Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon aranyosak a bébik, és tényleg olyan pirinyók. Kép

Ja, Ancsa, igen, két hét múlva megyünk 4D-re, le Szolnokra, apu intéz egyet nekünk, és akkor a nagypapi is mozizik. Kép Annyira kíváncsiak vagyunk már, olyan klasszul látszik ezeken mindenük.
Vendég
 


Jó reggelt!

Dia,ezen a képen látszik csak igazán, h milyen picurkák, a pici feje simán elfér a tenyeredben. Várom már nagyon, h lássam őket igaziból is, annyira édesek! És ma 3 hetesek! Hát ez már komoly kor, kérem.Kép

Serfi, én néztem tegnap a született feleségeket. MEg lehetett nézni, de semmi különös, eddig. Lehet még belőle bármi.

Kép

Kép
tikata
 
 


Ancsa, köszi a képekt, jól néztek ki! Már el is felejtettem, h ennyire világít a szemedKép!

Megazstárt néztétek? Én csak egy rövid ideig, ehát mindig megdöbbenek,h milyen emberek vannak, h semmi hang és odamennek. Felvettem ezt is,azt is,meg a Lost-ot is még múlt pénteken,majd talán egyzser megnézemKép.
Hanci hagyott balakot puceválni,most meg alszik. Rendes csajsziKép!

Kép
seriff
 
 

 
 

Enyim gyerek meg nagyon csibész volt ma. Kisebb hisztit is előadott az utcán, volt pár méter, mikor a kezénél fogva húztam magam utánKép Elég szarul nézhettünk ki. DE most már alszik, na ez sem volt egy egyszerű menetKép És alvás előtt az ágyában bukfencezni tanítottamKép Olyan kis ügyes, és nagyon élvezte.

Úh, Serfi, akkor jön az eső?!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bukfencbercit húzni kellett Magadután?Hát mi lelte a drágát?KépRemélem,nem fog esni, de ha igen,az se baj, legalább a függönyök tiszták.Kép

Kép
seriff
 
 


Hahó!
Ebből a kék égből kizárt dolog hogy eső legyen! Ne legyen! Süssön a nap, és legyen 20 fok. Nekem nagyon tecccccccik!!

Sajnos tegnap nem láttam sem a Megasztárt, sem az új nőcis sorozatot, mert Phil Collins koncerten voltunk, de én már lemondtam arról, hogy felvegyek bármit is, mert egyszerűen nem nézem meg soha.
A Született feleségeket ugye nem muszáj mindig nézni, anélkül is bőven érhető? Szóval nyomon lehet követni a történéseket, mint a Barátok köztben?

Fú, én néha ha látok hisztis gyereket, nem is tudom, kit sajnáljak jobban, az anyját vagy a gyereket? Kivülállónak nagyon gáz tud lenni a szitu, mert nem látszik, hogy szegény gyereknek milyen szívtelen az anyja, vagy szegény anyukának milyen kis hisztis a gyereke.
Na de azért az ilyenek mindig megoldódnak.

Dia, édesek ezek a gepárd bébik, cici meg ne izgasson. Jót mosolyogtam, milyen természetes lett a kép..Kép

Pusszantok Mindenkit, remélem, pont 1 hónap múlva találkozunk Esztiéknél!
anniecoe
 
 


Ancsa,sztem Phil mindkét műsort magasan verte, de ha gondolod, nem törlöm le,és megkapod KépKépKép!A nőcisnek ez volt az első része Kép.

De jó,tényleg 1hónap és találkozunk mindenkivel!

Kata,azért Ti gyertek hamarabb!Kép

Kép
seriff
 
 


Eszti,azt hiszem Te kérdezted Ausztriát! Most olvastam, h ott csak a kedd lesz munkaszüneti nap.

Kép
seriff
 
 


Gepárdmama,hogy vagytok? Nagymami hogy van? Kérünk képeket!

Kata, kicsiBukfencezőbajnok hogy van? Reméljük ma messziről elekerüli a rosszkedvKép!

Eszti, Minikétek rúgkapál ezerrel? Fáradékony vagy még?

Ancsa,köszi a viccet,jót röhögtem rajtaKép!

Edó, remélem sokat sétáltok ebben a szép időben!

NA megyek, mert Hannuska ébredezik,és ilyenkor olyan cukiKép!

Kép
seriff
 
 


Serfi, jöttök be délután sétálni?

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Kata, nem tudom, mert még nem ért haza a Győző, és 6-kor meg jön Cérna, és most is inkább porszívóznom kéne,mint itt ülni! De lehet, mert ajándékot kéne venni a szüleimnekKép!

MAjd csörrenek, ha megyünk. Képzeld Hannuska két nap óta, alszik 2órát egyben nappal, 10-12, ill 11-13ig.Ez már a kánaán?

Kép
seriff
 
 


Látod, csak az kellett neki, h elkezdjen mozogni, és elfáradjon. Ezt a szokását akár két éves koráig is megtarthatja!Kép
Én most megyek a kaisersbe (3.forduló), még egy- két dolgot venni, mert este érkeznek anyósomék+sógórnőmék, és egész hétvégén itt lesznek. Ha meg visszaéertem a boltból, neki látok vacsit készíteni. Peti meg nagyszülőzik Szolnokon (de jó neki, ebben a szép időben!Kép), de persze este ő is jön vissza.

Kép

Kép
tikata
 
 


Azt hittem,h ottmarad a hétvégén! Amint észlelhetted,nem mentünk sétálni,mert motorozni ment a Drága! Ügyesen főzzél,és légy jó hétvégén!

puszi S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Merre jártok? Mi itthon.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasz, úgy látszik, megint csak mi vagyunkKép!
Bogiék asszem Szolnokon, legalábbis Anyukám találkozott Velük, mikor Bsli sétálni vitte Anyáját Kép.
Mi tegnap Bp-en voltunk, tesóméknál, Apukám szüli és névnapját ünnepelni.
HAnci 4kézlábból kiül oldalra, és egyik este(még fürdés előtt) az ágyában volt, és egyszer csak megszólalat a zenélő oroszlánja, mert addig nyúlkált érte-csakhogy bekaphassa-míg kicsit felhúztaKép.
Mindjárt teszek fel képet erről.
Ti jól vagytok? Elmentek a vendégek?KépKép

Kép
seriff
 
 


Nem mondod, h ül a HAnna?! Ügyes nagyon ez a csaj! ÉS továbbra is édesKép
Köszi, jól vagyunk, a vendégek elmentek már tegnap, és már ki is pihentük magunkat. MOst mama bajlódik a vacsival, eteti a Petit. HAllom ám, h Jajj tiszta anyja, pont annyira nem eszikKép!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Akartam feltenni képet az oldalra kiülésről, de annyira bamba pofit vágott rajta, h letöröltem inkábbKép!
KAta, hol csináltattátok a Petis naptárat tavaly?
Az alma lereszelve és banánnal összeturmixolva okés, de ilyen húsis izé az nem tetszett tegnap-mondjuk megkóstoltam, nekem se jött be Kép!

Kép
seriff
 
 


KArácsony előtt egy lány hírdette itt a neten. Ha megint látom, majd szólokKép

MI lassan indulunk Pestre. Megnézem majd, nem sétálnak-e pont akkor a Diáék, és jól meglessük őket, meg le is fényképezzükKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok! Mindenkinek jól telt a 4napos ünnep? Ancsa, milyen volt Sopronban?

Kata, na sikerült lencsevégre kapni a sétáló Gepárd családot?

BAbszy, visszajöttetek?

Eszti, mikor lesz a 4D?

Teszek fel képet az ülésről, csak nem túl jól sikerülnek, mert mire fotóz, addigra HAnnus dől Kép!Kép

Kép

Kép
seriff
 
 


Mindenki eltűnt?

Kata jöttök a héten, Peti ajándéka itt porosodik!Kép Még a végén nekiállok vele játszani!Kép

Kép
seriff
 
 


Halihó!

Nem tudon mi lehet a töbiekkel, lehet nehéz visszazökkeni a hétköznapokba, a hosszú hétvége után.Kép
Serfi, nem félek én, h porosodik az ajándék, nálatokKép Gyerekem meglógott a telefonommal, és most diadalittasan nevet rámKép Egyszerűen nem bírunk elindulni. Nem öltözik, ő játszani akar itthon. Legózik. Úgy látszik most két évesen érett meg rá. Házat épít egész napKép Pedig mennünk kéne ki, olyan szépen süt a nap.
Remélem nemsokára a többiek is előkerülnek.
Gepárdmamáékkal nem találkoztunkKép
Serfi, lesz, majd még hosszabb is ez az ülés, amikor le is tudod fényképezniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


VAjon miért épít házat egésznap?Mostmár hideg van, ne menjetek ki! Nem győzöm ezt agyereket arrébb tenni, mindig a iltott zóna, az asztal felé közelítKép!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!
Én vagyok, illetve most jutottam géphez.
Nekünk jó volt a négy nap, elkezdtük a lakásátalakítást, mosogatógép beüzemelve, és a szekrények kicsit átrendezve, a plusz polcok készülőben. Elvileg a hét végére a fenyőpolcos-íróasztalos történet is meg lesz tervezve pontosan méretekkel, aztán az is elkezdődik.
Meg voltunk anyukáméknál, meg Peti szüleinél.

Két hét múlva megyünk 4D-re, már nagyon várjuk. Jövő héten még befigyel egy terheléses vércukor dolog, de nem vészes.

Pár napig megint eléggé fájdogált a pocim, de csak úgy, mint eddig, az izmok feszültek. Ittam rá magneB6-ot, inkább csak placeboként, sokkal jobb nem lett. Mára elmúlt, és megint nagyobb lett a pocim....Kép
És eddig nem is tudtam, hogy egy idő elteltével miért jó a hálóing....most már tudom....nem szorít sehol. Kép Kép

Ma lazáztunk, moziban is voltunk du., szóval jól elvagyunk. Kép

Serfi, én csak ámulok, hogy ez a kiscsaj hogy fejlődik. Nagyon édes. Már várom, hogy jöjjetek és jól meggyúrjam nálunk! Kép

Kata, milyen volt a vendéglátás? Majd rakhatnál te is Petiről képet, régen láttuk.

Dia, remélem kiélvezitek ezt a jó időt, és növögettek szépen.

Ancsa, jó időtök volt Sopronban, remélem fain volt és romantika ezerrel! Kép

Edó, veletek mizújs??
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Épp most fejeztem be a DaVinci kódot,mondjuk az Angyalok és démonok és a Digitális erőd utánolvastam,így már annyira nem lepett meg, de nagyon fordulatosan van megírva.Szerencsére sok könyvet kaptam a névnapomra,így lesz mit olvasni.
Holnap-holnapután kettecskén leszünk Hancival,mert Apja Bkenesén lesz továbbképzésen.

Kata,mikor jöttök?Mit csináltatok Bp-en kedden?

Eszti,máris beindult a fészekrakó ösztönöd?Az még csak később szokottKép!Vettetek már vmit Minikének?
Mit néztetek a moziban?

Gepárdmama?

Ancsa,nem bírsz visszatérni a szürke-bár itt napfényes-hétköznapokba?

Edó,kis csibész fiad hogy van? Tereget ezerrel?

Babszy,Ti már vissza sem tértek Bp-re?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, visszatértem!
Persze nem volt könnyű, úgy hozzászoktam 4 nap alatt ahhoz, hogy nem kellett semmit sem csinálni, kiszolgáltak, jöttünk-mentünk, romantikáztunk.Kép
Jó hely ez a Sopron, de olyan szél van állandóan, hogy az nem igaz. Anyukámék Szolnokon egy szál pólóban voltak a kertben, mi meg téli kabát, kapucni, és még így sem volt melegünk. Röhejes.
Amúgy Fertődön, Nagycenken, Fertőrákoson is voltunk, sőt Ausztriába is átmentünk, Rusztba.

4 nap tuti pihi, aztán kedden mikor délután hazajöttünk, gyorsan kitakarítottam, kisúroltam mindent, mostam, vasaltam...csak hogy nehogy elfelejtsem milyen az.Kép

Minden gyerkőcöt puszilok, nem különben az anyukáit (az apukákat egyenlőre nem meremKép)Beleértve a minigyereket is!

Jaj, most voltak itt a kollégám gyerekei, hármasikrek! Zabálnivaló kölkök! Igaz, mán 4 évesek lesznek, de huncut mindegyik!

Na, vissza a melóbaKép
anniecoe
 
 


Hármasikrek?????? 4 évesek???? Hogy csinálta????

Bocs, de ezt muszáj volt! Puszi mindenkinek. Most vagyok túl a legelső teljesen egyedül véghezvitt etetésen. Nem volt egyszerű. Gepárdlány elaludt, gepárdfiú még küzd, de jó úton halad.
Most ultra fáradt voltam éjszaka, nem esett jól, hogy kelni kellett hozzájuk. Továbbra sem egyszerű, mikor nehezebb, mikor könnyebb. De cukik, bár még nagyon picúrkák. Bár Zsombor pocok már 3700, a Pannus 3200. Cicalány annyit sír, meg hergelődik, hogy ez viszi el minden energiáját, szerintem. Egy művésznő. A Bazsa csak tornászlánynak (iszonyúan emelgeti magát, fejét, lábát, sőt a múltkor a dokinő kezében hasról visszafordult hátra!!) és énekesnőnek hívjaKép Zsombi csak mint abban a bankos reklámban a fickó, aki fekszik a földön és mondogatja: nem mozgunk, hízunk. Eszik, alszik, minimális mozgás - épp csak a ciciig eljutniKép Édesek különben.
De tortúra egyedül minden. Most azon gondolkodom, egyedül hogy fogom megoldani a sétákat. Nem egyszerű velük lejutni a kocsihoz, előtte felöltöztetni őket, neked is felöltözni, nyitni, zárni...
KatusKép Bocs, hogy olyan zagyva voltam, de azt sem tudtam hol áll a fejem. Kis gepárdok keltek, ott tolongott egy csomó ember, stb. A sétán már túl voltunk akkor az anyuval. Tudom, még tartozom a képekkel. Ígérem hozom, de még mindig nincs a gépemen. Hogy sikerült a vendégség?
SerfkóKép Hanci nagyon ügyes!!! Õ most mekkora, súlyban, centiben? Ú, bárcsak már mi is itt tartanánk!!!! Tesódék jól vannak?? Híznak, gyarapszanak?Kép Nagyszülőknél meg teljes a boldogság!
EsztikémKép Jól bírod a strapát!! Biztos szupi a lakás is, lassan meg is nézhetjükKép 2 hét múlva szupi mozizás lesz!
AncsaKépAnnyira irigyellek a sok kirándulás, utazás miatt! Olyan ügyik vagytok, hogy mentek és nem ültök otthon!! Képek?
Pussykám? Merre vagy? Itthon vagytok már?
Edó?

Ú, sír a Zsombor! De miért?????
Megyek, puszi
d

Kép
diane
 
 


Helló!

Serfi, üzenem Győző apunak, hogy boldog névnapot!! Kép
Ma is fészekraktam Kép, visszapakoltam mindent az átrendezett konyhabútorba, jó sok hely lett, király. Meg persze mindent letörölni, selejtezni. Na, de szépen lassan, nem erőltetve megcsináltam. Most még tudom, aztán decemberben már inkább ünnepi hangulatot akarok készíteni a lakásnak, mint pakolni ezerrel. Január pedig már a bébicuccok beszerzésére kell. Szóval muszáj most fészekrakásban tevékenykedni. Mindjárt megyünk OBI, lámpákat nézni (olvasókat nekünk, mininek valami gyerekformájút, és a fürdőszobába - ott neon volt, de utálom, mert stroboszkóp).
Nem, még nem vettem semmit, max. csak szemezek az édeske cuccokkal. De a gyerekszobában már mindennek meg van a helye. Üres egyelőre. Viszont már tudjuk, hogy Peti ismerőse fog nekünk varrni báránybőr bundazsákot (bőrvarró gyára van), méretre, és formára olyat, amilyet akarunk. Biobőrből lesz, kifejezetten gyerekre készítve, úgy örülök. Kép

Gepárdmama, jól csinálod, ezt a soraid olvasásából is érzem, valahogy minden nehézség ellenére úgy érzem, hogy elég lazán kezeled. Aztán továbbra is sok energiát kívánok neked, és hajrá!!! Kép És sok puszi a hatalmas gepárdkölyköknek, sokat nőttek!! Kép

Ancsa, welcome to the jungle (csak hogy kicsit hű legyek önmagamhoz), és aztán csapj oda a multinak és ne hagyd magad! Kép

Babszy, veled mi van? Tudom, hogy itthon vagytok, de mán bejelentkezhetné!!!!!!

Többiek??
Vendég
 


Sziasztok,

Dia, hát nem dicsekszem, kicsike Hanci, 63 cm,és 5610g. De fürge,mint a nyúl. Volt egy hónap,amíg nem hízott csak össz 50g-t,így aztán az a kb. fél kiló kimaradtKép. Õ egy lassan gyarapodó akrobata,ahogy a védőnő és a doki felesége mondták a múlt héten. Tesómék jól vannak, híznak is szépen, módjával, csak elég sokat sír a kisfiaKép. de Ti nagyon ügyik vagytok, h így gyarapodtok,mondtam is Katának a múltkor, h gepárdkák majd nagyobbak lesznek,mikor Esztinél találkozunk, mint Hanci.Kép És jó, h ennyi vidámságot lehet kiolvasni a soraidbólKép!

ESzti,köszi,átadom! Stroboszkóp,villog?

Kata,azt hiszem, ma sem jöttök Kép....

Kép
seriff
 
 


Serfi, igen nem megyünk, mert Szolnokon vagyunkKép
Délelőtt gondoltam egyet, és megkértem aput, ő meg volt olyan jófej és eljött értünk. Úgyhogy most itthon....Kép

Ancsa, jól hangzik ez a hétvége, a régi életünket juttatja eszembeKép Az első nap mindig a legnehezebb, de ezen már túlvagy!!

Dia, semmi gond. Olyan jó mikor írsz magatokról, jó tudni hogy vagytok.
Ezek szerint a Zsombi egy nyugis baba. A húga meg kevésbé. A sétáltatás tényleg nem lehet egyszerű, így h nem fér be a liftbeKép Jól meg kell majd szervezned ezt a sétát, de majd csak kitalálsz valami szisztémát, amíg maguk nem mennek le a kocsijukig.Kép
Vagy gyertek ki felénk, Budajenőre, ott nem kell liftezni.
Eszti, kíváncsi vagyok már a lakásotokra, is.

Petivel, mi is boldog Győzőnapot kívánunk az illetékesnek! És jövőhéten bizti kimegyünk!!Kép

Holnap meg Zitával randizomKép Jön hozzánk.

Kép

Kép
tikata
 
 


Tényleg, hát akkor pusszantom Zitit! És mindennap fel akarom hívni, de vhogy elmarad,mostmeg lemerült a telcsim! Átadom a névnapi köszöntést, köszi szépen! Várunk bármikor a jövőhéten,kivéve keddenKép!
Megyek, mert Hannuska olvasni akarja az asztal alján lévő összes könyvet és újságot!
puszi

Kép
seriff
 
 


Jóvanna, itt vagyok, csak dolgozgatok abban az 1 óra szabadidőmben, amikor Bali alszik.Kép
Szolnok fajin volt,összejött az egész család végre. Bali továbbra is imádja mamát és papát. Papával sokat szereltek, csavaroztak, fúrtak. Tesóm barátnője meg megtanította bukfencezni.
Balázs kiirtotta az összes pitypangot a Zagyva-parton. KépOlyan kis okoska már, lehet vele beszélgetni, ha nem is mindig szavakkal. Kép

Pussykám, Zsombi nem viccöl ezzel a hízással.KépLe a kalappal. Pannus meg csajszi, ne is legyen olyan hurka-gyurka.KépJövő hétvégén jó nektek valamelyik nap, talán el tudunk ugrani.

Serif, Hannára már nagyon kíváncsi vagyok, olyan picurka volt mikor először és utoljára láttam. Apának boldog névnapot!!

Ancsa, mi is pont ezeken a helyeken voltunk a soproni kiruccanás során.KépNa jó, Ausztriát leszámítva.

Katus, látod megint elkerültük egymást, most te vagy Szolnokon. Kíváncsi vagyok, hogy milyen házat álmodtatok meg.

Edó, Peti jól vagytok?

És íme a bizonyíték:
Kép
Kép
Itt pedig a csikkeket tapossa, és kedvenc szavát mondja (kristálytisztán):büdös
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csá Bogi!
Még mindig cuki a fiad, szuperek a képekKép
Távolmaradás oka, izé, khmm.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Pussykám, hali! Szakdoga?? Szegénykém... Ez a Bali annyira cuki és milyen nagy már!!!
Gyertek, mi itthon vagyunk!!! Csajok, bárki jöhet ám hozzánk!! Anyu még van a jövő7en, de aztán egyedül maradokKép
SerfkóKép A Hannust épp azért kérdeztem, hogy megnyugodjak, nem baj ha a gyerek, főleg ha lány nem hízik olyan nagyon. Szerintem Pannus is picurka lesz, viszont mindent hamarabb fog csinálni mint a pocok. Ha látnátok, még mindig olyan kis picike, Zsombor után meg pehelykönnyű. Az meg tuti, hogy nem lesznek nagyobbak a Hancinál. Bárcsak már ott tartanánk ahol tiKép
KatusKép Mennénk mi Budajenőre, akár mindennap, dehát még nincs hova!!! Picit lassan haladunk, de legalább haladunkKépKép
EsztikémKép Olyan boldognak tűnsz, minden a legjobb úton halad. De jó lesz talizni. Ha van kedved gyere bármikorKép
Jó éjt!
Remélem nekem isKép
Most mindkettő sír. Felváltva. Ilyenkor azt szoktuk mondani a Bazsával, hogy beszélgetnek. Néha vannak hosszú szünetek. Eleinte naivan azt hittük elaludtak, ma már tudjuk, hogy csak erőt gyűjtenek a következő felvonáshozKép
Na megyek rendet rakni...

Kép
diane
 
 


Dia, köszi a meghívást, ha anyukád már nem lesz, majd szívesen meglátogatlak napközben! Kép Legalább látom majd, hogy nekem az egy minivel mennyivel könnyebb dolgom lesz! Kép Ugye minden viszonyítás kérdése....

Boguska, cuki ez a gyerek, és jó, hogy ő még ismeri majd Szolnokot, sok jó élménnyel. A mi gyerekünk már nem fog Szolnokra járni, kicsit furcsa.

Na megyek is, puszi nektek, este még benézek.
Vendég
 


Jó reggelt!

Judit néni van a tv-ben.Kép Kata, egyszer elvihetnénk a két lurkót egy Judit néni koncertre, nem? Már biztos élveznék.

Gyerekem kiszúrta a maradék pitypangot a kertben az erkélyajtón keresztül, mehetünk ki.Kép

Holnap megyünk Veszprémbe rokonlátogatóba, csak hogy ne maradjunk sokat a sejhajunkon.Kép

Kata, Zitának üdv! Lánya vagy fia lesz? Nagy hasa van már?

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló!

Dia, ne sürgesd az időt, telik az úgyis gyorsan, meglátod. És tényleg úgy van, minél nagyobbak, igaz másképp, de annál nehezebbKép A Budajenőt meg úgy véglegesre gondoltam.Kép
Bogi, a telkünk mellett eladó egy kisebb telek, Józsi úgy tudja, 10M alatti áron. Ha van kedvetek, és majd itthon lesztek, kirándulhatnánk egyet arra. Jutka néni koncertben benne vagyok. Megvan már az új lemeze? Milyen? Nekünk még nincs meg. Zitát megmajd jól kifaggatomKép De telefonon azt mondta nincs még nagy hasa, aki nem ismeri, azt hiheti, csak kicsit sokat evettKép Szakdoga, hajrá!!
Edó, rég jártál felénk!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Na talán végre tudok írni!

sziasztok!

Babszy, Bali nagyon édes, kópé ahogy a csikket tapossan!Kép Mégegy Bukfencberci!Kép Most is picurka a drágám, de jól meg lehet dögönyözni,meg harapdálni a puha popójátKép!És nő a haja, szóval sötétedik a feje, és olyan kis puha, nem a csúszós kobakKép.És örökké olvasni akar az asztal alatt.

Eszti, Dia, végre átszámoztam a Halász Jucit, tizenvalahány album, és azt kérdezném, h akkor ugyi van MP3-t lejátszó berendezésetek, írhatjuk a cd-t, igaz?

Dia, csajnál sztem-de jótól kérdezed ám-nem gáz, ha nem hízik uúgy,mint egy fiú, és a közel 700g az nagyon nagyon jó, sőt szuper!Hanci sose hízott annyit 4hét alatt! De ahogy Kata mondta,nem hasonlítgatunk!KépEngem itt a csajok,mindig megnyugtattak, h ne parázzak már ezen a súlyon! Téged is meg fogunk!Kép Hidd el Panci és Zsömi is tepernek majd ezerrel nemsokára, most még nem hiszed, de nagyon hamar elröppen az idő, és hipp-hopp másznak-kúsznak, és forognak pelenkázás,öltözés közben!KépMostmár értem, h Kata miért öltöztette Petit csomószor a "ketrecben"Kép! Sírásszünet ismerős KépKépKép!Remélem, h hagytak éjjel aludni! És külön szobában alszanak, igaz?

Mi is veszünk olyan puzzle lapokat, és lassan a járóka játéktárolóvá és utazóággyá alakul át!KépMár szűk a hely a mászáshozKép!

Kata, azért biztos látszik Zitin, főleg, h előtte inkább behorpadt hasú volt!Kép
A férjed meg itt robotol szegény?Mondtam este Győzőnek, h vejkó is Boldog névnapot kíván!

Mindenkiét átadtam ám!
Most megyek, mert elalvás előtti megmászom anyát van!

Kép
seriff
 
 


Hát a kis manók nem kíméltek, menetrendszerűen keltek, volt, hogy 3 óra sem telt el teljesen. Lehet, hogy már most többet igényelnek? Nem aludtam túl sokat. Õk bezzeg most kidőltek...
SerfkóKép, félre ne érts, én nem hasonlítgatok. Sőt még a saját gyerekeimet sem, akik két teljesen különböző kis lények. Szinte nem is hasonlítanak, még a bőrük színe is eltérKép Csak a 3 hónapot várom, meg még egy kilót kábé és akkor már talán nem érzem őt olyan picúrnak. Zsombit nem féltemKép
Mellesleg a Bazsa öccséék kislánya januárban lesz 2 éves és nincs 10 kiló. Viszont, hogy ez senkit nem izgat. Gyönyörű és rossz mint 5 fiúKép Na mindegy is.
Megkérdezem az uram, hogy a kocsimban a lejátszó tud e MP3-at, ill. hogy a dvd lejátszónk itthon. De asszem igen, de megírom!!!

Ma reggel Pannus újabb áriája hallatán azon gondolkoztam, hogy lehet nem is jó ötlet ez a találka. Ha nem alszik csak a sírás van, de az elég ijesztő. Én meg nem akarom senki jókedvét elrontani két kis nyekergővel. Szóval meglátjuk. Mondjuk a kaja mindig segít. De ha nem, megijednek tőlünk a gyerkőcök. Rólatok nem is beszélve...
Fú, Katus! Jó lesz már az a ház, várom már, hogy mehessünkKép

Csajszik, ha erre jártok, gyertek. Bármikor!
pussz

Kép
diane
 
 


Dia, dehogy értelek félre! Tudom én! Nem is azért írtam!KépDőlj le Te is most, ha ők is alszanak! az enyém olvas, szegény tvújság! És eszedbe ne jusson ám az áriák miatt nem jönni a találkára! Nem olyan ijedősek ezek a csemeték, ha meg igen, majd megvígasztaljuk Õket is!Minket meg főleg nem rémítenek meg!Kép

Vasárnap voltunk tesóméknál, és úgy volt megyünk a Duna Plazaba is, és akkor gondoltam, is, h hívlak, de elmaradt,nem plázáztunk! Next time!Kép

Kép
seriff
 
 


Dia, szivem, nem hiszem, h megíjednénk két síró csecsemőtőlKép
Enyim gyerek is alszik, jól lefárasztottákKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Enyém is alszik! Mi az összebeszéltek?

Kép
seriff
 
 


Kata,mesélj!

Dia,minden ok?

Eszti, Ti megint kirándultok?

Ancsa,Te meg robotolsz?

Edó??????

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Visszatértünk KecskemétreKép
Tegnap volt Zita, 15 hetes, háát én nem nagyon vettem észre a hasán semmit, de egy kicsit bögyösebb lettKép Még mindig rengeteget dolgozik, egész januárig tervezi, aztán kicsit mérsékeltebben, de tovább is. Nem bírna otthon maradni. Április végére várják a babát, nemét nem tudni, talán a következő vizsgálatnál, de kíváncsiak rá. Fanni lesz ha kislány és Félix ha kisfiú. Mostmég. És ma délután összefutottunk valük itt Kecsón, a malombanKép Röviden ennyi.

Anyukám mondja a Petinek, h majd a Zita (ITa, ahogy Peti mondja), megnézi a fogadat. Erre Peti, nem. Győző!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Édes!

Kép
seriff
 
 


Hali!
Itt vannak az egy hónaposak!
Puszi
Serfkó, van MP3. Előre is köszi.
Kép

Kép
diane
 
 


Dia,ma egésznap eszemben voltatok, Ti kis egy hónaposak!KépGyönyörűek vagytok! Vagyis Panci és Zsombi, mert Te sajna nem látszol!Mennyire különbözőek, nem is tudom ki kire hasonlít! Cd meglesz!
puszi S

Kép
seriff
 
 


Boldog 1hónapot!!! Gyönyörűek és nagyok! Húú, ez a Zsombi már most nagyon pasis!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Pussykám, hatalmasat nőttek ezek a gyerekek, olyan szépek!!!Zsombit meg sem ismerném, ő nagyon sokat változott, látszik,hogy rendesen szívja az éltető tejecskét.KépHihetetlen, hogy már eltelt egy hónap.

Többiek hogy vagytok? Hogy telt a hétvége?

Nekünk klassz volt, de most kissé fáradtnak érzem magam. Lehet, hogy bújkál bennem valami, vagy még mindig nem álltam át az új időszámításra.

Kép

Kép
babszy
 
 


mondjuk egy baby??Kép (bújkál benned)

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello csajszikKép
Köszi a dícséretet a nevükbenKép, átadtam. Azért csalókák ezek a képek, nagyon kis picúrok ők még, de majd meglátjátok nemsokáraKépKép

Most mentek el Esztiék. Felugrottak egy mozi után. Olyan édik, az Eszti meg gyönyörű, boldog kismamaKép

Mennem kell mert indul a fürcsi és etetés.
Puszi, jó éjt.

Én sem tudom kire hasonlítanak...

Kép
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: