Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Kata, nov.9-én a játszin szopis előadás van, megbeszéltük a csajokkal, hogy akinek van kedve és tud menni, az ott lesz és talizhatunk. Tudsz jönni délelőtt? Sztem kb. egyidősek vagyunk. De van még egy tippem Kép Dobó?

Gabi, Balogh Tibornál 4 éve és 2 hónapja is elvileg nála, csak nyaralt, így az ügyeletesnél, de Barna Péterrel is nagyon meg voltam elégedve. Én is szívesen gondolok vissza. Másodszorra is ugyanazt a szülésznőt választottam, gátvédelemmel szültem és nagyon tetszett, hogy a természetesség hívei, nem nyomják már a küszöbnél az ember kezébe az infúziót stb.

Réka, persze, ott is a Dévény mórszer szerint dolgoznak. Holnap felhívom az Edit és megkérdezem, h. ki csinálja és a tel.számot is elkérem.
Csolnokra 4 hónapos kortól lehet járni? Engem az a családos dolog is érdekelne.
Nagyon édik a fiaid. Márk ugyanazon az napon született, mint az én kicsi fiam. Kép

Szilvi, a suli mondta, hogy vissza kell menned dolgozni?

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok! Szép estét!
Ildi! Sajnos nov.9-én nekem nem jó, de ha esetleg lesz máskor is, szívesen mennék! Oda csak azok mehetnek, akik még szoptatnak, mert nekem már egyik sem szopik, sajnos?! Kép Én 1996-ban érettségiztem, de nem a Dobóban. Amúgy nekem is van egy tippem. Nem Ti kerestetek lakást pár évvel ezelőtt?

Kép
Kép
kata_77
 
 


Kata, Mondom én, hogy egyidősek vagyunk. Kép én sem a Dobóban, csak azt gondoltam, hogy a barátnőm volt az osztálytársad... hehe.
Sajna, h. nem jó a nov. 9., de majd legközelebb. Most, hogy így felsoroltam magamban a lehetőségeket, megvan! Kép hát azt most így hirtelen nemtom, hogy téged honnan ismerlek külön, de a férjed ismerem és így mind a négyeteket. Kép A féred neve ugyanaz, mint a levesé ugye? (Ezer bocsi a hasonlítgatásért, csak nem akartam leírni, hátha nem szeretnétek) És van valami abban is, amit írtál... Kép

húúú, nagyon belejöttem én ebbe az ismerettség dologba. Kép
Ecsv, ha minden igaz, akkor mi is szoktunk egymásnak köszönni az utcán, de igazából én a húgodat ismerem.
Mesélj az usziról valamit. Köszi.

Jó éjszkát. I.
ilduska
 
 

 
 

Sziasztok! Jó reggelt!

Szia Ildi!
Talált, süllyedt! Amúgy akkor találtatok lakást? Babóca mennyi idős? Nekünk 2,5 éves a lány és 1 éves lesz a fiú.
Amúgy van képem, amin kb. 8-9 éves vagy. Ha egyszer találkozunk, megmutatom. Szerintem Te vagy!
További szép napot! Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok, mi most utazunk el egy hetre anyuhoz . Biztos jo lesz. Csakhat annyi a cucc.Mindegy.
Szep hetet nektek, szep idot.
A sallal hogy allnak a gyerekek?
Amugy jol vagyuk, Petinek nagyon jo az etvagya, ejjel tobbszor szopik, akkor tobbet mint napkozben. Nappal rovid ideig, mar mas erdekli. A kenyerhejat nagyon szereti. A vedono meg a liszterzekenyseget magyarazza. MIndegy.
Rahel
rahel
 
 


Sziasztok!
Ilduska!
Igen, a suliban a gazdaságis mondta, hogy jó lenne, ha visszamennék, legalább 1 évre. Ugyanis időközben elvégeztem az egyetemet is (utolsó félévet Dorka mellett) és csak akkor számolják a gyedet meg a többit az új besorolásom alapján. Hát, ez van!
Kata, Ildus!
Jól öszehoztátok ezt az ismerkedést! :-))
Szép napot Mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Kata,
köszönöm a számot!

Ilduska,
neked is köszi előre is. Az a lila épület nem az, ahol a fallabda is volt/van?
Tök jó, hogy egyidősek a fiaink. Kép
Igen, 4 hónapos kortól lehet járni az usziba, de minket bevesznek hamarabb a hipotonia miatt. HA szeretnétek járni, azért kérdezd meg, azt mondta a Gyuri, hogy ha elég fejlett a baba, akkor elvileg hamarabb is elkezdhetik.

Ecsv,
De igen, a Dobóba jártam, 1995-ben végeztem. Lehet, hogy ismerjük egymást? Nincs fent albumod a neteten? Te mikor végeztél és melyik osztályba jártál?

Jamina,
Szaffi mennyi idő alatt jött rendbe és mikor vették észre nála, hogy hipoton? Amúgy szerintem Martin is az volt, csak nála nem vették még észre, mert nem volt olyan mértékű, mint Márknál. A kiskönyvében benne is van, hogy gyenge nyaki tónus, és emlékszem, hogy ő is nagyon sokára tudta csak hason emelni a fejét és a kezeit is kicsit furcsán mozgatta. De teljesen rendben van, nem lett sete-suta mozgású Kép (Tókos mondta, hogy akiket nem kezelnek rendesen, azok ilyenek lehetnek) Kép

Réka
remka
 
 


Sziasztok!Ilduska:Innen jártál fel orvoshoz?És a szülés napján hogy volt?Azért érdeklődök csak mert szeretnék még babát/egyenlőre csak én?!/,de nagyon ragaszkodom a BS.-hoz,na meg a szentimréhez.Hogy lehet összehozni ilyen távolságból,hogy időbe felérjen az ember,ha eljön a "nagy nap"?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Réka,
sztem Szaffi nem is volt ,,igazi" hipotón, én legalábbis nem vettem észre rajta semmi extrát. csak amikor Ádit vittük kontrollra Pestre, kértük, nézzék meg a kicsi lányt is, és akkor mondták, hogy szerintük az, és mutatták a tornát -ja, volt egy koponyaröntgen is.
Ekkor kb. úgy 3-4 hónapos lehetett.

Tókost ma hívtam, mert Szaffi csupa láz, de nincs Esztergomban Kép

Kata,
szopis csoportba bárki jöhet, nem kell, hogy szoptass még/már. Szaffi is abbahagyta már pár hónapja, mégis elviszem Kép
jamina
 
 


Sziasztok!
Olyan jó, hogy ilyen sokan lettünk, így a miénk az egyik legaktívabb topic.:-))
Szép napot Mindenkinek!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,

Kata, de jó, h. összejött az ismerettség Kép Az volt a baj, h. először a neved mellé egy másik Kata arca ugrott be Kép teljesen meg vagyok zavarodva, keveset alszom mostanság, de most már minden ok. Kép A gyerkőcök: 4 éves és 10 hetes. Milyen képed van rólam??? Ja, a lakás... semmi, azóta sem nyertünk a lottón sajna.

Réka, Felhívtam a barátnőm, Õk is a Takács Erikához járnak. Az a lila/rózsaszín nagy ház, most festették újra nem régen. Nem ahol fallabda van, hanem alatta. A fallabdához a Királyok Fogadója Étteremnél kell bemenni, ez az alatt van. Tuti megtalálod, nem nehéz. Azt mondja, hogy az ajtóra ki van írva, hogy melyik gyógytornász mikor van. Õ a deveny.hu -n érdeklődött először, aztán felhívta a dévény központot és ott mondtak neki 2 telefonszámot Esztergomban. A Takács Erika volt az egyik. Az első találkozáskor 1500Ft-ot kért, utána 1300 Ft/alkalom és 1 foglalkozás fél óra. Kicsit meglepődtem, mert elég drágának tartom, dehát a gyerek érdekében mindent! Azt mondja, hogy nagyon hatásos már az első alkalom után csinált a gyerek új dolgokat és minen alkalom után egyre ügyesebb.

Folytatás köv. ... , nem jutok ide 5 percnél tovább.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Holnap megyünk játszira délután 4 és 5 között, nincs kedvetek jönni?

Ildi! Neked már 4 éves a nagyobbik? Én azt hittem az enyémmel egyidős! Melyik oviba jár? A kép legyen meglepi, ha egyszer talizunk megmutatom. Ha tudtok, gyertek Ti is játszira és megmutatom!

Amúgy még mindig nem lakik senki a Budain?

Megyek, felkeltek a dedeim! Minden Jót!

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Kata!
Ha a fülem jobb lesz, akkor holnap tali a játszin!
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,
itt a folytatás Kép
Ma nagyon ügyi voltam, takarítottam ezerrel, megpucoltam az ablakokat, ágyat húztam stb.

Gabi, nem volt gond a feljárás. Havonta jártam a dokihoz + a kötelező Uh-k. Az első szülésnél befektetett a doki egy nappal hamarabb, mondta, hogy 2 napon belül meglesz, ugyhogy maga marad Kép mivel vidéki. Aztán másnap már szültem is. A másodiknál paráztam, mert Dorka másfél óra alatt született és ugye mivel ELVILEG a második baba gyorsabb, ezért féltem, hogy a kocsiban szülök. Mindeféle tervet kitaláltam, hogy honnét kell hívni a mentőt stb., de nem volt rá szükség. A doki sem tudott hamarabb befektetni, mert nyaralt, így 3 hete nem látott már, csak telefonon beszéltünk. Aztán az ominózus napon már reggel éreztem, hogy fájdogál, aztán a ebéd körül szóltam a férjemnek, h. jöjjön haza, mert szülünk. 40, azaz negyven perc alatt értünk be a kórházba , nem volt sehol dugó Pesten. Aztán csak estére lett meg. Szerintem hozzáállás kérdése is, és a babával is meg lehet dumcsizni, hogy most még várjon, mert még oda kell érni. Aranyosak és okosak is, érzik mi a helyzet. Kép

Kata, nekünk nem jó a játszira menés, a babó akkor már fürcsizni készül. Este 5-kor már sötét is van. Majdcsak összejön a találka.

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!Ilduska:köszönöm a kimerítő válaszod.Kicsit megnyugodtam,habár szerencse is kell hozzá szerintem a mai útviszonyok mellett.Az biztos ha eljön az ideje maradok a BS.-nál.Képeket nem tudsz felrakni?Üdv.:Gabi

petergabi
 
 


Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni: hol lehet venni jó minőségű gyerekcipőt?! Azt sem tudom, melyik lenne a jobb: bundás bakancs vagy bélelt csizma. Ha esetleg van tapasztalotok, kérlek írjatok!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Dorka cipőjét a Betty Babyban vettük. Kiárusítás van náluk, de leginkább már csak a nagyobb méretek vannak.
Dr. Batz? Picúr Cipő?
Remélem segítettem!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!Szilvi:a cipőtéma engem is érdekelne.Pontosan hol vannak ezek a boltok?Mi az,hogy nagyobb méretek?Köszi:Gabi

petergabi
 
 


Szia Gabi!
A Betty Baby a főúton van, a Fuji mellett. Én Dorkának 21es cipőt vettem, innen felfelé voltak még cipők.
Dr. Batz szintén a főúton található, ugyanabban az oldalban, de a piac felé bekanyarodó utca után. Ez 1 könyvesbolt és 1 villamossági között van asszem.
Picúr cipő: Széchenyi tér, a cukrászdától 2vel visszább.
Remélem segítettem!
Ha még mindig homályos, akkor szólj!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok,

Szerintem is ezek a boltok jók. Van még egy olcsóbb kategoriájú bolt a táti úton, a körforkalomnál Tát felé kell menni és bal oldalt lesz. Vettem már pár cipőt a Picúr cipőben, nagyon jónak tartom és szoktak lenni kedvezmények is. Ott inkább Siesta és társai cipők vannak.
Kata, én a bundás bakancsot venném. Nekünk volt már ez is, az is, de a bakancs jobban bevált, akár szánkózáshoz is. A bakancs tán melegebb, mint egy bélelt csizma. Persze, ha a csizma tetszik a lányodnak és azt hordja szívesebben, akkor természetesen a csizma. Vagy ha sokat hord szoknyát, akkor is a csizmi. A bakancs mellett szól, hogy esetleg a fiad is tudja majd hordani, ha más nem ovi udvarra. Persze ezt pont én mondom, aki 1 hete próbáltam rábeszélni a lányomat egy jó kis bakancsra, ami amolyan lányos és fiús is volt, nem kellett neki... hát ez van.

Remélem érthető, amit írtam, kicsit késő van.
Jó éjt.
I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ha jól látom, Ildi te nem igen tudtál aludni tegnap!

Szilvi! Köszi, kaptam cipőt a Picurban és elég jól néz ki, de veszek majd még egy hótaposót is, mert ebben nem szívesen engedem ki a térdig érő hóban. Sajnos Ábel méretében nem volt, remélem hamarosan neki is lesz! Azt hallottam, hogy a Betty boltban most 2900-ért vannak hótaposók. Holnap délelőtt beugrok és megnézem!

További szép napot!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Örülök, hogy találtatok cipőt!
Szerinted Dorkának is vegyek valami gumicsizmi-félét télre? Abban nem nagyon láttam talpbetétet...
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Tök szép idő volt ma! Babócáim fel se akartak jönni a parkból! Kép

Szilvi!

Én azért veszek, mert Cserne nekem akár a legnagyobb pocsolyába is belegázol! Érzéke van hozzá, pedig nem mindig szándékos! Nekem azt mondták a cipőboltokban, hogy hótaposóban nincs betétes, mert technikailag nem megoldható! Nem értem igazán, de ez van! 2 órát meg kibír benne lent a parkban, többet úgysem leszünk lent a nagy hidegben és a nagy hóban. Hát ez az én véleményem! A lakásunk már tele van cipővel, mi lesz télen?!
Fáj még a füled?
Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Kata, Szilvi voltatok a játszin szerdán? Holnap van kedvetek eljönni valamikor? Persze a többiektől is kérdezem.

Nektek hogy bírja a hátatok a gyerekcipelést? Az enyém már rendesen fáj. Arra gondoltam, hogy el kéne járni tornára. Hol van jó torna mostanság? Gyeeerrrteek Tiii isss...naaa.. Kép

Üdv. I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ildi! Mi voltunk szerdán játszin, de Szilviéket nem láttam. Igazad volt, már fél 5-kor eljöttünk, mert besötétedett. Bele se gondoltam, még jó, hogy már 3-kor fent voltunk.
Holnap még nem tudom, hogy megyünk-e, de ha igen, akkor is 3 körül.
További szép estét!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Kata!
Szerdán nem voltunk a játszin, mert anyumékhoz kellett lemenni. De holnap nekünk OK!
Csütörtökön voltunk mi lent, nagyon hülyén éreztem magam sapkában. Dehát félek, nehogy kiújúljon! Egyébként köszi! Már jól vagyok, bár fekve még néha lüktet.
Ildus!
Már én is gondoltam erre. Itt a Dobóban van is 1 jó, de egyedül nekem sem akaródzik. Hmmm?
Szép estét!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi!

Szerintem menj el dokihoz, mert amikor nekem fájt én is szenvedtem! De ne hétfőn menj, mert akkor általában a pasi van és annak van egyfajta modora! A dokinő vszont nagyon rendes. Nekem antibiotikumot írt fel és egy hét alatt rendbe tette! Addig is viselj sapkát és ha kell rakj vattát a füledbe, az sokat segít!
Nekem macerás lenne tornára járni, a gyerkőcöket nem tudom kire hagyni!
Ha szép idő lesz holnap, akkor megyünk!

További szép és ébredésmentes éjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!
Már múlt héten voltam dokinál. Kedden nem bírtam már mit kezdeni vele, így kénytelen voltam elmenni. Először csak fájdalomcsillapítót adott, és csak végső esetben nyúltunk az antibióért. De sajna más nem hatott! :-(( Én Dinnyés dr.nőnél voltam, nagyon aranyos, ajánlom mindenkinek! Már eleve hozzá mentem, mert tavaly 1x el kellett mennünk a fülészetre Dorkával, és akkor ott a betegek mondták, hogy ha jót akarok a gyereknek meg magamnak, akkor azt a pasit elkerüljük. És nem csak a modora miatt, de állítólag nagyon durván is csinálja. A gyerekek rettegnek tőle.
Jó éjt!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Húúú, az a pasi a fülészeten.... no komment, de ha az rendel, nehogy bemenj!
Szilvi, ezt a tornát megbeszélhetjük. Ki tartja és mikor van?
Kata, a férjed nem tudja vállalni addig a gyerekeket, míg tornázol?

Holnap akkor 3 körül?

I.
ilduska
 
 


Szilvi, pont együtt írtunk, akkor tudod, hogy S. doktor hajajaj. Kép Nekünk már volt szerencsénk hozzá gyerekkel és gyerek nélkül is...
A dokinénik viszont tényleg aranyosak. Örülök, h. jobban vagy.
I.
ilduska
 
 


Ildus!
:-)) Én észre sem vettem, hogy 1xre írtunk. Csak most reggel. Én csak láttam azt a pasit, de már ránézésre sem szimpatikus. Anyósomnak, amikor tavaly ugyanilyen hallójárat-gyulladása volt, akkor ő kezelte. És ő is azt javasolta, ne menjek hozzá. Így én eleve Dinnyés dr.nőt kerestem, és nagyon aranyos volt, mert csak du-n Nyergesre tudtam elmenni, de emlékezetett rám. Végig a szopit tartotta szem előtt! És ez nekem nagyon szimpi volt!
Szóval, ha esetleg olvassa ezt a topicot, akkor NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖM!!!!
Tornáról nincs sok infóm, de utánakérdezek. Visszaolvasva viszont rájöttem, hogy ez nem kifejezetten hátizom-torna. De nagyon jó a hangulat! (Engem tavaly a védőnőm hívott, amikor látta, hogy nem vagyok igazán a topon.)
Szép napot!
Szilvi
UI: 3 körül a játszin vagyunk!!!!

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Ildi! Gábor kúton dolgozik, és nem mindennap, hanem mindig máskor, és ilyenkor jobb esetben este 8-ig. Ha pedig szabadnapos, akkor ha tud maszekol, és ilyenkor is van vagy 6 óra, hogy hazaér! De ha megtudjátok, mikor van, megpróbálok intézni valamit, mert rám is rám férne.
Akkor délután mi is megyünk, bár mi nem hiszem, hogy odaérünk 3-ra!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

3 körül tali, előreláthatólag ott leszünk.
Kata, azért igyekezzetek. Kép
(Kacsintós smile-t is akartam tenni, de teljesen béna vagyok ezekben. Olyan rosszul van ez megcsinálva, h. be kell írni azt a cilpart/ akármi, nem igaz, h. nem lehet ezt másképp!? mint a vigyorgóst... vagy lehet? tudtok segíteni?)
I.
ilduska
 
 


Sziasztok! Szép estét!

Szilvi! Nem találkoztunk a játszin! Kép Csak nem rosszabbul vagy? Vagy mi mentünk el túl hamar?

Ildi! Köszi a címet, bár sokra nem megyek vele, mert hiába regisztráltattam magam, senkit sem ismerek. Az Esztergomot nem fogadja el lakhelynek, csak a Budapestet. Normális-ez?
Már kezdtem keresni ismiket, de egyet sem találtam. A lényegét még nem igen értem, de törekszem.
A kacsintós smile-hoz nem tudok sajnos hozzászólni, mert én még nem kacsintósat sem tudok!

További szép estét és nyugodalmas éjszakát!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,

Szilvi, biza, nem jöttetek a játszira, pedig vártunk Titeket.

Kata, Esztergomot még nem tudja, mert városszavazás van, és ha összejön a megfelelő számú szavazat Egomra, csak akkor lesz... nem tudom, h. miért így van, de ez van. Kb. 1 hete újult meg az oldal, ez új dolog. Ha van olyan, akit ismersz, jelöld ismerősnek, várni kell, míg visszaigazolja, h. tényleg ismer.

Jó éjt. I.
ilduska
 
 


Jó reggelt csajok! Kép

Nem kedvelem, ha a TV neveli a gyereket, sőt...hrrr. De milyen jó, mikor a Csonka Bandi énekli, hogy Roli, Poli, Oli... ,mert így van időm írni nektek. Kép

Igazából csak annyit akartam kérdezni, hogy Gabi, Jamina, Ecsv, Réka, Ráhel merre vagytok??? Mi van veletek???

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!

Ilduska,
Itt vagyok, csak sajnos a két gyerek mellett nem nagyon tudok leülni a géphez. Kép
Martint tegnap lepasszoltam anyukámnak, igy most most van egy kis időm. Minden pénteken kint alszik Csolnokon anyukámnál.Nagyon jó, mert ilyenkor legalább egy kicsit csak Márkkal tudok foglalkozni, és pihenni is tudok egy kicsit. Õ is imád kint lenni, amit nem is csodálok, mert szonte egész nap kint van a szabad levegőn, itthon meg csak napi 1,5-2 órát sajnos. Kép

Ti mennyit vagytok szabadban a gyerekekkel?

Felhivtam a Takácsné Erikát, szerdán megyünk hozzá.

Jamina,
hogy van Szaffi? Meggyógyult már?

Ráhel,
Még régebben akartam irni, de mindig elfelejtettem, hogy szerintem sem érdemes gyógyszerezni a babát a bukások miatt, ha nem annyira komoly a helyzet. Martin 8 hónapos koráig rengeteget bukott, de mivel a súlya szépen nőtt, a Tókos azt mondta, hogy felesleges lenne gyógyszerezni őt, és igaza is volt. Pedig azok sem voltak szerintem normális bukások, mert sokszor a következő etetés előtt bukott még vissza emésztett tejet. Textilpelus nélkül fel sem mertük venni őt, mert szinte mindig bukott egy kicsit. 6 hónapos kora körül, amikor már szilárdat kapott, már nem bukott annyit, és 8 hónapos korára teljesen megszűnt.

Réka
remka
 
 


Sziasztok,
köszönjük a hiányolást, megvagyunk, már mindenki túl van a lázon (Ádi is elkapta, persze, de egy éjszaka alatt letudta).
Mi épp lakásfelújítunk, úgyhogy ez veszi most el az időnk nagyrészét, így nem sokat megy a net.

Ki jön szerdán a Máltaira babás klubba? Kép

Zsuzsi
jamina
 
 


Sziasztok Lányok!

Ildi! Kezdek belejönni, találtam egy pár ismit. Képzeld húgom is benne van és nem is tudtam róla! Mindenféleképpen kapok visszaigazolást, arról, hogy ismerjük egymást?

Jamina! Köszi, hogy múltkor válaszoltál, de én nem sajna most nem tudok menni. Ez szokott lenni máskor is? Kb. hányan szoktak lenni rajta?

További napfényes délután!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok!
Ildus, Kata!
Ne hari, de Dorka túlaludta magát. Ált. 1-1,5 órát alszik, de tegnap 2 óra 40 perc után én keltettm fel, és akkor meg már sötétedett, így nem mentünk. Még1x ne hari!
De Ti azért találkoztatok, ugye?
Milyen oldalról írtatok?
Remka!
Húúú, nem irigyellek. A 3 gyerekes barátnőm is azt mondta, hogy a 2. megszületésekor nagyon nehéz volt, de csak 1,5 évig! Tudom, ez most nem nagy vígasz. :-/
Jamina!
Igyekszünk! De én már nem merek ígérni semmit!
:-))
Szép napot!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Szilvi! Hiányoltunk ám!

Tegnap kaptam Ilditől egy ismerkedős oldalt, elég érdekes! Ha megadod a címed, küldök egy meghívót, mert csak meghívóval lehet regisztrálni. Ezen az oldalon az ismiket lehet felkutatni. Így elég hosszú lenne, de majd ott mindent el tudsz olvasni.

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Szia Kata!!!!
deerszilvi@freemail.hu. Vagy lakcím kell???
Üdv.
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!
De jó, h. megvagytok elveszettek. Kép

Réka, mióta megszületett a tesó nem sokat vagyunk a szabadban. Azért igyekeztem kimenni sétálni, míg jó idő volt. Most nem tudom mi lesz, tesó utálja a sapkát és a sok ruhát, meg is értem szegényt. Alig alszik egy kicsit, hiába a babakocsi, utána csak sírkál. Muszáj lesz neki megszoknia. Márk hogy van ezzel? Márk nem nyügi mostanság?
Ha mentek szerdán a Takács E-hoz megkérdezed nekem, hogy amit tart női gerinctornát, az mikor van és lehet-e csatlakozni? Köszi.

Jamina, nem lehet könnyű a lakásfelújítás miatt, ilyenkor minden a feje tetején áll... de ha kész, az milyen jó! Mi igyekszünk ott lenni szerdán.

Szilvi, Nem harizunk! Majd legközelebb talizunk. (Húú, egy költő veszett el bennem Kép )
Kata küldött meghívót?

Megyek, mert a családom vakondtúrás tortát akar.

I.
ilduska
 
 


Sziasztok!
Ildus!
Igen, csak még nem volt időm elolvasni alaposan.
Házi vagy bolti vakondtúrást csináltál?
üDv.
Szilvi
Ui: Hogy kell ezeket a smileykat csinálni????

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Sziasztok!

Ma drága csemetéim nem aludtak nappal, így hulla vagyok!

Ildi! Már kaptam két visszaigazolást! Tök örülök! A térkép az mit jelent? Bocs, hogy ilyen hülyeségekkel zargatlak, de én az ilyenben antitalentum vagyok!

Szilvi! A mosolygós smiley: kettőspont és zárójel! A szomi pedig ugyanaz csak fordítva! A gép automatikusan átváltja!
Vagy nem ezt kérdezted? Én tegnap vettem észre! Kép

További csillagos estét!

Kata

Kép
Kép
kata_77
 
 


Sziasztok,
Szilvi, gyors leszek, mert éhes a fiam.
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi , de szerintem elég bonyolult így. Azt kérdezném, h. lehet-e egyszerűbben is, mint a vigyorgóst? mert az kettőspont és zárójel, a szomorú pedig kettőspont és fordított zárójel. Sok sikert! Kép

Üdv. I.
ilduska
 
 


Kata, győztél 1 perccel... Kép Térképet pedig próbáld ki.Kép
ilduska
 
 


Nahát, nahát, szórakozik ez itt velem. Ugyanaz a címe, mint a topikosnak?! na mind1.
Szilvi, bal oldalt, fent Társalgó, ott a második sorra rámész és formázás. Találsz egy csomó dolgot, majd a képek, mellékletek és jelzések címszó alatt találod a táblázat utolsó sorában, hogy cilpart stb., ott van ilyen, h. index, oda katt és megtalálod a smilekat. Most tényleg sok sikert!

Kata, tök jók az elköszönéseid.
További csillagos estét! Kép
I.
ilduska
 
 


Kép Kép
Köszi Lányok!
Szilvi

Kép
Kép
deerszilvi
 
 


Így talán egyszerűbb a clipartos oldal:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/board-image-lister.cgi

Nem bonyolult, aki tud egy picit angolul, könnyen meg tudja jegyezni, melyik szmájlit hogyan kell előállítani Kép
jamina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?