Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok Csajok! Kép
Szép jó reggelt mindenkinek!
Anita! Gyönyörűek a képek, csak gratulálni tudok.
Ahogy Botond az első képen a szemét dörzsölgeti.... Ugye? ÉdesKép Kép

Az AFP-ről: nekem azt mondta a dokim, hogy akkor se ilyedjek meg, ha esetleg visszahívnak utána, mert a visszahívottak 90%-nak mint kiderül, kutya baja.Kép Csak mivel nagyon pontos időhöz kötött, ezért elég nagy hibaszázalékkal dolgoznak.Kép

A májról: Nekem az első vérvételnél kiderült, hogy vashiányos vagyok, ajánlották a májat, mert nagy a vastartalma. Persze mellé gyógyszert is írtak, Maltofer Fol-t, és azóta sokkal jobban érzem magam.Kép Persze ez lehet attól is, hogy végre elmúltak a rosszullétek és társaiKép)

Kellemes napot: ERIKA Kép

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Vas
Azért nyers húst meg tojást ne egyél! Kép bármennyire is emészt a vágy, hogy nekiess egy csirkeólnak! de komolyan ne...

a pisztácia dolog eseti, olyan vacakkal volt fertőzve mint a paprika... azért az nem mindennapos!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka!
Köszi a tippet, tegnap jól beettem a kukoricasalátából!Kép Nem küldenéd el a baba-mama barát tiramisu receptjét is?

Mariann!
Én is a SztImrében fogok szülni.

Tegnap voltam a védönéninél. Nagyon aranyos volt. És kaptam hasznos dolgokat isKép Kaptam egy könyvet, Babavárás kettesben címmel. Kíváncsi vagyok rá, de legalábbis jól néz kiKép Persze a reklámok meg a Kismama újság sem hiányozhatott. Több, mint 1 órát töltöttem ott!

Mindenkinek gratula az AFP-hez meg a babákhoz!

Kép
Kép
maminti81
 
 

 
 

Az csak saját kotyvasztás!
Sűrű vanilliapudingot főztem a felvert nyers tojássárgája helyett, ebbe kevertem bele a vajkrémet. Rum helyett mehet bele rumaroma, vagy semmi, Kávé helyett macikávé, vagy koffeinmentes. De szerintem ritkán lehet egy kis kávét is! Nekem az eredeti egy kicsit azért jobban ízlik, de ez is finom, férjem befalta mind.

Tényleg nem tudjátok véletlenül, hol lehet macikávét kapni? MIndenhol azt vadászok!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na-na, Mamacka, azért nyers húst nem eszek, (nem is vagyok negy húszabáló).Meg nyers tojást se.
Tényleg a tükörtojást hova soroljuk???
Hiszen a fehérje jól megsül,a sárgája kicsit lágy.KépSüssük meg teljesen?????

Maminti, és Te kinél fogsz szülni????
Akkor már 4-en vagyunk Szt.ImrésekKép

Én a védőnőnél csak egy nyomorult kismama újságot kaptamKép
Hát, igen, védőnője válogatja.
vas
 
 


Jajjaj... dolgoznom kéne... megfogadtam ma nem ezzel kezdem a napot... Kép
...hát nem sikerült...

egy kicsit eltűnök

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


MacikávéKép
(aranyos), de nem tudom, hol lehet kapni
vas
 
 


Vas
Igen azt meg kell sütni rendesen, a főt tojásnál ugyanúgy alaposan meg kell főzni.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én úgy szeretem a Macikávét és nincs ugyebár benne koffein, de sehol nem kapok! Kép

no jó eltűntem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok Mamik!Kép

Köszönjük szépen a kedves szavakat!

Nicika! Hátha jövőhéten megtudjátok! Tudod, nekünk is meddig nem akarta mutatni...aztán tegnapKép

Rita! Nekünk a fiú név egyértelmű volt, legalább 6 éve eldöntöttükKép A lánynevekkel voltunk bajban, de megoldódott! Bogáncs nektek is puli? (Õ a leghűségesebb kutyusunk, annyira kis jámbor)

Ildikó! Én is úgy gondoltam, hogy maradok a mensi szerinti időpontnál, de készülök két héttel hamarabbtól! (Bár, ahogy magamat ismerem, febr.1-től tülkön fogok ülniKép)Tehát hétvégén a szomszédba kirándultok?Kép Szerintem egy adag máj-ebédtől semmi gáz nem lesz, egyél nyugodtan! (Úgysem nyugszik addig a kismama, míg ki nem elégíti vágyát!)

Nercsi! És képzeld, a papája is mindig így dörzsöli a szemét, fogja az orrahegyét, mikor gondolkodik... (tehát nincs szükségünk DNS-vizsgálatraKépKépKép)

Mamacka! Mentsd le képként a vonalzót! A hozzászólásod végén: melléklet feltöltése - tallózás (kikeresed,hova mentetted le a képet)- majd feltöltés! Remélem, sikerül, sok sikert!!!Kép

Cory! Drukk az AFP-hez!Kép Én is utálom a vérvételt, nekem valahogy fájKép!!!

Anita

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Én most vettem csökkentett koffeintartalmú omniát.Zöld papíros.Bár még nem ittam belőle, nem tudom mennyire más az íze.
vas
 
 


Mamacka! Ha jól emlékszem, én láttam a Sparban Macikávét!Kép

Lehet hülye kérdés, de már elgondolkodtam, hogy palacsintában, lapcsánkában, rántott húsban sütés közben eléggé megsül a tojás??? Mert ugyebár nyersen kerülnek bele?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Tényleg, Anita, te Nyíregyházán lakszKép
Aha, akkor a szomszédotokba kirándulunkKép
egyszer voltam évekkel ezelőtt egy céges kirándulás alkalmával, de csak a disznókői birtokot néztük meg.(meg az étteremetKép)
Most valami többre vágyok.Kép
olyan szép az a környékKép

De a vonalzónál hogy kell a pontos dátumot ráírni?Én is szeretnék ilyet!!!!
vas
 
 


Csináltam én is vonalzót!!!!
Kép
vas
 
 


Ritaa: ahogy nézem, pont néhány nap van köztünk Kép Én ma töltöttem a 16. hetet.

Anita: azokban bőven megsül Kép
Nekem meg általában nem sikerül elsőre a szúrásuk, és egyébként is fáj meg minden. De most egy szavam sem lehet, simán megszúrtak Kép

cory 16+0

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ezt mindennap frissen kell csinálni????
Ugye milyen ügyi vagyok, magamtól rájöttemKép
vas
 
 


Vas!
Kocsis Éva. És te?
A lilypie.com-on egyszerüen kitöltöd, hogy mikor fog születni a baba és ö odaírja neked a vonalzóraKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Mi is nagyon szeretünk errefelé kirándulni!Kép Szuper lett a vonalzód!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ildikó! Sajnos, mindennap újat kell lementeni, legalábbis én még nem jöttem rá, hogy lehet-e frissíteniKép Tényleg nagyon ügyi vagy! Csúcs ez a smileyKép Kép

Cory! Gondold el,engem 2 héten belül 3x szúrtak ugyanott meg: AFP, teszt-ebéd,cukorterhelés (a cukorterhelésen másodszor már a másik karomat nyújtottam). És nekem is nehezen szokták eltalálni...Gondolhatod, most tiszta lila,zöld a kezem. Akkor ma ügyes asszisztenst fogták ki, szerencsére!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vas!
Kicsit elkéstem a tanáccsal!Kép

Akkor az enyém:
Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Köszi!!Kép

Nekem Fülöp Tamás.
Cory, a Tiéd kicsoda?

Mennem kell, mert a kölkök éhesekKép
vas
 
 


Anita: jaja, meg múltkor is. De 2 éve Zsománál a teljes vérképhez 5 szúrás kellett, és végül a csuklómból vettek vért. Borzalmas volt.

Ildikó: nekem Bálint Mihály.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ildikó: nem normális pasim beleolvasott az írásomba, és megkérdezte, hogy akkor mi most keresztnevekbe versenyzünk? Kép (mindketten mondtunk kettőt Kép)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nercsi! Igen Sopronban fogok szülni! Annyira döbbenetes volt végig nézni a videót! Egyfolytában mocorgott a kis Drágám!

Babetta! Hát azt sajnos nem tudom megoldani hogy a videót is közzé tegyem, mert a videokazi nem kompatibilis a számítógéppel! Persze majd kiiratom DVD-re és akkor talán meg tudom mutatni!

Nancsika! Tetszik a tábla minta amit feltettél, de sajnos nekem fogalmam sincs hogy kell ezt megcsinálni! Segítesz? Egyébként kukisra vágyom, és ezért piszkálja az agyamat hogy vajom az mi lehet a lába között! De már arra is gondoltam hogy a köldökzsinór!

Cory! Az ultrahangos nem mondta hogy nem látja! Az igazság az hogy elfelejtettem megkérdezni! Annyira ledöbbentem mikor azt mondta hogy nem tudja meghatározni a gerincét hogy se kép se hang!

Anita! A baba korát illetően passzolok! Ha gondolod javítom csak szólj!

KépKép
nicika
 
 


Lányok! Egy olyan kérésem lenne, hogy ez után a plusz adatokat ha lehet emailben küldjétek el nekem, mert már annyian vagyunk hogy nem győzöm! Kép pickwicktea@freemail.hu
Táblailag meg nem tudom mit kezdjek egyenlőre...

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám ,még olvasgatok is csak nem volt kedvem írni.........végig ment a gyerekekek egy kis hányásos vírus, most meg takonykórKépnem unatkozunk.......

Üdv az újaknak!!!

Ma 10 napja az afp-nek, azt mondta a dokim 10-14 nap, így lehet hogy holnap megpróbálok érdeklődni.
10-én 4D a Kárpát utcában.

A vérvételhez szólnék csak most, hogy igyatok előtte jó sok vizet, az feltölti az ereket és könnyebben megtalálják a vénát.Mondjuk nekem inkább az szokott gond lenni, hogy nem folyik a vérKép.Most simán levettéka 5 kémcsővel.

Sziasztok
Becsi17+6
becsi
Iklad
 
 


Nicika! Nekem így a kép alapján nagyon kukisnak tűnik, kíváncsi leszek! (Nekünk is így rajzolódik ki az UH felvételen, de nem akarok okoskodni, meg hát nem is vagyok szonográfusKép...)
Köszönjük a sok energiát, amit a táblicskuba fektetsz, akkor ezután e-mailben küldjük az infókat! Bár én nem vagyok egy számítógép-zseni, szívesen segítek bármiben, ha tudok!

Becsi! A 4D szerintem oltári lesz, majd meglátod! (Feltételezve, hogy a babátok nem alussza végig, és nem fordít hátat! Tegnap mondták, hogy elő-elő szokott fordulniKép)

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Nicika
Örülök hogy minden rendben van, a combcsont miatt ne aggódj, nekem 19 hetesen 28mm volt, és a doki mondta hogy nagyon jó! Kár hogy nem tudtad meg a nemét, pedíg nagyon kíváncsiak vagyunk, és remélem hogy a kisfiúk táborát gyarapítodKép
A gerinc miatt se idegeskedj a 12.heti UH már látszott volna ha nem jó.

A.
Vendég
 


Hát nekem tegnap pont az volt a baj hogy egyfolytában szemben volt a baba és nem mutatta meg a hátát! Remélem a 4D-n is hasonlóan fog viselkedni! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika
Képzeld nekünk is mindig szemben van amikor a dokim kamerázzaKép, tök édi, és úgy mint neked haránt fekvésű is. Nálunk is szenvedett a doki hogy el van bújva a hasam alján, mert alíg tudta lemérniKép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csak gyorsan köszönni szeretnék, mert itt a főnök és vele kell foglalkoznom.

Gratulálok mindenkinek az eredményekhez és a babanemekhez.
Üdvözlet az újaknak! Érezzétek jól magatokat köztünk. Tök jó, hogy már ilyen sokan vagyunk!

Rólam gyorsan annyit, hogy tagnap voltam a házidokinál.
Hát.....kardiológia lett belőle. És sajnos csak okt. 20-ra kaptam időpontot (szívUh, meg ilyesmi...) KépKépKép
Pedig nincs is semmi bajomKép

Lyly,jól olvastam, hogy te hétfőn mész vmi hasonlóra? Beszámolsz majd nekem?

Eléggé megrémültem, mert fogalmam sincs, hogy mi lehet ez az egész. És ráadásul 21 éve nem voltam orvosnál sem, tehát fokozott a fehérköpeny-szindrómám!

Na, most mennem kell, de visszalopódzok néha rendesebben visszaolvasgatniKép

JA! Tegnap veletek győztem meg a páromat, hogy mindenképpen kell odahaza a net! Eddig azzal próbálkoztam, hogy majd otthonról dolgozom és csak akkor akart rábólintani, ha a főnök kifizeti.
De miattatok azonnal igent mondott.
KÖSZI!!!!!

Pusssssszantás nektek,

Medike
11+5

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Nicika! Én is Sopronban fogok szülni. Nem régóta lakunk itt, igazából nincs sok tapasztalatom a kórházat illetően, csak mióta babát várok. Nekem tetszik a hely, eddig meg vagyok elégedve mindennel. Nagyon szépen felújították. Járok szüléselőkészítő tanfolyamra is, megmutattak mindent. Szupi volt. Kép
Te kinél szülsz? Fogadsz szülésznőt is?

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Azt már tudom hogy hogy kell az Excelbe hivatkozást szúrni, csak azt nem tudom hogy tudnám úgy felvinni a honlapomra...

KépKép
nicika
 
 


Nercsi! Nekem a Karazma Farshid a dokim és nála is szeretnék szülni! A kórházzal én is meg vagyok elégedve! Állítólag nagyon szépek a szülő szobák!

KépKép
nicika
 
 


Elfelejtettem mondani hogy kedden voltam védőnőnél, és felajánlotta, hogy nem kell a kórházba bemennem a cukor vizsgálatra, hanem eltudom a helyi körzeti rendelőbe is intézni, sőt azt mondta ha már megszúrnak, akkor a köv. vizsgálathoz a vért is leveszik! Annyi a teendőm hogy az általa aláírt papírt aláiratom a dokival és kész.
Ennek azért is örültem mert a Schöfibe 6-ra kellett volna bemennem, Százhalombattáról és kicsit korán kellett volna kelnemKép, így viszont 7-re kell mennem a szomszéd utcába!!!
Tök jó nem??????
Vendég
 


Nicika! Sok jót hallottam róla, a szüléselőkészítőn is ő volt egyszer bent. Szimpi pasi Kép
A szülőszobák tényleg jók, van sok lehetőség a nehézségek könnyítésére.

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Medike!
Nálunk sincs otthon net, és a férjem maga mondta, hogy ha már otthon leszek, beszereltetjük, mert hogy is lennék meg a Babanet nélkül!Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Nercsi akkor te ha jól értem soproni vagy ugye?

KépKép
nicika
 
 


Nicika! Igen, immár 3 éve! Kép
Nagyon megszerettem, klassz kis város.
Nekem amúgy a Tiboldi Zoltán a dokim, vele is meg vagyok elégedve.
( hogy én milyen elégedett vagyok!!)

Erika

Kép
Kép
nercsi
 
 


Nikica! Tudom lassan már eleged lesz a sok kérésből, de az is jó lenne, ha az is benne lenne a táblában, hogy ki melyik kórházban fog szülni. Nem tudom, hogy lehet e?

Paga 17+2

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Anita!
A mi bogáncsunk is fekete puli, és nagyon aranyos. Ti hányszor adtok enni a kutyáitoknak?

Cory!
Remélem jó lesz az afp-nk.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok bekukkantottam...
...nagyon nem fűlik a fogam a munkához... Kép<!--attachment: ropi-270098.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*33.1**ropi%2ebmp --><center><pre>
Kép
ropi.bmp (33.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nálam nem sikerült a vonalzó

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Rita! A kutyusok nap 1x esznek! (A kicsi nem rég tért át erre a napirendre, mivel még csak 5 és fél hónapos)! ÚGy tudjuk, heti 1 nap koplalniuk kellene, de náluk ez lehetetlen, mert akkor elszabadul a pokol... (3 felháborodott kutyus igazán tud vinnyogni - főleg a 2 puli:gondolom, ismerős ez az éles, sippítozós hangKép)

AFP-hez szorítunk!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Mamacka! HOgyhogy??? Lementetted képként?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Mamacka!
Jpegbe mentsd le, ne bmp-be, és akkor jó lesz!Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Jó reggelt!
annyit írtok hogy mire visszaolvasom mindent elfelejtek!

Nicika! örülök hogy minden rendbe! az én babóim meg pont háttal voltak az uh-n és én örültem mivel a rossz AFP után ez volt a legfontosabb hogy a gerincüket megnézzük!

Anita! nekeked is szívből gratulálok az uh-hoz!

Zsandi! Borkadorka És én várunk ikreket!nekem is az első 2 babám lesz ,Borinak már van 2 lánya és úgy néz ki hogy most is 2 kislány van a pocijába!Örülök hogy gyarapszik az ikresek tábora!

Rólunk:
amíg olvastalak titeket 2 rugást vagy ütést éreztem olyan jó volt .szerintetek hány hét után fogja apa is érezni őket.az a baj hogy este mikor lefekszünk odateszi a kezét de akko biztos alszanak,én is napközbe szoktam érezni!

Tegnap voltam gyógytornásznál aki felvett nekem pár gyakorlatot amivel a derék környéki izmokat meg tudom erősíteni.

Bemerészkedtem egy babadiszkontba és kinéztem egy ágyikót! az a kérdésem főként azokhoz akiknek már van gyerekük hogy az ágy mérete 60x120 cm.ami jó lenne mert mivel a mi hálonkba lesznek a picik és 2 gyerekágy kell jó lenne ez a méret.szerintetek egy ekkora ágyat mennyi idősen nőnek ki kb??????????????????????

Étkezés!nekem a védőnő mondta hogy egyek minden nap vallami magot Pl. diót mert abban olyan olajok vannak amik fontosak.Tojást minél kevesebbet.

Én rengeteg gyümit eszem most is itt ülök egy naranccsal.

tunka
18+1
tunka
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti
Ha lesz egy kis időd mesélhetnél a hentesgézáról!

Csiripiri
Merre vagy? Neked ki lesz az orvosod? És mi a véleményed a kórházról?

Vas
Mi hónapok óta csökkentett koffeintartalmú kávét iszunk, szerintem nincs sok különbség, mi szeretjük.

Cory
Én is nagyon besz@ri vagyok vérszívás ügyben, csak ritkán tudják normálisan levenni. Amióta vérvétel előtt megiszok 2-3 dl vizet, azóta könnyebben leveszik. Próbáld ki!
Sajnos nekem sokat kellett és még kell is járni csapolásra. Havonta nézik a vérlemezke számomat mert túl sok. Nálunk a baba se jött könnyen, csak a 3. inszemináció sikerült előtte pedig lóadagnyi hormonrok (injekció) amit mindig vérvétel és UH követett.
De végre a pocakomba az eredmény!

Petra 20+3

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Lányok ma rámjött egy para a munkával kapcsolatban!
Én a saját üzletünkben dolgozom egyedül illetve a párom is itt van szinte minden délután.már adtam föl állás hírdetést amire telefonálnak az érdeklődők.
megilyedtem hogy az eddig megszokott napjaink megvátoznak.igaz hogy a 2 baba miatt eleve veszélyeztetett terhesség ,de még nem tudom elképzelni hogy otthon vagyok.igaz hogy még szerintem egy hónap kell mire az új ember betanul.Meg nem akarok olyat felvenni aki miatt féltékeny lehetek.(mert olyan csinos)mondtam a páromnak hogy olyan nő nem jöhet akire én azt mondom.Amúgy nem vagyok féltékeny típus és a párom is hűséges de ismerem a nőket ha valakit meg akarnak szerezni akkor azt sokszor meg is szerzik.
tunka
 
 


sziasztok,

bocs,hogy idepofátlankodok, Coryhoz jöttem.

Cory,
segÍts nekem kérlek,szerinted mennyit kell ennie egy 7 hetes babának?
neked volt olyan időszak a srácaiddal, mikor folyton sÍrtak, de nem tudtad mi az oka???
Lilla csak a hordozókendőben hajlandő aludni,ha kiteszem, ordÍt 5-10 perc múlva...ez megy tegnapelőtt óta.
szerinted,ha Lilla jóllakik a tejcsivel,ami van, kellene fejnem, vagy majd ha megint nő,akkor "csinál magának" több szopizással többet?te mit mondasz?
Azért fordulok hozzád, mert Te mindÍg jó tanácsokat adtál nekem!!!segÍts kérlek, ha tudsz!
drukkolok én is nektek, hihetetlen, hogy szalad az idő, még csak nemrég lett zebrás a teszted és már 16 hetesek vagytok!
de jó lenne, ha én még ott tartanékKép nem lenne szegény Lillusnak semmi baja...ott a pociban volt neki a legszuperebb!

Kép

mindenkinek boldog és nyugalmas pocakosodást kÍvánunk!

Zsófy és Lilla

ps: ha esetleg másvalaki is tudna segÍteni, nagyon hálás lennék!
zsofy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?