Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi!
Elküldtem az adatokat priviben. Remélem megkaptad
lillus
 
 


Sziasztok!

Első lombikunk előtt állunk. Suprefact és Gonal F injekciókat adtam ( ill adok be ) magamnak. Még 2 napom van hátra és utána tudjuk meg mikor lesz a punkció. Azt szeretném kérdezni, hogy volt-e olyan köztetek akinek a jobb karja zsibbadt az injekciókúra alatt? Lehet csak bebeszélem magamnak de félek, hogy vmi mellékhatásféle lehet. A dokim azt tanácsolta, hogy szedjek napi 1 Aspirin 100-at.
Köszi a segítséget,
Andi
andi31
 
 


Andi!
Ilyen mellékhatásról én nem halltottam eddig, nem tudom mi lehet ez.
A napi egy aspirin 100-at én is szedtm a gonaltól egészen a punkcióig, hogy attól vagy nem attól, de szépek lettek a petesejtek és a nyálkahártya is. Azt nyugodtan beszedheted semmi bajod nem lehet tőle, nagyon kis mennyiség! Remélem tudtam valamit legalább segíteni.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

köszi Zsebi! Nem tudom mi ez, lehet csak huzatban voltam vagy a céges légkondi....
andi31
 
 


Kép

Andi!
Hogy vagy? Zsibbad még a karod?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Most már inkább fáj, főleg a könyökömnél, de próbálom infrázni+borogatni.
Ma voltam a dokinál a jobb oldalon 4 tüsző van a balon pedig csak 1, a méhnyh 11mm. A tszők sajnos csak 12mm körüliek, így csüt. vagy pénteken lesz csak punkció.Már alig várom.Holnap még szurizom magam 150 gonallal, ,utána remélem már nem kell.
Nektek mi volt a gond az előző 2 lombiknál? Mondtak vmit?Te kértél altatást?
Andi
andi31
 
 


Anid!
Azért ez szép, nem jó ha túl sok a petesejt nekem a doki azt mondta a 4-8 közötti a legjobb. Kép A nyh-d pedig szuper!!!!!!!!!
Az pedig ne aggasszon, hogyha több napig kapsz szurit, mert az jót szokot jelenteni. Legalábbis sok lány azt mondja akinek lassan érnek a tüszők annak általában sikerül. Hát ki tudja....

Az első lombiknál a spermaszám nagyon nagyon kevés volt (igaz amúgy is ez a baj, de itt az amúgy 4-5 millióból csak 1-2 db. volt.) így nem voltak szép az embirók. Kép A másodiknál nem tudjuk. Ott időközben a transzfer után a 9. napon megjött, de most remélek és bízok egy Manócska legalább itt van a hasamban. Kép

Csakis altatásban. Az én dokim eleve ezt mondja, meg azt szokta mondani minek szenvedünk ha nem muszáj, hát így nem is gondolkodtam. Vénásan elaltatnak egy kicsit és kész mire felébredek már az ügyes kis petesejtek várják a kiskatonákat. Kép

Mikor mész megint uh-ra? Kedden? Te hova jársz?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Zsebi!
Láttam beraktál a listába. Ennek tutira szerencsét kell hoznia!!;-))
lillus
 
 


Zsebi,
Nagyon szurkolok nektek is ( persze magunknak is ) legalább 1 manócskáért, de ha több lesz, akkor sem reklamálunk.
Azért kicsit aggaszt ez a kevés tüsző, de remélem megnőnek és alkalmasak lesznek majd a bevetésre.
Kedden megyek UH-ra a dokim magánrendelésére és akkor már többet fogok tudni. Amúgy a Kaáliba ( Bp )"járunk".Nekem is altatás lesz, csak azért kérdeztem mert előtte ez a sok vizsgálat elég fárasztó, állandóan el kell kérjem magam a munkahelyemről, szabim már nem nagyon van...
Meddig kell bentmaradni a kórházban a punkció után?

Andi
andi31
 
 


Anid!
Ha a Kaáliba jársz akkor gondolom ott is csnálják a punkciót nem? Mert akkor úgy van hogy elaltatnak és utána kb. 2 két és fél óra múlva mehetsz kísérettel haza. Szóval nem vészes!

Ki a dokid meg lehet tudni? Érdekelne márcsak azért is mert szívense szülnék Kaális orovosnál, de az enyémnél (Krizsa) sajnos nem lehet. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Az én dokimnál sem lehet szülni ( bár ott tartanánk már... ) egyébként én egy volt Kaálishoz járok ( dr Kulin ). Amúgy a Margitban szülnék ( az ottani "sima" nőgyogyimmal meg voltam elégedve - dr Sztanyik )

Lehet, h ezt priviben kellene megkérdezzem, de nektek mennyibe került ( gyógyszerek nélkül )a lombik?

Szia,
Andi
andi31
 
 


Andi!
Ezt nem igazán értem. Neked nem támogatja a tb. a lombikot? Mert az 5. támogat, így semmit nem kell érte fizetni csak a gyógyszereket, ami azért így is mint tudjuk szép kis összeg.
A Kaáliba semmiért nem kell fizetni ha már elkezdték a lombikot. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Szégyen ide, szégyen oda. Péntek óta ki van kapcsolva a telefonom, most kapcsoltam be és tudatom kell veletek ezt a hírt

<font color="ff0000">DZSÚD HÍRADÓ
2005.10.08-án 7:36 perckor megérkezett Csenge és Levente. 51-51 cm az egyik baba 2300 a másik 2500 g.</font>

Gratulálok az új családnak és remélem a váratlan érkezés nem okozott nagy bonyodalmat és mindangyian jól vannak. Majd írok neki és ha válaszol megírom. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kedves Dzsúd Kép Kép Kép Kép


Hatalmas gratulációt küldünk a csajokkal mindannyiótoknak!!! Remélem jól vagytok!!!

Zsebi, lécci írd meg neki, hogy mi is sok puszit küldünk!
tralllala
 
 


Dzsúd Kép
Sok szeretettel gartulálok. Kép Sok boldogságot mindannyiótoknak és külön sok tejcsit a csöppségeknekKép

Ez a hétvége meglepetésekkel volt tele Kép

wish
 
 


Dzsúd
Nagyon sok szeretettel gratulálok, sok egészséget mindenkinek! Ez aztán a meglepi, már több mint egy hete nem jártam erre, micsoda hírek!
Mindenkinek szorítok! (úgyis sikerülni fog)

Kép

Kép
hel29
 
 


Dzsúd Kép nagyon sok boldogságot kívánok a babákhoz és sok-sok tejcit!
Várunk a születéstörténeted, remélem minden rendben volt.

Puszika
Noémi
Vendég
 


Tegnap a Dévais Szani híreit olvasva volta egy olyan megérzésem, hogy talán Dzsúd is hasonló okok miatt hallgat!

Dzsúd!
Hatalmas Gratula a csemetékhez!
Sok boldogságot és sok tejcsit kívánok!
Idővel várjuk az élménybeszámolót!
Stella

Kép
stella9
 
 


Hú, én is jól lemaradtam a nagy hírről.
Szívből gratulálok Dzsúd, Isten hozott Csengi és Levi!!! Tökéletes példa volt a Tiéd mindannyiunk előtt, remélem, hamarosan mi is végigmehetünk ezen az úton. Kép
Köszi a tudósítást, Zsebi, küldözgetem ám Neked is a bébi-energiát!!! Kép
hajnesz
 
 


Andi!
mi volt ma az uh-n? Eldölt mikor lesz a punkció? Remélem sok szép tüszencs van és megnőtetk szép nagyra. Kép

Lányok!
Még nem válaszolt Dzsúd vissza, de amint lesz valami hír róla rögtön megírom!!!!!!

Hajnesz!
köszönöm.Küld is az energiát mert kell!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Írtam privit.
Ma voltam UH-n. Nőttek a tüszőkéim, már 21, 20, 17, és 2db 15-ös van. A méhnyh 13-14mm.Hajnal 1-kor kell beadjam magamnak az otrivelle szurit és csütörtök délben punkció. Még mindig félek kicsit.
Tényleg ha délben lesz az "akció" attól még ehetek előtte??

Andi
andi31
 
 


Andi!
Előző nap éjféltől nem szabad se inni se enni. Tartsd be mert különben az altatástól rosszúl lehetsz!!!
Emiatt ne izgulj nem is fogsz tudni a kajára gondolni!
Minden szupi lesz!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd!
Micsoda hírek!! Gratulálok!
Bár gondolom, most kisebb gondod is nagyobb annál, hogy nézegesd a gépet ki mit írt... Nem baj, akkor is még egyszer gratula és ha majd egyszer lesz egy kis időd (két csecsemő mellet elképzelésem sincs mikor?;-)) tényleg írd meg mi volt hogy volt.

Lillus
lillus
 
 


Tralllala!, Stella!, Helga!
Mi van veletek? El ne tűnjetek ki tartja ennünk a lelket ha már ti is itthagyjátok a topikot!!!!!!
Várjuk a pocakképeket, az uh-képeket, meg a híreket hogy vagytok hogy készültök a babák fogadására!!!!

Tralllala!
A képeket már mikor meg ígérted, mostmár irgum-burgum tessék felrakni!!!!!!!
Kismamigatyát sikerült venni jó áron? És a babakocsival mi a helyzet?

Lányok!
Holnap írok megint Dzsúdnak, hogy hogy annak mi van velük, mert a hétfőire nem válaszolt. Hívni nem akarom mert nem szeretném zavarni, de remélem minden rendben velük és hamarosan otthon lesz a nagy család!

Wish!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ezerrel megy a durkk. Ma egy hete laknak a pocidban. Egy hetes kismami vagy, hihetetlen, de jobb ha barátkozol a gondolattal, mert ennek sikerülnie kelllllllllllllll!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Ne reménykedj! Nem szabadulsz meg tőlünk!
Tegnap voltunk uh-n, Bajcsyba járok. Nyaki redőt néztek, minden ok. Kb.8 cm a gyermek.
Most négy hétig nem kell menni sehová,remélem nem lesz semmi gáz!
Wish! Zsebi! Mindenki! drukk, drukk, drukk.....
Rókát küldöm, bár két napja nem jelentkezett, lehet, hogy már elindult??? REMÉLEM
Helga
12+3 (bocsi, olyan jó leírni)

Kép

Kép
hel29
 
 


Dzsúd!
NAgy gratula, a babákhozKép Kép
és sok tejecskét kívánokKép

Zozo
Vendég
 


Helga!
Remélem már itt is van az egyik fele a másik meg Wishhez ment.Kép
Bajcsyba a László dokinál fogsz szülni???? Krizsa ajánlata? Nekem ő csinálta a lapart. Mint doki és mint kórház is bejönne de nekem baromi messze van. Kép Bár már ezen kéne agyalni hol szeretnék szülni.Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Mivel úgyis együtt fogunk szülni, egy dokihoz kéne mennünk Kép
Én ma láttam futólag egy rókát, de elszaladt.

wish
 
 


ZsebiKép
Dehogy tűnünk el!!! Arról ne is álmodj!
Mi ma töltöttük be a 14. hetet. Tegnap a dokinál minden rendben volt. A babák hosszát most nem mérte, csak a fejecskéjüket (homloktól tarkóig). Ez már 27-28mm.

Rókát én nem tudok küldeni, mert igazán nálam sem járt, csak bejelentkezett néha, aztán lemondta a randit. Nem is bánom!
Zebrát sem küldhetek, mert most lombik után nem csináltam tesztet. Úgyhogy ez is kimaradt az életemből Kép!
De nagyon drukkolok Nektek!

Még nem vettünk semmit a babóknak, csak körbenéztünk a városban. Felmértük a kiságy és ikerkocsi piacot. Apa is nagyon élvezte, sőt nem csak ezt. Előfizettem a Kismama magazinra, de én csak akkor jutok hozzá, ha apa nincs otthon. Azt mondja ilyen jó női magazint még sose látott.
Imádni való!
Csak az apás szülésre nem tudok kicsikarni belőle egy határozott igent Kép, de még puhítom!

HelgaKép
Örülök, hogy elhagyott a róka! Szép nagy a babód!
Még egyszer gratula!
Stella

Kép
stella9
 
 


Wish!
Megdumáljuk csak legyen a kezünkbe a zebrás teszt! Kép

Stella!
Akkor köszönjük,hogy meghagytál egy pozitív tesztet a piacon. Remélejük a két pozitívból (mivel ikrek) egy egy jut Wish-el most nekünk. Wish-nek sincs ellenére ha "csak" egy baba lesz. Na ezt most jól lefogalmaztam.

Az apás szülés. Erről tudod mia meglátásom igazából egy csomó barátnőm pasija a terhesség elején ő aztán be nem megy amikor meg ott volt az idő ki se lehetett volna csukni a szülőszobáról, szóval még van ideje.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi!
Szorítok a punkció miatt majd írd meg hányat sikerült leszívni. Igyál sok folyadékot és akkor a pocifájás is megszűnik ha van! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok Kép
Nem tűntem el, csak szokás szerint dolgozok ezerrel, aztán mikor végre hazaérek, már nem nagyon van kedvem gép elé ülni. sőőőt ülni sincs kedvem, a hátam minden nap fáj... Dzsúd által emlegetett pocaktartó öv viszont tényleg nagyon jó, ajánlom tovább mindenkinek! már 10 kg van rajtam, és hát nagy részben pocak. készült végre rólam pocakos kép is, de persze elfelejtettük a letölteni a fényképezőgépről. Az UH-ról a képek már régen elékszültek, szerintem elég béndzsák, azért nem tettem fel, de látom, nem úszom meg, úgyhogy most küldöm Kép

Olyan furcsa érzés, hogy Dzsúdnak megszülettek a babái Kép Õ a nagy példakép, és egy kicsit megijedtem, hogy neki már eljött a nagy pillanat, így nekem sincs már messze... nem pánikolok, csak eddig még a szülés olyan nagyon távolinak tűnt...

egyébként babócákkal úgy tűnik minden rendben Kép hétfőn megyünk UH-ra, remélem most már tutira meglátjuk a kisebb babócánkról is, hogy tényleg lány -e. Apa ma reggel azt fejtegette, hogy milyen kár, hogy nem erszényesek vagyunk, mert akkor már megleshetné a kcisinyeit, megsimizhetné őket Kép nagyon várja már, hogy kibújjanak a csajok Kép

Zsebi Kép
Vasárnap teszt? ugye már reggel? és ugye egyből írsz nekünk? nagyon szorítok!

aztán pár nap múlva Wish pozitíz tesztjére leszünk büszkék Kép

na kezdem a melót,
pusszantás

Kép
Kép
tralllala
 
 


Dzsúdnak írtam tengap is SMS-t de nem jött válasz. Kicsit aggodom miatta, de remélem csak a babák sokat vannak ott és azért nincs ideje válaszolni. Ha tudok valamit azonnal megírom.!

Tralllala!
Szuper, már teszem is fel az új táblát a babókkal. Jó lenne az erszény most nekem is meglesném mi a helyzet odabent.

Vérvételre megyek és nem tudom megvárjuk-e az eredményt attól függ hányan vannak és mennyit kell előre láthatólag várni ha sokat akkor valszeg hazajövünk és visszatelefonálunk (eddig mindig így volt.) szóval szerintem olyan dél körül fogom tudni megírni remélhetőleg a jó hírt.

Wish!
Hogy bírod a várakozást. Én kiolvastam a tőled kapott könyvet meg amit mutattam és elég is volt már semmi türelmem olvasni. Most van az az időszak,hogy ülök a gép előtt és várom hogy valaki írjon. Kép

Helga!
Te is rakjál már fel uh. képet olyan szép olyankor a tábla ha nem az "idegen babák figyelnek ott. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Akkor írok is gyorsan valamit, nehogy unatkozz Kép KITARTÁÁÁÁÁÁS!!!

Kérdezted a kismama nacit, találtam egy varrodát, ami kifejezetten kismama cuccokat varr a XVI. ker-ben. Ott vettem "szépnacit" (ügyfélhezjárósat) felsővel meg egy blúzt, középesen drágán. (7e Ft volt a naci, 4 e a blúz). www.mamimodi.hu
Babakocsit még nem vettünk, de találtunk egy használtat nagyon olcsón, már meg is néztem, még Apa is meglesi vasárnap, oszt meg is vesszük gyorsan, ha tetszik neki is. mindent tud, amit akartam, jó rugózás, 2 külön dönthető rész, átfordítható, állítható magasságú kar, normális kerekek.

Nagyon becsüllek ám, hogy kibírod tesztelés nélkül!!!
tralllala
 
 


Tralllala!
Eddig is minidg kibírtam teszt nélkül, de mivel elég sok és nagy mennyiségben kaptam choragon injekciót nem lett volna értelme tesztelni, mert ha pozitív akkor ott lett volna az agyamba mi van ha csak attól, szóval jobb ez igy, így is parázok, gondolj bele akkor mit hallgatántok!!!!

Szupi azért ez így nem volt olyan vészes. Jó lenne kibírni vele mostmár végig, hogy ne kelljen több cuccot venni.
Szupi hogy babakocsit is leltél. Ügyi vagy.
Ruhákat vagy egyéb dolgokat vettetek már?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
Csak azért nem írtam eddig, mert teljes tájékoztatást akartam adni ( mega babona.. ). Tegnap megtörtént a punkció, 4-et sikerült leszívni, ezek közül 3-ban volt petesejt. Most telefonáltam ( alig birtam kivárni )és 3 termékenyült meg! remélem szépen osztódnak majd, holnap reggel 10-kor lesz a beültetés. Nem tudom, hogy mindet kérjük-e vissza, de ezen ráérünk még gondolkozni holnapig, egyelőre az a cél, hogy ügyesen osztódjanak. Most nagyon boldogok vagyunk, mert a remény egy kis szikrája felcsillant előttünk:o)Nagy csoda lenne, ha elsőre sikerülne....Remélem a méhnyh is megmaradt olyan vastagnak, mint volt. Tehetek vmit érte??? Honap beszámolok majd, hogy mit történt.
Köszi a szoritást!!
Andi
andi31
 
 


AndiKép
Gratulálok a 3 megtermékenyül embrióhoz!
Én tutira visszaképném mind a 3-at, de ez tényleg a ti döntésetek.
A méhnyálka miatt nem kell aggódnod, nem szokott csökkenni a pungi és a transzfer között, sőt picit még hízik is.
Drukkolok nagyon!

TralllalaKép
Bizony, haladunk előre. Hamarosan Zozóért izgulhatunk, utána pedig érted!
Bírod még a tempót? Meddig dolgozol? Amíg a doki és a Picik mást nem mondanak?
Ügyesen találtatok babkocsit, mi is hasonlót szeretnénk majd, szintén használtan, de még várunk.
Egyenlőre nem vettünk semmit, csak tervezgetünk és nézelődünk.
Várom a pocakos képet!
Puszi
Stella

Kép
stella9
 
 


Tralllala Kép
Ennyit dolgozni... Birod még? Bár ezek szerint igen Kép Én plussz 10 kilóval szerintem már járni sem tudnék nemhogy dolgozni Kép

AndiKép
Gratulálok. Drukkolok apiciknek, hogy szépen osztódjanak.
Én csatlakozom Stellához, én is visszakérném mind a hármat, ha lehet, de hát majd meglátjátok, hogy lesz a jó.

ZsebiKép
Már csak két napot kell kibírni Kép Örülök, hogy tetszett a könyv.
Én szuperül elvagyok. Netezek, olvasok, tv-zek.
És az égvilágon semmit nem érzek. Ha megnyomkodom egy picit a hasam, akkor érzékeny, de ennyi.

wish
 
 


Andi!
Ezek szép hírek! Én is gondolkodás nélkül kérném vissza a hármat. Tudod nagyon kicsi az esély, hogy hárman maradjanak, de így több hogy legalább egy.
Szorítok tovább!!!!!! Azért holnap írjál a transzfer után, hogy mi volt!!!!!!!
Beteszlek a táblába, csak írd meg az adatokat!

Wish!
Akkor most ez a legjobb, eddig mindig éreztél valamit és semmi nem volt, most jó lesz meglátod!
Én is elvagyok. Eddig csak ezzel vagyok el ilyen jól, eddig mindig kivoltam már ilyenkor bukva, most bírom és ez jó! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi!
A nyálkahártya miatt ne aggódj, mert nem megy össze. A transzefernél elmondják a éretét is. Egyél sok fehérjét és igyál sok folyadékot és minden rendben lesz!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ezaz lányok!!! Olyan jó olvasni, hogy mindenki ilyen pozitív Kép a tesztek is tuti azok lesznek Kép

hát nehezebben megy már a meló, 5kor általában kiesik a klaviatúra az ujjaim alól... az ülés nagyon vacak, érzem a súlyt is, főleg lépcsőzéskor Kép meg a mindennapi dolgok is furcsák egy dinnyével a pocakon, pl. a kádat már nem bírom kimosni, csak ha közben felemelem az egyik lábam, a cipőfűző bekötése is mókás Kép

Karácsonyig akarok dolgozni, de ha bármikor szükséges leállok. viszont addig jobb itt bent elfoglalni magam, mert otthon csak aggódnék, hogy a többiek hogy boldogulnak nélkülem (elég kicsi cégnél dolgozom), meg állandóan ennék, és akkor már legalább 20 kg lenne rajtam Kép
tralllala
 
 


Tralllala!
Ma már igen nehéz pozitívnak lenni, de azért igyekszem!
Azért nem vagytok semmi ennyit melózni ráadásul két babával én szerintem egyel sem mennék!!!!

Andi!
Már biztos útban vagytok hazafelé, de lehet már meg is érkeztetek. Kívánom hogy szépen teljen ez a két hét az biztos hogy gyors nem lesz, sajnos!

zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a drukkokat.Mind a 3 "kiváló" volt így nem volt szívünk lemondani egyikről sem:o)Most már "csak" a várakozás van...Ja, a nyh 11mm lett.
Zsebi! Gondolok rád a tesztnél!Érzések??
Nekem most pihiznem kell végig vagy csak ma?

Andi
andi31
 
 


Andi!
Azt mondják akiknek már sikerült, hogy nem kell végig feküdni szép kíméletes életmód ma azért feküdjél, aztán amihez van kedved.
Vigyázz rájuk, mi drukkolunk. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszönöm a drukkokat, de az élet velem most sem volt kegyes. Valamiért nem szeretnek minket odafent.

Kép Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebikém, ma sokat gondoltam rád és reméltem, hogy jobb hírekre érek haza. Tudom, mit érzel, nem is akarok most lelket önteni beléd, úgyis később magától beindul a gyógyulás. Kívánom, hogy hamar legyél túl ezen az érzésen és újúlt erővel folytasd az utat, mert LESZ KISBABÁTOK!!!
hajnesz
 
 


Zsebi! Most értem haza,már alig vártam a híreket... hát nem erre számítottam! Sajnálom!!! Tudom, hogy ez édes kevés, ezt nektek kell feldolgozni! Fel a fejjel, előre a következőre!
HIDD EL SIKERÜLNI FOG!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


SZIASZTOK!!!!!!!!!!!!!
ITT VAGYUUUNK!!!!!!!!!!!!

Hát megéltem a csodát Kép Zsebike, nagyon köszönöm az sms-edet, de annyira ki voltam ütve, hogy el is felejtettem, hogy enm válaszoltam, ne haragudj - a 2. sms-t nem kaptam meg viszont.

Röviden: Szombaton (10.08.) hajnal fél 4-kor hirtelen elfolyt a magzatvizem (mit elfolyt, egészen 7-ig zubogott belőlem, én nem tudtam, hogy ez ilyen..), pánik a köbön. A párom éppen a szülés előtti utsó pasis kimaradását töltötte, anyukám vigyázott rám, de így is 4.05-kor már a Klinikán voltunk a párommal együtt. Még 24 órán át bent akarták tartani bennem a bébiket, tüdőérlelés meg minden, de szerencsére a szülésznőm és a nődokim is megérkezett időben, és mondták, hogy "no way", nem rizikózunk itt most, hanem császár. Sima ügy volt. Előtte amúgy épp hogy elkezdődtek a fájásaim (közepes menstruációs görcsszerűen). A császár cakkumpúder 50 perc alatt megvolt, aztán egy napig az őrzőben voltam. De nekem senki nem mondta korábban, hogy a császár után KIB****TTUL fáj minden. Egész éjjel fetrengtem az ágyban, reggel meg sírógörcsöt kaptam, mikor fel kellett volna kelnem, hogy talpra álljak, mert egyszerűen 40 percen át képtelen voltam rá, annyira fájt a seb, meg hogy baromira megturkáltak ott bent. De aztán annyi erőt adott a két kis Csemetém, hogy edzettem magam apró sétákkal (majd beledöglöttem), de sikerrel jártam, és du-ra már a gyerekágyra kerültem, ahol megkaptam a Piciket is. Az egész Klinikán rendesek voltak velem, mindenki segítőkész volt. Egy 5 ágya szobába kerültem, de utólag örülök neki, mert nagyon jófejek voltak a csajok, rengeteget tanultam tőlük, és volt, hogy másik két császárossal zokogva röhögtünk már magunkon és egymáson, fájdalmunkban. Hétfő este gondoltam fasza csaj vagyok, bevállaltam a két kis tündért éjszakára is, hát...összvissz 15 percet aludtam...majd másnap kijött rajtam a spinális érzéstelenítés egyik utóhatása: migrénszerű horror fejfájás, zokogás megint... De azt mondom, hogy EZ A CSODA MINDENT MEGÉR!!! Két olyan tündér gyereket kaptam aégiektől, hogy magam se hitem volna. Pár nap alatt megszokátk a kórházi rendet, majd amikor pénteken (6. napon!) hazajöttünk, ez totál felborult, de mára megint nyugalom szállt meg mindannyiunkat. Nagyon jó gyerekek, és nagyon szeretik egymást, alváskor mindig összeér a kis kezük, a kórházban meg egyszer úgy aludtak, hogy Csenge fogta eghész éjjel Levi fülét.. KépKép
Szóval, semmi káosz fílingem nincs, mint ikres anyuka. Van két nyugodt gyerekem, két kis csoda (nagyrészt el se hiszem, hogy belőlem bújtak ki), beállt nagyrészt egy rendszer az életünkben, már a 2. itthon töltött napon. A tejem már a szülést követő 3. napon beindult, ami császárnál ritka, de vállon veregetm magam ataktikám miatt: ugyansi 2. nap már kaptak az ikrek tápszert, pici adagban , és minden eteteésnél először cickóra tettem őket, hadd szokják, ez annyira sikerült, hogy Csenge hamarabb szopott, mint ahogy tejem lett volna, így ő nagyban stimulálta a tejcit. Mára már mindkét gyereket ellátom anyatejjel, de annyira kezd kikészuülni a cicim a sok "rágástól", fejéstől,hogy picit visszavezettem a tápot is, max. napi egyszeri evésre - addig pihennek a didkóim.

Fotók vannak, még fel kell tölteni a gépre őket, de holnap már küldöm is Nektek.
nagyon helyes babák, tündér pofák. És olyanok, mint az analízisen voltak: Csengi barnás tónusú baba, jópofa kiscsaj, Levi meg világosabb tónusú, és tartózkodóbb, de nagy a lelke a drágámnak.
Most megyek aludni, mert pár óra és etetnem kell, de műár mindenképp írni akartam Nektek.
Majd még írok még az élmyéneimről, de már nem tudok olyan sűrűn Rátok nézni, mint azelőtt.

Zsebi,
Borzasztóan sajnálom, ami Veled történt, nem is tudok mit mondani. Kitartást kívánnék, de tudom, hogy baromi nehéz lehet most a szíved. Csak azt tudom mondani, hogy az én esetem tartsa benned a lelket, és nem engedem, hogy ez az élmény kimaradjon az életedből.

sok puszi Nektek,
Dzsúd
dzsúd
 
 


És amit nem írtam le az előbb, csak akartam: NAGYON KÖSZÖÖM A JÓKÍVÁNSÁGAITOKAT!!!! TÜNDÉREK VAGYTOK!

És Tralllala, elhiszem, hogy parázol, de annyira gyorsan fog törénni minden Nálad is, hogy egyszercsak azt fogod észrevennik hogy van két cukipofa bébid Kép és a fájdalmakat, pánikot el fogod felejteni, mintha meg se történtek volna. Csak a z egésznek a szépsége fog megmaradni, hidd el.

Puszillak nagyon,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Nagyon örülök, hogy otthon vagytok! Kép
Várom a képeket! Kép

Lányok!
én rettentően kivagyok. Egyszerűen egész éjjel nem aludtam hánykolódom csak az ágyban és mindig az jut eszembe miért nem sikerült.
Nincs benne harag, csak a tehetetlenség. Nem tudom egyszerűen mit kéne tennem. Tegnap még bennem volt a vágy, hogy bemegyek Krizsához beszéljük át, de mára elillant minek úgyis csak azt fogja mondani folytassuk, de minek. Nem sok reményt látok a lombikban. Jó tudom itt vagytok ti akiknek sikerült, de nézzétek meg hány embernek hiába segítenek nem megy és nincs rá magyarázat. Szépek voltak a babák, szép volt a nyh. és mégsem.
Megtettem már úgy érzem mindent ami erőmből telt, de ennél több nem megy. Voltam varratásom masszírozáson homeosnál, hova menjek még el, hogy engem is utolérjen a csoda?
És az egészben az a legrosszabb, hogyha megfordulok valamilyen helyen (most pl.: mikor az ügyeleten adták be a szurikat) mindenki ráménz minek kinlódok olyan fiatal vagyok, de könyörgöm három éve mást sem szeretnék mint édesanya lenni és csak mennek az évek eredménytelenül. Most ennél a lombiknál baromi türelmes voltam rávoltam hangolva még az utolsó percig sem fordult meg a fejemben, hogy nem sikerül és tessék. Egyszerűen nem azon múlik ki mit szeretne, mit eszik, mennyit iszik, hanem csak a véletlenen.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?