Új privát üzeneted érkezett!

Hüpi, Ádám hogy van?

Kép
juszti75
 
 


Hüpi,
priznicelés=vizes lepedőbe és pokrócba csavarás. Nem túl kellemes, mert a gyerek üvölt, de hatásos tud lenni.Kép

Dóri,
van itt fehérváron egy gyógyszertár, amelyikben vannak homeobogyók. Ha tartanak megveszem és küldöm buborékos borítékban.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Na végre itt vagytok!
Tegnap este fél 11-kor kidölt a társaság?!Kép

Vizimano, Juszti

Ádinak ma reggelre csak hőemelkedése volt, de azért adtam még neki germicidet. Most bukfenc készítés közben szeretne elaludni, de valahogy nem megy neki!Kép
Zugló tényleg nem a világ vége.

Azt hiszem elaludt, én is megyek egy kicsit még hunyni.
Sziasztok
Szilvi
hüpi
 
 

 
 

nálunk ma ismét pocsék éjszaka volt. így ma sem lesz rózsás kedvem. ráadásul reggel minidg vissza szokott aludni egy órát evés után, ez ma 20 percre redukálódott Kép

Kép
juszti75
 
 


Kép
Ádinak hogy a hője is lemenjen Kép

Kép
juszti75
 
 


SziasztokKép

Nálunk a tegnapihoz hasonló nemnagyondeazértéppeléggé nyügi nap igérkezik, ahogy Lucit elnézem...

Ildi!
Keddet mondtál, ugye? jó nekünk, beszéljük meg mikor jöttök (illetve gondolom, hogy mikor végeztek kb), és kimegyünk mi is Kép

Visszaolvastam, de annyira kába vagyok még, hogy már alig emlékszem arra, amiket észrevételezni kívántam Kép Úgyhogy majd később még benézek Kép

szép napot Kép
L
lirian
 
 


Szaisztok!

Már azt mondanám, hogy jó napot, mert hajnali 3/4 3-tól fenn vagyok, nem is próbáltam már visszaaludni. Viszont rájöttem mennyi mindent meg tudok ilyenkor csinálni, hajnalban, agyam forog ezerrel... Kép Kicsi Rozi bébi felébredt és kb másfél óráig altattam vissza, ezért adtam fel a visszaalvást. Pedig mostanában már olyan jól aludt..., na, csak visszajön ez az idő megint.

Hüpi
Imádom a vicceket, meg a képeket, amiket felteszel, ne hagyd abba!!! KépKépKép Fény vagy az éjszakában, komolyan Kép

Karácsony: Anyukám úgy eldugja az ajándékokat, hogy nem találja meg Szenteste előtt, de legtöbbször el is felejti, és csak Húsvétkor találja meg. Szóval kaptunk már pirosba csomagolt ajándékot Húsvétra: gyertyával, meg kishóemberrel díszítve...Kép
Meg az jutptt eszembe, hogy külföldön azért nem áll meg ennyire az élet Karácsonykor, főleg nem 24-én. És sok vendégemet ez igen meglepi, étteremben ennének, múzeumba mennének, vásárolnának, de ugye ez nem nagyon kivitelezhető. Ill Szentednrén és egy-két turistahelyen vab nyitva folklór bolt, de pl étterem csak 1 v 2 az egész városban. Dolgozom egy szériának, és pl pár éve kitalálta az anyacég, hogy legyenek karácsonyi turistautak is. És pont 24-én érkeznek, ausztrálok és ameriakiak főleg, és 26-án mennek el. Hát, nem nagyon kapnak idegenvezetőt sem, mert ki akar ilyenkor dolgozni. Me nem lehet őket gyakorlatilag még etetni sem, a szállodai éttermek is félgőzzel működnek...Szerencsére nem én szerevezem a programjukat, törje a fejét rajta más...
A városban ilyenkor két dolgot imádok:
végigautózni oda-vissza az Andrássy úton, fantasztikus látvány, ahogy pár éve kidíszítik decemberben, végig, minden fa gyönyörűen kirajzolódik a sötétben az izzósoroktól...Buszból még szebb ám! Kép
A másik: mindenféle karácsonyi vásár, pl a Vörösmarty téren, ahol du 5-kor (ugye már sötétben) a Gerbeaud egyik ablaka feltárul, merthogy az egész homlokzat adventi naptárt formáz ilyenkor. És élőzene van, meg ének és mindenki áll és nézi meghatottan, ismeretlen emberek gratulálnak egymásnak, hogy ez milyen szép...Ne hagyjátok ki, ha tehetitek! De csakis kis forraltbor iszogatása közben!!
Még Bécsben is nagyon gyönyörű a Városháza előtti téren a karácsonyi vásár, szép dalokat énekelnek a hóesésben a lépcsőn álló kórusok, és főleg macikat (Hüpi!!) és karácsonyfadíszeket lehet kapni, gyönyörűségesek.
eszembe jut most egy csomó dolog.
Még pl Mongóliában, amikor ünnepeltünk, nehéz volt karácsonyfát szerezni, mert ott ugye azt sem tudják, mi a Karácsony. És Apunak kellett a hatóságokat meggyőzni, hogy nekünk x mennyiségű fenyőfa kell, az összes expedíciós családnak. és nehezen sikerült, 24-én vágták ki a fákat és ebből következően néha még áprilisban is állt a fa, feldíszítve, még akkor sem hullott le róla egy tűlevél sem.
Jó kis monológot mondok itt Kép Ne haragudjatok, hátha valaki élvezi a mesét...
Majd még jövök.

Vizimanó: nekem is meghatározhatatlan eredetű rosszkedvem van. de én ma kitörök és elmegyek a Dunaplázába és megveszem a Caramel lemezét Kép És még nem tudom mit, de az tuti, hogy veszek magamnak vmit!!! Kép Ki jön?! Kép
Vezso
vezso
 
 


Zsizske!
De jó hogy bejelentkeztél!!!!!
Jobban van már Manócska?Gyertek már a köv.telira,gondolom nem csak én vagyok kíváncsi rátok!Kép

Hüpi!
Ádinak jobbulást kívánunk!

Enyém gyerek nem akar gyógyulni; most éppen be van rekedve és köhög!Komolyan nem hiszem el, hogy már 3hete folyamatosan beteg!
Kép
Már többet látja az orvost mint az apját!
Kép

Ma én megyek oltásra, influenza ellenit beadatom magamnak!Csak azt nem tudom, hogy engem ki fog lefogni?!
Kép

Juszti!
Mi 1/2 4-4 fele megyünk be az Árkádba; férjemmel találkozok.Előtte nem jöttök be?Megiszunk egy kávét és végre megismerlek személyesen!?

Ildi

delfinke
 
 


Lir!
Aha, keddet mondtam! Kép
Ill.nem az önkormányzatba megyünk, hanem az Endre utcába a családsegítőbe kis lóvéért! Kép
Majd megbeszéljük!

Ildi

delfinke
 
 


Minden kis betegnek erőt és egészséget kívánok Kép

Vaktyúk,
Tegnap nem voltam, így ma kívánok neked boldog névnapot Kép

Zsuba,
Enyém gyerek is 9,6 kg félévesen. Nagyon jó az ádámkosztümös Bazsi. Gréti testfelépítése is hasonló, végülis egy súlycsoportban vannak Kép

Juszti,
Nagyon szép az Anya című vers, amit felraktál. s ha bár nagyon ól ismerem, meg kíívülről tudom, ahogy olvastam már a közepénél összeszorult a torkom és lelki szemeiem előtt nekem is egy kis sejpítős csajszi jelent meg, aki nekem ezt szavalja. Hát elsírtma magam...

Connie,
Ákkos jobban van? Gyógyuljon meg hamar Kép
Már húst fog enni Ákos? Nem korai még? Hisz zöldségből gyümölcsből is olyan keveset ismer még (ha jól sejtem). Napi hányszori étkezésnél tartotok?
És egy más kérdés. Ákos iszik teát vagy vizet, most hogy szilárdat is eszik, vagy csak tejci van? Ha nem adsz neki, akkor meddig nem akarod ilyenekkel itatni? Én ezen gondolkozok mostanában, hogy mikor is kellhet már a gyekőcnek más folyadék is. Bár Gréti nem is akar szilárdat kajálni. most valószínű, hogy felhagyok az almával, hétvégén kap sütőtököt.
És még egy teljesen más jellegű kérdés. honnan lehet tudni, ha a gyereknek fáj a torka?

Vezso,
Az óra vásárlásos sztoriddal kapcsolatban egy fura kérdésem lenne. Ti külön kasszán vagytok a férjeddel? Vagy valahogy külön is meg egyben is? hogy oldható ez meg zökkenőmentesen?
És lányok, másnál hogy van ez? Gyerekkoromban emlékszem, hogy nálunk apukám hozta haza a fizetést, és anyukámnak az utolsó forintig odaadta. Aztán anyu osztotta be, ő rendezett minden anyagi dolgot. vásárlás, csekkek stb. Így még a Karácsonyi ajándékozás is fura volt. Legalábbis a szüleim között. Anyu vett mindig ajándékot apunak, de anyu sosem kapott aputól Szerintem apukám úgy lehetett vele, hogy nincs zsebpénze Kép Ez a mai napig így van. Anyu sosem kap semmit aputól. Kép

Akiren
akiren
 
 


Ildi akkor ezt megbeszéltük. Jövő hét csüt. délelőtt.

Kép
juszti75
 
 


Na szép reggel!

Vezso! Legyen szép napod és vidám! Ne legyél rosszkedvű! Caramel cd nekem is kell! Nagyon szeretem! Én is megveszem majd!!! Neked is vannak látom jó kis szotrijaid mindenről. :-)
Az Andrássy út és a vörösmrty tér tényleg gyönyörű karácsonykor, mindig megyünk mi is sétálni, meg még régen arra dolgoztam, így napközben is elég sokat mászkáltam arra. Mindig eszünk kürtös kalácsot, imádom! Ott sütik, sok dióval......húúú de finom. Jó, hogy most aktív fogyin vagyok :-) Én már alig várom, hogy Blanka akkora legyen, hogy bontogatni tudja a csomagokat! Most is jó lesz, de még csak passzív szemlélője lesz az eseményeknek :-)

Ildi! Jobbulást mindkettőtöknek! Hihetetlen, hogy mennyi rossz történik veled mostanában. Küldök neked sok ++++++ energiát!!! Kitartást!

Vizimano! Ha megveszed és élküldöd, akkor nagyon köszönöm!!! Írd bele a címed a borítékba, és visszaküldöm a pénzt. Van emilcímed? Megírom a címem, ha jó. Örök hála!

Na megyek, mert Manócska felkelt és éhes!
Szép napot nektek!
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Vezso,
nagyon örülök a történeteknek. Kikapcsolnak a néha nem vidám hétköznapokban.Kép Aranyos lehet a húvéti jézuska.KépKép
Nem semmi az a család sem akikről írtál, ez megint egy olyan helyzet, amiről inkább nem is próbálok meg véleményt alkotni, mert én csak külső szemlélő vagyok. Aki benne van a helyzetben annak teljesen más.Kép Ez volt a legérdekesebb tanulsága az eddigi munkámnak. Megtapasztaltam, hogy emberek mennyire máshogy élnek meg élthelyzeteket, és mennyire félre tudják érteni egymást. Ha érted mire gondolok.Kép
Én szívesen mennék Duna plázába az az egyik kedvencem.Kép Csak egy pipcit messze vanKépKép

Juszti, Vezso,
kitartás, egyszer biztos aludni fognak a babák.Kép Tudom, de mért nem most...
Biztos van valami a levegőben/vízben/csillagokban stb. mert ma reggel kicsi fiam ordítására ébredtem negyed hétkor. Nemtom mi volt. Mindig én szoktam előbb felébredni. Nem panaszkodom, csak megjegyzés.Kép

Ildi,
Marcipánnak jobbulást, lehet, hogy egy baráti sörözés hiányzik a gyógyuláshoz?KépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Dóri,
ma úgyis kell mennem gyogyótárba, majd írok az eredményrőlKép Címem: vizmanokukacfreemail.hu

Kép

Kép
vizimano
 
 


Akiren
Jó a kérdés. Kép
Nem vagyunk külön kasszán, már akkor is közös kasszán voltunk, amikor még csak együtt jártunk. Sosem engedtem ált az udvarlóimnak, hogy fizessenek helyettem pl étteremben, hanem feleztünk. Ragaszkodtam hozzá, mert nekem ez jobb érzés volt. Mondjuk , amikor még egyetemi diszkókba jártunk a barátnőmmel, akkor sportot űztünk belőle, hogy a fiúk hívjanak meg mineket egy italra, de az amolyan poénkodás volt.
A pénzre vsszatérve. Mivel nem rendszeres a jövedelmem, és nem is meghatározható a pontos összeg, meg több helyről jön, plusz nálam van munka közben a csoprtpénz, nehéz követni pl a páromnak , hogy pontosan mennyi a bevételem. És ilyen ajándékvásárláskor ez jól is jön. Le szoktam csípni pl a borravalókból, ha van, és abból szoktam venni meglepiket, néhy csak olyan ad hoc módon. Meg ált én vagyok a kasszás itthon, a férjem utál minden ilyen dologgal foglalkozni, számlabefizetés, meg ilyenek, és méég az építkezéskor, felújításkor a mesterekkel is én szoktam elszámolni. Mindent pontosan vezetek, így, ha akar , megnézheti. De nem nézi, és ez néha bosszant. Jó volna nem foglalkozni ezekkel, de vkinek meg kell csinálni. A férjem néha nem is tudja mennyi pénzünk van, de ahogy látom, nem is akarja tudni, ha elkezdem mondani, hogy ennyi meg ennyi bevétel van meg ezt vagy azt kell venni, akkor olyan szenvedős arcot vág. Így alakult ki nálunk. Ha bútort vagy egyebet kell venni, akkor ő nem igazán vesz részt sem az elhatározásban, sem pedig a kivitelezésben. Ha már megvan az a holmi, akkor örül, megdicsér többször is, hogy milyen ügyes vagyok. (Pl az összeszerelést is én csinálom). De azért néha jó lenne, ha legalább a döntésben segítene. Teljesen rámhagyja a berendezés megtervezését, mindent. Elfogadja minden döntésemet, csak az idegesítí, ha kérdezgetem mindig: "De ugye tetszik? De ugye ilyenre gondoltál?" stb. A csekkeket, ha rbízom, mindig elfelejti, meg el is hagyja Kép Így van ez minálunk. Kép
Vezso
vezso
 
 


Tudjatok ma mire ebredtem? Kedvenc fiam CSIKORGATTA (azt a 4db) fogat az ejjel!!!!!

Kép Kép Kép
babjag
 
 


Zsisske,
Rolikának minél hamarabbi teljes felépülést kívánok, és örülök, hogy ilyen zökkenőmentesen sikerült megoldani ezt a műtétet.Kép

Akiren,
én abból vettem észre a torokfájást - eddig egyszer volt kopkopkop - hogy Ákos mosón kezdett enni, de amikor a nyeléshez ért elkezdett üvölteni szó szerint. És csak a Kedvenceit volt hajlanó ímmel-ámmal enni.Kép

Babjag,
fogcsikorgatás.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Lir,
Ezt elfelejtettem korábban írni: nekem is volt már, hogy olyan mélyen aludtam, hogy mikor felébredtem Ákos sírására, fogalmam sem volt, mi ez a fura zaj.Kép

Akiren,
Azt mondta a doki, hogy kaphat nyugodtan, nem kell kivárni a hússal, amíg megismeri az összes zöldséget. Persze azért előbb a krumpli jön, utána a csibehusi. És fokozatosan, először csak keveset kap. De majd minden hozzátápis cikkben ez van, hogy viszonylag hamar kaphat húst, és kell is a vas miatt. Egyébként sem kell valami nagy változatosságra törekedni az étrendjében, őket még nem igazán zavarja, ha csak néhány féle ételt esznek.
Itatás: ha már mennyiségeket eszik, akkor két szopi között meg lehet kínálni forralt vízzel vagy teával (cukor nélkül), és ha szomjas, iszik, ha nem, nem. Most már elég sokat eszik, úgyhogy fogom kínálgatni, te tegnap nem sült jól el, mert se pohárból nem tudta meginni, se kiskanálból a teát. Ma megpróbálom vízzel a csőrös pohárból.
A torokfájás onnan látszik, hogy fáj, mikor nyel. Pl. sír szopi közben.

Családi kassza: nálunk úgy van, hogy van az én számlám, amiről fizetjük a rezsit, hitelt stb., ez el is viszi a gyedet. A férjem kp-ban kapja a fizuját, meg az albipénzt is kp-ban kapjuk, ezeket egy borítékben tartjuk egy fiókban, és abból veszünk ki, ha kell valamire valamelyikünknek.A pénz ésszerű beosztását és a spórolást feladtam, mikor utánaszámoltam, mennyi hitelt és illetéktartozást és lakáskasszát fizetünk, rájöttem, hogy hülye vagyok, ha amellett még félre is akarok tenni.Kép

Vezso,
Én is szeretem olvasni a történeteidet, meg a többiekét is.
Forralt bor, mmmmm....nem tudom Ákos mit szól majd hozzá.Kép

KépKép
connie
 
 


Akiren
Ja, és az ajándékozás a férj részéről. Hát, az én férjemnek is vannak ilyen-olyan plusz bevételei, és azokból vesz ajándékokat. Minden külföldi útjáról hoz vmit mindenkinek a családban, még akkor is, ha 1 napra megy. Még ruhát is vesz pl a gyerekeknek, és még jó is rájuk! Ügyesen megoldja, vhogy mindig kifigyeli, mit szeretnék. Pl amikor elkezdtem írni a babanetre, akkor látta, hogy fel lehet tenni képeket és én nem tudtam , mert nem volt digitális gépünk. És vett egyet ezekből a dugipénzekből. Kép
Apukám meg barkácsolni szokott mindenkinek, Anyunak is, és mindig vmi jópofa, hasznos dolgot. Pl polc Anyunak a konyhába a kisrádiónak, hogy tudjon zenét hallgatni főzés közben, meg fűszertartó stb. A csomagolásai is eredetiek: nagy dobozban kis doboz, abban még kisebb stb és benne egy ékszer. Vagy felaksztja az ajándékot a fára. Egyszer vett Anyunak egy aranyórát (ez volt anyu első igazán szép órája), amikor Vietnamban dolgozott és újságpapírba csomagolta aranyszalaggal átkötve.

Dóri78
Kürtőskalács ...hmm, imádom!!!! A Mesterségek Ünnepén is olyan finomakat sütnek!!!

Vizimanó
Értem mire gondolsz. Amúgy meg kár, hogy nem jössz velem ma, még a turiba is megyek! Halmozom az élvezeteket. KépKép de azért ma már csináltam egy csomó mindent, ami házimunka, a férjem már rám is szólt reggel, hogy üljek már le...Hát, a hajnali kelésnek ez a pozítívuma, egyedül fenn vagyok és mindent 100x gyorsabban megcsinálok.
V.
vezso
 
 


Zsisske
Szegény pici fiad! De legalább túl vagytok rajta! A köv tali pedig a hó végén lesz. Gyertek majd,ha tudtok!!! KépKépKépKép

Hüpi
Szegény Ádám! Gyógyuljon meg hamar!!! Mi nem lettünk betegek egy talin sem, és ált, lekopogom, a gyeerkőceink hanyagolják a betegségeket. Engem kivéve, de én nem állok meg egyszerű náthánál, neke tüdőgyulladás kell! Meg ételmérgezés (foglalkozási ártalom).

Connie
Jó, hogy írtad, az egyhangúság Rozi étrendjében bennem is felmerült, úgy kb 4-5 féle étel a repertoár plusz a gyümölcsös pépek. Egyre több mindent beújítunk azért. A húst én is úgy tudtam, hogy kell adni hamar, minden nap csempészek a főzelékbe pipihusit. Meg most már eszik joghurtot (natúr) meg túrót is pl. Amit a Zitmi mondott a talin, hogy mennyire szeretik a babák a zöldfűszereket, ez ránk nagyon igaz! Kapor, petrezselyem, tárkony, bazsalikom...már mindet próbáltam, még a zellert is. Úgy ízlik neki, meg pl a fahéj is, azt hiszem ezt már írtam is.
Inni akkor iszik, ha tényleg szomjas de gyakran kínálom persze. És eleinte nem voltunk olyan ügyesek a pohárral, de már szupi jól iszik pohárból.
Vezso
vezso
 
 


Vezso, Dori

Én kitudom nektek írni a Caramell cd-t. Persze szép borítot nem ígérek, mert kifogyott a szines a nyomtatóból. De ha csak a zene érdekel, akkor szívesen. Nem kell érte annyi pénzt kiadni, csak egy üres cd az ára? Na jó bisnis?Kép
hüpi
 
 


Hüpi,
Én is szeretnék veled bizniszelni!Kép

Vezso,
A pohárral az volt a baj, hogy elkezdte rágni, ahelyett, hogy ivott volna belőle.Kép És különben sem értette, minek töltjük ezt a löttyöt a szájába.Kép Csak jó lett volna meginnia, a kamillateát, mert már hétfő reggel óta nincs kaki.Kép

Na megyek, ebből sosem lesz rakott krumpli.

KépKép
connie
 
 


Hüpi
Édes vagy a cd-vel- De ezt most megveszem, mert támogatom Caramelt anyagilag így Kép Imádom a zenéjét, fantasztikus, az egész Megasztár ideje alatt érte izgult az egész család. Az utolsó döntő elején majdnem sírtam, amikor láttam, hogy rosszul van. A semmi bevételünkből (szülés után, no lóvé) szavaztunk egyfolytában rá. A döntők dalait letöltöttük, de ezt most megveszem. De nagyon köszi, rendes vagy!!!!! KépKép
Vannak zenész barátaink, írtam már, és tudom mekkora összeg egy cd kiadása, és mekkora meló, na ezért szeretném segíteni. Caramel lemondott az ingyenességről, amit nyert, mert az a stúdió megkötötte volna a kezét. Sztem jól döntött, mert annyira régóta ez volt az álma, hadd legyen akkor a lemez olyan, amilyennek ő szeretné.Na, nem írok róla többet. Nagy fan vagyok, épp, hogy nem vágtam ki újságcikkeket róla.
Megyek készülődni Kép
V.
vezso
 
 


Connie
Oké akkor huzogatom a strigulákat. Szóljon akinek még kell. Mennem kell babázni.
hüpi
 
 


Hüpi én is kérek cd-tKép

Kép
juszti75
 
 


Hüpi,
Köszi.Viszek a köv. talira cd-t.

Én nem vagyok ekkora Caramel fan, bár mi is neki drukkoltunk, mert valami eszméletlen jó hangja van, de a saját számai nem annyira tetszettek eddig, viszont kíváncsi vagyok.Kép Mi a Gáspár Lacit meg az Ibolyát támogattuk.
Nem is tudtam, hogy C. lemondott az ingyen lehetőségről.
De a Megasztár örök emlék marad, még szülés közben is arról beszélgettünk a szülésznőmmel.Kép Ákos pedig imádta, pocakban is, és kint is már, pláne a tapsviharokat.Kép

KépKép
connie
 
 


Vezso
ez a forralt bor olyan jól hangzik.Hallottam már,hogy bécs nagyon szép ilyenkor karácsony elött.Budapesten még nem voltam ilyenkor.Te kis Caramellfan.

Vizimanó
vizmano nem vizimano freemail.hu,mert én oda írtam.

Hüpi
Ádámnak még mindig jobbulást.Jók a viccek és a képek.Mail címed van?

Kassza:sokat nem kell vele foglalkozni,mert amit a párom kap számlára,kifizetjük belőle a számlák egy részét,biztosítást levonják,megtankolunk alig marad,abból szokom a netes vásárlásaimat lebonyolítani.Az én kemény 45000emen se kell sokat gondolkodni.nem is részletezem inkább.

Karácsonyi ajándék:én mindig előre megmondom vagy néha megis veszem és elrakjuk az ajándékomat.Egyszer már jártem úgy,hogy egy karácsonyi vásáron nézelődtem és jajj de jó ez is az is,nem néztem meg közelről csak úgy csacsogtam,erre ot voltak a fa a alatt,hát közelről már nem voltak,olyan jók,nem is szerttem egyiket sem.Általában van egy amiről tudok,de azért piciben megis lepjük egymást.Nagy volumnen ajándék most nem lesz az biztos.Anyukám 3 éve téli kabátot vesz és pénzt kér,aztán nem talál olyat amit igazán szeretne,ezért vesz minden évbe egy olcsóbb kabátot.Most megint azt akar,demár kiakaszt.Apu egy telefot kap idén,mert ami van az rossz,úgyhogy családilag kap egyet.

Gyerkőcöknek mit vesztek,ha vesztek karácsonyra?

babjag
fogcsikorgatásKép

Ja,lányomat nyugodtan gyömiszkeljétek szereti nagyonKépJuszti,Vezso

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Babjag: Igen, azt hiszem a sors fintora, hogy mi is novemberben házasodtunk Kép Örök életemben cikiztem azokat akik ilyen hülye időben házasodtak, hogy na tessék, biztos nekik is sürgős volt, stb. Kép Erre tessék Kép Én mikor megyek férjhez, november végén Kép
Azóta is mondogatom, hogy ki az a hülye aki ilyenkor házasodik, rajtunk kívül... KépKép

(a házasodik szót aki unja a hozzászólásomban, cserélje le időnként arra, hogy: frigyre lép, bekötik a fejét vagy tetszés szerint bármire...Kép)

Zsuba: Annyit mosolyogtam a képen! Nagyon jóóóóó! Kép Gyönyörű a Bazsi! NEm tudom Grétit felajánlani neki, tudod...Marcika Kép
Azért szerencsére ki tudja mutatni a férjem az érzelmeit, csak nem ajándékokkal Kép
Amúgy tegnap sikerült kiosztanom neki az észt immáron vagy századszor, hogy én sose kapok tőle semmit, meg blablabla...bezzeg a Babanetes apukák meglepik a párjaikat, stb.....hát mondta hogy nem olvashatok többé Babanetet Kép Meg hogy rosszul választottam férjet Kép Aztán jól elröhögtük az egészet mert én is tudtam, hogy fölöslegesen háborgok, attól nem fog se nov. 27-én se karácsonykor, se máskor venni semmi olyant amit nem mondok neki és nem tolom az orra elé, hogy : ezt szeretném. Ja, onnan indult az egész, hogy sétáltunk és mondtam, hogy szeretnék egy karórát mondjuk karácsonyra Kép Erre elkezdett kötözködni, hogy és ami van (6 éve) az miért nem jó.....pasik....

Vizimano: Bátor vagy, hogy máris bevállanád a következő babát! De szerintem ne kapkodd el, nekem is azt mondta a dokim szülés után, hogy min. 1 évig ne essek teherbe....regenerálódnia kell a testünknek!

Hüpi: Miért hármas ünnep a nov. 13-a nektek?

Zsisske: Nagyon ügyes a fiad! Jó, hogy túl vagytok a műtéten!

Akiren: Én nem fogok teát adni Grétinek. Csak vizet.

Vezso: Írj nyugodtan, én élvezem a történeteidet Kép

Ruz: Léci figyelj ma rám, mert répatortát sütök és szükségem van a támogatásodra a távolból. Vacak gáztűzhelyünk van, a sütő is gáz és nem lehet benne normálisan sütni, hiába próbálkozok időnként Kép Mindennek nyers marad a közepe, az alja meg a teteje meg kőkemény.

Jézuska: Szeretnék majd egyik karácsonyra vagy valamikorra egy kombinált tűzhelyet! Hogy villany legyen a sütője!

Enyém férj nem olvassa a Babanetet, úgyhogy esélyem sincs rá Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jézuska: Erről jut eszembe, téli kabátot is szeretnék. Na jó, a tűzhely ráér még Kép Meg a karóra is, a kabát fontosabb!

Timurr: Mi veszünk Grétinek valamit, bár még fogalmam nincs mit, meg még a férjem nem tudja, hogy veszünk a Grétinek valamit Kép
Rájöttem, hogy olyan antiszociális férjem van....már ajándékozás szempontjából Kép
Féléves szülinapjára kap Gréti egy etetőszéket, már kinéztem Kép 8 vagy 9 ezer Ft. Fa. Nagyon jó!
Karácsonyra még nem tudom mit kap, gyanítom valami játékot!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan elolvastam, mit írtatok ma, sokat írni nem tudok, mert nehéz éjszakán vagyok túl. Virág éjjel 2 órán keresztül azt hitte, hogy nappal van, nevetgélt, kurjongatott, kúszott az ágyunkban, csavargatta az orrunkatKép...
Fél 3-ig semmit nem aludtam, a férjem akkor már átküldött ide a kisszobába, hogy aludjak valamit, és csodák csodájára neki sikerült elaltatnia Virág kisasszonytKép. Azt mondta, hogy "meggyőzte őt sima verbális módon", magyarán csak annyit tett, hogy elmagyarázta neki, most éjszaka van, és aludni kell. Ugyanezt megtette 5-kor is, mert akkor is fölébredt. Virág pedig mindkét alkalommal meggyőzhetőnek bizonyult. HÁt ez nekem nem ment volna akkor éjjelKép.

Látom, hogy Bea írt itt a tűzhelyekről, ezzel kapcsolatban szeretném én is a segítségeteket kérni. Nálunk is aktuális lesz egy tűzhelycsere, a mostani gázsütős. Valóban az a legjobb, amelynek légkeveréses elektromos sütője van? Kérem, hogy akinek ilyen van, ossza meg velem a tapasztalatait, mert én korábban annyi rosszat hallottam a villanysütőkről (rengeteg áramot fogyaszt, nem sül meg benne rendesen a sütemény, stb.). Persze az is lehet, hogy ezek inkább a régebbi elektromos sütőkre vonatkoznak. Nekünk eddig mindig gázsütőnk volt, de gondolkodom egy kombinált megvásárlásán. Szóval várom a véleményeteket.

Hüpi,
én is azt kívánom, hogy Ádám gyógyuljon meg minél hamarabb.

Timurr,
jó hogy itt vagy, jobb a kedved, igazKép?

Megasztár rajongóknak jó hír, hogy itt a 3. széria, és a zsűritagok szerint nagyon tehetséges az új felhozatal.

Indulnunk kell a játszótérre, a lányok már nagyon várják. De jövök ma még.

Szép napot mindannyiótoknak: Zitmi
zitmi
 
 


Dóri,
megvettem, remélem du fel is tudom adni, ez a Manótól függ, de legkésőbb holnap küldöm.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Zitmi,
Nekünk kombinált van, és imádom! Teljesen jól süt, nincs vele semmi baj.

Jégvirág,
Mi veszünk játékot Ákosnak, Ikeában már kinéztem, egy fa alapon vannak összevissza hajtogatott drótok, és arra fűzve mindenféle fa alakzat, amit a drótokon lehet huzigálni. Na, ez így abszolút nem érthető. Olyas, mint a hullámvasút, csak fa bigyókkal. Olyan 3 és 4 ezer között van.

KépKép
connie
 
 


Jégvirág
Jézuska=alias apukák?, vagy rokonok?, vagy babanetes társaid?KépKépKép
Nov.13 az én névnapom, párom szülinapja, és ezen a napon is esküdtünk örök hüséget egymásnak!Kép

Timurr
balint-szikrakukacmonornetponthu az én emil címem.

Vezso
Hát én nem vagyok ennyire adakozó, mondhatni én sokkal skótabb vagyok. Elég internet díjat fizetünk, egy két (száz) cd-t megérdemlek!!!Kép
Én is nagyon szerettem az Andássy utat, amikor még ott laktunk. De mostmár a körút is olyan fénypompába uszik, uszott tavaly is. A vásárokat is nagyon szeretem.Tavaly volt olyan, hogy pihenés, ajándékötlet keresés céljából elmentem oda sétálni pár hónapos terhesen két roszzullét között, és mire hazaértem addigra kész hulla voltam, mert a hazafelé vezetö utat (Blaháig) is gyalog tettem meg, mert gyönyörködtem a fényekben. Másnap pedig amikor mondtamm a férjemnek, hogy menjünk nézzük meg azt a valamit, amit nagyon jó ajándéknak találtam, akkor megint elsétáltunk, ugyanúgy mint előzö nap egyedül tettem, és közölte én nem vagyok normális, hogy ennyit sétáltam aznap, és elözö nap is.Kép De ráértem, és nagyon szeretem.
Mi is így vagyunk a házbéli dolgokkal. Rám van bízva minden ötlettől a kivitelezésig. Az összes bútorunkat én, ill mi szereltük össze. Most a kis faházunk is áll már. 3 napunk, és egy colostok bánta, mert a fafejü férjem felbosszantott, és földhöz vágtam, és összetört. Állandóan összeveszünk ilyesmin. Téma lezárva.
Fény vagyok az éjsazkában??? Kis Szikra! HahahahaKépKépKépKépKép Így hívtak az iskolában a bátyám után szabadon!

Connie
Oké, de akkor nem írnád te is rá a cd-re a Norbi féle tornát? No nem tollal,Kép hanem szg-pel, feltéve, ha te ajánlottad még régebben!
hüpi
 
 


Hüpi: Jézuska = Jézuska Kép De hiába fárasztom magam, úgyse tudna nekem venni senki olyan kabátot amilyent szeretnék. Meg azért az ilyesmit csak fel kell próbálni, stb.
Viszont én is üzletelhetek veled Caramell CD ügyben? Kép Ha e-mailben megírod a címed, küldök CD-t! Megvan mind2 lemeze? Mert akkor mind2 kéne Kép

Connie: Igen, tudom melyik játék az, hát beletelt pár órába mire rájöttünk mire jó az a játék, amikor először láttuk Kép
Én nem szavaztam a Megasztárra, valahogy nem hiszünk benne, hogy tényleg a nézők döntenek. Viszont néztük mindig, párom imádja. Én csak simán szeretem. A Gáspár Lacit én is csípem, az Oláh Ibit nem Kép De jó a Magyarország száma. Ettől függetlenül a nőt nem bírom. A Caramell nagyon szimpatikus! Végig neki drukkoltam!

Zitmi: Ezt én sem értem, apák hogy tudják elaltatni a gyermekeket, Gréti pl. az én ölemben el nem aludna semmi pénzért, csak szopival. Apjánál elalszik.

Tűzhely: Mint fentebb írtam, én kombináltat vennék. Engem baromira bosszant a gázsütő. Kép
De lehet hogy csak tapasztalatlan vagyok. Kép

Viszont már sül a répatorta a bosszantó sütőben Kép Szorítsatok! Nyersen istenifinom Kép
Elfelejtettem kiolajozni a tepsit. Alufóliát tettem csak az aljára. Elég ugye? Bár már nincs mit tenni. Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
A régebbi már megvan. A friss album nov 9.-én került a boltokba.Ezt még keresgélem a neten. Nem tudod mi a címe az albumnak?

Sütő:
Cukrász lévén én még egyetlen egy gázsütővel sem találkoztam. Tehát a "nagyipar" nem ismeri el. Itthon is volt már részem gázsütőben sütni /a férjemé volt/, és kész katasztrófa volt. Fennt nyers maradt, alul megégett. Most kombináltunk van igaz külön van beépitve. De szerintem is ez a legjobb. A légkeveréssel azért kell vigyázni, mert már tapasztaltam olyat, hogy a légkeverés levitte a sütnivalót a tepsiről. Mondjuk az elég könnyü kis kosárka volt.

Zitmi
Ádi nevében köszi! Most is itt izzadok anya mellett a babakocsiban, és kűzdök a vírusokkal!
hüpi
 
 


Hüpi: Gőzöm nincs mi a címe, de mindjárt kutatok a neten hátha megtalálom.

Megnyugtató, hogy a "nagyipar" sem ismeri el a gázsütőt, mert én sem Kép

Répatortám: Fél órája sül, teteje gyönyörű, de nem ment át a szúrópróbán. Közepe nyers. Kép Már annyiszor megfogadtam, hogy ebben a sütőben nem sütök többé....aztán mégis...KépKépKép

Ádámnak gyors gyógyulást!

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
Jelentem megvan, az új album is. Címe:nyugalomteápia.
Drukkolok a sütéshez. Neken is kellene sütnöm!


Connie,Juszti, Dori, nektek melyik kell, mindkettő?
hüpi
 
 


Vezso: Csak Neked, csak most : http://caramelfanclub.uw.hu/
Kép

Hüpi: Nyugalomterápa az új album címe.

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Helló!

Jégvirág drukkolok ezerrel! Kép hogy sikerüljön a süti, én is akarok ma sütni répatortát. Kép

az alul megég, középen nyers dolgogban talán annyit lehet tenni, hogy miután megemelkedik a tészta, leveszed alacsonyabb hőfokra, és inkább sokáig sütöd, de alacsony hőfokon.

Amúgy tényleg sokkal jobb a villanysütő, meg a légkeverés is nagyon jó. Bár a sült husikat eléggé kiszárítja a légkeverés. Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyit fogyaszt, de sztem a mai sütők már jobbak ebből a szempontból. Nekünk villany a sütő meg a tűzhely is és imádom őket. Kép

ruz
ruzicsky
 
 


Jégvirág

Tekerd le a sütőt nagyon alacsony fokozatra!! És úgy süsd tovább!

ruz
ruzicsky
 
 


Közben hívott Gergő unokatesója, fél óra múlva itt vannak....frankó
lakás romokban, én romokban....na megyek teszek valamit az ügy érdekében

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Ruz: Szinte végig takarékon sütöm Kép MErt már milliószor megszívtam....már több mint 1 órája sül...lassan odaég a teteje, a közepe nyers Kép brühümmmmm

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


jah és persze Gergő dolgozik

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág
Takard le a tetejét egy sütőpapírral, és úgy nem ég tovább!
hüpi
 
 


Zitmi
kicsit jobban vagyok,majd észhez térek teljesen.

Connie
az a bogyóhuzogatóKép


Bea
süti sikerült?vagy inkább megse kérdezzem?Kép

Timrr
Vendég
 


Boldog névnapot az Adriknak!Kép
Vendég
 


Boldog névnapot az Adriknak!
Vendég
 


Jegvirag!

Torta? Milyen lett?
Nekunk eskuvo nem volt "surgos", csak mikor rajottunk, hogy 2003 nov 15 az egy szombat, akkor OLYAN romantikusnak gondoltuk, hogy az 5. evfordulonkon lesz az eskuvo.... Hat amikor epp fagyoskodtam a templomban akkor mar nem volt olyan Romantikus. Meg a kepek is belteriek csak. 2003-ban, raadasul Nov 15 volt az elso kodos, esos, hideg nap. Egy hettel elotte, a polgarin, meg miniszoknyas kosztumben voltam, szabadteren fotoztuk egymast a csudaszep sarga, piros, barna levelek kozott. Nov 15. ezzel szemben: HIDEG es Sotet volt. No mindegy nem nosztalgiazom.

igy legalabb a feleves fordulokat is tartjuk, mert majusban nagyobb poen valahova elmenni kettesben, mint novemberben.

No de ez lenyegtelen.... Mi van a sutivel???

Udv, BJ
babjag
 
 


De édesek vagytok, hogy aggódtok a sütimért Kép Jelentem: finom lett!!!
Nincs itthon porcukor, majd azt a férjem hoz.

Ruz: A te répatortád sötétbarna volt, enyém világosbarna. Ez mitől van? Több fahéjat tettél bele? Vagy én tettem bele több répát? Ebben simán látni a narancssárga répát Kép

A mű:

Kép

épphogy kivettem a sütőből

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


de jól néz ki Bea,kedvet kaptam a Ruz tortához(almával)
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?