Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon sokat kellene válaszolnom, de egyszerűen ahhoz nncs erőm, hogy mosolyogjak.Kép

Juszti,
biztos ismered a Ki felelhetne c. verszet Hajnal A-tól. Na, most pont olyan a hangulatom.KépKép Megnéztem a csillagjegyedet.KépKépKép

Marcipán és Maja nagyon szépek.Kép
Majd teszek fel képet Ákosról, de tönkrement a fényképező aksija.Kép

Én sem vittem magammal könyveket az előadásokra, mert ott úgyis csak jegyzeteltem.Kép Bár volt olyan is, hogy elaludtam, ez statisztika órán volt.KépKép Tök izgi volt a tananyag.Kép

Orvostanhallgatókkal buliztam együtt, mert természettud. osztályba jártam gimibe, és sok orvos lett a volt oszt. társak közül.Kép Erről ennyit. Meg a szüleimen is látom, hogy ők is csak emberek és folyton tipródnak, hogy képezzék magukat, hogy jól csinálták-e stb.stb.
Ja, én olyan hülye vagyok, hogy 5 évig latint tanultam.Kép 4 év gimi +1 év egyetem.KépKépKép

Hüpi,
jobbulást kívánok. Nagyon szorítok, hogy lemenjen Ádi hője.Kép

Ajándék ügyben: Férjem tegnap este megkérdezte, hogy mit szeretnék a 10 éves évfordulóra.Kép Nem egy hónapja mondogatom neki, hogy mennyire hiányzik a római tálam ami a költözéskor eltűnt.Kép Viszont apróbb dolgokkal tök jól meg szokott lepni. Pl arckrém, parfüm - már tudja az ízlésemet, virág, fehérnemű, stb.

Ma megyek nődokihoz, semmi különös, csak az éves rákszűrés. Úgy volt, hogy ez egy önálló program, de párom el akar jönni velem és hozni akarja Kőckét is...KépKép Most mondjam, hogy ne?Kép

Ma hallottam, hogy a szakjogászi képzés is ingyenes a gyed alatt. Majd utána nézek és lehet, hogy visszaülök egy kicsit az iskolapadba. Gondolom nem lesz egyszerű megoldani a gyerek-dolgot, de a férjem nagyon lelkes a témában.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Juszti már hiányolta, úgyhogy felteszek néhány kedvenc képet. Kommentek nélkül, mert félkezezek.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
connie
 
 


Juszti már hiányolta, úgyhogy felteszek néhány kedvenc képet. Kommentek nélkül, mert félkezezek.
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
connie
 
 

 
 

Vezso
ez jó,biztos örüült a párod.ne légy szomorú,küldök
Majás képeket

Kép
Kép
Hüpi
Ádinak jobbulást és gyógypuszikat küldünk
Vendég
 


Vezso
ez jó,biztos örüült a párod.ne légy szomorú,küldök
Majás képeket



Hüpi
Ádinak jobbulást és gyógypuszikat küldünk
Vendég
 


Vaktyuk!

Mi is boldog névnapot kívánunk neked Blankával!

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Boldog névnapot Réka!
hüpi
 
 


Timurr Maja második képe alá komment:
a pénzemet én ma mind elmulatomKép

Kép
Kép

Kép
juszti75
 
 


Vizimano: az "ugyanaz"? arra gondolsz? és miért van olyan hangulatod?

Bika és mérleg aszcendens. mit szólsz? te mi vagy?

Kép
juszti75
 
 


most megint itt aktívkodok nem baj? szóval nekem ez volt a kedvenc anyák napi versem az oviban. Ma is annyira jó olvasni:

Nadányi Zoltán - Anyu

Tudok egy varázsszót,
ha én azt kimondom,
egyszerre elmúlik
minden bajom, gondom.
Ha kávé keserű,
ha mártás savanyú,
csak egy szót kiáltok,
csak annyit, hogy: anyu!
Mindjárt porcukor hull
kávéba, mártásba,
csak egy szóba került,
csak egy kiáltásba.
Keserűből édes,
rosszból csuda jó lesz,
sírásból mosolygás,
olyan csuda-szó ez.
"Anyu, anyu! Anyu!"
hangzik este-reggel,
jaj de sok baj is van
ilyen kis gyerekkel.
"Anyu! Anyu! Anyu!"
most is kiabálom.
Most semmi baj nincsen,
mégis meg nem állom.
Csak látni akarlak,
anyu, fényes csillag;
látni, ahogy jössz, jössz,
mindig jössz, ha hívlak.
Látni sietséged,
angyal szelídséged,
odabújni hozzád,
megölelni téged.

és ha elképzelem hogy Boldi majd mondja egyszer nekem... jaj már bőgök is Kép

Kép
juszti75
 
 


Juszti!

En ezt a verset en is kivulrol tudom!!!!! EN is oviban mondtam Anyaknapjan!!! Anyu is meg volt hatva... Nagyon emlekszem ra!!!!

BJ
babjag
 
 


Juszti,
arra, hogy "ugyanaz". Bika skorpió aszcendenssel.
Ezt a verset én is szavaltam anyunak.Kép
Nemtom mi bajom van, minden és semmi.KépKépKép
Ki kell "kúrálnom" magam. Hmmm. Pl vásárlás? Az nem jó, mert semmi ruhát nem veszek büntiből.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Juszti,
Ákos is Bika-Mérleg.Kép

Ha már a csillagoknál tartunk:október 2. óta hátrafele halad a Mars a pályáján (már persze csak látszólag a Földről nézve), és mivel hozzátartozik az akaraterő, kezdeményezőkészség, cselekvés, önérvényesítés, fizikai erő, nem csoda, hogy mindenki letört, lusta, és folyton szívatják. (Ha hátrafele megy egy bolygó, akkor akadályoz minden olyan tevékenységet, ami hozzátartozik.) Nem mintha ezt tudva én sokkal dinamikusabb lennék.Kép

A képeket látom nem sikerült feltenni, de a honlapon fent vannak az Ákos/Hetedik hónap képtárban.

Hüpi,
Ádámnak jobbulást.
Ákosnak már egyre kevésbé dugul az orra azt hiszem, javul.Kép

Köszi a válaszokat, jó, hogy leírtam, mert túltettem magam a dolgon. Végül is linkeket is küldtem a csajnak, megírtam kitől tud tanácsot kérni, többet tényleg nem tehetek.

Vezso,
Jó ez a sztori.

Vizimanó,
Képzeld,anyu egyszer karácsony előtt két hónapig példálózott apunak, hogy aranyláncot szeretne, és nem azt kapott. Bár utólag mondta apu, hogy furcsállotta, miért álltak meg minden ékszeres kirakatánál, de azt hitte csak nézelődik anyu.Kép

Jégvirág,
Az én férjem egyre ügyesedik ajándékozásban. De igazából egyikünk családjában se volt nagy ajándékozási kultúra, így mind a ketten tanulgatjuk.KépAnyumék pl. karácsonyra mindig olyat vettek, amit már régen kellett volna a háztartásba, ruhatárba. Párom apukája meg sose vett semmit, mert nem tudta mit vegyen, de minden karácsonykor sírva fakadt, hogy ő milyen, hogy már megint nem vett ajándékot.Kép

KépKép
connie
 
 


Anyák napja: én csak egyre emlékszem, az katasztrófális volt.Kép Enyhén elmebeteg osztályfőnököm kitalálta, hogy szavaljam el a Kései siratót, mert nem tűnt föl neki, hogy anyukám szülei korán meghaltak (kisvárosban laktunk, és mindenki mindenkit ismert). Úgyhogy anyukám nem meghatódott, hanem jól kiakadt, de nem akarta, hogy lássák rajta, ezért úgy ült ott, mint aki karót nyelt, a szipogó mamák között. Nekem meg életem egyik legnagyobb kudarca volt, hogy olyan rettenetesen szavaltam, hogy anyut nem is érdekelte, amit mondok. Soha többet nem szavaltam. Mert persze az ünnepség után nem mondta, hogy mi baja volt, pedig kérdeztem.

Zsuba,
Gondolkodtam a kamaszkoromon, miután írtál, és nekem az volt a legrosszabb kamaszként, hogy folyton csak kritikát kaptam anyukámtól (hogy nézek ki, hogy áll a hajam, kikkel barátkozok, milyen zenét hallgatok, miért nem fogyok le), és nem igazán tudta éreztetni velem, hogy attól még hogy olyan lakli vagyok, azért szeret - ez valahogy elsikkadt, el volt foglalva a nevelésemmelKép.

KépKép
connie
 
 


Réka!

Nagyon boldog névnapot.

Kép


Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


JEgvirag!

Nektek is novemberben van a hazassagi evfordulotok?
Azt hittem csak mi voltunk ennyire orultek, hogy eskuvot tartottunk Nov 15-en.

En mar varom a 15-et a ferjem mindig szuper ajandekokat vesz. Csak ruhat nem mer venni. Ami neha bosszanto, mert jon haza kulfoldrol, hogy "lattam egy olyan jo.....-t , csak hat nem mertem neked megvenni"

Hat ez van.... Kép Kép Kép

Udv, BJ
babjag
 
 


Sziasztok!!!!

Vaktyúk!!!
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!KépKépKép
Zitmi!!!
Gratula Virág felállásához!!!KépKép
Vezso, Connie!!!
Aktuális kamaszprobléma?? Öltözködés, pirszing, mindenelőrébbvaló a tanulásnál, visszabeszélés, megmagyarázása a szerinte helyes dolgoknak, flegmaság stb., stb.,KépKép
Nem tudom mennyit tiltahatok és engedhetek mikor teszek jót, ha engedek vagy megtiltok dolgokat???Ági volt mindig születése óta a legproblémásabb, talán őt óvtuk, dédelgettük a legjobban és mind közül ő a legmakacsabb, önfejűbb gyerek.Sok-sok bizonytalanság és félelem van bennem nem szeretném megtörni/betörni, de egy kis fegyelem és figyelem nem ártana környezete felé!!! Szeretném, ha bizalommal fordulna felém, de magába zár mindent. Szóval küzdünk rendesen!!!
Igen minden nap főzök, amit néha nyűgnek érzek, sajnos!Nem valami hiper kaják, függ a kedvtől, nyersanyagtól és Bazsitól.
A gyerekek kánonban köhögnek a fejem változatlanul fáj, ma is vettem már be gyógyszert.
Patri!!!
Szegény kis hős Beni, bátor egy kislegény!!!
Juszti!!!!
Remélem jobb a hangulatod egy kicsit most már!!!
Szerintem Te is tévedsz, képeiteket nézve sajna az én tömegemtől nyög leginkább a mérleg!!KépKépKép Nem tudom, hogy sikerült így összekapni magam, mondjuk biztos besegített a lányok hormonkezeléssel való összehozása, a terhességek alatt nem híztam sokat egyszer sem a legtöbb 7 kg volt, viszont én a szoptatások alatt híztam hízok rengeteget!!KépKép
Ildi!!
Nagyon jók a képek, a céklás különösen!!! anya áztathatja a ruhákat, tényleg kijön a cékla a rhából???
Eszter!!!
Gratula a fittnesbébinek a felálláshoz!!!!KépKépIgen mozgalmas, de érdekes napok elé néztek a köv. hetekben, biztos érdekes létrehozni valami újat!!!
Bea!!
Még egy pár év és majd beletanul a párod az ajándékozásba, most már ott lesz Gréti is és majd besegít apának!!!KépKép Viszont az érzelmek kimutatásának a hiánya nagyon rosszKépKépSzerintem sajnos ez sok férfira jellemző, nagyon szeretném ha Bazsi nem lenne ilyen.
Timurr!!!!
Lelkecskéd???? Gondolj Majára ő fog téged határozottá, magabiztossá tenni ebben a dologban!!!
Hüpi!!
Ádámnak jobbulást, úgy látszik nem igen lehet megúszni ezt a nyavaját senkinek sem!!Kép
zsuba31
 
 


Minden baba olyan ügyes másznak, kúsznak, állnak, ülnek!!! Mi miért nem??????
Teszek egy képet fel az én kis Tábornokomról, eddig apa nem engedte, hogy pucéran fényképezzem, az őszieknél láttam egy ilyet nosza én is!!Kép
Így azért csak úriemberek vagyunk!!!Kép Keresem a páromat, lányok!!!!!!
Kép
zsuba31
 
 


Zsuba: Bazsi édes nagyon . "ádámos" Micsoda combik. Mikor is született?

Babjag : írtam neked mélt nem válaszoltál Kép már pár napja. vagy nem jó ez a profilodban lévő email cím? Tanácsot szereték kérni Milano XL ügyben.

Kép
juszti75
 
 


Connie: anyák napja Kép

Ákos Kép nagyon édi.

Vizimano: ne légy letörve hékás.
Kép

valahogy felvidithatlak? Kép

Timurr? hogy telt a mai nap?
Mikor lesz a mama-tali??

Kép
juszti75
 
 


Zsuba!
Fantasztikus ez a kép! Kép

Timurr!
Maja gyönyörű!Kép
Milyen ügyesen ül!Annyira látszik rajta hogy tök jókedvű, kiegyensúlyozott!Én is szerettem volna neked mailt küldeni, de én birka nem találtam a címed!
Kép
Így én csak tudatlanul osztom az észt, miközben azt sem tudom mi történt!

Ildi

delfinke
 
 


Juszti!!
Ápr. 27-én fél évesek múltunk és 9600 dkg!!Kép
kis lustaság!!KépKép
zsuba31
 
 


megint elvagyok. Mindig eszembe jut valami amit elfelejtek aztán tőlem hangos a topikKép

szerelmem fürdés előtt:

Kép

és után

Kép

és egy szájbekapós mosolygós
Kép

és egy ráadás
Kép

Kép
juszti75
 
 


Zsuba: tudod mikor születtem? 1975. április 27 Kép

Kép
juszti75
 
 


Jaj, nagyon aranyos Boldi!!KépKép
olyan szép képeket csinálsz, én csak nyomkodom a gépet.
zsuba31
 
 


Akkor írj egy kis jellemzést magadról, mire számíthatok???
Bár Ági lányom ápr. 26-án született róla már írtam a délután.
zsuba31
 
 


Zsuba
lelkecsémről még nem nyilatkoznák,össze van törve
Bazsi képe fenomenálisKép

Juszti
boldi képei és BoldiKép gyönyörű,nekem főleg a közeliek jönnek be.Mai napomat zárkámba töltöttem magányomba,ill Majababával.Nem kívánom a társaságot.

Ildi
kösziKépmail címed van?profilodba nem találom

Kép
Timurr
Vendég
 


Meggyömöszölném ezt a kiscsajt Timurr ! szabad? Kép

Kép
juszti75
 
 



Juszti!

Annyira szép képeket csinálsz, nagyon tehetséges vagy!
Lir!
Hova tüntél?
Kedd délelőtt mit csinálsz?Megyek az önkormányzatba, találkozunk?

Juszti!
Mikor mész Árkádba? Kép

Ildi

delfinke
 
 


csajok megvan az msn! kinek van még címe? timurr? akié megvolt felvettem!

Ildi: mikor menjek? Holnap? Kép

Kép
juszti75
 
 



Kép
juszti75
 
 


Jaj Lányok! Úgy örülök. Voltam dokinál, és azt mondta, hogy orvosilag nincs akadálya annak, hogy akár holnap teherbe essek, emberileg azért azt ajánlja, hogy várjunk még egy-két hónapot, hogy megerősödjek.KépKép Úgyis elmondom itt ha lesz valami újság, nem fogom eltitkolni.Kép De most még tényleg várni kell, mert ugye itt van a hónaljmirígyem is, és Ákos is nagyon picike, hadd legyen még egy kis kizárólagos figyelemben része.Kép
Önzőségem, hogy csak magamról beszélek lezárvaKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Zsuzsa,
megértem, hogy min mész keresztül. Nálunk én voltam a nyitott gyerek öcsém a zárkózott, mindig csak nekem mondott el dolgokat, én voltam "kisanyu"Kép A szüleim megtiltották kamasz koromban, hogy a fülembe további lyukakat csináltassak, szereztem egy steril tűt és magam lyukasztottam ki a saját fülem.Kép Nem könnyű szülőnek lenni. Sőőt.
Én szívesen venném ha a fiam nem lenne ennyire örökmozgó. Mi a jó abban, hogy ül a vitrin előtt, majd előrelendül és megpróbál felállni?!!! Persze, hogy nyüszít, persze, hogy idegbajban rohanok hozzá. De nem akarom "bezárni" a járókába, de tényleg lassan rákényszerít, hogy ha nem tudok mellette lenni, akkor be kell tennem.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Zsuzsa,
elfelejtettem írni, de már 6 lyuk van a 2 fülemben és most agyalok a nyelvpiercingen.KépKépKép Nekem sem nő be a fejem lágya.Kép

Connie,
aranyláncKép
A mars ellenére én csak ma voltam ilyen levert, de sztem csak elfogott, az az érzés, hogy én olyan értéktelen vagyok, csak élőskködöm, már nemisértek semmihez.KépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


No itt vagyok.

Gyorsan egy helyzetjelentés, és utána megyek és visszaolvasok, legalább a mai napot. Már 2 napja nem bírlak benneteket követni.

Ádámnak vírusos torokgyulladása van. És még mindig lázas. 3 fajta lázcsillapitot kell váltakozva neki adni, és hozzá egy gyulladáscsökkentőt.Kép

A talizók közül senki sem betegedett meg? /tölünk?/

Jövök még!!!!!!
hüpi
 
 


Hüpi,
Ádámnak jobbulást. Miket írtak fel neki? Szegénykémnek nagyon fájhat a torka.KépKép

Timurr,
Maja újfent csodálatosan csinos. Várom a mélt.Kép

Azt hiszem most leszek én is haladó felhasználó. Végre.Kép

Vezso, Connie, Vaktyuk, Többiek
elkapom a hétvégén apát, hogy pontosan hogyan lesz a jövő hétvége, és remélem sikerül találkoznunk.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Úgy tűnik, hogy kihalt tőlem a topicKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés!

Az összes babának (Flóra, Rozi, Ákos) gratulálok, akik felálltak/ültek! Az én lányom lusta, még esze ágában sincs ilyeneket csinálni. Ülni szeret, csak nem tud :-)

Timur! Akkor már jobban érzed magad? Ne legyél kiakadva, igaz nem tudom, hogy mi történt! De légy +++++++!!! Vagy egy csodás leányzód, és szerencsére nem neki van baja. És milyen szép ezen a képen is!

Vezso! Múlt hét szombaton a párom egyik építkezéséről "tűnt el" az összes gépünk. Kb. 200 ezre érétkben. Sejtheted, majdnem agyvérzést kaptunk.

Dorka! Nagyon jók a képeslapok, ügyes vagy.

Vizimano! Köszi a kérdésed az ekcémámról, de nagyon szeretjük egymást, mert nem akarunk elválni :-) Már lassan fél éve boldogytjuk egymást. Igaz, még nem vettem olyan sulphur ch-t, amit mondtál. Gyógyszertában lehet kapni?

Képzeljétek! Ma szült az egyik barátnőm! Úgy örülök neki, annyi baja volt! De jól vannak, 2,5 kg, 48 cm. Na persze nem volt problémamentes a szülése, mert nem jött ki a méhlepény, és altatták-műtötték. De jól vannak. Úgy meghatódtam, amikor beszéltem vele! Végig izgultuk a terhességét, kísértem néhányszor a dokihoz meg minden. Tök happy vagyok, van Blankának új barátnője:-))

Holnap írok még!

Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok!

Csak kicsit tudtam visszaolvasni, uh bocs ha nem reagálok mindenkinek (vagy nem név szerint,de ha nem jegyzetelek olvasás közben, kivel mi van, mire végig olvasom, az elejét elfelejtem, h kinek mit is akartam írniKép).

A minden kis betegnek jobbulást! Meg a 'nagyobbacska' betegeknek is jobbulást Kép

Gratula, mindenkinek az új hely, és helyzet változtató mozgásokhoz! Kép
Mi egyelőre hasalásban forgunk körbe-körbe, ha a technikát 'kiegyenesítené' már kúszna, de így 'csak' egyhelyben forog.

A Rékáknak boldog névnapot!

Vezso, köszi a hiányolástKép kicsit ritkábban tudok jönni, mint ahogy szeretnék.
a talira is azért is nem mentünk, mert már csak később olvastam, h lesz(volt). Na de majd a következőre Kép

Egyébként meg ma voltunk fütyi műtéten (fityma szűkülettel). reggel 8ra mentünk, 3tó már nem ehetett, 10re volt a műtőben, fél11 után hozták ki.
Hát az a látvány elég rossz volt. szegény kis picike remegett, infúzió a kezébe, aztán még ledugtak az orrába egy vékony kis csövet, oxigénnel, rákötöttek vmi gépet ami a pulzusát, meg azt mutatta mit szaturál(?). mindezt 3 nővér meg az anesztes dokinéni maszkban, ijedten nézték a gépet, percekig azt hittük, h mindjárt vmi nagy baj lesz, de nem volt szerencsére semmi.
aztán még fél óráig csak pislogott, de látszott rajta, h még nem lát rendesen, nem tudja mi van, csak nem érzi magát túl jól. de aztán magához tért, és újra a régi lett Kép
ugyhogy szerencsére 5kor már haza is jöhettünk, nem kellett 1et sem bent aludni.

hát ez van/volt velünk most gyógyulgatunk, de lehet minket jobban megviselt mit őt.(már kb. 1 hete aggódtunk az altatás miatt)

bocs, h ilyen hosszú voltam, csak végre túl vagyunk rajta! Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsisske
 
 


Hüpi! Ádámnak jobbulást!

Akartam már kérdezni, hogy honnan szeditek ezeket a figurákat meg autót, macskát, stb...??? Nekem csak a hangulatjelek vannak :-(

Vizimano! Akkor mindent bele, hogy legyen egy friss kismamánk is :-)

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Vizimano, Timurr, Connie, Zsuba
Köszönjük a gyógyító bíztatást, és a puszikat. Remélem reggelre lemegy a láza.

Vizimano

Germicid, Nurofen, Panadol lázcsillapítót, és Chataflan gyull.csökkentőt kell szedni. Állandóan valamit a szájába tömköd. Ez vagy a foga miatt, vagy a torka miatt teszi. Nem tudom. De a doki, még azt is mondta miközben vizsgálta a gyereket, hogy elég korán el fogja őt küldeni szemészetre, mert a bal szemével egy kicsit befelé néz.Kép Mi 2-3 hetente járunk olyan tanácsadásfélére, akkor mi a fenét nézett, hogy csak most vette észre????? Vagy csak figyeli egy ideje?

Timurr
Gyönyörű Majácska. Lemaradtam valamiről? Mi a baj? A lányok itt számomra érthetelen dologról beszélnek!

Zsuba
Tudod Ádám is április 27-ei születésü, de ő még csak 7210 gramm, és 68 cm. Egy kicsit le vagyunk maradva tőletek. Mit eszik Bazsi? /japán turistaKép/

Bagjag
Mi is novemberben esküdtünk a férjemmel, méghozzá a 13. napon ezelött egy évvel. Nekünk ez a nap hármas ünnep az életünkben!KépKép

Juszti
Tök jók a képek, mint mindig. Mulkor szerettem volna még neked reagálni, amikor magadalatt voltál, hogy a talira is szívesen jönnél, de nincs hogy. Szóval, én is csak úgy tudok menni a találkozóra, hogyha a férjem szabadnapot kér, és itthon van, illetve itthon hadja /haggya, melyik a helyes Dorka?/ a kocsit. De ha legközelebb megyek a találkozóra, akkor szívesen elmegyek értetek, feltéve, ha nem laktok a világ végén! Hol laktok?
hüpi
 
 


Dori
Köszi neked is a biztatást.

Vezso
Neked szerettem volna még azt írni, hogy egyik este zuhanyzás közben ugrott be egy karácsonyi sztory, ha annak lehet nevezni. Tavaly történt 5 hónapos terhes voltam. 24.én szenteste anyukáméknál gyült össze a rokonság. (kb.20fö) Mint minden évben. Ott elötte van nagy készülődés a sok kaja, és süti miatt. Segítünk anyumnak ahogy tudunk. Itthon ezért semmit sem fözünk. Tehát szenteste eszünk iszunk jóllakunk. Csomagol anyum nekünk némi kaját másnapra. De ez az ennivaló halmaz már a reggeli tányérunkon magunkévá tettük, és estére már olyan éhesek voltunk, hogy pizzát akartunk rendelni /karácsonykor pizzát, hahaha/, és egyetlen egy pizzéria sem volt hajlandó felvenni a telefont.Kép Éhesek maradtunk. Alig vártuk a másnapot, hogy a Gábornak a nővérékhez elindulhassunk Karácsonyozni!!!!Kép Ennyi

Szilvi
hüpi
 
 


Hüpi,
gondolom azért írt ennyi féle lézcsillapítót a doki, hogy egy egy hatóanyaggal ne adagolja túl Ádámot. Ezeknek mind más a hatóanyaga.Kép PRiznicelni, hűtőfürdetni próbáltátok?Kép Én voltam extra lázas gyerek, sokszor csak ez segített. Azt mondta apukám, hogy a gyerekeknék valameddig természetes a bandzsítás ha elfáradnak. Gondolom ezt várta dokitok.Kép

Dóri,
igen, gyógyszertárban lehet kapni.Kép Ha akarod, megveszem s elküldöm.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimano! Tényleg megvennéd? És hogy tudod elküldeni? De rendi vagy:-)

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Hüpi,
Mi két éve étteremben akartunk kajálni karácsonykor. Na jól kiröhögtek, mikor asztalt akartunk foglalni.Kép

KépKép
connie
 
 


VizimanoKép
Igen a hütőfürdőt is probáltuk. Ideig óráig segített. PRiznicelni- az mi?

Juszti
Ezt neked küldömKép
Kép
Kép


Ezt meg mindenkinek!

- Hárman állnak a buszmegállóban. A lány, a fiú és a fiúé!

- Isteni testem van - mint Buddhának!

- Olyan hülye vagyok, hogy az oviban megbuktam gyurmából.

- Ezt ki kell bírni:
Miért nincs az ágyban "ü" betű?
Mert az ágynemütartó.

- Miért nem adnak a királyoknak soha öt almát?
Mert a szokás hat alma...

- Hogyan döntötték el a nepáliak, hogy mi legyen az országuk neve?
Megbeszélték, hogy bármi lehet, csak Ne Pál legyen!

Jó éjt nektek!
Szilvi
hüpi
 
 


Juszti!

Irtam neked mailt, a profilodban levo cimre. Sajna a te leveledet nem kaptam meg.....pedig jo a mail cim a profilomban

Udv, BJ
babjag
 
 


válaszoltamKép

Kép
juszti75
 
 


szilvi!!! köszönöm! gyönyörűek a képek! a talit megbeszélhetjük, kedves vagyKép nem a világvégén lakunk, ZuglóbanKép

Kép
juszti75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?