Új privát üzeneted érkezett!

kész vagyok,nem tudim mikor írok nektek.minden jót

Timurr
Vendég
 


Timurr!
Mi a baj?

delfinke
 
 


Én se tudok jönni kivagyok. Majd mesélek. Köszi hogy hiányoltok.Jól esett. Timurr velsed mi van?????

Kép
juszti75
 
 

 
 

nagy,csak annyit még,hogy nem miattatok,de lehet sokáig nem leszek netközelben,nem bírok írni,mert akkor sírok
Vendég
 


Timurr,
Majával minden rendben?
A frászt hozod rám!

KépKép
connie
 
 


Timurrr!!!!!! ne !!!!! most gyorsan írtam neked pár sort. Megnézed? Nálunk se fényes a helyzet.

Kép
juszti75
 
 


vele igen Connie köszi
Juszti
válaszoltam,már amennyire tellik
Vendég
 


Adri,
azért én sok mindent elnézek a férjemuramnak, mivel mikor hozzámentem, már akkor is tudtam, hogy milyen szórakozott. És még nem is ordítoztam vele, amúgy is nagy hiányossága, hogy enm lehet vele egy jót veszekedni, mert ha hülyeséget csinál, elismeri.Kép Meg aztán elég neki a saját lelkifurija. De sztem mindennek van határa, a figyelmetlenségnek is - és annak sztem ott, mikor ennek következtében ordít a gyermek.

Képeslapok: szégyenkezve bevallom, hogy én is aktívan támogatom a képeslapküldés kihalását.Kép

Felálláshoz gratulálok Flórának, és Ákosnak is.

Én Ákosomnak viszont folyik az orra, úgy tűnik náthás, remélem nem kapta el tőle senki tegnap.Kép Estére lett ilyen, délelőtt még nem látszott. De más baja nincs, se hőemelkedése, se torka nem fáj. Délután jön a doki megnézni, de agyhártyagyuszis oltás megint csúszik, úgy néz ki.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Marcit egyedül hagytam az oviban. Sikítva rohant be, és hangosan kacag mindennek.
Hazajöttem, s bekapcsoltam a gépet. Ez a függés már?

Juszti, Timurr, név szerint írtalak Benneteket és Vízimanót, hogy hol vagytok, de aztán kitöröltwem, mert eszembe jutott, h. nem tudok mindenkit felsorolni, s aki kimarad, esetleg rosszul esik neki.

Ha nem egészségügyi probléma, próbáljatok higgadtak maradni, legalábbis nem elkeseredni vagy bepánikolni.

És ha bármit segíthetünk, gyertek - azt hiszem, a többiektől ez még inkább jólesik Nektek.

Bocs, h. hívatlanul beleugatok! Szorítok!

Semmi el ne romoljon:
vAdri
Vendég
 


Vezso Kép
Nagyon klassz lett a kép Kép Le is mentettem! Köszönöm. És bocsánat, hogy az előbb nem írtam, de úgy bosszant, mikor elszáll az üzenetem, elfelejtem, amit írni akartam.

Timurr!!!
Mi baj? Legalább egy sort írj, hogy tudjuk, milyen gondolatokkal segíthetünk. Én hiszek benne, hogy ha sokan gondolnak az emberre, megérzi, segít. Nekem most van ebben tapasztalatom! A lányok sokat segítettek nekem, hogy hamarabb feldolgozzam, ami velünk történt.

Delfinke!
Nem akarsz valami geg-félét írni a sok megpróbáltatásból? Ha már majd tudod humorral nézni az elmúlt hónapokat. Valami hasznod is legyen már belőle Kép
Jobbulást!

Vezso, mi is szoktunk karácsonyi képeslapot készíteni, mióta a fiúk megszülettek. Mindegyik kint is van a faliújságunkon, és olyan jó nézni, ahogy évről-évre több és nagyobb gyerek van a képen. Idén lesz először három Kép Lassan el is készítem az ideit. Akinek tudom, azért e-mailben küldöm zenével, de akinek nem, annak előhivatok, és azt postázom.

Ha sikerül, idemásolok a korábbiakból:
2002-ben (sajnos a 2000-es évi csak a bátyámnál van meg)
Kép

2003-ban:
Kép

2004-ben:
Kép
dorka
 
 


Zitmi
Rozin most a bordó gatyó van, és nagyon jó rá, teszek fel róla képet ma, jó?
Vezso
vezso
 
 


Nem tudok írni, mert nem enged a net. Az előbbi üzenetemet még reggel írtam.
Szomorú vagyok, látom, hogy Timurr és Juszti is szomorú. Majd még írok.
Vezso
vezso
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, vacakul sikerült. Mondhatnám azt is, nem sikerült a ZH. Kép Keveset tanultam rá. Kép

Vezso: Már a képről is "átjött" a konyhátok hangulata, ahogy leírtad, pláne Kép Én nem tudok ilyen hangulatos dolgokat csinálni, pedig úgy tetszik. Meg igyekszem, de az nem olyan. Na most jól megaszontam. Remélem érted.

Dorka: Nagyon jók ezek a képeslapok Kép

Timurr: Kitartás!

Juszti: Mi baj?

Mi van a levegőben, hogy mindenkinek ennyi gondja van? Kép
Azonnal oldódjon meg minden!

Aki autót kért: Kép KépKép Tessék Kép

Amúgy mi csak gyógyszertári popsikrémet, fürdetőt, testápolót használunk a Grétinek. Nem is áll szándékomban ezen változtatni. Popsikrémünk valami emollienses posikrém, nagyon jó. Amikor hazahoztuk a Grétit a kórházból, nagyon csúnya volt az altája, borzasztó piros volt. Arra írt fel a doktor néni egy kamillás posikrémet, pár nap alatt gyönyörű lett tőle a lányom bőre. Azóta nem használom azt, hanem ezt az emollienseset vagy milyent. És nem kerül vagyonokba.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Dorka,

Nagyon tetszenek a Karácsonyi képeslaok.
Ezeket hogyan készíted?

Akiren
akiren
 
 


Képzeljétek, itt hagytam az Ákost négykézláb mászva a szobában, és mire visszajöttem orrszívómosásból, ült! És úgy csinált, mintha mi sem történt volna, amíg hangot nem adtam a meglepődésemnek. Akkor aztán nagyon elégedetten vigyorgott.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok
Meg nem sikerult visszaolvasnom de ezt el kell meselnem. Manot este 11kor tudtuk agybarakni addig bulizott es reggel azaz ma felkelt 8kor /kozben egyszer sem/ es DELIG aludtunkKép Rajottem megiscsak szeret a fiamKép Kép


Kép
vaktyuk
 
 


sziasztok,

én most nem tudok jönni, csak az utolsó pár hsz-t olvastam. Timurr, Juszti, mi a baj? Tudunk segíteni? Küldök pozitív energiát! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Eszter
wester2004
 
 


Sziasztok!
Szomorú a topik. Kép Nem jó.
Minden szomorú anyukának kitartást.

Connie

Ákosnak ez természetes volt, rádnézett és azt gondolta anya téged ez meglep?? Ugyan már... Én már nagyfiú vagyok ám. Gratula neki.Kép
Dorka
A képeslapok nekem is nagyon tetszettek. Én is akarok!! Kép
Ti csináltátok? Bírom a mikulássapikat, na meg a szarvasaggancs! Tetszik, nagyon.
Tavaly kaptunk egy ismerőstől olyat, hogy papírból angyalszárnyat csinált anyuka a kislánynak és úg ylett lefényképezve. Tényleg egy kis angyal volt.Kép
Én aki irtózom a giccstől láttam egy kis tollas csillogós angyalos (hajpántos)glóriát és arra gondoltam az mennyira aranyos lenne karácsonyi képeslapra Szonja kis fején. Lehet hogy most kedvet kaptam és megveszem a glóriát az én kis angyalomnak és bombázok vele mindenkit karácsonyra. Kép

Popsikenőcsöt mi is a sima kórházosat használjuk, csak most nagyon piros volt Szonja popsija ezért kellett neogranormon meg a sudocrem. De ha rendbe jön visszatérek a jó öreg sima kenőcshöz.
Lehet azért piros a feneke mert jön a foga? Na, ezt nem is tudtam. Újabb reménysugár.Kép)
Bár nem tudom mit izgulok anno az én fogam is 1 évesen bújt ki, úgyhogy Szonja még ráér. Kép
Sziasztok
cerzsebet
 
 


Timurr, Juszti!
Nagyon sokat gondolok Rátok! Timurr, ha segíthetek bármiben, írj nyugodtan, tudod minden címemet.
Juszti, neked is sok +++ energiát küldök.Kép

Nem vagyok eltűnve, csak most törik át Ákos felső fogacsai az ínyét és ilyenkor nagyon fáááj.KépKép Nem is eszik, csak sír, jaaahhhaahahhajjKépKépKép
Ákos nyűgijétől nekem fog szétszakadni a hátam, mert már 9,5 kg a drága.Kép

Connie,
nagy gratula Ákosnak.Kép Meglátsd nemsokára fel is fog állni. Nem lehet, hogy a foga jön? Enyém Ákosnak ilyen esetben van vízszerű váladék és nem beteg.Kép

Lir,
velem történt már ilyen, amikor sorozatban nem aludtunk az első hetekben, azzal, hogy én azt álmodtam, hogy már szoptatom is a fiamat, és jött az apja, hogy nem hallom?KépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Dorka,
nagyon aranyosak a képeslapok.Kép

Vezso,
nekem is nagyon tetszik a konyhátok.Kép Én is valamilyen ilyen dolgot képzeltem el magunknak, ha majd lesz egyszer egy normális konyhánk. Most kb.7m2KépKépKép Nálunk az egyben levő nappali és étkező a centrum.Kép
Milyenek azok a tollak? Már erősen furdal a kíváncsiság.Kép

Ma a piacon ismét lánynak nézték a fiamat.Kép Hangosan kiabálva közölte egy árus, hogy nézzétek milyen gyönyörű kislány. Mondtam, hogy hát izé... Ez FIÚ! KépKépLegközelebb kis kitűzőt teszek rá: fiú vagyok felirattalKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Juszti Timurr nagyon sajnalom.....Kép
Mi tortent?
Timurr ugye nem otthon van baj? /azt latom hogy Majaval semmi szerencsere/
NAgyon jok lettek a kepek a talirol.
Ildi a mami tali mikor lesz?


Kép
vaktyuk
 
 


Réka!
nekem bármikor jó hétközben (kivéve hétfő-kedd); várom az ötleteket.
lehet hétvége is, bár nekünk az azért gáz mert olyankor látogatjuk a családot meg intézzük a bevásárlást. Kép
de legkésőbb jövő héten össze kéne hozni! Kép

na megyek felpakolom a gyereket, aztán indulás időpontot kérni fizikoterápiára!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Réka!
nekem bármikor jó hétközben (kivéve hétfő-kedd); várom az ötleteket.
lehet hétvége is, bár nekünk az azért gáz mert olyankor látogatjuk a családot meg intézzük a bevásárlást. Kép
de legkésőbb jövő héten össze kéne hozni! Kép

na megyek felpakolom a gyereket, aztán indulás időpontot kérni fizikoterápiára!


Ildi

delfinke
 
 


Dorka
Nekem is nagyon tetszenek a képeslapok, el is csaklizom az ötletet, ugye nem baj?

Lányok! Tök egyedül felállt Rozi a járókában!!!! Többször is és nagyon boldog, kivéve amikor elesik.
Vezso
vezso
 
 


Sziasztok!!!!

Lányok KÖSZÖNÖK Minden szót!!!!!
Igen igazatok vanm hogy nem lehet mindenkinek, mindenre reagálni hisz lehetetlen. Igazából talán nem is ez volt a legnagyobb bajom, csak az a bizonyos utolsó csepp!!!Kép
A taliért sárgulok, hisz csodás dolog egy emberkét nevelgetni, irányítani, gondozni, de egy idő után szeretne az ember kimozdulni, más hasonló élethelyzetben lévőkkel elbeszélgetni. A felnőt emberi eszmecsere hiányzik az életemből, hisz hangzavar az van, de az a gyerekektől származik!!

Vadri!!
Igazad van, ezért is kérek elnézést ha egy kissé borúsabbra sikeredett az írásom!!Igen a távolság a barátságokat egy kissé megviseli azt ápolni és gondozni kell!!marci most kezdi az ovit?? Izgalmas korszak következik az életetekben!!!!Főleg most lesz érdekes hisz jönnek az ünnepek, ilyenkor már ott is készülnek a kicsik!!!

Patri!!!
Én is drukkolok nektek, hogy minden renbe legyen Beni lábacskájával!!!

Babjag!!
Hasonló korúak a gyerkőceink, a tied mit csinál és mikortól. Nálunk Bazsi elég lusti és nagy darab ezért csak hasrafordul és más semmi, mostanában pár másodpercig imbolyogva ül, de aztán dőlünk.Játékért nyúl, egyik kézből a másik tesz.

Adri!!!
Martin baba nagyon aranyos azokkal a nagy szemeivel!!!Az éjszakai alvások rendeződtek, nem hagy ki a légzése most már???
A te problémád biztos rosszabb, hisz te jobban gátolva vagy a mindennapi életben, de engem ez azért viselt meg mert kamasz voltam és nem tudtam feldolgozni a velem történteket és ez az egész a mai napig bennem van.

Vizimano!!!
Köszi a szép szavakat!! Nagyon nehéz a kamaszokkal, főleg, hogy az én lánykám befeléforduló, nehezen mond el dolgokat. Olyan szép amikor anya lánya mindent megbeszél, de sajna a mi kapcsolatunk nem ilyen. kicsikorától látni lehetett már rajta,hogy bármit, bárhogy kérdeztünk tőle ő nem nyílt meg. A két kisebb pont az ellentetje. Igen , itt látni a különbőzőségeket még családon belül is, hogy mennyire más egyéniségek a gyerekek.Nem értettem félre az írásodat, ne félj!!! Én reagáltam a dolgokra talán annak idején nem teljesen megfelelően. Sokáig nem tudtam elfogadni, hogy nekem készülékem legyen. Az orvos pedig már mindent bevetett, ő szemüveges volt példálozott vele, hogy az övé még látszik is. Ezt én akkor nagyon nehezen fogtam fel, de amikor csak bámúltam az emberekre és nem hallottam a mondandójukat kénytelen voltam vele megbarátkozni. Én ekkor igen depis voltam a sulit is ott hagytam ekkor, majd levelezőn fejeztem be, mikor már elfogadtam a helyzetem.

Bea!!!
Remélem már sikeresen túl vagy a vizsgán, gondoltam rád sokat a délelőtt folyamán. És igen segített a tegnapi beszélgetés!!!Kép
Vezso!!
Igen, igen az érzéseink hasonlóak akkor. Gyerekek, élősködés, eltrampisodásKép A kamaszkorral meg még én is küzdök, tanulom!!Kép Mint írtam az én életemből ez kimaradt a haverok, bulik. Nem tudom, hogy meddig mehetek el, hogy kárt ne tegyek a személyiségében, de közben legyen tisztelettudó és embertársaira figyelő és elfogadó. Kényes és keskeny a sáv amin mozoghat az ember!!
Hajni!!!
Bizti Te is megtetted volna, ahogy az írásaidból megismertelek. A gyerek az első a második és még a harmadik is és utána a többi!!!Igaz a lányoknál könnyebb volt, hisz akkor vízcsapra szerelhető fejőm volt, nem nekem kellett kézzel pumpálni. Mostmár ezt a 1/2 évet majdcsak kibirom már, meg ami járt a többinek az jár a kicsinek is!!!
Virág!!
Gyere, várlak, csak jönne már valaki erre Pestről!!!
Dóri!!!
Itt nálunk nincs ilyen klub, érdektelenek, fásultak az emberek. Kevés baba van és tudod a nagy számok törvénye alapján jön össze a nagyobb városokban is megfelelő létszám!!
Kocsitok mikor tünt el, nincs is remény a megtalálására??? Én kis naiv!!Kép
Kriszta!!!
Gratula Flóra felállásához!!KépKép
Ildi!!!
Neked is most már csak egy nagy-nagy szerencse jöhet, ez után a sok baj után!!!Addig is kitartás!!!!
Kingu!!!
Sok erőt ad a 4 gyerek, de néha annyira leszívják az erőmet, hogy hihetetlen!!Ilyenkor volna jó, legalább 2-3 óra kikapcsolódás gyerekek nélkül!! Ugye nem önzőség ez részemről??? Míg Anna ovis volt annyira szerettem szülőikre járni, ott olyan jó kis társaság jött össze még ott beszélgettünk 1-másfél órát pluszban, apa már mindig úgy tervezte a dolgait, mert tudta, hogy kimaradok!!Kép
Zitmi!!!
Még neked is lehet ennyi gyerkőcöd!!!!Kép
Dorka!!!
Nagyon jók a képeslapok!!!KépKépKép Hogy csináltátok???? Sokszor gondolok ám rád, hogy bírsz a fiúkkal, van segítséged??? Nekem legalább itt a párom és segít, amikor persze tud!!!
Timurr!!!
Mi baj, tényleg nagyon rosszul hangzik a beírásod??? Ilyenkor szégyenlem magam, hogy tiprodok itt a bajaimmal és közben máshol pedig valós bajok vannak!!KépKép

Huhh ezt a levelet lassan 4 órája írom, délelőtt orvosnál voltunk, 4 gyerekből 3 betegen itthon fekszik!!KépKép
zsuba31
 
 


Kép
Rozi: "Figyeljetek, felálltam!! Már nem is szeretek üldögélni, így sokkal jobb! Kép"
vezso
 
 


És ijesztõ volt odalentről,
hogy olyan nagyok a nagyok,
hogy mindent tudnak és erősek,
s én gyönge és kicsi vagyok.
Minden lenézett, megalázott,
és hórihorgas vágy emelt
- föl! föl! - mint az első hajóst, ki
az egek felé szárnyra kelt.

Kép
Kép

majd jövök még csak kicsit összesezdem magam. Mindenkinek köszönöm a támogatásT!

Kép
juszti75
 
 


Vizimanó,
Nem a foga, enyhe nátha, agyhártyagyuszis oltást jövő hétre halasztottuk. Picit piros a torka, meg szörcsimörcsi, de más baja nincs.
És rájött, hogy imádja a répát, ma őszibarackkal kapott, és megint nem hagyott nekem belőle.Kép

Dokibácsi azt mondta, hogy kezdhetek husit adni neki lassan.

Vezso,
Rozi nagyon ügyes.

Majd még jövök, mennem kell.

KépKép
connie
 
 


Na, itt vagyok újra. Azon kívül is, hogy kíváncsi vagyok, Jusztival mi történt, lenne néhány kérdésem:

Saját készítésű bébikaját ti csak frisset adtok, vagy ha úgy alakul, elteszitek következő napra a maradékot?
Mennyire kezelitek külön a baba edényeit? Apumék azt mondták, teljesen külön kell mosogatni szárítani, de pl. turmixgépet mégse vehetek még egyet, hogy Ákosnak külön legyen egy.
Akinél már mászik a csemete: ti használjátok még a játszószőnyeget? Ákos mindig bemászik alá, meg összegyűri, és egy percet nem marad meg rajta.
Ez meg off: nem tudom, mit csináljak a törülközőkkel, mert mindig sprődek lesznek a mosástól, pedig én úgy szeretnék puha türcsiket. Nem jó öblítőt használok?

KépKép
connie
 
 


Connie: ari vagy. és mindenki aki értem is kiáltott Kép

Kicsit lemerültem: megint nem aludtunk, 2 napja migrénem van, Boldi nagyon nyűgös ,nem haladok semmivel. És egy talira se jutottam el eddig. Vágyom oda. De mit tegyek ha nincs jogsim? Közlekedni csak kenguruban tudunk, de a következő alkalomra ha törik ha szakad elcipelem Boldit- bár a porckoromngsérvemnek jót fog tenniKép

Szóval kicsit összeszedem magam hogy megint a régi Juszti legyek.

Connie: Én egyben mosogatom a cuccokat , baj? Kép
Játszószőnyeget már nem használjuk, Boldi mindig magára borítja.
Törölközők: ugyanez nekem is örök gondom. Keresem a megoldást de nem találom. És havonta nem vehetek új törölközőt!

Köszönöm mégegyszer az odafigyelést! Puszillak titeket.

Kép
juszti75
 
 


Connie
En ugy csinalom, hogy tenyleg van egy kulon edenye a kolyoknek de pl ha huslevibol adom a repat neki az maris nem kulon keszult, tehat ha neki fozok abban, ha a mienkat kapja akkor onnan ami persze ritka mert meg nem eszik chilis babot plKép
HA krumplit fozok azt altalaban ket napra sztem semmi baja nem lesz tole, ill konzerves bebi-kaja ha csak a felet hasznalom el akkor a a masik felet masnap legkesobb odaadom,/szoktam rakni bele almat, krumplit/
Mosogatas van kulon szivacsa es azzal mosogatom a cuccat.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!!!!
Juszti!!
Remélem minél előbb összeszed magad!!!!
A vers nagyon szép, de nagyon szomorú is!! Te írtad???
Az én fejem is nagyon fáj, már két bogyót bevettem, de még mindig érzemKép
Jaj mindenkin kitőr ez a depi, mi lesz velünk így 1-2 hónap múlva??? Jönnek a betegségek, a bezártság, az ünnepek utáni fásult egyhangúság!!KépKép
Vezso!!!
Gratula a pici lánynak!!KépKép
Igen Pesten keresztelünk, nem tudom hányadik kerületben ,a Madarász V. u.-ban laknak.
Connie!!
A pihe puha törölközők csak a reklámokban vannak szerintem!!KépÉn kipróbáltam már mindenféle öblítőt, de változatlan maradt minden!!
Külön tányérok, evőeszközök a kicsiknek igen. mikor már rendszeresen eszik akkor mindig frissen adtam lehetőleg mindig úgy főztem, hogy tudtam nekik kivenni belőle. Ha nem akkor kész ételt kapott.
zsuba31
 
 


Most végre van egy kis időm, és teszek fel én is képeket.

Virág
Visszafeé is segítettek, igaz, csak az Ecserinél. Úgyhogy a Ferenciek terénél egyedül vittem fel a babkocsit. Túl lehetett élni. Én betegesen féltem a babakocsis tömegközlekedéstől, eddig gyakorlatilag csak kendőbe vittem Dórit. De sokkal egyszerűbb volt, mint képzeltem, és az emberek is aranyosak voltak, többen segítettek. Ezzel a kocsival tényleg jó utazni.
Nagyon jó Vince bulis képe.

Connie
Köszi!

Juszti
Nagyon szép ez a két kép. Kitartás, reméljük, hamarosan jobb lesz.

Mostanában nekem is olyan kedvetlen napjaim vannak. És igazából nem tudom, miért. Hiszen süt a nap, tök jó idő van, Dóri aranyos, mégis olyan erőltennek és kedvetlennek érzem magam. Pedig Dóri tele van energiával és életerővel. Adhatna egy kicsit az anyjának is.

És most jönnek a képek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
pviki
 
 


Timurr,
írtam mailt.

Juszti,
kívánom, hogy mInél előbb rendeződjenek a dolgok nálad!Gyönyörűek a fotók BoldirólKép!

vEZSo,
nagyon szép Rozika álló képe, csini a nacijaKép! Mit mond, neki is tetszikKép? A nagylányaid örömének én is örülök, őszintén!
Köszönöm kérdésed, Viola teljesen jól van, ma már a játszótérre is kivittem újra, rengeteget volt a levegőn mind2 gyerek ebben a szép időbenKép.

Connie,
a törölközőkön nálam a vasalás vmennyit puhít. Virágnak is van külön mosogatószivacsa, de a Kismama szerint elvileg 6 hónapos kor után együtt lehet kezelni a baba edényeit a többi családtagéval (persze a tisztábbakra gondoltak biztosan, mint pl. poharak). A maradék bébiételt én is elteszem másnapra, vagy ha én főztem, le is fagyasztom.
A játszószőnyeg azóta felesleges nálunk is, amióta elkezdtek mászni a lányok. Azóta úgyis lakásfelderítés vanKép.
Ákosnak jobbulást!

Cerzsebet,
üdvözöllek a topikbanKép! Egyidősek a lányaink, az én Virágom is március 10-én született.
zitmi
 
 


Connie
Nem külön lábosban főzök a picinek, és a pépesítőt is mindenfélére használom. Viszont domestos-al szoktam fertőtleníteni a lábasokat, tányérokat, a pépesítő tégelyét úgy kb havonta, ahogy jön,, azért is, mert szebb színe van úgy mindennek. A mosogatószivacsunkat meg kb 4 naponta cserélem, egy 10-es csomag kb egy hónapig tart ki, mert sokat sütök és pl a kelttésztás dolgokat nehezen lehet elmosni. Rozi tányérját stb is ugyanavval a szivaccsal mosom el. Viszont van cicánk és az ő dolgait külön, persze.
A megfőzött bébikaját 24 órán belül használom fel, de max másfél napon belül, ha hűtőben volt. Ha nem, mert egész nap nálunk volt, akkor már néha este sem adom oda, különösen, ha hús is van benne. A gyümölcsös étel is megbarnul stb, akkor már nem szeretem odaadni. Már kb annyit készítek, amennyi el is fogy, de néha nehéz belőni a mennyiséget. Pl a tegnapi főzeléket úgy ette, evett volna 2x annyit is belőle.
Törülköző: egy-két éve iszonyat drága törülközőket vettem, egy jó adagot, mind olyan pasztell-bézs színű, és még mindig puhák. Pedig nem is használok sokszor öblítőt. Nem viszi be a mosásba néha a gépem, pedig csak 3 éves gép. Szóval lehet, hogy a törülköző anyaga a titok, nem tudom.
Játszószőnyeg: a járókában van a Babjag-féle, a másik meg ráterítve néha az oldalára, Rozi általi birizgálás céljára Kép
vezso
 
 


Connie,
Ákosnak gratulálok a felüléses sikeréhez Kép A gyekőcök áltaában akkor csinálnak meg új dolgokat, amikor mi nem látjuk Kép Ehhez különös érzékük lehet, mint ahhoz is, hogy olyankor essenek le, vagy menjenek neki valaminek, amikor éppen abban a pillanatban nem nézünk rájuk Kép

Timurr, Juszti,
Kitartás! A felhők felett mindig süt a nap Kép

Vezsó,
Gratulálok Rozinak a felálláshoz Kép

Patri,
Beni valóban azt mondta a talin amit Vezsó tolmácsot a kép alatt???? Csajozni akart, és még nem is titkolta??? Pedig Gréti büszke az egyen-zoknijára, ami jelzi hogy Benivel összetartoznak. Bár úgy vettem észre, Fürtösnek is van ugyanilyen zoknija Kép Majd Gréti megkörnyékezi Õt, ugyis olyan visszahúzódó volt a bulin (úgy hallottam Kép )

Akiren
akiren
 
 


Virág így állt fel a tegnapi tali után a kiságyában teljesen egyedül, életében először:

Kép

Kép
zitmi
 
 


Connie,Bea,Zsuba,Ruz,Vezso,Juszti,Akiren,Lirien,Zitmi nagyon nagyon hálás vagyok,hogy meghallgatattok,nagyon sokat segítettetek lenyugodni,jelenlegi helyzet szerint nem szabadultok tőlem,mert egyenlőre net közelben maradok.

Wester,Vizimaó,Vaktyúk,Vadri,Dorka
köszönöm szépen ,hogy gondoltatok rám ti,is éreztem is esküszöm.Ide nem szeetném leírni,mi volt,de majd a talin valaki biztos elmondja.

Achtung,achtung
A legújabb fejlemény:az ellenfél semmire sem emlékszik,na erre varrjatok gombot.Már én sem tudom sírjak vagy nevessek,álmodtam?vagy skizofrén vagyok?Ezért sírtam 3 órán keresztül,hát ez nevetséges.


Connie
Ákosnak jobbulást!

Vezso
Írtam ám,meg fogok is.A zöldségpüré gyári volt,de ma bevágta a másik felét és ismét nagyon bejött neki,,burgonya,répe,borsó,karfiol.
Nagyon ügyes Rozika és a képeken is olyan,de olyan szép és ügyes.

Juszti
remélem sikerül neked kialudni magadat,Mi is éjszakázunk és ez a mai nap nagyon betett.Nagyon jók a képek és az idézet is.Bőgtem,én ma végig bőgtem.


Imádom a talis képeket,kedvenceim:Dóri masszőrködése,Csizmáskanúr Ákos,bulizós Vince,Rozi&Ákos.

Dorka
szuperek a képeslapok.

Ne hari,de most megpróbálom összeszedni magamat és másra nem reagálok.

Mégegyszer köszönök mindent,puszi nektek!
Kép
Timurr
Vendég
 


és gyönyörű Boti és Ádám és Virág és Beni és Csipetke,remélem nem hagytam ki senkit
Juszti
gyere el eggyütt virrasztunk
Vendég
 


Zitmi
KösziKép
NEm nagyon szoktam hozzászólni, inkább csk olvasgatlak benneteket, és annyira összeszokott ez a kis banda, hogy nem nagyon akarok közbeszólni. Csak néha, vagy ha v.mi kérdésem van.
Vezso
Nekem a terhesség miatt alakult ki az epekövem, v.mi terhességi koleszterin kő, vagy v.mi ilyesmi. Én sem tudtam hogy van ilyen addig.
Utánam 1 hónappal a barátnőmet is műtötték, neki 9 hós volt a fia akkor.
Tehát ze nem kor kérdése. Bár lehet hogy nem tett jót a gyomromnak a sok hasábburgonya. A terhességem végén szinte csak azt kívántam (ettem) Kép)

Bébikaja kérdés, a krumplit turmixoljátok?
Nekem annyira nyúlós lesz hogy csak na.Vmivel keverjem? Szonja meg sem eszi, amúgy bolti kajánál szereti a krumplit.

A rossz kedvűeknek küldök egy kis dzsint, kívánjatok tőle 3-at.Kép

Kép

Erzsi
cerzsebet
 
 


Helló!

nagyon jók a talis képek, olyan kár, hogy nem mentünk. Kép De a férjem lebeszélt, mondta, hogy most nem tud elvinni én meg bkv-val nem merek egyedül elindulni, mert pl. még soha nem próbáltam babakocsival mozgólépcsőn menni, először úgy kéne nekivágni, hogy a férjemmel, hogy kitapasztaljam, pl. a mozgólépcsőt. de azt mondta a féjrem, hogy legközelebbi talira tutira elvisz Kép

Lányok, ne szomorkodjatok! Biztos már érzitek a telet és azért ez a depi, de azért vagyunk itt, hogy felvidítsuk egymást nem igaz? Úgyhogy tessék örülni, hogy van babanet (banyanet Kép) és tudunk dumcsizni. Kép Kép

Bendi épp kapaszkodik fel a székre ahol ülök, fel akar állni, nagyon küzd. Kép Nem sikerült, most az autós üléssel próbálkozik, remélem nem borítja magára...

Connie

Én nem főzök külön edényben, meg nem is sterilizálok már semmit (csak a mellszívót szoktam), fél éves kora után én úgy tudom már nem kell, ami logikus is, mert már kúszik-mászik, megnyalja a földet stb. Kép

Sztem a friss kaját egy napig lehet hűtőben tárolni. De tovább nem hinném.

A törölközőnél pedig én azt vettem észre, hogy a puhaság függ a mosás hőmérsékletétől. Ha 60 fokon mosom, akkor jóval sprődebb, mint ha 40 fokon mosom.

Játszószőnyeg már rég eltéve nálunk is, ilyen szivacspuzzle van letéve és azon garázdálkodik Bendi, meg mostmár szinte mindenhol garázdálkodik. Kép

és itt egy kép Kép

Kép

ruz
ruzicsky
 
 


Köszi a válaszokat mindenkinek!
Ákosnak is van külön tányérja, evőeszköze, külön mosogatószivacsa, meg egy külön lábasa is, mert egy répa megfőzéséhez kicsit nagyok a mi lábasaink. De akkor nem fogok frászt kapni, ha véletlenül a mi szivacsunkkal mosom el az edényeit.Kép
Másnapos kajával végül is az lett, hogy ma sütöttem neki is répát, és abból tettem el egyben a hűtőben holnapra, nem az őszibarackkal kevert változatát. Mert abból nem is hagyott. Meg igyekszem olyan kajcsit csinálni neki, amiből meg bírom enni a maradékot.Kép
Azt hiszem a mi egyik játszószőnyegünk is felkerül a falra falvédőnek, a másik a játszókában van. Lassan meg kellene már varrnom a szobájába a szőnyeget, oda egyelőre nem akarok rendes szőnyeget venni.

Zusba,
Én is ettől tartottam, hogy csak a reklámban puhít az öblítő.Kép

Vezso,
Megírnád majd a törülközők márkáját priviben. Törülköző mániás vagyok.Kép Mint az anyósom volt.Kép

Zitmi,
Khm, a vasalás, khm, hát...izé...akkor inkább nem baj, ha nem puhák.Kép

Viki,
Holnap megint nem megyünk a Fonóba, irigy vagyok, másnak nem adunk a bacikból.Kép

KépKép
connie
 
 


Ruz, Lir, Virág, és mindenki, aki fél tömegközlekedni
Szerintem érdemes rászánnia magát az embernek, mert sokkal mobilabb tud maradni az ember. Mi van olyan hét, hogy hétfő kivételével mindig megyünk valahova, és sajna én sem tudok vezetni. Eddig kendőztnük, de mostantól babakocsizunk. Nem mondom, a mozgólépcső elég béna dolog, de ez van. Majd számoljatok be, hogy sikerült a próbálkozás babakocsival.

Timurr, Juszti
Örülök, hogy jobb a kedvetek, és talán kicsit megnyugodtatok.

Megyünk fürdetni, jó éjt.

Viki
pviki
 
 


Connie
Sajnálom. Majd talán jövő héten.
pviki
 
 


De ügyesek ezek a gyerkőcök...valami van a levegőben!! Anyukák nyűgösek, babák felállnak!
Minden csöppség minden új produkciójához gratula!

Enyém is produkált ma újat. Délután egy barátnőm vigyázott rá amíg egyetemen voltam, mikor végeztem, hívott, hogy Gréti 20 perce sír és nem tud vele mit csinálni, semmi se jó neki Kép (ez volt az új, mert ilyen még nem volt, mindig példás volt a magatartása, ha más vigyázott rá)
Olyan ideges lettem....
Hazaértünk (Gergő jött értem), Gréti meglátott, elkezdett vigyorogni, onnantól kezdve semmi baja nem volt. Kép Átöleltem és csak vigyorgott mint a tejbetök Kép

Képek nagyon jók, nekem egyik kedvencem az ahol Dóri Connie-nak mutat valamit, Ákos pedig méltatlankodva néz rájuk Kép Rozi a háttérben. Nem tudom miért ragadott meg az a kép, de tetszik Kép

Nagyon fáradt vagyok ma Kép
Szép estét mindenkinek!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Timurr,
annyira béna voltam, hogy nincs meg sehol a címed, ezért nem tudtam írni neked.Kép Sztem te se emlékezz semmire sem.Kép Lépjetek túl az egészen. Bár én nem tudom, hogy mi volt.Kép

Connie,
játszószőnyeg nincs már, külön szivacs van, én ecettel végzem azt amit Vezso domesztosszal, félek az ilyen durva vegyszerektől. Törölköző: Vettem Tesco-ban olcsó strand-jellegű micimackósakat mikro frottírból Ákosnak na az puha akárhogy mosom.Kép Én szeretem a friss kemény törölközőtKépKép Ezért veszek elő minden nap újat. Felpezsdíti a testem.Kép Jó, mi? Itt lebuktam a kis perverziómmal.KépKépKép
Kaját 24 órán belül használom fel, és van külön edény, de főzök a miénkben is.Kép

Zitmi, Vezso,
nagyon aranyosak a lányok.Kép Annyira látszik a kis arcocskájukon a büszkeség.Kép

Zsuzsa,
örülök, hogy nem értettél félre, mert tényleg csak meg akartam simogatni a lelkedet.Kép

Juszti,
ha kell egy kéz, amelyikbe kapaszkodhatsz, hajrá, és kifelé a gödörből.Kép

Én is érzem, hogy settenkedik körülöttem a rosszkedv, csak egy szikra kell, hogy kipattanjon. Nagyon nem akarom, hogy kitörjön rajtam, mert ha én rosszkedvű vagyok, akkor az egész család az.Kép Nagy felelősség egész nap vidámnak és energikusnak lenni, pedig legszívesebben egy kis sarokba bújnék be és Liszt szimfóniákat hallgatnék.KépKép
Nem véletlenül mondják azt szerintem az okosok, hogy 1 év kell az anyának mire helyrejön a szülés után.

Jajjj, hogy én milyen lyukasagyú vagyok!!!!!
Connie, Vezso, NAGYON SOK EREDMÉNYE VAN a fogyókúrátoknak. Alig lehet rátok ismerni.Kép PEdig én "mérlegszemű" vagyokKépKép Ez az eredménye, ha valaki majdnem anorexiás volt.KépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vezso,
köszönöm, és okvetlenül jelentkezem.Kép Most úgy néz ki, hogy 19-én felmegyünk a börzére, és meglátogatjuk öcséméket is.Kép

Ruz,
Bendi nagyon aranyos, ahogy áll. Igazi kispasi.Kép

Lányok, Ákos kukijának vége piros. Ezzel most mit kell tenni? Várhat hétfőig? Akkor megyünk havi ellenőrzésre. Kicsit izgulok, mert Áronnál is így volt.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Vizimano nekunk kamillateas oblogetest ajanlott a doktorno, ill kicsit huzzam meg a veget de tenyleg csak picit nem pedig bejaratniKép es kamillateas vattaval vagy gezzel pucoljam ki, nekunk feher trutyesz jott ki azota nincs bajKép
Hat nekem sem volt ma valami jo napom orvostol hazafele mar en is elsirtam magam duhomben annyit szivattak ma, amiylen szepen indult a nap....Kép
BEa nalunk is produkal ilyet neha a fiam mult heten elszaladtam a gyogyszertarba es itthagytam apu baratnojere persze extra hosszu sor kotekedo nyugdijasok a lenyeg a 40percet vegiguvoltotteKép amint hazaertem semmi baj.
Torulkozo tema anyos azt mondta azert szarok a torulkozok, mert nem jo a kikeszites a legtobbnek 2 honap hasznalat utan ha nem friss tehat 2 napos pl mar azottkutyaszaga vanKép
Viki jok a kepekKép
Vizimano anorexia szemuKép en mennyit hiztam?Kép


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok!

Egyetértek Vikivel, nem kell félni a tömegközlekedéstől!
Jó,mondjuk nekem muszály tömegközlekedni a torna miatt; de nem olyan vészes!Eddig én is kenguruban vittem, de ugye most már nem fér bele!
Kép
Még így is muszály menni, hogy ˝félkezem˝van!
Komolyan nem is gondoltam,hogy ennyire nehéz lesz merev csuklóval ellátni csemetét!Kép
De ez is megoldódik!Kép
Holnap kezdődik a fizikoterápia; remélem az segít!Kép

Amúgy az én mindig nyugodt kisfiamban elromlott valami!Folyton sír,semmi sem jó neki; tiszta zizi!Kép
Azt
hiszem vissza viszem a kórházba garanciális javításra!
Kép

Timurr,Juszti!
Örülök hogy jobb a kedvetek!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Kép
Kép

Kép
juszti75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?