Új privát üzeneted érkezett!

Kép
És egy igen édes kép Ákosról, Hajni, mit szólsz? A lányaim elolvadnak tőle Kép
Szegényen itt még jobban látszik a karmolás, amit Rozi Terminátor okozott. Kép
vezso
 
 


Sziasztok!
Úgy sajnálom, hogy nem tudtam menni, de gondolom, jól elvoltatok nélkülem is :-))

Ma nagyot aludtunk, nem hiszitek el, este 9-kor alvás reggel 7-ig, majd egy kis reggeli játék után visszafeküdtünk Balnkával a nagy ágyba és sikerült 1/2 11-ig!!! aludni. Én sem szoktam eddig, de most valahogy jól esett. Egyébként egész nap az udvaron voltunk, és nagyon jó volt. Lányomat jól kicsípte a hideg. :-)

Vezsoo! Milyen szépek a lányaid! Büszke lehetsz rájuk! És látszik az arcukon az öröm! Ilyen tollat én is vettem magunknak, a Flóriánban az Ápiszban (azt hiszem úgy hívják). De láttam már több írószerboltban is.

Zsuba! Nekem sem mindig válaszolnak, de nagyon jól esik, ha a problémákat kiírhatom magamból. Írd le te is nyugodtan, bíztató szavakat mindig találsz itt a topikban. Én biztos írok neked. Tényleg nem vagy egyszerű helyzetben. Én is faluban lakom (mudjuk Bp. mellett), és itt csináltak a kismamák helyi klubot. Tök jó, hetente összefutnak. Én is voltma egyszer-kétszer. Nálatok nincs ilyen ?Próbálj meg szervezni egyet, a védőnő csinálja nálunk is, és legalább ott tudnál néha beszélni pár anyukával.
Nekem csak egy babám van, nem tudok a kamaszkori problémákról, csak, amiket mi csináltuk a tesómmal :-)
Nekem is elég nehéz volt most, családi viták a köbön, ellopták a cuccainkat, elromlott a kocsi...szóval nekem is hulla hangulatom volt nemrég. De itt legalább együtt éreznek velem és néha egy-két bíztatást kapok tőlük.
Kitartás, és írj bátran! Legalább lélekben veled leszünk.

Timurr! szép nagyok vagytok ti is!

Jégvirág! Nagyon szexis a kép :-))

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


De jók a képek!!!

Delfinke! sajnálom a kezedet, már csak ez hiányzott nektek!

Vezso! Akartam írni karácsonyost! Szóval nálunk hagyomány, hogy kb. 5-6 éve a macska mindig fellöki a fát. Első évben persze a legszebb díszetek sikerült összetönie ( pl. dédmamisat, ami kb. 100 éves volt). Aztán a többit. Hiába kötjük ki, akkoz belekapaszkodik egy szaloncukorba és kész! Idén már a gyerek is szeretné majd tépázni!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

 
 

Vezso,
de csókos szája van Ákosnak azon a képen.Kép Ellenben hova tettétek a nyakát??????

Jó a többi kép is, meg a szövegek.
Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!!!
Köszi lányok a reagálást, egy kicsit jobb lett a lelkem.Nem szeretek panaszkodni csak most átcsaptak felettem a hullámok!!Kép Ha erre jártok mindenkit szívesen látok ám, van itt egy jó termálfürdő!!!KépKép csak én nem járok ki a bálna testemmel.
Vasárnap különben megyünk Pestre, keresztvíz alá tartjuk a legújabb családtagot!!

Látom jól éreztétek magatokat, na ez hiányzik az én befásúlt lelkemnek!!!

a picifiam és én
Kép
a déli pirítos, átmentem faszén gyártóbaKép
Kép
kiscsaládom
Kép
zsuba31
 
 


Zsuba,
Bazsi kiköpött te vagy.Kép
A pirítós meg nagyon illik a tányér színeihez.Kép

KépKép
connie
 
 


A te Ákosod is hasonlít rád!!!Többeknél megfigyeltem, hogy a lányok ált.-ban az apjukra hasonlítanak a fiúk pedig a mamájukra!!!
Érdekes különben a legidősebb csajom kiskori képe kiköpött Bazsi, pedig mindig is apjára hasonlított , születése pillanatától kezdve még a mozdulatok is a páromat adták vissza.
próbálkozunk mi is, az alma nekünk sem nyerő a sütőtök talán idővel bejön majd!!!Küzdünk 1-2 kanálnál több még nem ment le!!
Kép
zsuba31
 
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyors beköszönés, mert még itt van a barátnőm, és rendesen visszaolvasni sem volt időm.

Képzeljétek, Flóra tegnap felállt! este videóra is sikerült venni, így már a nagyszülők is láthatták. Azóta ez a nagy atrakció, mindenbe belekapaszkodik, mindenre rátámaszkodik, és áll fel (és persze huppan fenékre gyakran Kép

Zsuba: én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz! Én aztán igazán távol vagyok tőletek, senkivel nem találkoztam még személyesen, és néha nekem is voltak olyan gondolataim, hogy itt nem figyelnek eléggé rám. Aztán rájöttem, hogy elképesztő forgalom van a topikon, és arra is, hogy én sem regálok ám mindenkinek, mert folyton elvesztem a fonalat. Akkor helyre tettem magamban a dolgot. Szóval hidd el, hogy igenis fontos része vagy ennek a csapatnak, és igenis kíváncsiak vagyunk az örömeidre, bánataidra!

Fogok jönni hamarosan kimerítő (de remélhetőleg nem fizikailag Kép reagálással.
Kriszta

Kép
KépKép
nebula
 
 


Végre már pár kép Kép Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!

Vezso: Lányok gyönyörűek! Rozinak mennyi haja lett hirtelen! Kép Jól elintézte szegény Ákost? rossz fát tett a tűzre?
Jó a konyhátok Kép

Zitmi: Aranyosak vagytok a lányoddal! Kép

A srácok is édesek.

Zsuba: Ide nem írok külön neked, illetve látod, mégis írok Kép Remélem segített kicsit a mai beszélgetésünk!
Jók a képek is! Kép
Grétink is az apukájára hasonlít? Kép

Egyébként örülök, hogy ilyen sikert arattak a bájai Kép Marcika, ne haragudj, a lényeg nem látható úgysem a képen! Kép

Vaktyúk: Magácskának milyen tetkója van?

Szorííííííííícccccccccccccccsatok léci, holnap 8-tól ZH-t írok Kép

Bea

UI: Tudom, hogy nem így kell írni a szoríccsatokat Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni ma, de örülök, hogy jól éreztétek magatokat! A képek nagyon jók!

Martint nagyon megviselte az oltás! Szinte egész nap nem alszik csak sír, nyűgösködik. Engem is megviselt, hogy egész nap kézben volt! Kép És férjem is pont ma nincs itthon! Kép
Képzeljétek Jimbone átjött hozzánk, hozott gyógyszert és dajkálta Martint amíg végre ma másodszor le tudtam fejni a tejem, már nagyon fájt úgy tele volt! Olyan aranyos tőle, hogy segített!!!!KépKép

Jimbone,
itt is megköszönöm mégegyszer neked amit tettél értünk!!! Köszönöm!!!!!Kép

Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki, hogy most elaludt itt a kezemben, megpróbálom óvatosan letenni az ágyába.
berkiadri
 
 


Hát csak hiú ábránd marad, hogy ma még aludni fog! Kép Kép Kép Elkiabáltam!
berkiadri
 
 


Zsuzsa,
annyira gyönyörűek a gyermekeid.Kép Mondok mást is! Te is nagyon csinos vagy. És nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel a vélekedésemmel.KépKép

Vezso,
te lányaid is nagyon aranyosak.Kép

Connie,
Ákos annyira, de annyira aranyos.Kép

Jégvirág,
Kínai Népközt. éves sz..termését küldöm.Kép Nagyon szorítok.Kép

Zitmi,
annyira aranyosak vagytok.Kép Én azt hittem, hogy a lányok rád hasonlítanak.Kép

Nebula,
gratulálok Flórának.Kép
Nálunk ma Ákos magára borította a széket, mert megpróbált ott is felállni - és ezt annyi idő alatt tette, amíg bementem a konyhába a kajáért.Kép Volt nagy ordítás.Kép

Berkiadri,
jobbulást Martinnak.Kép

Dóri,
mi lett az ekcémáddal, segített valami homeobigyó?Kép

Timurr,
Ákos csak féltékennyé akarta tenni MajátKépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Connie,
én is szoktam ilyent érezni. Szeretem Ákost, és boldog is vagyok, de néha jó lenne egy kicsit mást is csinálni.Kép Elővettem apa határidőnaplóját is beleírtam néhány saját programot.Kép Erre kérdezi, hogy mi lesz, ha nem jövök meg időben a fodrásztól? Mondtam, hogy vagy lefekteti Ákost, vagy megvárnak.Kép Kell néhány nőcis program nekem, hogy tényleg ne csak anyacselédnek érezzem magam.Kép
Időbe tellett elfogadnom, hogy megváltozott a testem, és megváltoztam én magam is. Férjem szerint ANYA lettemKép
Na eldugulok, mert nem akarom itt borzolni a kedélyeket nyomott kedélyemmelKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Szép jó estét!

Kép
A nap fénypontja: ma ismét gyalog jöttem fel a babakocsival, a 7.-re!Nekem nem is kell edzenem ha ez így folytatódik!
Ma voltunk védőnőnél, Marcipán 9860gr és 78cm!
Az én ˝kisfiam˝! Kép
Képzeljétek ma a tornán megállapította a gyógytornász, hogy Törpének ferde a gerince!Tehát amit eddig mondtak, hogy ültessük nyugodtan az lefújva.Nem ültethetjük úgy hogy körbetámasztjuk!
Namármost: ezt magyarázza el valaki az én csöppségemnek, hogy nem ülhet anya lábaira támaszkodva amikor ő úgy imádja!Kép

Úgy látom nem csak engem ért el ez a ˝gyereknélkülakarokkicsitlenni˝érzés!
Kép

Tényleg, lányok!Beszéltetek az Europarkos találkozóról valamit?Jövő héten összehozhatnánk! Kép

Berkiadri!
Jövő hét elején felugorhatok valamikor a sapiért(úgyis megyek anyámhoz)?Az úgy jó neked?

Ildi

delfinke
 
 


Vizimano,
köszi szépen, remélem nem fog sokáig tartani!

Ildi,
természetesen feljöhettek érte ha erre jártok! Örülnénk neki ha találkoznánk! KépSzegény Marcikával mindig van valami. Nem lehet semmi felcipelni ekkora súlyt a 7. emeletre! Kép Mi az oka a lépcsőzésnek? Ennyiszer nem jó a lift? És a kezed hogy bírja?

Zsuzsa,
nagyon szép családod van!

Vezso,
nekem van szalvétagyűjteményem még gyerekkoromban gyűjtögettem össze csak lenn van anyuéknál Pécsett. Mondtam neki hogy keresse elő és ha legközelebb jönnek akkor hozzák el. Akkor ráhagyom a lányodra.

A férjemnek mondtam, hogy szerveztek baba nélküli találkozót és felajánlotta, hogy ha olyankor van amikor időben hazaér a munkából, akkor elvisz engem és addig sétálnak Martinnal. Persze csak ha bevesztek a csapatba!

És még nem is írtam, hogy Martint is megmérték ma. 62 cm és 5600 gramm.
berkiadri
 
 


sziasztokKép
Képek:
'Te jó ég,hova csöppentem'-morfondírozott Zitmi Virágja ébredés után
Kép
Vinci igénybe vette a gyógymasszázst,Dórit mindenkinek csak ajánlani tudjaKép
Kép
És itt ajánlja is:CsipetnekKép
Kép
villes
 
 


Berkiadri!

Akkor jövő héten majd jól meglepünk! Kép
Majd előtte írok mailt!
Lift: múltkor elromlott; most pedig valami nemnormális lakó kitámasztotta az ajtót!
Kép
Kezem nehezen bírta, még halál ügyetlen vagyok merev csuklóval!De a doki szerint 6hét alatt megszokom+utána a műtét utáni kötés!
Kép
Az tök jó lenne ha jönnél te is a mamatalira! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Hogy is tanultuk a jógán?Egyik lábamat a másikra teszem,mély levegőt veszek,nézni kezdem a köldököm és azt mondom:ommmmm..-Ákos jóga poziciókat gyakorolKép
Kép
Patri és Beni nagyon vidámak voltakKép-bár Benin ezen a képen pont nem látszikKép
Kép
villes
 
 


Ildi,
rendben, várunk titeket!Kép
Ha nem pénteken lesz a mamatali akkor el tudok menni!
berkiadri
 
 


Sziasztok!

Annyira, de annyira karácsonyi hangulatom van, köszi. Kép 7 év óta először. Eddig ugye dolgoztam a Tesco nevű fantasztikus intézményben, ahol ugye már november elején elkezdték jétszogatni a Csendes éjt, úgyhogy a karácsony "fílinget" sikerült november végére megutálnom. És most hogy itt beszéltetek róla, én is várom. Kép De jó!

Én is úgy szeretnék saját kezűleg csinálgatni ajándékokat, de nálunk a kézügyesség nevű gént a nővérem örökölte 100 %ban. Õ üvegfest, kerestszemezik, patchvorkozik (na, ezt hogy kell írni Kép ), szalvétázik is. Szóval ő mindent, én semmit. Míg vártam Szonját, gondoltam, na most aztán majd én is. Hát sikerült varrnom egy képet. kb 10x10 cm-es. Karrier... Kép
Vezso
Neogranormont mi folyamatosan használjuk, mert Szonja popsija is piros. Az nem sima popsikrém?
Én most a Sudocrem nevűt vettem szerintem nagyon jó (bár baromi drága)

Múltkor beszéltetek róla, hogy volt v.ki aki ott hagyta a mamánál a bébit. Hát én ( kövezzetek meg ) már többször otthagytam. Mondjuk nekem muszály volt, mert mikor Szonja 3 hónapos volt, bekerültem kórházba, epekővel. Úgyhogy 3 napig kórházban voltam, férjem melózott, úgyhogy napközben anyuéknál volt a bébi. Kép
De mi voltunk már egyszer élményfürdőben is nélküle, igaz hívtam volna 5 percenként. De valljuk be, nagggyon jó volt az a kis fürcsi anyukánk is. Kép
Sziazstok Cerzsebet
cerzsebet
 
 


Vince így hangolt a bulira az egy fogávalKép
Kép
Itt Dóri egy speciális masszázstechnikát próbál ki VincénKép
Kép
Bernát kacsapecsenyézikKép
Kép
villes
 
 


Virag ahogy ebredezik!!!!! Kép

Bernat nagy kope lehet!!!Kép Kép Kép Es Csinos fiatalember lesz belole

Tobbi gyerek is eszmeletlen edes!!!

Dori ahogy massziroz!

Akos a nagy gondolkodo!

Megallapitottam, hogy minden gyerek gyonyoru!!!

Hanytol hanyig tart a talit?

Latom milyen szepen ulnek, Andor meg nem ul igy. Mindig eldol.. (apr 25-en szuletett) VISZONT olyan gyorsan kuszik hogy csak na!!!!!!!(Jelenti a buszke anya)

Udv, BJ
babjag
 
 


Hmmm,nyami,ezt a címkét most gyorsan megkóstolomKép-Kingu Botija alias Fürtös
Kép
Dühöngő
Kép

Connie,Kingu
Légyszi írjátok meg annak a krémnek a nevét,amit rákenhetek Vince ujjára.(egyre pirosabb)A szita agyammal még a kezdőbetűjére sem emlékszem,de rémlik h talán u??
Köszi
Virág
villes
 
 


Talán Szonja is befér ezek közé az édes kis babák közé.
Bár ő nem talizott. Kép
Kép
Õ Szonja aki csütörtökön lesz 8 hónaposKép
cerzsebet
 
 


Cerzsebet
Nagyon édes Szonja!Előre is gratulálunk neki a 8 hós szülinapjához!Kép
Virág
villes
 
 


Vezso!
Nagyon aranyos Vera, hogy így örült a szalvétáknak. Olyan tollat nálunk is lehet kapni, a virágboltban, tök ötletes dolog. Azt a Benis képet le is mentettem, olyan cuki rajta, olyan kis Benis. A kép aláírásos szövegeiden megint jót szórakoztam.
Ja ha legközelebb megatali lesz valahol és mi is megyünk családilag és jönnek a lányaid akkor tényleg szívesen megcsinálom a hajukat. Na nem vagyok fodrász, de olyan jól néz ki amikor készen van, tök kerítés kinézete van. Úgyhogy ezt mutasd meg Veronak!!!

Ismét jó volt a tali, a babák nagyon elevenek voltak, ha Ákos esetleg nagyon hanyagolja Rozit,akkor Beninek nyugodtan panaszkodhat, csak Ákosnak nem kell róla tudnia. Tényleg jól kidekorálta Terminátor Rozi a vőlegényt, hát igen nem nagyon figyelt rá, de azért szerzett neki csörgöt.

Ildi!
Hát nem semmi, hogy milyen akciódús az életed mostanában, mármint negatív értelemben értem. Nem semmi, hogy a kezed ennyire ki van, tutkó, hogy műteni kell? Bár pihentetni nem igazán tudnád, talán ha a tengerparton sütetnéd magad, és a pasik pálmalevelekkel legyeznének. Ja mamatali, sajna én azon nem veszek részt, bár nem biztos, hogy a hiányom feltűnik, de életem pár legszarabb napjai lesznek és pici fiam mellett leszek. Azért biztos jó kis mamatali lesz.
Ja miért vagy Delfinke, már akartam kérdezni?

Connie!
Ákos olyan édes, annyira birom azt a komoly kis pofiját, szerintem valami tudós lesz belőle. Recept, holnap igyekszem feltenni, mert van két változat is. Márha még kell. Az a jógás kép nagyon szuper, tényleg úgy rakja a tappancsait.

Zitmi!
Nagyon szép baba Virág, kár hogy a fiúk ritkán látják, tessék sűrűbben jönni, hogy a minipasik rátudjanak hajtani.

Villes!
Nem semmi ez a kép Vincéről, egy pöttyös fejkendőt eltudnék képzelni a fején.

Most ennyi, mert megyek kicsit aludni, aztán Benit felkeltem adok neki cicit, ráragasztom a pisizacskót, és a vérvételig nem cicizhet szegénykém. De aztán mindent bele lesz.
Patri
patri
 
 


Virág
Köszi. Biztos már nagyon várja.
Vince is édes az egy kis fogával.Kép Nagyon bírom. Szotyizni még nem tud akkor KépMondjuk az én lányomnak még nincs egy foga sem, bár 3 hónapos korától minden kis nyűgjét arra fogjuk, aha biztos a foga. Múltkor mondom a dokinak hogy kis valamik vannak a fogínyén, jön a foga ugye? Megnézte, megnyomkodta és mondta hogy anyuka, még csak nyoma sincs... Ennyit a szakértésemről.
Erzsi
cerzsebet
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a mai tali is, sajnálom akik nem tudtak eljönni!!! Lányok és babák nagyon hiányoztatok mind!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A betegeknek jobbulást!!!!!

Zsuba!
Tudom, hogy nagyon nehéz 4 gyerekkel, a lányok mindent leírtak előttem, én is csak azt tudom mondani, hogy fel a fejjel, próbálj kikerülni ebből a hullámvölgyből, olyan szép családod van, hidd el erőt fognak adni neked a lányok+Bazsi bébi!!!!Sok sok pozitív energiát küldök neked!!!!!!!!!Kép
Amúgy mostanában én is a gödörben vagyok a sulim miatt, aztán hajlamos vagyok a pesszimizmusra, szóval el tudok én is keserdeni rendesen, olyankor a párom próbál némi optimizmust belém tölteni, hát nem mindig sikerül...Kép

Réka!
Jaja, beleolvastam a kútvölgyisbe, hát nem piskóta, így leírva nem semmi az a történet..Kép az a fura, hogy egyik nagyon jót mondd, a másik a szöges ellentettjét..?...én nem ismerem Mészárost, így nem tudok nyilatkozni....

Vezso!
Nagyon aranyosak a lányok a képeken, de édes, hogy ennyire örült a szalvétának...Kép
Jók a talis képek és a hozzászólások..Kép jót röhögtem rajtuk..Kép

Patri!
Képzeld Boti cica 3/4 4-ig aludt a tali után, hát jól kifáradt ahhoz képest, hogy ő volt a legpasszívabb résztvevő...Kép
Beni meddig durmolt?
Szorítunk nektek és jelentkezz a műtét után!!!!!!

Berkiadri!
Jobbulást neked és Martin babának sok sok vigasztaló puszit küldünk!!! és persze az álommanók látogassanak meg benneteket..Kép

Én is teszek fel képeket, de sajna most már nincs energiám képaláírásra, ne haragudjatok.....

Bocsi ha nem mindenre reagáltam, de kicsit hulla vagyok...Kép

Jó éjt mindenkinek

kingu





Kép
cica29
 
 


és még egy pár kép....

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
cica29
 
 


na még 2 kép....

Kép
Kép
cica29
 
 


Sziasztok!

Már korábban is akartam írni, de fél 11-kor elaludtam, most ébredtem föl, és eszembe jutott, hogy nem tettem föl a képeket, és nem reagáltam semmire...

Szóval csak gyorsan:

Dóri,
a lányok szeme kék, és a családban a 8 dédszülőből 4-nek kék szeme volt, innek örökölték a lányok. A férjemé zöld, mindenki másé viszont barna. Álmomban sem gondoltam volna én sem, hogy valaha kék szemű gyerekeim lesznekKép...

Bea,
a homeós golyók neve, amelyeket Viola kapott: Aconitum Napellus, Atropa Belladonna, Bryonia cretica. Mindegyik CH 9. 2 óránként 2-2 golyót kellett szednie, amígy beteg volt. Most 3 hétig Ferrum Phosforicum-ot kell szednie immunerősítő gyanánt.
Jó, hogy megint itt vagy, Gréti tünemény! Nagyon drukkolok a ZH-hoz!!!!

Vízimanó,
aranyos vagy, hogy drukkoltál a gyógyuláshoz, köszönöm szépenKép! Szerinted Virág akkor nem rám hasonlít? Én nehezen állapítom meg a saját gyerekeimről, meg aztán ilyen pici korban még annyi "őst" lát beléjük mindenki, amennyit akarKépKép. Anyukám szerint hasonlít rám Virág, a férjem szerint Viola is, hát én nehezen állapítom meg ezt, de szerintem is van valamennyi a lányokból belőlem. legalábbis a kiskori képek alapján.

Vezso,
a lányaid egyszerűen gyönyörűek a fotókon!!! Nagyon-nagyon meghatódtam a képeken, meg azon is, amiket melléjük írtálKépKép! El is pityeredtem, amikor megláttam, mennyire örültek a szalvétáknak meg a tollaknak, aranyosak! Jól esik, hogy sikerült örömet szereznem nekik. Máskor is teszek félre Verónak szalvétákat. Írj te is majd a 3 gyerekes élményeidről, mert én is kíváncsi vagyok, milyen az, amikor már nagyobbak a gyerkőcök. A tollakat én a Mammut 2-ben vettem, azt hiszem, Pirex a papírbolt neve, a lift mellett van az üzlet. Connie, ezt neked is üzenem, te is kérdezted, hol kaphatók a tollakKép.

Virág,
aranyos vagy, én is örülök, hogy megismerkedtünk, bár sajnálom, hogy olyan keveset tudtunk beszélgetni. Virág is boldog, hoyg Vince annyit udvarolt nekiKép...

Kriszta,
jaj, ugye nem gondolod, hogy amiatt, mert messze vagy tőlünk, kilógnál a csapatból! Mert egyáltalán nem így van! Én mindig olyan szívesen olvasom az írásaidatKép! Flórának gratulálok a felálláshoz! Képzeld, Virág is ma állt fel életében először teljesen egyedül, pont a tali után a kiságyában, amikor betettem őt pár percre. Aztán le sem akart ülni...

Elküldöm, mert félek, hogy elszáll.
zitmi
 
 


Zsuba,
én is akartam írni, mint a többiek, hogy gyere máskor is, szerintem itt mindneki örül a többiek hozzászólásainak. Sajnálom, hogy ennyi gondod van, de mi majd igyekszünk felvidítani téged egy kicsitKép. Én például irigyellek is a 4 szép gyermekedértKép...

Ildi,
most már tényleg valami nagy-nagy öröm fog érni benneteket hamarosan, ennyi vacak dolog után! Szurkolok, hogy összejöjjön tényleg egy anyatali, az biztos, hogy jót tesz majd, tudtok egyet beszélgetni.

Mindenkinek köszönöm a lányok nevében a bókokat a képeikreKép.

Most én is küldöm a talisakat, aztán futok vissza aludni. Napközben majd jövökKép
zitmi
 
 


Kép
Vezso Rozival, Connie Ákossal

Kép
Vezso, Connie, Vaktyúk a gyerekekkel. Csíkos ruhában Csipet, aki csörgőt ad Dórinak(Pviki). Piros harisnyában az én Virágom
zitmi
 
 


Kép

Kép

Rozi és Ákos
zitmi
 
 


Kép

Dorka Bernáttal, Patri Benivel

Kép

Hüpi, Ádám, Kingu, Boti
zitmi
 
 


Kép

Vince és Virág baba - vajon szerelem lesz első látásraKép?
zitmi
 
 


Kép

Hüpi Ádám babája

Kép

Ákos Rozinak udvarol

Kép

Bernát, Vinci, Virág
zitmi
 
 


Kép

Fürtös Boti

Kép

Kingu nem tagadta, hogy minden este becsavarják Boti haját, aki ezért lett FürtösKépKép...

Kép

Beni és Boti
zitmi
 
 


Újra próbálok képet felrakni, mert látom, tegnap este elszállt Kép

A képekre állva az egérrel van aláírás is Kép

Vezso, sajnos Roziról majdnem minden kép homályos lett. Valószínűleg a fények, a mocorgás és az én ügyetlenségem együtt eredményezték Kép

Mindenkinek optimista, napsütéses, vidám napot mindenkinek!!!!! Kép Kép Kép

Dorka

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép
dorka
 
 


A képaláírások mégsem jelennek meg Kép

1. A bal sarokban Karfiolfülű Nagy Ááááákooooosss!
2. Aki kapja, marja!
3. Rozi csodálkozik
4. Te, ezt láttad már?
5. Látom, rá vagy kattanva, neked adom!
6. Csillagszemű Kép
dorka
 
 


Sziasztok!
Tök jók a talis képek, lerí róluk milyen jól éreztétek magatokat!
Patri!
A kezemet 95% hogy műteni kell, ez majd a fizikoterápia után dől el.
A nevem eredete:imádom a delfineket, és a lábamon van egy delfin tetoválás; így regadt rám ez a név! Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Tegnap elolvastam, amit írtatok, csak már nem volt energiám reagálni. Most meg már nem nagyon emlékszem.Kép

Virág,
Purelan a kenőcs neve, a Medela gyártja, a 7 gr-os van forgalomban. Nem minden patikában tartanak, de elvileg meg tudják rendelni neked másnapra. Ha nem tudsz szerezni, akkor találkozzunk valahol, mert nekem megvan még majdnem az egész tubus, és már nem kell (szerencsére).Kép

Vezso,
A Neogranormont nyugodtan használhatod hosszú távon is.

Pviki,
A diclofenac (diclac, Voltaren) az adatbázis szerint a 0 kockázati csoportba tartozik, kenheted vele a hátad.Kép Olyan helyre ne kenjed, ahonnan Dóri lenyalhatja.Kép

Nagyon jó képeket készítettetek mindannyian.Kép Az Ákososokat le is mentettem magamnak.

Berkiadri,
Martin remélem jobban van és jól aludt éjszaka. Ha jössz a mamatalira, és majd a férjed kint sétálgat, és lát egy másik apukát babakocsit tologatni, na az az én férjem lesz. Csak be ne üljenek aztán sörözni a fiúkkal!Kép
Péntek nekem se jó, bármely más nap elvileg igen.

Cerzsebet,
Mi is mindent a fogára fogtunk hónapokig. Pontosabban férjem a fogra, én a fáradtságra, anyukám a frontra.Kép

Tegnap este majdnem leordítottam a férjem haját, csak az Ákosra való tekintettel nem. Mondtam, hogy mossa meg Ákos haját a samponnal (jelenlegi rendszer szerint én ülök vele a kádba, férjem mosdat), leolvasta a flakonról, hogy rá kell önteni egy keveset Ákos hajára belőle, és miközben azon lamentált, hogy csinálja, a nyitott és vízszintesen megdöntött flakonnal hadonászott a gyerek feje felett, és sikerült pont a szemébe csöppentenie. Na azt az ordítást... Nem is mosdattuk meg aztán rendesen, gyorsan kivettük a vízből. De nagyon mérges lettem már, mert iszonyú figyelmetlen a férjem, nem ez az első ilyen eset az Ákossal kapcsolatban, hogy nem gondolkodik előre, aztán baj lesz belőle.

KépKép
connie
 
 


Sziasztok!

Berkiadri
Betegség, fejfájás, torokfájás, Martin nyügös volt Kép Kép Kép
Jimbone egy angyal, látod, milyen jó, hogy van ez a topik, külöben vele sem tudtál volna összeismerkedni Kép
Működik a gép, amivel fejsz? Amit a férjed kölcsönzött? Biztos könnyebb vele fejni. Aludt Martin éjjel? És gratulálunk a gyarapodásához, már 5600 gr!

Delfinke
Lift Kép Csukló Kép
A 7-re mindent felcipelni....Ahol régen laktunk , a tetőtérbe nem ment lift és ugyan csak a 2-ik emelet volt, néha majd belehaltam, mire felértünk. Szóval minden elismerésem, hogy bírod. Aki pedig kitámasztotta a liftet, azt le is lőném (már bocs, de hogy lehet ilyet csinálni?!)
Kispatri is imádja a delfineket, Vero mondta Kép
Te, ha a mamatali olyan időpontban lesz, akkor én is mennék, jó? Bár nekem jó messze van, miért nem a 3-ik kerületben laktok ? Kép Kép A világ végére is elmennék egy jó taliért azért Kép
Marcipán orra folyik még?

Zsuba
Vasárnap lesz a keresztelő? És hol és mikor? A 4 gyermekes kép szuper a családodról, meg a pirítós is Kép Én is égettem el már dolgokat pl rendszeresen elégetem a zsemlemorzsát, amikor csak pirítani kellene. Egyszer még a serpenyőt is ki kellett dobni emmiatt... Kép

Nebula
Gratulálok lányod felállásához és a fordítás befejezéséhez is!!! A barátnőd meddig is marad? Nem emlékszem, jó lehet most egy kicsit beszélgetni ott Nektek, biztos hiányzik a hazai szó, nem?

Timurr
Gratulálok, Maja szépen növöget, és milyen zöldségpürét evett? Már kíváncsi vagyok, az én lányom mekkora súlyú, de nem nagyon akaródzik elmenni a védőnőhöz.
Tegnap is Rozi úgy bevágta a főzelékét, a köv-t csináltam: zöldbab, krumpli és pici csirkemell párolva, pépesítve egy evőkanál natúr joghurttal és kaporral, picit sózva. Megkóstoltam én is, finom íze lett.

Lir
Kár, hogy nem jöttél Lucival, jó lett volna látni Benneteket! Neked mikor lesz megint vizsgád? És, jön már a fogacska Lucinak?

Cerzsebet
Karácsony: el tudom képzelni milyen lehet hallgatni a Csendes éjt annyit...Próbálom megőrizni a karácsonyi hangulatot és nem olyan rohanós-kötelező ajándékozós - tülekedősre csinálni, mert nem bírom, ami megy a boltokban ilyenkor. Ezért is veszek meg minden hamar és ezért is csinálok ajándékokat saját kezűleg inkább. Azt sajnálom, hogy a képeslapküldés, mint szokás, kezd kihalni, olyan szép képeslapok vannak ilyenkor.
Epekő Kép Nem is tudtam, hogy fiatal korban is lehet.
Köszi a neogranormonos választ, azt gondoltam, hogy ez vmi gyógyszer. A sudocrem-et nem veszem az ára miatt, de a baba-csomagban kaptam a kórházban szüléskor és bevált. Maradok a gyógyszertári krémnél mégis.
Írjál többször Szonjáról, jó? Meg Magatokról is, persze. Kár, hogy messze laktok, de ha jöttök a fővárosba, szívesen látunk bármelyik talin. Kép
Vezso
vezso
 
 


Connie
Szegény Gáborod kapott a fejére, pedig biztos csak jót akart ...Kép
Ez a fogzás-dolog, hogy mindent ráfogunk, olyan , mint az El nino, meg a globális felmelegedés, mindent ráfogunk...
Ákos képén tényleg feltűnő a csókos száj, de a nyakát nem én tüntettem el, esküszöm Kép
Köszi a dicséreteket a lányaim nevében, szóval még szóba állsz Rozi Terminátor mamájával?

Babjag
A tali 10-1-ig van, szeretek korán menni, hogy többet lehessen Beszélgetni Kép Olyan gyorsan eltelik ez a 3 óra Kép Gratuláok a répatortához! Tegnap Zitmi hozott az almás változatból, két perc alatt elfogyott. Meg Patri sütije is Kép
Arra gondoltam, hogy a fiadnak lehet, hogy pont az az almafajta nem ízlett, akkora különbség van alma és alma között. De ha nem ízlik neki, akkor ez van. Annyi mást is ehet még, nem?

Dorka
Köszi a képet Roziról, nem is lett annyira homályos. Tetszett Bernát képe, amit csináltam? Olyan aranyos, vidám rajta, nem? Tegnap olyan lelkiismeretfurdalásom lett, mert amikor Bernát sírni kezdett öltözés közben és Connie megvigasztalta, nekem eszembe sem jutott odamenni...Kép Messzebb is ültem, de akkor is...Kép Bocsánat.

Juszti, Zsisske, Kata és Mindenki, aki nem ír hol vagytok?
Vezso
vezso
 
 


Sziasztok!

Kingu, Connie,
Martin jobban van, szerencsére csak hőemelkedése lett. Fürdés után elaludt végre és éjszaka is csak egyszer ébredt enni, de vissza is aludt mindjárt! Kép

Connie,
férjem is figyelmetlen mostanában! Õ szokta fürdetni Martint és a napokban előfordult, hogy valamit nem jól csinált vagy meg sem csinálta.Kép
Ha találkoznak férjeink az enyém biztosan örülni fog,hogy nem egyedül kell tologatnia Martint! Kép

Vezso,
most látom milyen takarója van Rozinak! Ugyanilyen anyagból varrtam Martin barátnőjének rugit! Kép Mi is Neogranormont használunk, mert Martinnak csúnya a feneke és pelenkát is kellett váltanunk! Kép
berkiadri
 
 


Vezso,
látom, közben írtál, van amire már válaszoltam is! Igen nagyon örülök, hogy ide keveredtem ebbe a topikba és annak még jobban, hogy befogadtatok! El sem tudom mondani milyen jó dolog két év "elzártság" után találkozni veletek! És annak is örülök, hogy Jimbone itt lakik a közelben és ha ma jó idő lesz akkor elmegyünk megint sétálni! Kép
A mellszívó gép nagyon jó! Végre nem kézzel kell szenvednem! Kép
berkiadri
 
 


Zitmi
Most már Te is Éjszakai Műszakos leszel Kép Kinguval együtt Kép
Komolyan úgy örültek a tollnak a lányok, meg én is, és köszönöm, hogy elárultad a lelőhelyet! Mindenképp elmegyek még a héten, mert kitűnő ajándéknak tartom Karácsonyra, akár mindenkinek érdemes egyet venni a családban sztem, meg a barátoknak. KÖSZÖNJÜK!! Kép
Veronika annyira boldog a szalvétákkal, úgy tudnak örülni minden apróságnak Kép
Nagyon szépeket fotóztál, a 193-as üzenetedben szereplő Rozi-Ákos képen olyan szép Rozi, nagyon tetszik a kép.Kép
Hogy van Viola?

Jégvirág
Kb most írhatod a ZH-t, drukkolok ám!!! Kép
Én is kérek szépen olyan autót!!! Kép
Gréti pucér képe nagyon édi, az a kaján mosoly az arcán...Kép Palacsintát már kóstoltattam Rozival is, de nem kérte.
A konyhánk még nincs kész, ki tudja mikor lesz...Ytong-téglából van és be van csempézve végig (én terveztem), könnyen takarítható és kb 35ezer ft-ból van, plusz a konyhalap. A polcok és az ajtók, meg az élfólia hiányzik. Két pult van, jól elférek, olyan kis rusztikus hangulata van az egésznek. Este mindig van gyertya télen , mindig van virág az asztalon, meg gyümölcs, meg süti. Mivel nincs nappalink, itt ülünk mindig, itt írják a gyerekek a leckét is, itt társasozunk.Ez a mi konyhánkKép
vezso
 
 


Vezso!

Én is raktam össze ám szalvétákat, majd legközelebb elviszem! Kép
Marcipán orra még folyik, a dokinő szerint is lehet hogy allergia! Kép
Ha nem múlik az orrfolyás egy héten belül akkor el kell mennünk a fül-orr-gégészetre!
Allergiavizsgálatott állítólag csak 2 éves kor felett végeznek; tök tanácstalanok vagyunk!Kép

Neked mikor lenne jó a tali?

Az én férjem is azt mondta, hogy addig ő sétál Marcival, míg mi beszélgetünk! Kép Kép Kép
Szerintem ebből sörözés lesz!
Kép

Ildi

delfinke
 
 


Hű lányok Kép

tisztára egymás szavába vágtok: ahogy elolvasok egy hsz-t, reflexből frissítek, és mindig van új Kép

Képzeljétek, tök lelkifurdalásom van:
éjjel Luci ébredt, és annyira kivoltam, hogy beleszőttem az álmomba a sírást, és már csak arra ébredtem fel rendesen, hogy ordít szegény Kép
Még reggel is nagyon rossz érzés volt, nem fordult még elő ilyen Kép

Ezzel együtt szerintem annyira nem viselte meg, mert reggel mosolyogva ébredt szerencsére Kép

Én is sajnálom, hogy nem voltunk a talin, de annyira rossz babakocsival odajutni, hogy a múltkor el is ment a kedvem az egésztől Kép mmint a bkv-s odajutástól... legközelebb megfenyítem Zsoltot, hogy nem viheti el a kocsit aznap, és akkor megyünk mi is Kép

Nagyon jók a képek (bár ez megszokott, hisz a "témák" is hálásak) Kép

Bea!
már jócskán benne jársz a vizsgában, drukkok mennek feléd reggel óta Kép

Én is Sudocrem-et használok most, mert Luci popija is pirosodik, remélem a fogzástól... és annyira szeretném, ha már kibúja egy fogacska Kép Bár fogalmam sincs, honnan fogom észrevenni, mert Luci úgy őrzi a száját, mintha ott őriznék az USA aranykészletét Kép

Nekem jó jövő héten a mamatali, egyeztessünk időpontot Kép

Lucival nem lehet bírni, folyton állni akar... én meg félek, hogy karika lábai lesznek Kép Pedig olyan édes, ahogy büszke pofával körbenéz, "látjátok, látjátok, tudok állni!!" Kép

Megint nem eszik rendesen, gondolom részben a fogzás az oka, minden kanalas étkezés egy kínlódás, de elhatároztam, hogy nem stresszelem tovább magam a súlyán, olyan, mint az apja és kész. A doktornő meg bekaphatja, mert a gyerek jól érzi magát, van ereje mocorogni, nem tudom erőszakkal megtömni és kész.
Bár most jobb a helyzet talán,hisz már sok mindent ehet Kép

Hihetetlen, hogy informatikus családban rossz a klaviatúrám Kép Hiába, a suszter cipőjének tipikus esete Kép

Na, bedugulok végre Kép

szép napot (bár az idő elég taknyos errefelé), jó kedvet mindenkinek Kép
L
lirian
 
 


Sziasztok!

Talitokat megint irigykedve olvasom. De egyszer én is elmegyek...remélem.

Gyönyörűek a kiscsibék. De nem is csodálkozom rajta, hisz nagyon bájos anyukáik vannak. (Ja, és így madárinfluenza-pánik idején nem hívom csibéknek őketKép, marad a baba...)

Neogranormonból van popsikrém, s van az a másik - ami erősebb. Gondolom, a popsikrémet használjátok minden alkalommal.

Flórának én is gratulálok!

Látom, h. a kicsi babák hogyan csücsülnek. Nati ültetve megül egy darabig, de felülni eszében sincs.
Viszont - evickél már előre: egy küszás-egy mászás technikával. Ma 7 hónapos, Marci pénteken volt 3 éves.

Vezso,
én szoktam karácsonyi képeslapokat küldeni, s tavaly, s remélem, idén is, magam készítettem.

Bizony a hímek nem olyan figyelmesek és körültekintőek a bébiknél, de kéretik nem lekiabálni őketKép, mert nagyon érzékeny lelkek, és a legváltozatosabb formában vág vissza a sértett hiúságuk.Kép

(Tyű, most nézem, Neogranormon táma már lezárva, bocsi.)

Ildi,
szerintem vegyetek lottót. Valahol vmi. nagy jó vár már Rátok!!!

Menyem Panni hol van? Nászasszony, jelentkezz!

Zsuba,
látod nem válaszoltál nekem semmit, észre sem vettél...

A többiek hol vannak?

Timurr,
tudtam, h. a Tiétek. Nagyon rossz érzés, ha vmi. elromlik, elveszik, sérül.
Én pl. még a torta-, kajadobálós jeleneteket is utálom a filmekben.
Nem bírom a rongálst.

Na, eldugulok.

Szép napot Nektek, megyünk játszani az oviba.

Aztán dokihoz viszem Natit, egy ideje köhög, de nem találtak nála semmit, viszont szerintwm rondábban csinálja most.
Marcit pedig holnap oltásra viszem. Hétfőtől megkezdi az ovit már rendesen.

Boldog napot kívánok:
vAdri
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?