Új privát üzeneted érkezett!

SziasztokKép
Már írtam egy hosszút de elszállt,vele együtt az agyam isKép,most írok,ameddig tudok Vinci alszik a mínuszokban odakint.

Connie
Tök jó h újra itt!Nagyon jók a képek és az aláírások is,Csipet portré szuper,de Ákos térdenállni tanítósa is királyKép Együttérzek veled fűtésügyileg--nálunk a bojler krepált be,melegvíz nincs,most várjuk a szerelőt,de ha nem lehet javítani,egy ideig lavórozunk.(Basszus kulacs,miért nem nyáron történik ilyen?Kép

Juszti,Nebula,Jimbone,Timurr,Vezso(kihagytam vkit??Remélem nem)
Nagyon,nagyon jók a képek!!Minden babóca tüneményes!

Patri
Kesztyűben gépelsz?Remélem a férjem nem látja meg a hszedetKépMert akkor onnantól kezdve nekem is kesztyűben kell majd,nagyon nem bírja apjuk a klimpírozásomatKép

Timurr
Heuréka!Az utóbbi napokban már csak 2x kelünk éjszaka.Viszont az óraátállítás miatt 6kor kelünk véglegesen,7 fél 8 helyett.Ez már nem annyira kafa,de ez van.

Ildi
Rokonság,hétvégeKép Szegények!De túlvagytok rajta,a következő megpróbáltatás karácsonykor következik.Ja és vigyetek minket is vidékre!Én is menni akarokKép

Lir
Drukkolok nektek!Írj majd mi újság,mit mondtak ma.

Lányok
Mi a különbség a bundazsák és a lábzsák között?Ti már adtok overállt a gyerekre?Most vettem a turiban egy szőrmebélésest,rá is adnám,de mit adjak alá?Csak egy harisnyát és bodyt?Vagy rendes ruhát és arra az overállt?Jézus,ez az öltözés kikészít!

Vince tegnap kapott először cékla+krumplipürét olivaolajjal bolondítva,behepetelte az egészet.Teszek majd fel képet,vicces Vince sminkje,nem is divat most a vérvörös rúzsKép Pláne fiúknálKép Kép

Jövök még,bocs h nem reagáltam mindenkinek
Virág
villes
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép képeket készítettetek, és olvasom, hogy többen utaztatok is a 4 nap alatt.

Lirian!
Kívánom, hogy minél előbb derüljön ki, nincs semmi komoly baja Lilinek. Szorítunk!

Ildi!
RokonságKépKépKép. Sajnálom, miken mentek keresztül mostanában. Szegény Marcika, csak ő is gyógyuljon meg minél előbb! Nem csodálom, hogy a férjed ennyire kiborult. De te mellette állsz! Lehet, hogy a költözés tényleg jó ötlet lenne. Most közel laktok anyósodékhoz?

Hüpi,
igaz, hogy nem tőlem kérdezted, de talán nem haragszol meg, ha én is válaszolokKép. A szalvétatechnika (dekupázs) egyáltalán nem nehéz, szinte semmi tehetség nem kell hozzá. Speciális szalvétalakkal kell bekenni a felületet - pl. fa, gipsz, papír - , amelyet díszíteni szetenél, majd a rétegeire szétválasztott szalvétának azt a részét helyezed rá, amelyre a mintát nyomták. Ezt is átkened dekupázsragasztóval, megvárod, amíg megszárad, és kész is.
Térded, hátad gyógyuljon meg!

Connie,Bea,
jó, hogy újra itt vagytokKép!

Kriszta,
Violánál nem volt ilyen sírós időszak, amikor az idegenektől félt volna. De előbb-utóbb biztos lesz. Én is szívesen olvasnék még a kinti életetekről. Tudom, hogy írtad már, de megadnád még egyszer annak a könyvnek a címét, amelyet fordítottál, és már kapható?
NapcsiKépKép. Jó, hogy nemsokára végzel vele. Mármint a fordítással. Mikor jelenik meg?

Timurr,
tényleg ne bújj el legközelebb Maja mögöttKép! Szuperek most is a képeitek, az őszinek pedig csodás a hangulata, a férjemnek is nagyon tetszettKép!

Jimbone,
Áron milyen ügyesKép!
zitmi
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a szorítást, remélem meg is lesz az eredménye.
Most értünk haza a klinikáról, megvizsgálta még egy neurológus (kézzel), ill. csináltak koponya UH-t is, mindkét vizsgálat negatív lett.
Abban maradtam az orvossal (aki egyébként nagyon kedves), hogy ha nem szűnnek a görcsök, akkor legkésőbb jövő hét elején kell Lucit bevinni megfigyelésre. Azért olyan későn, mert akkor megoldható, hogy külön 'szobát' (vmi üvegkalitka-félék vannak a csecsemő osztályon) kapjunk, és bent lehetek vele éjjel-nappal.
Ezzel együtt remélem, hogy nem kell bemennünk, és ahogy jöttek, úgy el is múlnak ezek a görcsök.

Köszi mégegyszer, jól el is bőgtem magam, hogy milyen aranyosak vagytok.

Lir
lirian
 
 

 
 

Céklafaló VinceKép
Kép

Kép
villes
 
 


Vezso,
nahát, a lányaid táncbemutatót is tartottak?

Eszter,
nagyon jók ezek a képekKép!

Virág,
a bundazsák műszőrmével van bélelve, egyébként ugyanolyan, mint a lábzsák. Ez utóbbiak közül nincs mindegyik kibélelve.
Öltöztetés: attól függ, mennyire van hideg. Az overall alá elég a harisnya+body+vastagabb pulcsi, ha babakocsiba ülteted Vincit, és bundazsákot is adsz rá. Ha extra kideg van, kiegészítheted a szerelést még egy kiskabáttal v. kardigánnal az overall alá vagy fölé. Ja, meg persze sapka, sál, kesztyűKép. Azt hiszem, mínusz 5 fok alatt nem javasolt őket kivinni még ebben a korban sétálni. Legalábbis a mi dokink szerint.

Annyira irigylek mindenkit, aki gyorsan gépel. Én iszonyú lassan pötyögtetekKép. Pedig szeretnék gyorsabban, de nem megy...
zitmi
 
 


Virág,
Vincét nagyon elgondolkodtatta, hogy jól áll-e neki ez a szín.
Én most főztem répát Ákosnak, kaptunk háztáji, műtrágyamentes répát meg hormonmentes csirkét a rokonoktól.
Öltöztetésen én is sokat agyalok, az overall ideje azt hiszem most jött el, de még nem tudom, mit adjak alá.

Wester,
Jók a képek!

Hú, én felköltöm manót, ée elmegyünk a barátnőmhöz lakberendezés órára még mielőtt megfagyok. Ez nagyon gáz, most már kezd rendesen kihűlni a lakás.

KépKép
connie
 
 


Újra itt!

Nagyjából elolvastam az 5 nap termését.

Hüpi: Ez tök jó, hogy írtad, legalább eszembe jutott, én is akartam kérdezni, hogy akiknél cicin alszik el a baba azok nem büfiztetnek?
Csak mert én nem teszem, ámde megfigyeltük, hogy olyankor éjszaka felébred Gréti. Viszont amikor szopizás után büfiztetünk és utána alszik el, akkor nem ébred. Csak hát a fenének (meg az apjának) van kedve olyankor büfiztetni amikor már az esti szopiba ő is meg én is elaludtunk.

Dorka, Adri, Connie, Vaktyúk: Jókat írtatok a nevelésről!
Adrihoz hasonlóan én is gyakran mondom anyukám mondatait, és olyankor útálom is magam, mert azok nem kellemes mondatok. Akkor "idézem" őt amikor ki vagyok borulva. És normál körülmények közt anyu szájából se szeretem hallani, mindig megfogadom, hogy én nem fogok így viselkedni. Aztán mégis Kép Ez tuti az, hogy belénk rögzült amit otthonról hoztunk. KépKép
Úgyhogy tudatosan nagyon oda kell figyelnem magamra. Tényleg nem akarok olyan lenni mint ő.

Ruz: Isteni finom volt a répatorta!! Sajnos volt vele egy nagy baj: kevés volt Kép Kép Kép Kép KépReceptét kérünk!

Zitmi: Lányok nagyon aranyosak! Meggyógyultatok?

Berkiadri: Remélem nem árulok el nagy titkot és a lányok nem fognak haragudni rám, de kicsit kipletyiztünk. Kép Amikor eltűntél egy kis időre, kérdeztem a lányokat, hogy hová lettél, és Vezso mondta, no akkor megbeszéltük, hogy azért nem mindennapi csaj vagy, és le a kalappal előtted, a kitartásod, akaraterőd előtt. Kép Szépszemű Martin baba igazán büszke lehet anyukájára! Kép

Vezso: Én szoktam üveget festeni. Gréti születése óta mondjuk még nem volt rá időm Kép Nagyon szép képkereteket lehet gyártani. Veszel apró pénzért Tescoban is van pl. üveglapos képtartót, és arra festeni valamiket.
Digitális géppel fényképezett képeket mi néha szoktunk előhívatni. Rossmann, Media Markt, DM, az RTLKlub honlapján szoktak lenni akciók, van hogy egy csomó képet ingyen is elő lehet hívatni, és akciósan van hogy 20-25 Ft 1 kép. Ezek jó minőségűek.

Kingu: A szoptatást ne add fel, halgass Zitmire! Amúgy Grétivel is küzdök mostanában, ő is harap, pedig még foga sincs.

Lir: Mi is napi 1 csepp Vigantolt adunk a lánynak! Remélem minden rendben van/lesz Lilócával!!! Szorítunk nektek!

Juszti: Vezso férje egyenesen ömlengett a képeidről, mi többiek pedig bőszen helyeseltünk. Kép Remélem csuklottál. Kép

Patri: Hehe, kesztyűben gépelsz, hát ezen borultam egy nagyot Kép
Nekem nincs hosszú körmöm, többek közt ezért, számítógépezni kényelmesebb nagy körmök nélkül.

No, ezt elküldöm, aztán jövök egy hétvégi élménybeszámolóval.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Előtte pár kép, amiket szeretek:

Kép

Marcika, figyelj, írok neked e-mailt.

Kép

Így valahogy kell megfordulni?

Kép

Meg így?

Kép

Anyuval.

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Bea
Tetszenek Gréti borulós-fordulós képei.Kép

Homeobogyó szakértők help!Az lehet,hogy az én lányomnak nem használnak,ugyanolyan sírós ma is,vagy mennyi idő kell,hogy hasson???

Vizimanó
Merre jártok hercegünkkel?

Juszti
Nagyon szépen köszönjük Maja kedélyesen elcsevegtt Boldival kirakjuk a szobájába.Kép

Zitmi
Örülök,hogy tetszettKép

Virág
Vincinek nagyon jól áll ez a színKéphol lehet kapni?Maja kiakarja próbálniKép

Vezso
Wester képén látszik a frizud,nagyon klassz és te is csini vagyKép
Rozi nagyon édes,ahogy rátelepszik a nagy pillangó.

Jahhj lányok neme ygyszerű az élet Maja megszokta,hogy 3 napig ölbe volt és most semmit,de semmit nem tudok csinálni,ráadásul fogzik sír,alig alszik.

Hüpi
Bizony beszerzni gyorsan egy digitálist és kattogtatni,hogy Ádám képeiben is gyönyörködhessünk.

Áron olyan nagyfiú már,édes ahogy állKép

Ildi
Az egész családnak jobbulást.

Jajj olyan karácsonyi hangulatom van,tervezgetekKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Még élek, jelentem, nem tűntem el. Csak semmi időm.
Ma voltam gyedet intézni, meg elég hosszú volt a hétvége nálunk is.
A családi vita nem javult, sajnos. Gyakorlatilag a sógornőm ma csak muszájból köszönt, mert egy buszon mentünk. Elég furcsa volt. Én meg totál kivagyok. Na mindegy.
Holnap írok, meg olvasok.
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Sziasztok

Ildi nagyon sajnalom, total megertelek nalunk is allando a vitatkozas es ugy erzem mintha nem egy nyelvet beszelnenk es allatira nem jutunk kozelebb a megoldashozKép Kép , eskuszon neha ugy erzem legszivesebben vilagga mennek.
Connie
Az etilen-higany mennyire urul ki a szervezetbol?
Tegnap elkezdtem olvasgatni az autizmusrol, es pl amerikaban mar elismerik, hogy sok gyerek a vedooltas miatt lett beteg /nem konkretan az mmr-tol/ es inkabb higany mergezesnek mondjak amire nemelyik ember szervezete rosszabbul reagal.


Kép
vaktyuk
 
 


Sziasztok! Kép
Egy mai kép Veróról és Roziról Kép
Kép
Vezso
vezso
 
 


lányok! gyorsan egy kérdés: valakinek van peg perego Venezia babakocsija? és meg van vele elégedve?
kösziii

Kép
juszti75
 
 


nem bújtam elKép
Vendég
 


Juszti

Nekem nincs olyantom!Kép
hüpi
 
 


köszi azért Hüpikém. Timurr:szépek vagytok

Kép
juszti75
 
 


Juszti
kösziKép
nekünk sem olyan van
Vendég
 


Juszti Kép
Nekünk sincs olyan.Miért?

Vezso
vezso
 
 


Nekunk Peg Perego Milano XL-es van, az egy negy evvel ezelotti Peg-Perego valtozat amit megszoroztak 0.75-tel es abbol lett a Venezia. VAgyis az egesz babakocsi osszement igy kereke is kisebb lett (ez nem jo) es a sulya is kisebb (ez gondolom jo)

Szoval a mienk, a Milano tok jo, mert tok vizszintes volt amikor Andor csecsemo volt, tobb-felekeppen allithato az ulese, allithato mind a 4 kereke bolygossa illetve fixe. A fogoja is allithato, vagyis lehet a gyerkoc veled szemben, illetve neked hattal, es ez szuper jo. A napellenzoje is tok jol allithato barhonnan jon a nap. A kereke viszont a ramaty allapotban levo Budapesti utcakhoz kicsi, es mivel a Veneziaje meg kisebb, az szerintem eleg gaz. Jol osszecsukhato. konnyen szetnyithato. (nem esernyo tipusu)

A Milano XL-ben Andor remekul tud aludni, mert jo nagy. Lehet, hgoy a Venezia neki kicsi lenne. Bar ahogy nonek a gyerkocok nem tudom mennyire alszanak meg babakocsiban.

SZoval osszegzes.. Szerintem lehet, hgoy egy kicsit kicsi, a kereke meg biztos kicsi.

Remelem ez segitett valamennyire

Bocsi kicsit hosszu lett, de ugy orultem, hogy hozzaszolhatok

Udv, BJ
babjag
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm és energiám a gép elé ülni. Mozgalmas hétvégénk volt, megpróbáltuk a lakást egy kicsit úgy átszervezni, átrendezni, hogy Dóri biztos legyen. Elraktunk egy csomó mindent az útjából, csetreszeket, terítőket. Kíváncsi leszek, beválik-e, mit fog megtalálni, amire mi nem gondoltunk, hogy tetszeni fog neki.

Rakok fel én is talis képeket, aztán visszaolvasok, mi történt az elmúlt pár napban.
pviki
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
pviki
 
 


Majd reagálok, de most bejelentem, hogy már nem vagyunk fogatlanok. Tegnap még nem volt fog, mára már lett, olyan édi, kis picike és szerencsére nem szenvedett meg érte, mondjuk a pelenkákat úgy kellett kiszedni a szájából. Gyönyörű kis fehér, recés, tűhegynyi fogunk van. Olyan aranyos.
Patri
Majd holnap irok, csak most akartam dicsekedni.
patri
 
 


Sziasztok Kép
Nekünk is van lavóros képünk. Csak most találtam meg, még nyáron készült, de lavóros!
Ezeket is gyűjthetnénk a receptesen, nem?
Dorka

Kép
dorka
 
 


Patri
Gratulálok a fogacskához! Kép

Dorka
Nagyon jó a lavoros kép! Te is rengeteget fogytál nyár óta!Kép Igaz???

Úgylátszik egy lavort nekünk is be kell szerezni!Kép

Juszti
Szivesen Jusztikám! De egyébként miért kérded?

Pviki

Nagyon jók a képek! Ha megengeded , /úgysem tudsz ellene tenni semmitKép/ akkor az 5-6. képet kommentálom, mert nem bírom ki.
5.-Anyucikám, itt ez a jóképű fiúcska hazavisszük játszópajtásnak?
6.Ákoskám, ej-ej hogy néz rajtad ki ez a kis szöszmösz, ajaj ez mégrosszabb ez inkább fikusz-kukisz.KépKépKépKépKépKép Leveszem jó?

Zitmi
Köszi a szalvétatechnikát. Egyet még mondj meg. Akkor a szalvéta marad ott, v csak a mintája?

Üdv nektek.
Szilvi
hüpi
 
 


Hüpi,
a szalvéta felső, leheletvékony, mintás rétege marad ott. Tehát a szalvéta is, meg a mintája isKép.
zitmi
 
 


Na szép, nekem meg nem válaszolt senki.
Kép

Úgyhogy most nem is írok nektek sokat.
Csak eldicsekszem, hogy máma elkezdtem tornázni.
És elpanaszolom, hogy Ákosba semennyi répát se lehetett beletuszkolni, az első falat után következetesen a barátnőmet bámulta, néha öklendezett, de fél mm-re se nyitotta ki a száját, hiába reptettem előtte a kanalat. De azért rendi gyerek, mert nem köpött le vele, hősiesen lenyelte az első falatot.

Patri,
Gratulálok a fogacskához.

És most megyek aludni.Kép

KépKép
connie
 
 


És mielőtt azt hiszitek, meg vagyok sértődve, elmondom, hogy csak álmos vagyok, délután meg nem voltunk itthon, azért nem írtam/írok.

Jó éjt!
Kép

KépKép
connie
 
 


Connie
Én most válaszolok neked!
Torna! Ügyes vagy, én is szoktam, amikor eszembe jut + van időm + annyira fáj a hátam, hogy nem bírok magammal.

Egyébként ma egyedül tömegközlekedtünk és vásároltunk az új hiper-szuper egyen babanetes babakocsinkkal. Nagyon jól működött a dolog. Igaz, Dóra az út végére már nagyon elfáradt, viszont nem tudott elaludni, így a végére kicsit behisztizett, ezért a buszon az ölembe vettem. Ennek az lett az eredménye, hogy amikor vissza akartam rakni akocsiba, úgy üvöltött és befeszítette magát, hogy nem tudtam becsatolni. AZt hittem, nem is tudunk leszállni.
Lényeg. ami a lényeg, babkocsival is lehet buszozni, csak meg kell szokni.

Jó éjt!
pviki
 
 


Connie gratula Akosnak a fogihozKép Kép
A sargarepa eloszor nalunk sem volt nyeroKép
Gratulalok a tornahoz, mennyit fogytal eddig? hagy irigykedjekKép
Viki nagyon jok lettek a kepek.
Juszti gondolom peg-perego kocsit szeretnetek venni Boldinak, a kerek meret a legfontosabb sztem Bpen.


Kép
vaktyuk
 
 


Szép jó napot nektek, ezen a nyírkos hideg öszi reggelen!Kép

Csak egy kép erejéig vagyok itt.


Kép

A reggelimről jutott eszembe!Kép

Sziasztok
Szilvi
hüpi
 
 


SziasztokKép
Connie
Sajna nem emlékszem mennyi idő múlva látszik is a fog,de szerintem pár nap.Olyan gyorsan történt nálunk,h egyszer csak azt vettem észre kint van.
Öltöztetésügyben én magam is tanácstalan vagyok,így erre nem tudok válaszolni.
Milyen tornát csinálsz?Otthon v elmész vhova?
Van már fűtés?
Lehet h Ákos megenné a répát ha egy kis almával kevernéd össze-azt szerette ugye?

Pviki
Ti is a Vezso féleKép Pierre Cardinos sportkocsit vettétek meg? Könnyű vele közlekedni?Úgy értem lépcsőn fel-le cipelgetni stb.
sajnos nekem még mindig nincs,lehet h még egy darabig nem is lesz,mert kilukadt a bojler és most új alkalmatosságot kell venniKép, így nem tudom megyek e a keddi talira,ha sikerül összegyűjtenem az erőt,kipróbálom elbírom e kendőben a bundabugyiba öltöztetett fiamat és ha igen megyek,ha nem akkor nem hiszemKép

Ildi
Marcipán náthája jobb?

Vince talán az óraátállítás miatt napok óta fél7kor kelt,de ma már fél6kor.Lehet h lassan le se fekszünkKép Rendesen kómás vagyok.Nálatok nem bolygatta meg az óraátállítás a reggeli keléseket?

Wester
Én ha a képeket kommentálom,a dobozba írok,ahova a hszeket is írni szoktuk,utána melléklet feltöltése és a kurzort a szöveg alá teszem,h oda töltse fel a képet.Egyébként nagyon jók lettek a képek.

Jégvirág
megnéztem a képeket a honlapodon.Tök jók!!Ti legalább lefotóztátok a baba-mama konferenciás táblát én úgy sajnáltam h kihagytuk,igazán jól mutatott Kép

Dorka
Nagyon jól mutat Bernát a lavórbanKépÉs tényleg sokat fogytál!

Vezso
Veronika és Rozi nagyon szépek így együtt-no meg külön-külön isKép Ezek szerint miután elmentünk volt táncKép Sajnálom h nem láthattam,megnéztem volna pedigKép
Na lépek zuhanyozni-még van melegvíz,bár tegnap kikötötte a szerelő a bojlert,mert zárlatos volt,lecsapkodta a biztosítékot,nem is értem h hogy van mégis melegvíz,de azt mondta órái-napjai vannak hátra a bojlernek,remélem hétvégéig kihúzza,akkor jönnek szerelni az újat.
Na sziasztok
Virág
villes
 
 


Timurr
Klassz h felhagytál a bújkálással!Kép Szuperul néztek ki a képen!!!
V.
villes
 
 


Hüpi
ReggeliKép Kép
villes
 
 


Sziasztok!

Tali képek a honlapunkon, honlap cím a profilomban!

Bea

Bea
KépKépKépKép
jégvirág
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Rövid verekedést követően a férjem foglalta el először a fürdőszobát.Kép Pedig nekem is kell, mert 9-kor indulnunk kellene a manóval.

Aranyosak vagytok, hogy rögtön írtatok.

Itthon tornázok, van valami szülés utáni torna dvdm, ha az már flottul megy, majd jön a Réka, azt töltött le a párom. És kb. 7 kg-t fogytam nyár óta.KépÚgyhogy most már lóg mindenem, mert nem tartja feszesen a háj.Kép

Közben többekkel konzultáltam, és elvetettem a bundazsákot, négy gyerekes ismerősünk szerint 3 réteg ruha+overall alég a nagy hidegben is + takaró a babakocsiba.

Villes,
Minket is megkavart az óraátállítás, reggel 5-kor ébred 6 helyett, de szerencsére általába visszaalszik. Este meg már öltöztetés közben elaludt, nem is szopizott, de azért aludt hajnalig, végre!

Hordozótok van? Mert akkor el tudlak hozni kedden a talira.(És haza is viszlek.) Ill. ha nincs, akkor is, mert a mienk itt hever használatlanul.

KépKép
connie
 
 


sziasztok!

köszi a válaszokat. Babjag: nagyon köszönöm. Vezso, Hüpi: azért kérdeztem mert nekünk chicco babakocsink van , jó drága volt ehhez képest tök keskeny.Ha anorákba teszem bele Boldizsárt alig fér el benne. Szeretném lecserélni és venni egy szélesebbet. ezért tökre örültem Babjag hsz-nek mert így tuti nem a vennezia lesz. Viszont szeretném én is tologatni mindkét irányból pl. ha szembe süt a nap tök rossz volt a nyáron is. a napernyő meg nem jött be. Akkor utánanézek ennek a milanonak. ha lehet még kapni Kép

Patri: GRATULÁLOK A GYÖNGY FOGACSKÁHOZ!

ma megint 11-ig óránként volt kelés , utána 4ig alvás majd 7ig hason(!!) alvás. Ilyet még nem csináltunk. fél 8-kor reggeli, most durmolás.

és jelentem szájpenésze van a fiamnak van Kép
DE tegnap megettünk fél almát KépKép

ezek a mi kis életünk történései Kép

Kép
juszti75
 
 


Connie
De rendes vagy!Még megkérdezem a férjem is h itthon dolgozik e kedden,mert ha igen,akkor ő is el tud vinni,de ha nem nagyon jó lenne veletek menni.Bár lelkifurdalásom lesz,mert jó nagy kerülőt kéne tenned miattunk.Akkor még majd visszatérünk rá.Addig is teljesen meg vagyok hatódvaKép Kép
Melyik Rékát töltötte le a párod?Én is azt vettem,de sajnos rögtön a haladót sikerült megvennem,így csak szelektálva tudom megcsinálni a gyakorlatokat,a többi olyan nehéz,h csak a hasamat fogva röhögök és nézem ahogy csinálja,képtelenség megcsinálni.Bár utoljára akkor tornáztam rá,mikor Vince 2 hónapos volt.Azóta Vincével súlyzózomKép
Virág

Juszti
Szegény Boldi!Fura én azt hittem szájpenész csak fiatalabb csecsemőknél van..
villes
 
 


Sziasztok!

Martin köszöni a dícséreteket!Kép
Az összes kép az összes babáról, mamáról, papáról nagyon jó!

Nekünk is jól telt a hosszú hétvége, végre a férjem nem dolgozott három napig! Kép Tegnap voltun vásárolni Martinnak, kapott játszószőnyeget, egy nagyobb kádat, stb. Már ki is próbálta és nagyon tetszik neki! Most éppen a játszószőnyegén aludt be, mert már nagyon fáradt volt, a felettünk lakók 7 óra óta fúrnak, kalapálnak, bontják a házat! Kép
Martin tegnap megfogta először a csörgőjét és rázta, közben nagyokat nevetett! Azt mondta, hogy a keddi talin be szeretné mutatni tudományát a barátainak is!Kép

Vezso,
kész vagyunk a konyhával, kipakoltuk a dobozokat!!! Kép
Én is szoktam saját készítésű ajándékokat adni, most a foltvarrást (patchwork) próbálgatom, varrtam egy papucsot és Martinnak elkezdtem egy takarót.

Connie,
én már eddig is volt,hogy overált adtam Martinra, mert egyszerűbbnek láttam ráhúzni, mint több réteg ruhát ráerőszakolni. Egy hosszú ujjú bodyt és harisnyát adtam alá, ha hidegebb lesz akkor erre jön még egy rugi vagy nadrág+felső. És persze takaró.
Gratulálunk a fogacskákhoz! És a tornához is! Nekem sem ártana valamit kezdenem magammal, mert nagyon sokat eszem és főleg a sütit kívánom. Szerintem már több kiló vagyok, mint mielőtt megszültem, de szerencsére nincs mérlegünk és legalább azon nem látom!Kép

Villes,
Martin pont egy órával kel éjjel is enni, meg reggel is!

Jégvirág,
nagyon jók a képek! Grétit az irányító motiválta a forgásra?
A kitartásom egy hosszú történet, nem akarok vele senkit untatni, csak annyit írok, hogy nem tudtam volna és nem is tudnám most sem csinálni ha a férjem nem támogatna és nem így állna a dolgokhoz! Mindig ő adott erőt és persze most már Martin is! Õ értük bármire képes lennék! Nagyon örültem amikor kiderült, hogy segíthetek a kis Grétinek (a tejtestvére Martinnak) a tejemmel. Azért bevallom, hogy amikor az éjszaka közepén, hulla fáradtan ülök a konyhában és fejek, már megfordult a fejemben, hogy hagyom az egészet, de nem tudom megtenni. És nem mellékes az sem, hogy szükségünk van erre a pénzre, mert a gyes semmire nem elég! Kép
A férjem bérelt nekem egy "ipari" mellszívót! KépOlyat amilyen a kórházakban van, elekrtomos és végre nem kell erőltetnem a kezem, mert már nagyon fájt!

Timurr,
nem kell egyáltalán bújkálnod a képeken, mert nagyon szép vagy! Majának volt kire ütnie, ő is gyönyörű!

Ildi,
családKép Marcika jobban van?

Hüpi,
nagyon jó a kép!

Kingu kitartás!!! Kép

Na ez jó hosszú lett! Bocsi!
berkiadri
 
 


Vezso,
most jutott eszembe amikor elküldtem az előző hsz-t, hogy akartam neked még írni, hogy tegnap volt nálunk Jimbone és Áron. Áron kipróbálta Martin etetőszékét, felavatta egy kis céklafőzelékkel.Kép Mi jól éreztük magunkat, remélem Áronék is és máskor is eljönnek!

Rakok fel pár képet.
a "nagyszemű" Martin
Kép
Martin az új játszószőnyegén
Kép
Áron céklaevés után
Kép
berkiadri
 
 


Sziasztok!

Hát sajna Törpének még mindig folyik az orra; szegény meglátja a porszívót és már üvölt is! Kép
Ráadásul ma megyünk tornára is; remélem nem fog túl sokat sírni!
Az éjszaka jól telt, egyszer sem ébredt fel szerencsére.

Annyira jók a képek a taliról; irigykedek ám rendesen!
Kép

Berkiadri!
Annyira gyönyörű Martin; csodálatosak azok a nagy szemek! Kép
Szeretném tőled megkérdezni, hogy nincs e véletlenül fehér vastag sapkád 49cm kerületű buksira?
Ugyanis a keresztelőruhához tartozó sapi kicsi Marcipánra!

Ildi

delfinke
 
 


Ez lesz a keresztelői meghívó, csak az idézet fog még változni; mert nekem ez nagyon esküvői jellegű.
De ezt leszámítva szerintem tök jó.
Kép
Kép

delfinke
 
 


Delfinke,
milyen anyagból szeretnéd? Plüssből szerintem van, de meg kell néznem! Nagyon aranyos a meghívó! Martin üzeni, hogy Marcika gyógyuljon meg végre!
berkiadri
 
 


Berkiadri!
Plüssből szeretném!
Kép
Ildi

delfinke
 
 


Delfinke,
megnézetem délután a férjemmel és jelentkezem. Ha megadod az e-mail címed akkor oda írok!
berkiadri
 
 


Adri!
Köszi előre is.
E-mail címem: gurzo@citromail.hu

Ildi

delfinke
 
 


Virág
köszi,te minden képen tetszel nekem

Juszti
szegény Boldi
sok-sok puszi nekiKép

BerkiAdri
ugyan
ti vagytok gyönyörűek a nagyszemeitekkel

ezentúl nem kérdezek csak ha tudok válaszolok

Timurr
Vendég
 


Hüpi
a kép nagyon tetszettKép
Vendég
 


Sziasztok!
Ma kár volt felkelnem, mint kiderült, ez az a nap, mikor egész nap jobb aludni, abból legalább nem lehet baj.Kép
Kölcsönöztem egy kerékbilincset 15 rugóért délelőtt, jó későn értünk haza, manó végigüvöltötte a Hungária krt.-at, és rosszul emlékeztem, hogy van itthon a fagyóban kaja, mert nincs. Ezt így 3 óra alatt adtuk elő.Kép

A takaritónéni hagyott itt sütőtöklevest, hogy Ákossal meg tudjam kóstoltatni, pici só, szerecsendió van benne,és hagyma. Utóbbi miatt én nem merem odaadni neki. Szerintetek lehetne?

Ó, remélem hamar kész lesz a melegszendvics, különben éhenhalálozom.

KépKép
connie
 
 


köszi a jókivánságot! remélem hamar elmúlik
Állandóan vakarja illetve dörzsöli a szemét. nem tudom miért. Kép

Kép
juszti75
 
 


Sztem ha nem csipos lehet nekik igy hagymat adni, ill az en fiam imadja a fokhagymat.
Ildi mikor legyen a mamatali?
Connie te nem jonnel? Irtam neked tegnap, ha van idod valaszolsz ra?Kép
Bea nagyon jok lettek a kepekKép


Kép
vaktyuk
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?