Új privát üzeneted érkezett!

Ezek szerint ez a nagy csalódások hónapja lesz.
Pedig én is (még mindig) úgy érzem, hogy sikerült.
Így sokkal rosszabbul fog esni, ha megjön.
Még mindig feszülök jobbról, balról, a 11.naptól. Akkor volt PÉ-m.
Julcsi2
 


Bocs hogy ennyiszer küldtem el de szar a gép!!!KépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Kicsit utana neztem!Elvileg azt jelenti hogy cysta hegek latszodnak a petefeszkemben.Azt olvastam hogy ezek megvastagitjak a petefeszek falat es ezaltal nem tud a pete annyira megnoni,hogy kifakadjon.Ezt betudom annak hogy a regi dokim irogatta fel a clostyt mindenfele vizsgalat nelkul.Azt mondjak hogy ettol a gyogyszertol lehet cysta kepzodes es ezert orvosi felugyelettel tehat UH-al kell ellenorizni.Ha jol tudom ferfi hormonokat is termel ez a PCOnevu 'betegseg"ezert elhizas,szorosodes,pattanasok,hajhullas..stb.jelentkezik.En ezt mind eszlelem magamon,bar lehet hogy csak bebeszelem magamnak,hogy legyen mire fogni a koversegemet!Kép

Ha valamit rosszul irtam ÁGI javits ki legyszi!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Szomorú szegény, én hülye meg azt kérdeztem hogy ugye nem vagy szomorú??
De hát tudjuk új hónap új remények, ja és mennek andrologiára.
De holnap már lesz!
(Szegény még fogorvosnál is volt , ennyi rossz egy napra!!Kép)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Most igy hirtelen nem tudom mi az andrologia!A ferjet nezik ott ugye?Kicsit letort lettem!Annyira szerettem volna ha sikerul nekik!Kép

Tobbiek hol vagytok???????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Igen Ancsa ott a férjet nézik.

Vica, bocs hogy nem mutatkoztam be, mert szerintem ha a vezetéknevem mondom, nem bizti hogy tudod, itt az irodában nem mondhattam hogy a babanetről vagyok, szóval bocs!
Eddig az asztalomra is rálátott mindenki, de most elfordítottam, így senki nem lát rá !!KépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Felebredt Marci,mennem kellKépKépKép!
Ha tudok jovok meg!
Kellemes hetveget azoknak akik nem lesznek!!Kép

SZIASZTOK!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kellemes hétvégét mindenkinek!
Sziasztok!
Adi
adi77
 
 


Jó hétvégét sziasztok!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó hétvégét szaisztok!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok, vagyok 5 percig, most töltögetem a képeket akönyvtárban. Édesek vagytok, hogy izgultatok értem
Annyira szégyellem magam, hogy így felhergeltelek titket, meg főleg magamat. Jól megszívattam magam, ahogy kell.
De Nagyon jól esett hogy Zsuzska felhívott. Még ugye teljesen egyedül vagyok otthon meg éppen hazaértema fogorvostól és azon gondolkoztam, melyik fára fúzzam fel magam, mert ez így nem élet. De jött Zsu és megmentett.KépKépKépKép
Utána 5 perccel Móni is hívott, úgyhogy teljesen felvidultam. Szarok bele, megyünk andrológiára, aztán dec-1től pihenés 4 napig!!!KépKépKép
Még mindig úgy ég a képem a tegnapiak miatt, hogy úgy belevitelek titeket is!KépKép De ugye nem haragszotok?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja!
Holnap 8-12-ig dolgozom ugyhogy netközelben leszek.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsu!
Egyébként, azért nem tudtam, hogy ki vagy, mert azt mondtad, hogy Zsuzsi vagy, és én itt vagy Zsu vagy Zsuzska néven szólítalak.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ne szomorkodj Vica! Egyszer majd csak össze jön az a kis vakarék! Csak azért is! Most már nagyon sok babát kell cipelnie szegény Jézuskának ide a Babanetre.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Nem szomorkodok már. Olyan jó, hogy vagytok Nekem!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kész az albumom.

Megtekinthető az albumok között a "vica1982 albuma" néven.
Jó nézelődést.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na jó, eddig itt ültem és élveztem az ADSL előnyeit, amit eddig nem igen tehettem meg.
Csók Nektek!

Vica---aki ezredjére is megigéri magának és Nektek is, hogy többet nem hagyja megszívatni magát!Kép

(Jót elbeszélgettem magammal.Kép)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Nincs miért elnézést kérned!
Legalább itt elmondhatjuk, még ha csak képzelődünk is, a tüneteinket. Itt nem néz senki hülyének, mert mindenki ugyanebben a cipőben jár.

Hiszen a férjecskédnek hogy is mondhatnád, hogy most érzed, megvan és stb. Hogy utána ő is csalódott legyen. Persze biztosan így is az, de úgy sokkal rosszabb lenne. A családnak meg aztán főleg nem lehet mondani, csak ha már biztos.

Én is úgy érzem, hogy sikerült, de ezt csak Ti tudjátok, a legjobb barátnőmön kivül.
Ha nagyot koppanok, azt is csak Ti fogjátok tudni.

Dehát pont ezért vagyunk itt egymásnak.

Úgyhogy hajrá! Új ciklus, új lehetőségek!

Mi januárban megyünk andrológiára. Ha Ti voltatok, majd leírod a tapasztaltakat?
Julcsi2
 


Próbáltam megnézni az albumodat, de azt írja, hogy nem publikus!!!!! Kép
Julcsi2
 


<font color="0000ff">Ancsa!
Én a vizsgálattól véreztem, már nem vérzek este óta.
Fájsaim nincsenek, pocakom a szokott módon keményedik, de nem fáj semmi. Reggel volt hasmenésem, de azóta nem, csak a gyomrom fáj, szúr... vagy legalábbis valami arrafelé...</font>

KépKépKépKép
proone
 
 


Meg kicsit belesek!Megint eltunt a topik!En is csak ugy tudtam jonni,hogy betettem a kedvencek koze!Ezt ajanlom nektek is!

Proone!Azt hittem hogy beindulnak az esemenyek nalatokKép!Na nem baj!Ami kesik nem mulik!Csodalom hogy ket ujjnyira nyitva vagy es nem tartott bent!Jobb is azert,varja csak ki az idejet!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vica!
Megneztem az albumodat!Nagyon edik vagytok!Kép
En is csak ugy tudtam megnezni hogy frissiteni kellett!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vegre sikerult kicsit visszajonnom,erre nem jo a babanet!Kicsit magamalatt vgyok megint es nincs kivel megbeszelnem!KépRemelem holnapra elmulik!KépMiert pont most romlik el????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Van ma valaki?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ha nincs senki, akkor beszélgetek egy kicsit magammal.Kép
-Vica! Miért hibbantál meg ismét?
-Hát...nem tudom. Igazából ez nem meghibbanás volt, mert (igaz, hogy utólag nem lehet bizonyítani, és felesleges is), de szerintem megfogant valami, csak nem tudott megmaradni. ÉREZTEM! TUDTAM!
-Akkor tulajdonképeen örülnöd kellene, hogy ami nem életképes, az nem maradt meg.
-Hát ez azért egy kicsit sarkos így, de igaz.
Tegnap boldog voltam és ez nekem megér egy kis(?) szenvedést.
-Tegnap voltál boldog? És máskor? Máskor nem? Ezzel szt akarod mondani, hogy amíg nincs gyereketek, addig nem leszel boldog???
-Nem ezt mondtam. Illetve nem így értettem. Máskor is vagyok/voltam boldog, meg leszek is, de a -talán nem létező- baba miatt most először.
-És most hogyan tovább?
-Még jó, hogy előre kitaláltam ezt az andrológiát, mert most nagy bánatomban igazán nem tudnám, hogy mihez kezdhetnék. Jövőhéten megpróbálom lezavarni a dolgot.
Tegnap este muszáj volt megvenni azt a zacskó chipset?
-Igen muszáj. Sosem szoktam. Legalább 6 éve nem ettem egy szemet sem, de most azt akartam hogy valami ártson. Igen, a cigit is azért vettem. Mert nem érdekel. Ha a boltban árulnának olyan gyógyszert, ami egy időre megállítja a ciklust ott ahol van, akkor abból is vettem volna egy pár dobozzal, hogy...
-Te tiszta hülye vagy!
-Ne szólj közbe! Jó volna megállítani egy időre ezt az egészet, mert ez egy önmagát hajszoló folyamat. Hogy tudnék leállni, ha 10 nap múlva PÉ? És rá 2 hétre megint ez az őrület??? Hogyan?
-Erre nem tudok, mit mondani.
-Én már nem tudok ennél többet tenni. Milyen frankón sikerült lenyugodnom, aztán a végén mégis marhára megszívattam magam. Amióta eszem a homeos bogyókat szépen beállt 27-re a ciklusom. Erre most késik. És én hittem nekik! Hittem benne, hogy egyszer nekem is sikerülhet! DE NEM!
Vica. Semmi értelem megint összezuhanni.
-Igazad van. Jó kislány leszek, elmegyünk az andrológiára, eszem tovább a bogyókat (amik annyit tényleg segítettek, hogy most nem kellett egy görcsoldót se bevennem) és próbálok normális maradni. De hogy meddig?
<font color="0000ff">-Köszönöm a riportot.
Kedves nézőink, reklám következik.</font>
...


KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Akkor elbúszúzom. Mondjuk nincs is kitől.Kép
Sajnálom, hogy nem tudtam onlájn röhögni egyet senkivel az ismételt hülyeségemen.Kép

Jó hétvégét mindenkinek!

A régen jelentkezetteket nagyon várom!Beu, Hajni, Anita, Gili, Janna, Kriszti, Emese, Nolina, és Katától is várok már egy hosszabb lélegzetű hsz.-t.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Gyors bekuk!
Szia Vica,kár h elmentél ,gondoltam benézek,de a b.net topicjai elszálltak(még jo h ezt a kedvencek közé tettemKép)
Sajnálom VicaKép,a tünetek nagyon becsaposak tudnak lenniKép én annak már nem hiszek!!

Ja én elövettem a gyógynövényes könyvemet,és azt olvastam ,h meddöségre nagyon jo a :fehér fagyöngy
.Nem hallotatok erröl semmit?
Bemásolom a cikket:A fagyöngy friss leve meddöség ellen is hatásos.a fagyöngyszárat,-levelet alapossan megmossuk és azon nedvessen jól kipréseljük a levét.Ebböl 25 cseppet veszünk be kevés vizzel éhgyomorra fél orával a reggeli illetve a lefekvés elött,ilyen cseppeket minden gy.szertárba lehet kapni!

Csajok én lehet veszek majd,és a cickát abbahagyom.Nálam (15 hónap) már ugyvehetem h meddö vagyok nem?!!
Kiváncsi vagyok lesz-e nálunk a gy.tárba,és h mennyibe kerül!
Na megyek!Mert sok dolgom van :mosni kell...stb!!
Puszika!!Sziasztok!!
Vendég
 


SZiasztok Lányok, Asszonyok! Kép

Vica, szívből sajnálom Kép Kép Kép

De egy kis magaddal folytatott topicos párbeszéd mindig segít! Kép És máris robogok, és betankolok a mosószerből! Kép Hátha kicsit ezzel segítek...Kép

És ígérem, nincs harag! Kép Kép

Előző ciklus vége felé egyébként egy tünetgombóc voltam, picit később is jött, aztán meg darabok is jöttek...(felmerült bennem is, hogy valami elindult, csak kidobta a szervezetem Kép)

Szerintem épp az a jó, hogy havonta újraindul az "őrület"... képzeld, ha évente v. félévente egyszer volna csak esély! Kép

Egyébként itt nálam vmi nem stimmel a babanettel, hiányzik róla egy csomó minden, alig tudtam a topicunkat is előbányászni az előzményekből...

angel37
 
 


SZia Editke Kép, bár látom már el is illantál...

angel37
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hoyg nem jöttem ilyen sokáig, de egyszer egyszer kimaradt pár nap, és akkor már nem tudtam követni az eseményeket. Főleg, mikor napi 4-5 oldalt írtatok tele.
csak ezt az utolsó oldalt olvastam végig.

Vica nagyon jó esett, hoyg hiányoltál!!
NAgyon sajnálom, hogy megjött Kép irány az andrológia! Az a bizto, ha megtudjátok ott mi a helyzet!

Keditke igen, sajnos mi már meddőnek számítunk Kép 1 év után.

Angel teljesen igazad van! az szörnyű lenne, ha ritkábban lenne esélyünk Kép
Nekem sajna sokkal kisebb az esélyem, mit akinek rendesen 28 napra jön meg.

Egyébként azért is nem jöttem, mert rengeteg munkám van mostanában, ráadásul tanulnom is kell már Kép
Úgy érzem ebben a hónapban nem volt pé-em. Kép
MOst aztán "várhatom" vakon, hogy mikor jön meg.
Csütörtökön voltam hormonvérvételen (23.nap), 1 hét múlva lesz eredmény.
Kíváncsi leszek.

Proone hihetetlen, hogy már itt az idő!!
Nagyon nagyon drukkolok Nektek, hogy simán menjen minden, és minden jót, meg minden szépet stb..
HA tudsz gyere majd és meséld el milyen volt, no meg természetesen várjuk a fényképet a piciről!!!
NAgyon izgi, hogy fiú lesz-e vagy lány!
Ugye ez még mindig titok, vagy lemaradtam valamiről?

Kép
Kép
beuka
 
 


Na sziasztok!

Nekem is eltűnt az összes topic, pedig reggel bekukkantottam.

Vica!
Nagyon-nagyon jót nevettem a monológ-párbeszédeden!!!!KépKépKépKép Írtam mailt még reggel!

moni
 
 


Vica!
Megnéztem az albumod, nagyon szuperek a képek!!!!

moni
 
 


Szisztok!
Képzeljétek végeztem mindennel,és ráadásul megkaptam a másik gépet,tehát mégis tudok jönniKép!!
Van még itt valaki??

Beuka!Nagyon örülök,h jelentkeztélKép
Szurkolok h jo eredményed legyen.Kép!

Vica!
Az elöbb elfelejtettem irni,h jot nevettem a párbeszédedenKépAztán fel a fejjel!!
Vendég
 


Keditke!
Én vagyok egy kicsit.

moni
 
 


Sziasztok!

Vica, kedves tőled, hogy hiányoltál. Igazából azért nem jelentkeztem, mert hasonló cipőbe járok mint te, és annyira jókedvűek voltatok, nem akartam a topikot a rosszkedvemmel lelombozni.

Tudjátok a 43. cn-on jött meg és annyira reménykedtünk, hogy baba van a dologban, de sajna nem így volt. A férjem teljesen kiaakadt és azt mondta szerinte soha nem lesz 2. babánk. Én persze mondtam neki, hogy nem így van biztos lesz kistesó, csak még várni kell rá. Elkezdtem szedni a homeós bogyókat, sőt a férjemmel is szedetek és képzeljétek nem bír magával, szóval tuti használKép.

Kép
Kép
janna
 
 


Szia Moni!
Csak egy kicsit?Kép
Ma nincs akora pörgés,mindenki pihen!!
Vendég
 


Sziasztok!
En is itt vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UGY ORULOK NEKTEK!KépKépKépKépKépMar azt hittem nincs ma senki!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nekem sincs tul jo kedvem maKép(sem)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia AncsaKép!!!!!
Vendég
 


Ancsa!
Miért mi van ,hogy nincs jo kedved?
Vendég
 


Janna!Sajnalom hogy megjottKép!!!!!!!!!!
Ez a sok baba a profilodban?????????????
Melyik a tietek??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Azt most eleg hosszu lenne leirnom!Egesz nap sirhatnekom van!Sajnos beleltem magam a szomszedek helyzetebe,hogy milyen boldogok most!
Ezert van rossz kedvemKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Janna!Kép
Miota próbálkoztok 2. babával?
"lehet h mondtad már de nem emlékzem"

Ancsa!
Majd eljön a "mi" idönk is amikor babánk leszKép!Fel a fejjel.
Pont én beszélek amikor a párom elöhozza a babatémát és én bögökKépalig bir vigasztalni!!Mondtam neki h ebbe a hónapba nem akarom h szoba kerüljön,mert kikészülök!!Tudom mit érzel nagyon nehéz!Nem is gondoltam volna h ennyit kell várni az elsö babánkraKép!!
Vendég
 


Sziasztok!

Janna, Ancsa, csatlakozom, pedig különösebb okom nincs rá... egyszerűen f*s kedvem van Kép

angel37
 
 


Nekem is hiaba a 2.lenne mar!Nekem (nekunk)talan annyibol rosszabb,hogy mar egyszer ateltuk hogy milyen csodalatos dolog egy kisbaba!Milyen leirhatatlan erzes amikor szoptatod.Annyira vagyom mar ra!!!!!!!!!
Aterzem azt is amit ti!Erdekes azert hogy Marcinal nem viselt meg annyira az az egy ev varakozas mint most ez a ketto!
Annyira eltudok keserdeni!Foleg amikor latok mas kismamakat,es most olyan sok van korulottunk!A parom is tegnap azt mondja hogy nem igaz mar hogy mindenki az!Olyan szornyu latni hogy o is szenved!Nagyon sok mar ez a 25 honap.Tudom masok tobbet varnak de mindenki mashogy eli meg!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Angel!
Lehet hogy nem bennunk van a hiba?!Biztos ez a gusztustalan ido!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, Kép
nekünk meg épp azért rossz, mert még nem élhettük át ezt Kép
ráadásul még vén p*csa is vagyok Kép
+ nőgyogyilag ultraszerencsétlen eset ...Kép

hú, alakul a f@sza hangulat, de nem baj, ezután csak jókedv jöhet Kép Kép

angel37
 
 


Ancsa
Kép hát tényleg sok az a 25 honap!Voltál /voltatok kivizgásáson?Hömérözöl?

Szia AngelKép!
Ma mindenkinek Kép ilyen kedve van,ez nem tul jo hir!
Bár én se érzem magam tul jol,kicsit fáradt vagyok!
Vendég
 


Igazad van egyébként, a sötét és a takony idő ocsmány páros! Ááááá... Bennem az őszi óraállításkor vmi összetörik!

angel37
 
 


SZia Editke Kép
Ma már egyszer épp elkerültük egymást!

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?