Új privát üzeneted érkezett!

Szia!

Archiválást kérek a Gyermekek / magzatok kor szerint / 2004. nyári babáknál július hónapra.

Köszönöm.
Andrea
tandrea
 
 


Szia Marika!
Még nem indult újra a kérdezési lehetőség a Rendelőben... Amint megoldjuk a dolgot mindenki kap egy tájékoztató hírlevelet.
apa
apa
 
 


Szia Apa kerhetnek eyg archivalast a 2005 tavaszi babaknal?
Koszi
Reka


Kép
vaktyuk
 
 

 
 

Kedves Apa!
Nagyon szertnék ilyen kis smilekot használni, de ha mellékletként feltöltöm, egy idő után új kód kell, mert a régi már nem él.
Mert arra gondoltam, hogy elég lenne mindig a kódját bemásolni bárki által és akkor könnyen használható lenne. Hogy lehetne megoldani?
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
És még van több is! Kép

Kép
marcusz
 
 


teszt
Névtelen
 


Szia Marcusz!
Megnézzük, hogy miként lehet bővíteni a felhasználható smile-kínálatot...
Szerintem menni fog... Kép
apa
apa
 
 


APA!

Az szuper lenne, köszi!
Felteszem az általam ismerteket:
Képálmos
Képcool
Képcsésze
Képcsodálkozik
Képjó pasi
Képkacsint
Képmérges
Képmosolygós
Képnéma
Képnevet
Képördög
Képpfuj
Képrémült
Képsírós
Képszégyenlős
Képszerelmes
Képszomorú
Képtuti
Képvirág

Ha elkészült jelezd itt, kérlek! Köszi!

Kép
marcusz
 
 


Apa!

A Szülészeteknél nem lehetne lezárni kettőt a most futó három István kórházas topikból? Így kicsit kaotikus.

Köszi,
Hajni

Ui.: A július 30.-i taliról vannak képek a honlapomon, ha érdekel.Kép

KépKép
connie
 
 


Apa!
Gyermekek/Magzatok kor szerint
Friss kismamák után nincs semmi.
nézzétek meg légyszi.

köszi

Zozo
Vendég
 


Connie!

Te sem tudod megnézni a 2005. tavaszi babákat? Nem tudom visszanézni a irományokat.
Patri
patri
 
 


Ezirányban én is érdeklődnék,mert azt látom,hogy mások tudnak oda írni/nyilván olvasni is,de nekem sem jelenik meg semmiKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!
Köszi, hogy szóltatok, nekiugrunk kijavítani a hibát!
apa Kép
apa
 
 


Szia!
lehet hogy csak az én gépemmel van baj de a Magzatok kor szerinti címszó alól a topikok fele eltünt. Én a 2006 tavaszi babák topikját keresem!
Köszönöm a segítséget!
bettimama
 
 


Szia Bettimama!
Köszi, de már javítjuk...
apa
apa
 
 


már működik...
apa
apa
 
 


névtelenbe sikerült,ezért itt kérdezem újra regisztráljak?
Névtelen
 


Szia!

Szeretném ha felkerülne a történetem a "Te történeted" címü rovatba. Mi ennek a módja?
Köszönöm . Timi
Névtelen
 


Szia!

Szeretnék kérni egy archiválást a
Szülészetek kórházak/Margit kórház szülészet, és a Szülészetek kórházak/Margit kórház babái topikokba.

Köszönöm! Myra
myra
 
 


Andrej!
Véletlenül belenéztem az Origó új csatornájába, a Babázó-ba. Azonnal feltűnt a
[url=http:\/www.babazo.hu/szakertok/20050824ameddoseg.html]Meddőség lelki okai[/url] című írás, amelynek első fele nagyon ismerősnek tűnt. Annak idején, amikor elkezdtem felépíteni a babanetet, feltettem a Babanetre egy korábbi írásomat
Betegség-e a meddőség címmel. Az Origo-beli cikk szerzője, dr. Kovács Dóra, nemcsak a gondolataimat használja, természetesen hivatkozás nélkül, hanem helyenként még a megfogalmazást is szinte szó szerint átveszi. Egy példa:
az én írásomban:
A lombikbébi módszert, amely eredetileg petevezeték elzáródásban szenvedő nők számára tette lehetővé a terhességet, ma igen nagy százalékban a férfi meddőség "kezelésére" használják. A beteg tehát lehet a férfi, az eljárás minden kellemetlenségét és kockázatát a nőnek kell elviselnie

Az origón:
A lombikbébi módszert, gyakran a férfi meddőség "kezelésére" használják. A "beteg" tehát lehet a férfi, az eljárás minden kellemetlenségét és kockázatát viszont a nőnek kell elviselnie.

Nem először fordul ez elő. Annak örülnék leginkább, ha eltűnnének az írásaim a hálóról. Biztosan nagyon kicsinyes vagyok, de nem szeretem, ha ilyen pofátlanul használják fel az irományaimat.
Incze Gabi
Névtelen
 


Miért csak ezt a pár smile-t ismeri fel a program??Kép Kép Kép
Névtelen
 


Szia Apa! hogyan tudok képet küldeni? Túl nagy a mérete.Hogyan tudom lecsökkenteni?Ja és JPEG kép.
masnika77
 
 


Sziasztok!

Több napja nem találom a kórházas topikok között az Uzsokist, ahova eddig írtam. Lehet tudni róla valamit, hogy hova tűnt??
Köszi!!
sus1
 
 


Apa!

Nem lesznek akkor új smile-ok? Mint ez?Kép

Kép
marcusz
 
 


Sziasztok!
Azt hittem csak nálam van baj,de látom már Sus is írt. Hová lett az Uzsokis topik??? Már máskor is eltűnt napokra,vajon mitől?
Nézzétek meg légyszi
Köszi
Kismuki
kismuki
 
 


Sziasztok!

Kismuki, Sus 1: Legalább ti megvagytok, én sem találom az Uzsokis topikot. Mi a fene lehet a baj? Azt hittem, csak én bénázok valamit a géppel. De nap mint nap másképp is jelenik meg az előző oldal.

Nagyon édesek ezek smile-ok. Nem tudom, hogyan csináljátok, de nagyon édesek. Ügyesek vagytok. Egy pár figurát még nem láttam máshol sem. Gratula!!!

Üdv: Barbara

Kép
barbara_75
 
 


Helló!

Legalább ti megvagytok: Kimuki, Sus 1. Nem tudom mi van a topikkal, azt hittem én vagyok a béna.
Az előző oldal is nap mint nap más alakzatban van fent.

Nagyon aranyosak ezek a smile-ok, ugyesek vagytok, a legtöbbjét én nem is ismerem. Gratula!!!

Üdv
Barbara

Kép
barbara_75
 
 


Bocsi, véletlen kétszer raktam fel az üzit. Én kérek elnézést mindenkitől, de lehetetlen kitörölni, nem engedi a rendszer.
Barbara

Kép
barbara_75
 
 


Kedves Apa!

Kérnék egy archiválást augusztusra a Szülészetek/Kaális párok fórumán.

Köszi szépen:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Hol vannak az M betű utáni fórumok a Szülészeteken belül? Miért tűnik el egy csomó topic időről időre?

Kópé
Vendég
 


Csatlakoznék Kópéhoz!!!
Hol van a SOTE I.?????!!!!!!

Dóri
angelheart
 
 


Ha a maximális feltöltési méretet -1 kilobájt, ez azt jelenti, hogy a melléklet feltöltése tiltott a számodra. Ahhoz hogy mellékletet tölthess fel regisztráltan (azonosítód és jelszavad megadásával) és nem névtelenül kell az üzenetet elküldeni!
Ezt írja ki a gép,ha képet akarok küldeni.Miért? Regisztrálva vagyok!Kép
masnika77
 
 


Szia Masnika77!

Az említett üzenetet alapvetően két okból kaphatod: nem adtad meg helyesen az azonosítód/jelszavad, vagy megadtad, de bepipáltad a "Névtelen küldemény" négyzetet.

A kis síró smile-t hogy töltötted fel?

Attila

:-)
ata
Eger
 
 


ApaKép

A Gyermekek/magzatok kor szt-ben sem működik minden rendesenKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Apa!

Lehet, hogy bennem van a hiba, de a Gyermekek, magzatok kor szerint témában a 2004. tavaszi babák után eltűntek a topikok. Vissza lehetne varázsolni őket valahogy?

Köszi!

GyeZsu
gyezsu
 
 


Apa!

Írj valami megnyugtatót, hogy lesz ma még Gyerm., magz. kor szt. Varázsolj nekünk valamit!!!

Köszi
Hari

Kép
Kép
hari
 
 


Szia Apa!

Én sem látom a Gyermekek, magzatok kor szerinti témában a 2004. tavaszi babák utáni topikokat.
Kérnénk egy kis generált.
Patri
patri
 
 


Szia Ata!
A smile-t fel tudom tölteni,de a képeket nem.
Eleinte azt írta a gép,hogy túl nagy a mérete a képnek,azért nem tölti fel.(csökkentettem a méretet)
A jelszó jó,és nem névtelenül küldtem.Lehet,hogy még kisebbre kellene csinálni?De hogyan?Kép
Köszi!Előre is.
masnika
masnika77
 
 


Köszi apa, meglettek a topikok. Csak azt nem értem, hogy miközben én nem láttam a topikot, a témánál, mint utolsó hozzászóló, többször olyan nevek jelentek meg, akik a mi topikunkba írnak. Lehet, hogy azt akarta a gép, hogy tanuljak és ne internetezzek? ... Kép

GyeZsu
gyezsu
 
 


Gyezsu, tudod, tanult embernek párja nincsen!!!!
apa Kép
apa
 
 


Nem találom a Gyereknevelés fórumból a Waldorf topicot... eltünt volna? A kereső megadja, csak én lennék béna?
alice_cs
 
 


Szia!

Archiválást kérek a Gyermekek / magzatok kor szerint / 2004. nyári babáknál aug. hónapra.

Köszönöm.
Andrea
tandrea
 
 


Szia !
Arhiválást kérnék a Szülészetek,kórházak topicban,a Salgótarjáni kórháznál aug. hónapra.
Köszi!
Masnika!
masnika77
 
 


szia apa

sagítségedre lenne szükségem a csöppem elnyomkodta babanet oldalamat és olyan zavaró hogy egyess betük baromi nagyon megtaláltam itt oldalt a formázási lehetőséget de ehez én kevés vagyok Kép szóval hova kell ezeketa parancsokat beirni ?? hogy vissza tudjam álliani az eredeti méreteket ??


előre is köszi

ja ha már itt vagyunk láttam a szín választási lehetőséget is azzal is élnék mert nagyon megttetszett utálom ezt az állandó fekete szint nem megya szememhez Kép Kép bocsi Kép na szóval ha ha azt is megirnád hogy lehet nagyon meg köszönném

roz

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Szia Apa!

Kérek egy archiválást a Lakóhely szerint/ Halásztelek topikban.

Köszönöm,
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
 
 


Szia Apa!

A 2005 tavaszi babás topikkal valami nem stimmel, nem látszanak az arhivált hsz-ek, és az újak hole eltűnnek, hol előkerülnek, valamint tegnap reggel óta a topiklistában nem frissül az utolsó hozzászóló. Nézzétek meg légy szíves.

Köszönöm,
Connie

KépKép
connie
 
 


Apa!

Légyszi csináljátok már meg normálisan a babanetet, mert szerintem és mások szerint is elég elszomorító, hogy egy ilyen oldal amit ennyien használnak nagyon sűrűn nem működik rendesen vagy egyáltalán nem működik.

Köszi
Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!
Connie, köszi, hogy szóltál, így gyorsan kijavítottuk a hibát!
Tücsök, tudjuk, hogy kellemet amikor időnként gond van a Társalgó működésével. Már jóideje próbálunk megoldást találni a szerveresekkel, így például szombaton, vagyis ma este tizenegytől egy kb. egy órás leállás ideje alatt még jobban felizmosítják a szervert, hogy lassulás és egyéb zűrök nélkül birja a terhelést... Remélem megszünnek a gondok!
Köszi a türelmet,
apa
apa
 
 


Apa!

Mi viszonylag türelmesek vagyunk, de az azért mégsem normális, hogy ma (vasárnap) például most tudok elöször feljelentkezni a babanetes oldalra.

Tücsök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Szia Tücsök!
Valóban nem normális a dolog... A szerverüzemeltetők tájékoztatása szerint, a szombaton beszerelt plusz memóriák közül az egyik gyárihibásnak bizonyult, így a gyorsabb működés helyett, blokkolta az egész szervert... Most visszatették a régieket és talán szerdán, remélhetőleg már jókat ismét, ismét beteszik a szerverbe...
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!

Nem tudom elérni az albumokat sajnos. Sem a főoldalról nem nyitja ki, sem akkor ha profilokból akarom elérni a linket. Tudsz segíteni?

Köszike!

Tündi
Vendég
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?