Új privát üzeneted érkezett!

Lillus Kép
Nem jelent semmit a vérzés, terhesség közben is előfordulhat. Gondolom már elindultál az eredméányért. Drukk Kép

wish
 
 


Lillus!
Már nem okosokdok, mert biztos tudod az eredményt, remélem jó hírekkel fogsz jönni közénk!!!!!!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike Kép
Hogy van most nálad az ütemterv? Szurik kezdete?(vagy már elkezdődtek??)Kb. mikorra várható a "beköltözés"? Jajj, nagyon szorítok!!!

Wish Kép
Ti mikor kezdtek? Bocsi, tuti, hogy már írtad korábban, de annyira gyenge a memóm most, hogy az hihetetlen.
dzsúd
 
 

 
 

Dzsúd Kép
Pénteken kezdjük a szurikat. Shor protokoll van, úgyhogy kb másfél hét múlva punkció Kép

wish
 
 


Dzsúd!
Holnap dobok egy frissített táblát.
Az ütemterv az hogy már kapom a szurikat pének óta shorton vagyok én is és most pénteken megyek uh-ra hogy merre hány méter odabent. Aztán akkor derül ki a hogyan tovább. Nagyon szorítsaok mert én nem élem túl ha most sem sikerül.

Wish!
Azért hihetetlen hogy már megint eltelt három hónap! Remélem októbertől már más időszámításban fogunk élni. Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd Kép
Attól thai a talpmasszázs a Duna Plázában, hogy thai lányok csinálják.

wish
 
 


Zsebi, Wish Kép
Nagyonnagyonnagyonnnnn szorítok nektek!!!

Dzsúd Kép
Neked csak gratulálni tudok, nagyon ügyes kismami vagy! A Csöppségek pedig nagyon erősek!
Nem emléxel, hogy 20 hetesen kb. hány kg-mal mutatott többet a mérleg?

LillusKép
Helyzet???

Stelláról tud valaki valami új infót?
tralllala
 
 


Dzsúd
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon csini vagy, csak így tovább!
Wish, Zsebi
Most 1000 %, hogy sikerülni fog, mivel nemsokára ti is kismamák lesztek és a banán nagyon fontos dolgokat tartalmaz, ezért nektek is küldök:
Kép
Lillus??? Mizujs, ne izgass minket tovább!

Kép

Kép
hel29
 
 


Stellával tegnapelött beszéltem. Jól van, a a legutóbbi UH-on 33-mm-esek voltak a picik és kézzel-lábbal kalimpáltak Kép Mindenkük megvolt és a helyén volt, aminek meg kell lennie.
Azt mondta, hogy a 12. hétig otthon marad még, utánna visszamegy dolgozni, ameddig tud.
Pocija még egyáltalán nincs és rosszullétek sincsenek, a hiperstimunak is már csak a ködös emlékei vannakKép

wish
 
 


de jó!Kép tessék szépen példát venni Stelláról!!!
ha beszélsz vele, sok puszit küldünk nekik!
tralllala
 
 


Tralllala!
Banán jó is hogy figyelmeztetsz abból sokat kell enni, veszek is holnap! REmélem még nem késő!!!!!

Lányok!
Minden drukk és izgalom jól jön,mert néha elvesztem a fonalat, de bízok továbbra is!!!!! Csak nagyon nehéz ....Sok kérdés kavarog a fejemben az egyik hogy szeretném ha ismét három naposan tennék vissza nagyon szeretném az AHA-t de nem tudom mit fognak szólni hozzá és hogy egyáltalán megcsinálják-e, szeretnék szép petesejteket, szép nyálkahártyát erre a kettőre a választ holnap megkapom, a többit meglátjuk. Na jó bedugulok.

Az új tábla!
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish Kép
és azok a thai lányok még a műanyag haverjaim is, nem?!? Kép Te, én arra akartam kilyukadni, hogy miben más egy keleti talpmasszázs (mondjuk a thai) a normálhoz képest (ha egyáltalán normál a normál).

Wish, Zsebi Kép
Szorítunk nagyon a kis Zsírgolyókkal!!!! +++++++++

Tralllala Kép
Csak arra emlékszem, hogy az első 3-3,5 hónapban csak 1,5 kg-t híztam, de csoda, hogy nem fogytam, amennyit okádtam akkor. Utána meg nem írogattam (pocakméretet sem), nem akartam stresszelni magam, ami jólesett megettem. Minden nap ettem gyümit, zöldséget, tejterméket. Az édességet nem is kívántam úgy a félidőig, utána pár hétig nagyon, majd meglett a picit magas cukoreredményem, akkor azt abbahagytam, és most csak hébe-hóba eszem édességet, ha nagyon megkívánom. Meg amíg bírtam jártam heti 2x kismama tornára, meg emeletes a házunk és muszáj naponta többször felmenni a lépcsőn...bár már gondolkodom a mozgólépcső beszerelésén Kép
De sztem ez alapvetően alkati dolog. Volt olyan 2 hét, hogy semmi nem jött rám (a középidőtől mondom), de általában hetente azért ugrik rám az 1 kg rendesen...

Helga Kép
Hogy vagy?? Rókakoma????

Stellának meg a KIcsikéinek sok puszit küldök!!!

Lányok Kép
Tegnap voltam analízisen. Háát, megint vigasztalni kellett a Picurokat a keddi uh miatt, nem csípik, nna. Csenge is bevallotta, hogy picit fél. Szóval, a tegnapi alkalom azzal telt, hogy vigasztalgattam őket, puszilgattam, simogattam, masszíroztam őket, de helyrebillentettem a kis lelki egyensúlyukat végül. Raffai szerint, ne parázzak, nem fogok én október vége előtt megszülni. Sőőt, az "elköszönö" programot (amikor felkészítem a Piciket meg magamat, hogy el kell válnunk és szülünk), okt. 20-tól akarja csak elkezdeni és 12 napon át tart (9 óra), azt akárhogy számolom, november elején lesz vége, tehát a muksó optimista, így most én is Kép (a nődokim okt.27-től "fogható"...).

sok pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Tralllala Kép
Te most a 20. héten vagy??
Küldj pocak fotót!!!!

A méreteimet ugye nem írtam, de pocakfotókat szinte minden héten csináltunk, vicces már most visszanézni őket Kép
dzsúd
 
 


Zsebi vagy valaki

Mi az a AHA ? - Zsebi írta
mili
 
 


Hát sajnos negatív az eredmény. Nagyon elkeseredtem, mert ez már a 4. próbálkozás volt. 3 a Kaáliban és ez most a BMC-ben. Biztattak, hogy ne keseredjek el, mert van remény...
Most megnézik nincs e valami gond a méhemben (mondtak valami latin szót, de azt elfelejtettem)
Szóval okt. elején megcsinálják ezt a vizsgálatot és aztán szerencsére van 3 lefagyasztott embriónk.
Valóban az ad hitet, hogy úgy látom annyiótoknak sikerült! Bár én már 37 éves leszek, de hátha összejön!
Ennek ellenére nagyon le vagyok törve.....
lillus
 
 


Ja, egyébként azért jelentkeztem ilyen későn, mert egyszerűen nem tudtam felcsatlakozni. Nektek nem volt ilyen problémátok?
na meg azért is mert csak a munkahelyemn van internet és néha dolgoznom is kellett;-))

Így is már annyit lógtam a vizsgálatok meg a beavatkozások miatt, hogy csoda, hogy nem rúgtak még ki! Nálatok hogy működik ez? Gondolom nem reklámozzátok a dolgozóban, hogy miben mesterkedtek, nem? De akkor mindig szabit vesztek ki? Nekem a punkció után adott a doki egy zárójelentést, amibe azt írta, hogy betegállományba vétel indokolt. Elmentem a körzetihez, aki azt mondta, hogy ezzel ő nem tud kiírni. Végül azért kiírt pár napra, de vírusfertőzéssel.....
lillus
 
 


Mili!
Jó hallandi felőled!!! Mi újság???
Az AHA azt jelenti hogy az embriót visszahelyezés előtt valamennyivel megvágják jobbanmondva a burkát és így könnyeben meg tud tapadni. Van nyilván kockázata, de mégis érdemes bevállalni a visszarakott embriók egy részén. Ma én nem krédeztem rá de majd vasárnap!!!!!!

Lillus!
Nagyon sajnálom!!!!!
Nálam ez úgy működik hogy iszonyat rendes főnököm van és meg tudom vele beszélni és el tudok menni betegácsiba. A dokink is rendes mert kiír simán a punkcó napjától egészen a tesztig.
A Kaáli után mi a véleményed a BMC-ről? Illetve hogy született meg a döntés hogy átmész oda????
Azért érdeklődök mert már volt hogy én is inogtam hogy érdemes-e váltani!

Lányok!
Holnap kapok még gonalt vasárnap uh- elég kicsik még a tüszik így nem számoltuk meg, a nyálkahártya 8 mm remélem nő ez még!
Szorítást kérek, mert rámfér!!!!

Wish!
Megvolt az eslő szuri, máris közeledsz a szép célhoz!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok egyik ismerősömnek van 2 ampulla Choragon 5000 és eladná a kettőt 3000 Ft-ért.
Valakit esetleg érdekelne?
p.k.agi@interware.hu

Kép

Kép
pkagi
 
 


Dzsúd! Köszi a kérdést, rókakoma reggel ismét eljött meglátogatni, de nagyon rendes, átlag kétnaponta jön csak.
Zsebi! Szorítunk ezerrel, ne aggodalmaskodjál, SIKERÜLNI FOG!!!
Wish! NEKTEK IS!
Lillus!
Tudom,hogy ez ilyenkor édes kevés, de nagyon sajnálom! Én is kíváncsi lennék, hogy miért váltottatok intézetet?

Kép

Kép
hel29
 
 


Lányok egy gyors körkérdés!

Ki szexelt transzfer után???? Dzsúd láttam a papíron amin összeszedted a hasznos infokat hogy Ti igen. Én ettől be vagyok tojva egy kicsit, de tudom jót tenne. Biztos nem árthat a babaának??????????????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Nekem Krizsa mondta, hogy transzfer után 4 napig ne - és mi biztonság kedvéért vártunk azért 10 napot. De csak akkor csináljátok, ha jól esik, erőltetni azért nem kell, az ugye senkinek se jó.
Szóval, ahogy érzed.

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Hát egyfelől jó híreim vannak másfelől nem. Az én eredményeim eddig szépen alakulnak 8 tüszencset látni a nyálkahártya 12 mm-es. A baj hogy a párom már hétfő óta lázas, ami a mi helyzetünkben egyáltalán nem jó mert ugye ígyis alacsony a hadsereg száma. Egyszóval el vagyok egy kicsit kettyenve, de remélem azért lesznek szép kis embiróink.

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok Kép

Visszajöttem a céges kirándulásról, annyira nagyon feltöltődtem, jól bírtam az utat is, gyönyörű helyen volt a szállásunk, tengerre néztünk a terszról, pancsoltam is egyet a kritálytiszta vízben Kép

Zsebi Kép
Mi is sexeltünk punkció előtt, transzfer előtt, utána is. Bár mondta a doki, hogy a baba nem attól lesz, hogy sexelünk, de mi ezt úgy értelmeztük, úgysem árthat... Gratula eddig, növeszd még szépen a tüszőcskéidet, holnap meg küldjük a drukkokat! A láz miatt ne aggódj, én a legelején összeszedtem egy vírousos hányásos, hasmenéses magas lázas nyavalyát, de mégis elég erősek voltak a csajok! Úgyhogy para leállít, és csak a pozitív gondolatok pöröghetnek az agyadban! Kép

Wish,
Neked is megy a drukk ezerrel, jelentkezz majd az részletekkel!
tralllala
 
 


Tralllala!
Az a baj hogy a párom lázas nem én. És nekünk amúgy is van baj a spermaszámmal, de nem agyalok, majd meglátujuk.

Örülök,hogy jól érzeted magad! TEgyél fel képet ha tudsz, na meg a táblába is már nagyon várom az uh-s képeket. És a neveket!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!
Mivel többen is kérdeztétek miért váltottam a Kaáliról a BMC-re, elregélem...
Tavaly novemberben kezdtem a kálváriát, de akkor már tudtam, hogy az egyik petevezetékem el van záródva, a másik pedig egy medencegyulladás következtében 2cm-re volt duzzadva és volt benne valami kocsonyás cucc. A nőgyógyászom (nem a Kaális) már akkor azt mondta, hogy szerinte így nincs értelme próbálkozni, vegyük ki. Na de egy nőnek, aki gyereket akar, kivetetnie a petevezetékét elég nehéz döntés.... A Kaáliban megkérdeztem mi a véleményük erről. Õk nem mondták, hogy muszáj, tehát maradt. Túl voltam az első punkción és beültetésen, no siker. Na de ez volt az első próbálkozás és lett egy rakás fagyasztott bébink, nem keseredtem el, újra nekirugaszkodtunk. Megint sikertelenül. Mikor a következőnek is nekiugrottunk, senki nem gondolkodott azon vajon miért nem megy, semmit nem csináltak másképp mint eddig.... Szóval nagyon úgy éreztem csak az alényeg, hogy megcsinálják a beavatkozást, a TB fizet, aztán lesz ami lesz. Nekem viszont fogyott a "lehetőségem" meg a bizalmam. Elmentem egy 3. dokihoz (dr. Lintner a Jánosban) és még megkérdeztem Debrecenben Borsos professzort mi legyen ezzel a petevezetékkel. Mindenki egyhangúlag azt mondta, ezt ki kell venni. Így esett, hogy nyáron mindkét petevezetékem kivették. Ezután Lintner doki javasolta Dr. Koncot a BMC-ben. Először sokkolt az élmény (iszonyú sok ember, idegtépő várakozás, stb) de most úgy érzem Konc doki nem lélek nélkül csinálja, hanem elgondolkodik az én problémámon. Most azért mondta, hogy csináljuk meg ezt a méh tükrözést vagy mit, mert amíg nem biztos benne, hogy a méhemben minden ok, addig nem akarja berakni a fagyasztott bébiket.Szóval itt most jobb kezekben érzem magam. Vagyis azt érzem, hogy itt tényleg gyereket "akarnak" nekem, nem pedig beavatkozásokat.....
lillus
 
 


Lillus!
Megértelek ha valaki nem bízok akár az intézményben akár a dokiban annak váltani kell a bizalom fél siker!
Nekem mindig más protokollt csinálnak és változtat a doki keresi a tuti varit remélem most megtaláltuk. Kép

Jó nektek hogy vannak fagyibabáitok! AZ olyan megnyugtató! Kép

Mikor lezs a méhtükrözés? Laparod már volt? Amúgy az én dokim a Kaáliban egyértelműen modnta a lapar előtt ha ilyen alakul ki hogy gyulladásban látják a petevezetőt (azt ugye máskor nem látják) akkor vetessem ki mert az nem jó ha ott van, mert gátolj a megtapadást.

Wish!
Várom a jelentkezésedet hoy mi volt az uh????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Valamikor a jövő héten lesz a tükrözés. Hétfőn kell mennem vérvételre (nagyrutin) és remélem akkor kiderül.
A Kaáliban egyébként a Kovács Tímeához jártam, aki nagyon kedves és szimpatikus volt, csak hát ugye történt, amit leírtam. Viszont két barátnőm is a Krizsához jár, az egyik már 6 hónapos terhes...
Laparom volt már, úgy vették ki a petevezetékeket.
Kicsit félek ettől a méhtükrözéstől. Volt már ilyen valakinek? Állítólag elaltatnak és még aznap hazamehetek, de akkor is nagyon parázok....
lillus
 
 


Lillus!
Ezért kérdeztem hgoy volt-e méhtükrözésed, nekem amikor a lapart csinálták ezt is megcsinálták egyben hogy többet ne kelljen emiatt szenvednem. Szeritnem ha altatásban csinálják ne féljél álmodsz egy gyönyörűt addig amíg ők ott szétnéznek!!!!!!
Szorítunk és minden rendben lesz!!!!! Kép

Hát igen nem egyformák az orovsok sem és a betegek igényei sem. Remélem most én is bővítem majd Krizsa terhes táborát! Eddig bízok benne és tényleg mindig változtatunk a dolgokon. Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Jaj, ezt meg lehetett volna csinálni egy füst alatt?? Akkor tényleg megcsinálhatta volna, ha már úgyis ott vagyok kiterítve;-))
De én úgy tudom nem csinálták meg, mert gondolom akkor a zárójelentésbe csak beleírta volna....
basszus, akkor most már rég túllennék rajta és "okosabb" is lennék
Esetleg most majd megkérdezem miért nem nézte meg akkor.
lillus
 
 


Lillus!
Nekem Krizsa, amikor mentem a alaparra ajánlott orvost, azt modnta hogy mehetek máshova is de nem mindenhol csinálják meg ezeket a műtétetek egybe, szóval lehet hogy ahol neked csinálták ott sem csinálják egyben?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd, Tralllala!
Kép
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok!
Holnapra szorítsatok Nekünk, hogy minden rendben legyen! Köszi!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lillus!
Biztos, hogy minden ok lesz. Nekem is azt mondta a Krizsa, ha most nem sikerül "szétszednek" engem is. Hál'Istennek erre nem került sor.
Zsebi!
Holnapra SOXERENCSÉT! Remélem férjed jobban van.
Én is be vagyok tojva, a párom is megfázott, lázas ugyan nem volt, de most én is elkaptam, torokfájás, folyik az orrom stb. Mézet eszek ezerrel, de semmilyen szert nem merek beszedni.
Nem tudtok valami csodaszert, amit kismamik is szedhetnek???
HOLNAPRA DRUKK!!! Rókát szívesen küldöm!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga!
Sok sok még több folyadék és vannak jó homeopátiás szerek ilyen pl. oscillococinum a homeopátiát lehet szedni terhesseknek is, de a gyógyszertárba biztos tudnak segíteni.
Ma már nem volt lázas a párom, reménykedünk mást nem tehetünk.

Annyira szeretném ha most minden jól alakulna! Tárt karokkal várom a rókakomát!!!!!!!!

Wish!
Megbeszélted már a dokival az AHA-t???????

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Kép
Bocsánat, hogy nem jöttem egy darabig, de valahogy kvesebbet ültem a net elött mostanában.
Õt-öt tüszőcském nő mind a két oldalon, a jobboldaliak 10-12 mmesek a baloldaliak 6-7 mmesek voltak a mai ultrahangon. Talán hétfőn lesz a punkció, de ez majd pénteken kiderül pontosabban.

ZsebiKép
Az AHA-még nem kérdeztem, valahogy nem jutott eszembe, egyelőre a tüszőkre koncentrálok Kép
Te mondtad már a dokinak?
Nagyon drukkolok holnapra!

wish
 
 


Sziasztok Lányok Kép
Vmiért napok óta nem tudtam feljönni az oldalra, de most!!!

Helgus,
Én is baromira megfáztam múlt héten, taknyom-nyálam ömlött, a héten ez erőteljes köhögésre váltott át, ittam a mézes teát, nyaltam a mézet, alakult, de nem volt a tuti - a párom vett nekem a patikában egy homeopátiás szirupot (STODAL), méz íze van, már az első bevétel után jobban lettem, ma meg eddig csak 2x köhintettem egyet. Én se mertem semmit se bevenni, de már kezdtem sajnálni a Lurkókat, hogy csak úgy rázkódnak összevissza odabent, így maradt a homeopátiás cucc.

Zsebi Kép
Szorítok nagyon. Nyomasd Te is a mézet, nehogy megfázzál - de a babáknak tényleg nem árt, erősek lesznek ők!! Kép
Köszi a babás képet, aranyos vagy nagyon! Kép

Wish Kép
Szépek a Te eredményeid is, gratula!!!!Csak így tovább!!!!

Lillus Kép
Nem semmi, amin keresztülnemtél, de most már jó kezekben vagy, ez a lényeg. Rendben lesz minden, hidd el. Altatás közben meg álmodj vmi huncutságról, kacérságról! ;-)

Tralllala Kép

Szuper, hogy iylen jól vagy, használd is ki. Én már a 34. hetet taposom az Ikrekkel, és a nap nagy részét már fekvássel-üléssel töltöm, de nem is esik más jól. Csak a nődokihoz meg Raffaihoz megyek el. Már a mosógépet sem tudom bekészíteni...nem bírok ugyanis felállni a térdelésből. De a lényeg, hogy Cuclik jól vannak odabent Kép végülis én csak a gazdatest vagyok Kép

pussz Nektek,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Lányok!
Megjöttünk a punkcióról, rettentően fáj a hasam ezért nem tudtam előbb jönni 8 petesejt lett és 5 millió volt a katonák száma, ez azért jó eremdény a mi helyzetünkben. Holnap kell telefonálonom hogy hogy alakultak. Kép

Továbbra is küldjétek a drukkot!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike Kép
ügyik vagytok nagyon! mind a 6 kezünk, lábunk x-ben!!! Pihizz nagyot!

Wish Kép
Küldjük a tüszőnövesztő energiákat!

Milyen sok gyönyörű babócával leszünk tavasszal gazdagabbak Kép
tralllala
 
 


Zsebike Kép
A 8 nagyon klassz eredmény, anno Krizsa azt mondta nekem, hogy ő a 3 és 8 közötti számot szereti, szerinte az a legideálisabb. ÜGYESEK VAGYTOK NAGYOOOOOOOOOOOOOOON! Várjuk holnap a híreket!!!

Helga Kép
Beszéltem ma a nődokimmal és rákérdeztem a homeopátiás cuccra, azt mondta nyugodtan szedhetem, a Babáknak nem árt, és javasolta még a hársfateát mézzel!!! nesze neked takony bacik Kép
Most voltam Raffainál: Õ még rá is kontrázott azzal, hogy hamarabb is elkezdhettem volna a homeopátiás cuccot...na, mindegy.

Amúgy a mai analízis is nagyon jó volt.Nem emlékszem, írtam-e a múlt hetiről, ami azzal telt, hogy vigasztaltam mindkét Babát, mert megint megijedtek (most már Csengi is) az uh-tól. De a mai analízis ennek szöges ellentéte volt. Ehhez tudni kell, hogy össze vannak rakva a bútoraik, a csinosítások még hiányoznak, de alakul szépen a szobájuk. Erre a mai analízisen mi volt: olyan viháncolást rendeztek a szobájukban, csüngtek a nyakamban, ugrabugráltak a kiságyaikban, nagyon boldogok voltak, irtó édesek voltak, mint két zabolátlan kiscsikó Kép aztán mikor kidőltek, Levi átkéredzkedett Csengi ágyába Kép és összebújva elaludtak...most megint jócskán feltöltődtem.
Nem tudom, mondtam-e már, de Raffainak is ikrei vannak (kb. 6 évesek, egy fiú-egy lány, plusz a 3. gyerek asszem 3-4 éves, kislány), ma kiderült, hogy az ikrek fejenként 3,5 kg-val születtek anno...a 3. bébi pedig egyedül 4,5 kg-val...nem semmi..engem is biztatott nagyon, hogy a 3 kg-t el kell érnünk - hát eddig jó úton haladunk, lekopogom..csak lassan emelődaru kell hozzám Kép

na pussz és szorítás minden várandós és leendő kismamának!!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Mizu Zsebi??? Úgy izgulok! Mikor kapod vissza a Picurkákat?
tralllala
 
 


Mizu Zsebi? Úgy izgulok! Mikor kapod vissza a Picurkákat?
tralllala
 
 


Sziasztok!
8-ból 4-en már tutira elindultak, a többiek is mocorognak. Holnap kell telefonálnom a biztos időpont miatt, de úgy néz ki, hogy hétfő lesz beleőle!!!!!

Wish!
A doki magától kérte az esetemben az AHA-t, mint kiderült a mutkoriból is egy votl megvágva. Most nem tudom hány lesz. Kép
Mi volt ma az uh-n???

Hajnesz!
Veled miújság???? Már biztos megjöttél a nyaralásból!!!!!

Drukkoljatok nagyon!!!!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Gratulálok, eddik minden a terv szerint halad! ( és így is fog a továbbiakban is!!!)
Tavasszal babás toikot indítunk!!!
Dzsúd! Köszi a homeos tanácsot, de már sokkal jobban vagyok, érdekes, amkor nem várok babát éppen(ha-ha-ha) mindenféle hülye szereket bekapkodok nátha ellen, pedig a méz tényleg csodákra képes.
Ma voltunk utolsó uh-n a Kaáliban, utunkra bocsátott a dr. MINDEN A LEGNAGYOBB RENDBEN. Minden alkatrészét láttuk a babának, annyira édes. Legközelebb már a saját dr-omhoz kell menni, jövő héten már a védőnőt is meglátogatom végre, eddig még nem mertem megcsináltatni a kiskönyvemet.
Jó hétvégét mindenkinek!

Kép

Kép
hel29
 
 


Zsebike Kép
Ezek nagyon jó hírek!!! Nagyon ügyesek a babócáid!!!Szorítunk nagyon!!!

Helga Kép
Örülök, hogy jobban vagy!!!

Jó hétvégét!
Dzsúd
dzsúd
 
 


SziasztokKép
Szépen nödögélnek a tüszőim, bár nem egyenletesen, a baloldaliak továbbra is le vannak mardava. Jobboldal 3 8-as (ezek a szerdai UH óta nőttek Kép), aztán öt darab amik 15-18 mm-esek, a baloldailag meg 11-13 mm-esek. De holnap repesztő szuri, hétfőn meg punkció.

ZsebikeKép
Drukkolok, remélem szépen osztódnak azóta is a kis Zsebik. Nem beszéltem a dokival az AHA-ról, mert horror sokan voltak ma.

wish
 
 


Megnyugodtam Lányok, látom mindenkinél, minden szépen, rendben halad! Kép

Nagy nap lesz a hétfő! Gondolok majd rátok!!!

Dzsúd!
Nincs véletlenül jó ötleted olcsó kismama naci ügyben? olyan fölöslegesnek tartok kiadni 10-12e Ft egy nadrágért, amit jó esetben még 4 hónapig tudok hordani... babakocsit vettetek már? én olyat szeretnék, aminek a karja átfordítható, de nem láttam eddig, csak sziplában.
Ahogy figyellek, tuti meglesz a 3 kg, szerintem több is Kép Kitartás!!! Hol fogsz szülni? És hogy fekszenek most a Babócáid? Drukkolok, hogy beforduljanak időben, ha még nem tették meg. vagy ilyenkor még sokat forgolódnak? gondolom már nincs sok helyük... milyen sűrűn kell dokihoz menned, így a finishben? bocs a sok kérdésért! Kép
tralllala
 
 


Tralllala!
Egyszer telejesen véletlen rákkatintottam egy hírdetésre ahol 2500 forintért vannak kismamanacik, kimentettem a címet, hátha jól jön majd

http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi nézzd meg vannak képke is remélem tudtam segíteni.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Tralllala!
Bocs rosszat szúrtam be!!!!

http://www.kep.tar.hu/lorro/50085267/15880239#2
mióta én néztem emlkedtek egy kicsit az árak, de 2500-4000-ig vannak!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd!
Nincs kép a kicsik szobájáról, szívesen gyönyörködnék benne, szuper lehet amikor már a finisben az ember készülődik!
Emlékszem a tesómékhoz is olyan jó volt átmenni mikor a gyerekszobát csinosították Aztán már minden a helyén volt csaka kiságy volt üres.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish, Zsebi Kép
Hétfőn drukk ezerrel, mit ezerrel, egymillióval!!!

Zsebi Kép
Még csinosítgatjuk a bébiszobát, most szerelte fel "apa" a lámpát, a képeket, a bútorok már össze vannak rakva, még felkerülnek ma a karnisok, függönyök, szóval elvileg kész lesz, még hétközben díszítgetem majd. Ígérem, ha megszülettek, küldök babaszobás fotót is, de addig csak van bennem babona...de a tapéta és a képek a falon macisak, ezt elárulhatom, babona ide, babona oda Kép a párom azt mondta, hogy ha még a függöny is macis lesz....így az nem lett macis KépKép

Tralllala Kép
Zsebi árainál nem tudok olcsóbbat. Én a XI.ker, Bartók Béla úti Mammystic mintaboltban vettem párat átlag 8000 Ft-ért (Ha a Bertalan Lajos u-i vilimegálló felől mész a Körtér felé, akkor bal oldalon van, egy pici bolt), meg kaptam ajiba is anyukámtól Kép de pont tegnap konstatáltam, hogy hát igen, így a 8. hónap közepére szépen kinőttem a kismama nacikat is Kép vicces. Egy fekete naciról hittem azt, hogy még talán 2 hétig jó lesz, de tegnap felhúztam és repedt egyet Kép most már csak a szabadidő nacimban érzem jól magam, de abban csak nem mehetek el a dokimhoz Kép úgyhogy ki kell találnom valami okosat.
Pár napja esténként bekeményedik a hasam..parázok is picit, mit mond kedden a doki, remélem, teljesen zárt még a méhszáj, jó lenne még vagy 4 hetet kihúzni (holnap fejezzük be a 34. hetet)...mindenesetre elkezdtem szedni a Magne B6-ot..
Tralllala, mikor küldesz már fotót magadról?!? Olyan kiváncsi vagyok a pocidra meg a Lurkesz Kiscsajokról is várjuk ám továbbra is a sztárfotókat! Punktum! Kép

na, megyek vissza az ágyikóba heverészni, szigorúság van ám itthon Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?