Új privát üzeneted érkezett!

OK!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

SOS! Milyen óránál?? Kicsit pontosítana valaki???
Sziasztok.
Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Bár nem tudok menni (annyira sajnálom!!!), azért válaszolok.

AndiKép
A Kossuth utcán, a posta melletti nagy óránál! Szokásos randihelyKép.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 

 
 

Köszi Móni!


Andi

KépKépKép
bambika
 
 


jól megdumáltuk tegnap az időpontotKépKépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


most nézem a helyet isKépKépKép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Móni lesz legközelebb is.Kép
Ha hidegek lesznek szobapartit rendezünk majd.az elsőt tarthatjuk nálunk!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


OK! Csak előre figyelmeztetek mindenkit, hogy a Gergő nagy felfedező és imád pakolniKépKépKép.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Szia Móni!

Nem gond, gondolom Márk is nagy felfedező lesz majd.De mi azért leszünk itt, hgoy figyeljük a gézengúzokat.KépKép

Remélem a következő tali már mindenkinek jó lesz.

Sajna Anyapocéknak gyógyítják a szgépüket, így most nincs náluk net.Kép

Bambika
nálam van a pénz.Ha megyünk Herendre viszem.De ha esetleg sürgős, tudok szólni anyósomnak és odaadja.Kép
Jó, hogy betudtatik jönni, de legközelebb legalább 2 órára tessék parkolójegyet venniKép

Anyapoc
Odacsapni az asztalra????Ha-haKépKínomban már a pelenkázón szoptattam meg(eltudod ezt képzelni?), üvöltött megint délután, és pont itt voltak a biztosítósokKép
Úgy néz ki, ez a póz bejön a gyereknekKépKépKépCsak anya dereka készül ki tőle.KépMikor Ati emglátta, jót röhögött.Mondtam is neki, hogy csak egy fényképet kellene készíteni róla, aztán megmutatnám , majd a gyerkenek , hogy mire voltam képes miatta.Kép

Na puszi mindenkinek

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

SzilviKép
Pelenkázós szopiKépKépKép Jól nézhettél ki, de hát az ember mindenre képes a gyerekéért. Csak nehogy hozzászokjon Márk, mert akkor aztán kétnaponta mehetsz masszíroztatni!
Remélhetőleg hamarosan túllesz már ezen a nehéz időszakon, amit ugye senki nem tud megmagyarázni.

AnyapocKép
Na, elkiabáltam a jó éjszakát, Gergő már megint felkel éjjel legalább 2x, tegnap is és most is. Ennyire még egy foga sem viselte meg, a jobb felső szemfoga már legalább 3 hete nem bír kitörni. Közben kijött neki az alsó kettő szemfoga, azzal nem is küzdött, ezt meg egész nap turkálja. Néha csuklóig bent van a keze a szájában.

Képzeljétek, pár napja úgy szólít, hogy "anyuci" és "anyucika", annyira édes!!!KépKépKép
Egyébként is nagy dumagép, majd meglátjátok, vagy nem, mert mostanában elkezdett szégyenlősködni, nem mindig, de előfordul.

Jövő héten nekünk a péntek délután nem jó, mert babazsúrra megyünk, Gergő "barátja" 2 éves lesz. Más kötött programunk egyenlőre nincs.

Puszi: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Móni
mivel nyugtatod Gergőt ha éjszaka kel fel?Ez az időszak sem lehet egyszerű.Kép
Hgoy bírod elolvadás nélkül azt , hogy Anyuciak?Kép

Márk nagyon megérezte, hogy pénteken de volt a séta, és du már nem mentünk.De azért hősiesen túléltük, és ő isKép.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Ha megébred éjszaka, akkor szól: Anya, v. ugye Anyuci, átmegyek, visszafektetem ülő helyzetéből, simogatom a hátát, dudolászok kicsit, és már alszik is. Az a fárasztó, ha többször kell átmennem, hüvös is van nálunk ilyenkor, már alig várom, hogy újra a takaró alatt legyek. Már gondoltam rá, hogy télre beszerzek egy pizsamát, hogy ne fagyjak meg a "túrázásokkor".
Hát, nehéz nem elolvadni, főleg ha olyankor mondja, amikor valami rosszat csinált. Nagyon tudja azt is, hogyan kell ilyenkor szépen nézni...Kép

Voltunk du. sétálni Almádiban, megetettük a kacsákat, hattyúkat. Találkoztam az egyik ismerősömmel, 13 hónapos a lánya és már a 7. hónapban van a másodikkal. Kérdeztem, hogy így tervezték-e, erre szinte hisztériásan felnevetett, hogy dehogy is, soha nem gondolta volna hogy így lesz. Nagyon fél tőle, hogy mi lesz két ilyen kis babával egyszerre. 16 hónapos bébi is még olyan kicsi, hát még mellette egy újszülött. Hát nem irigylem. Gondolom becsúszott, elvetetni meg nem akarta. Megjegyzem, hasonló esetben én sem tettem volna.

AnyapocKép
Hogy bírod számítógép és internet-hozzáférés nélkül?

AndiKép
Még mindig Tótvázsonyban vagytok?

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


sZIASZTOK!

Szilvi

Legközelebb ügyesebb leszek a parkolójegynél.Kép
De most az is közrejátszott, hogy időben haza kellett érni. Sikerült is. Csak délig voltak ott az árusok. Bevásároltam Bencének szabadidőruhákat, harisnyát stb...

Móni

Már pénteken este hazaértünkKép A kórházban volt egy szobatársam akinek szintén a 16 hónapos volt a kisfia mikor szült.
Kérdezted,ki lakik tótvázsonyban Szüleim és a két hugomKép

Anyapoc

Bocs, hogy úgy elrohantam, még köszönni se tudtam. Szerencsém volt, mert már ott voltak a parkolóban az ellenőrök /vagy hogy hogy hívják őket/. Megúsztam a mikuláscsomagotKépKép

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Még ezer éve ígértem, hogy ha elkészül a Gergő szobája, teszek fel róla képeket. Most jutottam el idáig.
Gergő a heverőn alszik, tettünk rá korlátot, hogy ne guruljon le róla. Kiságy a pelenkázó miatt van ott, meg persze majd jó lesz a tesónak.

Móni
KépKépKépKép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Na, szépen egyberakta a rendszer a képeket, remélem kiigazodtok rajta. Ez 4 db. kép akar lenni.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Hát igen MóniKépKépKép
Jól meg kell nézni a képeket.Először nem értettem a kiságyas dolgot. De rájöttem!Egyben van a pelenkázóvalKép.
Jó lett nagyon, Gergő gondololm imádja.
Legközelebb enterrel tedd egymás alá a képeket, még akkor amikor csak kiírta neked a gép "rejtjelekkle".Hah, Kép remélem érthető voltam.

Tegnap a Tescoban elszámolta magát a pénztáros laza 4000 ft-tal.Jó két óra múlva tudtunk csak reklamálni.Tobrukba vettük észre,és még a Márkot is meg kellett etetnem.De Apa jelezte telefonon és azt mondták menjük be 20 óráig.A vevőszolgálatis csaj nagyon rendi volt, de a pénztáros egy tapló, nem ismerte el,hogy tévedett és nagyon agresszív volt.Azt modta, hogy nem két óra múlva kell reklamálni, és hogy mi biztos két pelust vittünk stb.De megnézték videón és végül visszakaptuk a pénzt.Egy liberó(3200Ft) helyett kettőt ütött be, egy őszilé helyett kettőt ütött be(259Ft), két karton ásványvíz(545) helyett hármat, és egy csomag wc papírt nem ütött be.Kicsit sokat tévedett! Ha elnézést kért volna most nem kívánnám azt , hogy remlem előveszik és megkapja a maga "büntetését".

Pizsi:most kértem Apától a névnapomra.Mikor elmondam milyet szeretnék, azt mondta, hogy egy sima pizsit sem lehet Veszprémben kapni, nemhogy ilyet.KépSztem Te is szerezzél be egyet, jó az ha van, főleg télen.

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Bambika

Majd szerdán vagy csütörtökön megyünk Herendre.Még nem tudom.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


péntek de. nem jó a tali mert babamasszázsra megyünkKépde Ti talizzatok nyugodtan.

itt egy mosolygós kép
Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc
jó lesz ha már megjavul a gépetek, mert úgy néz ki magammal beszélgetekKép

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!
Én igazából Budapesten lakom, de a nyaraimat Balatonfüreden töltöm. Azért írok most mert jövő héttől úgy tűnik hogy egy hónapra füredre költözünk mert Apa Veszprémben fog dolgozni. Van valaki aki Füredi? Húúú de bunkó vagyok sorry be se mutatkoztam, Gabi vagyok és van egy 10 hónapos Zsombi fiam Kép
Üdv mindenkinek: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam itt,mindenkinek gratula a Babákhoz!KépKép
Most hogy kicsit visszaolvastam,látom mindenki jól van és szépen gyarapodik!Kép
Kirri írta nektek ,hogy nálunk is megszületett a második Baba,na már 5 és fél hónapos.Kép

Gabii!
Én füredi vagyok és Kirri is az.Mikor jöttök?

Kirri ,Kirri,jelentkezz!!KépKép
Te indítottad a topikot,gyere!

Sziasztok Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

Bocsánat Szilvi, de a tegnapi napom horror volt. Bence hajnali 3-kor úgy döntött vége az éjszakának. Átöltöztettem, mert csupa pisi lett, erre úgy felébredt, hogy délbe aludt el. Mire letudtam volna ülni a gép elé hazajött apa és ő ült a gép eléKép. Lilla két napja sír a foga miatt sokat.
Ma jöttök vagy holnap kiderült már??

Gabi

Üdv köztünk! Füredi aki mostanában jelentkezne nincs.

Móni

Nagyon jó a szobaKép


Talizni mi nem tudunk menni, mert apa kocsija beteg lett. a másikat viszi dolgozni.

puszi

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


BambikaKép
Már hogyne lennénk fürediek páran(Timi+én is), hisz a topik neve is: balatoni gyerekek!KépKép
TimiKép
Már itt is vagyokKép
Szisztok mamikKép
Mi is jól vagyunk, Joci nagyfiam 1 hónap múlva 1 éves lesz, hihetetlen milyen gyorsan szalad az idő.Már feláll és stabilan ülve játszik, pár lépést tesz a rácsba kapaszkodva és van 2 fogacskája is.
Csak megsúgnám:van egy titka Móranyának , nem tudom mikor rukkol ki vele....Kép

Puszzantás mindenkinek!
kirri

Ui: GABI!!!!!!!!De jó, lesz még 1 füredi mami köztünkKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri!

Hát ezt nevezem gyorsaságnak!!KépKép

Lehet ám hogy mi megyünk a Barnussal Csengéért.
Akkor holnap oltás után indulunk.
Még nem biztos,de nincs kizárva.

Ma még egy délutáni séta?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Úgy látom elszállt amit az előbb írtam.RemekKépKép

Orsi!
Ez aztán a gyorsaság!Kép
Lehel,hogy mi megyünk a Barnussal Csengéért.Ha így lesz akkor holnap oltás után indulunk.
Még egy séta ma délután?Kép
Talán jó lesz az idő.

Gabii!
Eddig melyik topikban írtál?

Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Mi is holnap megyünk SárvárraKép
Na ezt jól beidőzítettük, a pasik meg mehetnek a nyitott hétvégét nyomni 1000-elKép
Már pedzegettem Józsinak, h."lehet vmikor felmennénk Timivel Pestre", mi volt erre a válasz?
"Oké, de a Tóth fizeti"KépKép

Délutáni séta okés, most ha felébred Joci, elmegyünk a postára, aztán ebédelünk,de elvileg 1-fél2 felé jó nekünk.Majd csörrents meg, mikor induljunk.
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Mégsem.
Bocs

Kép

Kép
aba
 
 


Akkor ma csak kis kört sétálunk

KépKép
KépKép
kirri
 
 


De sétálunk.!!!!

A mégsem az arra vonatkozott,hogy mégsem szállt el amit írtam.
Hiába na,gyorsabb vagyok mint a rendszer!KépKép
Mi is kb fél 2 felé eszünk utána indulhatunk a város felfedezésére!Kép

Én még nem említettem a pestet,de ma meg fogom kérdezni.Ha mindent a Tóth fizet akkor Józsira mi szükség???KépKépKép
Nem tudom ma kire fogják ,ha később jönnek.Tegnap Józsi volt a hunyó.MA Zoli lesz?

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre van itt valaki!Kép Eddig csak olvasó üzemmódban voltatok? Lányok tegyetek fel a Pockokról fényképet!!!Kép

Üdv Gabi
Gyere közénk nyugodtan, akár még Pestről is.Van itt közöttünk más is aki néha pesti, néha nem.Sőt nagyon várjuk Krisztát is, hogy végre újból jelentkezzen!
Ha esetleg eljutsz Veszprémbe te is, akkor velünk is talizhatsz, mert mi elég rendszeresen talizunk páran.


Bambika
úgy néz ki csak a hétvégén megyünkKépVagy ha előbb akkor is csak estére érünk ki.
Nem semmi Bence! Biztos adnék neki valami altatót!KépKépKépSzegény pici Lilla.Meddig fog vajon tartani neki ez az erős fogfájás?

Pusza Mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi!

Néha olvastalak benneteket,úgyhogy kb tudom kinél mi újság.
Márk nagyon aranyos baba,a sírósságot és a nemalvást ki fogja nőni.Kitartás!!!!KépKép
Tapasztalatból mondom!!

Timi

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

SzilviKép
TescoKép Mi is jártunk már így, vettem 3 db sárgarépát, és a cetlire vmi egzotikus gyümölcsöt írt rá a gép, persze a kezelője által, így a kb 30 forint helyett 465 Ft-ot fizettem. Azóta nagyon megnézem, mit kapok, a blokkot is ellenzőrizzük.
Jó Márkról ez a kép, a másik topicot is szoktam olvasgatni, én már sok jót hallottam a babamasszázsról. Mi sajnos lecsúsztunk akkoriban róla, mert 10-től tartotta a védőnőnk, és akkor a Gergő mindig aludt. Pedig ingyen lett volna. Majd a tesónál talán be tudjuk ütemezni annak idején.
Hát a tali megint nem jön össze, rajtam kívül senkinek sem jó az időpont.

AndiKép
Durva éjszakád lehetett, mi ütött a fiadba, hogy nem lehetett visszafektetni? Hiszen korom sötét éjszaka volt!

Én pár napja eléggé szarul vagyok, mert ugye megfáztam. Ma már jobb, de még nem az igazi.
Gergő rendben van, talán már kitörik a foga, nem bánnán, már egy hónapja szenved vele.


Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok

Kirri

Bocs, kis eltüntKép. Odaírtam, hogy aki mostanában jelentkezne. Vagy én vagyok figyelmetlen???????? Neharagudjatok!!!!
Lilla egész délelött sírt, de nagyon. Nem tud valaki homeosbogyót a fogzás enyhítésére????
Már én is elsírtam magam annyira szenvendett szegénykém. A dentinox nem használt.

Móni

Gyógyulj meg hamar!

Aba

Veled még nem találkoztam ittKép Üdv.

Sziasztok!

Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Hello!

Nagyon aranyosak vagytok nem is gondoltam hogy ilyen nagyon jó fogadtatásom lesz! Kép Én eddig a 2004/2005 téli babákba írtam rendszeresen, de mivel sokat rendetlenkedett a babanet, átköltöztünk egy másik fórumra...

Tervezem hogy párszor átmegyek majd Veszprémbe is, mert hát időm az lesz mint a tenger, apa meg úgyis ott fog dolgozni, és annyira jó lenne ha nem lennék egyedül, máris jól érzem magam!

Ahhoz képest hogy azt írtátok hogy a Fürediek nem jelentkeznek, most jöttek egybőlKép Mi valószínű vasárnap vagy hétfőn megyünk le, és kb egy hónapot ott is leszünk.

Próbálok egy picit visszaolvasni hogy megtudjam kinek mekkora babája van meg hasonlók. És mégegyszer köszönöm a kedves fogadtatást.

Puszi: Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Bambika!

Fogzásra homeosbogyó: chamomilla vagy a belladonna!!!

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Na és hogy bemutatkozzam...
Itt van pár kép Zsombimról, meg talán 1-1 rólam is... Ha van kedvetek nézzétek meg, csakhogy ne legyek annyira ismeretlen. http://kep.tar.hu/gabiii

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


GabiKép
Nagyon aranyos a kissrác, megnéztem az albumotokat.
Ha a babóinkkal kapcs-ban képben akarsz lenni, van egy összefoglaló táblácska, fotókkal, kinek kije van és mekkoraKép
BambikaKép
nekünk bejött a dentinox, így nem tudok jobb tanáccsal kirukkolni, de a homeosbogyók nagyon jók.
Mostantól igyexünk aktívabbak lenni Timivel és Móranya is be fog jelentkezni, bár már úgy elpofáznámKép a titkátKép

TimiKép
Jók ezek a séták, mert addig se nassolok-bár már bevágtam 2 négercsókotKépKép
Ja, most juott eszembe:Józsi ma megy fodrászhoz...khm..khm...Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, megjöttem. Most fejeztem be egy jó kis dogát, annyira jó napjaim vannakKép
Látom, Orsi már nagyon várta jöttömet. Szerintem, ha később érek ide, akkor el is mondja a nagy hírt, ami pedig az, hogy lesz a Mórnak kistesója.
Bevállalom a 16 hónap korkülönbséget...
Már annyira beparáztatott mindenki, hogy csuda. Egy kicsi és egy pici. Nem lesz vicc azért az elején, főleg úgy, hogy nincs semmi segítségem.
De majd pár év múlva, ha összenőnek a gyerkőcök, tuti lesz!!!

Kinek van személyes tapasztalata a terhesség alatti szoptatásról? Én még Mócit szoptatom, és eszem ágában sincs abbahagyni, bár az orvosom javasolta...

MÓRnak nemrég múlt 9 hónapos,van két foga fölül, olyan hézaggal, mint az anyukájának. Kép nekünk van borostyánkő nyakláncunk, ami könnyíti a fogzást. Én hiszek benne nagyon, Zsolti nem nagyon...Ezek az orvosok csak magukban hisznek...
Mórnak nem is volt panasza a fogzásnál, egyszer csak kocogott a kanál Kép

Kirri
Ha jöttök Sárvárra, és nem keresel meg, örihari!!!!!

Na, megyek, mert így terhesség elején annyira fáradt vagyok... ( Meg azér', mer' Mór még mindig felkel állandóan éjszaka )

Üdv Mindenkinek:
Móranya
móranya
 
 


Timi
mostanság igaz nem írtam, de MÁrk nagyon jó fiú lett.Egydül alszik egész délelőtt, csak úgy nem sír.KépMinden tökéletes.

Móni
hát ez a " Gergőnek kitörik a foga" elég furin hangzik.KépHát én bizony gonosz leszek és felkeltem Márkot, nagyon meg akarom tanulni a babamasszázst.Neki is remlem jó lesz.Kép
Hogy tetszik Apának az új munka?

Móranya
nagy gratula!Mi is úgy tereveztük Párral, hgoy amint lehet, rögtön védekezés nélkül leszünk együtt.Pár most túlvállalta magát, így ez a terv csak terv marad.Várunk egy kevesetKép.


Egy kis tájékoztatás Anyapocról
Megy a tapétázás és a parkettázás ezerrel.KépHogy mikor lesz net náluk azt sajna nem tudja.Kép

Rólunk
megkaptuk a 2 hós oltást tegnap.Márkibébi ügyi volt.Kicsit visított mint a malacka, de nagyon hamar megnyugodottKépEste sem volt gond vele, nem kellett kúp semKép

Gabiii
nagyon ari Zsombibébi!Kép

Bambika
lehet, hogy holnap mégis csak napközben megyünk Herendre.Majd csörgök ha így lesz.Kitartást BencéhezKép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


MóranyjaKép
Ígérem jelzek a hétvégén, szerintem szombat késő du.-este felé-mert akkor van vége a sulinak..
Ha a kis Rozihoz-bocs, de már így hívom, nincs apelláta- kell a segítség, majd szólj, megdajkálom ha otthon vagyokKép
A nyakláncot nem azért használja Móci, mert kicsit vagány csávónak néz így ki?Kép
BambikaKép
Kívánom, hogy Lilla hamar túlessen ezen a fogzás-témán, szegénykém, biztos megszenveditek, kitartás!!!!!!
pusszancs mindenkinek
Kirri

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Dobok egy friss képet Jociról:

Kép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Orsi!

Én is búnöztem az este még a négercsókkal,mostmár bevallom!!KépKép
Nem tudta vállalni a fodrász a fiúkat.HI-HI-HIKépKép
Olyan ismerős ez a kép rólatok.Vajon honnan?

A hétvégén nem tudom,hogy tudok -e jönni,de ha igen akkor jelentkezem.

sziasztok Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

VAn egy szabad 10 percem indulás előtt.Szóval..

Gabii!
Hol fog dolgozni a férjd?
merre fogtok lakni itt Füreden?

Szilvi!
Akkor örülök,hogy minden oké és csak kezdeti nehézség volt minden!Kép
Mi most megyünk az 5 hós oltásra -kicsit csúsztunk vele- remélem nálunk sem lesz gond!Kép

Móranya!
Gratula a kistesóhoz.Egy kis bíztatás a sok ijesztgetés mellé: Együtt szültem egy csjszival,a fia 15 hós volt mikor a tesó megszületett.
Amúlt héten találkoztam vele,minden rendben,jól is nézett ki,azt mondta addig volt nehéz,míg nem alakult ki a napirendjük!Kép
Úgyhogy hájrá!!Kép

Bambika!
Nem próbáltuk -még- csak hallottam,hogy nagyon jó a vibrocul kúp is.

Móni!

Mennyi idős neked Gergő?
Csak,hogy képben legyek.Kép

Pussz Aba

Kép

Kép
aba
 
 


Sziasztok!

SzilviKép
KitörikKép Hát, látszik, hogy fél szemmel mindig a Gergőt figyelem, azért bírok ilyen marhaságokat írni. Előtörik, előbújik az jobb lett volna. Még mindig semmi, most éjjel is 3x kelt fel, én meg ingáztam a szobájába.

AndiKép
Már jobban vagyok, szedtem egy csomó vitamint, meghozta végre hatását.
Nekünk is van itthon homeós bogyó, párszor adtam is, de most a dentinoxot használjuk alvás előtt. Napközben nem igazán zavarja a fogzás, szerencsére. Egyébként ezzel az egy foggal kinlódik, az alsó 2 metszőfoga észrevétlen kibújt, ahogy a többi is. Nem tudom, ez az egy miért ilyen macerás.

AbaKép
Üdv itt nálunk. Gergő 18 hónapos, igazi belevaló zsivány gyerek, olyan mint 10 duracell nyuszi együttvéve. Hihetetlen, de mindig mozgásban van, azt a kb. 1,5 órát leszámítva, amit délben alszik. Éri is baleset rendesen. Profilomban van róla régebbi kép, meg a múltkor ide is tettem fel, ha visszaolvasol, megtalálod.

MóranyaKép
Gratulálok a kistesóhoz, pont a hét végén találkoztam egy ismerősömmel, ő szintén 16 hónap korkülönbséggel vállalta be a babát, de ő nem tudatosan. Így sikerült. Kicsit fél tőle, hogy egyik kicsi, másik pici, de azért nincs kétségbe esve.

Pusza: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Megtaláltam a táblázatot, jól meg is néztem! Édesek a picik, és még vannak Zsombival közel egykorú babák is Kép

Móranya! Nagyon gratulálok a picihez! Olyan jó! Bizos sok örömed lesz majd a 2 babában! Nemekm van egy ismerősöm akinek van egy most 9hónapos és egy 2 éves fia is Kép És nagyon becsülöm érte, jól csinálja, ráadásul van még egy 13 éves nagyfia is, szóval nincs könnyű dolga, de jól érzi magát! KépÉs a picik is nagyon aranyosak!
Terhesség alatti szoptatásról, meg szintén ismerősöm, most fog szülni, és szoptatta a kisfiát terhesség alatt bár a vége felé magától elválasztódott a pici, bár ő már másfél éves elmúlt. Szerintem nem gond, miért mondta az orvos hogy hagyd abba? Volt indoka is vagy csak mondta? Én se hagynám abba.

Bambika! Bizony a viburcolt el is felejtettem, bár az nem bogyó... szóval a viburcol az mindenre jó! Nagyon jó kis találmány! Kép

Aba! A férjem (vagyis nem vagyunk összeházasodva) asztalos és Veszprémben valami most épült vagy felújított én nem is tudom kollégiumokban csinálják az új ajtókat.
Ja és füreden meg meg ott laknak a nagyimék, nekik van ott egy nagy házuk amit nyáron kiadnak (meg ilyenkor is csak vendég nincs)na ott fogunk lakni ez lenn van a parton, nem messze a tagore sétánytól, a Mészöly G u.-ban.

Kirri! Nagyon aranyos ez a kép, máris szimpatikusak vagytok nekem Kép

Kismama! Mi is jártunk babamasszázsra és nagyon szerettük, csak mostamság már lehetetlen masszírozni mert egy örökmozgó lett!

Na üdv mindenkinek, most rohanok a fiam után mert csibészkedik Kép

Gabi

Kép
Kép
ickerek/2-55-33-2007_05_24-Botond.jpg[/img][/url]
gabiii
 
 


Sziasztok!!

Rohanok csak MÓRANYA GRATULÁLOK!!!
Kérdezz nyugodtan én szoptattam terhesség alatt és azóta is mindkettőt!!Kép.

KÉsőbb jövök sírás van!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


MÉg annyi Szilvi csörögj majd!

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Most én beszélgetek magammal?

Szilvi

Ez nem jött össze.Mire kikeveredtem végre a konyhából Bence elaludt, magától cici nélkül, két kisautóval a kezébenKép. Sajnálom szívesen sétáltam volna veletek. Gondoltam ha anyós hazaér megkérem figyeljen rá, de üzent, hogy estefelé jön csak.

Móranya

Az orvos nekem is mondta, hogy hagyjam abba a szoptatást. Nem sikerült. Felhívtam a LLL-át és azt mondták csak abban az esetben tanácsolják az abbahagyást ha görcsöl a hasam vagy az orvos eltilt a házasélettől.

Gabi, Aba

Köszi a homeos szerekről az infót!
Kirri

Joci is aranyos nagyon. Csibész nézése van. Köszi a jókívánságot a fogacskákhoz.

Móni

Örülök, hogy jobban vagy!

Megyek Lilla végre elaludt a kezemben, megpróbálom letenni.


puszi

andi

KépKépKép
bambika
 
 


Bambika

Kép a séta.De legalább megint tudtam délután egy órát aludniKépMondtam párnak, hogy ő lesz a telefonügyeletes, ha csörögsz akkor már megyünk is.Márk addigis a kertben aludt.KépFél3-kor keltem fel, persze Márk meg is érezte, mert csak épp leértem az emeletről és már kaját követelt.
Megbeszélted már anyóssal az ijesztgetés témát?

Móni
Duracel nyusziKépKépKépJó hasonlat!
Elég rossz kilátások a hasfájás utáni korszakra.Lesz olyan, hogy felhőtelenül fogják élvezni picik az életet, vagy valami mindig lesz?Kép

Aba
hogy sikrült az 5 hós oltás?

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációt. Tudtam, hogy Ti megnyugtattok Kép

KirriKép
Várom jelentkezésed, mindegy melyik nap hétvégén, mi ráérünk most, nem megyek suliba. Olyan édes Joci, már jó lesz látni!!!

BambikaKép
Végig szoptattál terhesség alatt? Nekem nem lesz szívem leszoktatni Mócit a ciciről. Ráadásul az az elképzelésem, hogy ha leszoktatom, nagyobb az esély a testvérféltékenységre, nem? Én is az LLL oldalán tájékozódtam, akkor döntöttem úgy, hogy az ő szavuk többet ér, úgyhogy nem érdekel a doki.
Még azt szeretném kérdezni, hogy hogyan viselte Bence, amikor megszületett Lilla? Én úgy parázom már most a kórházi időtől Kép

Gabii
Köszi a bíztatást. Én is úgy hallottam, hogy sok baba elválasztja magát, ha jön a kistesó, gondolom, nem ízlik a tej már neki.
Nem volt oka az orvosnak azt mondani, hogy hagyjam abba, csak hát falun lakunk ( SárvárKép ) Azt mondta, hogy 4hónap szoptatás az már szuper, az hogy én 9 hónapig szoptattam, az csodálatos Kép Kép Kép Szerintem beszéljen össze-vissza. Majd azt mondom neki, hogy már nem szoptatok...
Mennyi idős a kisfiad? Nem volt időm átolvasni az előzményeket...

Na, majd folytatom, most felébredt Móricka, és követelKép

Puszi Mindenkinek
móranya
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?