Új privát üzeneted érkezett!

Vikinek nagyon-nagyon sok babatapasztó energiát küldök!És pihenésre késztető energiát is!Kép

Zsebi!
Már sokkal jobban vagyunk mind a ketten, őt mondhatomhogy meggyógyultunk.Szerencsére mi semvagyunk betegesek.De így október-november körülmindig beleesünk egy kis náthába.
Nagyon szorítok neked!Kép

Mary
Köszi!Akkor még szerencs,hogy pont jókor beszéltünk erről a témáról, különben pénz=nuku!

Karcsi
Neked is köszi a jobbulást!

A kocsihoz nem kell mellékelni üzemanyag számlát, mert úgy számolják ki, hogy mivel a vonat a legolcsóbb ahhoz igazítják a kifizetést.

Puszi Mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Wolwes: Vikivel beszéltem, azt mondta pihizik, valahogy vedd rá, legalább néhány napig nyugiban legyen! Majd felhívom.

Mary: Nagyon szépen köszönöm az infot, sikerült a háziorvostól kikönyörögni a papírt, kellet egy igazolás a BMC-ből.

Nekem hétfőn lesz punkció, kissé izgulok

Mindenkinek nagyon szép hétvégét
puszi
riet
riet
 
 


Riet!

Te ne izgulj,majd mi itt izgulunk érted helyetted is!Te csak legyél szépen nyugiban!
Csak majd magamnak is tudjak ilyeneket mondani!Kép

Vikinek nagyon szurkolok, na meg Kaálisok is oda át!


Edina
dedina
 
 

 
 

Riet, Viki

sok sikert, szorítok
minyuu

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu, Dedina,
Köszi, próbálok nem izgulni, de nem megy.Most kapom majd a tüszőrepi szurit 1 óra múlva

riet
riet
 
 


Riet!
Nagyon szorítok neked!
Biztos én is izgulni fogok,ez természetes!Csak próbálj meg minél kevésbé!

Edina
dedina
 
 


Edina,
Ok de nehéz, jó lenne már túl lenni.Múlt héten még Vikit nyugtattam most meg már én vagyok ott.

puszi
riet
riet
 
 


Mindenkinek köszi a szurkolást,viszont kivánjuk!
Pontos eredmény 26-án!
Üdv
wolves
 
 


Riet!
Én is nyugtatgatok mindenkit, de ha majd végre én is eljutok már odáig, akkor engem is nyugtatni kell majd.Én jövőhét vége felé fogom kezdeni a stimut, de long protokollal próbálkozunk,ugy hogy a punkció meg az ET még pár hét.
Addigra egy páran itt már boldog kismamák lesznek!Legalábbis nagyon remélem!!!Kép

Wolves
Vikinek, vagyis nektek nagyon szorítok, remélem 26-án miután megtudjátok az eredményt mihamarabb írtok,mert biztos nagyon izgulni fogunk!
A drukkokk és a babatapasztó energiák addig is mennek 1000L.

Edina
dedina
 
 


Köszi átadom!!!!!
Valszeg azonnal tudok irni mert dolgozni fogok
és itt van net.
riet hajrá!
wolves
 
 


Új hir:a 2db hütöesélyesből sajnos csak 1db
került -196fokra
wolves
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi újság van? Senkivel nem történik semmi?
Mi jövőhét kedden megyünk a gyógyszerekért, és szombat vagy vasárnap kezdjük, vagy is kezdem elfogyasztani őket.De mivel long prokollon vagyok, így sokáig fog egy kicsit tartani.De már várom!
Na írjatok ti is!!!Kép

Edina
dedina
 
 


Sziasztok!

Nagy drukk mindenkinek! Kép

Edina Kép Neked pedig kitartást és pozitív energiát a szurkáláshoz!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Karcsi
karcsi
 
 


Üdv Mindenkinek!

Holnap megyünk a kiviszgálások utáni ELSÕ konzultációra. Végül Konc tanárúrhoz megyünk, már nagyon izgulunk, hogy mit fog mondani. Ráadásul nagy valószínűséggel holnap fog megjönni, és amilyen a formám biztos beteg leszek (nagyon görcsölök, hányás, hasmenés stb. + odavissza 500 km az út), de már nem akarom eltenni a megbeszélést, mert minél hamarabb el akarom kezdeni a kezelést (ami ugye még nem tudom, hogy mi lesz). Ha minden igaz hétfőn beszámolok a fejleményekről.

Addig is mindenkinek nagyon szorítok és szívből kívánok mindannyiunknak nagyon-nagyon sok erőt, kitartást és SZERETETET!

Puszi mindenkinek: Orsi
czszorsi
 
 


Szia Orsi Kép

Várjuk az eredményeket! Kitartást a holnapi naphoz!
karcsi
 
 


Karcsi
Köszi a drukkot a kitartást, biztos meg lesz, csak még kicsit igulok.

Orsi
Mi is Konc Tanár úrhoz járunk.Mi nagyon megkedveltük!
KItartás Nektek is!

Edina
dedina
 
 


MINDENKINEK SZORITUNK!!!!!!!
NVIKI ÉS WOLVES
wolves
 
 


Nviki és Wolves

Mi is nagyon szorítunk értetek!!!
Kezdtek már izgulni?Kép

Edina
dedina
 
 


az nem kifejezés
viki már-most megint-nem hisz benne
de majd az eredmény megnyugtatja
wolves
 
 


Hello Viki Kép és Wolves Kép!

Ajánlom a "már-most megint-nem hisz bennét" felcserélni a "dejó-már-csak-pár-nap-és-kiderül" érzésre, és sokkal jobb lesz a közérzet Kép Próbáld kicsit elvonni Viki figyelmét a babáról (nem nőügyekkel Kép ) hátha könnyebb lesz a várakozás.

MAnda és Karcsi
karcsi
 
 


Viki és Wolves
Mostanra már kiderült, hogy megtapadtak e vagy nem.Én is azt mondom, hogy arra koncetráljatok, hogy már csak 4-et kell aludni és minden kiderül.Addig meg legyetek elfoglalva magatokkal!

Edina
dedina
 
 


köszi nektek!
tegnap kinyomtattam forumokon levö hozzászolásokat
és azt mondta,hogy nincs is ilyen érzése.
remélem igy is van
wolves
 
 


Wolves
Akkor jól van!Ne is legyen, mert úgyis sikerül!Kép
Ebben kell hinni, de nagyon!!!
Kitartás nektek erre a "már csak" pár napra!Kép
A babatapasztó energiák még mindig mennek, de már úgyis megtapadtak!
Kitartás energiából küldök jó sokat!!!Kép

Edina
dedina
 
 


remélem,hogy tapadtak és akkor nem kell még egyszer végig csinálni
kösz
wolves
 
 


Wolves
Nem baj az, ha végig kellmégegyszer csinálni,csak az már a kistesóért menjen!Kép
Vagy ti megállnátok egynél?
Feltéve ha most nemikreitek lesznek!KépAkkor visszavonom az elsőmondatom!Kép
A BMC-be a beültetéstől számított hanyadik napon kell menni vérvételre?

Edina
dedina
 
 


Sziasztok !
Én már tavasszal jártam itt ezen a fórumon, de nem volt itt semmi élet, és most látom, hogy végre kivirultatok. Ha nem bánjátok jövök én is ide (is) irogatni. Egyébként a www.csaladinet.hu/clostis babavárók oldalon vagyok.
De mivel én is a BMC-be járok ezért csatlakoznék hozzátok.
Az én dokim a Szűcs, tavasz óta járok hozzá, és most volt az 1. inszem okt. 19-én, tehát most várakozó álláspontban vagyok.
Üdv.:
Esperanza
esperanza
 
 


pénteken volt beültetés,és most szerdán megyünk
tehát ha jól számoltam 12. napon.
nem állnánk meg egynél,ugyanis két gyerekszobát
épitettünk.
helló esperanza!
én NVIKI férje vagyok és üdvöüzlünk itt újra.
remélem sikerrel jártok.
üdv
wolves
 
 


Sziasztok!
Pénteken voltunk Konc Tanár Úrnál. Eredmény: az FSH egy kicsit magas (10), de azon kívül hálistennek nincs semmilyen probléma, de mivel 2 éve nem jön össze a baba, inszeminációt javasolt. Most az egyszer jól jött, hogy pont pénteken volt a menstruációm első napja, így már szombaton el is kezdtem adni magamnak a Puregont 75 egységgel, aztán pénteken ultrahang, a többit majd akkor meglátjuk. Konc Tanár Úr is és Kanyó Katalin is nagyon-nagyon kedves volt. (ezúton és köszönet nekik)

NVIKI és WOLVES!!!
Nagyon szorítunk nektek, hogy mind a két szobát mihamarabb "benépesítsétek". Ehhez a pár naphoz pedig kitartást és sok sikert kívánok!!!

Üdvözlettel: Orsi
czszorsi
 
 


köszi orsi
wolves
 
 


Wolves
Köszi a választ!Remélem mind a két gyerekszobának lesz mihamarabb lakója!
Már nem sok van hátra!Kép
Kitartás!!!

Esperanza
Sok sikert!Remélem minden a terveitek szerint alakul!

Edina
dedina
 
 


Czszorsi
Nekem is az FSH-10 lett. Arra adták a Bromocriptint szerinted? Mert én már nem értek semmit.
esperanza
 
 


Esperanza
Ezt én sem értem, nekem nem adtak Bromocriptint, csak a Puregont kell magamnak adni.
czszorsi
 
 


Kedves Mindenki!
nvikivel holnap megyünk tesztelni,
eredményt csak csütörtökön tudok közölni.
üdv
wolves
 
 


Én is sokmindent nem értek, próbálok mindennek utánaolvasni, mert a dokik nem igazán mesélik el, hogy mi is történik valójában, pedig engem érdekelne. De hát ilyen futószalagos munkában nincs ilyenekre idejük (sajnos).
esperanza
 
 


NVIKI és WOLVES,
Kitartást és a lehető legjobbakat kívánom nektek holnapra!

Esperanza,
Az inszem után még kaptál valamilyen gyógyszert, vagy injekciót? Mikor kell visszamenned? Milyen volt, meddig tart?
Üdv: Orsi
Ui.: Bocs, hogy ennyit kérdezek, de ha minden úgy alakul, nekem is nem sokára lesz az első inszeminációm. Előre is köszi!
czszorsi
 
 


Czszorsi Szia !
Én folyamatosan Bromocriptin tablettát szedek, minden nap felet(kb.3 hónapja).Állítólag ez a prolaktinra van.
Az inszemináció okt.19-én szerdán volt, és nov. 4-én pénteken kell visszamennem vizelettel.
A beavatkozás nekem fájt, pedig mindenki azt mondta hogy nem fog fájni. Kitágítják kicsit a méhszájat azt hiszem, és hát nekem hátrahajló méhem van és a doki nem találta el elsőre és begörcsöltem. Ez kb. 1-2 perc. Még utána kb. 4-5 percig görcsölgetett a hasam, aztán elmúlt. EGyébként 20 percig kell feküdni a műtős ágyon, szétterpesztett lábakkal, sőt még egy kicsit meg is döntik az ágyat. Ja és közben valami műszer is benned van, mondjuk az nem fáj, csak olyan érzés, mintha ki akarna esni.
Így visszagondolva nem volt vészes, csak iszonyúan izgultam előtte, főleg hogy 2 óráig várattak minket. És utána még 2 óra a zárójelentésig.
Szóval kitartás !
Szia
esperanza
 
 


Esperanza!
Köszi a gyors választ, egy kicsi legalább okosabb lettem. Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!!!
Szia
czszorsi
 
 


sziasztok

Wolves szorítok.
nekünk jövő hét szerdán lesz a beültetés. megkérdeztem a dokit, hogy mennyi esélyem van, azt mondta, hogy nagyon sok!!
minyuu
üdv az újaknak

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Wolves és Viki
Nagyon remélem,hogy minden rendben van odabenn!Várom már a csütörtököt!Nagyon-nagyon-nagyon szorítok!Kép

Minyuu
Neked is nagyon szorítok!!!
Te magadnak adod be a szurikat?

Esperanza
A babatapsztó energiák neked is mennek ezerrel!Kép

Mi ma voltunk a gyógyszerekért, vasárnap kezdem a decopeptylt (lehet, hogy nem így kell írni, de úgyis tudjátok mire gondolok).Aztán majd csak haladunk szépen lassan a cél felé!
Ma rengeteg kismami volt,akik az első uh-ra jöttek.Volt akiknek ikrek lettek!Én is azt szeretném!Kép

Puszi Mindenkinek!

Edina
dedina
 
 


Dedina:
te hova jársz? mert tegnap én is voltam a Bmc ben, és ott is sok kismama volt.
amúgy köszi, én meg neked.....
anyukám adja be a szurikat......

üdv. minyuu
minyuu
 
 


Minyuu

Mi is a BMC-be járunk.Tegnap kb. 9-től 11-gvoltunkott.És tegnaptényleg rengetegen voltak!

EDina
dedina
 
 


Sziasztok!

Régen írtam, mert a beültetés után apa nem engedett itt ücsörögni a gépnél.
Minyuu: nagyon szorítok, akkor hétfőn lesz a punkció?

dedina: Neked is, hogy sikeres legyen a stimu és Karácsonyra már legyen pocaklakód

puszi mindenkinek
riet
riet
 
 


Riet
Mikor lesz eredmény hirdetés? Nagyon szorítok, remélem minden okés odabenn.Kép
Pihenj sokat!

Én is remélem, hogy karácsonyra nekem is lesz pocaklakóm.A te kis babód már akkorra egész "nagy" lesz!Kép

Edina
dedina
 
 


szasztok!
sajnos az eredmény:kettöből nulla!!
az eszkimó babát decemberben kapjuk vissza
spontán ciklusban.
Viki jól van és én is,már a távoli sugaras jövöbe tekintünk.
minden esetre köszi a szurkolást!!!!!
üdv
wolves
 
 


Wolves!

Miattatok jöttem most ide, mert már nagyon kiváncsi voltam az eredményre. Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de a decemberhez illik az eszkimó...
Nagyon szorítok nektek, kitartás!!!

Orsi
czszorsi
 
 


köszi orsi!
meg hozzám is mert imádom és birom a hideget.
de mit fogunk csinálni egy kapucnis,ferdeszemü,lándzsás manóval?ja és a
két malamut kutyánkhoz is megy az eszkimó!
wolves
 
 


Szerintem a "kapucnis, ferdeszemű, lándzsás manónak" tudtok egy nagyon-nagyon jó helyet...
Orsi
czszorsi
 
 


Sziasztok!
Én ritkán járok erre felé, a "megint megjött" topicban szoktam irogatni, de a férjemet már ismeritek (Karcsi)

Wolves és VikiKép
Sajnálom, hogy nem sikerült! Vigasztalásként az első ritkán sikerül. Mi is így jártunk! Most készülünk hétfőre az első fagyibabás transzferre Sz. ügynök keze alatt.
Jó, hogy pozitívan álltok a dolgokhoz!
Sok-sok sikert majd a decemberi akcióhoz!!!

DedinaKép
Neked is sok drukk, és sok sikert a punkcióhoz és a transzferhez!!!

Üdv. Manda

manda
 
 


köszi mindenkinek,és sok sikert.
Manda:
ez nekünk már a második volt.
wolves
 
 


WolvesKép
Bocsi nem tudtam, akkor is sorry!

manda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?