a fülemben csengenek a szavai, hogy na, majd novemberben már jól hányingerünk lesz...
Most elég csúnyán hangzik, hogy irígy vagyok, rá, pedig nem, mert örülök, hogy sikerült neki, de azért elszomorodom, hogy én nyugodtan mehetek síelni...már ha lenne rá pénzem;-))) de ez egy másik dolog

Lényeg az, hogy el vagyok keseredve kicsit. Decemberben valószínűleg megszűnik a munkahelyem és mégjobban izgat, hogyan fogok munkát keresni, találni, babázni, stb, szóval ennek a decemberi beültetésnek MUSZÁJ sikerülnie!!!

Remélem ezt a babócám is hallja és végre eljön hozzánk........
lillus
 
 


TralllalaKép
Van valami tuti jó listátok, ami alapján vásárolgattok? Nálunk még csak nagyjából körvonalazódik a kép, hogy mit is szeretnénk.
Jövő héten elmegyünk egy kicsit hosszúhétvégézni és akkor átbeszélünk mindent a lakás átrendezésétól a cumikig Kép!

HajneszKép
Szerintem csak azért lesz rohangálás belőle, mert sokan sokáig nem akarnak, nem mernek venni semmit (mi sem), mert ki tudja mi lesz.
Mi úgy beszéltük meg apával, hogy 20 hetesen kaphatnak már valamit. És most, hogy közbe lesz karácsony, meg évvége elég sűrű lesz a program, ha a 32-34. hétig mindent össze szeretnénk szedni.
Pláne, ha bejön apám jóslata és a 28. héten befektetnek...

HajneszKép ZsebiKép
Totál megértem, hogy most mind mentek keresztül. Azt hiszem nekem is kéne egy csomó idő, mire újra bele tudnék vágni!
Úgy szeretnék nektek segíteni, vagy valami nagyon okosat mondani, de már nem tudok mit kitalálni!
Csak nagyon drukkolok a spontán babacsodákért!!!!
És persze Wish-nek és a többieknek is!!!!

Hírek Zozról????

DzsúdKép
Beindult a nagyüzem? Picúrkák jól viselkednek?
Pusza
Stella

Kép
stella9
 
 


LillusKép
Nem hangzik csúnyán, hogy irígy vagy.
Zsebivel nemrég beszéltük meg, hogy valósznűleg mindenkiben benne vannak ezek a kettős érzések. Egy részről örülünk ha valakinek sikerül, más részről pedig nagyon fáj, hogy nekünk nem és ezért irígykedünk is egy kicsit.
Nálunk pl úgy volt, hogy a szomszédomnak és nekem 2 hét volt az első lombikunk között. nekem volt meg elöbb a - eredmény, és amikor nekik is az lett, ugyan nagyon szomorú voltam, hogy nem sikerült nekik, ugynakkor valahol megkönnyebbülés is volt, hogy nekik sem és nem "csak" én maradok itt baba nélkül. Ezek szerintem normális emberi érzések és mivel mi átéljük ezeket, tudni fogjuk majd, hogy miért lehet az, hogy mások olyan fura arcal nézik majd a gömbölyödő pocinkat Kép

wish
 
 


Stella Kép Persze, tudom, a babona és abszolút megértem, valószínűleg én sem fogom másképp csinálni, csak amíg az ember lánya csak álmodozik erről, akkor nagyon rózsaszínben képzeli el ezt az időszakot. Kép

Wish, Lillus, Zsebi Kép Örülök, hogy ilyen őszintén leírtátok az érzéseiteket. Nagyon nehéz nem áldozatnak érezni ilyenkor magunkat és az irigység akaratlanul előveszi az embert, ez teljesen természetes. Nehéz ezt leküzdeni, de muszáj úgy nézni mások sikerét, hogy igenis működik a dolog és talán a legközelebb én kerülök sorra, új reményeket ébresztve a többiekben is! Ez marha nehéz, de mégiscsak jobb érzés, mint a keserűség. Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!Wish!Lillus!Zsebi!

Milyen érdekesek az emberi érzések!Különbözőek vagyunk,szinte "ismeretlenek" egymásnak és mégis ugyan azok a kegyetlen ,fájó, önző érzések játszódnak le bennünk....Kép
Én is ugyan ezeket az irígység öröm,kételkedés,reménység keveredését élem át.
Azt tudom mondani kegyetlen az élet velünk,de annál jobb lesz a jövőnk.A sok rossz után csak valami nagyon nagyon jó jöhet,mert annak kell jönni.

Ma kezdtem a szenvedésemet,kezd megjönni valami fájdalmas egy dolog.Most nem csak testileg,fizikailag fáj hanem lelkileg is.
Kép
Vendég
 


Lillus!
Hát igen az ember nem irigy, de valahogy mindig benne van hogy de jó nekik és valahogy olyan sokszor feleslegsenk érzem magam.

Stella!
Miért jósolta apukác a 28. hétre a kórházat?
Segíteni tudtok abban hogy látjuk nálatok a csodát és tudjuk minket is utol fog érni csak a nagy kérdés a MIKOR??????

Wish-t kiegészíteném (mert mindenben egyetértek vele) hogy nekem duplán rátesz erre az évvégi hangulatra hogy a Kaális párok fórumán akikkel annak idején én kezdtem már mindenkinek beköltözött a csoda a pocakjába, csak én maradtam itt egyedül és szar érzés hogy miért pont én....

Vikimi!
Remélem minél előbb elmegy ez az egész és lelkileg is tiszta lappal tudod kezdeni a következő évet. Légy erős.

<font color="ff0000">ZOZO HÍRADÓ!!!!!!!!!!!!
2005.11.10-ÉN 7 ÓRA 5 PERCKOR 51 CM-VEL ÉS 3950G MEGSZÜLETETT VIVIEN. Fél négykor kezdödtek a fájások 6-kor mentk be a kórházba, ekkor már 6-7 cm-re volt tágulva fél 7-kor feküdt fel az aztalra és 7:5-re megvolt a baba. Szóval rövid szülés volt hogy mennyire könnyű azt majd ő elmeséli!

Hatalmas gratula innen is nagyon nagyon sok boldogságot kívánok az új családnak jó egészséget és sok sok tejcsit!</font>

Kép

Júj de jó a topikunknak már három megszületett kisbabája van!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szívből gratulálok, Zozo!!! Isten hozott, Vivien!!! Legyetek nagyon boldogok!!! KépKépKép Kép
hajnesz
 
 


Zozo,
így ismeretlenül is szívől gratulálok Neked a kis jövevényhez, az pedig különösen melengeti a szívemet, hogy Te is Nyírős vagy és jó példával jársz előttem, ezt most egy Isteni jelnek fogom fel, hogy épp a holnapi UH-m előtt olvastam a jó hírt! Szóval, még egyszer hatalmas gratula és nagyon jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Zsebi,
igen, már javában kapom a tüszőnövelőket, hétfő óta és holnap lesz az első UH, roppant kíváncsi vagyok a fejleményekre, mert még mindig nem jött meg (32.cnap, ami ugye még "messze" van a 35-től.. Bár már eléggé görcsöl a hasam, de az lehet, hogy már a szuriktól is van? Én már nem tudok semmit..

Hajnesz,
igen, én vagyok a Nyírős, mint ahogy az már üzim elejéből is kiderült, csak én a Csepegő dokihoz járok, Én nagyon bízom ebben az intézményben, remélem, méltóak is lesznek rá :-)) És én már nagyon szeretném, ha irigyek lehetnénk valakire, mert az azt jelentené, hogy valaki végre beidnítja a sikerszériát..
fanny1
 
 


Fanni!
Szerintem már nem is fog megjönni, ha növelik a tüszőket. De ez biztos nem baj. Holnap mindenképp írd meg mi volt az uh-n remélem sok szép tüsző kezd növekedni. Kép

Zsebi

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia Zsebi,
mindenképpen jelentkezem holnap, most már itthon is jó a net. Görcsölhetek a szuriktól?
Jó éjt!
fanny1
 
 


Fanni!
Hát nem tudom mit értesz görcsölés alatt??? Nekem volt olyan mikor úgy éreztem mintha teli lenne pakolva a hasam kövekkel, kellemetlen, de biztos azért mert azért most sokkal többen nőnek ott mint normális hónapban! Minden rendben lesz érzem!

Vikimi!
Mi van Alexékkal? Hány tüszőke nő???

Apacs!
Hol vagytok?

Zsebi (olyan fáradt voltam délután, most meg itt ülök kipattant szemmel, bár ezen a héten végig tiszta nyomi voltam.)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni, drukk holnapra!!! Remélem a dokid minden kétségedet eloszlatja!!!
A Nyírő szerintem jó hely, nekem nagyon kellemes csalódás volt, mikor megláttam a 4. emeletet, egyáltalán nem egy rideg kórház benyomását kelti, sőt! A többi pungis-transzferes csajszival meg mindig tök jót lehet csacsogni. Kép
Na jó éjszakát mindenkinek, Zsebikém, remélem, már te is álmosodsz! Kép
hajnesz
 
 


ZozoKép
Hatalmas gratula a kislányhoz!
Minden jót és sok-sok tejcsit nektek!!!
Alkalomadtán várjuk a beszámolót és a képeket!

ZsebiKép
Igen, ez így nagyon nem jó! Teljesen megértem, hogy ki vagy akadva!
Sajnos a mikorra nem tudjuk a választ és talán ez a legnehezebb, a tehetetlenség mellett.

Méhpempőt sikerült vennetek?
Stella

Kép
stella9
 
 


Zozo Kép
GartulálokKép Sok boldogságot Viviennek és szüleinek.
Várjuk a képeket Kép

wish
 
 


Jujj, de jó!! Kép Gratulálok Zozo!!!! Kép És persze az Apucinak meg a Kiscsajnak is, aki ilyen ügyesen kibújt Kép

Egy ismerősünk is a héten szült, elég hasonló módon, reggel 6-kor felébredt, kiment pisilni, mondta, hogy fájásai vannak, megmérték, 2 percesek voltak. Bementek a kórházba, akkora már 4 ujjnyira tágult, felfeküdt a szülőszékre, 5 fájás alatt ki is bújt a kislánya! Kép

Remélem az én két kis manóm is ilyen ügyes lesz majd Kép már nem is olyan sokára...

Hajnesz, Stella Kép
A babacuccok beszerzése, igazándiból nagyon édes nyűg, olyn helyes dolgokat lehet kapni, csak hát nem mindegy mennyiért milyet... persze van amiből nem olyan nagy a kínálat, pl. ikerkocsi, azt könnyebb kiválasztani, de fél órát álltunk a cumisüvegek előtt, mire megvettünk kettőt Kép meg hát ha 60 órából állna egy nap, úgy könnyebb lenne.
Van egy szedett-vedett listánk, itt találtam egyet, amiből kihúztunk néhány dolgot... http://www.babanet.hu/hol-mi/kelengye.php

Fanni Kép
Nekem eléggé feszült, görcsölt a hasam, úgyhogy ne aggódj, a szuriktól van biztos.
tralllala
 
 


Sziasztok!
Na végre megjavult ez a rész, hát ez a babanet kiakasztó másfél napig nem megy egy topik! Kép

Fannikám!
Mi volt tegnap az uh-n szépen nőnek remémel a tüszöcskék!

Stella!
Még nem vettem méhpempőt. Most megmondom az őszintét semmit nem szedek januártól majd jönnek megint a vitaminok, elég votl hogy mindig bevegyek valamit, most tök jó hogy nem kell ilyenekkel vacakolnom. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hóhahó, itt vagyok Kép Utolértem magam a levelek elolvasásával Kép

Zozo Kép
SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK NEKTEK A SZUPER PARAMÉTEREKKEL SZÜLETETT ÉS RETTENTÕ ÜGYES KIS VIVIENHEZ (az én 2. nevem is Vivien Kép)!!Sok tejcsit és jó egészséget kívánok Nektek!!!

Zsebi, Stella Kép
Köszi, jól vagyunk. Jók a gyerekek, csak van hogy bekattan bennük az elem: du. 5-8 között hasgörcsös időszak + még nem álltak be az éjszaka-nappalra, vagyis Csenge 4 éjszaka átordítása után igen, kisangyalként 5 órákat aludt már és hipergyorsan vissza is aludt az éjszakai szopik után, erre tegnap este Levente kezdte az ordítást...amivel egy idő után Csengét is felkeltette persze, így felváltva ordítottak egész éjjel.."fun" volt Kép így ma reggel 4-esben aludtunk a nagy ágyunkban, kipihegve az éccakát. Kiváncsi vagyok mi vár ránk ma este Kép
Amúgy ez már a 2. hétvégénk, hogy 4-esben vagyunk, és nagyon klassz. Anyukám magunkra hagy ilyenkor minket tapintatosan, aranyos. Gondoltam ma reggel, nekiesek most már én a napi teendőknek a 2 Lurkó ellátása mellett (mosás, vasalás, rendrakás stb.), du. 2-re ki is ütöttem magam Kép szóval, szükság van még anyukám segítségére hétköznap Kép
Fotókat is csatolok hamarosan.

Helga Kép
Én is a betöltött 16. hét után mentem AFP-re. A pocimra próbáltam több dolgot is: Milupa és Vichy = halottnak a csók, Nivea Ápoló Babolaj = jó, jó, de viszketett tőle a cicim, a végén már csak sima pöttyös Baba testápolót kenegettem magamra és az jó volt. Murphy, hogy szülés előtt 1 héttel kezdtem el csíkosodni a köldököm körül...néha jobban látszik, néha kevéséb, de akkora hasam volt, hogy csodálom, hogy addig kihúzta a bőröm.

Fanny Kép
JESSZUSANYA, milyen doki az, aki azt tanácsolja, ne cserélj tűűűűűt!!!!!!! Igenis, tessék cserélni, nem hiánytózik egy fertőzés!!!

Wish, Lillus, Zsebi Kép
Egyáltalán nem önzőek az érzéseitek, hanem nagyon is emberiek, teljesen természetesek, és szuper dolog, hogy ilyen őszintén tudtok ezekről írni. Én anno egy barátnőmmel "szenvedtem" együtt baba téma ügyben, 2 év után aztán ő spontán teherbe esett és úgy éreztem, hogy egyedül maradtam a problémámmal, nem mintha a párommal nem tudtam volna megbeszélni, de azért más egy sorstárs..totál kész voltam, depresszió, bőgés hegyek stb, ezek után mentünk el a Kaáliba..Hál' Istennek. És én is furán éreztem magam, hogy miért nem tudok maradéktalanul örülni az ő sikerének, vagyis örültem neki, de ugyanakkor fájt nagyon, hogy nekem miért nem sikerül?!? Jó, mondjuk, amikor bejelentetteék, a párjának volt egy beszólása, ültünk a teraszunkon, vacsiztunk, boroztunk, ünnepeltük őket, erre rámutat a feleségére, rámnéz és anyit mond: "Látod, Õ kismama." - Hmm.Gondolhatjátok.

Többször voltam úgy a sikeres lombik után, hogy átmászom másik topikra, pontosan azért, hogy ne keltsek Bennetek mégb több fájdalmat. De aztán marasztaltatok ami jól esett nagyon. Ez egy jó kis csapat.Összetart. És kellenek az ilyen összetartások, benne minden pozitív és negatív töltettel, hogy a negatív töltetek semlegessé válhassanak idővel.
Ezen vagyunk. Egymás kezét fogva.
És a 2006-os év tuti jó lesz Nektek is. A 2005 az Tralllaláé, Stelláé, Zozoé és az enyém volt. A jövő év a Tiétek lesz!!!!!!

sok puszi (sírdogálni kezdett Levi baba)
Dzsúd
dzsúd
 
 


Helga Kép
Bocsánat, a Tiéd is a 2005-ös év volt!!!! Kép
és akarom mondani Babaolaj, nem pedig babolaj KépKép
dzsúd
 
 


Sziasztok,
nos, megtörtént tegnap az UH, bal oldalon 6, jobb oldalon pedig 8 tüszőcske növekszik, kb.8 mm-esek voltak a tegnapi vizsgálat alkalmával. És miután mind a doki, mind az asszisztens lányok azt jósolták, hogy már "biztosan nem is fog megjönni", rá egy fél órára mégiscsak megjött a mensim (méghozzá nem is gyengén!) No, de változatlanul azt mondják, hogy ez nem baj, az a lényeg, hogy a transzferkor már ne vérezzen az ember, hogy jó vastag legyen a nyálkahártya. Azért ez valahol olyan misztikus dolog a számomra, hogy az egyik folyamat még le sem zajlott, ugyanakkor már nőnek az új petesejtek... Szóval, jövő hét második felére jósolta a doki a punkciót, a hétfői UH után remélem már többet tudunk..

Hajnesz,
én is nagyon meg vagyok elégedve a Nyírővel, és az első alkalmat leszámítva a lányok is nagyon rendesek, kedvesek és segítőkészek, és ez nagyon fontos, ugyanis rá kellett jönnöm, hogy ebben az intézményben ők igen nagy szerepet játszanak! (hozzá kell tennem, hogy én első alkalommal bejelentés nélkül mentem és a doki könyörgött be engem egyből egy 3.napi vérvételre..)

Hát, röviden ennyi, remélem, hogy minden OK lesz és valóban el is jutunk a transzferig..

Köszi mindenkinek a drukkokat, én is nagyon szeretnék már ismét valamelyikőtökért szorítani (úgy magamra maradtam...)

Millió puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Dzsúd!
Úgy gondolom, hogy attól függetlenül hogy az emberben vannak ezek a negatív érzések, de Ti tartjátok bennünk a lelket. Meg ilyenkor mindig arra gonolok, hogy amikor már nekem lesz pocakon én is örülni fogok hogy velem örültök majd. Szóval el ne menjen inne egy kismama sem szükségünk van egymásra!

Megyek mert most hozták a keresztlányomat és most mi fogunk rá vigyázni! Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Azért írok nektek, mert nagyon szeretnék csatlakozni a kis csapathoz. Remélem, befogadtok.
Wish!
Te talán emlékszel rám. Én ugyanis a Ma megint megjöttbe kezdtem, amikor még úgy gondoltam spontán is menni fognak a dolgok. Aztán sajnos egy ideig nem tudtam jönni. Most meg inkább ez a topik az, ahova úgy érzem, szívesen írogatnék.
Olvasgattam kicsit és látom milyen aranyos, összetartó csapat vagytok.
Rólunk annyit, hogy 2004.09-ban kezdtünk próbálkozni, január spermavizsgálat, vér... stb. Kiderült gond van a páromnál, closti kúra, eredménye semmi. Onnantól tudtuk, hogy lombik lesz. Első 2005 07-08 hó, sajnos sikertelenül.
A másodikat most kezdtem tegnap, ez long lesz. Csak az a furi nekem, hogy 1/2 decat írtak a 23. cntól. Én úgy tudtam, a long mindig fogigátlóval kezd. Tud esetleg erről valaki valamit?

Szép estét!Kép

Nina
nina79
 
 


Szia Nina,
én is csak nemrég csatlakoztam a csapathoz és rengeteget tanulok innen... Például azt is erről az oldalról tudtam meg, hogy én is "long"-on vagyok (1.lombik) Lehet, hogy bután hangzik, de én nem tudtam, hogy többfajta módszer is létezik, hiszen nálunk egyből ez került szóba. Én a 21.cnaptól szúrom magamanak a Suprefact injekciót, de nálunk szó sem volt fogigátlóról..
Hát, én ennyit tudtam Neked mondani, de a többiek sokkal "tapasztaltabbak" sajnos, biztos kapsz tőlük segítséget..
Jó éjt: Fanni (és üdv a csapatban!)
fanny1
 
 


Szia Fanny,
Köszike az infót és az üdvözlést, ezek szerint nem mindenhol ugyanaz a long. Nekem az előző short volt, és csak hallomásból ismertem a másikat. Ezek szerint tévesen. Ha szabad kérdeznem most hanyadik napon vagy, hogy már ekkorák a tüszik, meg még meg is megjött.

Szép napot!
Nina
nina79
 
 


Szia Nina,
hát, őszintén szólva én nem is igazán tudom, hogy mit honnan kell számolni... Az első injekciót pontosan 2 hete adtam magamnak, de a tüszi-növelés most hétfőn kezdődött. Nálam egy kicsit megkavarodtak a dolgok, ugyanis nekem sosem volt 28 napos ciklusom, hanem 33-35, most is a 33.cnapon jött meg. Hétfőn azonban (a második ösztradiol ellenőrző vérvételkor) meghibásodott a gép, nem tudtak este eredményt mondani, ezért el kellett kezdeni a tüsző növelő szurikat is..lehet, hogy ha van eredmény, akkor még várnom kellett volna egy pár napot, de másnap azt mondta a dokim, hogy ha már elkezdtük, akkor folytassuk is és az sem gond, ha közben megjön.. Igazándiból az a lényeg, hogy a transzferig elmúljon a vérzés, hogy a nyálkahártya szép vastag legyen... Hát, remélem, hogy mind ezzel, mind a petikékkel minden rendben lesz...
Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Nina Kép
Isten hozott nálunk Kép
Itt jó helyen leszel közöttünk Kép Én sajnos nem tudok a kérdésedre tanácsot adni, bevallom, nem is tudom, mi a különbség a short és a long között a lombikban, csak azt tudom, hogy a mi lombikunkban nem volt fogigátló. De sztem Zsebi tud majd Neked okosakat írni.

Fanni Kép
Szóval, ezer szorítás jön Neked a héten meg azután. Pihenj sokat, foglalkozz pozitív dolgokkal!

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Nina!Kép
Üdvözlet a csapatban!
Hát én a Kaáliba járok ott a fogigátlós módszer hívják short-nak és a spuprefact, vagy Dec...-est longnak. Az hogy a ciklus melyik napjátólkell szurni ezeket a szurikat az attól függ, hogy hány napos a ciklus. Nekem 25 napos és mindig a 19. naptól kezdtem a szurit.

Fanni!
Nagyon szorítok!!!!!!

Kép

Dzsúd!
Hogy vagytok? Picurkákról hol vannak a képek????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Köszike a szíves fogadtatást, nagyon jól esett.

Fanny,
Csak azért kérdeztem, mert nekem is 32-35 naposak, és legkésőbb a 32-ik napon kell mennem vérszívásra, ha addig nem jön meg akkor is. Gondolom, most nem mondok újat, de igyál sok vizet, meg naponta legalább egy joghurt, plusz a méhpempőt szokták emlegetni, amitől szép vaskos lesz a méhnyálka. És persze jó tüszi növesztést.

Zsebi,
én is Kaális vagyok, csak Debrecen meg Miskolc között ingázok, mivel Miskolcon még nincs lombik. (egyénként barcikai vagyok.) Nekem az első short volt és én rögtön a 2. cnon 1/2 decával + 150 gonallal kezdtem. Nekem nem volt fogigátló. Én úgy tudtam a short rövid, hamarabb lezajlik. A long meg a hosszabb.Kép

Dzsúd,
Gratula a babókhoz, szerencsés vagy, hogy elsőre sikerült. További jó cseperedést a picuroknak.

Nina
nina79
 
 


Sziasztok lányok!
Ez a topic leállás kicsit visszavetett a beszélgetés követésében, ezért a téma, amire reagálok már eléggé "túlhaladott". Szóval olyan jó érzés valóban, hogy őszintén beszélhettem az irígységemről;-)) és megértettetek....
Dzsúd, jól tetted, hogy nem mentél el másik topicba, mert valóban a ti sikereitek tartják bennünk a lelket és igaz, hogy egyrészről "fáj", de másrészről mégjobban fájna, ha "elhagynál" minket a siker miatt, hiszen akkor olyan egyedül éreznénk magunkat, mi ittragadtak.
Ezért kérjük, az összes babás levelezőtársat, maradjon és segítsen nekünk kivárni, amíg mi is bebabásodunk!!
lillus
 
 


Szia Nina!

Én is debreceni kaális vagyok!Nekem az első próbálkozás volt long-hosszú program és én is a 23cn-tól szurtam magam decapeptyllel.Én úgy olvastam valahol,hogy a long amikor nem a saját ciklusodba avatkoznak bele,mint a rövidnél.
A program során gyógyszerekkel szabályozzák a peteérést, amibe a szervezet saját hormon termelése esetleg zavaróan hathat. Ezért a Decapeptyllel leállítják a spontán petefészek működést, tehát ők irányítják a peteérést. Kihez jársz?BB vagy TZ?
Én most vagyok túl a 2.lombikon ahol beindult a terhesség csak korán megállt,így szinte nem is lehet terhességnek nevezni.
Vendég
 


Sziasztok! Szia Nina!
Nem bírtam magammal, ma elmentem "kíváncsisági" ultahangra. Igaz az AFP csak két hét múlva lesz meg, de addig biztos nem bírtam volna ki. Hála Istennek minden a nagykönyv szerint halad, a doki 3 nappal többnek jósolta. Közölte a doki, hogy nagy lábon fog élni a drága, olyan hosszúak a lábfejei. Bocsi, hogy én itt ömlengek, de ma olyan boldog vagyok.
De be kell vallanom, hogy vannak igen depis napjaim is, olyankor fogalmam sincs, hogy mi a fészkes bajom van, egyszerűen semmi nem felel meg. Ilyenkor természetesen lelkiismeret furdalásom van... Na mindegy!

Kép

Kép
hel29
 
 


Jó estét!

Vikimi!
De jó, hogy te is Debreceni vagy. TZ-hez járok. De az előző ET-t BB csinálta. Nagyon aranyos volt. De TZ-vel is meg vagyok elégedve, bár én mindenképpen rá akartam beszélni, hogy most használjunk progi szurit, nem igazán akarja. Vagyis azt mondta, nem kell az nekem, mert milyen fájdalmas, nem akar ő rosszat nekem. Fene bánná, hogy fáj, csak hasson. De nem. Te kihez jársz? Sajnálom, hogy még nem sikerült, de nálad legalább elindult vmi. Nekem a beültetés utáni 10 napon volt vérvétel itt Miskolcon, és már akkor nagyon alacsony volt a progim(6 körül), akkor már lehetett tudni, hogy nem sikerült. Nagyon sokat sírtam akkor. Kicsit fájt amiatt is, mert nem beszéltem TZ-val, csak a miskolci nővérke beszélt telefonon vele, ami nem nagyon tetszett, de hát mit tehetnék.

Hel!
Ne aggódj, a depis időszak sztem, a hormonok játszadozása. Biztos minden rendben lesz.

Nina
nina79
 
 


Helga!
Örülök,hogy jól vagytok, azért igzán megoszthatnál már velünk egy uh képet! Kép

Vikimi!
Alexéknek sikerült a punkció?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
Hogy álltok? Szurik mennek ezerrel? Szorítok!!!!!

Apacs!
Hova tűntetek????? Azért ennyire ne tessék a munkába menekülni!

Hajnesz!
Veled mizujs?

Wish!
Hiányzol ám!!!!!!!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Zsebike, köszi az érdekődést és a szorítást, tüszikék szépen növekszenek (12-14 mm-esek voltak a mai UH-n) Szerdán megint UH, szurikat kicsit átvariálta a doki (Merionál leállt, helyette viszont a Puregon adagot megháromszoroztuk + még kaptam hormon tablettát, mivel hogy pénteken megjött, ez a méh nyálkahártyát vastagítja, egyébként ösztradiol, pont az a hormon, amit az elején le kellett nyomni.. érdekes, nem?) Helyettes doki "túl soknak" találta a szerintem teljesen normális számú (kb.14 db) tüszőt és közölte, hogy majd még beszélgetünk, de szerencsére közben befutott az én dokim, aki viszont azt mondta, hogy épp ez volt a cél és az a jó, ha sok van... Na, most legyünk okosak! Szóval, lehet, hogy pénteken punkció, de a szerdai UH után már többet tudunk..

Vikimi,
jobban van már a lelked? Remélem sikerült már túltenned magad a történteken és csak előre nézel!

Helga,
nehogy már még Te kérjél bocsánatot, hogy boldog vagy! Hidd el, veled örülünk mi is!

Dzsúd,
hogy vannak a picinyek? Kialakult már a napirend?

Lillus,
kitartás, mindjárt itt a december, az új remények hónapja!

Nina,
szedjük össze magunkat és "betolakodóként" mutassunk jó példát a csajoknak és indítsuk be végre a sikerszériát!

Mindenkinek millió puszi és jó éjt: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!
Zsebi!
Nem tüntünk el csak hétvégére mindig elutazunk valamelyikünk szüleihez.Sajnos az utazás most már nem megterhelő...
Sokat dolgozunk és azért sokat gondolkozunk is...
A szülőkön is látszik a dolog...
Nem tudunk mit tenni...Jó látni, hogy a topic él és élni is fog!
Dzsúd is tarja bennünk a lelketKép
Tehát nem tüntünk el, de nekünk most nincs mit mondanunk..türelmesen várjuk a lehetőséget, hogy újra próbálkozhassunk.
Nehéz ez...meg az élet is....
Sziasztok
Apacs.

Kép
apacs
 
 


Fanni!
Ez eddig nagyon nagyon szép eredmény! Drukk megy tovább!!!!! Nem szeretnél bekerülni a táblába? Csak írd meg a hiányzó adatokat!!!! Azt tudom hogy lombik és 1 meg a nevedet.Kép

Apacs!
Akkor jó! Azért jöhetsz, elvagyunk mi itt attól mert épp magunkról nincs mit írni. Kép


Lányok!
A nemlétező t.... kivan. Csütin meg kellett volna jönnie, annak még örültem is hogy nem háthat, de szombaton egy hangyányi barnázás volt meg vasárnap meg még hétfőn, de az egész napi "termés" egy 50 forintosnál nem nagyobb foltocska. Ma reggel azért teszteltem egyet mert még nemláttam elég egycsíkosat, persze negatív, de akkor ilyenkor mi van?????

Zsebi Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jó reggelt!

Fanny!
Gratula a tüszikhez, én is úgy tudtam minél több annál jobb.Kép "Betolakodóként" hidd el, rajtam nem múlik, én majd próbálom.

Zsebi!
Nagyon szép a táblid, főleg a felső, sárga része tetszik. Nekem legutóbb olyan volt, hogy már egy hetet késett, épp tesztet terveztem venni, mire elkezdtem barnázni, de nekem még csak egy inci-finci foltocska sem volt, csak mikor kimentem arra a helyre akkor láttam. Aztán rá következő napra rendesen volt, és rendesen be is görcsöltem. Ilyen az én formám.

Szép napot mindenkinek!Kép

Nina
nina79
 
 


Nina!Kép
Én BB-hez járok,nagyon tisztelem és megvagyok eléged vele.TZ-nél volt az előző ET-m ő is szuper doki.Mikor várható a köv. punkció?
Milyen szuri az progi szuri?

Fanni!Kép
Nagyon irigylésre méltóak a tüszöid!Én is ilyeneket akarok!
A lelkem jól volt a mai reggelig mikor az egyik legközelebbi barátnőm közölte a jó hírt hogy kismama de ezt sajnos nem merte elmondani nekem mert nem akarta hogy rossz legyen nekem,tehát sajnálatból kíméletből...Ez iszonyatosan fáj,nagyon rossz.Olyan mintha azt érezte volna hogy én nem örölnék neki,pedig el sem tudja képzelni mennyire nagyon szeretm őket és mennyire örülök.Olyan iszonyatosan rossz érzés edig csak sírni tudtam.Velem van a baj?????????

Zsebi!Kép
Alexékről még nem tudok semmit,az előzetes vizsgálatok szerint 10 fölötti sejtre számíthattak,Majd ma érdeklődök.Biztos jól vannak.
Hogy vagy?Remélem még mindig nem jött meg.
Nekem a várttal ellentétben nagyon gyenge volt,és csak 4 napig tatott.Azt hittem "Amazonast" fogok játszani,de csak kis forrás lett belőle.

Apacs!Kép
Gyertek ide mert itt megértő fülekre találtok,semmi sajnálkozás csak megértés és összetartás.
Vendég
 


VikimiKép
Nincs veled semmi baj! A barátnőd biztos tudja, hogy mennyire szeretnél babát és mennyit küzdesz ezért. Egyszerűen csak nem akart megbántani, még véletlenül sem.
Ez érthető, mert bármilyen jó is a kpcsolat két ember között, a helyzet annyira szélsőséges, hogy nem lehet tudni, ki hogyan reagál egy ilyen jó hírre.
Ne okold magad semmiért, és a barátnődet sem!

TralllalaKép
Remélem nézted a táblát! Te vagy a következő Zozo után Kép!

Lányok, én benne vagyok egy újabb sikerszéria végigizgulásában!!!
Hajrá, drukkok mennek!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Helga Kép
Depi miatt ne aggódj, nekem is voltak az elején furcsa napjaim, olyan volt, mintha nem is örülnék igazán az apróságoknak, pedig évek óta rájuk vártam, aztán lelkiismeretfurdi emiatt, aztán vége lett az első 13 hétnek, elmúlt a folyamatos rosszullét, és a depis napokat a folyamatos vigyor és tennialarás váltotta fel. Azért a hormonok még mostanában is okoznak meglepetéseket, pl. képes bvagyok mesén sírni, de akár egy vacak újságcikken is... No meg az aggódás is beindul rendesen, ahogy gömbölyödik a pocak Kép de hát ettől szép ez az időszakKép

Zsebi Kép
háááááát, én azért szorítok itt csöndben, hátha... Kép olyan jó lenne!

Lányok Kép
Ma nagyon rendes vagyok, f10ig aludtam, és ma NEM MEGYEK DOLGOZNI! Úgy döntöttem pihizek egy napot. Tegnap voltunk dokinál, azt mondta, hogy ha csak egy béjbi lenne, azt mondaná 1-2 hét és szülünk... még szerencse, hogy kettő van, azt hiszem enm készültem még fel... Pedig tudom Stalla, én vagyok a következő... A Csajok még most is ügyesen egymással szemben fekszenek buksival lefelé, remélem nem gabalyodnak már más pozícióba. Fejméret szerint 28 hetesek (számítva csak 27), úgyhogy nagyon heppi voltam tegnap. Ja, és Luca, az eddig kisebbnek vélt baba teljesen behozta a tesóját, pont ugyanakkora a buksijuk Kép

olyan furi érzés, megvettük a kiságyakat szombaton, Apa össze is rakta az egyiket, mindig meglepődök, amikor rápillantok.

Nina, Fanni Kép
Mennek a drukkok!!!

na pussz mindenkinek
tralllala
 
 


Vikimi!
Terhes biztos nem vagyok a teszt szerint, így jobb ha megjön mert akkor legalább tudom minden rendben van odabent. Kép

Talllala!
Azért akkor mostmár tényleg ótvatosan még sokáig bent kell maradniuk!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni, nagyon szép eredmények ezek, nem is értem, miért kell mindenféle helyettes dokinak okoskodnia (remélem, nem az enyém volt Kép) Nagyon nagyon szorítok! Szénsavmentes ásványvizet, kefírt, joghurtot, Aspirint (ha nem bántja a gyomrod) nyomatni ezerrel!!! Kép
Apacs, jó, hogy jelentkeztél! Ne szomizzatok, hamar eltelik az az idő, és megint csupa optimizmus lesztek, öreg motorosként bizton állíthatom!!! Kép
Zsebi, képzeld, megint egy cipőben járunk. Nekem is már egy hete késik a mensim, ilyen még sohasem fordult elő. Mondjuk én sejtem, miért, valószínű a lapar kicsit bekavart. Nem is veszek tesztet, nem akarok hiába bizakodni és valószínű úgy járnék, mint Nina. Ha esetleg még egy hetet várat magára, talán...de túl szép lenne, ha most egyből valami csoda történt volna...
hajnesz
 
 


Hello!
Régen voltam itt.
kb. 1 éve járok egy meddosegi centrumba, Szlovákiában. Policisztás ovárium szindrómám van. Volt pár sikertelen inszemem. Most épp lombikprogram elott állok. A doki részletesen elmondott mindent. De mégis jo lenne valakivel dumálni, aki velem egy cipoben jár. Vagyis esetleg valaki irhatna, akinek már volt lombikbeultetése. Sajnos gyakran nem vagyok itt, de a emailjeimet rendszeresen olvasom. Esetleg valaki irhatna nekem mailt, aki szivesen megosztaná velem a tapasztalatait. Koszike. Ti pedig jok legyetek, és mindenkinek szoritok az egészséges babákhoz.
Sziasztok
ginuska25@freemail.hu
Vendég
 


Vikimi!
Ne haragudj a barátnődre, ő biztos jót akart. Igazából nagyon nehéz megítélni az emberek reakcióit és mint tudjuk van az a közhely szerű mondás, hogy mindenki magából indul ki, de nagyon nagyon igaz ez.
Nekem évekkel ezelőtt volt egy spontán terhesseégem, ami a 13. héten vetélésben végződött. Idegileg abszolút padlóra kerültem és amikor a barátnőim terhesek lettek olyan szinten kiborultam minden alkalommal, hogy magam is meglepődtem, pedig szívből örültem a terhességüknek. Ezek után biztosan ők érezték kellemetlenül magukat. Szóvalj gondolj arra, hogy nem akart fájdalmat okozni neked!
lillus
 
 


Sziasztok!
Zsebi!Vikimi!
Hát Ti nem semmik vagytok!
Belőletek aztán lehet erőt meríteni!!!
Ez az életfelfogás tetszikKép
Ne féljetek itt leszek és dumcsizunk......

Üdv.
Apacs :-)

Kép
apacs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?