Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az anyakönyvi kivonatot és a lakcímkártyát a Hencsi által említett helyen adják ki. Egy nővér fogja kérni majd az adataitokat a kórházban és attól a naptól számítva tíz nap múlva lehet érte menni. Az adókártyát pedig a Teve utcában lehet átvenni, de csak addig, amíg nem postázzák. Én amikor akartam érte menni betelefonáltam és azt mondták, hogy már feladták és várjam meg még megérkezik. Persze kb. egy hétig jött.

Én sem akartam kérni EDA-t, de a dokim tanácsára beszéltem az anesztessel a szülés előtt. Végül 16 óra vajúdás után, amikor már teljesen kimerültem és a szülés vége még mindig messze volt, kértem és nekem is nagyon jó volt. Sorbán doki nagyon ügyes és emberséges, ajánlom mindenkinek, aki gondolkozik az EDA-n, hogy beszéljen vele még a szülés előtt.

Üdv,
Csenge
Vendég
 


<font color="0000ff">Manka!

A kórházban adni fognak egy papírt, amin rajta lesz az anyakönyvi hivatal ügyféfogadási ideje is. Egyébként szemben van a kórházzal, és ha jól emlékszem, akkor 10 nappal a születés után van kész, tehát annál előbb nem érdemes menni. Magát a születés tényét és az adatokat a kórház jelenti le, a szülőknek csak át kell venni a fent leírt helyen.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Köszi szépen az anyakönyvis infókat, akkor holnap odamegyek nyitás előtt 10 perccel, hátha nem kell annyit sorban állni. Most néztem át a kórházas dolgaimat, és tényleg benne volt a papír. Teljesen elfeledkeztem róla.

Különben én is egyetértek Zitával, nem árt beszélni az aneszteziológussal, legfeljebb majd nem kéred az EDÁt, ha nem lesz rá szükséged.

Üdv.:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Manka!

Ne ijedj meg, mert mindig sokan vannak, főként nyitásnál, de az ujszülöttek anyakönyvijére kevesen várnak és gyorsan megy, csak arra figyelj, h ne az 1. szobába menj/várj, hanem egyből a 2.-ba!Kép

Kép
hencsi
 
 


Szia Zita!

A doktor úr nem ellenzi az EDA-t, így valószínúleg kérni fogom+ azt is, hogy Sorbán Dr adja be 8ha lehet...)

Timi
untisztimi
 
 


Köszi Heni,

És mit kell odavinnem? Csak személyit?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Szerintem a korházból kapott papir és a személyid szükséges hozzá....de ha még kell valami akkor a többiek javitsanak ki, mert sajna nincs erről teljes körű infóm...de logikusan ennek elégnek kéne lenni....

Kép
hencsi
 
 


Csenge,

Az adókártyát és a TAJ kártyát is kiküldik? és kinek a nevére, az enyémre, vagy már a gyerek nevére?

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Az adokártyát tutira nem küldik ki, arra van 1 nyomtatvány az apeh ügyfélszolálatokon és ha szükségetek van rá, akkor meg kell igényelni, amugy pedig mikor először munkába áll majd a kisfiad akkor kap...(általában nem szükséges adószám a gyerekeknek, csak olyan esetekben pl ha örököl és el is adják az örökséget...stb)
A TAJ kártyát pedig gyorsan el lehet intézni a Teve u-ban, mert külön ablak van a csecsemők részére szntén és nagyon gyors, de előtte telcsin meg kéne kérdezni h vajon kiküldték-e már, mint ahogy csenge irta...

Kép
hencsi
 
 


<font color="0000ff">Manka!

Emlékeim szerint a személyi elég volt.

A TAJ kártyáról: http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/ugyleirasok/csalad/gyermekvall/terhesseg/ta jujszulott A lényege, hogy kiküldik. Nekünk is mindháromszor megküldték. És nagyon hamar. Pedig nem is Pesten lakunk.

Az adóazonosítót tartalmazó kártya nem automatikus. Ha szeretnéd, akkor igényelni kell. Elsőre ingyenes. Részletesen: http://www.magyarorszag.hu/ugyintezo/ugyleirasok/okmanyelj/adoigaz A nyomtatványt a http://www.apeh.hu/cgi-bin/lap.php?id=prog/pr2005 oldalról letöltheted (majdnem a lap legalján van) és 0534 névre hallgat.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Manka!
Én is beszéltem már egy anesztessel az EDÁról, de szeretnék konkrét tapasztalatot, véleményt is hallani. Megtenéd, hogy nekem ismegírod, milyen volt?
Köszönöm
ba-zsu@freemail.hu
szaffi76
 
 


Szaffi,

Email ment.

üdv.:

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok,

Hírek KisborAndiékról:
Ismét kórház Kép Az utolsó CT alapján szükség van további két kemo kezelésre....
A kis HÕS jól viseli mi meg drukkoljunk Neki, hogy tényleg ez legyen az utolsó!!!

Kriszti

cuiccolo
 
 


Dani, Andi!
NAGYON GONDOLUNK RÁTOK!!!
Iza
masodik
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit Horváthné Marika szülésznőről?

Szilvi
deszi
 
 


Sziasztok!

Kriszti, én is fizetősben voltam,de az elsőn, mert ott volt hely, fronttal jött a fiam Kép Elviráról én is sokat hallottam, de sajna ő a 3.on volt ezidőben. Az első szinten kivel nem voltam megelégedve csecsemősök közül? Sajnos neveket nem tudok, de így sem nehéz a dolgom Kép 1 fiatal nővérke kivételével eggyel sem. Pedig nem vagyok az a hisztis, nyűgi ember, de az embertelenség, tapintatlanság, figyelmetlenség, segítőkészség teljes hiánya, stb. eléggé elszomorított. Csak reménykedni tudok, hogy most jobb lesz.

Pusza,

Móki
móki
 
 


Sziasztok,
érdeklődni szeretnék a kórház "állapotáról" : )
Ilyenekre gondolok pl. hogy higiéniai körülmények (WC,mosdó) milyenek? vajúdó szoba többágyas? a csecsemőosztályon hány ágyas szobák vannak? velünk vannak végig a gyerkőcök vagy van egy központi megörző ahova éjszakára beviszik őket? ha van valami gond a gyerkőccel (pl. besárgul)akkor elviszik egy másik osztályra? mehetek vele én is "ágyastól" vagy csak látogatóba. A csecsemős nővérek milyenek?
Persze a dokika mindent szépen festett le, de azért kíváncsi lennék egy-két magánvéleményre is : )
köszi előre is válaszokat!
Mindenkinek szép napot!
manyika
manyika
 
 


Sziasztok!
Én 2005.Január 11-én szülttem a fiamat a Schöpfi-ben!
Szerintem nagyin jó kis korhát!
Főleg a szűlésznőm volt szupi Ágika!
Nagyon hálás vagyok neki!Kép

Kép

Kép
boszyka
 
 
 
 


Manyika Nagyon jó hely én javaslom,nekem pozítiv élmeényem van mindenről!
Én 3 ágyas szobában voltam mert ezt kértük,ezt a dokimmal beszéltem meg!
Én azt javaslom,hogy szülés elött kérd meg a dokidat,hogy vigyen körbe téged és az a jobb ha te látod mi van ott!
Mert ami másnak jó nem bizti,hogy neked is!
Én is a párommal elöbb körbejártunk mindent a dokimmal!

Szia Boszyka

Kép

Kép
boszyka
 
 
 
 


Manyika ha van még kérdésed akkor ha tudok felelek neked!Kép

Mikor szülsz?

Boszyka

Kép

Kép
boszyka
 
 
 
 


Szia Móki Kép

Hááát, remélem most szerencsésebb leszel, iparkodj a harmadikra Kép!!!
Tudjátok már, hogy lány vagy fiú? Tudsz vmt. Edről, Barbiékról? Régen jártak erre....

pusz,
K.

cuiccolo
 
 


Manyika,

Üdv itt a schöpfisek között!
Sztem ha egy kicsit visszaolvasol igazán kimerítő infót találsz a kórházról, orvosokról, szobákról, árakról, szülésfelkészítőről, csecsemősökről....
Tudom, hogy sokszor az embernek nincs ideje, vagy fárasztó vagy egyszerűen csak könyebb így de tényleg annyiszor leírták/tuk már az összes részletet.

Ugye nincs harag Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Szisztok!
2006.Április 18-ra vagyok kiírva. Második szülésem lesz, az első 2002 áprilisában volt Kép
Csak közben volt egy gerincsérv műtétem Kép tavaly nyáron.
Csenge lányom simán született és nagyon nem van ínyemre egy császár lehetősége a gerincműtét miatt...
Végül is a gerincem hátul van, a gyerek meg elöl... nem?
Ráadásul teljesen tünetmentes vagyok, totál betartottam az idegsebész előírásait: úszás, gyógytorna, masszázs, stb.
Na, majd meglátjuk.
Gondolom, a kórházi állapotok nem sokat vátoztak az elmúlt 3,5 évben?
Akkor a 3-on voltam 2 ágyas fizetősben. Most is "ki fogok béreni" egy ágyat. Kép
Van valaki, aki április közepére van kiírva?
Ági
eveloagi
 
 


Szia Ági!

Én most fogok először szülni jan.-ban a Schöfiben (egyébként a 2. szülésem), de én is ebből a topikból tudtam meg, hogy ha egy kicsit is konfortos környezetet szeretnék magam és a bébi körül, akkor fizetős szobába kell menni.
Szóval szerintem téged már nem fog meglepetés érni.
Egyébként én pont most hívtam fel a titkárnőt szobafoglalás ürügyén, gondolván, hogy nem akarom az utolsó pillanatra hagyni, de azt mondta, hogy jan6-ra még nem tud előjegyezni, mert nincsen jövő évi naptárja:-)
Azt mondta dec közepe elött ne hívjam, mert akkor kapnak naptárt. Szerintem vicces! Na jó.

Egyébként neked menet közben derül majd ki, hogy lehet-e sima szülésed, vagy már most el van rendelve a dolog?
Szerintem azért ne félj a csaszis szüléstől.
Lesz majd egyikben és másikban is részed. Szerintem mindkét szülési módnak megvan az előnye és hátránya. Na jó az egyiknek kicsit több az előnye....:-)

ÜdvKéprsi 29+1

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok!

Ismeri Valaki Szabolcsiné Jolika szülésznőt?
untiszt@citromail.hu

Üdv. Timi
untisztimi
 
 


Kedves Orsi!

Meg tudod adni a titkárság számát, ahol a szobafoglalást intézik? (Én valószínűleg december 19. környékén fogok szülni...)

Előre is köszönöm!
Timi
untisztimi
 
 


Timi!

Szobafoglalás: 476-44-01

Rögtön az a nőci veszi fel aki elő tud jegyezni.
Melyik szobát fogod kérni? Amint látom nálatok már igazán örömteli lesz a karácsonyKépKép

Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Szia Orsi!
Nincs még előre "elrendelve" sem a császár, sem a normál szülés. Az idegsebésznek kell ajánlást adnia az általa javasolt szülés módról. Gondolom, a 8. hónapban, vagy később megnéz.
Csak hát addig is rezgek. Elég volt műtétnek ez a meglévő gerincműtét, a hasit szívesen kihagynám. Már csak olyan praktikussági okokból is, mert emlékezetem szerint a tesóm császár után vagy 3 hétig nem bírta a kisfiát megfürdetni se. Csakohgy Õ akkor Anyuéknál lakott. De én a szüleimtől távol egy kis faluban (az Isten háta mögött után mág 50 km) mi a frászt csinálok egyedül?
Szólok a szomszédnak (200m) hogy "Jöjön már Irénke néni, mert tisztába tenném a gyereket, csak nem bírom kiemelni a kiságyból? Kép "

Orsi!
Ki a dokid?
Ez az időpont dolog tetszik Kép Én anno kb. 2 hónappal előbb kértem "szállást" és már jó sűrű volt a naptár.
Ami engem ebbe a kórházba vitt, az a szomszéd város (Cegléd) egyik szülészorvosával átélt negatív "kalandom" volt. A körzeti orvosnőm ajánlására mentem a Schöpfibe egy orvoshoz kivizsgálásra. Aztán amikor később kiderült, hogy útban van Csenge én már nem kerestem másik orvost Cegléden. Annyi rossz tapasztalatot hallottam...
Meg előrelátóan arra is gondoltam, hogy ha bármi történne a babámmal, a koraszülött centrum házon belül van.
Az anyatejgyűjtő meg igazán hasznomra vált. Nagyon klasszul beindították a tejemet. Két tejtestvérünk is volt. Csenge 16 hónapig szopizott. Ez a 70 km, ami a kórház és a házunk közti távolság igazán kibírható. Az autópályán ott vagyok 80 perc alatt.
Üdv:
Ági
eveloagi
 
 


Sziasztok!

Manyika!
Szerintem is érdemes kicsit visszaolvasni, az utóbbi pár oldalon friss infók vannak.

Kisboráéknak nagyon drukkolok!!!

Üdv, Virág
virga
 
 


Orsi!
Megnéztelek a profilodban! Nagyon édes a kisfiad! Mennyi idős?
eveloagi
 
 


Szia Orsi!

Köszönöm, a telefonszámot! Valószínűleg az 1 ágyas mellett döntünk (barátnői tapasztalat+ naygszülői szponzorálás mellett).
Azt csak remélni merem, hogy karácsonykor már hármasban ünneplünk.:-)
(Majd a leányzó eldönti, mikor szeretne kibújni...)
Üdv. Timi
untisztimi
 
 


Visszaolvastam egy csomót.
Sajna nem nagyon ismerem a babanet felépítését. Segítene vki, hogy hol találom a Praxisba a bejelentkezést? (Vagy bármit róla?)
Köszi!
Ági
eveloagi
 
 


Ági!

Hát abban teljesen igazad van, hogy a császár utáni pár hét az nagyon nehéz mozgási szempontból (nekem is erről van tapasztalatom), apukát sem tudod bevetni intenzívebben arra a pár hétre?
Lehet, hogy szerencséd lesz és elkerülhető lesz a műtét.....

Azért egy gerincsérves műtét utáni lábadozás sem lehetett egyszerű, Csengét hogy tudtad ellátni utána? Jó hamar vállaltál a műtét után újabb babát. Látom nálatok pont 4 év lesz a korkülönbség.

Az én fiam most szept.-ben volt 3 éves a képen mégcsak 2. Jó álmos képet sikerült választanunkKép

Egyébként bátornak tartalak, hogy 70km-re választottál kórházat magadnak. Tippelhetek abonyi vagy? Nem félsz, hogy a 2. bébi már gyorsabban szeretne világra jönni? De gondolom ha fájásaid vannak, akkor nem neked kell vezetni?KépKép

Megmondom őszintén én Szolnokra jártam suliba, ha már rajta voltam az autópályán az oké, de amíg kikecmeregtem a városból, húúúú.

Bocs ha hosszúra sikeredtem

Üdv Orsi 29+1

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Ági!

Ha előhívod a babanet honlapját, a témák alatt van a Praxis rendelő ikonja, itt kell regisztráltatnod és akkor 1.800 Ft kedvezményt is kapsz. Utána a 06 30 414 8886-os telefonszámon kérhetsz időpontot.
Remélem sikerül.

Üdv: Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Timi!

Én is az egyágyas mellett vagyok, de csak azért mert ismervén a 3 éves fiamat aki becsörtet a szobába, hát... lehet, hogy az aktuális szobatársaim nyugalmának annyi lenneKépKép

Csak annyi félelmem van, hogy mit csinálok a kicsivel mondjuk amíg elmegyek zuhanyozni????
Magára nem szívesen hagynám.

Üdv: Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Sziasztok én 2004-10-26-án szültem.teltház volt,szobafoglalás volt,de mikor bekerültem a korházba hely nem volt utolso elötti nap let volna de akkor már nem költöztem,akkor nagyon sokan igy jártak,nem csak én
tunde27
 
 


Boszyka!

A szülésznődről tudsz többet írni?
Akár priviben is: dely@netroller.hu címre.

Szilvi
deszi
 
 


Lányok, ha mondjuk én kérek egy szobát és drágábba tudnak elhelyezni, és mondjuk másnap áttesznek vagy nem tesznek a kértbe, akkor mit kell kifizetnem?

Kép

Kép
pkagi
 
 


pkagi szerinten azt kell fizetned amit kértél nem a te hibád.amikor én voltam akkor a fele fizetös helyen nem is olyanok voltak akik fizetös szobába szeretek volna menni.De nem volt hely oda került mindenki ahol épp volt egy hely,pl: még bent feküdt az ágyba egy fiatal lány de már kint várták mikor megy el,3-órát kellet kint várnia a folyoson mire elfoglalhata a helyét,a csecsemö szoba is tele volt mondták a növérkék hogy ha születik aznap még egy baba akkor nem tudják már hova rakni.Bár ez biztos nem sürün alakul igy.De attol fügetlenül nagyon kedvesek és probálnak intézkedni bármit kérsz
tunde27
 
 


Orsi!

A dokim azt mondta, hogy a baba a saját igényem szerint lehet velem a szobában. Ha mondjuk aludnék egy kicsit, vagy szeretnék pihenni, akkor elviszik a csecsemősök. Gondolom, ez zuhanyzásnál vagy egyéb esetben is megoldható lesz.
Én is nagyon aggódom, Õ lesz az első babám...

Ti mikorra várjátok a bébit?

Minden jót! Timi
untisztimi
 
 


<font color="0000ff">Orsi, Timi!

Egy nap kétszer (a reggeli gyerekorvosi vizitre, meg este a fürdetésre) minden babát elvisznek, ha egész nap nálad van, akkor is. Érdemes a zuhanyozásokat ilyenkorra időzíteni. De ha ezen felüli zuhanyigényed van, akkor is a csecsemősökre lehet bízni.

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Timi!

Én jan10-re vagyok kiírva!

UH szerint egy héttel hamarabb is lehet bébi a dologbólKép

Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Zita!

Köszi az információt!

Timi
untisztimi
 
 


Sziasztok!

Én a múlt héten csütörtökön túlestem a CVS-en, nem volt vészes, de sajnos csak 10-én lesz eredménye, addig idegeskedhetünk. Azért remélem minden rendben lesz. Előtte is voltam már egy hetet kórházban, ezért azt tudom mondani, hogy a káosz az nagy a kórházban. A fizetős szobákban ez biztosan nem nagyon érezhető, de csak hogy egy pár példát mondjak, egyik hajnali etetésen nekem is hoztak egy babát szopni (akkor 18 hetes terhes voltam), aztán egyszer éppen a délutáni szunyokálásból ébredtem, amikor odajött egy doki, megsimogatta az arcom, és megkérdezte, hogy hogyan érzem magam műtét után (?), engem nem műtöttek, ezért érdekes volt az eset, de még jó pár példát tudnék mondani. A gyermekágyasoknak egyszer sem volt gátkezelése, pedig anno aikor több mint 10 éve szültem, ez volt minden nap kétszer is. Lehet, hogy ez csak a fizetős szobában lakók kiváltsága? Vagy egyáltalán már nem szokott lenni? AMúgy szerintem a kórház személyzete általánosságban kedves volt. Nekem nem volt személyes gondom senkivel.

A fizetős szobán én még nagyon gondolkodom, mert azt gondolom hogy ha lesz hely a nem fizetős babamamás szobában akkor oda mennék inkább. Ha nem lesz hely, akkor szülés után fogom kérni azt hogy fizetősbe legyek, mert azt szeretném, ha a babám velem lehetne. Az előre foglalás biztosan megnyugtató, de ha teltház lesz, akkor úgysem tudják biztosítani, ha meg van hely akkor még mindig dönthetek úgy hogy azt kérem. Ugye ez így működik? Valahogy sajnálom a pénzt rá!! De lehet, hogy még meggondolom magam addig.

Sziasztok,

Paga 21+0

Gabi
paga
 
 


Orsi!

Tudod mit kell a baba részére vinni a kórházba?
(pelus, popsikenőcs stb..... Miből? Mennyi?)

Timi
untisztimi
 
 


Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ide találtam... Kép
Már így a második terhesség nem olyan stressz, mnit az első volt. :D Akkor így a 15.(!) héten már volt nevünk, fiú is lány is. Most meg ahányszor a Férjem szóba hozza, hogy na mi legyen?... Mindíg mondom, hogy majd a télen jobban ráérünk erre, majd akkor keresünk. ;) Ugyanis kertészettel foglakozunk, és most így ősztájt van munka bőven.

Orsi!
Kérdezted tegnap, hogy nem félek-e a 70 km-től?
Nem,nem félek. Egyébként a tipped nem volt jó: nem Abony, hanem Csemő (Cegéld és Nagykőrös közt)
Az M5 lajosmizsei felhajtója 18 km-re van tőlünk. Tényleg 70-80 perc a menetidő háztól kórházig.
A gerincsérv-műtétről:
Csenge akkor alig múlt 2 éves, de miután már 1,5 éves korától bölcsibe járt (kertész gyerek mind így jár a környéken... Kép )nagyon önálló kiscsajszi volt. Szobatiszta volt teljesen. Megértette, hogy nem tudom emelgetni és megtanult felmászni az etetőszékbe,felülni a wc-re kissámlival, bemászott a gyerekülésbe a kocsiban és megértette azt is, hogy nem tudom megdajkálni csak ha fekve összebújunk. Nem tudtam a játékaiért sem lehajolni, ha össze kellett szedni, egyedül megcsinálta. stb.
Hogy álltok az ovival? Jártok?
üdv:
Ági
eveloagi
 
 


Timi!
Ha van időd, olvass vissza a topicban október 2-ig. Rengeteg hasznos infót találsz. Valaki pár napja beírta az összes szükséges holmit babának-mamának.
Legjobban azon döbbentem meg, hogy pelenkát kell vinni!!!??!!
3,5 éve még a kórház adta. hiába, a "kirobbanó gazdasági siker" tisztán látszik !Kép
Szóval, olvasgass és jegyzetelj! Kép
üdv:
Ági
eveloagi
 
 


Ági,

Hol műtöttek?
Az idegsebész mellett érdemes az anesztes véleményét is kikérni a lehetséges fájdalomcsillapításról. Pl. nálam az agyműtét (szintén idegsebészeti beavatkozás) olyan idegpályákat érintett, hogy EDA szóba sem jöhetett. És emiatt ragaszkodtak a császárhoz is Kép
Csenge nagyon ügyes kislány lehet!!

Paga,

Ne izgulj nem lesz semmi baj!!!

Orsi, Timi,

Én anno 2 ágyasban voltam, de a mellettünk lévő 1 ágyas szobában lévő lány minden zuhanyzás, wc stb. alkalmával áthozta hozzánk megőrzésre a babáját. Jól működött Kép

Kriszti

cuiccolo
 
 


Timi!

Én Úgy olvastam a lányok soraiból, hogy amit a baba részére kérnek ott hagyni abból érdemes nem a legnagyobb kiszerelést megvásárolni (fürdető, popsikrém) mert nem kapod vissza a maradékot.

Pelenkából 15-20db-ot emlegetnek (ez az info változó) gondolom attól függ, hogy halmozott-e föl közben a kórházKép
És nem biztos, hogy a gyermekedet az általad bevitt pelenkában látod viszont fürdetés után.

Ha minőséget szeretnél, de ezen okok miatt nem szeretnéd a drágább árfekvésű pelenkát leadni akkor szerintem válaszd a DM-ben kapható BabYlove (remélem ez a neve) márkát.
Még nem tudom milyen, én is az elöttem szólókra hagyatkoztam.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv:
Orsi 29+2

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 


Kriszti!

Kösz az ötletet, szerintem is ez a legjobb megoldás!

Paga!

Nem semmi a történet amit írtál, azért elég meredek, hogy odavittek egy babát szoptatniKép
Ja és ne aggódj nem lesz semmi baj!

Ági!

Tényleg nagyon ügyes kislány Csenge. 1,5 évesen szobatiszta: Gratulálok!

Az én fiam 3 évesen lett szobatiszta (hallgattam is eleget az anyósomtól), de úgy voltam vele, hogy nem kell sürgetni, majd jön az magától.
Õ még nem ovis, majd 4 évesen kezdi jövő szeptemberben, úgy voltam vele, hogy legyen még egy jó éve velünk itthon, de majd jan után lehet, hogy másként gondolom ezt a dolgot ha meglesz a tesóKépKép

Üdv mindenkinek
Orsi

Orsi & Botond 2006.01.10
forsolya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?