Új privát üzeneted érkezett!

ezt mindenkinek . Jó éjt nektek

Kép
juszti75
 
 


Helló

Vizimano aranyos vagy. Kép De tényleg lehet valami a levegőben, állni akarnak a babák. Kép

Viszont más ne legyen a levegőben, depi hussss!!!! El innen a 2005 tavaszi babák topikból!!!

Hú, én is imádom (nám) a jó törölközőket. A Kikában elég nagy választék van törcsikből. Többféle márka stb. Csak a jók nagyon drágák. Kép Engem az szokott még kiborítani, ha egy törcsinek nincs nedvszívó képessége!

ruz
ruzicsky
 
 


Vaktyuk,
köszi a tippet. Szerintem egy vagy két kg-t híztál amióta láttalak.Kép Jelentem én lefogytam egyet a szülés óta felszedett 2 kg-bólKépKép Én is fogyózom ámKépKép Csak kevés sikerrelKépKép Ha hízókúrát tartanék az jobb lenne.Kép

Juszti,
imádom Hajnal Anna verseit.Kép Szép éjszakát nektek és sok erőt.KépKépKép

Ildi,
megértelek, mert a hónaljmirígyem miatt én sem tudtam használni a bal kezem.KépKép És még most jön majd a műtét, de Anya sosem beteg.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 

 
 

Sziasztok!

Vizimanó és Vaktyúk
Azt szeretném mondani, hogy amint könyvírásra adjátok a fejeteket, azonnal meg is veszem az általatok írt könyvet. Olyan eredetiek vagytok, nagyon élvezem Kép

Vizimanó
És az a börze mikor van? Meg lesz szted vmennyi szabadidőtök?
A sztori a barátnődről és a 3 gyermekes barátról a mi barátainkat juttatja eszembe. Két nagylány a gyermek (már majdnem huszonévesek), apuka jól keres, elmúlt 40, anyuka nagyon vajszívű és megbocsátó = apuka évek óta csalja anyukát, és az egyik nagylány jött rá, véletlenül az ő telefonjára jött szerelmes sms apukának Kép És: apuka bevallota, botrány, aztán vett egy másik lakást, az aktuális barátnővel való összebújásra. De! Azóta is naponta hazajár enni, meg internetezni, ruhát mosatni....Na, ehhez mit szólsz? Anyuka zokszó nélkül tűri, pedi ő is tehetős, és nem függ anyagilag apukától, csak nagyon szerelmes még most is...Kép
Ja, és mi mind apukát, mind anyukát szeretjük, szerettük, de már egy ideje anyukával tartjuk a kapcsolatot csak. Aki már 49 kg-ra fogyott...
Hát, nekem van véleményem apukáról, de nem szalonképes.Kép

Dóri 78
Már reggel is kérdezni sterettem volna, hogy ellopták a holmijaitokat? Nem emlékszem mi történt, csak arra, hogy a kocsi javítása nagyon sok. De mi történt?
Ez a macskás karácsonyi történet tetszik, ilyesmi sztorikra gondoltam Kép Nekünk a Nagyim borította fel a fát többször is, mert a régi-régi lakásban, amikor még kicsi voltam, egy ajtó elé kellett tenni a fát, máshol nem volt hely. Az ajtó kulcsra volt zárva, de az én nagyikám csak kinyitotta...az ajtó túloldalán persze dőlt a fa. Egy este 2x is megcsinálta szegényke....És mindig olyan ajándékokat vesz, amit senki soha semmire nem tud használni. Pedig jó előre megveszi. De olyan édes, ahogy készülődik mindig, sosem merjük neki bevallani, hogy nem igazán használjuk ezeket a bigyókat, hiszen szívből teszi. KépBlanka nagyon rendes, hogy ennyit alszik Kép
folyt köv
Vezso
vezso
 
 


Berkiadri
Hogy vagy? Gyógyulgatsz?
A szalvéta-gyűjtemény ötletedtől meghatódtam, komolyan, de azért ezt sztem gondold még végig még 1x, jó?

Patri
Ma voltatok vérvételen Benivel? Mi volt? megírod a telefonszámodat nekem?

Kingu
Rozi is aludt tegnap és ma is , mint a bunda, jól kifárad a talikon Kép Boti hajcsavarását felvettem viedóra, mármint, amikor szó volt róla Kép. És a 252-es hsz-edben, a sok babás kép nagyon tetszik!! Meg mindegyik, persze Kép

Vezso
vezso
 
 


Vizimano mikor is jottok egy kotetlen leules valahova torpekkel beszelgetes nem tudom ki lenne meg benne??


Kép
vaktyuk
 
 


Vizimanó
Esküszöm, hogy nem is fogyózok, csak néha nem eszem, mert nincs rá időm. Komolyan. Napi 1x próbálok egy rendes evést eszközölni, vmi meleget, pl főzelék, de néha semmi időm sincs enni. Egyik dolog jön a másik után,és az evés kimarad. De vmi normális étkezést be szeretnék vezetni fűszerezve testmozgással, de egyelőre csak az elhatározás van.
Az egyik barátnőm felhívott ma délelőtt, és két órát beszéltünk majdnem!! (Õ beszélt, én tényleg csak picit)És ő mesélte, hogy szte ez a sportolás olyan butaság: elmenni egy tornaterembe, ahol ismeretlen emberek előtt át kell öltözni, aztán izzadni és mindenféle kellemetlen mozdulatokat csinálni sok pénzért, hát ő ezt ne vállalja. Inkább jöjjön egy jó könyv meg a gömbölyödés Kép

Zsuba
Azért, ha megírnád, hogy most milyen aktuális kamasz-problémák vannak, hálás lennék Kép
Mindennap szoktál főzni? (ez egy olyan kérdés, amiben van kis hátsó szándék is: szupi receptek mindig érdekelnek Kép )

Virág
A talis képek és az aláírások nagyon tetszenek!!
A jógás Ákosos kép főleg Kép
Vezso
vezso
 
 


Vaktyúk,
Én is benne lennék, nagyon kíváncsi vagyok már Vizimanóra.Kép
Hogyhogy nem jó a türcsik kikészítése? Fú, úgy utálom én is, hogy a kéztörlőket kétnaponta mosni kell(ene).

Vizimanó,
A férjem is ilyen perverz, a sprőd törcsiket szereti.Kép De én nem. És milyen jó ajándék lenne nekem karácsonyra néhány mindigpuha törülköző.Kép (Ezt most úgy gondoltam, hogy a férjemtől, nem tőled.Kép)

A hsz-eden felbuzdulva lemértem magam, de a mérlegnyelv mást mutatott, mint a mérlegszem.Kép Egy dekát se fogytam a múltkori tali óta.
De ahogy elnéztem a képeket, már értem, mitől fáj a hátam, tök ki vagyok tekeredve néhányon.Kép

KépKép
connie
 
 


Õ, a férjem pont elolvasta ezt a türcsis-karácsonyos hsz-t. Kár, hogy el fogja felejteni karácsonyig.KépKép

Ildi,
Nem lehet, hogy Marcinak újabb foga jön?

KépKép
connie
 
 


Kisgyerekkel együtt szállítottak el egy autót Szegeden
http://www.fn.hu/index.php?id=14&cid=110481&hirlevelkatt=2005-11-09

KépKép
connie
 
 


FelhaboritoKép en is olvastam mar.


Kép
vaktyuk
 
 


Zsuba, Vezso és még akit érdekelt a képeslap:
először is köszönöm a tetszésnyilvánításokat! Másodszor, igen, én készítem. Nagyon egyszerű, digitális géppel készítek fotót vagy fotókat (ha virgoncabb korban vannak, akkor montázst kell csinálni, de ha nagyobbak, már közös kép is szóba jöhet), aztán utána kicsit nehezebb, mert Photoshoppal dolgozom, ezt talán nem mindenki ismeri. Tudom, hogy van más, kevésbé professzionális grafikus program, azokkal is biztosan meg lehet csinálni, mert nem szoktam őrült bonyolult dolgokat varázsolni. Az első képeslap, amit nem tudtam most feltenni, az lett a legjobb. Ott Kristóf egy nagy kartondobozból könyököl ki 7 hónaposan Mikulássapkában. Akkor beszkenneltünk igazi fenyőgallyat, és azzal raktam körbe a képet. Az nagyon klassz lett.
Mindig örül neki a család, és tényleg jó, így sorban látni őket évről-évre, hogyan cseperednek Kép

Hajni!
A törölközős trükköt, ha megtudod, légyszi írd meg nekem is, jó?! Én is régóta vágyom finom, puha törölöközőkre Kép

Vezso!
Rozi nagyon ügyes! Kép

Hajni!
Ma voltam először jógán! Nagyon tetszett, de az a baj, hogy a volt férjem nem vállalja minden szerda este a felülvigyázást, így legfeljebb kéthetente tudok majd menni.
Sokkal kevésbé merev a nyakam és a hátam, egészen új érzés!!!! Majd igyekszem csinálni a lazítást, ha emlékszem valamire Kép

Itt az álommanó, jó éjt!
Dorka

Ruz!
Banyanet Kép))
dorka
 
 


Delfinke
Garanciális javítás Marcipánnak? Kép Folyik még az orra a kicsinek?
Apukám azt mondta a férjemnek, amikor megkérte a kezemet, hogy nem jár velem garancia, és nem lehet engem visszavinni a szülőknek, ha mégsem válnék be Kép
A szalvétákat előre is köszönjük, én meg viszem a Jégvirágos cumikat Kép

Lir
Már én is álmodtam olyat, hogy Rozi sír, és tényleg ez volt a helyzet... Rozi is büszke arcot vág felálláskor. Már komolyan le sem akar ülni, viszont hamar elfárad még. Luci vajon miért nem eszik most? Belegondolok, néha mi sem kívánunk enni ezt vagy azt. Figyelj, ha jó kedve van és nem fogy, akkor semmi baj, nem?

Connie
Ákos orrfolyása? A férjed leszidásávalkapcsolatban: engem a Zsófi lányom szokott leszidni, hogy így kell a Rozit betakarni, meg úgy kell elaltatni stb, ő mondja meg , mit csináljak Kép Olyan édes, igazán komolyan veszi ezt a nővér szerepet.
Hihetetenül örültek Vero és Zsófi, hogy Rozika feláll magától, ez volt ma a nagy attrakció! Mi is gratulálunk Ákosnak a felüléshez Kép
Mindjárt megnézem a törülközőket...

Dorka
Nekem is elszállt du egy pár üzenetem..Olyan dühítő.

Jégvirág
ZH Kép Barátnő vigyáz Grétire Kép
A ZH-t lehet kijavítani vhogy?
Tetszett a varázsigéd, hogy mindenki gondja oldódjon meg Kép Kép Eddig egész jól működik Kép
Értettem,amit a hangulatos dolgokról írtál... Nekem van egy rakás ötletem, csak sokszor pénzkérdés a megvalósítása. Olyan de olyan gyönyörűen be tudnék rendezni egy parasztházat ...Kép Kép Egyelőre nem fenyeget ilyen veszély Kép

Wester
Miért nem tudsz jönni? Megírod? Hogy van LucaZsófi? Az én Zsófim kedvence?

Vizimanó
A Zitmis tollakat lefényképezzem? A nevünk van rajta, meg rólunk pár sor. Nagyon jó kis tollak Kép
Írtad a 7 m2-es konyhát, hát a mi első konyhánk picit volt több 1 m2-nél és imádtam. Ez a mostani tulkép lakókonyha, azért ilyen nagy. Lefényképezem, ha szép rend van, jó? Van benne egy boltív, régi címeres téglákból, van 1856-os tégla is. Nagyon szeretem ezt a részét a háznak Kép
Zitmi
Gratulálunk Virág felállásához KépKép
A bordó kisnadrág Rozinak nagyon tetszik, olyan jó kis gumis a dereka, kedvenc darab lesz, már az is Kép Viola jobban van, sőt, tán már meg is gyógyult , ez jó hír Kép Úgy hallom egész november ilyen szép lesz, tudtok majd játszótérre menni sokat Kép
Virág mögött, a képen, a foltvarrás a falon a Te munkád?

Juszti
Kimerültség migrénnel kombinálva KépKépKép
Nem segít semmi tabletta a migrén ellen? Szoptatsz éjszaka? mert ha nem, akkor sztem kérd meg a párod, hogy segítsen, hadd aludjál már picit. Vagy nappal. Szépek az üzenetek a képeslapon, meg a fekete-fehér fénykép is a fiad buksijával Kép

Cerzsebet
A krumpli nekem is néha olyan gumis-nyúlós lesz a pépesítőben, de ilyenkor lazítom olívaolajjal vagy most már kevéske natúr joghurttal. És akkor normálisabb lesz az állaga.

Ruz
Banyanet KépKépKép Tetszik!!!

Zsuba
A család gyógyulgat? És a fejed, fáj még?

Pviki
Kedvetlen vagy? Nem tudom elhinni, olyan mosolygós vagy mindig Kép Van is szép mosolygós képem rólad a mostani talin, még felteszek pár képet ma vagy holnap.
Nekem az ősz sosem volt kedvencem, mondjuk most egész szép idő van, semmi eső. De az eső kombinálva kevéske köddel, sárral és hideg széllel brr, azt utálom, az olyan gyerekcsinálós idő Kép A takaró alól ki sem másznék, ha lehetne, ilyenkor.
Vezso
vezso
 
 


Megyek aludni, a párom még üzleti vacsorán ... Átadom a helyet az éjszakai műszaknak. Láttátok a Valami Amerikát? Abban Soma az éjszakai műszakos KépKép Itt Kingu, Zitmi, Vaktyúk általában. KépJó éjt Kép
Vezso
vezso
 
 


Vezso!
Holnap küldöm a számomat,aranyos vagy, hogy így támogatsz mindenkit lelkileg. Veronak megmondtad amit írtam?

Kinga!
Cseréljünk, Beni ahogy beértünk kipattant a szeme és már happy is volt. Ennyit az alvásról.

Connie!
Karácsony előtt írd meg újra a listádat, és véletlenül hagyd úgy a gépet, hátha arra jár a férjed, jó hosszú listát irjál, hogy tudjon válogatni.
Ime a majomkenyér receptje elég hülye neve van!
1 kocka rama
25 dkg cukor (lehet kevesebb is)
3 ek. liszt
6 ek. keserű kakaópor
1 tojás
gőz fölött összekutyulom.
15 dkg összetört diót (hó végén ki lehet belőle hagyni)
15-20 dkg darált és aprított kekszet vegyesen összekeverek a dióval és a kutyulékkal.
Az egészet folpackal kibélelt őzgerinc formába öntöm és hűtőbe tesszük. Ha kibírjátok egy fél napot ott kéne hülnie, nálunk nem igazán szokott sikerülni.

Na voltunk Benivel vérvételen úgye éhgyomorral kellett menni, éjszaka felkeltettem, hogy cicizzen. Olyan fél kilenc fele kerültünk sorra (Heim Pál) elég rendes volt a csajszi, nem igazán talált a husis kezén vénát. A kézfejéből vett vért, üvöltött én meg azon drukkoltam, hogy sikerüljön és ne kelljen agyonszurkálni.
Szerencsére jött rendesen és 4 kémcsővel vettek le tőle. Nagyon bátor volt, gyorsan megetettem a folyosón és már vigyorgott is. Eddig rendben van az EKG. röntgen, torokváladék és várunk még a vérvétel, kakira. A pisi folyamatban mert nem produkált és holnap visz be Anyukám (már sikerült pisilnie).

Delfinke!
De jó lesz nektek a mamatali miatt, remélem még szervezünk máskor is?
Hátha használ a terápia, ha nem olyan vészes akkor lehet, hogy már pár alkalom után jobb lesz a kezed, én mindenesetre drukkolok. Ja a lányom két éves kora óta nagy delfinrajongó, ha látnád a szobáját, (ha érdekel teszek fel képet) szóval tiszta delfines. Mellesleg delfinidomárnak készül, talán ha a Balaton elég sós lesz.

Juszti, Timurr!
Igazából nem tudjuk mi a baj veletek, de ha már jelentkeztek és írtok akkor legalább reméljük, hogy nincs nagy baj.
Timurr akinek ilyen szép Maja hercegnője (férjem kedvence)van az ne legyen maga alatt!! Irgumburgum.
Jusztinak meg üzenem, hogy ha ilyen gyönyörű képeket tudsz fényképezni, vagyis a semmi mellett meglátod a szépet akkor a mostani lelkiállapotodban gondolj erre. Nem tudom mi a gond és nem is ismerlek, csak Te egy gazdag és mély lelkivilágú emberke vagy. Mellesleg nagyon szépek a Boldis képek, úgy irigylem az ilyen képeket, én is akarok művészi fotót!!

Akiren!
Beni üzeni, hogy csak stirölte a csajokat jó volt a felhozatal, amint a szuper tali képek is mutatják. De ne hajtson Fürtösre, mert az a zokni Beni zoknija volt (kölcsön kapta Fürtös) namármost ha egyenzokni akkor Gréti az Benié! Csak már látná, így képeken nem az igazi!!
Egyébként Fürtös alias Boti meg jó haver és nem adogatják a csajokat egymásnak, vagyis a barátság fontos. Meg egyébként is foglalt, na ja egy ilyen jóképű pasi szingli lenne?


NAGY GRATULA AZ ÁLLÓ BABÁKNAK, VIRÁG, ROZI, BENDI ÉS MÉG SOKAN MÁSOK... ANYUKÁK reszkessetek, lehet utánuk rohangálni!

Mi ez a türcsis téma? Fázis késésben vagyok!
Patri
patri
 
 


Vaktyúk!

Nagyon sok boldog névnapot kívánunk neked!
Kép
Kép
Ildi&Marcipán

delfinke
 
 


Réka!

csatlakozunk Ildiékhez:
nagyon boldog névnapot kínvánunk Kép

L&L
lirian
 
 


Jó reggelt Banyák! ( ruz után banyanetesek) ;)

Végre ide is eljutok hogy írjak egy jó hosszút! Olyan jófejek vagytok. Sokat segített mindenki, aki intézett hozzám pár kedves szót.

Patrikám: nagyon aranyosat írtál. Jól látod, tényleg elég "gazdag és mély" a lelkem. Érdekes hogy így átmegy, pedig tényleg nem ismerjük egymást ( még) Kép ami késik nem múlik. Jól esett a hozzászólásod , köszönöm.

Szegény Beni Kép hős volt!!!

Vezso: most ismét aludt a kisherceg, fél5-kor szopizott aludt7-ig, most evett és megint alszik. Nem tudom mitől van egyszer alszik, egyszer nem. Köszi a képekről alkotott számomra nagyon kedves véleményt.Igértél képeket a babakocsivédőről amit varrtál , a polár takarokról is. Megkapjuk? Én várom ám-

Gratulálok Ro-nak a felálláshoz! Nagyon ügyi kiscsaj!

Babatalis képek szuperek. Most Connie Ákosa a kedvencem Kép Annyira zaba a pocakjával ahogy ül a kis harisnyájában. Imádom. De persze nehogy azt higyjétek hogy a többit nem. Megzabálom őket is. Úgy gyönyörködöm a képekben. Sokszor még a könnyem is kicsodrul.Pl Csipet.Õ a másik kis favorit Kép de nem is akarok itt kiemelni senkit nehogymá' valaki megharagudjon. MMINDEN baba csúcsfej.Kép

ZItmi: te is olyan kis aranyos vagy. Én is egyből beleszerettem a Virág mögötti falvédőbe. Te gyártottad? Vagy ha nem hol vetted? Örülök hogy Violád rendbe jött.

Vizimano: én lehetek a legkövérebb a csapatban még jó hogy nem láttál eddig Kép de majd igyekszem gyorsan fogyni keveset .
Hajnal Anna Kép

Zsuba : a vers Szabó Lőrinc : lócis verse. Nagyon szeretem, meg a lányok is emlegették, ezért előhozzuk újra és újra. És ugye sosem unjuk meg? Kép

Pviki: köszi neked is a támogatást! Tömegközlekedés : nem röhögni rajtam: az a baj hogy én egyszer babakocsival majdnem leestem a mozgólépcsőről. Én azóta úgy félek. Megijedtem nagyon, Boldi még kicsi volt. Talán ezért bennem a félsz.

Ruz: Bendi zabálnivaló.

Akiren: Kép

Ildi: remélem a kezed már nem fáj annyira. És remélem ha megműtik egyáltalán nem fog majd fájni.

Timurrkám Neked meg fel a fejjel, KITARTÁS!!!! Melletted állunk.

Tyűha. Ez sok lett.

Most el is dugulok. Várom a reakciókat.

Pusszantás
j.




Jaj a legfontosabb!!! Vaktyuk!

sok Boldog névnapot kívánok Neked!
Kép

Kép
juszti75
 
 


azt szeretném kérdezni hogy kell ide szines betűkkel írni? tudja valaki? nekem úgy tetszene pl valamit kiemelni kékkel vagy pirossal.

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok

Koszonom szepen tunderiek vagytokKép Kép
Egesz meghatodtamKép


Kép
vaktyuk
 
 


Juszti!

Bal oldalon van egy Dokumentáció menüpont, ott a legördülő menüben pedig egy 'formázás'. ott le van írva pontosan
lirian
 
 


Csak gyors bekukk.

Réka, nagyon-nagyon boldog névnapot kívánok, kívánunk ÁkossalKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Jó reggelt!

Réka,
Boldog névnapot kívánunk mi is!
Kép

Hú, el ne felejtsem este felhívni a keresztlányomat, ő is Réka.Kép

Patri,
Köszi a receptet!
Türcsiket én kérdeztem, hogy lehet pihepuhává varázsolni, de az volt a konklúzió, hogy drága mindigpuha türcsiket kell venni.Kép
De legalább megnyugodtam, hogy ez nemcsak nálam probléma, pl. az se, hogy hamar ázott szaguk lesz.

Juszti,
Ákos köszöni a bókot.Kép
Egyébként sztem annyira aranyosak voltak, hogy majd minden baba harisnyában mászkált.Kép

Ó, Ákosom mindjárt bébikompot gyárt a járókából, rájött, hogy ha kutyázik benne, mozog az egész.Kép

Vizimanó,
Te írtad, hoyg amikor Ákos náthás volt párologtattál neki sós vizet? Csak tettél egy edénybe, és hagytad elpárologni? És mennyi sót? És nem csapódott ki az edényre, ahelyett, hogy elpárolgott volna?
Jaj, bocsi, hogy így lerohantalak.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie,
igen, én írtam. Úgy csináltam, hogy kb 1,5l vízbe tettem 2-3 evőkanál sót, ezt felforraltam jó alaposan és úgy gőzölgött a pára. Azt nem tudom, hogy hidegen mit csinála sós víz, de így egy kis síkálással használható maradt az edény.Kép
Satnya hasizmaimat tornáztatom miközben a ded szunnyad.KépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


köszi Lir!!!

Kép
juszti75
 
 


Vizimanó,
Köszi.Kép

Lányok (asszonyokKép),
Biztos elsikkadt kedden a sok kép között, írtam azt az anyukát a 10-ker. topikban, akinek azt mondta a gyerekorvos, hogy csak négyóránként szoptathat, mert attól fáj a baba hasa. Most ez egy jó nagy hülyeség, amit mondott, írtam is ezt a csajnak, de nem valami elszánt abban, hogy jobban utánakérdezzen az igény szerinti etetésnek, hasfájásnak stb., sztem neki is kényelmesebb, hogy kiszámítható az élete. Amennyit beszéltünk, szinte semmit nem tud ezekről. Nem akarom erőltetni persze, mert most mit prédikáljak itt valakinek, akit nem érdekel, de közben meg lelkifurim van a baba miatt. Meg azt is tudom, hogy nem nekem kell megváltani a világot, de akkor is. Ez most elég nagy stressz nekem, hogy mit csináljak, ill. hát hogy nem tudok, mit csinálni.Kép Úgyhogy azon gondolkodom, hogy lehet, hogy mégse kellene semmilyen tanácsadással se foglalkoznom, mert ezeket a helyzeteket nem tudom kezelni, csak vacakul érzem magam tőlük napokig.
Kép
Ezt most csak így leírtam, hátha jobban érzem magam tőle, ha kiírom.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Vaktyúk
Szeretnénk mi is kívánni Neked minden szépet és jót névnapod alkalmából!

Meg a kicsi Rozinak is, mert a 2-ik neve Réka. Sokat gondolkodtunk, hogy Réka, vagy Rozi legyen, hát, Rozália Rékának van anyakönyvezve.


Connie
megnéztem (és megtapiztam) a törülközőket, és kisbetűvel "veronique" a neve. Nem tudom mennyit segítettem evvel, már jó pár éve vettem őket, azt sem tudom hol. Meg van Angolhonból származó törülközőnk is (1x ajándékba kaptuk) és azok is olyan puhák, most belegondolok, akkor kaptuk őket, amikor Veronika született, vagyis 11 éve.
Ákos, hogy van?

Juszti
Nem felejtettem el a fényképeket! Kép
Jól van, tudtál aludni kicsit.

Patri
Megkaptam a számodat, köszi Kép
Mondtam verónak, igen.
Tegnap kaptunk Veroval egy ötöst töriből, én is, mert segítettem felkészülni az egyiptomi nyelv és írás volt a téma, kiselőadást tartott belőle.
És rajzolt nekem a lányom egy szép kis képet, és ráírta, mennyire szeret és köszöni, hogy ennyit segítek neki a tanulásban. Kép Kép Ezeken az apró dolgokon úgy meghatódom. Néha Zsófi is rajzol rajzol és akkor odajön és a kezembe nyom egy rakás papírt, mind telerajzolva szívvel, amibe a "mami" szó van írva ....Olyan sírhatnékom van ilyenkor. Édesek voltak tegnap, próbálták kiszedni belőlem alig nem észrevehető módon, hogy mit szeretnék Karácsonyra. Azt nem mondták, hogy Karácsonyra, de olyan egyértelmű volt. Sztem a férjem áll a dolgok mögött KépKép Imádom őket!!!
Vezso
vezso
 
 


Connie,
igen, ez nagyon ismerős, én is éreztem ugyanezt többször, amikor segíteni próbáltam. A babát nagyon sajnálomKép. De sajnos tényleg nem tudja senki megváltani a világot, ezt nehezen lehet elfogadni, de muszáj. Az orvosi tanács "mindenhatóbb" sokaknak, mint egy másik anyukáé, még akkor is, ha marhaságot ajánl a doki.
A vacak érzés meg ott lesz benned napokig biztosan. De gondolj arra, hogy sokaknak viszont segítettél már, itt a Babaneten is többeknek. Õk biztosan hálásak neked ezért. És lesz még olyan alkalom, amikor igazán tudsz majd segíteni.
És igenis legyél tanácsadó! Ez ne szegje kedvedet!


Vaktyúk,
Isten éltessen, boldog névnapot!Kép
zitmi
 
 


Timurr
Kérünk szépen Majás fényképet!!!
Írtam. Kép Minden rendben lesz KépKép csak Ti szeressétek egymást, ez a lényeg. Kép

Connie
Ne add fel!!!!
Ha mindenki feladná, orvosok sem lennének ...

Patri
Ez a 4 kémcső vér...jó sok. Kép És Beni pedig egy hős, meglátod ez az egész cécó csak rossz álom marad majd.

Megyek, annyi dolgom van, hűtőszekrény-takarítás pl. és úúúúúgy fáj a fejeeeeem. Kép

Vezso, az idősebb banyák közül Kép, annyira tetszik ez a banyanet Kép, Ruz, meg vagy dicsérve
vezso
 
 


Sziasztok!

Sajnos most egy ideig nem tudok jönni, hétvégén vizsga...Kép

Majd igyekszem visszaolvasni!!!

Réka!
Nagyon Boldog Névnapot kívánok én is!!!!

üdv.

kingu
cica29
 
 


Jaj, Vezso,
hát ezért (is) csodás Anyának lenniKép! Amikor csöpögtetik vissza a gyerekek azt a sok-sok szeretetet, amelyet nekik adtál.
Gyűjtöd még a karácsonyi történeteket? Nekem is van...
Írj majd a nagylányaidról, engem nagyon érdekel, milyen 2 ekkora kislánnyal! Mennyi időt töltenek együtt? Hogy jönnek ki egymással?
A falvédőt egy kismama készítette Violának, aki a szobatársam volt az első kislányom születésekor. Õ profi patchwork-ös. Várandósan nem kaptam ViolánaK olyan falvédőt, amilyet szerettem volna, és erre akkora szerencsém volt, hogy egy szobába kerültem egy ilyen ügyes mamávalKép. Csak a méreteket és a színeket mondtam el neki, semmi egyebet, aztán ilyen gyönyörűséget küldött. Nagyon tetszett nekem is, igaz, drága volt, de örök darab. Az unokáimnak szánomKép.

Timurr,
fogok válaszolni, csak tegnap nem tudtam jönni a géphez, mert este + éjjel a férjemnek gyomorrontása voltKépKép (nem az én főztömtől, étteremben ebédelt). Meg anyukámról is kiderült, hogy magas a vérnyomása, a gerincén vmi begyulladt, és 40-es a vérsüllyedése. Májusban megy nyugdíjba, de mostantól táppénzen lesz, nem tudom, meddigKép. Aggódom miatta is...
Azt kívánom, hogy legyél erős, Maja ott van veled, mindennap rádmosolyog, és te vagy neki a mindene!

Ezt küldöm, hogy jobb legyen a kedved! Nehogy félreérts, nem célzás, nem a víziló a lényeg, hanem az összebújásKép. Meg különben is megbeszéltük már, hogy csinos vagy!

Kép
zitmi
 
 


Vezso: nem is vagy öreg! nekem tegnap elvitte a rubophen a fejfájást

Kép
juszti75
 
 


Timurr,
elment a mail.

Mi meg indulunk a játszótérre (pájíra - Viola szerintKép)
zitmi
 
 


Torolkozo tema:
Tehat ha maga a turcsi nincs rendesen kikeszitve amikor csinaljak, akkor lesz kemeny es budi egy ket furdes utan ha kicsit idosebb darab.
Megegyszer nagyon koszonom a jokivansagokatKép
Fejfajas nekem a Saridon valt be a legjobban de azt nem tudom lehet e szoptatas alatt....


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Vaktyúk: Boldog névnapot kívánunk! Kép

Patri: Kitartás nektek!

Vezso: Ehh, de édes a családod. Én azt hiszem megbeszélem a férjemmel, hogy vegyünk karácsonyra magunknak egy porszívót.
Mindig hasznos dolgokat veszünk, közös megbeszélésre. Ebben az a jó, hogy nem kapok hülyeséget, viszont az a rossz, hogy nem kapok meglepetést sem. Kép Én mindig próbálok venni neki valami meglepit, csak olyan nehéz neki vásárolni. A kis miszmaszoknak nem nagyon szokott örülni, nagy dolgot meg nem veszek neki. Meg amúgy is nehéz neki ajándékozni, nem tudja kimutatni, hogy örül neki, még ha tényleg örül is. És frászt kap a kérdéseimtől, hogy: de ugye jó, ugye tetszik, de tényleg? Kép
Tavaly mosógépet vettünk. Tavaly előtt hűtőt kértünk a családtól, arra adott pénzt mindenki nekünk.
Most már nem is érdekel ha én nem kapok ajándékot, csak Gréti kapjon jó dolgokat Kép

Connie: Ne edd magad szerintem! Tudod, csak annak lehet segíteni aki segítséget kér. Ha szoptatási tanácsadó leszel, gondolom olyan embereknek kell tanácsot adni, akik tényleg azt akarják, hogy segítsen valaki.
És az tény, hogy az orvos szava szent sokaknak. Nyilván, mert abból indul ki mindenki (én is), hogy ő ért hozzá.

bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Ne pepecselj már azzal a kanállal, eszem én kézzel!
Kép
ne szólj rám, csak videót akartam szerelni
Kép

Connie!
Beával egyetértek; ha ő nem kér segítséget(tudom kiről beszélsz) nem segíthetsz rajta!Majd talán egyszer ha találkoztok személyesen akkor el tudod magyarázni neki! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Bea,
Ja, végül is ti nem ittatok együtt az orvosisokkal a SZOTE klubban.Kép
Igen, én is ezzel vigasztaltam magam, hogy aki tanácsadóhoz fordul, az végül is akar segítséget kapni. Igazából magammal kell elrendeznem ezt, mert mindig azon eszem magam, hogy hátha tehettem volna még valamit. Ha elküldenek a pékbe, az még talán jobb is, mert akkor tudom, hogy az illető nem akar segítséget, de mikor csak közönyös valaki, akkor mindig rágom magam, hogy hátha tehettem volna még többet, hogy felkeltsem az érdeklődését. És ugye ez annyival bonyibb, hogy itt igazán a baba az, aki megszívja. Sajnos nagyon bele tudom magam képzelni a helyzetükbe, hogy milyen rossz lehet olyan picinek és tehetetlennek lenni. (Na, már megint a Lóci versnél tartunk.Kép)

Vaktyúk,
Ja, most már értem. Akkor tényleg a luxus türcsi a megoldás.Kép De hogy hogy fog olyat keríteni nekem a férjem, nem tudom, a pasik nem nagyon értenek az ilyesmihez.Kép

Vezso,
Köszi, hogy megnézted.Kép
Mi tavaly megbeszéltük a férjemmel, hogy nem veszünk egymásnak nagy ajándékot, erre én vettem neki egy dvd+video lejátszót a váratlanul megkapott karácsonyi prémiumomból. Hát ha egyszer erre vágyott. Neki is nehéz ajándékot venni, mert igazából a kütyüket imádja, azok meg drágák. De idén azt hiszem jó minőségű pólókat kap, mert ilyesmiket meg sose akar venni magának. És az a baj, hogy magamnak meg állat jó ajándékokat találok ki mindig, de nem tudom, hogy kommunikáljam ezt felé.Kép

KépKép
connie
 
 


Ildi,
Jó az a céklás (?) kép.Kép És a videóra persze Ákos is rárabolt rögtön, be is zártam az ajtaját a tv-szekrénynek.Kép
Nem is tudom, kimegyünk-e ma egyáltalán, mert ezt a ramaty párás, nem túl hideg időt imádják a bacik.

KépKép
connie
 
 


Connie!
Én ezt a karácsonyi dolgot úgy szoktam megoldani hogy leírom egy papírra amiket szeretnék (ált.: 8-10 dolog); és apa kiválasztja amit megvesz!
Kép
Amúgy igen az céklás kép! Kép

Vezso!
Rozinak nagyon boldog másodnévnapot!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Connie!
Én ezt a karácsonyi dolgot úgy szoktam megoldani hogy leírom egy papírra amiket szeretnék (ált.: 8-10 dolog); és apa kiválasztja amit megvesz!

Amúgy igen az céklás kép! Kép

Vezso!
Rozinak nagyon boldog másodnévnapot!


Ildi

delfinke
 
 


Ez a Babanet totál meghülyült!
Először kiírja, hogy nem küldte el a hsz-t, most meg megjelenik kétszer!
Kép

delfinke
 
 


Connie: doktor nénink van vagy 70 éves, jó fej Kép a gyerekklinikán valami főorvos is volt vagy mi
nekem nincs is bajom vele Kép mondjuk nem is akart meggyőzni arról, hogy bármit is ne úgy csináljak ahogy csinálok

nem, nem ittunk a szote klubban orvostanhallgatókkal, de el kell ismerni, ők egy külön faj Kép pont úgy mint a jogászok (jelenlévők mindig kivételek!!!!)
megyek az utcán, egyetemistáról messziről kiszúrom, hogy melyik karra jár...annyira látni!!! Kép főleg amikor a jogászok megjelennek a hosszú fekete jogászkabátjukban és az alkotmányjog könyvük pl. mindig a kupac tetején van, hogy a buszon is mindenki jól olvashassa, hogy ők kérem jogászok lesznek...Kép
hehe, van egy ismerősöm, aki jogászoknak tanít matekot az egyetemen...háááát, szoktunk borulni a zh-ikon Kép
legszebb öröm a káröröm, tudom Kép

Ha az egyetemen látott emberek alapján kéne ítélkeznem, akkor soha nem mennék dokihoz, ügyvédhez, nem járatnám oviba, suliba a gyerekeim, és még sorolhatnám. Kép
Szóval próbálok bízni...

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Jégvirág,
Az tényleg vicces, hogy mennyire lehetett látni (ill. ezek szerint most is lehet), hogy ki melyik egyetemre járt.Kép
Azért általában én is megbízom az orvosokban, csak nem tartom szentírásnak a szavukat, mert elég közelről láttam, hogy ők is emberek.KépSzerencsére a mi dokink is jó fej, és nem akar mindenbe beleszólni Ákossal kapcsolatban. A védőnőnket meg képzeljétek, augusztus óta nem láttam. Sztem sose vagyunk itthon, mikor erre jár.
Na, azt hiszem a mi matek zh-inkon is borultatok volna.Kép Legalábbis az enyémeken biztos, halvány fogalmam sincs, mit tanultunk matekot az egyetemen, talán integrálni, meg rémlik valami Taylor féle polinom is, ami irdatlan hosszú volt.Kép

Ildi,
Ez jó ötlet, köszi. Meg egyszer valaki mesélte, hogy ők ugyanezeket (a kívánságait) egy bögrébe szokták beledobálni ünnepek meg név-és szülinapok előtt. Valamit be kell nekünk is vezetni, nem hagyhatom szegény férjemet egy életen át az ajándékokon streszelni.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Sorry, most is csak röviden tudok jönni, ezért nem tudok hozzászólni. Kép
Réka, Rozi-Réka: Boldog Névnapot Kívánunk!
Timurr, Juszti: remélem rendeződnek a dolgok...
Az én kisangyalomban elromlott vmi Kép Háromszor volt egy héten belül éjszakai műsor: nem sírt, csak aludni nem akart, szóval csajbulit tartottunk, míg apája durmolt. Hétvégén Õ is felállt, majd pakolok fel képeket! Bízom benne, hogy ez nem lesz általános...
Vezso, kedves vagy kérdezted, miért nem tudok jönni. Nagy átalkulás előtt áll a szervezet, ahol dolgozom, 50 embert fogunk felvenni, megduplázódik a csapat, 100-an leszünk. Ezzel kapcsolatban van most sok munkám. Mivel minden régióban van ilyen bővítés, szólok nektek is, EU-us tanácsadókat keresünk, illetve egy-egy HR-est, pénzügyest. Az egész célja az, hogy végre rájöttek, nem elég Pestről osztani az észt (már bocsánat), hanem vmit tenni is kellene azért, hogy Csajágaröcsögén legyenek olyan projektek, melyeket az uniós pénzekből lehet finanszírozni. Mert különben tényleg nettó befizetők leszünk...
Ha vkit érdekelne, az állásajánlat letölthető a www.westpa.hu honlapról. Bocsi, hogy itt offoltam a topicot...
Eszter
wester2004
 
 


Ajándékozás: Nektek nincs olyan érzésetek, hogy ha valami "nagyobb" dolgot szeretnétek akkor jó lenne ha ti is ott lennétek amikor kedves párotok kiválasztja, megveszi?
Vagy mindig telitalálat az ajándék? MErt ha én kitalálom, hogy mit szeretnék, és rábízom a vásárlást a férjemre, tuti nem olyant kapok amilyent elképzeltem és részletesen leírtam neki. Lehet hogy csak ő antitalentum a vásárláshoz? Kép
pár éve manikűrkészletet kértem....háááát....ott kezdődött hogy elfelejtette elvinni anyuékhoz, mi ott töltjük a szentestét, már az ajándékok bontogatásánál derült ki csak, hogy ő itthon hagyta az ajándékomat (kis buta azt hitte én pakoltam be....holott azt se tudtam megvette e és hol rejtegette), aztán karácsony után adta csak ide, és tök nagy csalódás volt, mert nem olyan volt amilyent szerettem volna Kép
Úgyhogy abban az ajándékban duplán csalódtam Kép
Az ilyen dolgok miatt (is) alakult úgy nálunk, hogy kitaláljuk mit szeretnénk, és közösen elmegyünk és megvesszük. Az a tuti.
Viszont tényleg nagyon rossz, hogy így nincs meglepetés Kép Én meg úgy szeretek meglepni és meglepődni is Kép
Valamit ki kell találni!
Szerintetek?
Ja és ráadásul a férjem nem szeret ajándékot kapni sem, meg ajándékozni sem, neki macera. Ha kap akkor örülni kell. Ha ad akkor gondolkodni kell, hogy mit adjon.
Mindig mondja, hogy az ünnepek csak marketingfogások, hogy az emberek költsék a pénzt...mondjuk valahol igaza van, de akkor is.
27-én házassági évfordulónk lesz, kíváncsi vagyok megerőlteti e magát egy szál virág erejéig....bár 90%-ig biztos vagyok benne, hogy nem fogja. Lehet eszébe se jut.
Valentin nap, az extra marketing fogás Kép
Na mindegy. Így is szeretem Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Réka
Nagyon boldog névnapot kívánok,és hoyg minden bánat és bú elkerüljön benneteket!KépKép

Vezso
Lesasoltam a konyhád és áálmodom továbbKépKép
Tudod ám kifőzne a pasira,ha nője is van,nekem aztán hozhatná a szennyesét dobnám ki a kukába csak úgy zörög.Nevetséges,hogy van ilyen elvakult nőszemély.

Vizimanó
majd neked még megírom mi történtKép

Türcsi:én a quelléből szoktam rendelni,ott van egy márka ami természetesen nem jut eszembe,azok a türcsikék elég jók.

Nekem nincs külön edény,ill. mégis,mert itt pici edény nem nagyon van használva,így általában csak én használom babakaja főzésre.

Én régebben azt láttam ki a gimis,majd ki az egyetemista,áltaalában bejött.Kordnadrág,kötött sapka,no smink,cigaretta,verses kötet,buli,pia,fű.Néha bánom,hogy ezekből a híres bulikból kimaradtam.

Ildi
Marcipán tündériKép

Bea
házat nem tudsz küldeni,kívántam a dzsinntől ,de azt mondja arra nincs kapacitásaKép

Zitmi
édesek a vizilovak,kösziKépírtam én isKép

Patri
szegény Benike,az én problémám ehhez semmi,puszi neki

Connie
sokszor az emberek nem tudják mit csináljanak,szerintem meghallgatják a szopis tanácsadót is az rvost is,meg a 20 ismerőst és majd dönt valahogy a csajszi,nem biztos ,hogy megfelelően.Sajnos ezen nem sokat tudsz segíteni.De azért ne add fell a dolgot,több ember lesz akin segítesz,mint ahányon nem.



KépKép
Ágyban,párnák közt,pizsiben
Timurr
Vendég
 


Sziasztok Banyák! Kép Kép

Nem is igaz, hogy látni ki melyik szakra jár az egyetemen. Kép Én például sosem viszem a könyveket, főleg nem az alkotmányjog könyvet, mert az jó nehéz, szóval nem viszem a könyvet, mert arra otthon van szükségem amikor tanulok, előadásra minek. Kép

Orvosokkal pedig egy véleményen vagyok Connie-val, hogy nem tartom szentírásnak a szavukat. Tök mindegy milyen szakmában van valaki elsősorban ember. És az eddigi felhalmozott tudomány is emberektől származik... És különben is én nagyon szkeptikus tudok lenni, szinte mindenben. Kép Egyébként én is ismerem a dokikat közelről, munkám miatt.

Én is kívánok Boldog névnapot a Rékáknak! Kép Vaktyúknak is meg Rozinak is! Kép

Hát az én férjem sem túl kreatív ajándék ügyben, úgyhogy mi is általában megbeszéljük, és együtt veszünk valamit szülinapra vagy Karácsonyra, általában ilyenkor olyan dolgot szoktunk venni, amire nagyon vágyunk.

Connie

Hát igen, biztos rossz, hogy nem hallgat rád a lány, de nem hinném, hogy azon kívül, hogy próbálod meggyőzni, tudnál mást is tenni. Kép

Ildi

Remélem javulgatsz azért, Marcika pedig olyan nagyfiús. Kép

Patri

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

Na ez elég kis össze-vissza hsz. lett, de most megyek tanulni. Kép

ruz
ruzicsky
 
 


de drága Maja!

Kép
juszti75
 
 


Sziasztok Banyák Kép vagy Banyamamik Kép

Nem baj, ha én is így köszönök be?
Olyan rossz kedvem van ma, nem tudom miért.

Ajándékozás: az az ötletem van, akinek a párja nem tudja magától kitalálni mi lenne a legjobb, hogy elmentek az x boltba, ahol kiválasztjátok miket szeretnétek és a bolttulajdonossal megbeszélitek, hogy majd jön a férj és ő fog választani a listáról. Kb mint a nászajándék-szolgálatnál.
Elmondom egyszer mit csináltam. Meg szerettem volna lepni a férjemet egy szép órával, mert nagyobb összeget kerestem és rögtön arra gondoltam, hogy már milyen régóta szeretne egy órát. Semmilyen szülinap vagy ünnep nem volt, egy szimpla szerdai nap. És elmentem az órásüzletbe, elmondtam , hogy meg szeretném lepni a páromat és közösen kiválasztottunk 3-4 órát, amiről tudtam tetszene neki. De azért mindegyik más volt persze. Aztán csak úgy arra sétáltunk kicsivel később és a férjem szokása szerint megállt az órás kirakatnál epekedve az óráért. Mondom, menjünk be, ő nem akart, hogy nincs pénzünk. Mondom, de menjünk be, legalább megnézed jobban. És a tulaj kirakta a megbeszélt órákat és a férjem választott belőlük én meg hipp-hopp kifizettem. Csak nézett...el sem hitte....
Vezso
vezso
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk.

Ádika lebetegedett. Tegnap este belázasodott, és ma is egész nap az, és nem bírom levinni a lázát. Este megyünk dokibácsihoz.Kép

Üdv
hüpi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?