Új privát üzeneted érkezett!

Zitmi
cica csak úgy a cica,mert olyan édi.örülök,hogy viola meggyíógyult.


Vezso
ez a cica nem járkálKéptáncolKépKépKépméghozzá sexisenKép
ja kacsamáj az nálunk is szok lenni,nyami-nyami

Lirien
nagyon gyi LuciKép

Ildi
most mit mondjak?Nagyon sajnálomKép

Dóri
nem akarom én se rászoktatni,csak kósza gondolat volt kétségbesésemben,de talán már nem kell.Ismerőséknél is így van éjjel 5-6szor kel a fiúcska inni.

Babjag
Mit csináltál Los Angelesbe?Vagy már mondtad akkor bocsi,de kíváncsi vagyokKépTök jó érzés lehetett ahogy várnak rádKép

Akiren
szerintem egyél nyugodtan halászlevet,én már etem kápisalit,pár kanál babot is és semmi gázKépPróbáld meg hogy megfőzöd az almát és úgy turmixolod meg,dehát próbálhatsz mást is pl:sütőtököt

Vizimanó
elképzeltem,ahogy dőőől a faKépjót röhögtem
a másikhoz annyit tennék hozzá,hogy valszeg az új párocska is szenved,szenvedett mire felvállalták a történteket,de ez ellen senki de senki nem tud tenni.nem azt akasrom ezzel mondani,hogy helyesen cselekedtek,de nem tudtok mit tenni.Szegény kis gyerkőcök,szar lehet nagyon.

Ruz
Kép
ti is éjszakai üzemmódba vagytok?
igen ülést akartam írni,utána javítani,de elfelejtetztem,de így is jóKép
Vendég
 


Akiren!

Hidd el, nekem is keserű tapasztalat volt, de a kicsik különbséget tesznek pép és pép között Kép
Nálunk ugyanez volt, villával összetört banán, reszelt alma... kiköp, de ha ugyanezt beledobtam a turmixba, akkor behabzsol Kép

Most már kicsit nyugalom van, Luci alszik, úgyhogy:

Nagyon köszönöm nektek az elmúlt hét biztatását, nagyon sokat segített abban, hogy ne zizzenjek meg teljesen Kép Jó, hogy vagytok Kép

Ildi, ha bármi kell, mi is csatasorba álltunk, csak szólj, és amiben tudunk, segítünk!!

Grat az összes mocorgó babának, és kis irigykedés a fog-hegyekkel Kép rendelkezők felé Kép Habár Luci popija is piros már, meg a nyála kis kihabzott estére, úgyhogy remélem a héten letudjuk az első felvonást mi is Kép És akkor nem fogom a nyugdíjamat műfogsorra költeni, a lányomnak Kép

Meseszép álmokat minden babának, hogy a mamák is kialudják végre magukat Kép

L
lirian
 
 


Ildi
Ez már tényleg tragédia kategória!Annyira szerettem volna már találkozni veletek,Vincusnak nem is tudom hogy mondjam el,h nem lesz ott Marcipán haverja.Kép Nagyon sajnálom a kezedet isKép Mit mondott a doki,mitől lett ez?Megerőltetted?Hiányozni fogtok holnap nagyon!

Connie
Köszi,de holnp elvisz a férjem-remélemKép

Lir
Én is ilyen nagyon jó híreket vártamKépÉs milyen ügyes a kis luci,h már álldogálni próbál!KépGratula!

Zitmi
de jó,h meggyógyultatok!Én is nagyon várom már h személyesen megismerjelek titeket!Kép

Akiren
Esetleg próbáld meg,h kicsit megpárolod az almát és utána(mikor már kihűlt),turmixolod,illetve én botmixert használok.Sima,édes pép lesz belőle,hátha elfogadja Gréti.Sok sikert,de ne keseredj el,ha az elején még nem fogadja el a kajákat,majd kicsit később biztos rákap az ízére!Kép
Most látom h Timurr is az almafőzést ajánlottaKépÉdesebb puhább lesz tőle az alma,lehet azért szeretik jobban a gyerkőcök.

Dóri
Nem láthatunk titeket sem holnap.Kép Ti is hiányozni fogtok,de megértem h nem vágsz bele ebbe a túrába. Nekem 45 napra jött meg a múltkor,pont aznap,amikor már hívni akartam a dokit időpontért.Ennek ellenére el fogok menni hozzá,már csak azt kell kitalálnom,addig hova teszem Vincét..
Én is szoritok,h sikerüljön annyit fogynod,amennyit szeretnél!

Vizimanó
De jó h újra itt!Karácsonyfadőlős sztori csúcs,jót nevettem ahogy leírtadKép Barát,barátnő,feleségelhagyás várandósság idején pláne!KépNagyon durva,ezügyben én is vaskalapos vagyok--

Timurr
áá,ne is kérdezd az éjszakákat,csatlakozom Ruz zombisodásához,és Vincének még csak 1!!! foga van kint.Jó hosszúra nyúlik nálunk ez a fogprojektKép

Juszti
Sárgulok az irigységtől,h elhagytad a zombik táborát!

Virág és a ma 8 hónapos VinceKép
villes
 
 

 
 

Sziasztok

Ma egesz nap szivatason voltam...Kép

Ildi ha barmiben segithetek szolj, de tenyegKép ratok jar a rud nagyon, ez igy nagyon nem igazsagos, ahogy Connie mondta.

Vizimano veegreKép
Tokeletesen igazad van a vaskalapossagot illetoen, egy ilyen csaj aki kikezd egy ilyen pasival huu megerdemli, hogy ugyanezt visszakapja sztem.Ez a legundoritobb amit egy no reszerol el tudok kepzelni.
Kepzeljetek ma ulesbol ahol nem volt kapaszkodo felterdelt es elment a jaroka szeleigKép /persze ott terdelt fel/ es kapaszkodott az apja iroasztalaba ahonnan igyekezett berangatni mindent.
TAlira hacsak nem jon valami kozbe akkor mindenkepp megyunk.
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Lányok!

Köszi a bíztatást, annyira rendesek vagytok! Tök jó ide közétek tartozni; nem is tudom mi lenne ha ti nem támogatnátok!
Köszönöm!
Kép

Reggel már tök szomorú voltam, hogy nem tudun k menni a talira, már hiányoztok nagyon!

Connie,Lir,Virág!
Nem hozunk össze egy sétát valamikor?

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!!!

Egy kicsit szüneteltettem magam, ritkán beolvastam hozzátok, a képeket viszont mindig megnéztem.Néha kellemetlenül érzem magam,tudom, hogy ritkán vagyok, meg nem is szólok hozzá sok mindenhez,és ti sem vesztek sokszor észre!!KépKép
Sokszor nem tudok hozzászólni dolgokhoz, sokszor van, hogy valaki már pont leírta az én gondolataimat,illetve nem tudok mit írni.
Tudom és megértem, hogy azokkal akikkel személyes ismeretségben vagytok azoknak a kérdéseit, kéréseit hamarabb észreveszitek.
Én nem vagyok egy határozott, csacsogós tipus. Sajna befeléfordulok a bajaimmal, örlödök, marcangolom magam. Most is téplődök, hogy írjam ne írjam le a gondolataimat, hisz senkit nem szeretnék megbántani. 16 éve itthon vagyok, kisvárosban élek ahol semmi érdekes dolog nincs.Egy kissé fásult emberré váltam azt hiszem az évek során.Nem panaszkodom hisz az apró pillanatnyi BOLDOGSÁG csöppek engem is megtalálnak és ez ad erőt a monoton hétköznapok leküzdésében. Akkor most be is fejeztem az önsajnálatot!!!

Lir!!
Örülök, hogy nincs semmi baj és reméljük nem is lesz!!

Ildi!!!
Rád jár a rúd rendesen, de egyszer minden rossz véget ér. Átérzem a gondjaidat hasonlókkal küzdök én is.

Vizimano!!!
Nem semmi problémákba csöppentél, nem is tudom a helyedben, hogy viszonyulnék a barátokhoz!!Kép

Gratulálok én is minden fogacskához, forduláshoz, felálláshoz, és minden más ügyességhez!!!KépKép

A betegeknek gondos ápolót és mielőbbi gyógyulást!!!!

A fotók tündériek a babák csodaszépek!!KépKépKép

Végül nincs harag senkivel, csak egy kis gödörbe léptem, de igyekszem kilépni belőle!!!!!

Zsuzsa
zsuba31
 
 


Zsuzsa!

szerintem Ildi és az én példámból (hogy csak a legutóbbiakat említsem) is kiderül, azért igyexünk odafigyelni mindenkire, főleg ha gond van...
Ha úgy gondolod, hogy segít, írd le, és biztos lesz, aki tud vmi okosat, vigasztalót, bátorítót mondani!!
A gödörből is könnyebb kilépni, ha van, aki lenyútja érted a kezét Kép

Lányok! mi sem megyünk ma a talira sajna, mert Zsolt elvitte a kocsit, én meg nem érzek magamban erőt, hogy megküzdjek a 3-as villamossal... sajna elég rossz tapasztalataim vannak, egyedül képtelenség ott közlekedni babakocsival...
De mindenkinek jó talit azért Kép

Ildi, én benne vagyok, itthon vagyunk vadul... és képzeld, megtaláltuk a tavat is, amiről beszéltem a múltkor Kép Nagyon szép Kép

Sőt, ha lehet, a mama-taliba is beszállnék, egy kávé jót tenne már nekem vmi nyilvános helyen Kép

L
lirian
 
 


Lir!
Hát még szép hogy beszállhatsz! Kép
Valamelyik nap majd megyek az önkormányzathoz is; ha gondolod összefuthatunk!

Zsuba!
Mond el nyugodtan mi bánt.Néha én is érzem, hogy halál negatív vagyok; a többieknek már biztos a hócipőjük tele van velem!De néha az segít ha kiírom magamból.És amikor tényleg nagyon padlón voltam, (mikor Törpe beteg volt és összevissza rohangáltunk vele az ügyeletre); nagyon megható volt,hogy Lir és Virág sms-ben is támogatott! Kép Kép Kép
Ildi

delfinke
 
 


Ildi!

szólj ide, hogy mikor, és én benne vagyok Kép Közben itt nem messze is találtunk egy park-félét, kicsit odébb meg még egyet, úgyhogy van hova menni :D

Meg 17. busszal hozzátok is el tudok menni,ugye?

L
lirian
 
 


Lir!
117-es busszal tudsz jönni.
Majd üzenek ha megyünk, még nem tudom mikor szánom rá magam! Kép

delfinke
 
 


Zsuzsa!
Ne viccelj, itt tényleg olyan sokan vagyunk, hogy nem tudunk mindig mindenkinek mindenre válaszolni.Kép Ezért ne szomorodj el! Én mindig várom, hogy jelentkezz, és ne is gondolj olyant, hogy nem vagy érdekes ember. Tudod, minden ember egy egyszeri megismételhetetlen csoda. Valószínűleg a legtöbbünk nem csillogó társasági úrihölgy, akkor nem itt lennénkKép
Szóval: Ha bármiben tudunk, szívesen segítünk, és mindig olyan szívesen látom Bazsi fotóit is.Kép

Vaktyuk,
gratula Csipetnek, nagyon ügyesKép

Jó talizást mindenkinek.Kép

Meggondoltam a dolgokat, és arra jutottam, hogy nem fogok kapcsolatot tartani vagy keresni barátokkal. Emlékszem mielőtt Ákost vártam volna a srác próbálkozott nálam is, de mondtam, hogy én boldog a vagyok a csodálatos férjemmel, és ennyiben maradtunk,mondtam, hogy ő meg élvezze a családját. Ez nem árnyékolta be a kapcsolatunkat. Még ő volt az elsők között aki telefonált a kórházban Ákos születése napján. A csaj meglátogatott többször... Gondolom nekik sem könnyű ....

Kép

Kép
vizimano
 
 


Sziasztok!

Csak röviden én is, tanulás van ezerrel. Kép

Ildi: Ezt már komolyan nem hiszem el!!!!!!!! Õszintén remélem, hogy rövid időn belül rendeződik körülöttetek minden!

Zsuzsa: Azt hiszem tudom mit érzel. Nekem is volt ilyen időszakom. Én is éreztem/érzem, hogy sokszor nem vesznek itt észre. De tényleg sokan vagyunk, nem mindenki figyel mindenkire egyformán. Van akinek egyik másik ember szimpatikusabb vagy épp nem, azokat is másképp kezeli, akaratlanul is. No, nem akarom ragozni tovább, értelek!

Akiren: Nagyon-nagyon csípőset szerintem ne egyél, de nyugodtan ehetsz bármit már lassan szerintem. Én is ettem már mindent, semmi baja Grétinek semmitől. Úristen, most kezd tudatosulni bennem, hogy 2 hét és mi is megkezdjük a hozzátáplálást. Erős a gyanúm, hogy Grétinek se fog bejönni, no de majd látjuk. Nem is tudom minek örülnék jobban, ha első pillanattól élvezettel enne mást vagy ha még inkább szopizna.
Szerintem teljesen kielégíti az anyatej még. Nem hatja meg ha mi eszünk, a tányér meg az alátét az tetszik neki, de a kaja ami benne van az nem. Érdekes, mert mindent a szájába tesz, tegnap még a számológépet is megcsócsálta, de ha pl. palacsintát dugok a szája elé, arra nem is akar rácuppanni. No nem mintha adnék neki, csak néha szoktuk cukkolni, de nem vevő rá Kép

Timurr: Autó KépKépKép Küldök neked másikat:
Kép

Zitmi: Milyen bogyókat szedtetek egész pontosan? Örülök, hogy meggyógyultatok!

Vizimano: Szomorú a történet a barátaidról, de tényleg 3 ember kell az egészhez. Ha valakinek van egy jól működő kapcsolata, nem fog máshol boldogságot keresni. Úgyhogy valószínűleg nem volt minden rendben náluk.
Ha meg folyton marják a szülők egymást, az se jó, akkor a gyerekeknek is jobb, ha elválnak.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy helyesen cselekedtek a barátaid, csak mindennek oka van szerintem. És a kívülálló nem biztos, hogy tud mindent és reálisan tud ítélni.
Biztos vagyok benne, hogy nehéz ez mindannyiuknak!

Jó talizást a talizóknak!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Lir: Bocsi, hogy neked nem írtam! ;)
Örülök, hogy Lilivel minden rendben és nem mentetek kórházba! És ügyes hogy állna! Kép

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Zsuba!
Beának igaza van; tényleg nem mindig vesz észre mindenki minden hozzászólást!
Pl.: én is ha nem tudok jönni pár napig; akkor csak a nekem szánt üzeneteket olvasom végig, a többire nincs idő!
Úgyhogy fel a fejjel! Kép Kép Kép Kép

Bea!
Én is remélem hogy rendbe jövünk; már ránk férne! Kép
Kis menyem hogy van?

Ildi

delfinke
 
 


Kép

Bea, már épp azon gondolkodtam, hogy engem nem kedvelsz,mert napok óta hozzámse Kép

Köszönöm szépen a kedves szavakat, igazán jól esnek tőled Kép

Lir
lirian
 
 


Haho!

Akiknek nem jott be az alma, azoknak csak azt szeretnem mondani, hogy Andor fintorgott es kikopte az almat, es sirt mint akit nyuznak, hiaba probaltam, sargat, pirosat, zoldet, elore elkeszitettet (Hipp, Holle), uszott a konyha, a kulonbozo almas gepekben, mert mindig mas es mas allagot probaltam ki. Aztan feladtam, jott a banan a barack stb.... Azokat imadja. Mai napig is (egy honapja eszik anyatejen kivul mast is) fintorog, ha almat probalok neki becsempeszni a kajcsijaba (de meg ha a kedvenc banannal elegyitem akkor is) hat szoval, gyerkoc egy egyeniseg... Almat nem szereti, En sem, apja is csak a zoldet. Szoval minek eroltessem????

Udv, BJ
babjag
 
 


Zsuzsa!

En is ritkan irok, de neha elkap a hev.... Akkor sem tudok mindenkinek reagalni, mert hiaba olvasok allandoan, mire valaszolnek elment a tematol a beszelgetes. En is neha kivulallonak erzem magam, mert egy talira sem birtam meg elmenni (ma pl azert nem tudok menni, mert gyerkoc vegre elaludt es nem ebresztem fel, mert akkor egesz nap nyugi van,) TE szerintem szerves resze vagy a csapatnak itt a 2005 tavaszi babakban.

En is mindig, olvasok mindig nezem a kepeket, remek hozzaszolasokat fogalmazok magamban mikor epp a Bobitat enekelgetem altataskor. Aztan nincs erom megirni azokat.....

Pedig en is sokat tanulok a csapattol, Repatortat is sutottem az itteni kedvenc recept alapjan, csak meg nem volt idom vele dicsekedni.............

Udv, Bj
babjag
 
 


Babjag írtam neked mailt! Jövök majd, jövök de megint rohanok! Igérem délután írok jó sokat!

Kép
juszti75
 
 


Ildi: Kis menyed alszik! Jól van egyébként. Aggódik, hogy Marcika kinövi a cumis korszakot mire oda kerül hozzá a cumi Kép

Ezt a képet a kis vőlegényének küldi, én inkább nem kommentálom:

Kép

Ezt meg hogy megmutassa milyen ügyesen segít nekem a tanulásban:

Kép

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea!

Marcika teljesen felháborodott, hogy az ő gyönyörűséges menyasszonya közszemlére teszi bájait!
Kép
De ettől függetlenül elkezdett vigyorgott amikor meglátta!Kép

Ildi

delfinke
 
 


Sziasztok!!!!

Látjátok, szeretnétek talizni, hiányoztok egymásnak, jó lenne valahova beülni stb., stb..
Én itt egy kisvároskában nem igen tudok hova elmenni, kismamákkal összejönni.Ez nem a ti hibátok, csak most ért el engem , hogy senkinek, sehová, semmit,érzés!!!KépKépKép
Na most elmondom, hogy nekem van egy kis fogyatékosságom, ami miatt én eléggé magamba forduló, otthonülő lettem. Sok embernek ez semmiség, de engem nagyon padlóra tett annak idején.16 évesen egyik-napról a másikra hirtelen elvesztettem a hallásom hallókészülékes lettem.Előtte is voltak már problémaim a hallásommal,de ez akkor drasztikusan romlott egyik napról a másikra.Bezárkóztam, magamba fordultam.Nem volt haveri társaságom, nem jártam sehova.Szerencsére a páromat már ekkor ismertem,diákszerelem volt köztünk. Sokszor bántottam, elküldtem, megbántottam, mert féltem, hogy nem fogad el olyannak amilyen vagyok. Szeretett, így is szeretett.Boldog vagyok, de néha érzem, hogy valami hiányzik az életemből. Szeretnék kitörni a mindennapi monotinitásból, de nem látom a hogyant.Ez az egyik problámám. A másik: igaz, hogy még nektek csak a tündéri, csupamosoly gagyogó pici babáitok vannak, de ezekből a csöppökből idővel visszabeszélő, hanyag, lusta kamaszok lesznek akikkel igen csak meg kell küzdeni.Én most küzdök, érvelek, kiabálok, rábeszélek, könyörgök!!!! Félek, hogy nehogy elrontsak valamit!!
a harmadik apukám, aki igaz, hogy javulgat, de nagyon lassan és közben látom, hogy anyu is kezd fáradni, leépülni. Nem tudok segíteni, ha megszakadok sem, és ez bánt nagyon!!KépKép
4. anyósom aki velünk lakik, és azt hiszi, hogy csak ő van, csak őt kell kiszolgálni. Nekem kell alkalmozkodni hozzá, attól függetlenül, hogy nem alszok hónapok óta, hogy itt a 4 gyerek, a háztartás!!
5. ez a legkisebb a mostani állapotomban mindenki beteg. A múlt hét óta járok a dokihoz, sorbaállok valamelyik gyerekkel. Én köhögök, folyik az orrom, fáj a torkom.

1 hónapja észrevettem egy féldiónyi duzzanatot a csuklómon, valószinűleg az állandó fejéstől meg van erőltetve, zsibbad a karom tőle. A szülés folyamán valószínűleg megrepedt a hasfalam a köldökömnél és egyre inkább fáj. Gondolom nem tesz jót neki a cipekedés, Bazsi a féléves mérésen 9600 dkg volt.
Most épp nyugi van és siratom a múltamat a jövőmet meg a mit tudom én mimet.KépKépKép
Jó volna legalább fél napra csak kinézni a fejemből és lógatni a lábamat.
Jó kipanaszkodtam magam, igérem mostanában nem lesz több!!!
Jön a Karácsony ez talán egy kicsit helyrebillent. Nem sűrűn jön ez az állapot elő nálam, de most a pohár csordúltig van.

Nektek jó talizást, és tényleg nem bántani akartalak benneteket, csak úgy jött most magától az egész!!!
zsuba31
 
 


huhhh náthától nem vettem észre, hogy a pirítósom szénné égett mig írtam!!!!!
zsuba31
 
 


Zsuba!

ha gond van, és segít, hogy kibeszélheted, mi itt vagyunk! Mindig van itt vki, és ha másban nem is tudunk segíteni, legalább meghallgatunk.

Merre laktok egyébként?

L
lirian
 
 


Bea,

Kíváncsi vagyok, hogy nálatok Gréti hogy fog hozzáállni a hozzátápihoz Kép Ugyanis a mi Grétink is kb. hasonlóan viselkedett. Mindig érdekelte a kaja a tányérunkon, de ha elétartottunk bármilyen inycsiklanó falatot, nem is jutott eszébe ráharapni Kép Így aztán most az alma sem kell, de próbálom a turmixot, meg a főzést, aztán ha úgy se kell neki, akkor jön a barack Kép
Egyébként attól függetlenül, hogy csalódott voltam, hogy kiköpte az almát, a lelkemet símogatta, hogy mégis csak a tejecske jön be neki nagyon Kép

Akiren
akiren
 
 


Zsuba!

Most hogy leírtad, tényleg nehéz lehet neked!De tényleg bármi bánt, itt mindig van valaki; aki lehet hogy segíteni nem fog, de meghallgat és és ír egy pár jó szót!
Szüleidet nagyon sajnálom, de hinni kell a gyógyulásban!
biztos nehéz a 4 gyerekkel, de ugyanennyi öröm is van bennük.
A csuklóddal pedig menj el dokihoz; nehogy úgy járj mint én! Kép

Ildi

delfinke
 
 


KKmajsa, Szegedtől 40 km-re.
zsuba31
 
 


Zsuzsa!
A felesleges vagyok a topicon érzést én is ismerem, de szerintem mindenki.Kép Arra szoktam gondolni, hogy ha mindenki átadja magát ennek az érzésének, akkor kihal a topic.Kép
Én sem voltam még egyetlenegy találkozón sem.Kép
Nagyon nehéz lehet a kamasz gyerekekkel, ez kétségtelen. Van több barátnőm akiknek nagyobb gyereke is van, néha azért idegenek előtt is villogtatják a "tigriskörmeiket".Kép Meg emlékszem én is, hogy bár sosem vertek, egy ízben annyira kihúztam a gyufát a pimaszságommal, hogy anyu elsírta magát és kaptam egy pofont. Na attól, hogy elsírta magát én úúgy elszégyelltem magam....
Kitartás, hiszen nagyon nehéz a gyerekkel, de ennél nagyobb kincs nincs az életben.Kép
Kezeddel keress fel orvost, nehogy valami komoly legyen.Kép
Családnak jobbulást kívánok.Kép Akkor néha jártok Szegedre nem igaz?Kép

Jégvirág,
Ákosnak is nagyon tetszik Gréti, de nem akar konurrálni Marcipánnak.Kép Meg nem is tudna.KépKépKép

Akiren,
Ákos a barackot nem eszi, semmilyen formában, azért is hívjuk már bavvacknak, mert mindig fintorog tőle.Kép

Egyébként néha Ákosnak bármit adhatok, érdeklik az új ízek stb. Néha pedig csak és kizárólag a régi ízeket fogadja el.Kép

Zitmi,
örülök, hogy jól vannak a lányok.Kép Nagyon drukkoltam, hogy ne kelljen az antib.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Zsuba,
nagyon sajnálom, hogy ilyeneken mész keresztül! Valahol meg tudom érteni, hogy mit érzel, mert én sem vagyok egészséges és ebből sok hátrányom származik. Nem úgy van, hogy megfogom a gyereket és elindulok vele! Kép Mi most költöztünk be Pestre és nagyon készültem a mai talira, de nem tudtunk elmenni, mert úgy néz ki engem is utolért a vírus! Kép Fáj a torkom, a fejem. Én is sokszor érzem úgy hogy kilógok a társaságból mivel Martin nem is tavasszal született, szinte semmilyen témához nem tudok hozzászólni, nem tudok mások kérdéseire válaszolni, mert mi még nem éltük meg!

Ildi,
szorítok, hogy végre rendeződjenek körülöttetek a dolgok! Írd meg ha tudunk valahol találkozni, hogy a sapit odaadjam! Mi sem mentünk a talira már fennt írtam miért, pedig Jimbonéval együtt mentünk volna és nagyon készültünk rá! Ráadásul ma megkapta Martin a 3 hós oltását! Kép Amikor megkapta nem sírt nagyon, de most nem tudom megvígasztalni! Kép Kapott már kúpot is, de nem segít, nem alszik! És hiába tartom a kezemben most is ordít, egyre jobban. Cici sem kell neki, cumi sem! Már nem tudom mit csináljak vele! Meddig fog ez tartani, mert már ki vagyok készülve, már én is vele bőgök!Kép Kép

Jégvirág,
nagyon aranyos Gréti! A hozzátápláláshoz nem tudok mit mondani csak sok sikert kívánni hozzá!
berkiadri
 
 


Sziasztok!

Csak egy csókra jöttem.Kép

Hiányoztok, de most csak egy másik topikba írtam - tegnap este, és ma.

Majd jövök, de én vmit. nagyon elszúrok, mert sosincs időm már, pedig sokkal jobban szeretnék "veletek lenni", mint sok teendőmet (semmi extra, kis munka, háztartás, vendégek stb.) végezni.

Amire emlékszem:
Magyar mint idegen nyelv szak csak magyarosoknak van, és felvételi követelmény egy C középfokú; 2 éves kiegészítő.

A gyerekek és anyukáik gyönyörűek!

Nekem is karácsonyi hangulatom van!
Én is imádok kézzel készíteni - még a karácsonyi képeslapok is ilyenek lesznek nálunk...remélem.

Kocsit sajnálom én is.

A család-dologban (Vízimanó barátai) nálam vérmesebb kevés van!
HÁNYINGERKép

És mindenkitől bocsi, h. csak így kutyafuttában, jövök!
Hiányoztok!!!

Zsuzsa,
a fősulin 4 évig szobatársnőm volt - és barátnőm - egy krézi majsai lány (azóta asszony). Bár iszonyúan nem normális (átlagos, hétköznapi, tucat stb. ) és ezt néhányan nem bírták, én a mai napig nagyon szeretem, csak a távolság és a hétköznapok nyírják a kapcsolatokat is.

Üdv:
Bp.-nek, vidéknek, Amerikának, Szegednek, Majsának!KépKépKép

vAdri
Vendég
 


Zsuzsa,
nekünk volt egy évfolyamtársunk, aki siketnéma volt, és teljesen beilleszkedett, járt velünk bulizni, mi elfogadtuk, hogy ő ilyen, és nekem sose jutott eszembe bármilyen rossz gondolat vele kapcsolatban.Kép Csak sejteni tudom milyen rossz ez neked, de ugye tudod, hogy ettől ugyanolyan vagy mint mi?Kép Most azon agyalok, hogy ne legyek félreérthető, mert nem bántani akarok a hozzászólásommal, csak egy kicsit megsimogatni téged, de nem tudom, hogy ez hogyan megy át. Remélem meg és nem félreérted amit írni akartam.

vAdri,
Vezso javasolta a 48 órás napotKépKépKép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Jólvan, szépen kihalt tőlem a topic.Kép

Ma már lehet, hogy nem leszek, mert apa csak későn jön haza és egyedül kell birkóznom mini TájfunnalKépKép

Remélem mindenki jól érezte magát a találkozón.Kép

Kép

Kép
vizimano
 
 


Zsuba
Ezert igenis irni irni, eldicsekedni a joval es kiirni a rosszat, es sztem senkit nem zavar ha esetleg nem szolsz hozza valamihez, az az igazasag mar olyan sokan vagyunk hogy en sem tudok mindenkit kovetni, foleg akikkel meg nem taliztam.
Kingu elolvastad?
Reka


Kép
vaktyuk
 
 


Jégvirág
köszi az autótKépéőben mkor kapjuk meg?Kép
Tünéri GrétiKép

Zsuba
Na csak,hogy írtál,látod a sok kedves hozzászólást.Valóban szinte mindenki rezte már itt ezt,hogy nem figyelnek rá mindig,de ez van,sokan vagyunk,mindig van egy-két emer akire számíthatsz.Kép
Sajnálom a hallásodat,de ettől te semmivel nem vagy kevesebb,mint más,sőt több.Kép
Tudom egyszer kis tinik,kamaszok lesznek a gyerkőcök,de hát ez van,nem lehetnek mindig újszülöttekKépKtartás a kölkökhöz.AnyósKépno comment.És minden kis és nagy betegnek jobbulást.Te pedig nézesd meg a csuklód minél előbb.

Vizimanó
eltakartam Maja szemét,hogy ne olvassa el,hogy Ákosnak tetszik Gréti,nehogy nekem itt hisztizzen miatta.Kép

Ma voltunk 6 hós mérésen 6610 gramm és 65 cm hivatalosan Maja bébi,végig vigyorgott,mert jól megcsikizték és körülötte ugráltok,jól lefárasztották,még mindig alszikKép
Ma kapott zöldségpürét és lekiabálta a hajamat,mert fújni kellett eleg volt és ő kérte azonnal,aztán nem lett elég akkor még kapott desszertet is azt is megette,tud burkolni a drágaKép

Vadri
az autó a miénk,köszönöm az együttérzést nekd isKép

Timurr
Vendég
 


Most csak gyorsan bejelentkezem, aztán később lesz pár kép is a taliról. Örülök, hogy végre én is megismerhettem néhány anyukát a topikbólKép. Olyan gyorsan elszaladt az idő. Hazafelé a buszon jutott csak eszembe, hogy még a szállodás talira vittem volna a saját készítésű lepkematricáimat, amelyeket ma is elvittem, csak elfelejtettem átadniKép...Majd legközelebb újra viszem, remélem, akkor nem lesz ilyen szita az agyam.
Még olyan szívesen beszélgettem volna veletek,de mire belejöttem volna a társalgásba, véget is ért a találkozó. Igaz, én később értem oda. De így is sajnálom, hogy néhány anyukával csak pár szót tudtam váltani. Remélem, a következő alkalommal tudjuk majd pótolni.
Köszönjük a lehetőséget, hogy mi is ott lehettünk, olyan aranyosak voltak a babákKép!

Majd jövök még, de most mind2 lányom az ölemben nyűgösködik, mennem kell...
zitmi
 
 


Sziasztok!

Zsuba
Végre-végre írtál!! Én nagyon örülök neki, bár látom, hogy szomorú vagy ill rosszabb periódusban vagy. Biztos vagyok benne, hogy segít az, ha írsz a topikba, azért is mert segítenénk, ahogy csak tudunk, ha tudjuk, hogy segítenünk kell. Ezt most jó zavarosan írtam, de remélem érted Kép
Hasonlóan hozzád, nem szívesen írok, ha bajom van. Most bevallom, volt egy iszonyú hosszú depressziós időszakom, ami kb 3 hete ért véget. Rengeteget sírtam, még öngyilkos gondolataim is voltak, kimerültek voltunk, pont a nagyobb lányokkal is iskolai gondok voltak. Külön-külön egyik probléma sem volt olyan szörnyű, de így egyben, igen. meg én pl nem szeretek anyagi dolgokról sem beszélni, de ebből a szempontból is nehéz időszakunk van. Stb stb. Meg kövérnek és nem nőiesnek is éreztem , érzem magam, plusz a kolléganőim sem hívnak, csak én őket, úgy érzem néha, hogy már nem is tudok dolgozni, semmi önbizalmam stb. Ide viszont szívesen jöttem, mégha nem is írtam le mindent, csak úgy szélmentén, mert a többi lány barátsága és segítőkészsége olyan sokat segített mindig. Nem
áshatom el magam, ha bajom van, mert sosem jövök ki belőle és muszáj.
Minden apróság érdekes, kisváros vagy nem kisváros, ott is történnek dolgok, meg eleve Veled történik nap mint nap egy csomó minden. Pl bár nem topik téma, de engem érdekel minden, ami a kamaszkor kapcsán felmerül, a gondok, a megoldások, akár mélben is. Szóval MINDEN érdekes, ami Veled történik. Vizimanó olyan szépen írta ezt meg, minden ember egy- egy csoda.
Néha én is érzem, hogy minek is írogatok ide, meg ki tudja ki olvassa a topiktársakon kívűl, de végül is, aki nem kíváncsi rám, majd nem olvas. Lehet, hogy ez egy önző álláspont, viszont tök jó ide tartozni. Így éreztem azelőtt is, hogy találkoztam volna bárkivel, komolyan. Meg aztán meglehet, kirándulni megyünk arrafelé, ahol laktok, és jól meglátogatunk. Kép
Szívemből szóltam most Néked KépKépKépKépKép
Vezso
vezso
 
 


Kép
Veronika lányom épp most látja meg az ajándékba kapott szalvétákat, és nagyon-nagyon köszöni!
Lányok, hatalmas örömet szereztetek neki, sírt is, hogy én milyen aranyos mami vagyok, hogy szóltam nektek a szalvétákról. én is sírtam az örömtől, hogy ő így örült, Kép
vezso
 
 


Kép
vezso
 
 


Kép
Zitmi, ezt a képet Nektek küldjük, nézd csak, a lányaim milyen boldogok a tollakkal. Kép
Ez szuper ajándék, honnan lehet ilyet venni? Karácsonyra nagyon ötletes. Kép
Lányok, a tollakat Zitmitől kaptuk, és mindenkinek rá van írva a neve és még pár sor róla. Nagyon szupi tollak!!
Zitmi! KépKÖSZÖNJÜK!!! ÉS MINDENT!!KépKép
Vezso
vezso
 
 


Vezso,
De szép Vero ezen a képen!Kép (Meg amúgy is, csak ez egy nagyon jó kép róla, sztem.)

Zsuba,
Így van, ahogy a többiek írják, hogy ha nem is tudunk érdemben segíteni, de legalább meghallgatunk, és ki tudja, lehet valaki még valami hasznosat is tud mondani.Kép Nagyon kemény időszak lehet ez neked, csodálom, hogy bírod, én már rég leordítottam volna a fejét mindenkinek.Kép De én amúgy is csodállak, hogy ilyen szorgalmasan fejsz még mindig Bazsinak, ezt én tuti nem bírtam volna csinálni.
Remélem hamar meggyógyul mindenki, jut időd neked is orvoshoz menni (jusson ám!), és könnyebb időszak jön nektek is.

Á, egyébként én is "minden olyan minek" hangulatomban vagyok napok óta, kezdek belezöldülni, hogy csak babázok éjjel-nappal, de ma elhatároztam, hogy hétvégén elmegyünk a könyvtárba, és esténként pedig nekikezdek megnézni a párom dvd gyűjteményét, ha már moziba nem tudok elmenni. Úgyhogy megint megpróbálok nem a neten lógni esténként.Kép Csak nem járok ide panaszkodni, mert nekem van a legkevesebb problémám köztetek pillanatnyilag.Kép

KépKép
connie
 
 


Kép
Egy kupac baba, 10-en vannak összesen.
Le kellett őket vetkőztetni, mert igen meleg volt a szobában. Már néhány mama is kezdett vetkőzni Kép sajna, a kép kicsit homályos lett.
vezso
 
 


Zsuba
A többiek már olyan szépen leírták,amit én is gondolok,én csak annyit tudnék hozzátenni,h nagyon örülnék,ha gyakrabban tudnál jönni,minden többgyerekes anyuka hsz-t nagyon szeretem olvasni,mert ti már olyasmit is tudtok,olyan dolgokat is megéltetek amiket mi még nem és nagyon kíváncsi vagyok.Nekem is volt már olyan,h nem kaptam választ a kérdésemre,vagy úgy éreztem,senki nem reagált arra amit írtam,de ennek ellenére nekem nagyon fontos h minden nap bekukkantsak ide,megnézzem kivel mi újság,az már csak hab a tortán,h a talikra is el tudok menniKép
Csatlakozom Vezsóhoz:jönnek a jóidők és majd jól elkirándulunk felétek és persze a többiek felé isKép Kívánom,h mihamarabb megtaláld a lelki békédet,tudom,h most nagyon rossz lehet neked,én is hajlamos vagyok a depresszióra és a negatív gondolatokraKép de egyszer minden rossz véget ér-közhely,de igazKép

Vezso
Így örült a lányzód a szalvétáknak?Én is úgy meghatódtam,olyan aranyosKép Kép

Ildi
Én is benne vagyok egy sétában,nagyon szeretnék találkozni veletek!

Zitmi
Nagyon örülök,h találkoztunk,Virág tüneményes kislány,Vincének is nagyon megdobogtatta a szívétKép

Jégvirág
Gréti nagyon szexiKépAz a mosoly!!Vincének is nagyon tetszik a kép,csettintgetett mikor megláttaKép

Bocsánat,h úgy elrohantam a taliról,de a férjem már kint állt a kocsival,és sietnie kellett,miután hazavitt minket még ügyintéznie kellett menni.

Pviki
Hazafelé is segítettek a babakocsival?Nemsokára(mire leesik a hóKép ) nekem is lesz,kicsit fázom a babakocsis közlekedéstől,de a kendőzés már nagyon macerás lesz. Jégvirág,lécci,lécci,nekem is küldj egy autót és egy jogsit is hozzá,meg egy rakat bátorságot h ki merjek merészkedni a pesti dzsungelbe.Kép

Lesznek képek majd,még javítanom és kicsinyítenem kell.
Sziasztok
Virág
villes
 
 


Vezso,
Helyesbítek,minden képen helyes Vero, és Zsófi is. Én is szeretném tudni, hol lehet ilyen tollat kapni, karácsonyra az Ákos-unokatesóknak tök jó ajándék lenne.

KépKép
connie
 
 


Kép
Zitmi és Virág
vezso
 
 


Kép
Boti (Kingu) és Beni (Patri):
Beni: "Nézzük, mit csinálnak a lányok, egész csinik, nem, neked melyik tetszik?"
Boti: "Még gondolkodom".Kép
vezso
 
 


Kép
Ákos és Dóri, és Rozi is a balszélen
vezso
 
 


Kép
Rozi: "Mamiii, az Ákos már nem szeret engeeeem...Kép"
vezso
 
 


Kép
Ákos: "Rozi, ne keseredj el, nézd, megmutatom mit szereztem Csipettől!"
vezso
 
 


Kép
Rozi: "jajj, most látom, hogy összekarmoltalak! Ne haragudj!"
Ákos: "Hát, jól van, lehet, hogy megbocsátok. Játszunk a csörgővel? De máskor ne karmoljál meg, jó?"
vezso
 
 


jaj, lányok, ki vagyok megint akadva, a 10. kerületi topikban van egy baba, akit hasfájósnak bélyegzett a gyerekdoki, és 4 óránként etetheti csak a mamája. Ahogy beszélgettünk erről, elkezdte többé-kevésbé igény szerint szoptatni, úgy persze 2-3 óránként evett, de egy etetés után megint sírt, és most a dokinéni szerint vissza kell szoktatni a 4 óránkénti evésre. Annyira sajnálom azt a babát, ráadásul ki tudja, mitől fáj a hasa (már ha fáj egyáltalán). Nem is értem, minek megy az ilyen gyerekorvosnak. Mondjuk azt se, hogy a mama meg miért nem informálódik jobban. Olyan rossz, hogy nem tudok semmit se tenni.Kép

KépKép
connie
 
 


Kép
Vidám kép Bernátról Kép
vezso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?