Új privát üzeneted érkezett!

Szedo: ha az elmúlt naponra kattintva olvasod a babanetet, akkor a régi témákat nem is látod, csak azokat, ahova az elmúl 24 órában jött hozzászólás.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory
köszönöm az infót
kriszta
szedo
 
 


Apa!! Kérlek segíts!


Hogyan újíthatnám meg a profilomat? Szeretnék emailcímet tenni bele, mert valamiért nincs - biztos, mikor csináltam, még nem voltam elég ügyes...Kép

Puszi! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 

 
 

Drága Apa!

Közben rájöttem! Minden rendben - bocsi, hogy zavartalak!!

Csók! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Kedves Apa,
A segítségedet szeretném kérni. Megpróbáltam megváltoztatni a profilomban levő e-mail címet (csak az "axelero.hu"-t írtam volna át "t-online.hu"-ra, fizikailag nem változott meg a címem). Erről meg is kaptam e-mail-ben egy aktiválási kódot, de annak beírásához már nem tudtam belépni. A rendszer szerint nem jó jelszót használtam. Amikor megpróbáltam jelszót változtatni, akkor már olyan üzenetet kaptam, hogy egyáltalán nincs jogosultságom belépni a rendszerbe. Tudnál segíteni? Lehetőleg az eredeti azonosítómat és az ahhoz kapcsolódó profilt, adatokat szeretném visszakapni. Tinalila voltam.

Nagyon köszönöm előre is!

Tinalila (Anna)
Névtelen
 


Kedves Apa!
Még csak annyi, hogy közben megnéztem és a profilom módosult, pedig el sem jutottam addig, hogy beírjam a kapott aktiválási kódot. Ott megvan az e-mail címem, ha esetleg leveleznünk kell ahhoz, hogy megoldódjon a gondom.

Még egyszer köszi előre!

Tinalila
Névtelen
 


Kedves Apa!

Nagyon köszi a gyors segítséget! Kép

Anna
tinalila
 
 


T.Apa!

Kérhetnék egy archiválást a Lakóhely szerinti Vecsés topikban?

Köszi!
Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Apa!

Csak üdvözölni szeretnélek!! Kép

Velem egyébként minden rendben - szeretek ide "járni", mert csuda kedves ismerősöket szerezhettem a Babanet segítségével!!
Ha mi ritkábban beszélgetünk is, azért Te is közéjük tartozol! Kép

Puszi! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Apa!

Ide írok Neked, mert itt biztosan hamarabb rátalálsz a Neked szánt üzenetekre, mint odaát a lányok között... Kép

Szóval kiírtam Neked a Diótörőket, amik az Operában lesznek:

december 6;7;8;13;15;16;20;22;25;29 - 18h-i kezdettel
és december 10;11;18;26 - délelőtt 11h-i kezdettel.

Ha valamelyik előadás konkrétan is érdekelne, szívesen érdeklődöm jegy dolgában! Október van, talán még nem adták el őket - bár a Diótörőkre az emberek képesek a jegyeladás kezdete után egy-két nappal mindent felvásárolni.
(Én nem tudom, mi a trükkje, de tavaj tuti két nap alatt adták el az összes előadást - ez aztán a nagyüzem mi?)
Azt minden esetre holnap meg is kérdem, mikor kezdik árusítani - talán november elején...? De nem esküszöm meg rá... Kép

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Apa!

Olvasom másoknak is gondjai akadtak az albumokkal, szeretném megerősíteni a problémát.
Mire végre elérhetővé lettek az albumok mindenhonnak, a képek rendezésekor eltűnnek képek az albumból. Pl. tegnap feltöltöttem majd áthelyezgettem képeket benne, mire nem oda rakta ahová kijelöltem, és amely kép helyére berakta, az eltűnt. Így elég bosszús lettem és kiléptem. Mára persze a képek visszakerültek, de most újra ezt tapasztaltam.
Így képtelenség rendben tartani az albumot sajnos Kép
Valamint ha lehetne egy javaslatom, akkor jó lenne ha albumból való kilépés egyszerűbb lenne, mert a vissza gombokkal én mindig elszórakozok, mire megintcsak begurulok, becsukom az ablakot, újra kinyitom az albumokat és ott a kilépés gombbal tudok kilépni. Lehet persze hogy ennyire béna vagyok, akkor ezer bocs tényleg! De ha nem, akkor lehetne egy kilépés gombot tenni az album szerkesztésekor a vissza gomb alá? Csak az ilyen bénák kedvéért, mint én is vagyok Kép

Köszi!

Tündi
Vendég
 


Szia Apa!

Írtam Neked emailt a profilodban elérhető címre!

Pusza! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Szia Apa!

A Gyermeknevelés-ben volt egy olyan topik, hogy óvodai étkezés.
Vaksi vagyok és csak én nem találom, vagy tényleg eltűnt?

Yoan
yoan
 
 


Szia!
Atmenetileg tuntek el a fogamzasbol a topikok ugye????????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én is remélem, hogy nem tartósan szálltak el a várandósság topikok!!!!

Cupicica
cupicica
 
 


Én sem látom a fogamzásban a topicokat!
Ugye csak átmenetileg tűntek el????

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!
Köszi hogy szóltatok, igyekszünk gyorsan helyreállítani a Fogamzás, várandósság, szülés topikjait.
apa
apa
 
 


Szia Apa!

Köszönjük szépen,nekem már nagyon hiányoznak.

Kép
szekeres
 
 


Szia Apa!

Miért van az hogy eddig gond nélkül tudtam képet feltölteni a Kecskeméti Babavárók topicba most meg hiába kattintok nem jön elő a "Melléklet feltöltése" ablak. A többiek tudnak feltölteni...
Válaszolj légyszi!!!!!
Köszi

Kép


Kép
samchee
 
 


Szia Samchee!
Szerintem egy rövid időre fellépő adatbázisproblémáról lehet szó. Lehet, hogy már rendeződött is a gondod... Ha nem, akkor kérlek jelezzed!
Beállításokat nem változtattatok a gépeteken?
apa
apa
 
 


Szia Apa,

az óvodai étkezés bitjei még mindig rejtőzködnek valahol.

Yoan
yoan
 
 


Szia Apa!

Sajnos még mindíg nem sikerül képet feltölteni.
Nem tudom mi lehet az oka mert például a Babanet fotóalbumba engedélyezi. Nem régen lett újra telepítve a gépünk.
Nem tudnál segítséget adni hol lehet beállítani hogy a topicba is tudjak képet feltenni?

Köszönöm előre is!

Kép


Kép
samchee
 
 


Szia!

Megoldódott a probléma mostmár tudok feltenni képet, köszi az eddigi segítséget!

Kép


Kép
samchee
 
 


Kedves Szerkesztők!
Olyan problémám lenne, hogy pár hete böngésztem az archívumban, konkrétan a fogmazás-várandosság-szülés, azon belül a szülés, azon belül az ami a szülés előtt van topicban. Ma visszatértem oda, és szomorúan vettem észre, hogy 2000 szept. végétől dec.-ig hiányoznak a hozzászólások! Hova tűntek onnan? Ha ezt tudom lementettem volna, mert akkoriban nagyon sokat irogattam oda, akkor készültünk a 2. babánkra... Sokszor szoktam nosztalgiából elolvasni az akkori írásaimat! Kérem, ha egy mód van rá tegyék vissza!!!! Nekem nagyon fontos volna! Köszönöm!

moni
 
 


Szia Apa!

A Fogamzás, várandósság, szülés topicban a "ma megint megjött" miért került az aljára? Nagyon sűrűn látogatott topic és olyan nehéz elérni. Nem tudnátok visszatenni a tetejére? Köszi

Kép
mofly
 
 


Köszönjük!

Kép
mofly
 
 



Szia!

Egy teljesen más kérdésem lenne, mégpedig az hogy volt ez a Fischer-Price játék vagyis fotópályázat.
Azt szeretném tudni hogy ennek hol van a végeredménye vagy ha nincs vége akkor mikor lesz?

Köszi

Kép


Kép
samchee
 
 


Szia Samchee!
A héten amint megkapjuk a Fisher Price-tól az anyagot, feltesszük a Babanetre a győztesek listáját.
apa Kép
apa
 
 


köszi szépen az infót!

Kép


Kép
samchee
 
 


Apa!!
Lehet hogy nálunk van a gond de pár napja olyan lassan jönnek be a dolgok!Vagy megint csak én bénázok?Á ebbe nem lehetek én a hunyo!!Tegnap az üzenet küldéssel is gondom volt de azt megirtam emailbe mert mindig kiírta azt a valamit!!Bocsí ha feleslegesen pőtyögök itt!!Azért szép estét mindenkinek!!!
andi001
Vendég
 


Apa,

van egy kis gondom.A profilomba ,ha bemásolom a két albumom címét,akkor annak nem kéne más színnel megjelennie???!!Tudtommal igen,de ez nekem sehogy sem akar összejönniKép
Lécci-lécci segíts,hogy miért bénázok!!!
Köszike!

Dóri
angelheart
 
 


Nem jön be az anyaságról oldal..miért?
Help!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike, köszi, hogy szóltál, reggel megoldjuk a problémát!
apa
apa
 
 


Apa,

A fogamzás/várandosság/ szülés topik alatt csak egy témakör választható. A többi meg sem jelenik.

Köszi:
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szia!En is ezt szeretnem jelezni,hogy eltuntek a fogamzas,varandossag,szules topikjai!!!
Remelem sikerul hamar megoldani a problemat!Kép
Elore is koszi!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia!
Ne haragudj, de nonszensznek tartom, hogy a Fogamzás várandóság, szülés azon belül fogamzás, azon belül szinte egyik topik sem látszik már másfél napja, jó lenne valamit csinálni!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia!
Lenne még egy kérdésem a Szülészetek, Kórházakon belül a Kaális párok fórumában lehetne archíválni egyet,mert sok felvan már halmozódva! Köszi

Zseb

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


<font color="ff0000">Szia!
Szeretném jlezni, hogy a Fogamzás,várandósság, szülés alatt még mindíg nem jön be az összes topik.Légyszi csináljatok vele valamit.Köszi.

Inci 36+6</font>

Kép
Kép
incike
 
 


Apa,
okt. 11-én kérdeztem tőled a következőt:
<font color="ff0000">"a szülészetek-kórházak közt két szentimrés topik van, az fiatalabbik "A Szent Imrében akarok szülni" című. Semmi bajom vele, bár elég szerencsétlennek érzem, mert akik orvosról keresnek infót, oda írnak, a "nagy" topikról nem is tudnak (az jóval "lejjebb" van), és mivel mi nem nézünk be gyakran, nem tudunk segíteni.
Nem tudom, meg lehetne-e szüntetni valahogy ezt a kettősséget, vagy legalább valahogy egymás mellé helyezni a két topikot"</font>

azóta nem történt semmi, választ sem kaptam, de már megint volt egy ember, aki csak kerülőúton jutott el a "nagy" szentimrés topikba. Még egyszer kérdem, nem lehetne-e valamit csinálni ez ügyben?

Ha nem lehet, nem baj, csak mondd meg,
köszi,

kisün
kisün
 
 


Zseboroszlán, Incike, köszi, hogy szóltatok, a topikok ismét működnek!
Kisün, elfelejtettük összevonni a két topikot, most a napokabn megoldjuk...
apa
apa
 
 


Koszi szepen!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Apa!

Szia!
Tudnál nekem segíteni, mert három topikba is szoktam írogatni, és egyikbe sem tudok képet feltölteni. A "Melléklet feltöltése" gombra kattintva nem jön elő a kisablak. Nem tudom, hogy mit kéne átállítanom a gépemen.
Légyszi segítsss!!!!

Köszi
Szilpa


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szia Apa!
Légyszi egy archiválást a Szülészetek -Kórházak,Salgótarjáni kórház topikba október hónapra!
Azt lehetne esetleg,hogy az egyiket megszünteteni?Mert kétszer sikerült uazt a topikot létrehozni,és az egyikbe nem írogatunk.
Előre is köszi!
Masnika
masnika77
 
 


Apa,
köszönöm szépen Kép

kisün
kisün
 
 


Apa!
Köszi, hogy helyreraktátok a fogamzás várandóság szülés részt!
Viszont ha lehet az archiválást is megcsinálod a Szülészetek, Kórházakon belül a Kaális párok fórumába?

Előre is köszi!

ZsebiKép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Szia!(megint)
Ma is eltuntek a fogamzas,varandossag,szules topikjai!Igaz nem mind!
Csinaljatok meg legyszi!Elore is koszi!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Megint en vagyok!
Eszre vettem hogy nem jelez hogy irtam ide nektek!Remelem azert eszre veszitek majdKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kedves Apa!
Megint nem lehet látni a Fogamzás/ várandosság/ szülés topik alatt csak az elsőt.

Üdv:
Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppymano,Ancsa81!
Köszi, hogy jelzitek a dolgokat ,mert így gyorsan tudjuk korrigálni a problémákat...
apaKép
apa
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?