Új privát üzeneted érkezett!

Szia Serfi, micsoda hírek!!!Kép
És látszott már rajta valami? És hogy van?

Az a 10dkg meg jó!!Ne stresszeljétek mán azt a csajt!!Kép

Ja és mi is fűtünkKép vagy Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Fajin,gratulálunk nekik! Kép

Serfi, tök jó az a 10deka, komolyan!Megnéztem,Bali 8dekát hízott mikor ennyi idős volt.Kép

Ez a takonykór szerintem most minden gyerkőcre kivetette hálóját.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata,köszi a receptet!!

Kép

Kép
babszy
 
 

 
 

Kata, mostmár csak a vanilia sodó receptjét írd le!
Sztem nem látszott Rajta semmi, semmi baja, csak fáradékony és du. nincs kedve dolgozni( érdekes a Győző nem terhes, mégsincsKépKép), meg többet eszik, mostmár kb. 2 mikronnyit.

Petinek pusszancs, már ezen aggódik a Győző, h utálni fogja Peti, mert amit nem szabad arra mindig azt mondjuk Neki, h Győzőé Kép!

Takonypócoknak jobbulást kívánunk!
Á....nem stresszelünk (dehogynem), a hossza is nőtt , most 60 cm 50-nel született. Persze a jövőhéten is megyünk, akkor oltás is leszKép. A Maltofert is oldjam fel vmiben? 1x6cseppet kell adni.

Kép
seriff
 
 


Serfi, én nem oldottam, csak a zsupsz be a szájába, de vigyázz vele, mert elég erős színe van, és lehet nem jön ki a ruhából.

A vanilia sodó, meg lehet csalódás, de én egyszerűen csak vanilia pudingból csinálom, csak nem 5dl, hanem 6-7dl tejjel, h kicsit folyósabb legyenKép

És Győző nagy kedvenc a Petinél!!!Ne aggódjonKép

Emlékszem, mikor Ziti 5-6 hónaposan látta a Petit, hívni akarta a Janit, h jöjjön nézze meg, mert egy kisfiú is lehet aranyos. Mert a Jani aranyos kislányt szeretne.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


oks, akkor most jön a zsupp bele a szájába!

Kép
seriff
 
 


Kata, köszi a receptet, ha tényleg nem vészes, akkor megcsinálom, most úgyis van rá időm.
Múltkor voltunk családilag a Bagolyvárban (kisgundel), és ott olyan vaníliakrémmel tálalják a galuskákat, hogy az valami álom. Na, majd én is ilyet csinálok. A vanília sodót még én is tudom, de nem írnék mennyiségeket, mert azt csak érzésre szoktam. (amúgy kb. így: 2-3 tojás sárgáját 2-3 ek. cukorral habosra, bele vaníliás cukor - lehet normál vanília is. Tejet feltenni főni a tűzre. A habos cukros tojásba attól függően, hogy ki milyen sűrűre akarja, 1-2 ek. liszt, simára keverni. Mikor forr a tej, bele a tojásos trutyit, összerotty, és kész is.)

Tök jó hírek Zitáról! Akkor pontosan 4 héttel van mögöttünk. Kívánom nekik a kislányt, de azért remélem a fiút se dobják ki....Kép Kép

Serfi, látod, bőven jól kajáltok, úgyhogy hagyd a mérleget. Amíg a kiscsajod akrobatikus mutatványokat csinál, nem lehet gond! Kép

Holnap elkezdek kismama tornára járni. Hetente kétszer megyek majd, 9-10-ig. Még nézek majd kismama jógát is. Remélem jó lesz.

Na, pusz!
Vendég
 


Elveszetta levelem, kinyírom a babanetet.

Megjöttünk a tücsökzenéből, Balika egyre bátrabban viselkedik,azért volt egy kis hiszti, amikor vissza kellett szolgáltatni a csörgőket.Kép
Ja,és ezen a héten Vágási FeritKépKép láttuk a művházban, minden hétre jut egy híresség.Kép

Maholnap itt van anyukám is, Bali nagyon boldog volt, már tegnap óta mondogatta, mama-mama.

Ti mit csináltok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Mi speciel egymás agyára megyünk a PetivelKép Cseppet nyűgös a gyerekem, de már közeleg az alvás idő, és Józsi is hazajött hála!!Kép
No meg sós perecet sütökKép
Eszti megsütötted az aranygaluskát? Ja, és nekem sincs kelesztő, se dagasztó tálam. Megy az anélkül is!Kép
És mikor mégy uh-ra? Hány hetes is vagy? ÉS a kismama jógát én csak ajánlani tudom, nagyon.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, Eszti biztosan tornázikKép!
Mi meg Apukámmal és Hannuskával Bp-en voltunk tesóméknál, meglátogattuk Petikét!Nagyon kis édes, alig van nyitva a szeme,mint egy kis cicánakKép!És a súlya alapján én nagyobbnak képzeltemKép.Hihetetlen, h 4hónapja Hanci is ilyen csöpp voltKép.Hogy elfelejti az emberKép!

Kata holnap jöttök? Vagy a héten már ne is várjunk Titeket?

Babszy,meddig marad Anyukád?Láttad, h lesz Szomszédok retro az m1-n?És kivel találkoztatok még?

Kép
seriff
 
 


Serfi, én mennék nagyon, de taknyos a Peti, szerintem még holnap is az lesz, de azért már javul. Így meg nem szívesen viszem a Hannuskához!
Írigylésre méltóan jó programotok volt ma!!Kép És már a Hanci is, gondolom nagynak és ügyesen mozgónak tűnt a Petike mellettKép Ha van kép küldhetnél, ha lehet.

Kép

Kép
tikata
 
 


Majd igen, csak még nem kaptam meg őket.
Ok, akkor jövő hét?Vagy séta péntek du?

Kép
seriff
 
 


nagynak és hófehérnek, tényleg kell a vasKép

Kép
seriff
 
 


Hello Lányok!

Nálunk is jó volt az esküvő. Pénteken csak a polgári volt, szombaton meg a templomi meg a lagziKép Kis esküvő volt, de kedves. A lagzin sajna ilyen "szokásos" zene, amit mi sajna nem nagyon szeretünk Kép Az a barátnőm ment férjhez ahol olyan kis dagi baba van. 5 hónaposan 9 kiló. Olyan volt a bokája, mint Peti combjaKép Ez tuti nem egészséges, a levegőt is tök szuszogva vette... Annyira hiányzott Peti, hogy végül 1/2 5-kor leléptünk. (de 11-kor volt az esküvő és utána ebéd) jaa mert nem vittük. Peti egész jól bírta nélülünk, 2x 1+1/2 órát aludt a mamiéknál és amikor meglátott minket se dobta magát hanyatt, hogy jajjdejóittvannakaszüleim KépKép Szóval az ember tényleg néha ki akar mozdulni és amikor megteszi, akkor meg állandóan a gyereken jár az eszeKép

Babszy! Nálunk is alvás detto ugyanúgy, változás talán annyi hogy mostanában 7-ig húzza reggel. Persze mire ezt leírom, holnap tuti nem így lesz. Balázs gyógyulgat?

Eszti! Nagyon csini vagy! Peti érezte már a manót??

Kata! Remélem Peti gyorsan meggyógyul!

Diával mi újság? Tök jó hogy eddig húzzák odabent a babykKép

Kép
edó75
 
 


Jó éjt csajok!Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Nagyon vagány!!! Kép

Helósztok lányok!

Edó, végre, hogy rólad is hallunk!
Kata, még annyit megírnál, hogy a tésztát meddig dagasztod?? Mert emlékeim szerint nagymamáim elég sokáig döngölték a kelt tésztát...
Szombaton lehet, hogy belevágok! Kép

Edó, nemhogy Peti nem érzi még a picit, de én sem nagyon Kép
Nyugtassatok meg, hogy még nem gáz, hogy nem érzem mozogni (19. hétbe kezdtem most bele). Néha érzem, hogy bugyborékol, kuruttyol, de ennyi, semmi több. Kép

Előbb utóbb csak fog mocorogni....ha már ekkorát nőtt odabent....

Szép napot nektek!!
Vendég
 


Sziasztok,

Eszti, de korán keltél!Sztem nem gáz, ha még csak bugyborékolást érzel, még ezután indul igazán, nálunk pont szenteste volt, h Győző is megérezte egy moccanását,de aztán sokáig semmi, akkor voltam 20 hetes asszem.KépSzóval nyugiKép!Uh mikor lesz? A dagasztásra meg nincs igazi idő, döngölöd,dagasztod, de nem órákig, max 5-10 percKép!Mikor úgy egyben van,akkor jó, meglátod Te azt! Vágj bele bátran!

Kata, vőlegény nagyon csábos! Remélem meggyógyult!Ma már szép idő van!

Képzeljétek uncsitesótól kapott Hannus egy sallertKép! Apukám kezében voltak mindketten, és Petike kalimpált,és véletlenül belekapott az arcába, na volt ám sértődött ordítás!KépÉdesek voltak....

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Szegény HannaKép

Kata! Annyira édi ez a PetiKépKépKép Miket mond?

Eszti! Ilyen idősen én sem éreztem mindig a manót. Ilyenkor még tök kellett figyelni hogy megérezzem. Szóval nem kell aggódni. A kelt tésztára meg én úgy emlékszem, anyáink azt mondták hogy szép fényes legyen a tésztaKép

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!!

Edó, a leghosszabb és legbonyolultabb szó szerintem, amit mond az a: Győző Kép De azt legalább 50szer egy nap Kép
Ezen kívűl: pép (pénz), tot (toll), hamm, szia, a családtagokat, fu (furulya), csila (csillag). Ha megkérdezem mit veszünk a piacon sorolja: beb (barack), híí (körteKép), mamma (alma), répa (répaKép). Szóval van neki egy saját nyelve, ami sokszor hasonlít a miénkhez, szerencsére egyre jobban. És egyre több szónak mondja az első szótagát. De a beszédtől, hja, kérem szépen, még nagyon messze vagyunk...Kép

Eszti, 16-20 hét között mondják amegérzéseket. Nyugi!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok Csajszik!
Itten vagyok ám, csak megint külföldön voltam, aztán most érem magam utol valamennyire, már amennyire a munkaundor engedi...

Szóval nem győzöm olvasni a híreket, a nagy történéseket, kapkodom a fejem, és tökre örülök! Édesek a képek amiket felraktatok a gyerekekről,és Eszti Te is nagyon csini vagy!Kép

Bogi, szerintem is nagyon jó lenne találkozni, Esztinek mondtam, hogy okt. közepe előtt nem jön össze, mert megint készülök egy konferenciára Göteborgban, meg kiállításra is megyek, úgyhogy gáz. Na mindegy, mindenképpen összehozzuk,. és sajnálom, hogy még nem jött össze.

Többiekkel is szívesen találkoznék, de látjátok, a Pesten élőkkel sem tudok...na, dumálok itt mint valami very busy üzletasszony...na nem kell engemet sajnálni, elég ha én sajnálom magamatKép
Na ez vicc vót!

Na pusszantok mindenkit, Diáról mindenképpen írjatok, ha történés van!
anniecoe
 
 


Az előző levelemben a "na" szócska legalább 10x előfordult. Bocsika!
anniecoe
 
 


NA sebaj, Ancsus!KépOk. az okt. közepe te very busy business woman.

Gyerekek,aranygaluska a sütőben, hogy ne csak beszéljünk róla.KépViszont, sehol nem kaptam diót (Spar,tesco,amit rühellek, zöldséges), így maradt a sokat hallott Dejó termék, ami állítólag dió ízű, pedig még messziről sem látott diót. Mostmár kíváncsi leszek az eredményre...

Katus, ez a kép szuper, az utóbbi idők legjobb képe Petiről.KépMicsoda egy huligán ez a gyerkőc is.Vicces milyen szavakat használ, Győző mindenesetre maradandó élményt jelenthet neki.KépKép

Meddig kell sütni ezt a micsodát?

Bali szókincse az alap anya,apa,mama,papánkívül:baba-baba,bab-hab, büdö-büdös,ama-alma,da-labda,ato-autó.Nagyjából ezek.

És másik Peti mond már valamit? Járás?

Esztikém,ugye nem leszel olyan aggódós mint a Dia? kedden meg kiderül, hogy ki lakik odabent!!!Kép (Petra avagy Bencus?)

Gyerekemtől 5 méterre döngölik a földet, míg ő békésen szunyókál.Kép

Serif,látom a kis Peti már neveli Hannát, idejekorán elkezdte.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, aranybarnára kell sütniKép Már nem emlékszem mennyi idő, gáz.

Ancsa, üdv, jó, h megint itt vagy. És így két év itthon lét után, azért jól hangzik ám a te programod isKép De én se akarom magam sajnáltatni, aztán meg előbb-utóbb te is csatlakozol majd hozzánk, és neked is az lesz a nagy program mikor aranygaluskát sütsz, és közben 15dkg-ot hízott a héten a gyerkőcKép

Bogi, aztán nehogy halljalak mégegyszer panaszkodni, h nem alszik ez a Bali gyerek!!KépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


és még mindig nyomja, 11 óta...Kép

galuska, időközben a gyomorban landolt, dejóval is jó lettKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, Babszykám, hát idei dió még nincs, a tavalyi meg már avas lehet, hacsak nem a fagyasztóban tartod!Kép Úgy látszik Bali megjavultKép! Vagy már ott a Mami?

Megkérdeztem tesómat, mindjárt teszek fel egy tegnapi képet,ami még a saller előtt készültKép. És köszöni szépen a szorítást és drukkot!Kép

Lehet, h ma aranygaluska lesz a vacsi, vagy lehet, h férjuram husit szeretne?Kép
Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, Babszykám, hát idei dió még nincs, a tavalyi meg már avas lehet, hacsak nem a fagyasztóban tartod!Kép Úgy látszik Bali megjavultKép! Vagy már ott a Mami?

Megkérdeztem tesómat, mindjárt teszek fel egy tegnapi képet,ami még a saller előtt készültKép. És köszöni szépen a szorítást és drukkot!Kép

Lehet, h ma aranygaluska lesz a vacsi, vagy lehet, h férjuram husit szeretne?Kép
Kép

Kép
seriff
 
 


Anyukád ott van még?

Enyém is alszik, és szegénykém kakisanKép MIkor bementem betakarni éreztem, de nem volt szívem felébreszteni.

Kép

Kép
tikata
 
 


vmiért nem engedte feltenni, később újrapróbálom

Kép
seriff
 
 


kép újraKép

Kép
seriff
 
 


Seriff, csúcs ez a kép!!Kép
Hannus gyönyörű rajta, Peti vagány, apukád meg cuki, és látszik, h büszke nagyapa!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Képzeljétek, úgy néz ki, találtunk telket, sőt ma Józsi már le is foglalózta, jövő hónapban pedig fizetünk!! Hurrá!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, és hol a telek? Pedig már épp ajánlani akartam itt hátul is egyet, egy sarkitKép! NA mindegy, lecsúsztamKép...Örülök, de kicsikét szomorú is vagyok, h Ti is elmentek!Kép

Kép
seriff
 
 


Kata, milyen telek????
Végre! Meséjjjé mán!!!!

Nem, nem parázok, hogy nem mozog, ma is kutykuruttyolt, csak hát már jó lenne erősebben érezni.
Na, de majd csak előbb-utóbb. Kép És hát ja, kedden UH, izgulok má.

Seriff, marha jó ez a kép. Petike pedig marha aranyos. Hanci mekkora már.....hihetetlen Kép

Én csirkét sütöttem, párolt gyümivel, fincsi lett nagyon. Bár Petin nagyon látványos volt a csalódottság, hogy aranygaluskának nyoma sincs itthon....szívás Kép

Na csá!
Vendég
 


Kata,hip-hip-hurráKép!!Kérjük a részleteket!

Serfi, csúcs eza kép!Van még?

Anyukám ma lelépett, kivittük az állomásra, Bali szomorúan mamázott hazafelé.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Ma du:
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csajok ne haragudjatok, de a pasim leállított, majd akkor "hencegjek", ha kifizettük és a miénk lesz.Kép Na, jó, így a részletekkel kicsit később jövök, de azért annyit elárulok, h Budapest környéki faluKép
Serfi, és azért egyik szemem nekem is sír, mert az nagyon jó, h ti itt vagytok, de mi is itt leszünk még egy évig!!Kép És ha van kedved, holnap délután sétálhatunk egyet, mi szerintem tuti ráérünk a PetivelKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Én úgy látom Balika haja kezd átlagosodniKépKép
Édes nagyon.Kép, és te hős anya vagy, és hordozod a motort a sétához? Ez azon játszón készült ahova jártok?

Kép

Kép
tikata
 
 


Na, ezen a két képen tiszta apja a gyerek! Főleg a haja!! Cukika! Kép

Ok, Kata, várunk türelemmel, de azért tök jó. Tényleg, akkor egy kicsit arról mesélj, hogy milyen típusú házat fogtok építeni? Mekkora? Mediterrán stílusban (mostanában mindenre ezt mondják...)?

Pusz, este jövök még.
Vendég
 


Sziasztok, Eszti Te meg miért kelsz ilyen korán mostanában? Ez a nem tudok aludni még később jön!Kép

Babszy, Bali cuki nagyon, vagány, ha legközelebb jöttök, majd megmutatjuk a nagymotort Neki isKép! Dia jól van?

Kata, du biztos megyünk a városba, majd telcsizek, h mikor!

Kép még van 1, lekicsinyítem, és azt is felteszem.


Kép
seriff
 
 


Serfi, én gyerekkoromban is ilyen korán keltem (Babszy tanusíthatja), és most is. És mindig is korán feküdtem, ilyen típus vagyok.
Peti pedig mindig 6-negyed 7-kor kel, úgyhogy szinkronban vagyunk. Felkelek vele, és akkor már bejelentkezem.
Ez van. Kép

Ma van netem napközben is, Peti itthon hagyta, szóval majd még jövök.

Pusz

Ja, begöthösödtem.....Kép
Vendég
 


Jó reggelt!!

Úgy látszik ilyen göthös idő van. mán mi is az apjával igencsak nyögjük a magunkét. Aki ma hajnalban elhúzott Krkre, és lassan már ott is van.
Esztikém, gyógyulgassál!!
Még nem csinálták meg a számítógéped? Nem helyesKép

Én is kiváncsi vagyok, mi van már Diával, aki vasárnap már betölti a 37. hetetKépKép VAn ilyenkor valami vég, aminél tovább nem várnak a dokik, vagy akár mehet 40hétig is? Bogi te tudsz ezzel kapcs valamit? ÉN már minden reggel nézem a telcsimet, nem születtek-e meg az éjjel?!

És amivel kezdenem kellett volna:
Edó, nagyon boldog 30. szülinapot!!! Isten éltessen sokáigKép Igazán szép napunk van az ünneplésreKép
(legalábbis erre felé hétágra süt)

Kép

Kép
tikata
 
 


Igen, tanúsíthatom. Mikor Londonban voltunk 1 hónapot, ez volt a reggeli program. 6 körül kelés, erőteljes orrfújás, majd szellőztetés. Ez a két programpont asszem sosem maradt elKépKép.

Megyünk ma Szolnokra, de csak a hétvégére. Kata, Serif, ti nem jöttök?

Kata, a játszi nagyon közel van hozzánk, így nem kell messzire cipelnem a mocitKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csatlakoznék: Boldog szülinapot kedves Edó!!Lesz valami ünneplés?

Tegnap sms-eztem Diával, töke tele, hétfőn lesz valami megbeszélés a továbbiakról, de nem tudom a részleteket.Mostmár tényleg napok kérdése...izgi!!!

Kata, mit csinál Jóska Krk-ön all alone? Akkor jöttök Szolnokra hétvégén?

Kép

Kép
babszy
 
 


Holnap esküvőre megyünk itt Kecskeméten. Nagyszülők jönnek, vigyázni Petire. Így nem megyünk.Kép

Krken pedig csinálják a konyhabútort és azért ment le.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, most még motorozik Győző, dee utánamajd megyünk, majd szólok, Peti még gondolom, h alszik.
Teszek fel még egy képet, a többit még nem kaptam megKép.


Edó, BOLDOG SZÜLINAPOT!!!KépKépKépKép

Kép
seriff
 
 


Nahát, eltűnt mindenki? Kata, Te gondolom fodrásznál vagy!Kép Délelőtt voltunk a Malomban megint, ajándékot kellett vennünk holnapra, és bekukkantottunk a Klierbe, de nem láttunkKép. Tegnap Hannus egészen addig aludt amíg ki nem vettem a kocsijából az autónál, nem tudom, h meddig nyomta volnaKép....

Babszy, Ti asszem Szolnokon...

Eszti, Ti biztosan vhol a szabadban!

Edó, Te még a szülinapi partidat próbálod kiheverni?

Ancsa, Ti is biztosan vmi klassz túrán vagytokKép!

Dia meg csak vár-vár.Kép

Kép
seriff
 
 


Szisztok!

Vége a hétnek. Én meg tényleg betöltöttem a 30-at. Most már én is énekelhetem a klubban hogy nem csak a 20 éveseké a világKépKépKép Köszönöm a jókivánságokat. Nagyon klassz volt. Laci kivett szabit péntekre. ELküldött itthonról. Mire hazajöttem itt várt a gyertyafényes ebédKép Peti mamázott. Nagyon fincsit főzött LaciKép Szombaton anyáéknál ünnepeltünk (neki 22-én van a szülinapja), ma meg náluk volt tágabb családi ünnep. Szóval kibuliztuk magunkatKép Peti lassan megyeget. Ja meg szombaton még Mátét is köszöntöttünk. Laci tesójának a gyereke. Most két hónapos. Olyan furi volt, nagy hévvel fel akartam venni aztán rájöttem, hogy fele olyan nehéz, mint PetiKép

Kép
edó75
 
 


Hi!

Edó, én is utólagos Boldog szülinapot!!
Gavallér férjed van, gyertyafényes ebéd.....nem semmi! Kép

Este még jövök, most még korán van, csak bekukkantottam, hogy mit írtatok.
Vendég
 


Sziasztok!

Eszti! Jobban vagy?

Kata! Milyen volt az esküvő? Azt nem árulhatod el hogy Budapesttől merre van a telek?

Seriff! Nagyon édi a ti Petitek is!! Olyan kis picurka!

Bogi! Nagyon vagány a kis motorosodKépKépKép Képzeld már Peti is fel tud ülni egyedül a motorjára, mondjuk inkább csak hátrafelé tud menni, de néha már előre isKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó,nagyon jól hangzott ez a 30. szülinapi ünneplés.Kép Téged nem zavar hogy átlépted a 30-at? Engem kifejezetten bosszant, hogy már ilyen "öregek" vagyunk, nehezen barátkozom meg a gondolattal, de hát muszáj...

Most hétvégén Andrisnak lesz szülinapja (32.), ennek örömére Vászolyban megint tartunk egy össznépi banzájt,most Andris barátaival. Azt hiszem az idő megint nem nekünk fog kedvezni.Kép

Edó, nálatok Peti napközben cicin alszik el vagy csak este? Hogy tervezed az elválasztást?

Bali hétvégére csak belázasodott az oltástól, de szerencsére hamar lement. Most meg elég nyűgös,nem akart elaludni az imént, ezért most mindketten nyűgösek vagyunk.Kép

Kata, veletek mizu? Milyen lett a konyhabútor?Esküvő jó volt?

Serfi, nálatok mizu? Holnap mentek méreckedni? Lassan jön a gyümölcs-sütőtök korszak,és szép lassan elmúlnak ezek a szopi parák is.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: