Új privát üzeneted érkezett!

Igen, igen, ezen én is elgondolkoztam, éreztem én, hogy valami kimaradt Kép...szóval meg akartam kérdezni, hogy mivel is indokolja Krizsa doktor bácsi ezt az átjárhatóságit, ha úgyis lombikoznotok kell? Én arra gondolok, hogy itt sem igazán átjárhatóságiról van főleg szó, inkább egy diagnosztikai laparról, kicsit bekukucskálnak, hogy minden rendben van-e. Nem?Bocsika, hogy megrémítettelek Titeket, igazán nem volt szándékomban, oké, mindannyian máshogy éljük meg a dolgokat, biztos igaza van Fannynak is, hogy szerencsém volt, hiszem én is a legrosszabbra voltam felkészülve, ehhez képest nudli volt az egész és lehet, hogy sokan ugyanígy élik meg.
Remélem, és kívánom, hogy ne is legyen rá szükségetek, ez a másik fontos mondat, amit kifelejtettem az előzőből. KépKép
hajnesz
 
 


Ó, látom, kicsit elkéstem az üzimmel, na mindegy, a lényeg az, hogy nagyon nagyon drukkolok Nektek holnapra, hogy végre valóra válhasson az álmotok!!!Kép
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


Apacs!
Hajnesznak tök igaza van amikor nekem nem sikerült az első lombik elküldtek laparra hiszterora, jelszóval hiába lombik még egy csomó minden kiderülhet ott ami gátolhatja a megtapadást, szóval biztos ezért van, ez de ezen már most tényleg ne agyalj. Nemlesz semmire szükség! Próbáljatok meg aludni (ami baromi nehéz ilyenkor) és gondolni arra holnap egy csodálatos álom válik valóra!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Apacs Kép
Mik a hírek?? Itt izgulok!!!!!!
dzsúd
 
 


Még nincs semmi?
hajnesz
 
 


Remélem, ünnepelnek valahol, egy kisvendéglőben mondjuk...
ugye APACS?!?!?!?
dzsúd
 
 


Sziasztok!!
SAJNOS NEM!KépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKép:Kép

Kép
apacs
 
 


elnézést kérek...ebéd körül még sétáltunk egy kicsit a városban, de most hogy hazaértünk eltörött a mécses...Kép
Nagyon nagyon megviselt minket...Most nagyon nehéz....Kép
Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, de most röviden írok, mert nagyon fáj!
Most csak MIATTATOK léptem fel és írtam le ezt a pár sort.FÁJ A SZÍVÜNK::::Kép
Ti tényleg megérdemlitek, hogy írjak!!...ezért írtam, de ne haragudjatok, most röviden ennyi..Kép
Talán este, vagy holnap többet írok
ApacsKép

Kép
apacs
 
 


Apacs!

Tudom milyen nehéz nálam is folyamatosan törik a mécses a lelkem nagyon fáj...
Kitartás,merítsetek erőt egymásból,szeressétek, öleljétek, kényesztessétek egymást,próbáljatok kikapcsolni!!!
Tiszta szívből sajnálom,de előre kell nézni!
puszi nektek!

Viki
Vendég
 


Apacs,
nagyon sajnálom. Sajnos tudom, milyen nehéz most neketek. Sírjátok ki magatokat, az picit segít, az idő meg majd meghozza a megnyugvást és nagyon drukkolok, hogy a következő majd sikeres legyen.

Wish

wish
 
 


Apacs, megértem, ha nem írsz, csak annyira vártuk a jó hírt. Sajnálom és nagyon átérzem a bánatotokat.
hajnesz
 
 


Apacs!
Kép
Át tudom érezni amit most ti éreztek, az biztos most nagyon fáj az embernek, de ahogy Wish is írta az idő majd gyógyítja a sebeket. Bármilyen nehéz is most ezt elhinni is, de hidd el van fény az alagút végén és megint egy nagy kő arrébment és egyre közelebb kerültök a célhoz, csak próbáljatok meg bízni benne!

Azért tényleg mostmár nagyon elég volt ebből a nem sikerül szériából!!!!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Apacs!
Én is nagyon sajnálom hogy nem sikerült, de ne adjátok fel semmiképp!!
Most kicsit összeszeditek magatokat és aztán újra nekifogtok. Annyi párt ismerek, akiknek sikerült.
Engem is ez "doppingol"...
Egyszer sikerülnie kell!!
lillus
 
 


Apacs,
sajnálom nagyon, teljes szívemből.
Csak azt tudnám leírni, amit a többiek is.
Öleljétek egymást és szorítsátok egymás kezét.
Lesz ott még Baba. Kell lennie.
Ahogy a Lányoknak is lesz.
Jönnie kell most már egy jó szériának is.

sok puszi Mindenkinek,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Apacs!

Teljesen megértelek benneteket, mi szombaton éltük át ugyanezt sajnos.Tudjuk milyen nehéz, de másnap már másképp fogjátok látni, legalábbis előttünk már a következő alkalom lebeg és nagyon bízunk benne hogy sikerül, mert sikerülnie kell valamikor. Mindenkinek lehet és lesz is gyereke csak nehéz kivárni. Én is azt szoktam mondani, ha előre vki megmondaná, hogy ekkor és ekkor fog sikerülni, akkor sokkal könnyebb lenne venni az akadályokat, de ez nem ilyen egyszerű. A baráti körünkben, családban mindenki babát vár, vagy vannak gyerekeik és nap mint nap ezzel szembesülni nehéz.Nálunk egyikünknek sincs semmilyen szervi baja, a hormonok is rendeben vannak mégsem jön össze 2000 óta....5 éve! Ismeretlen eredetű meddőség, mondják...hát köszi szépen. Az igazság az, hogy mi nem vártunk semmire, az esküvőnk óta nem védekezünk, azóta már lett mindenünk, lakás, autó, nagyon szeretjük egymást csak a baba hiányzik, de az nagyon az életünkből.Bízzatok magatokban, egymásban, ahogy mi is tesszük és a kitartás meghozza majd a gyümölcsét meglátjátok!!Egyszer eljön a mi időnk is ( mégpedig jövőre, az pedig már olyan közel van ).

Sziasztok,
Andi
andi31
 
 


Sziasztok!
Tudjátok TI is meg tudjátok pityeregtetni az embert!!KépKép
DE EZ CSAK AZÉRT VAN MERT TI NAGYON ÉRTÉKES ÖSZÍNTE EMBEREK VAGYTOK!!!!!!
Nagyon szépen köszönjük, hogy ilyen gyorsan ilyen sok bíztatást kaptunk...
Párom most kelt fel nem rég...aludt egy kicsit..Én meg bele temetkeztem a kerti munkába...Kép
Most , hogy bekapcsoltuk a gépet....hát nagyon jó érzés, hogy itt a neten ilyen FANTASZTIKUS csapatcsoportarátok vannak...és azt hiszem így együtt könnyebben meg lehet élni a nehézségeket, és hála az égnek az első táblázatban lévők tartják a 2. táb. lévőkben a lelket!
VAN KIÚT! és fel fogjuk emelni a fejünket...csak nehéz...
Na befejezem mert "levesedik" a szemem...Kép
Sziasztok!
MINDENKINEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Bár csak ilyen emberekből álna az egész ország!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Apacs

Kép
apacs
 
 


Apacs!
Nekem is sokat szokott segíteni amikor itt mindig találok egy-két jó szót.
Azért itt azért is más,mert itt mindenki átélte egyszer-kétszer ezt az érzést és tudjuk ilyenkor mennyire fájdalmas minden. De ezért is tudlak bíztatni titeket van fény az alagút végén, még akkor is amikor mi nem látjuk.
Fáj ez az egész, mert hogyne fájna, de hidd el TI MINDENT MEGTETTETEK A SIKERÉRT CSAK MÉG SAJNOS NEM JÖTT EL A TI IDÕTÖK!!!!!
De ahogy montad a felső tábla is szépen szokott hizni és ez ezután sem lesz másképpen!

Fanni!
Szuri megy ezerrel gondolom. CSak ügyesen meglátod elfogynak ezek is szépen sorban.



Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Apacs!
Még valami most jutott eszembe a legszebb az egész csapatunkban az amikor rádöbbensz tényleg gondolnak rád. Nekem amikor a transzferem volt (pont előtte cseréltünk Dzsúddal telcsiszámot, hogy ha van vele valami megírja) annyira jó érzés volt hogy mikor jöttem ki azzal várt a párom hogy Dzsúd keresett hogy mi van velem. Ismeretlenül is gondolnak rám és szorítanak nekem... ez nagyon jó!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Igazad van tudom....most nehéz..ez is biztos..
Igen!nagyon jól esik, hogy TI is gondoltok ránk...és fordítva....
Mindent köszönünk..!
A Többiek is írjanak, hogy Kivel mi van!!légyszi-légyszi...jó híreket szeretnénk hallani...!Kép
A.

Kép
apacs
 
 


Kép

Mindenkinek szép álmokat!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Apacs,
nagyon szégyellem, hogy nem jelentkeztem tegnap, de sajnos nem jutottam netközelbe... Én is tiszta szívemből sajnálom, hogy ezalkalommal nem sikerült Nektek, de higgyétek el, eljön a Ti időtök is, "csak" ki kell várni, és ez a legnehezebb... Csakúgy mint Andinál, nálunk is hasonló a szitu, épp tegnap voltunk egy családi-baráti szülinapi buliban, ahol összesen 5 kisgyerek volt (+1 a pocakban)6 hónapos és 3 éves kor között, és annyira édesek voltak, hogy a szívem szakadt meg... Szóval, csak előre nézzetek és bízzatok nagyon, Nektek is SIKERÜLNI FOG!!!

Zsebi,
igen, szúrok ezerrel, holnap reggel ismét vérvétel, hogy mehetnek-e a stimus szurik is... (kíváncsi leszek, mert még nem jött meg..)

Vikimi,
Rajtad a világ szeme, mutasd meg nekünk, hogy igenis megéri a rengeteg szuri és bizonytalanság, mert lesz gyümölcse a gyötrelmeinknek!!!

Puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Kép
Ez a véleményem a holnapi munkanapról!

Vikimi!
Kép
Ez a te szerencsemacid, holnapra! NAgyon nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Vikimi,
Remélem, Veled el is kezdjük a jó szériát!!!

gyere a hírekkel!
Dzsúd
dzsúd
 
 


Apacs!
nagyon sajnálom!
Ti mindent megtettetek. Sajnos a milrtekre sosem kapunk választ, így jobb, ha nem is gyötritek magatokat ilyesmivel!!!

Csak előre szabad nézni és bizakodni kell, hogy legközelebb sikerül!
Drukkolok nagyon, hogy mielőbb kiheverjétek ezt a traumát!

VikimiKép
Neked is drukkolok és nagyon várom a híreket!
Stella

Kép
stella9
 
 


Mi újság Vikimi???
Rajtad a világ szeme!,-))

Nekem sajnos nem nőnek a petéim maguktól, úgyhogy a novemberi beültetés a következő hónapra lett halasztva és akkor kapok valami rásegítést.
Végülis nincs dráma, csak kitolódik a dolog, mégis kicsit elkeseredtem....
Na de majd decemberben!!!

Apacs!
Remélem már jobb a kedvetek, mint szombaton!
Kiszomorkodtátok magatokat és bizakodva néztek előre. Ugye??

Lillus
lillus
 
 


Sziasztok Lányok!!!!!!!!

Beigazolódott amit már éreztem.Sajnos nem.
kicsit el vagyok keseredve,viszont annak örülök hogy bizonyosságot nyerhettem hogy elindult a terhesség, de valahol megállt nem fejlődött tovább.A következő lombiknál ezek szerint nagyobb esélyekkel indulhatok.
Most egy kicsit rossz,de nem sírok,fáj az anélkül is.Kicsit megkönnyebbültem hogy nem kell bizonytalanságban tengetni napjaimat.Alig várom hogy ismét kezdhessük.Miért kell várni?
Ma voltam a tb-nél kértem egyszeri gyógyszersegélyhez nyomtatványt és eltartott biztosított bejelentő lapot(a férjem által leszek biztosítva)egész sok mindent intéztem ma.
A 2006-os év a mi évünk lesz!!!!!Mindenki babás lesz aki 2005-ben nem lett!!!!!!!!!!!
Majd még jelentkezek.
KépPuszi nektek!Kép
Viki
Vendég
 


Viki!
Sajnálom, hogy nem jött össze! De az tényleg bíztató, hogy elindult!
Remélem legközelebb kitartóbb lesz!!!

TB-s előírás, hogy 3 hónapnak el kell telnie Kép!
Drukkolok a 2006-os babásodáshoz, de addig is... még bejöhet egy 2005-ös spontán!!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!
Nagyon sajnálom az újabb rossz híreket...
Nagyon jó lett volna kicsit örülni a más jó hírének...
Ez van...Mi keresgéjük a hibát, de nem találjuk magunkban...
Lillus!
az 1 hónap így az év végi hajrában talán kicsit gyorsabban telik...
még nem szomorkodtuk ki magunkat....esténként még.még...
Vikimi!
Nagyon sajnálo és át tudom érezni, hogy mit érzel...
Már mi is beleéltük talán magunkat...ezért még nehezebb..
Mi is úgy vagyunk, hogy minden megvan..lakás..autó...stb...csak 1 dolog a legnagyobb hiányzik...
Most belemerülünk a munkába...talán ez most jó is...kell is...
a 3 hónap sok, de kell a szervezetnek a helyreállásához...
Mindenkinek üdv....
Apacs.

Kép
apacs
 
 


Vikimi, sajnálom. Kép Annak viszont örülök, hogy nem tört meg (annyira) és továbbra is optimista maradtál! Le a kalappal Előtted! Kép
Úgy legyen, ahogy mondod, 2006 meghozza mindannyiunknak a várva várt csodát!!! KépKép
hajnesz
 
 


Ezek szerint nem indult be a sikerszéria....
Szomorúan olvastam a hireid Vikimi. Sajnálom én is.
De igazad van, belehúzunk és 2006-ban mindenkinek sikerülni fog! Adja Isten, hogy igazad legyen...
lillus
 
 


VikimiKép
Sajnálom, olyan jó lett volna, ha valakinek végre sikerül megint...
De én is azt mondom előre 2006-ba, az lesz a mi évünk, ha már ez nem lehetett!!!

wish
 
 


Vikimi,
Ölellek nagyon.
És maradj mindig ilyen optimista!!!

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz hírekre jöttem vissza. Az elmúlt két hétben nem nagyon tudtam netezni, valami nem működött. Igyekeztem visszaolvasni, bár egy kicsit képzavarban vagyok, de mindent bepótolok.
Dzsúd!
Neked mikor vették le a vért az AFP-hez? Betöltöttük a 16-ot, szerdán megyek doktorhoz. Te kenegetted valamivel a pocidat, most már igen növésnek indult, nem szeretném ha nagyon becsíkozódna ( csíkosodjanak a tesztek )!
Zsebi!
Fotót még nem tudok feltenni, a következő uh-t már felteszem. A táblát ha módosítod, beírod a szül. várható idejét??? 2006.ápr.24. Köszike!

Kép

Kép
hel29
 
 


Vikimi!
El se tudom mondani mennyire szomorú vagyok. Pedig én annyira bíztam benne. Annak viszont örülök, hogy látsz előre, ezt csak így lehet csinálni!
Kép

Apacs!
Én is a munkába menekültem ez nekem eddig bevált.
Ami még nagyon jó a lelkemnek megjöttek a karácsonyi cuccok az áruházba és ma is már vettem karácsonyi ajándékokat. Szépen kitaláltam már mindenkinek az ajándékot márcsak be kell szerezni őket. Remélem mindenki örülni fog neki!


Dzsúd!
Új képek a picikről? Nem lehet velük betelni! Hogy vagytok?

Helga!
A köv firsítsésnél benne lesz, de ma nem teszem fel mert utálok alura sorolni valakit.
Hogy vagy? Név még nincs?

Lányok! Zozonak drukkoljunk már nem sok van hátra neki!!!!!! Elvileg nov. 14 és az már igencsak itt van. Fú de izgulok! Az év utolsó babája aki még 2006-ban meglátja a napvilágot!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


HelgaKép
Én babaolajat vettem és azzal kenegetem a pocimat, amióta elkezdett nőni.
Bár még nem akkora, hogy csíkosodjon, de nem is érzem, hogy feszülne a bőr. De ki tudja mit hoz a jövő!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok,
elkezdték valakinak a stimut, még azelőtt, hogy megjött? Nálam elég furcsa szitu állt elő: nekem kb.33/34 napos ciklusaim voltak mindig is, ez most is tartja magát, bár már a 30. cnapon vagyok és görcsölök is, még mindig nem jött meg. Pénteken vettek vért, mert elvileg szombattól mentek volna a szurik, de akkor még 242 volt az ösztradiol. Tegnap ismét volt vérvétel, és mivel bedöglött a gép és nem lett eredmény, azt mondták, hogy kezdjem el és majd ma megbeszéljük, mi legyen. Az ösztradiol bár már lement, még mindig magas (190) de azt mondta a dokim, ha már elkezdtük tegnap, akkor menjen is tovább, nem baj, ha magasabb az érték. És ha esetleg még mindig 1-2 nap múlva jön csak meg, az nem befolyásolja a méhnyálkahárty fejlődését meg a peteérést? Nektek olyan sok tapasztalatototk van, bízom benne, hogy valakinek van vmi hasznos infoja. Előre is köszi!

Vikimi,
néhány órája írtam Neked, de úgy tűnik, elfelejtettem feltöteni az üzit :-( Nagyon sajnálom a Veled történteket, de bizz a jövőben, nagyon bíztató, hogy megindult legalább a terhesség és hidd el, legközelebb sikerülni fog!

Üdv mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


FanniKép
Ha long protokollon vagy, akkor az előző ciklus végén kell kezdeni, de akkor még más gyógyszerekkel.
Milyen gyógyszereket kapsz?
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia Stella,
Suprefact a ciklus 21.napjától (ez megy végig, állítólag ez nyomja le az ösztradiol szintet), ill.tegnaptól Puregon (1) ill. Merional (2).
Ismered ezeket?
Köszi, puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok,
azt még tudja esetleg valaki, hogy a Puregon Pen esetében is mindig új tűt kell használni?
Tegnap egy doktornő, aki beadta nekem, azt mondta,hogy szerinte annál nem feltétlen kell mindig új tűt használni, viszont a leírásában az áll, hogy igen.
Bocsi, hogy ennyi hülyeséget kérdezek.
Fanni
fanny1
 
 


Fanni, mindig cseréld ki a tűt!!! Nekem elég bizarr, amit a dokinő mondott. De ha vagy olyan merész, hogy nem cserélgeted, jó alaposan fertőtlenítsd le! Kép
hajnesz
 
 


Fanni!
Nekem azt mondták a gonal penre hogy mivel csak én használom nem mindig kell cserélni a tűt, de szerintem azért az úgy steril, nem egy nagy munka kicserélni.

Az első kérédsere nem tudom a választ. Nekem is long szokott lenni a 19. naptól szurtam magam (a ciklusom rövidebb és ezért) de mindig meg kellett várni hogy megjöjjön, szóval nem tudok segíteni. Kép
De biztos rendben van így ha a doki azt mondta. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!!!!!!!!!!!!!

Én a sára mezőbe akarok kerülni!Kép
2006-ban mindenki felkerül a sárga mezőbe!!!!!!!!!
Hogy vagy?Én is olyan szívesen dolgoznék,de most új munkahelyet nem tudnék bevállalni a lombikok miatt.A régi főnököm is inkább nem hosszabbította meg a szerződésemet akkor mit várhatnék egy újtól?
mit dolgozol?Azon kívül hogy ilyen szép táblázatot készítesz nekünk?

Hátha nem haragszanak meg AlexékKép,de ők is most kezdik a 2.lombikot,kb.hétfőn lesz a punkció.Nagyon nagyon szorítok nekik!Õk 2005-ös babások lesznek!!!!!!!!

Fanni!
Nekem az első long protokol volt és nekem nem kellett megvárni a menszeszt,ami kicsit késett is de ez bele volt kalkulálva.Igaz nekem a long nem vált be mert el sem jutottam a transzferig.
A tűkről annyit,hogy feltétlenül cseréld mert sosem lehet tudni,hogy milyen fertőzés kerül rá,akár a levegőből akár véletlenül a kezedről!!!!!!!!!!Fő a biztonság.Nekem már gyulladt be szuri és nagyon fáj...lehet ezért is ment fel a lázam 38.5-re és lehet ezért nem sikerült a long programom...ezt már nem tudom meg!Tehát:[color=#ff0000]

Mindenkinek minden jót!!!Kép
A csoda velünk is megtörténhet!!!!
Ugye???Kép
Vendég
 


Vikimi!
Te tartod velük a kapcsolatot? Betettem őket felülre a táblába, remélem most sikerrel járnak. Ha beszélsz velük szorítunk és várjuk őket, ha gondolják!

Azért én is bevállalnék még egy idén kezdődő terhességet, de erre vajmi kevés az esélyem......Kép

Hát én ilyen adminisztratív doglokat csinálok, nem túl érdekes, de én imádom, mindig van új kihívás benne. És te?

Természetesen a csoda megtörténhet és meg is fog történi csak ki kell várnunk!

Kép

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish!
Úgy látszik a Te esetedben nem tudok túljutni hogy a 3. nem sikerült, mert úgyan lejebb raktalak Kép Kép Kép de nem írtam oda ezt ebben az esetben nagyon ronda négyes számot.

Kép

Lányok azért ez elég durva kinézet hogy már négyünknek a negyedik lombik jön, fú még belegondolni is rossz!

Hajnesz!
Te mikor mész a következőre? Januárban, vagy még ápolod a lelkedet egy picit?Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziaszok,
Vikimi,Zsebi,Hajnesz,Steilla,
nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat és a bíztatást. (otthon bedöglött a net, úgyhogy egyenlőre csak a munkahelyemről tudok jelentkezni) Hát, szurik mennek ezerrel, még mindig nem jött meg, úgyhogy kíváncsian várom a pénteki UH-t. Az az igazság, hogy én nagyon bizakodva vágtam neki ennek az egész hercehurcának, de egyre több bennem a kétség...
Na, de fel a fejjel, majd meglátjuk!
Puszi mindenkinek!
fanny1
 
 


Zsebi!

Igen tartom velük a kapcsolatot,ők a lombikbaba oldalra írnak mostanában.Remélem náluk sikerül a 2005-ös baba!
Én tanár vagyok,azaz most papíron munkanélküli már nyár óta.most szeretném beadni az egyszeri gyógyszersegélyhez a kérvényt,remélem megértő fülekre találok és támogatnak egy kicsit.Ránkférne.

Fanny!
Ne izgulj minden rendben lesz a doki tudja mit csinál!!!Jó szurkálást!
Én is alig várom hogy ismét szurkálhassam magam...
Vendég
 


FanniKép
Csak hallomásból ismerem ezeket a szurikat, én másokat kaptam.
De bízz a dokidban, ő tudja mit csinál!
Ha kételyeid vannak kérdezz rá mindenre!!

ZozoKép
Nagyon drukkolok nektek!!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsebi, igen, valamikor év elején szeretnék babásodni Kép, most úgy érzem, elég lesz ennyi pihi, még meglátom, hogy alakul. A talpmasszőröm szerint egy évet ki kéne hagynom, de arra képtelen vagyok, az azt jelentené, hogy jövő júniusban kezdeném csak a fogigátlót...Ha valaki garantálná, hogy közben spontán jönne a bébi, hát akkor esetleg el tudnám viselni a várakozást Kép, de így ez irdatlanul hosszú időnek tűnik. Tudom, hogy ez nem jó hozzáállás, mert azt jelenti, hogy egyfolytában ezen pörög az agyam, nem tudom kikapcsolni, és ez ugye pszichikailag pont nem tesz jót a babára való készülésnek, de abban is biztos vagyok, hogy ez jövő ilyenkor is ugyanúgy bennem lenne, ezt képtelenség kikapcsolni, akkor meg semmi értelme sokáig várni, nem? Kép

Fanni, sajnos én sem voltam még ilyen helyzetben, de a dokid biztos tudja, mit csinál. Pénteken kiderül és remélem, megnyugtat, hogy minden rendben. Én mindhárom szurit kaptam, de úgy, hogy 2 Puregon-1 Merional vagy Suprefact és Puregon.
Drukkolok a pénteki uh-hoz!!! És tényleg faggasd ki jól a dokidat!!! Te jársz a Nyírőbe, ugye? Ha én is most lombikoznék, lehet, még találkoznánk is! Kép
hajnesz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?