Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
tegnap tényleg nagyot játszottunk az ikeában, az én gyerekem nemes egyszerűséggel vetődő-bajnokságot rendezett magának. két plüss lovat leszedett magának a polcról és másfél óráig dobálta magát a lovakkal együtt a felfújt matracon és társain, így aztán nem sok időt töltöttünk a mamák társaságban, de ha épp a többi gyerek is ott játszott, akkor azért volt lehetőség néhány szót váltani Kép

megyek, mert hív a főnököm...??????
panu
panu
 
 


Sziasztok!

Dorki! Nincs túl messze nekünk a budaörsi IKEA, ha éppen ráérünk, szívesen megyünk mi is, ha szóltok.

A baba-mama klub elég döcögősen indult, mert nem tudtak helyet biztosítani hozzá, hiába kérték a védőnők az önkormányzatot, aztán végül a katolikusok lelkesek voltak, és a templom pincéjében lett helyünk. Ezután kaptunk az önkormányzattól egy kis pénzt, így tudtunk venni egy nagy szőnyeget. A játékokat meg összedobtuk, aki tudott hozott egyet-kettőt, amit nem hiányol a gyerkőc. Most meg már költözünk, mert a pince nem volt túl ideális, az öregek otthonában lesz egy külön szobánk, ez világos, szellőztetni lehet, van laminált padló lerakva, szóval klassz. Meg jövő héten lesz már egy előadás, a Heim Pál kórházból jön egy doktornéni, a baba-mama kapcsolatokról tart előadást. Hát egyelőre ennyi. Még beindulóban van a dolog, de mivel jön a szar idő, ezután biztos nagyobb lesz az érdeklődés. Ja, és ami a legfontosabb, minden ingyenes. Kép

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,

Most így költözés derekén elég sok mindent akkarok szortirozni valoszínű,hogy lesz benne egy két játék is esetleg a klubot nem érdekelné nagyon szívesen oda adnám?

Zsuzsi
szuszoka
 
 

 
 

Kriszti
elfelejtettem írni, pedig nagyon fontos !!! Gratulálok a szobatisztasághoz. Ez már igen !! Mond meg a csajodnak !!!
Andi
nagyon jó ötlet ez a klub !! Ügyesek vagytok. Legalább magatokat is elszórakoztatjátok Kép

Én megyek és szétverek egy szekrényt a wc-ben, mert holnap jön a gázos és onnan fogja vezetni a gázt a konyhába. Remélem azért a fal nem fog kidőlni, mert elég vékony szegény a fúrást sem szereti. 5-kor meg jön a ups embere és fölszerel egy parabolát. Na ő meg az erkényt fogja szétverni. Kép Szépen vagyunk...
Én meg apát fogom szétverni, mert már megint semmi hírem felőle lassan egy hete... Kép
Dorki
dorki
 
 


sziasztok, most végre tudok írni. kicsit zsúfolt volt az elmúlt pár nap Kép

Dorki, most már kevés van hátra apa távollétéből, addig kitartás Kép azért megjegyzem: erős csaj vagy, hogy így bírod az egyedüllétet Kép

Andi, nagyon klassz ez a babamamaklub Kép ügyesek vagytok Kép Bogának pedig mondd csak a testvérkét, hidd el, most még könnyen veszi, aztán úgyis akkor kell figyelni, amikor már kézzelfogható a kistesó számára Kép

Zsuzsi, ügyesek vagytok, én csak irigykedek, hogy ti már költöztök, mi meg még mindig várjuk, hogy végezzenek a szakik Kép ha tudsz, tegyél fel képet a lakásról, kíváncsi vagyok Kép

Krisz, ügyesek vagytok nagyon ezzel a bilizéssel Kép

Kriszti, gyors volt ez a szobatisztaság projekt Kép ez igen!! Kép

nálunk még semmi e téren Kép

Brigi, hogy vagytok? bírod a két lurkót?

Bori, denevér-lakótársak? valami jó szöveget Esztertől??? Kép Kép

panu
panu
 
 


Nagydumás Eszterkének mi is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk így utólag!!!

Brigi és a fiúk

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok!

Köszi Zsuzsi, persze érdekel bármilyen játék, ha félre tudod tenni addig, amíg összefutunk. Kép

Dorki! Hogy sikerült a szekrény-szétverés? Bírta a fal a megpróbáltatásokat? Apáról van hír?

Képzeljétek tegnap este Bogának megint sikerült bilibe pisilni! Kép Este volt egy kaka a pelusban, és mivel nem messze volt a fürdés-idő, nem tettem rá már tisztát. Megbeszéltük, hogy most nincs pelus, szóljon, ha pisilni kell. Persze már nem öltöztettem nagyon föl, csak body volt rajta, az is alul kigombolva. Kép Volt pár téves riasztás, pár másodperces bilin-üléssel, de egyszercsak se-szó sz-beszéd leugrott a kanapéról és ráült az odakészített bilire, és már csorgatott is. Kép
Ma hasonló szitu, esti kaka Kép, csak utána követelte a tiszta pelust... Kép Ilyen se volt még, hogy pelust kér magára.

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Apa előkerült, de föl volt háborodva, hogy é nföl voltam háborodva...

Találós kérdés:
Vajon jött-e a gázos ma megcsinálni a melót ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????

Azt hiszem igen egyszerűen ki lehet találni a választ !Kép Majd talán jövőhéten, én meg idegbajt kapok a szétpakolt lakástól. A wc-t sikeresen szétvertem, nem dőlt ki a fal, de persze ott is kupi van. Nem is írok többet, mert csak fölhúzom magam. Az az egy szerencséje, a gázosnak, hogy azért nem jött, mert a gyerekét kellett orvoshoz vinnie. Bár így utólag kiderült, hogy valszeg a fogzás miatt volt lázas. na mindegy... Kép
Dorki
dorki
 
 


Tudom, nem vígasztal senkit, de az én gyerekem még most sem alszik.
Kezdek bekattani az esti műsoroktól Kép.
Nincs olyan nap, hogy aludna fél tízkor, sőt 2 hete minden éjjel köztünk alszik, szopni akar. Ez utóbbit onnan tudom, hogy arra ébredek, hogy cibálja a pólómat lefele és markolássza a melleimet, miközben nyávog, hogy ciciiiiiiiiiiiiiii anyuciiiiiiiiiiiiii.
Kezdek bekattanni, nem tudom ,mi lesz a vége Kép Kép Kép Kép.
Azt hiszem a következőt 1 évesen elválasztom.
Ja, amíg anyósom nem volt itt, 2 hetet már átaludta az éjszakákat és nem volt balhé az esti alvásnál.
Azóta....
Én nem hittem eddig a babonákban, de mi van, ha megbabonázta a lányomat?
Teljesen tanácstalan vagyok, próbáltuk szépen letenni, veszekedtünk is, de semmi nem használ.
Lécci, ha tudtok hasonlót, akkor írjatok már valamit erről! Köszi.

Kriszti, a kattant Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Zsuzsi, Ti aztán ügyesen csináltátok. Nekünk is már mióta húzódik ez a házvásárlás. Ha minden jól megy mi jövő héten írjuk alá a szerződést. Azután kezdődik a banki herce-hurca.

Dorki, Azért te sem vagy semmi. Ez a lakásfelújítás így egyedül merész vállalkozás. Le a kalappal.

Andi, Ügyesek vagytok a bilizéssel. Egyébként hogy vagy? Most már túl vagy a bűvös 12 héten, ugye? Akkor most jönnek a legjobb idők. Élvezzétek ki. Én már csak tudom!

Babaproject előtt állók, Mindenkinek szoritok. Szerintem kell az a kistesó. Nekem tegnap potyogtak a könnyeim, amikor az éjszaka közepén Barnuskát büfiztettem a Marci ágya mellett és elnéztem ezt a két tündért. Ezek a kis picúrok mindennél nagyobb boldogságot hoznak.

Nálunk minden rendben. A Marci imádja a tesóját. Olyan finoman simogatja, óvja. Azért egy kicsit hisztisebb lett, de soha nem a Barnus miatt hisztizik. Egy szavam nem lehet, mert egyelőre féltékenységnak nyoma sincs. Nagyon jól dolgozza fel ezt az egész szitut. Úgyhogy Andi mindenképp beszélj a tesóról Bogának, mert hiába nem érti miről is beszélsz szerintem segít a későbbiekben. A Marci pl minden vizsgálaton is ott volt és ott is mindig mondtuk neki mit lát mit hall, hiába nem értette.

Szüléstörténetet majd írom. Főleg Andi miatt. :-) Egyébként azóta megnéztem a kórházi papíromat és nem is fél óra, hanem 18 perc volt az egész. A diagnózisaim között szerepel: rohamos szülés!

Nálunk ma volt szülinapi buli. A Marci nagyon élvezte. Barnuska majdnem végig aludt. Persze csak kézben. Õ is hamar rájött mi a jó, ágyban max 1/4 órát szundikál, kézben viszont órákig mélyen alszik.

Majd rakok fel képeket is.

Most megyek szundítok egyet amíg Barnus fel nem ébred. Habár most már kezd ritkábban enni. Az első pár napban szinte az egy órát is alig bírta ki. Hízott is több mint fél kilót a kis hörcsögpofim.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Marcinak,

előre sok sok boldog szülinapot

Kép



Brigi ez azt jelenti,hogy rövid idön belül költöztök!!!!!!!!!!!!!!!

Kép



Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok,
Marcinak nagyon boldog születésnapot kívánunk Kép Kép képeket kérünk Kép
testvérszeretet Kép

Kriszti, ezek a legnehezebb kérdések, mert nincs egzakt, egyértelmű válasz, sajnos Kép tudom, hogy már végiggondoltad, de... nem történt valami, ami megijesztette? nem most jön meg a mensesed? nem vitáztatok apával? 2 év környékén előfordulhat indokolatlannak látszó félelem, és nincs rá megoldás, ki kell bírni, még ha úgy érzed falra hányt borsó, amit teszel, amit mondasz Kép

Liza is beteg lett. ma lázas és láztalan időszakok követték egymást, és már persze az éjjel is többször ébredt (nála egyértelmű jele ez a betegségnek, csak akkor fordul elő, ha másnapra beteg lesz, ill. ha beteg), igaz, hogy bent a munkahelyen is többen betegek. nem tűnik vírusosnak, inkább bakteriális a fertőzés, remélem, holnapra jobb lesz.

panu
panu
 
 


Marcinak nagyon boldog szülinapot kívánunk :
Dorki, Niki
Kép
dorki
 
 


Panu
szegény Lizi !!! Takony, köhögés nincs ? Legalább délután tudott aludni?
Brigi
költözzetek már el gyorsan !!!! Én akarok menni hozzátok vendégségbe Zsuzsival együtt !!!Kép
Köszönjük a tesóbíztatást az egész topik nevében !Kép
18 perces szülés, az nem semmi? Barni nem repesztett? A szüléstörténeted, meg akkor csak 2 mondat lesz, nem?
1. hű ha, jön a gyerek.
2. már itt is van Kép

Kriszti
nálunk igen macerás volt az alvás sokáig, írtam is, ha emlékszel rá. De nem egyik napról a másikra alakult ki. És több hetes "munkával" sikerült csak visszaszoktatni a normális alvásra. Márminthogy a kiságyában aludjon el és ne babakocsiban eszement rázás és tologatás közepette. Aztán pár hónapig egyedül is szépen elaludt, de utána megint visszaesett. Most pl. ott tartunk, hogy fognom kell a kezét , amíg el nem alszik. Ez kb. 20 perc. De volt pár hét, amikor 1 órát is ott tököltem vele. Persze akkor már ideges voltam és volt, hogy kijöttem. Mondtam neki, hogy tessék aludni és kész. Persze sírt pár percig (nem tovább) és simán elaludt. Másnap meg 15 perc alatt már húzta is a lóbőrt.
Nyilván én sem tudom, mi járhat a te lányod fejében, de nekem is úgy tűnik, hogy kicsit megzavarhatta valami. Az én véleményem az, hogy neked kell eldöntened, mit akarsz és azt véghez is kell vinned. a te lányod is elég nagy és okos már ahhoz, hogy észrevegye a gyenge láncszemet.
Én személy szerint nem örülnék, ha Niki még szopizna, de ez az én véleményem. Lehet, hogy egy ragaszkodós időszak jött most elő nálatok. Nálunk is ez megy kb. 2 hónapja.
Nappal hányszor alszik és hogyan? És hányszor szopizik ?
Szerintem magadba dogozz ki egy tervet és ahhoz tartva magad tedd le aludni. Ha veszekedve, akkor veszekedve. Eszternek sem jó ez a hercehurca. Gondolom, ahogy jön a lefekvés ideje, egyre izgágább.
De mivel nem ismerlek titeket, lehet, hogy az egész hülyeség, amit írtam. Akkor felejtsd el. Kép

Mi voltunk ma anyósnál. Délután elmentek sétálni hármasban. Mama,Papa,niki. Én meg ott maradtam a házban. Hát olyan nyomsztó érzés volt, alig vártam, hogy visszajöjjenek. Nagyon egyedül éreztem magam.
Holnap (állítólag) apa telefonál. Ma megint írt, magától. Én most nem írtam neki. Mégiscsak használt az a leb.szás.Kép

Dorki
dorki
 
 


Na mi ez a csönd ????

Hihetetlen, de igaz ! Ma itt voltak a gázos emberek és megcsinálták a munkát. Azért jól elhúzódott, 8-ra fejezték be. Utána tudtam csak Nikit is hazahozni anyuéktól. A kupi még maradt, vegyítve kosszal, de ez most már rajtam múlik csak, hogy rendet rakjak. Tegnap apával is beszéltem és kiderült, hogy írt ő nekem, miközben én azt hittem, hogy nem, csak másik címre küldte. Mert 3 emilt használunk, hol az egyik működik, hol a másik. Azért az rossz, hogy nem nyavajoghatok vagy dicsekedhetek neki pl. a gázos dologról, mert ez titkos is és misztikus. Kép
Na de már csak 20 nap !!!
dorki
 
 


Boldog szülinapot kívánunk a Marcinak!!Kép

Kriszti,
akkor majd én megvigasztallak!Eszter tegnap kb.9-10* ébredt,másnap dolgoztam,előző éjjel meg buliba voltunk és most sem alszok!Szóval beledögleni nem fogunk,csak egy kicsit nehezen viseljük!És...?
Tudom,hogy az én kálváriám nem vigasztal,de én Eszterem is felébred egy csomót és szopizni akar.
Úgy gondolom,jön a foga,nyáladzik,fosizik,stb.
Te is felkelnél éjjel,ha egy baromi nagy fog akarná áttörni az ínyed és nálunk ezt a cicizés még mindig meggyógyította.
Úgy gondolom,hogy ezek a nehéz periódusok nem tartanak sokáig,legalábbis én már nagyon edzett vagyok e téren,szóval kitartás.
Chamomillát nem próbáltál neki adni?

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Brigi,
Isten éltesse Marcifiút ezen a szép napon, és Téged is Kép!!!

Eszter és Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok,
köszi a válaszotokat, Dorki: a témát azért dobtam fel, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre. Akármit is írtok, átgondolom és lehet, hogy tanulok belőle Kép.
Azóta történt egy s más, beszélgettem a barátnőimmel és mondták, hogy az ő (és ismerőseik) gyerekei is táncoltak az idegeiken és a szombat este mindenkinek rendkívüli volt. Nem tudom, mi lehetett a levegőben, amit ők éreztek, mi nem.
Tegnap azonban megvolt az elhatározás és nem dőltem be a hisztinek, így az Apukájára maradt a hálátlan feladat: nemet mondani. Mondjuk -férfi révén- őt nem annyira tudja "zsarolni" érzelmileg. Sikerült és csak 5 percig tartott amíg elaludt. Szopi nem volt (nem kérte), így 24 óráig nem volt cici.
Ma mintagyerek volt, EGYEDÜL játszott egész délelőtt.

Panu,
nem voltam előtte, most múlt el, ez kizárva.

Viszont ma már tökéletes volt minden. Lefektettem, nem volt vita, hogy nem akar aludni.

Andi,
Írdd már ki lécci, hányadik hétben vagy, jó?

Bori Kép
Édes vagy Kép. A szopizás Esztert is megnyugtatja mindig. Ezért mondom azt, hogy inkább adok Neki, mint egyéb javaslatra Panadollal és miegymással csillapítsam a fájdalmát.
A Chamomillát adom, szombaton kérte, hogy kenjem be az ínyét. (Dentinox-szal).
Az érdekes, hogy nem érzem és látom, hogy kitörni készülne a foga, viszont azt hallottam, hogy a szemfog addig fáj, amíg nő. Nem tudom Kép...

Dorki,
Ez jó hír, hogy Apa jelentkezett!!! Niki szokta hiányolni?

Teszek fel 1-2 képet is mindjárt.

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Dobok a Csajomról képeket:



Kép

Kép

Megyek a kajásba Kép.

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Vacsoratipp a kajásban képekkel illusztrálva (norbizóknak tilos!!!)

http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/show.cgi?tpc=7486&post=672856#POST672856

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Gyönyörűűűűű a drusza!!Kép

Kép
Bori
mbori
 
 


köszi Kép

Rólatok egy szülinapi képet kérünk szépen!
Lekicsinyítem, ha akarod Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti, gyönyörű ez a gyerek Kép Kép Kép nem is értem, miért dugdostad mostanában előlünk Kép
ezek szerint csak a határok feszegetése volt az oka (meg persze a fog) a nemalvós eseményeknek?? a szemfog tényleg sokáig növöget odabent, és ha fehéredik már, akkor is fáj még, legalábbis Lizánál ezt tapasztaltam Kép Lizának a leghátsó rágók jönnek már, bár még nem sokat látok belőle, és nem is nagyon engedi, de az esti fogmosásnál nagyon rágja Kép

tegnap estére már jobban lett a kistök, nagyot hancúrozott velem, amikor végre hazaértem. esténként általában én kellek neki, és morog, ha az apja viszi vetkőztetni, vagy fürdés után, amikor öltözni kell. persze, egy kis hőemelkedés még volt, de a hangulata sokkal jobb, és mostanra már csak a nátha maradt.
és esténként azon vigyorgok, hogy amikor mezítelenül fut a fürdőbe a vízbe, mindig megigazítja a kis szőnyeget, ami a fürdő bejáratánál van, vagyis ha nem rendesen van, ami ugye sűrűn előfordul. szóval fut és akkor megáll, megigazítja, és fut be Kép az apja szeirnt tőlem látta Kép csak azt nem értem, a játékokkal miért teszi ezt sokkal-sokkal ritkábban?? Kép Kép

Bori, én is sokszor álmos vagyok, pláne a munka miatt (hajnalok), mert mostanában sosem tudok aludni vele délután, bezzeg amikor tudnék, akkor nem alszik, grrr

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog szülinapot kívánunk Marcinak!!!

Andi (13+5) Kép és Boga

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi
Majd megbeszelunk akkor valami ikeas bulit, mondjuk jovohetre. Nekunk igazabol a du. alvas utan jo. Kb 4 korul erunk oda es 7-ig vagyunk.
Ma is voltunk, jol kifarasztottuk egymast.
Krisz
Szerintem ezzel a szobatisztasaggal ti mar nagyon jol alltok.
Kriszti
Tenyleg szep ez a kiscsaj. Nagyon sokat nott. Ha mar egy este alatt visszallt a rend, akkor nem lehet nagy a baj alvasilag, nem ?

En is csatlakoznek a gyakran almosak korebe. Kép De majd, ha itt lesz apa… mar csak 19 nap.

Ezt kaptam ma:

Hatarozat
P.Dóra…… lakost sebessegkorlatozas jelentos tullepese szabalysertes elkovetese miatt 40e Ft penzbirsaggal sujtom.
Ha a penzbirsagot a megadott hat.idoig nem fizeti be, a kiszabott birsagot letiltom, behajtatom. Ha nem hajthato be, 8 nap kozerdeku munkara valtoztatom at. A fent leirtak sikertelensege eseten a birosag 40 nap elzarasra valtoztatja a penzbirsagot.

Indoklas
A szabalysertesrol keszult filmfelvetel hatosagomnal megtekintheto.

Cselekmenye elbiralasanal figyelembe vettem a szab.sertes targyi sulyat, valamint azt, hogy hatosagom altal szab.sertes elkovetese miatt 2 even belul nem volt elmarasztalva.

Jelen esetben eltekintek a jarmuvezetestol valo eltiltastol.

Erdemi dontes alapjat kepezo cselekmenye a kresz….-ba utkozik blablabla, mely 60eft-ig buntetheto es a jarmuvez-tol 1 honaptol 12 honapig terjedo idotartamra eltilthato.

Na ezt kaptam ma. Fellebbezhetek, ha akarok, de asszem nem fogok.. Sokkal rosszabbra szamitottam. Biztos voltam a jogsi elvetelben.
Dorki
dorki
 
 


Csajok,
szombaton délelőtt nem lenne jó egy ikeás buli?
Vagy valahol egy rövid tali?
Azért csak rövid, mert úgy néz ki, hogy megyünk székes fővárosunkba, de nem sok időre. Apánk akar egy dolgot elintézni.
Mondjuk olyan egy-másfél órás tali esetleg?

Dorki,
hála... akkor "csak" csengetni kell a lóvét, szerencsére jogsi marad.
Köszi a dícséretet Esztert illetően. A haja szerencsére már akkora, hogy simán hátra tudom gumizni.

Szép napot, mi megyünk játszózni sztem.

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


MI EZ A TUNYASÁG KÉREM SZÉPEN????

EZT KÍVÁNOM MINDENKINEK Kép (bár most a nagyját Dorkinak Kép):

Kép

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti
akkor küldöm a címem és jöhet a lé nagyja ! Igazán kedves tőled, hogy ilyen hamar megoldod a problémámat. Kép
Erről a szombatról még holnap beszéljünk, mert ha anyósék elutaznak hétvégén, akkor én bevállalom az ikeát. Szombaton nincs olyan eszement forgalom se.
Többiek ?

Mi voltunk am délelőtt Panuékkal a ferihegyi repülőgép emlékparkban (asszem) Tetszett a csajoknak, főleg Lizának, hogy futhat szabadon Kép

Bogatat ültettek a fülembe, hogy mégiscsak fellebbezzek, hátha engednek még a pénzből. De csak akkor csinálom, ha egy postafordultával elintézik. Bíróságra, idézésre, meghallgatásra meg ilyen marhaságokra nem vagyok hajlandó menni !
Dorki
dorki
 
 


Dorki, ez mindössze levelezgetés, nem egyéb !!! tessék fellebbezni, irgum-burgum, ne tökölj rajta!! Kép Kép

Kriszti, mi ez a nagy lé?? bankot raboltatok??? Kép Kép a másik felét kérem én Kép jó kislány voltam... Kép

mi még egy kicsit betegen, most nekem fáj a torkom, de nem vészes, Lizának már "csak" hasmenése van a láz mellett, és kijött rajta a mama-matrica láz is Kép ragad rám, ma először kellett mellette ülnöm, amíg elaludt, pedig egésznap lóghatott rajtam, mert apa dolgozott, mi meg csavarogtunk Nikivel és Dorkival Kép (ld. fent)
megyek vízszintesbe, mert mindjárt kelnem kell.

panu
panu
 
 


panu,
ez egy régi ügy Kép.

Eszternek fürcsi után 36.5 volt a hője és gyanúsan csendben volt délután.
REmélem, ez csak a fürdés utáni melegség volt...
De jót kirándultatok akkor!
Jobbulást Nektek!

TÖBBIEK???????????????????????????????????????????

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


megint én Kép
Kriszti, most szombaton nem leszünk Pesten, de ha esetleg Zalában van valami ügyes-bajos dolgotok... Kép Kép Kép pedig úgy mennék én is!

TÖBBIEK?? költözők, leendő és jelenlegi nagycsaládosok, denevéresek...

panu
panu
 
 


Hello csajok!

Jelentem én dobozok és zsákok kavalkádjában élek már az összes hajam szálla égnek áll!!!!!!!!!!!!
Holnap kapjuk meg a kulcsokat ma még rohanunk egy kört egy két dolgot még bekell szerezni.
A négynapos ünnep alatt lesz tapétázás burkolás

Dorki,
tessék fellebbezni veszteni valod nincs !!!!!!!!!!
Úgyan már egy lakásfelujitást megcsinálsz mit neked egy fellebbezés kis levelezgetés Kép Kép Kép.
Ja és megyünk Brigihez nem tud majd elölünk elbujni csak már lenne itt Dunakeszin Kép.

Bocsi most már rohanok miellött elmegyünk még a lakást is egy kicsit rendbe kell hoznom.


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok,

Dorki,
mindenképp fellebezzél!!!! valszeg engednek belőle (nekünk is a 40ből 24ezer lett nem mindegy) egy levélkét megérKépKép

Zsuzsi,
nem irigyellek a lomolás miatt, de nagyon ügyik vagytok hogy így pikk-pakk kész lesztekKép
főleg ha Fancsi is segít csomizniKép

Kriszti,
írom is a címem és küldheted is a lét!Kép kösziiiKép

gyönyörűséges Eszter haja és amúgy is annnyira csajosKépKép

ha nem járnánk usziba én is megnöveszteném Dorka haját, legalább nem néznék folyton fiúnakKép

Ja és Dorka ma ezt hajtogatta:
kutyafülü Aladár, két forintért kutya márKép
és megint nem vettem fel, persze mire előbányászom a kamerát mindig elmúlik az ihlet.

Jobbulást minden gyengélkedőnek!!!

Dorkáról egy friss játszisKép

Kép

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Panu
oké, nem tökölök !Kép
dorki
 
 


Sziasztok!!

Remélem minden gyengélkedő javulgat!

Mi kedden meg ma délelőtt is kluboztunk, Boga nagyon élvezi, bár inkább kisebbek vannak. Ketten-hárman szoktak csak így 2 körüliek lenni. De nem baj, legalább szokja a szitut, hogy ne lépjen a földön fekvőkre. Kép
Mostmár mindennap hajtogatja, hogy "gyerekek", annyira igényli a társaságot.

Dorki, látom meggyőztek a lányok. Írjad csak azt a levelet, sírjál nekik még egy kicsit! Kép
Ikeás ügyben majd egyeztetünk, Boga alvása teljesen kiszámíthatatlan. Kedden nem is aludt semmit, mégis este 9-ig bírta! Kép

Krisz, már mióta jár nekem is eszembe, hogy elő kéne szedni a kamerát, csak mindig elfelejtem... Pedig tényleg érdemes lenne felvenni egy-két bla-blás monológot. Kép

Zsuzsi, nektek kitartás a cuccoláshoz! Már nem sok van hátra!

Kriszti, sajnos a szombat délelőtt nekünk se jó, akkor járunk úszni a kiscsajjal.
Képzeljétek, múlt héten - magához mérten - már egész ügyes volt, alig nyavajgott, és lehett vele csinálni a feladatok nagyját. Bár a deszkát még mindig ki nem állhatja. Úgy látszik érdemes kitartani.

Brigi! 18 perces szülés!!! Ez igen! Lécci-lécci, mi a titkod?

Az Istvános topikban írják mostanság, hogy milyen homeós bogyókat szednek terhesség alatt, szülés előtt, meg közben. Nagyon gondolkozok rajta, hogy érdemes lenne ennek jobban utánanézni. Mindenképpen kell keresnem előtte egy homeós dokit, ugye csajok? - már akik értetek a témához. Kép

Na pihizek picit, mert fáj a búrám... kellett nekem baba-mama klub...

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


panu,
mi volt végülis Liza baja? Gyógyszert kapott?

Eszter tegnap éjjel lázas lett (38,1). Adtam cicit, de kúpot nem. MAjd fél 4-kor is fenn volt, akkor 38,2 volt a hő, rá 10 percre meg hányt kétszer. Ezután láztalan lett, de nem aludt, csak a nappaliban.
Szal fél négy óta fenn vagyok, de nem is ez a lényeg. A hangulata tulképp jó, meg a kedve is, aztán egyszer csak elfárad és csak ül, meg néz. Étvágya szinte nulla, hője: 36,9 - 37,4 -ig terjed.
Eddig nem nagyon hittem a fogzás okozta lázban, de egyre inkább afelé hajlok. Az egyik orcája piros, meleg, a másik normál (a homeós füzet szerint ez a fogzás miatt van)
Hányás nem volt azóta.
Holnap azért megnézetem a dokival, nem akarok ittmaradni így a 4 napos 7végre.

Andi,
mindenképp javaslom a homeós dokit, a www.homeopatia.hu oldalon rá tudsz keresni orvosokra is.

Most ennyi, bocsi az offért, aggódok kissé.

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti
de borzalmasan utalom, ha beteg az én gyerekem is, főleg mikor nem tud az ember rájönni, hogy mitől. Kép
Csajodnak jobbulást. Nekem azt mondta az orvosom, hogy csak enyhe láz kisérheti a fogzást, magas nem. De a hányás is ettől volt ?
Melyik ikeára gondoltál? Budaörs vagy az örsi? Akkor is jöttök, ha csak én megyek ?
Andi
szerintem is jó, hogy szoktatod Bogát a picikhez.

Mi voltunk ma Panuval a Víg sznházban. Bár reggel még nem volt jegyünk, de estére lett. Jó volt, már kijárt egy kis kikapcsolódás !!!
Kép

Dorki
dorki
 
 


Kriszti,
ha csak ül és néz maga elé, azaz semmi élénkség nincs, akkor lehet, hogy kevés a folyadék. aza legfontosabb, hogy sokat igyon! a láz és a hányás rendesen kitikkasztotta szegényt Kép egyzsóval inni-inni-inni, ez a legfontosabb.
Lizinek ez egy bacis fertőzés volt, másfélnapig láz, aztán pedig 4 napig szörnyű büdös, nyálkás széklet (bocsi), a doki szerint nincs rá gyógyszer, kicsit diétázzon (magától megtette), és figyeljem. azt is mondta, hogy ha a gyomorra ment a fertőzés, akkor fénytelen, fehéres színű a nyelve. a fogtól durva lenne a magasabb láz és a hányás szerintem is. lehet, hogy közrejászik benne, de nem túl valószínű, hogy csak attól van.

panu
panu
 
 


CSajok,
köszi.

gyors helyzetjelentés:
Eszternek egész éjjel 39,3 volt a láza. Kúp semmit nem ért (egyik alakalommal sem), a hajnali hűtőfürdő kicsit hatékonyabb volt, levitte a lázát 38,6-ra. Az orvos vizeletet küldetett bakterológiára, h kiszűrje az esetleges húgyúti fertőzést. Ma Cefzil gyogyó elkezdve Kép. Most is 38 a láza, most Panadolt kapott.
Apámk szerencsére tudott kivenni mára szabit, mert én is lerobbantam, nekem hörghurutom van, Semmicillin lóadagot kaptam (az orrváladék színe miatt)
Az időzítés a lehető legrosszabb, tele lettünk volna programmal (holnap Pest, vasárnap Orosháza, meg ami ilyenkor lenni szokott).
Szerencsére nekem nincs (még) lázam, lehet, hogy a Coryzalia teszi amit tennie kell.

Dorki,
sajnos Apánk egyedül megy holnap Pestre Kép.

De majd összehozunk egy talit remélem Kép.


panu,
nem lehett könnyű Neketek akkor most Kép

K

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Kriszti, jobbulást nektek mielőbb!!
A homeopátiás oldalon valami kereső jött be sajnos, de majd még nézelődök.

Panu, Lizi jól van már?

Szerintem ebben a kiszámíthatatlan időben minden gyerek összeszed valamit. Kép Boga is egyik nap taknyos, másnap nem, majd kezdődik az egész elölről. De legalább már csak a negyedik szemfoga nincs kinn, és annak se kell már több pár napnál! Hátha akkor ezek a tünetek is javulnak majd!

Dorki, ez igen! Mit néztetek meg a színházban? Gyerekek? Addig mama volt a baby-sitter? Tényleg, anyukád lába teljesen rendbejött?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi,
próbáld így:

http://www.homeopata.hu/videk.html

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


ÚÚÚ Kriszti ez nagyon rosszul hangzik. Szegény lánykád.Kép Jobbulást mindkettőtöknek.
Sajnálom a talit, de gyógyuljatok meg minnél hamarabb. Kép

Andi
A Kávéház című darabot néztük meg. Panu a 3. sorba kapott jegyet az előadás napján, mikozben mikor odamentünk, láttuk, hogy az oldalsó pótszékeken is ültek... Persze nem sajnáltam én tőlük Kép Kölkökre meg a nagyik vigyáztak.

Dorki
dorki
 
 


Dorki, Andi,
köszi.
Eszter tegnap óta láztalan, délben aludt 3 órát, szerintem sokat lendített a gyógyulásán.
Nekem is lett lázam délutánra, de én is aludtam egyet és azóta jobb. Az orrom teker, mint állat, könnyem csorog... Szar, na Kép.

Többiek merre vagytok?

KRisz, Bori, Brigi?

panu Zalában, Zsuzsi pakol.

Zsuzsi,
voltál Briginél?

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti
hogy van a csajszi, meg a család többi tagja ?

Nálunk nyugi van, bár egyre jobban hiányolom már apát. Jelen pillanatban az zavar, hogy eredetileg nov. 6-án kellene hazajönnie, de persze csak 14-én fog.
Nikinek minden nap beszélek már róla, hogy nemsokára jön apa, de nem akarom megzavarni.. Ma is azt mondta, hogy apa visszajön, anya elmegy Kép Mondtam neki, hogy nem úgy van az csillagom !!! Anyát nem lehet egykönnyen levakarni apáról !!!!
Dorki
dorki
 
 


Szia Dorki,
köszönöm kérdésed, jól van Esztercsaj Kép. Nagyon úgy néz ki, hogy az a bizonyos 3 napos láz jött ki. Mivel most kiütéses lett a csaj. Az orvodunk mondta, hogy ha kiütéses lesz, menjünk el az ügyeletre, ma este 7-től ő lesz benn.
Elmentünk és azt mondta, hogy nyilván a Cefziltől vannak rajta a pöttyök.
Állapota azóta is kiváló. Étvágya is van és kópé nagyon Kép.

Én nem nagyon javulok sajnos, mostmár köhögök is és az a kínzó fejfájás... Viszont nappal nem tudok aludni, így ma elővettem a puzzle-t és 3 év után ismét kirakóztam Kép.

Majd olvasd el, mit írtál mielőtt Apátok kiment Kép. Azért eltelt - igaz nehéz volt, de mostmár hamarosan itt lesz Veletek!
Egyébként a finis a legrosszabb, mert akkor telik leglassabban az idő.
Lakás kész?

Jó az uccsó mondat Kép.

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


sziasztok,
megjöttünk Kép
Kriszti, ezek nem jó hírek Kép rendesen kiütötte magát Esztered Kép és te is beteg vagy, már csak apa hiányzik, és sajnos van esély rá Kép
nálunk most nagymami a legbetegebb, semmi hangja, apa már jobban, én is csak este köhögök, nappal már alig érzem.
Lizacsaj matrica lett Kép ez az legújabb. csak én kellek neki, csak rajtam lóg, és ez nem a betegség miatt van, hanem egyszerűen most ez jött rá. eddig jól viselem Kép tegnap pl. elaludtam a díványon, miközben játszott előttem a szőnyegen, és anyám mesélte, hogyy ott állt, kezében valamelyik játékkal, azt földhözvágta, hogy koppanjon és rám nézett. de én nem reagáltam (nem is hallottam), erre ő megismételte, még 2-3x. anyám röhögött és súgta neki, hogy hagyja abba, mert pihenek Kép

nálatok hogy van ez az óraállítás?
Liza első nap 3/4 5-kor kelt (új idő szerint), ma csak 3/4 6-kor, ami már nem is rossz, ha azt nézem, hogy 2 napja az 3/4 7 volt Kép Kép remélem, javulni fog a helyzet!

megyek a dolgomra, írjatok!

panu
panu
 
 


Niki még mindíg elég taknyos. De ezen kívül semmi baja nincs. Se láz, se torokfájás semmi.
Ha nem muszáj nem akarok neki orrcseppet adni, de van itthon sterimar orr spray. Ha aazal lazítom az orrát, mikor be van dugulva az is jó, ugye ?
Nem vagyok jártas megfázásos trükkökben Kép

Kriszti
a 3 naposhoz én úgy tudom nem ját hányás. Vagy akkor ez valami kevert dolog volt nálatok ? De ha a 3 naposon túl van a csaj, legalább az nem jön elő megint ! Kép (jó hír a rosszban Kép )
Panu
na akkor mindenki megkapta nálatok a magáét ! Most már akkor nyugi lesz ! Kép

Apa hétfőhöz 1 hétre jön !!! Bár megint semmi hírem felőle egy hete, lehet mégis balhéval kezdek a reptéren Kép (vagy nem)

Dorki
Dorki
dorki
 
 


Bori,
boldog névnapot kívánunk Neked!

Eszter+-Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Bori !
mi is boldog névnapot kívánunk. Egyáltalán most tartod? Így halottak napján nem olyan izgi.

Niki még mindíg takonypóc, olyan nehezen aludt el. Már majdnem kinőtt a szakállam.
Dorki
dorki
 
 


Dorki,
sztem Bori nem tehet róla, hogy a névnapja Halottak napján van. Egyébként a katolikus naptár szerint nov. 1. Mindenszentek, nov. 2. pedig a Halottak napja.
Ugyanúgy, ahogy én sem tehetek arról, hogy az Édesapámat a 30. születésnapomon temettük Kép.

Nem írtad, hogy Niki is kezdi a bengát. Jobbulást Neki!
Van olyan mentholos kenőcs,amit a mellkasára kell kenni, hogy könnyebben kapjon levegőt. BABY LUUF balzsam. Próbáltad már?
HA pedig nincs láza és csak náthás tünetei vannak, akkor homeós Coryzalia. akkor viszont a mentholos cuccokat jobb mellőzni.

Nálunk a helyzet mostmár jó, 2 napja a homeós Stodal-t iszom, a köhögésem annyira javult, hogy már átaludtam az éjszakát (Eszter is Kép) és reggel nem kellett folyatnom a nyálamat, miközben köhögtem, mint állat Kép.

panu,
óraállítás nálunk okés, Eszter legalább 8-kor fekszik és 7 körül kel. Nekünk nagyon bejött Kép.

Szép napot Nektek!

Többiek?

Jelentekezzetek már lécci!!!!

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: