Új privát üzeneted érkezett!

Dzsúd!
Jó, jó ezt a hat hetet kibírom utána meg már babákkal együtt fogjuk követelni a képet!!!!!!!!! Azért a párod remélem ad majd életjelet rólatok ha már te a kórházban leszel!!!
Tessék is pihenni. Esetleg neked is jók lennének azok a nacik amit találtam a neten, bár én nem nagyon mélyedtem el bennük, csak gondoltam ha már vételten rájuktatáltam megjegyzem a lehetőséget soha nem lehet tudni alapon .....

Wish!
Szorítok remélem szépen pihizel és a baloldalt erősíted!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Zsebi az linket, viszont biztos én vagyok béna, de nem találom a leányzó elérhetőségét. ötlet?

Dzsúd Kép
Isibizi ráuszítom este a párom a dvd-re, hogy alkosson használható képeket a csajokról, meg csináltatok vele gyorsan egyet a pocakomról is! Kép
Én is Mammisticben vettem egy nacit, az ügyfélhezjárósat, meg még Párizsban kaptam egy nagyon jófej bohóc-kertésznacit, de már azt is kezdem kinőni, pedig XL-es...

helyes is a szigorúság! vigyázz nagyon magatokra! valamelyik nap a kollégáim is összefogtak a párommal, nem hagynak élni, hogy napközben feküdjek le negyed órára. szerencsére másnapra elfelejtették Kép pedig igazándiból nem lenne rossz, csak annyira béna heverészni, míg a többiek dolgoznak...
tralllala
 
 


Tralllala!
Sajnos én sem találtam semmit, csak hogy lehet a képekhez hozzászólni, beírtam a lánynak,hogy érdekelne és ha tudja minél előbb írja meg az elérhetőségét. Ha küldi azonnal írom ide neked! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Tralllala Kép
Bocsika, elfelejtettem válaszolni a többi kérdésedre..Szóval, babakocsi: múlt héten az is meglett, több hónapos keresgélés után. Mi eredetileg egymás előtti, nagykerekes verziót kerestünk, nos, ilyen nincs a magyar piacon (?!?). A párom volt kint meló ügyben Bécsben, ott talált egyet, de csak katalógusban, mert már nem gyártják (ki érti ezt?!?), de mákomra pont azokban a napokban voltam a Raffainál és vhogy szóba került a kocsi téma,azt mondta, hogy egymás mellettit vegyünk, az a legjobb nekik és higgyem el, el fognak férni és nagyon jó lesz úgy nekik, sőt a kiságyaikat is úgy helyezzük el, ahogy a pocimban vannak (erre én is gondoltam már előtte). Így végül vettünk egy egymás melletti babakocsit, nagykerekű, átfordítható karral (!), és ami az egyik elsődleges szempont volt nálunk: totál leengedhető vízszintes pozícióba (az előtte látott egymás melltiekben csak majdnem olyanra állítható - és az nem jó a kis gerincüknek az első hónapokban), meg állítható sportkocsi állásba is (a párom csak cabrionak hívja ilyenkor Kép), és ami még tök jó, hogy van benne két kivehető kis mózeskosár, aminek az alja merev, az oldala puha, fogantyús, mi abban hozzuk haza őket a kórházból. Az autós ülést sem javasolják még ilyenkor, mert az sem vízszintes, így nem jó a gerincüknek. Amúgy van hozzá pelenkázó tatyó is meg esővédő vagy hogy hívják, meg ez a kocsi anyagból készült, rákapcsolható takaró cucc, télire (nem tom hogy hívják).A Lehel téri Babadiszkontban vettük (Lehel tér 1/b., www.babadiszkont.hu), 60.000 Ft-ért, ami nem rossz. A márkája nem egy ismert, vmi Jack... Remélem, beválik.
Másik kérdésedre a válasz Kép: már két hónapja fejjel lefelé vannak a kis űrhajósaim, és azóta sem fordultak el, jófejek Kép bár a dokim azt mondta, hogy a 36. hétig még elsompolyoghatnak máshová a pocimban, de már nem hinném, olyan szűkösen vannak odabent. Szóval, még természetes úton is szülhetek, de attól parázok egy kicsit, nem magától a szüléstől, hanem mert ikreknél az rizikós lehet a 2. babának: végig kínlódja a tesó születését, plusz közben fogy bent az oxigén...de a dokim azt mondta, hogy bármilyen szülésem lehet még, ha a legapróbb jelét látja a rizikónak, akkor császár azonnal. Persze előtte elmegy azért 3 hét szabira.. Kép nem baj, addig kihúzzuk!!!
Jó tanács: anno nekem azt mondták (a dokim is), hogy a 30. hétig ne vegyek meg semmit. De ő nem volt még iker terhes.. szóval addig vedd meg a cuccok nagy részét, mert utána nem lesz erőd álldogálni a boltokban, végigjárni őket. A nagyobb cuccokat szerezzétek be, vagy legalább nézzétek ki és a párod majd megveszi később. De ami Rád hárul, azt intézd el a 30-31. hétig. Lesz még utána is dolgod: mosás, vasalás Kép

Jesszus, de sokat írtam,
na, dugulok, megyek heverészni.
UI: kész a gyerekszoba Kép nagyon cuki lett, lehet, hogy ma ott alszom, a parkettán Kép
pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Zsebi Kép
Priviben küldd el nekem lsz a mobilszámodat (dzsud1030@freemail.hu), és ha vannak "hírek", azon értesít majd a párom, jó? Kép nem hinném, hogy a szülés után nekiállna bogarászni a babanetet, hol találja meg ezt a kis csapatot, pasiból van (meg remélhetőleg minden szabadidejét velünk tölti majd a kórházban) Kép

DE MÉG ADDIG SOK-SOK IDÕM VAN, LEGALÁBB 4 HETEM!!!
DE MÉG ADDIG SOK-SOK IDÕM VAN, LEGALÁBB 4 HETEM!!!
DE MÉG ADDIG SOK-SOK IDÕM VAN, LEGALÁBB 4 HETEM!!!
DE MÉG ADDIG SOK-SOK IDÕM VAN, LEGALÁBB 4 HETEM!!!

KépKép
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Köszönöm! Küldöm a számot és addig még itt jó sok mindenről beszélgetünk, remélem én is babás leszek, még azt is megvárod otthon hogy kedvenc orvosunk hányat lát a pocimban! Kép Júj de jó is lenne!!!!!!!!

Ma olyan rossz, mert nem lehet telefonálni se hogy hogy vannak a Manócskák, magukra vannak hagyva és furcsa hogy ennyi ideig üres a mamijuk pocija. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd Kép
Kérünk képeket a babaszobáról Kép

wish
 
 


Wish!
HOgy vagy????? Pocid?
Kiolvastam a könyvet amit kaptam tőled, hát nem semmi a story! Jó volt.
Most próbálom rászánni magam a himzésre, tudod azt a képet szeretném befejezni amelyiket mutattam neked!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala!
Ezt találtam itt a neten neked, nem tudom érdekel-e ha fárasztalak ezekkel szóljál. De lefoglalom magam mert csak agyalok...

PEG PEREGO ARIA TWIN babakocsi eladó teljesen újszerű, gyönyörű állapotban! Amerikából érkezett, ahol nem használták az úton egyáltalán, és épületben is csak 4-5x (ott kocsival hurcolásszák a gyerkőcöket mindenhová a nagy távolságok miatt). :-)

Ez a legkeskenyebb, legrövidebb és legkönnyebb (8,1 kg) ikerkocsi mind közül. A mellékelt képen a méretei láthatóak. Mini lifteseknek, helyhiányosoknak ideális (mi is ezért vadásztunk rá). :-)

- lapracsukható váz, könnyen kitámasztható
- 5 pontos biztonsági öv
- háttámlái külön-külön több pozícióba dönthetőek
- kerekei rugósak, az elsők bolygósíthatók, vagy igény szerint fixálhatók, hátsók fékezhetők
- két, egymástól független kocsitetővel felszerelt

Az ominózus páciens (a miénk) sötétkék színű, és 60000 Ft.
Szívesen küldök képet róla. Mi nem használtuk egyáltalán (most is a dobozában van, amiben iderepült), mert mire a kistesó megérkezett, a "nagy" már nem hajlandó babakocsiba ülni (mi testvérkocsinak vettük).
Köszi, hogy végigolvastatok, üdv: Eszter

galibaba@citromail.hu

Nem tudommegvan-e még a kocsi, mert augusztusi a hírdetés, de talán. A képet nem tudm ide másolni, de ha bemész a keres-kínálba azon belül babakocsi azon belül augusztus 11-én hírdette azt hiszem.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi lányok a babkocsi infót!!! Meglesem a hirdetést! Egymás melletti ülésűt szeretnék mindenképp, olyanra vadászom, én is, ami átfordítható karú. persze ilzet még nem láttam duplásban, de jövő héten elmegyek a Babadiszkontba is. Babakocsi szempontból sem rossz ám, hogy 2 babóca jön egyszerre, szimpla babkocsiból akkora mindehol a kínálat, hogy tuti nem tudnék választani Kép A vásárlást úgy tervezem, hogy novemberben megvesszük a nagyobb dolgokat, decemberben a maradékot. már a karácsonyi ajándékokon is gondolkodom ezerrel, nem akarom szokás szerint az utolsó napokra hagyni, mert tuti rosszul fogom bírni a tömeget, meg a rohangálást.

Dzsúd Kép
Jófejek a babáid, hogy már most szépen beálltak szülésirányba Kép Beszéldd meg velük, hogy ügyesen bújjanak ki! Persze csak 4-5 hét múlva! Kép
Én jobban parázok a császártól, mert ha arra kerül sor, tuti altatni fognak (a nyitott csigolyáim miatt nem kaphatok EDA), ékkor sok-sok óra telik majd el, mire láthatom a pockokat... A II. klinikán fogok szülni, állítólag ott altatásos császár esetén az Apuci megkaphatja 2 órára a csöppségeket - ez azért vígasztal Kép

Wish, Zsebi Kép
Szorítok holnap nagyon! az izgulással ne is foglalkozzatok, majd azt mi lerendezzük helyettetek!
tralllala
 
 


Wish!
Nagyon szorítok neked!!!!!
Remélem a baloldal is szépen megnőt.
A randihoz meg külön drukkkkkkkkk!!!!!!

Kép

Helga, Dzsúd!
Remélem már meggyógyultatok!!!!!
Kép

Tralllala!
Köszi a drukkot, most küldjétek mindkettőnknek igazán, nagyon nagy szükség van rá!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi, Wish Kép
Szemem, fülem, kezem, lábam keresztben!!!!!!!!

Tralllala Kép
Még szóba jöhető egymás melletti babakocsit a Symbiozis cégnél láttam. Õk kizárólag lengyel márkákat árulnak babakocsiban, baromi jó minőségben, normális áron. Ha egy babát várnék, azonnal vettem volna ott egy szóló kocsit, messze a legjobbak voltak ott. Ikerkocsiban ők is egymás mellettit árulnak, átfordítható karú szintén, van nagykerekű is, az is 60 rugó pelenkázó tatyóval együtt, csak annyi volt vele a bajunk, hogy nem állíthtaó teljesen vízszintesbe. Plusz a babadiszkontos mellett szólt még az is, hogy van hozzá mózeskosár, amiben az elején lehet őket hurcolászni (kórházból haza, oltás stb.), de a Symbiozisnál vannak jó autós ülések is, normális áron (15.000 Ft), valószínűleg később majd azokat ott vesszük meg. A Symbiozisnak van egy boltja-raktára a Damjanich u-ban, az M3 bevezető szakaszának környékén, Roan van kiírva (az a főbb márkájuk), de nemrég nyílt egy áruházuk: XVII., Pesti út 474., www.symbiozis.hu).
Gyerekruhákat állítólag érdemes az Árpád-hídnál nézni, a Sconto közelében van egy nagyker: Prince Oliver, jó cuccok, jó áron. Én már oda nem jutottam el. Plusz pl. a Corában tök jó bodykat, rugdalózókat vettem, normális áron. De ha ki tudsz fogni vhol egy nagykert, az a legjobb.

Kinél fogsz szülni a II. Klinikán? Én Dr. Takács Györgynél, ha meg tudjuk várni, míg hazaér a szabiról Kép A szülésznőm meg Dömötör Margit lesz, egy nagyon kedves nő, ő ott a szülőszobán az osztályvezető szülésznő, sokan dícsérik.
Karácsony..erre még nem is gondoltam, mármint az ajándékokra..húha..asszem a hugim lesz a megbízott...
FOTÓKAT KÉRÜNK A KISCSAJOKRÓL!!!!!IRGUM-BURGUM!!! Kép

pá,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd, Tralllala, Stella!
Kép

Helga, Zozo!
Kép

A babák marcipánból vannak!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Zsebi! Wish! Ezer drukk!!!
Ma voltam a védőnőnél, van kiskönyvem. Hívtam a dr-omat is jövő héten látni óhajt. Uh-ra is kell mennem, nyaki redő nézőbe. Ott mi számít jónak? Ki tudja?

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga! Boldog névnapot!!
lillus
 
 


Helga Kép
Ma van a névnapod?!? Akkor boldog névnapot innen is! Kép
Úgy emlékszem, hogy a 3mm alatti érték a jó, de lehet, hogy rosszul emlékszem. Ne parázz!!!

Zsebi Kép
Megkaptam a számodat, köszi, írtam is neked.
Nagyon szorítok! Hogy érzed magad a transzfer után?
A marcipán babákat meg köszönjük, nagyon aranyos vagy. Teljes szívemből kívánom Neked és Wishnek is, hogy a köv. szülinapi tortátokat ilyen marcipán figurák ékesítsék majd!!! Amit vagy a pociban néz majd a babócátok vagy már kint rágcsálja majd Kép

Wish Kép
Már biztos túl vagy a punkción. Hogy érzed magad?

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Megjöttem a kicsit hosszúra nyúlt táppénzről és lassanként majd igyekszem képbe kerülni.
Visszaolvasni esélyem sincs, de majd nagyon figyelek, hogy tudjam kivel mi a helyzet!

Zsebinek és Wishnek itt is nagy drukkolokat küldök!

Nálunk minden oké, a babók szépen fejlődnek és én is jól vagyok!
Pusza Mindenkinek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella Kép
Végre, végre, végreee!!!
Nagyon büszkék vagyunk ám Rátok!!!Frankó csaj vagy nagyon! Kép Ügyesen vetted a nem semmi akadályokat!! Hányadik héten jártok már?!?

Összesítem Neked az itt történteket:
* Wishnél ma van punkció!!!
* Zsebinél ma van transzfer!!!
* Helga pocakjába beköltözött egy baba Kép
* Lillus még vizsgálatokra jár, kitartás neki!
* Hajneszék még várnak a következő lombikkal
* Tralllala babái jól vannak, két kiscsaj Kép, huszonvalahányadik héten járnak
* Mi is jól vagyunk Csengével és Leventével, a 34. hetet fejeztük be tegnap, célegyenesben vagyunk,már sokat fekszem, nehogy befektessenek.

Asszem, a lényeget leírtam Kép
Ha vkit kihagytam volna, ezer bocsi.

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Beszéltem Zsebivel.
Jól van, 3 babókát kapott vissza a pocijába.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok Kép
Hat sejtecskét sikerült leszívni. Nálam nagyjából minden rendben, sajna a szokásos rémes hasfájásom most is megvan, de sebaj, úgyis ez az utolsó lombik Kép
Van egy kis hőemelkedésem is, kaptam is rá gyorsan antibiotikumot.
Mind a hat petikét sikerült megszúrni (ICSI-zünk), remélem azóta már mocorognak az osztódáshoz mindannyian. Ezek most tuti megfognak tapadni, mert már kijönni sem nagyon akartak. A doki szerintszerint nehezen ment a leszívás. Hát ha annyira szeretnek odabenn én nem bánom, pár nap múlva lehet visszaköltözniKép

Köszi a drukkokat!
Puszi mindenkinek Kép

Wish

wish
 
 


Sziasztok Csajok,
Ne haragudjatok, mostanában eléggé hanyagollak Titeket, ez azért van, mert 1. lusta disznó vagyok, 2. Annyi meló van, hogy már haza kell hoznom (ilyen még soha nem történt ezelőtt!), 3. Ha méltóztatok végre írni, azt a Dévais topicban teszem meg és ezzel le is merítem magam. Kép Ez van. De mivel már tarthatatlan volt ez a helyzet, összeszedtem magam és benéztem Hozzátok is. Külön hálás vagyok Dzsúdnak, hogy hárommal feljebb ilyen szépen összegezte a történteket! Kép
Zsebi, nagyon-nagyon-nagyon szorítok Neked, küldöm a babatapasztókat!!!
Dzsúd, ügyi vagy nagyon, jó lehet a finishben, persze most nem feltétlenül az ülve alvásra gondoltam. Kívánom, hogy ezután is minden olyan csodálatos legyen, mint eddig!
Igyekszek mindent bepótolni olvasásilag a héten és talán kicsit többször jönni, lehetőleg jobbnál jobb hírekre!
Ha kíváncsiak vagytok a nyaralós élményeinkre, a Dévaisban megtaláljátok képekkel illusztrálva! (szept 29. 18:09, szept. 29. 22:19) Nem szeretném itt is foglalni a helyet a sok offos írással... Kép
Puszi,
Hajni
hajnesz
 
 


Wish Kép
Nagyon ügyes vagy! Éljenek a ragaszkodó petikék!!! KépMikortól leszel bentlakásos ovi?

Hajnesz Kép
Szuper, hogy Te is megjelentél ma a színen, Stella mellett Kép megint együtt a régi csapat Kép
A fotóidat meg fogom nézni!
Aztán néha-néha kérjük bejelentkezni Kép
Amúgy ülve is lehet aludni, már át tudnám aludni így az éccakát (ezt se hittem volna), csak most már átlag 7-8x megyek ki este pisilni Kép a legbosszantóbb, hogy mindezt pár cseppért Kép de soha nagyobb bosszúságot!!!

sok puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


DzsúdKép
KÖszi szépen az infókat!
Hihetetlen, hogy már a 34. hét és Tralllala is túl van már a felén!
Mi a 13. hétben járunk és még csak most kezd nöddögélni valami pocakforma!
Remélem minden rendben lesz!

HelgaKép
Igaz, hogy nem nagyon emlékszem rád (bocsi), de gratulálok a babódhoz!
Stella

Kép
stella9
 
 


SziasztokKép

Négy babó kezdett el osztódni, holnap lesz a transzfer.

wish
 
 


Sziasztok Kép
De jóóóó, csupa jó hírrel vártatok ma Kép Kép Kép végre Stella és Hajnesz is köztünk Kép

Wish Kép
6-ból 4 az nagyon jóóóóóó! és már holnap vissza is költöznek, tutttti Kép

ZsebiKép
Tudod, hogy a 3-as varázsszám bejött mindenkinek Kép
tralllala
 
 


Lányok!
Köszönöm a drukkot!
Pihengélek, és bizakodom. Kicsit hosszú volt a tegnapi nap későn volt a trnaszfer ami nem baj, csak már nagyon vártam hogy hazaérjek.

Wish!
Nagyon nagyon szorítok! Négy az szép!!!!!!! Mind visszamegy??? Lesz AHA? Megtudtad dumcsizni a dokival? Remélem a pocid ma már jobban van!!!!!
Drukkolok!!!!!!

Stella!
Jó hogy megint közöttünk vagy! Szoríts nekünk nagyon!!!!!

Hajnesz!
Azért remélem néha benézel!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagyon zajlik az élet mindenfelé úgy tűnik a bejelentkezésekből;-))
Nekem holnap lesz a tükrözés. Kíváncsi vagyok nagyon.
Legszívesebben felgyorsítanám az időt, hogy én is mehessek minél hamarabb a "picikért", azaz inkább már a pozitív eredményekért, ha már így lehet álmodozni....
Majd jelentkezem, de addig is mindenki vigyázzon magára!!
lillus
 
 


Lillus!
Szorítok nagyon holanpra! nem lesz semmi baj, meglátod. A pozitív tesz pedig hamar itt lesz!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish Kép
Ezek nagyon szép eredmények!!!Rendben lesz itt minden, hidd el. Ez az őszi egy jó széria lesz mindenkinél Kép

Lillus Kép
Kitartás, Te is nemsokára mehetsz a Picurokért, addig még bírd ki egy picit, nem lesz semmi baj! Szorítok!

Zsebi Kép
Hogy érzed magad?

Stella Kép
Innentől jönnek ám a pocakméretek! KépKészülj fel!!! A kigombolt naci nem sokáig lesz elég Kép

Tralllala Kép
Nem tudom, szeretnétek-e majd légzésfigyelőt, én is sokat agyaltam rajta, aztán arra jutottam, hogy igen. Elmondom a tapasztalataimat. Sokan árulnak a neten használtat, van többféle a különböző bababoltokban is, elég húzós árakon. De nekem javasolták a Madarász u-i Gyerekkórház monitorát. Nos, ebben az a jó, hogy nemcsak megveszed (amúgy bérelheted is), hanem van mellé egy oktatás is, potom 2000 Ft/kopf áron (mi ketten mentünk a párommal). Mert hát sztem hiába veszi meg az ember lánya a neten vagy boltban, jelez a készülék, ha gond van, de aztán nem tudja az ember, mit kell csinálni. A Madarász u-ban minden kedden 4-6 között van egy oktatás (nem kell előre bejelentkezni), ahol is bemutatják a készüléküket meg hogy hogyan kell használni, ha baj van, mit kell csinálni (elsősegély) és mik lehetnek a rizikótényezők, amiket célszerű kizárni. Hasznos volt (de soha ne legyen rá szükségem..). Utána ért egy kellemes meglepetés, bementünk az irodába, hogy vennénk 2 készüléket, mert ikreket várunk. Erre a főorvos (dr. Szántó Imre, ő tartja az előadást meg egy főnővér) azt mondta, hogy csak az egyiket kell megvennünk, a másikat ideadják ingyen egy évre...ugyanis ő maga is iker...és ilyen emberségesen áll hozzá a dologhoz meg a pénztárcánkhoz (amúgy 35.000 Ft a készülék, nem óccsó, a bérlet meg azt hiszem 5000 Ft/hó és 1 éves korig célszerű használni). Ez az ingyen készülék nem publikus, de talán jó, ha tudtok róla, hogy van ilyen lehetőség is ikreseknél. Amúgy eddig minden ikres párnak felajánlották ezt.

Tegnap voltam nődokinál is és szerencsére totál zárt a méhszájam (ezen paráztam) és a Kicsik szíve is szépen dobog, a dokim szerint, nem is fogok megszülni az elköv. 3 hétben, és befektetni sem kell, amíg szabin van. Úgy legyen. Innentől minden héten CTG és méhszáj vizsgálat.
A két pozitív élmény hatására hazafelé beültünk "apával" egy kis étterem teraszára, jól bekajáltam, leöblítve egy dl fincsi vörösborral Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


DzsúdKép TralllalaKép
Lehet egy kérdésem a szülésről?
Nektek mit mond a doki? Császár vagy lehet természetesen is?

Mi még nem beszéltünk erről, de én nem szeretnék se császárt, se EDÁ-t, de ikreknél nem tudom mi az igazán célravezető.
Persze ha eljön az ideje, azt fogom tenni, amit a doki javasol, de egyenlőre próbálok tájékozódni.

Próbálok képet feltenni a profilomba a fotogénebb babáról. Sajna a másik nem látszik jól, mert egymás mögött vannak és a scanner eléggé besötétítette a képeket.
Stella

Kép
stella9
 
 


Dzsúd!
kicsit érzem az alhasam ennyi, de remélem a Manócskák jól vannak és már megtapadtak most a beágyazódáson fáradoznak! Kép Kép Kép

Nem okoskodni akarok, de azért talán érdemes utána járni. Az egyik kolleganőmnek sajnos koraszülött volt az unokája (minden rendben velük) 31. hétre született. Sokáig kórházban volt, majd hazérve az önkormányzati rendelőben tök ingyen kaptak légzésfigyelőt a picire való tekintettel. Szerintem ikrekél is jár ez a lehetőség, csak az a kérdés minden önkömrnáynzatnál így van ez vagy ez egy különleges szolgáltatás Békásmegyeren?

Stella!
Kérünk képet mindkét babáról, hogy a táblába végre be tudjam tenni őket!

Drága Wish!
Nagyon szorítok neked már biztos úton vagytok a kicsikért meglátod minden rendben lesz!!!!!!!!!!

Lillus!
Remélem veled is minden jól alakult és nem találtak semmit a méhtükrözésen!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Köszi az infót. Én anno megkérdeztem a helyi védőnőt, hogy mit javasol, vagy lehet-e itt bérelni ilyet, de nem tudott róla, így ez szalma volt. De lehet, hogy Stellának, Trallalának sikerül, mert azért valljuk be, baromi drágák ezek a cuccok..
Az alhasadon nem csodálkozom, csak megpiszkálták az elmúlt napokban, nekem is fájdogált anno. A kis Zsebik nagyon ügyesen dolgozgatnak ott bent Kép

Stella Kép
Több kérdésed is lehet, bármikor Kép
Az ikrek nagy része császárral születik, de ez nem jelenti azt, hogy Te vagy Tralllala vagy én is azzal fogunk szülni, van aki természetes úton szüli meg az ikreit, tehát van rá példa, mint ahogy arra is, hogy nem minden iker koraszülött (mi sem leszünk azok, punktum!! Kép). Ez a babák fekvésétől, a méhlepények elhelyezkedésétől, a szívhangtól, a mama állapotától, a medence méretétől (kifér-e az okos fejük Kép), szóval sok mindentől függ. Ezt előre nem lehet megmondani. Nálam 2 hónapja fejjel lefelé vannak az Ikrek, most már sztem így is maradnak, sőt, Csenge eléggé behelyezkedett már, a kis okos Kép Levike meg szorosan mögötte Kép, de a dokim azt mondta, hogy a 36. hétig az ikrek is tudnak még másképp fordulni, ami nekem misztikus, de biztos így van.
Nekem azt mondta, hogy mivel ikrek, plusz "különösen értékes terhesség"-ről van szó (azaz sokat vártunk rá, lombik), így még ha természetesnek is indul, de egy icipici-icuripicuri rizikót is lát, azonnal, kérdezés nélkül császár. De mindez az adott helyzetben derül majd ki, így próbálok én sem parázni, bár asszem én a császárt nem bánnám...azt olvastam, hogy hüvelyi szülésnél igazából a 2. babának rizikósabb, mert ő végigküzdi az első születését, plusz fogy az oxigén..de ettől még simán meg lehet szülni szépen őket. Szóval, nem lehet erre a kérdésre most válaszolni, hanem majd az adott szitu dönti el, hogyan pottyannak majd ki a Drágák.
Amúgy, ha esetleg nem fordulnának fejjel lefelé a csemetéitek, Raffai ezen is tud segíteni (hogy tudjatok róla), nem garantált, de volt akinek már sikerült az analízis segítségével megfordítania a babáját, mondjuk nem az utsó pillanatban kell elmenni hozzá, mert azért ehhez is idő kell, pláne ikreknél.

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Igen, mindenképp szeretnénk légzésfigyelőt, egyet úgy néz ki kapunk kölcsön, és a másikra is van esély. Az oktatásról köszi az infót!!!
Még régebben kérdezted, hogy ki a dokim: Dr. Sipos Miklós. Te jártál/jársz a klinikára szülésfelkészítőre? lehet, hogy már találkoztunk is???

Stella Kép
Dzsúd leírta a legfontosabbakat a szülésről. Mi még csak annyit beszéltünk a dokival róla, hogy természetes szülésre készülünk majd. Nagyon nem szeretnék császárral szülni, mert nálam csak az altatásos módszer jöhet szóba. persze első a babák egészsége!

Zsebi, Wish Kép
Továbbra is drukkolok nektek nagyon!!!
tralllala
 
 


Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala Kép
Úgyis elmehettek az oktatásra, ha nem vesztek készüléket, nagyon hasznos az elsősegély része, meg hogy milyen rizikófaktorok vannak, ami kiküszöbölhető.
Nekem,sajnos, a szülésfelkészítő kimarad. Én nyáron tudtam volna menni, de akkor nem volt, nyári szünet volt. Most kezdődött szeptemberben, de én azt már nem tudom sem fizikailag, sem anyagilag felvállalni, hogy minden kedden betaxizok Diósdról meg vissza a Klinikára munkaidőben (amikor a párom nem tud vinni-hozni), már Raffaihoz is taxival járok (az uram hoz haza), és a nődokitól is taxival jövök haza (oda meg visz a kispapa). Pedig szerettem volna járni, de már nem fér bele. Jó lett volna találkozni!

Stella Kép
Nagyon cuki a Csemetéd. Elképzeltem a tükörképét és akkor már a Tesót is "látom" Kép Nagyon örülök Nektek!!!

Tralllala!!!Már nem is kérünk tőled baba fotókat, mert úgyse mutatsz!!! KépKép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish Kép
Mik a hírek?!? Hány Babuka költözött be a pockódba?? Vigyázz nagyon magatokra!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Dzsúd
dzsúd
 
 


Lányok,
mielőtt a táblázatból úgy gondolnátok, hogy nem merem bevallani a koromat, közzé teszem Kép 32 leszek okt. végén. Érdekes lenne, ha Babócák pont aznap születnének..hm...
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
Az nagyon édi lenne,ha egy napon lenne a szülinapotok Kép
Nálunk apu nővére és húga születtek egy napon Kép

Négy babócát kértünk és kaptunk vissza, volt mindegyiknál AHA is, meg kapok még choragon szurit pluszban.

wish
 
 


Wish Kép
Húú, az szép szám, ügyik vagytok nagyon!! Most aztán semmi para, csak relax és pozitív gondolatok!!!Meg sok banán turmix, tejtermék!

Küldöm a tapasztó gondolatokat!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Vettem és a köv. frissítésnél már bent lesz a korod. Kép

Wish!
Hogy vagy? Remélem a pocid már egyáltalán nem fáj!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttem a kórházból. Tényleg nem fájt egyáltalán, leszámítva, hogy 2 vénám "szétrobbant" és csak harmadszorra tudták berakni az infúziót...
Na szóval találtak valami nyálkás polipszerűt, amit kimostak (állítólag ez lehet a sok hormontól) és megállapították, hogy nagyon vékony a méh nyálkahártyája. Ez ugyebár gond....
A Konccal nem tudtam beszélni, mert valami kongresszuson van, így azt mondták, a következő menzesz után menjek vissza és megbeszéljük a dolgokat.
Ti mit tudtok, a méhnyálkahártyát lehet "növeszteni"?? Csak van rá valami mód?
Örömhír, hogy hatalmas bajom nincs és remélem csak összejön valahogy a következő beültetés.
Olyan jó olvasni, ahogy a sikeres beültetésekről meg a babákról beszélgettek, mert reményt ad, de azért kicsit irígy is vagyok,-))) Remélem elnézitek.
Most kb. egy hónapig így nem fog velem történni semmi....
lillus
 
 


Lillus Kép
Ezek a körülményekhez képest jó hírek! Megismertem nemrég egy nénit Biatorbágyon, Emi néni, masszőr+bioenergiával is meg van áldva, nagyon aranyos, rengetegen járnak hozzá, 68 éves, a vízilabda válogatott egy része is hozzá jár, és már több meddőséggel küdő nőn segített. ha majd szeretnénk 3. babát, én tutira elmegyek majd hozzá. Egyszer voltam nála, kiszedte a náthámat és feltöltött energiával, pompásan éreztem magam utána. Sztem a méhnyálkahártyádon is lehet, hogy tudd segíteni.
Ha érdekel a dolog, add meg a privi emil címedet és elküldöm a számát.
Másnak is szívesen megadom, ha kéritek priviben.

Dzsúd
dzsúd
 
 


ZsebiKép
Mág fáj egy picit a hasam, de határozottan javulgat, nem igazán tett jót neki, hogy tegnap megutaztattuk a transzfer miatt. Kicsit összerázta a kocsi.
De mindegy végülis a törpikék nem érzik, nekik csak a pihe-puhaság marad Kép
Na nem kisregényezek macerés gépelnem, inkább felhílvak Kép

wish
 
 


Lillus!
És a lombik alatt mit mondtak milyen a nyálkahártya mérete? A Kaáliban ezt mindig mondják? A stimu alatt szedjél legközelebb Aspirin 100 mg-osat és az segít a növekedésben4!!!!!!
Betegyelek a táblába?

Wish!
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Köszi Zsebi! AHA!!
Hátha nekem is szerencsét hoz;-))
Egyébként amikor berakták a babákat mondta a doki, hogy nem valami vastag a nyálkahártya, de azt nem mondta, hogy annyira rossz lenne.
Ezt az aszpirin dolgot már hallottam mástól is, úgyhogy biztos kipróbálom!
lillus
 
 


Lillus!
Írd meg légyszi az adataidat. Hova jársz, hány éves vagy és hányadik lombik következik. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi, Wish Kép
Elmúlt már a pocifájásotok? Remélem, picit sétálgattok is ebben a gyönyörű időben, csak gyűjtögessétek magatokba a napfényt!

Tegnap voltam analízisen: miután Levi hátbadobta egy békával a tesóját, Csengi úgy berágott, hogy rendesen elpüfölte Levit, aki egy idő után nem hagyta magát és komoly verekedés alakult ki közöttük olyannyira, hogy már közbe kellett lépnem Kép De mindez egy hatalmas, hancúrozós fogócska végén következett...így megvolt az első csetepaté is.. Kép
Képzeljétek, 1-1,5 hete arra ébredek reggel, hogy Levi oldalán hatalmas dudor van a hasamon, Csengié meg szinte üres. Mondtam tegnap Raffainak, és megbeszéltük, hogy valószínűleg éjszaka Csengi átmászik Levihez és összebújnak Kép
Mondta, hogy van ilyen ikreknél KépKép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


DzsúdKép
Ez olyan édes- átmászik és hozzábújik. A pasi meg arrébb megy, amíg tud... Azt hiszem ezek jellemző nemi sajátosságok.

WishKép ZsebiKép
Pocaksimik és tapasztók mennek!
Stella

Kép
stella9
 
 


Dzsúd!
Én minden nap sétálok egy fél órácskát és itthon azért pihenek, de jövök megyek a lakásban.
Ma megyek a choragon szurimért! Este tegnap nagyon feszült a pocim, de ma már szinte semmi ....

Stella!
köszi, nagyon jól jön!

Wish!
Mennek a drukkok!

zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella Kép
van benne igazság.. Kép

Zsebi Kép
Látod? Még a nap is Nektek süt!!! Kép
dzsúd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?