Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
ez igen! már Boga is remekel Kép Andi, ha sokat mondod, biztosan elvisz benneteket apa, idővel legalábbis. egyébként akkor kell menni, amikor még terhes vagy, vagy amikor már féléves elmúlt Kép

foltok Kép mi lesz velünk Kép

Dorkiék tényleg leragadhattak a Balatonon, vagy Kehidakustányban Kép

nálunk az az újság, hogy hiszti van. tegnap pl. azért, mert nem segítettem fára mászni Kép, mert a Dzsungel Könyvében is mászik Maugli, ő is akar Kép és ha nem lehet, akkor hiszti, én meg csak néztem. kb. 3 perc és abbahagyta. persze, most jók voltak az idegeim. szegénykémnek jönnek hátul a fogai, 4 egyszerre, és láthatóan zavarja néha, a kaki is megcsípte a fenekét 1 perc alatt Kép na, de majd túl leszünk rajta
ma megyünk beíratni a bölcsibe. de még nem visszük, csak 1 hó múlva. 2 nap/hét lesz. remélem, jól sikerül a beilleszkedés.

megyek dolgozni, írjatok csajok!!

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Krisz, Bori, ügyesek a csajok biliügyben. Nálunk a helyzet változatlan. A Marcit teljesen hidegen hagyja a téma.

Panu, 2 éves szülinap, bölcsi ... Liza igazi nagylány lesz 1 hónapon belül. Pontosan mikor van a szn-ja? Lizit meg megértem, ha Maugli mászhat fára ő miért nem? Marcinak is jönnek vmi fogak bár nem látok belőle semmit. Neki állandóan a szájában a keze és ettől teljesen kisebesedett a kis álla.

Bori, Hogy döntöttél, lesz műtét? Hát ez még Eszti nélkül is nehéz elhatározás.

Andi, Kíváncsian várom már mit mond a dokid. Nyaralni meg biztos mentek ha nem is Horvátországba! De szerintem jobban jársz, ha egy utolsó téli 3-asban "nyaralást" sajtolsz ki apából.

Én ma megyek orvoshoz. Arra is kiváncsi vagyok. Képzeljétek tegnap olyan lent volt a hasam, hogy hirtelen nagyon megijedtem. Ma reggel nagyjából össze is pakoltam a táskámat.

Most megyek, mert igazi kismama módjára, bár egy kicsit későn, de rámjött a fészekrakó ösztön úgyhogy a héten ezerrel pakolok a szekrényekben.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


tényleg...
nincsenek meg egyben a gyerkőcök születési adatai, de legalábbis a szülinapok

leírjátok??

Brigi, mit mondott az orvos??

panu
panu
 
 

 
 

Itt van, megjött Bagaméri...Kép Vagyis mi Nikivel !
Bár eredetileg kedden akartunk hazajönni, úgy döntöttünk, hogy kihúzzuk, amíg lehet. Most úgyis olyan jó idő van. Voltunk Kehidán 3x fürödni, Kiki rengeteget sikítozott, tőle visszhangzott az egész épület.
Kultúrát is szívtunk magunkba, mert megnéztük a hintó múzeumot meg a marcipán múzeumot is. Hévízen is jártunk, bár ott nem fürödtünk. A Balcsiban csak a lábunkat vizeztük be, mert azért már tényleg hideg volt. Ma délelőtt pedig a Sissy vitorlással sétahajóztunk egyet ! Bár Niki félúton közölte, hogy kiszállunk és rángatta a hajó ajtaját. De sikerült lebeszélnem...
Majd visszaolvasok, látom zajlottak itt az események, de most apának kell írnom kisregényt.
Dorki

Kép
dorki
 
 


Dorki, örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat Kép mikor talizunk megint??

Brigi, mit mondott az orvos?

tegnap megfodrászoltam a csajt, most kezelhetőbb a frizu Kép a csaj kevésbé. nagyit is kiakasztotta Kép sebaj, lesz ez jobb is.

panu
panu
 
 


Dokinál minden rendben volt. Egyelőre semmi jele, hogy szülök. Viszont már most 2800 gr-ra jósolta a picurt és van még 3 hét, úgyhogy nem lesz kicsi baba.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Hello!


Dorki,
Most tök jól kifogtátok tök jó időtök volt.

Panu,
Nem szép dolog cserbenhagyni a gyereket mikor ő fára akar mászni
ejnye- ejnye.
Hiszti nagyon megy Fanninak is elkezd sírni fogja a fejét és néha
még a földre is lecsapja magát.

Brigi,
Hát ez szép nagy méretű baba,
Elolvastam az email csak elfelejtetem válaszolni ez nagyon jól hangzik
És mi a döntés mikor jöttök a közelünkbe?
Mi is voltunk kint ott megnézni egy házat hát az nagyon gáz volt.


Andi,
Voltál dokinál mit mondot?


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Panu
jövőhét kedd ,szerda nekünk jó, megbeszélhetünk valamit. Vissza kell adnom az ágyat is.
Dorki
dorki
 
 


Bárkivel talizhatunk jövőhéten én ráérek !!! Esetleg egy Margit szigeti játszótér ? Bár a telkünkre is szabadon jöhet bárki , bármikor !!!
Bori, te mikor leszel szab.napos, gödi játszózásra ?

Képzeljétek, ma mentem le a kocsihoz és láttam, hogy le van húzva mindkét ablak. Na láttam, hogy nyitvahagytam a kocsit.Kép Ha a riasztóval zárom be, akkor az felhúzza az ablakokat is. A kocsit így sem egyszerű elvinni, de a gyerekülést simán kivehették volna. Vagy Niki játékait !!! Kép
Jó nagy marha vagyok ! Az is igaz, hogy ki voltam fáradva estére...., de ennyire nem kéne !

Mikor először mentünk Kehidára, éppen belemártottam Nikit a vízbe, mikor bemondták, hogy mindenki hagyja el a fürdő területét. (senki nem mozdult) Aztán 5 perc múlva bemondták, hogy elnézést kérnek csak téves riasztás volt.
Hát nem nagyon tudtam volna megmagyarázni a kölöknek, hogy ennyi volt a fürdés. 3 órás jegyet vettünk az első alkalommal, utána már csak 2 órásat. Elég volt ennyi, mert nikivel nem lehetett leülni egy kicsit sem pihenni. Csak annyit voltunk szárazon, amíg egyik medencéből mentünk a másikba.Kép De nagyon tetszett neki a víz, bár nagyon be van tojózva, ha vizes lesz az arca. Akarom majd vinni megint úszásra, de a merülést lehet, hogy elfelejthetjük.

Beszéltem két emberrel is, akik voltak Alsópáhokon is és mind a kettő azt mondta, hogy itt Kehidán jobb és több a fürdő rész, viszont a Ap-on jobban foglalkoznak a gyerekekkel.

Balcsin egyébként rengeteg szúnyog volt, hiába voltunk bekenve. Szegény Nikinek csak fején 6 csípés volt. A Festetics kastélyban a park része tényleg nagyon szép volt, de volt ott egy ideges park őr bácsi, aki mindenkivel kiabált, aki rálépett a fűre. Hát én ugyan nem szóltam rá a gyerekre, ha futkosni akart. Kép A hintómúzeumot néztük csak meg, ami azért volt jó, mert rengeteg lovas kép és szobor is ki volt állítva. az meg nálunk nagyon menő !!! Szóval Niki azt nézte én meg a hintókat. Nagyon tetszettek !!! Lehet majd apával vetetek egyet magamnak !!!Kép
Olyan érzésem volt, mint mikor még oszt.kirándulások alkalmával mentünk mindíg múzeumba !!
Mivel panzióba mentünk csak egy szobánk volt először. De az ooolyan kicsi volt, hogy csak na. Szóval másnak átköltöztünk egy apartmanba, ami abból állt, hogy 2 szoba volt egybe és volt hozzá egy picike konyha rész. Na itt már mindjárt jobban elfértünk a kölökkel és kaját is tudtam csinálni.
Na mennem kell.

Hétfőtől megint bele vágok a fogyiba !!! csak azért írom, hogy számon lehessen kérni rajtam.Kép Már csak 8 hete van apának hátra, addigra rendbe kell magamat szedni !!!!
Dorki
dorki
 
 


Dorki,
de jó,hogy itt vagytok!Gödön holnap bababörze lesz a művházban,csak ha mennétek.Állítólag elég jó!
Most ébredtem fel a gyerekaltatásból,megyek is visza.Nem is tudom,miért ülök ittKép

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Nagyon boldog névnapot kívánunk a Nikinek!!

Eszter és BoriKép

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori köszi szépen !
Tegnap voltunk anyukáméknál meg is köszöntötték Nikit ,aki az ajándékok mellé, kapott egy takonykórt is. Szóval ma is itt aludt velem és porszívóztam az orrát. De olyan rég volt beteg, hogy még a lázmérőt sem találtam meg tegnap, mert mindíg vittük magunkal mindenhova, aztán elkeveredett. Igaz, hogy nem is volt lázas, de azért mégiscsak kéne.
Ma meg megyünk anyósékhoz a buli másik felére.
Dorki
dorki
 
 


Eltelt egy év, és Te még mindig 20 kg-ot cipelsz 30 lépcsőfokon?
Lejárt a törvényben előírt határidő és Téged néhány lépcsőfok még mindig elválaszt a világtól?
Szeretnél egy olyan országban élni, ahol a választott vezetők betartják az általuk hozott törvényeket?
Ki szeretnéd fejezni szolidaritásodat a hátrányos helyzetűekkel és elesettekkel?
Ha igen, akkor várunk 2005. szeptember 20-án 16:00 órakor a Kossuth térre a Parlament elé, ahol ismét felemeljük szavunkat a
MAGYARORSZÁGI KÖZLEKEDÉS ÉS KÖZÉPÜLETEK AKADÁLYMENTESSÉGÉÉRT!
A demonstrációt a TAVASZ (Tegyünk A Világért! - Anyák Szövetsége) Egyesület szervezi, csatlakozott hozzá a Fehér Kereszt Gyermekvédő Alapítvány, a Habeas Corpus Munkacsoport, a Levegő Munkacsoport, a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége, a NaNE Egyesület, a Terézvárosi Zöld Kör, a Városi Biciklizés Barátai, a Védegylet és a Zöld Fiatalok. Az eseményt támogatja a Humanista Mozgalom.
Médiatámogatónk a Civil Rádió és a www.tusarok.org
tavasz
 
 


Sziasztok,
hű de régen jártam erre, sőt megint nem leszek egy darabig mert a jövő héten elutazunkKép

körkérdésKép
2éves szülinapra mit????

tényleg össze kéne szedni a dátumokat,
Dorka 11.02Kép

ki a legközelebbi szülinapos?

Nikinek utólag is boldog névnapot és jobbulást!!!

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Dorki,
Nikinek boldog névnapot utólag, és jobbulást,
Autó ablakait lehúzva hagyni meredek nem semmi,
Fogyi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!én is most azt mondtam hétfőn, kezdem,
Margitszigeti tali nagyon jó ötlet szervezzük meg jövő hétre és
akkor még Brigiék is el tudnak jönni.

Krisszie,
Hát tényleg rég jártál erre,
és hova utaztok?


Andi,
Mi volt a dokinál?

Brigi ,
És veletek mi van házzal kapcsolatba van valami?


Panu,
És ti merre vagytok?


Segítség,segítség,segítség!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fanni úgy űzi a hisztit, hogy visít toporzékol sőt
még néha le is csapja magát a földre.
Jelenleg azt teszem, hogy nem veszem észre
szerintetek, mit lehet vele csinálni?


Képzeljétek tegnap elmentünk meg ünnepelni a barátnőm
Szülinapját. Voltunk a Duna Pláza aljába lévő lovagi étterembe.
Utána pedig kimentünk a Hajó gyári szigetre Sláger teraszra
Koktéloztunk és táncoltunk húúúúúúúúúú nagyon jó volt.
Reggel fél tízig aludtam gyerekek anyunál voltak.
Hát félévente egyszer elbírnák egy ilyet viselni!!!!!!!!!

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Volt itt egy táblázat, ahol benne voltak a babák adatai. kb. fél éve csinálta valaki, de már nem emlékszem rá, hogy ki. Akkor körbe is küldte.
Zsuzsi
neked nincs meg ? Vagy Andinak ?
Szerintem Liza a következő szülinapos !
Niki egyébként 11.08. és Fanni is !
Nekem jó a jövőhét talira !
Bori
a Margit szigetre ti is el tudnátok jönni. Bár még arra sem válaszoltál, hogy Gödön akarsz-e talizni ????? Kép

Dorki
dorki
 
 


Bocs,Dorki,de a jövő hetem kórházas rohangászós leszKép
úgy néz ki mégis bevállalom ezt a sérv dolgot,
egyenlőre megcsináltatom az összes vizsgálatot,az sosem árt ,aztán még majd meglátom.
Nagyon nem akarok három napot különtölteni az Esztertől!!

Majd még jövök!

Kép
Bori
mbori
 
 


hello,
igen, Liza itt a rangidős Kép 1 hét múlva tölti a 2 évet Kép

jövő hetem full, illetve kedden jó vagyok, és délutánonként, van időm. legalábbis egyelőre így látom. 2 hét múlva pedig mi utazunk, de csak hosszú hétvégére.

Bori Kép

Zsuzsi, buli Kép de igazán irigy a fél 10-ig való alvásért vagyok Kép

Dorki, hajrá a fogyózásban!! ügyes légy!

Krisz, olyan játékokat vettem, amilyent szeret. imád az apróbb állatkákkal játszani, ebből kap újakat. megőrül a Nemoért, kap gumiNemot, fürdőbe. kinéztem még pár könyvet is. Nagyitól fapuzzle-t kap, a többit nem tudom.

nagyon fáradt vagyok, nem is írok töbet Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok,

Korfura megyünkKép

nah az én csajom is NémófanKép most is azt néziKép mindennap megnézi az elejét, amíg elkapják Némót.

néztem némós mesekönyvet, hááát nagyon gáz rajzok vannak benne, így az kiesett. Szóval valami széépséges meséskönyvet szeretnék, amiben nem idióta rajzok és béna mesék vannak, de nem találok ilyetKép

Panu,
akkor Lizának előre is BOLDOG SZÜLINAPOT!Kép
akkor pont nem leszünk itthon.

Bori,
neked drukk a műtéthezKép!!!

Krisz

Krisz
krisszie
 
 


Krisz, pl. A világ leggazdagabb verebe? a vakondos könyvek is újak és szépek, nekem tetszik a Pif könyv is, a Franklin könyvek, és a Pöttyös Panni-s könyvek is jók, bár ez utóbbi szövege talán még sok egy 2 évesnek, de hátha.

jó nyaralást Kép irigy vagyok, köszi a köszöntést Kép

panu
panu
 
 


sziasztok,
beszéltem Dorkival, egy csütörtöki Margitsziget tali? mit szóltok hozzá??

panu
panu
 
 


sziasztok,
beszéltem Dorkival, egy csütörtöki Margitsziget tali? mit szóltok hozzá??

panu
panu
 
 


elküldtem a táblázatot Mindenkinek, akinek tudtam a mélcímét Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Na megvan a táblázat felelős !!! Köszi
bár azért ennél bővebben írjál.

Zsuzsi
szerinted még ezt a táblázatot kellene továbbfejleszteni emil címmel és tel.számmal ?
Táncmulatság...Kép húúúúú de jó !!!!!!!!
Andi
mik a hírek ??
Bori
most akkor mész a kés alá ? Hát ez nem jó hír, muszáj megműteni ? Szegény teKép

Még erre a hétre olyan szép időt mondanak szerintem jó lenne talizni. Megnézni azt a csodajátszót !!! KépNekünk inkább a délután lenne jó.

Niki takonykórja gyorsan alábbhagyott, ma délután már nem is kellett porszívózni. Persze vennem kellett egy másik orrszívót is, mert vasárnap este eltörtem a régit. Még jó, hogy apósom meg tudta csiszolni úgy, hogy használható maradt.És beszereztem egy másik lázmérőt is meg fertőtlenítőt meg gézlapokat. Szóval felkészültem mindenre ! Kép

Kaptunk mi is névnapra kirakós könyvet (egy oldalon 9 db-os kirakó van) és van egy 12 db-os pacis is, de csak dobálja össze- vissza. Viszont a dupló nagyon bejött neki. Bár vanmásfajta építőkockája, azt magasan lesajnálta már régebben is. Ez viszont az isten ! Reggel azzal kezd, hogy odatelepszik és tornyokat épít és ráültet valamit a tetejére. És este is ezzel fejezi be. Persze anya titokban mindíg szétszedi, hogy lehessen örülni a sok kockának megint. Kép
Dorki
dorki
 
 


Kép
dorki
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan írok. Megvagyunk. Rohangálunk Piliscsév és Pest között. Próbáljuk elindítani a lakásügyet amíg én még mobilis vagyok, mivel apára sajnos nem számíthatunk. Meg mostmár hetente megyek dokihoz is CTG-re. Ma reggel össze is futottunk a kórháznál a Zsuzsival.

Ma bent aludtunk Pesten, reggelre a Marci tiszta láz volt. Még jó, hogy a tesóméknak itt maradt a lázcsill. kúpjuk, úgyhogy kapott abból egyet, mert muszáj volt magammal vinnem 8-ra a kórházba. Ott már semmi baja nem volt, rohangált össze-vissza. Itthon viszont 11 körül megint egyre bágyadtabb lett és kezd belázasodni (ráadásul lázmérőm sincs itt!), de most elaludt. Várok egy kicsit aztán megyünk Dunakeszire a dokihoz, mert nincs ez így rendben. Ráadáasul holnap még a Földhivatalba kellene mennünk. Úgyhogy bocsi ha ritkábban jövök, azért remélem egy tali még nekünk is belefér okt 1-ig.

Magunkról ennyit. Vissza még nem olvastam. Azt majd megpróbálom este.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


HELLO!

Dorki,
igen szerintem ehhez a táblázathoz kéne hozzá csatolni.

Brigi,
tökre örültem reggel mikor láttalak.
Marcival mi a helyzet?

Andi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Zsuzsi, Én is örültem, hogy összefutottunk. A Marci meg még fél órán keresztül hajtogatta: "néni?". Erre azt kellett mondani, hogy a Fanni anyukája volt és már elment. Mire ő: "Fa?" - gondolom ez akart a Fanni lenni.

Du-ra már megint 40 fokos láza votl. Doki azonnal benyomott neki egy kúpot meg kaptunk antibiotikumot most először, mert csúnya a torka. Már egy adagot be is adtam, mert ez a láz nagyon megijesztett. Azóta is folyamatosan lázas. Most fürdettem és kapott mégegy kúpot éjszakára. Remélem holnap rendbe jön. Szegénykém csak kóválygott egész du. Úgy sajnálom!

Megyek ledőlni, mert szerintem még éjszaka ébredünk egy párszor.

Brigi

Andira én is kíváncsi vagyok!!!

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Na senki nem jelentkezik csütörtökre ?

Panu
köszönjük mégegyszer az ágyat !!! A dvd-t nem viszi se a sz.gép se a lejátszó. Kép Valami gáz lehet vele.

Brigi
jobbulást Marcinak !!! Most akkor torokgyuszija van ? Apára miért nem lehet számítani ? Mikor tervezitek a költözést
?



Én most beszéltem apával és erősen úgy néz ki, hogy vissza fog menni, de csak jövőre.Kép Hát nem lettem túl boldog, persze ő sem. Vagy valami okosat ki kell találni addig !!!

Dorki
dorki
 
 


Dorki

Ha csütörtökön délután van tali akkor az nem jó nekem mert Ricsiért félháromra mennem kell.

Apa hire Kép.

Fogyit te elkezdted???

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Sziasztok,

Hát a heti talit mi is passzoljuk. Bár már jobban van a Marci, reggelre elmúlt a láza. A torka gondolom még piros, de arra nem panaszkodik.

Dorki, Apa nem túl jól időzítette a mh váltást. A régi helye sokkal lazább volt. Itt egyáltalán nem tud kijönni napközben, szabadságról nem is beszélve. Úgyhogy ameddig tudunk rohangálunk kettesben a Marcival.
Apa híre szomorú. Itthon biztos nem talál valamit?
Niki olyan nagylánynak tűnik a képen.

Bori, Veled mi van? Mikor fekszel be a kórházba?

Kriszti, Köszi a táblát.

Krisz, Irigy vagyok Korfu miatt. Meddig lesztek? Képeket majd kérünk!

Házügyben még semmi. Ha minden összejön 2 hónap alatt utalják a lóvét és akkor költözhetünk is, de még el sem indítottuk, még a papírok összeszedésénél tartunk. Jövő héten ügyvéd. És akkor utána megyünk a bankba. Remélem Barnabás azt még megvárja!

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


sziasztok,
Dorki, én sem mondtam, hogy olyan nagylány Niki ezen a képen Kép apa Kép
ezek szerint Dorkiékkal négyesben talizunk Kép bevallom, nekünk a délelőtt nem jó, mert én délig dolgozok, aztán Liza alszik, és így csak a kora du. a jó időpont. Dorkival megdumáltuk, hogy ha csak mi leszünk, akkor lóra kapunk és megyünk a Budakeszi Vadasparkba. így sem zaklat fel senkit?? Kép Kép

Kriszti, nem írtál azóta sem Kép szomorú vagyok Kép mi van nagylány-copfos Esztereddel??

Bori, hogyan állsz a vizsgálatokkal? mit döntöttél: lesz műtét??

Brigi, házügy nem egyszerű, a banki része sem. Lizaapu nagyon aprólékos tud lenni az ilyen dolgokban, de még nála is hiányzott egy papír Kép, amikor a kérvényt beadtuk Kép

Andi, hol vagytok?? mi van veletek??

Zsuzsi, mi van Fancsival? mit csinál mostanában?

Liza ma végre aludt délután, és most pihenten kint játszik a kertben, jól érzi magát Kép kapott új kispárnahuzatot apa keresztanyjától (tőle van a régi is), végre tiszta és normláis kinézetű párnahuzatot látok Kép Kép, mert a régit már nem lehetett fehérré varázsolni Kép

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Brigi! MArcinak jobbulást, neked meg kitartást! Én nem bírnám ezt a stresszt így a végén!! Remélem minden összejön időben!

Dorki! Nikinek utólag boldog névnapot kívánunk!

Pénteken voltunk dokinál, minden oké, holnap leszek 8 hetes. Kép Ma voltam laborban, EKG-n, mindjárt mennem kell a leletekért, csak el ne felejtsem.
Bocsi, hogy ennyire ellustultam, de szó szerint az vagyok. Általában mindig alszom Bogával napközben, ha van rá mód, a lakás meg persze szalad... A gyomrom is szinte mindennap fáj. De nem akarok panaszkodni, ez van, nálam ez a terhesség velejárója.

Akkor a holnapi tali már nem aktuális? Pedig a délután nekünk valszeg jó lenne, valahol... Kép

Dorki! Niki már meggyógyult teljesen? Apa miért nem dolgozhat itthon, hogy veletek legyen mindig?

Zsuzsi! Klassz lehetett bulizni!!! Irigykedek "egy kicsit"!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Andi, csatlakozz!! de jó!
hova menjünk?? Margitsziget? Vadaspark?

panu
panu
 
 


Szóval most már bizti,hogy a holnap nem jó nekünk
így KépKépKépKépKépKépKép

Jövöhétre szervezünk egyik délelötre Margitszigetett légyszi légyszi légyszi

Zsuzsi
szuszoka
 
 


hahó,
Andi, jöttök?
Dorki, akkor holnap délelőtt felhívlak, addig biztosan fog Andi is jelentkezni Kép

gyerekem ma hirtelen ravaszba váltott az esti alvás előtt. mert pizsibe öltözve közölte, hogy virsli és követelte, hogy menjünk a hűtőhöz Kép (én meg úgy meglepődtem és annyira kellett nevetnem rajta, hogy ráhagytam), ott lebeszéltem a virsliről, akkor "bogyót" kért (olajbogyó), de nem ette, aztán joghurtot. evett is másfél dobozzal (fél6kor evett, fél9kor rá is fért valami újabb kaja), majd ismét virslit követelt és már a mélyhűtőre mutogatott, ha egyszer már a normál hűtőbe nem tett a bénamama. véget vetettem az egésznek Kép ekkor már egy kis ropival is megelégedett volna, de már szigorú lettem Kép Kép

aztán pedig vigyorogtam az egészen, mert eddig mindig békésen tűrte az általunk kitalált és koreografált esti lefekvésesdit Kép

panu
panu
 
 


hopp, Zsuzsi, jövő héten én nem leszek Kép sajnálom, hogy most nem jó, de 2 hét múlva már oké, csak kérdés, hogy marad-e addig a jó idő.

panu
panu
 
 


Na Andi végre !!! Ez jó hír ! Jelentezz és akkor menjünk a vadasparkba. Az úgyis közel van nektek is !!

Zsuzsi
jövőhétre akkor majd valamit megbeszélünk. Bár most hétvégétől állítólag eső lesz. Állatkerti játszó is jó nekem !

Panu
akkor holnap de. beszéljük meg a részleteket.

Dorki
dorki
 
 


Bocsi-bocsi-bocsi!!!!

Apa jogosan mondta, hogy tegyem az Elevitet a Cavinton mellé!!!
Szóval nem tom említettem-e már,de beindult a Boga-szoba projekt, és mára ígérte a festő, hogy jön glettelni a falat, én meg persze elfelejtettem... Kép szóval itt volt 1/2 2 -ig, akkor meg már a lány hulla fáradt volt, úgyhogy aludtunk 1/2 4-ig. Kép MAjd legközelebb... , de inkább nem igérek semmit. De legalább a Boga-szoba projekt halad. Szombaton tapétázás. Kép

Amúgy milyen volt a Vadaspark? Jól éreztétek magatokat?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
volt egy kis para a héten,ezért nem jöttem sűrűn.
Hát képzeljétek el,találtam egy csomót a mellembenKép
Eleinte nem nagyon tojtam be miatta,gondoltam,h.biztosan egy kis tejcsatorna-elzáródás.Azért elmentem dokihoz,aki közölte,hogy ez bizony nem az,irány a mammográfia.Amikor mondtam,hogy még szoptatok,az asszisztensnő majdnem lehányt,mintha vmi gusztustalan dolgot művelnék,aztán mondták nagy egyetértésben a dokival,hogy hát addig nem csinálják meg a szűrést,válasszam el a gyereket(!!!!),UTÁNA(!!!)menjek vissza.
Nem kaptam levegőt.
1.Nem akarom elválasztani a gyerekemet.
2."Utána" menjek vissza,amikor már esetleg késő lesz?!
Szóval ennyit a váci kórházról.Nem gyengén befordultam a hozzáállástól.Mikor hazaértem,rögtön felhívtam egy szoptatási tanácsadónőt,neki kb.ugyanaz volt a reakciója,mint nekem.
Nagyon rendes volt,nyugtatott,h.ne szarjak be(persze nem ezekkel a szavakkalKép )és mondta,hogy menjek az István kórházba,ott csinálnak szopi mellett is mell UH-t és eszembe ne jusson elválasztani a gyerekem.
Lényeg a lényeg két napig jártunk be családostul,(legalább együtt voltunk egy kicsit)
de nincs semmi bajom és most olyan jó megint.
Nagyon be voltam ám rezelve,amíg nem tudtam semmi biztosat,ezen a rohadék interneten is megtaláltam az összes olyan fórumot,amit már a végén majdnem bőgve olvastam.
Tudjátok,ilyenkor az ember már azt is bebeszéli,ami nincs.Féltem,hogy nem élem meg a gyerekem ballagását,meg ilyen és ehhez hasonló gondolataim jöttekKép,utólag már én is röhögök magamon!!
Mondtam is a Janinak,hogy nem szabadul meg egykönnyen tőlemKép,ő meg kedvesen lehülyézettKép

A sérvem így függőben maradt,de egy ideig most nem kívánok kórházat látni belülről!

Andi!
Hogy érzed magad?Most van az állva-elalszom-időszak,ugye?

Dorki!
Niki tényleg úgy néz ki a farmeros képen,mint valami modell!Nagyon jól áll neki ez a cucc!!
Ez a Duplo nagyon horror árban van?Én is vennék Esztinek a szülinapjára.

Brigi!
Remélem Marci jobban van már!Tegnap Esztinek is volt egy erősebb hőemelkedése,de semmi más jel nincs,szerencsére.Nem lehet,hogy a hátsó fogak kijövetele okozza??

Bori

Kép
Bori
mbori
 
 


Bori,

hát nem csodálom,hogy úgy kivoltál olvasni is borzasztó ilyet .
A lényeg ,hogy minden rendbeKépKépKép.



Igazából én azon parázok mindig,hogy én bizti nem vesszem észre ,hogy ha csomó van a mellembe csak mikor már késő.

Zsuzsi
szuszoka
 
 


Bori
a váci kórházról nagyon sok rossz hír terjeng !! Az a jó, hogy az ember azt hallja úton-útfélen, hogy tessék elmenni szűrésre, meg hogy ez milyen fontos. Aztán az ember elmegy és mindíg valami ilyen hozzáállású emberrel találkozik. Kép Ezért tényleg nem jó a net, mert az ember től sok infórmációhoz jut és már azt is bebeszéli magának, ami nincs. Én is így voltam vele, míg terhes nem lettem. Apa le is tiltott róla. De örülök, hogy nincs semmi bajod !Kép
A duplo 5ezer körül van, de sok fajta van belőle. Nekünk a kockákon kívül van benne vonat, csúszda,állatok meg baba. De láttam már más fajtákat is.
Nikinek a képen a fölsője egy kis vászoning, amit hirtelen felindulásból vettem, asszem 600 Ft-ért. De annyira csini, kis hímzés van az elején. csak sajna már kicsi rá Kép

Az én gyerekem ma több mint 2 órát aludt. Szokott néha, kb. 2x egy évben. De ezzel a hosszú alvásával szabotálta a vadasparki programot, mert már késő lett volna odamenni. Sajáltuk is, mert Panu pucolt csomó almát az állatoknak, erre nekünk kellett megenni. Kép
De azért elmentünk egy gyerekruha nagykerbe vásárolni, ami meg bezárt mire odaértünk, úgyhogy a Savoya parkban kötöttünk ki. Végül is ez is park! Tehát félig sikerült a tervünk ! Kép
Mozgólépcsőztünk, (ezt mind a két csaj imádja) halakat, pókokat,kopasz malacokat néztünk (legalábbis Nikinek ez tetszett az állatkereskedésben Kép )és futkostunk a kölkök után. Megvártuk, hogy kifáradjanak és akkor hazajöttünk. Panuékat hazavittem és mikor itthon Niki kiszállt a kocsiból körülnézett és közölte: Lizi nincs itt, eltünt, akutyafáját !!!!!
Zsuzsi
a fogyót elméletileg elkezdtem gyakorlatiag meg nem. Nincs meg sajna bennem a megfelelő lelkesedés,pedig nincs mit halogatnom, már csak 7 hét van hátra apáig.

Dorki
dorki
 
 


sziasztok,
Bori, örülök, hogy nem találtak semmit. a kórház no comment.

Zsuzsi, írjál magatokról!

Andi, ügyesek vagytok Kép és Boga is segített? Kép

a tegnap délutáni programunkról kimerítő beszámolót kaptatok. még annyit tennék hozzá, hogy az alma nem fogyott el mind, a maradékot lehet, hogy valami sütibe teszem (illetve az anyu teszi abba, mert ma jön hozzánk és sütés-főzésre készül, meg vasalásra, azt hiszem nem okozok neki csalódást Kép Kép) és most már biztos, hogy Nikiből színésznő lesz, olyan tutin leutánozta Liza földönfetrengős hisztijét, hogy csuda Kép de ez komoly: ő nem hisztizett, csak utánozta a mozdulatokat, teljes volt a siker, jól szórakoztunk Kép Kép

panu
panu
 
 


Éjjel többször felébredt Niki, aztán persze mellettem kötött ki. De itt sem aludt jól. 8-kor keltünk, mai már eleve jó későn van. Enni nem akart még tápszert sem és láttam rajta, hogy le van lassulva. Lázasnak nem lázas, az orra sem folyik. Még 10 előtt elaludt a kezemben és azóta alszik a babakocsiban. Fogalmam sincs mi baja lehet, mert ilyet nem szokott csinálni.

Na most kelt fel, itt ül az ölemben és reklamál, hogy ajándékot akar.
Dorki
dorki
 
 


Dorki, A Marci kedd óta detto. Teljesen le van lassulva. Most már 2 napja 8-kor lefekszik és reggel 8-ig alszik. Ma fél8-kor kelt és fél 9-kor visszamászott az ágyába lustizni. Azután muszáj volt már lemennem vásárolni mert kaja egy szál se itthon. Végig ült a babakocsiban. Nemrég értünk haza, kb 5 percet szaladgált kint aztán be akart jönni, lefeküdt az ágyába és 5 perc alatt el is aludt. Nem tudom mit kapott el, de látom rajta, hogy nem önmaga szegénykém. A nagy szemei kb fele akkorák és most már tök be vagyok tojva mi van vele.
"akutyafáját" duma nagyon jó! A Marci is nagyon belendült a beszéddel, bár még csak a szavaknál tartunk. És a betűmániája sem hagyott alább. Mindenhol a betűket olvassa és már tök sokat felismer.

Andi, Örülök, hogy veletek is minden rendben. Irigyellek, mert tök szép 9 hónap vár rátok. Pihenj sokat! Persze tudom mennyit lehet ezek mellett a picurok mellett. Nekem most már pont az a bajom, hogy még éjjel sem tudok aludni.

Bori, Ez szörnyű. És ilyenkor ahelyett, hogy nyugtatnák az embert... Felháborító. Esztered jobban van? A Duplot én is csak ajánlani tudom. Nekünk van egy kosárnyi a Marci unokatesójától és mostanában állandóan azzal játszik. Úgyhogy én már a névnapjára is azt kértem neki a családtól. És képzeljétek hiányzott egy darab (pont a markoló markolórésze!) a dobozból. Viszont szerencsére szó nélkül visszavették, csak nem volt több belőle és most várni kell rá.

Panu, ti mikor költöztök?

Ági, Kriszti merre vagytok?

Ma itt alszik a tesóm, mert apa csapatépítő tréningen van a hétvégén. Mégegy remek időzítés, persze ő nem tehet róla. Persze pont most tartunk már a kiírt időpont -2 hétnél, amikor ugye már bármi lehet! Szerintem nem szülök még, de ha mégis, vicces lenne kettesben a Marcival 5 perces fájásokkal a 10-es úton bevezetni Pestre. Dunakesziről bent voltunk kb 10 perc alatt és az anyósülésen ülve is azt hittem soha nem érünk oda.

Brigi

Kép

Kép

Kép
b_brigi
 
 


Sziasztok Csajok,
olvasó üzemmódra állítottam magam amióta hazaértünk. Ja, és teljesen rákattantunk Apával 2 játékra, így ha gép kapcsolva van, akkor nyomatjuk: Játék a betűkkel és a Honfoglaló. Ismeritek?
Erdély - a szokásos, nagyon jól éreztük magunkat. Szerencsére most jó volt az idő végi. Napsütés, szellőcske, hegyek, erdők. Gombásztunk nagyon sokat, kirándultunk az erdőkben, hegyekben, kaszálón. A birtokunkon szalonnát sütöttünk. Itt teljes csend uralkodott, csak a tehenek nyakában lógó kolompot hallottuk meg kutyákat, a patakzúgást... Húú elmondani nem tudom, mennyire csodálatos kinn Kép.
Rengeteg állat a szomszédokban, Eszter legalább lát ilyet életben is.
Volt egy hapim, aki Pesten a belvárosban lakik és 28 évesen soha nem látott tehenet, meg disznót. Amikor lejött, elvittem olyanokhoz falunk, akinek van és megmutattam neki :DDD

Teszek fel 1-2 képet is.
A múlt hetet sajnos még nem sikerült visszaolvasni, de igyexem Kép.

Táblázat:
jó 5let Dorkitól, hgy mélcímet beírjuk. Meg mit is írtál még, Dorki?

Eszter nagyon ügyesen halad a pelenkanélküléség felé. Azért éjszakára még kap, de mindig száraz. Az útra is pelust adtunk, de mindig szólt, ha pisilni kellett, a cél előtt fél órával a Bucsin-tetőn meg otthagytunk egy "nyomot" is Kép. A kasi miatt is szólt. Nagyon jó, hogy így haladunk a dologgal, igazán büszke vagyok a Lányomra Kép.

Nagyon sokat beszél is már, összefüggő mondatot mond, visszaidézi a dalokat - persze nem pontosan, de a tartalmukat ismerve mondja velem a szöveget.

Brigi,
akkor lasan a célegyenesben vagytok, az alvás meg... ismerős, de az ember az életében kibírja ezt a pár nehéz hetet Kép. Igazad van, én is csodálatosnak tartom ezt a 9 hónapot. Soha olyan jól nem éreztem magam, mint várandósan.
Apa hol dolgozik? Mienk is szokott járni ilyen tréningekre, amik miről szólnak esténként.... hmmmm Kép

Azt mondták, kedden napkitörés volt, most ért ide a hatása. Ne röhögjetek ki, de lehet, h ezt érzik a Manók. Eszter is kelekuttyos volt a napokban, tegnap is 8-kor már majd' leragadtak a szemei.

Bori,
ez elég gáz amit írtál...
Szoptatás: elhatároztam, hoyg mindenki előtt titkolni fogom, mert totál hülyének néznek Kép.
Akkor mi volt a melledben?

panu,
hiszti, háááát nálunk is műxik olyakor. Nem is tudom, röhögjek-e, vagy sírjak ilyenkor...
Mikor költöztök?

Andi,
gratulálok Nektek! Mikorra vagy kiírva? Be kell írni a táblázatban majd Kép. Én is teszteltem szerdán, de sajnos egy csík lett Kép. Mondjuk ennyire szopi mellett...

Befejezem és teszek képet is.

Puszi Nektek!

Kriszti

ps,
még jó, hoyg előre megírtam a hsz-t, mert kidobott az egész babanet Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


íme pár kép:

Kép

Kép

"mutasd anyának a pocakodat Kép!"
Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


még pár fotó:

Ezt az utat (bucsini út) most csinálták meg, 15-20 cm-es kátyúk voltak itt, 30-cal lehetett megtenni. A hegytető több, mint 1200 m magasan van, lehet látni, mennyi aszfaltot húztak rá.
Kép



Itt már kész van, a szélét a padka miatt ilyen fehér kővel töltötték fel. Gyönyörű. Az M5 nincs ilyen minőségű...
Kép




ez pedig a Maros Gyergyóújfalunál Kép. Ez volt kiöntve a nyár elején.
Kis alamuszi Kép.

Kép

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


még annyit - aztán eldugulok -, hogy az utak minősége messze felülmúlja a magyarországi utakat. Hargita megyében autóztunk többet, itt azért vannak kicsit "hangosabb" utak, de alapjában véve szuperek!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


szépek vagytok, sehol senki!
ej ej ej!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: