Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!

Én is hordozóra gondoltam, olyan babakocsit szeretnék , amihez van hordozó is. Csak, arra gondoltam, hogy márciusban, milyen ruhában, jövünk haza, bundazsák? Az belefér a hordozóba? Vagy meleg ruha +pléd a hordozóba?
Bocs, hogy ilyeneket kérdezem, de a fiam 9.5, a lányom 7 éves, nem ma volt, amikor Õket hoztuk haza.

A Brandon katalógusban mégis benne vannak az árak, csak én most vettem észre, mert az utólsó pár oldalon van. Így meg tudtam nézni a babkocsik árát.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Ritaa: hát márciusi gyerekem nincs, de nekünk van kezes-lábas overálunk kisméretben, amit tuti be tudok kötni, de szerintem alapvetően plüss rugi, body, kissapi és vastag takaró lesz. De ez még sok mindentől függ Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Igazad van, Cory!
A fiam, márc. 5-én született, és sett a hó.
Na, meg ugye ki tudja, valójában mikor születnek meg tényleg a babókKép

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 

 
 

Ritaa: ja, és babakocsi ügyben meg ne csak a brendont nézd, mert az iszonyú drága. Mi anno a nagy babakocsinkat a Megatoysban néztük ki. Ott 65 lett volna, és végül a Mária Nagykerben vettük meg 55-ért.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Cory! Ónodi Eszter terhesKép hiányoltad a sztárokatKép

Elég visszataszító, hogy a Schoberték a Storynak "szültek", de hát az üzlet az üzlet....

Én is regisztráltam pamperséknál.Láttátok a "hűha ne mozogj" részt?Aranyos.

Becsi
15+6
becsi
Iklad
 
 


Rita: Igaza van Corynak! A mi babakocsink a Brendonban 68.000,- , mi Vácon egy bababoltban 42.000,-ért vettük! Õk közvetlenül Németországból hozzák. Szóval jól utána kell nézni, mert sokat lehet spórolni.
Arra is figyelni kell, hogy nem minden babakocsihoz adott hordozó a legbiztonságosabb. Érdemes törésteszteket nézni! Persze ne legyen soha rá szükség!!!!!!!
Én úgy tudom, hogy a Römer és a Maxi-cosy a legjobb, de javítsatok ki, ha tévedek!

Tündi (19+0)!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Rita: Igaza van Corynak! A mi babakocsink a Brendonban 68.000,- , mi Vácon egy bababoltban 42.000,-ért vettük! Õk közvetlenül Németországból hozzák. Szóval jól utána kell nézni, mert sokat lehet spórolni.
Arra is figyelni kell, hogy nem minden babakocsihoz adott hordozó a legbiztonságosabb. Érdemes törésteszteket nézni! Persze ne legyen soha rá szükség!!!!!!!
Én úgy tudom, hogy a Römer és a Maxi-cosy a legjobb, de javítsatok ki, ha tévedek!

Tündi (19+0)!!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Üdv a legújabb pocakosodónak!

Orsi,
Örülök, hogy újra hallunk rólad!

Nicika,
Nagyon klassz az albumod! Képzeld csak el, hogy fog tetszeni a babádnak néhány év múlva!

Sikerült bemagyaráznom magamat a dokimhoz egy héttel hamarabbra!!!
Szerinte semmi okom az aggodalmaskodásra, de mondtam neki, hogy azért ijedtem be újra, mert megtudtam jónéhány nem éppen jó hírt családom idősebb nőtagjainak gyerekvárásáról.
Szerencsére nagyon rendes volt és azt mondta, menjek nyugodtan, megkukkantjuk a manótKép Kép Kép
Így már csak kedd délutánig kell amgammal valamit kezdeni.

Holnap megyek az ország másik végébe, az ottani telepünkre, ez legalább egész napos elfoglaltság.
Ma meg dolgozgatok még egy picikét.

Ja, jövő évi szabadság! Én úgy tudom, hogy kötelesek kiadni az egész évre jutó szabit az év elején is.
De holnap pont arra a telephelyre megyek, ahol a hozzáértő koleganőm is van, majd utánakérdezek.

Puszi mindenkinek, ma még benézek, csak "főnökös" napom vanKép

Medike 9+5

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Sziasztok Pocaklakósok!!!!!

Jelentem megjöttem! Tegnap mikor végre sorra kerültünk az UH-n és meglett a baba szívhang én olyan bőgésbe kezdtem, hogy aztán a doktornéni 15 percen keresztül nézte nekem a babát, hogy megnyugtasson minden rendben van!!! 53 mm-esek vagyunk! Azt a boxot, amit rendezett ez a gyerek!!! Meg rugdosott. Apukájával teljesen el voltunk érzékenyülve. Nagy kő esett le a szívemről...
Medike! Szerintem jól tetted, hogy előrébb hoztad, ha ez kell a nyugalomhoz, igenis érdemes elmenni(a józan ész keretein belül nyilván, de én utoljára 5 hete láttam babót).

Hűűű az Ónodi Eszter kitől terhes? A Story szerintem kaszálni fog ezzel a mai kiadással, mert tutti még olyan is megveszi, aki amúgy nem... Kép

MI az az egyszeri anyasági támogatás????

Ironram!!! Üdv közöttünk!!! Jó érzés, hogy már utánam is vannak pocakosok!!! Már nem én vagyok a legfrissebb babás... Kép

Orsi! Örülök, hogy jelentkeztél! Jól bírod a terhességet? Róka és társai?

Én ma mondom meg itt bent a munkahelyemen. Már nagyon szeretnék túl lenni rajta, mégha örülnek is majd a hírnek. Kép

Szépséges napsütéses indián nyári napot kívánok mindenkinek!!!

Puszi:

Bartika
11+3

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ma tudjátok mit kaptam borítékban? Tampon mintát! Hát mostanában még nem lesz rá szükségem! Kép

KépKép
nicika
 
 


Bartika! Az anyasági támogatásra az jogosult, aki legalább négy pecséttel rendelkezik a kiskönyvében, tehát legalább négyszer megjelent a terhesgondozáson. A baba születését követően kell igényelni!

KépKép
nicika
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Először is Bartika!Kép
Érezni a leveledből, hogy most szárnyalsz a boldogságtól! Garulálok az egészséges babádhoz!
Jól esik, hogy nem felejtettetek el!
Nekem azóta sincsenek túl vészes tüneteim. Ma vagyok 10 hetes, de csak párszor émelyegtem egy kicsit, hányás szóba se került szerencsére!Kép
Képzeljétek, nekem kényszerből meg kellett mondanom két főnökömnek a babát, mivel a cég azt szerette volna, hogy távmunkás legyek. Ez még elég új dolog Mo-on, és kicsit megijedtem, hogy ez hátrányosan befolyásolá a gyedet, gyest. Úgyhogy meg kellett mondanom miért nem akarok belemenni! Ez van, hiába nyugtattak, hogy ez nem számít semmit, nem szeretném ha a 2005-ös évem bármilyen formában"meg lenne piszkálva"!
Nektek is szép napot, sajna én csak az irodából tudom élvezni a napsütést!
Orsi 10+0
orsi1976
 
 


Medike! Ha megnéznéd, megkérdeznéd, hogy tényleg kötelesek e kiadni év elején a jövő évi szabadságot, akkor azt megköszönném, mert Lylyhez hasonlóan én is év végéig szeretnék dolgozni, és a jövő év elejétől szabadságra menni, igaz vagy 10 napot viszek át az ideiből is, de utána is ameddig csak lehet szabadságon szeretnék lenni, pénz miatt, mert addig a teljes fizetést kapnám.


Cory! A hazahozatalt illetően teljesen igazad van, hogy biztonságosan, biztosan csak hordozóban lehet hazahozni, de ez nekem valahogy eddig nem jött le (szőkenő effektus, barna hajjal), mi eddig mózeskosárban gondolkodtunk. De akkor overál is kell, nem jó a bundazsák. Hogy ti milyen okosak vagytok!!

Nikica én is regisztráltam a Pampers oldalon. Köszönöm. Jók a képeid nagyon!!

Eszter üdv. itt közöttünk!

Mindenkinek jó pocakosodást kívánok!

Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Bartika!

Örülök, hogy minden rendben van a babával, nagyon megható, hogy ennyire örültetek. Ha elmondtad a munkahelyen, akkor írd meg, hogy hogyan reagálták le a dolgot!

Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!
Bartika, Medike, nagy öröm, hogy minden oké nálatok is! Kép

Szia Paga,
rég jártál itt. Képzeld, 1 nappal idősebbnek mérték a babát, így most egyszerre nőnek a kicsikéink.Kép Szóval ma én is 15+2 vagyok (bár a doki szerint ennél is nagyobb a babó).
Mikor mész AFP-re? Engem 23-ára hívtak be, okt. 17-én lesz a genetikai uh az eredmény után.

Puszi mindenkinek, legyetek boldogok!

Lyly
15+2

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Paga: ez is bundazsákfüggő. A mi bundazsákunk pl olyan, hogy a két láb között van rajta egy vágás, hogy 5 pontos övvel is be lehessen kötni a babát Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


És mi van a jó öreg pólyával?Kép
Manapság senki nem használja? Régen abban vitték haza a babákat és még utána is abban voltak. Bár a bébi mozgását eléggé akadályozza, gondolom ezért ment ki a divatból!
orsi1976
 
 


Hát én próbáltam anno pólyában szoptatni, nem jöttem rá, hogy bírták magukhoz ölelni a babát benne........biztos lehet.
Nekünk a kispárna, rajta textil pelus vált be.
becsi
Iklad
 
 


Szerintem a pólya nagyon hasznos, amíg pici a baba, a gerince miatt, szoptatáskor is, meg a kórházból hazahozni. De ha én nem kapnék kölcsibe, azért nem szánnék rá, elég drága szerintem.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Ez igaz a gerinc miatt, de én pl. soha nem fektettem hanyat, csak hason vagy oldalt és ez pólyában nem tudtam megtenni.
egyébként van egy fölös pólya betétem, szívesen odaadom ha valakinek kell.
becsi
Iklad
 
 


Én is olyan olyan bundazsákot néztem amin van a lába között rés az övnek, sőt amit én néztem, azt át lehet alakítani sima kabáttá is, csak le kell patentolni! Mondjuk 7000Ft, de nagyon jó!

KépKép
nicika
 
 


Nekem huzatom van már elég rég óta(kb. 10-12 éve), még az anyu vette a leendő kisunokájának.
Gyönyörű csipkecsoda, van hasonló hátulgombolós kising, meg sapi is hozzá. Azon vigyorogtunk a férjemmel, ha kisfiúnk lesz, rá nem adom a csipkecsoda cuccost, mert még nemi identitás-zavara leszKép Kép
Úgyhogy lányunk kell hogy legyen, nehogy anyukám megsértődjön, hogy nem használjuk fel a régóta takargatott holmit!!!
orsi1976
 
 


Nekünk nem volt pólyánk, most sem lesz. Kórházból hazahozásnál meg én nem kockáztatok. Beül szépen az ülésbe és kész. Ott szóba sem jöhet a pólya. Szoptatásnál nekem csak egy kispárna kellett, más nem.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mai tábla!
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
nicika
 
 


Én tuti, autós ülésben viszem haza a babót a kórházból! Azt a fél órát kibírja a gerince, fő a biztonság!

Nicika
A magzatmozgásra beírhatod a 16+2-t, mert az már konkrét volt! Kép
A honlapodról hova került az a link, ahol az "igényelhető" termékminták voltak? Nme találom sehol...

Köszi: Titati 20+0 Kép Kép
titati
 
 


Paga,
Mindenképpen utánakérdezek, mert nekem is nagyon fontos, hogy minél kevesebbet kelljen táppénzen lennem. Ez az átka a gépkocsihasználatként kifizetett fizunakKép
Na, de idén áprilisban nem gondoltam igazán arra, hogy a következő fizetésemeléssel már nem sokat kell foglalkoznomKép
Bartika,
Örülök, hogy minden rendben van veletek!
Bárcsak már én is ott tartanék.
Az anyám szerint üldözési mániám van, de ez már csak így sikerült.

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Szia Lyly! Jöttem én azért néha és figyelemmel is kisérlek, hiszen "egyidősek" vagyunk. Csodálkoztam is pár napja, hogy a terhesség korához azt írtad, amit én, pedig van 1 nap eltérés, de ezt most már értem. Én 20-án (kedden)megyek a nőgyogyimhoz, de azt mondta, hogy úgy készüljek, hogy még azon a héten meglesz az AFP is, meg minden egyéb laborvizsgálat, mert eddig nekem még semmi nem volt, azt mondta a doki, hogy ráér majd most egyben minden. AZ UH-t is ekkor mondja meg, hogy mikor lesz, bár ő is minden alkalommal megnéz ultrahanggal is. De ezt most erre specializálódott szakember nézi. Gondolkodom még pár héten belül a 4D-s UH-n is, mert ezt egy kontrolnak szánnám fejlődési rendellenességek kiszűrésére, mivel az amniocentézist még nem döntöttem el. Nagyon félek a vetélési kockázatától! Remélem az egyéb vizsgálatok megnyugtatóak lesznek. Ha mégis kétely merülne fel, akkor marad az amnio. SZóval hosszúra sikerültem, de kb. így állok vizsgálatokkal. Már voltam belgyógyásznál (háziorvos), elküldött EKG-ra, azon is túl vagyok, és ma este gondoltam, hogy visszaviszem az EKG eredményt a háziorvosnak, aki ez után bebélyegez a kiskönyvembe. A fogorvos is hátravan még, bár idén már voltam, ennek ellenére azt mondta a védőnő, hogy menjek el. Majd meglátom, tudom, hogy hasznos, és az én érdekemben történik, de nehezen szánom rá magam. Van fogorvos ismerősünk, akit már megkérdeztünk, és bélyegez a kiskönyvembe, de várok még, hátha rászánom magam és tényleg elmegyek fogorvoshoz. Október 25-én megyek újból védőnőhöz, így aztán még van időm eldönteni, hiszen Õ kérte. Egyébként teljesen jól vagyok szerencsére! Remélem te is, és mindenki más is jól vagy legalább is jobban van már!

Jó pocakosodást mindenkinek!

Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Medike! Nagyon aranyos vagy, ha megérdeklődöd ezt a szabadság dolgot! Igazából a munkahelyen is nagyon rendesek a munkaügyesek, csak nagyon ritkán találkozom velük, mert ők a központban vannak, én meg egy építkezésen dolgozom. Ha az AFp eredményén, a genetikai UH-n, 4D-s UH-n túl vagyok, akkor én is megérdeklődöm, de addig babonából nem tenném. Köszi előre is!!

Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Ja bocs, nem csak akkor vagy aranyos, hanem amúgy is, de nagyon kedves dolog, ha ezt önzetlenül még velem is, és a többiekkel is megosztod.


Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Paga,
reménykedem benne, hogy nem lesz semmi baj az AFP-vel és a kicsivel sem, én is szeretnék menni 4D-re az általad említett okokból. Még ellenanyag-szűrésre is mennem kell megint, mert nálam aztán találtak rendesen ellenanyagot. Most néznek meg szifiliszre is, nem röhejes, mikor mindjárt 4 hónaposak leszünk? Kép
Szerencsére mi is jól vagyunk, ma is telettem magam, csirkegulyás, erdélyi rakott káposzta, Gundel-palacsinta, most meg szuszogok, mint egy kovácsfújtató. Ráadásul most jöttem egy osztrák workshopról, ahol már alig bírtam állni a lábamon (hamarabb le is léptem).
Az EKG-m jó lett, de aztán szépen elkezdett extrasystolézni a szívem - biztos olvastad a korábbi írásomban), de szerencsére ez is múlóban van. A fogdokin túlestem - egyelőre - az egyik szemfogamon volt egy aprócska lyuk, azt be is tömte gyorsan a dokinéni. Nem érdemes elhanyagolni, inkább most egy kis kellemetlenség, mint később nagyonn gyulladásos góc.
Jó neked, hogy minidg nézik uh-on, nekem aug. 30-án volt utoljára (a 12 hetes, amikor már 13 hetesek voltunk), azóta semmi.
Szerinted mikor fogjuk megérezni a kicsi mozgását?
Te biztosan hamarabb, mert már 2. baba!Kép Már annyira várom a kis mocorgását!

Lyly
15+2

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok Kép
Annyit írtatok, hogy csak na Kép

Nicika Kép
NAgyon klassz a tábla Kép Olyan jó látni ennyi kismama pocakot Kép
A jövő héten nekem is lesz friss uh képem és pocakosat is csinálok.

Titati Kép
Tegnap olvastam, hogy nem adtak ki infót az AFP eredményedről Kép De ne aggódj, mindjárt itt a hétfő és akkor már nyugodt lehetsz Kép

Eszter Kép
Örülök, hogy te is itt vagy Kép
Már hiányoltam, hogy senki nem jön ide a "csapatból" Kép

Lányok Kép
Hétfőn voltam dokinál, mindent rendben talált. A jövő héten kell mennem a 12 hetes uh-ra, utána meg újra a dokihoz, hogy a továbbiakat megbeszéljük Kép Ma reggel megkaptam a kiskönyvemet is Kép
Úgyhogy minden a lehető legnagyobb rendben Kép

Annácska 11+3

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!!!

Lyly, jó, hogy pont a fogorvosról írsz.Nekem éppen van egy fájós fogam, és félek, hogy így érzéstelenítés nélkül mit tud csinálni vele.Neked a tömést érzéstelenítés nélkül csinálta, vagy van valamilyen speckó érzéstelenítő kismamáknak is? Vagy nekünk anélkül kell kibírnunk???

Egyébként írtam egy tök hosszút délelőtt, de valamit elnyomtam, és elszálltKép
És már nem tudom, hogy miket.

Orsi, örülök, hogy Te is gödöllői vagyKép
Itt dolgozol Gödöllőn?
Voltam már a rendelőintézetbe a laborba, csak nem nekem vettek vért, hanem a kisfiamnak.De előre rosszul vagyok a tömegtől, pláne ha éhgyomorra megyek ugye.Nem akarok megint úgy járni, mint tegnapelőtt.Tényleg, mikor érdemes menni, nagyon kora reggel, vagy inkább a végén??
Azt tudom, hogy sajnos kétszer is sorba kell állniKép

Nicika, a tábla nagyon szuper, és egyre színesebbKép
Apukák képét nem akarod berakniKép?(csak vicc volt)

Ildikó
11+6
vas
 
 


Lányok! Ki vagyok merülve lelkileg! Azt hiszem lelki okokból és gondok miatt fogyok! Nem tudom mit csináljak...
Pillanatnyilag annyira feszült vagyok, hogy a hasam is bekeményedett! Az idegeskedésem majdnem elvette tőlem a babámat a terhességem elején! Félek!

KépKép
nicika
 
 


Nicika!

A babád már jól megkapaszkodott, ne féltsd. De biztosan ő sem érti, mi van most veled. Meséld el neki, attól szerintem te is jobban leszel. Nem tudom, téged mi pihentet, mi nyugtat meg, de csináld azt bátran. Én ki szoktam énekelni magamból a feszültséget, más kitáncolja, megint más kisétálja... Süt a nap, töltődj fel energiával, osszd meg a pároddal is, hogy nem vagy jól, és meríts belőle is erőt. Én innen távolról tudok csak sok-sok pozitív gondolatot küldeni ++++++++++++++++++++++++++

Minden jót nektek!

GyeZsu
gyezsu
 
 


A vérnyomásom 145/92 101-es pulzussal! Anyámmal is összevesztem és még a másik fórum is...
Most elmegyek egy időre! Ne haragudjatok! Meg kell nyugodnom!

KépKép
nicika
 
 


Nicika: mi baj? Mitől vagy ideges?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nicika,
NYUGI!!! Szerintem séta, úszás, vagy egy jó hangos röhögés...

Ildikó,
nekem érzéstelenítén nélkül csinálta, de nem is kérdezte, hogy kérek-e. Valszeg azért nem, mert kicsi volt a lyuk, a 12. hét betöltése előtt mentem. Biztos, hogy van olyan érzéstelenítő, amit a kismamáknak is lehet adni. Kibírható volt így is, végig a kicsimre gondoltam.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nicika!TYÚKANYÓ!
milyen másik fórum?mondtuk hogy ne figyelj másokra csak ránk itt mindenki szeret és értékeli a sok munkát amit a táblák csinosítgatásába fektetsz!!!!!!!!!!!
íird le mi a problémád és úgy is segítünk amennyit tudunk.nyugodj meg mert ez a legfontosabb számotokra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én elhatároztam hogy nem fogom senki miatt felidegesíteni magam én is tegnap picit összevesztem anyámmal de azt mondtam magamnak hogy nem érdekel semmi csak a babák!!!!!!!!!!!!!!!!!4menyj el egyet sétálni és csak a babóra koncentrálj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tunka
 
 


Nicika! Azért ide írok, mert nem tudom ,hogy a másikat fogod-e ezek után olvasni. Nyugodj meg és inkább ne is foglalkozz a többiekkel odaát, mert nem tesz jót neked az idegeskedés. Én emlékszem azokra a nézeteltérésekre és kicsit sem hibáztatlak azért amiket ott írtál. Egyesek túlságosan is magukra vették az általánosságban írt mondataidat, de te tényleg nem írtál semmit bántót. (Ebben az állapotban kicsit mindenki érzékenyebb az biztos.)
Az az egy mondtat nem kellett volna amit augusztusban ide írtál, de most már mindegy.
A lényeg, hogy nyugodj meg és inkább ne is írjál oda, mert nem éri meg kockáztatni az egészségeteket. Akit fontosnak tartasz ott, annak írjál privátba és kész. (például nekem.Kép)
Remélem hamar megnyugszol és nem lesz semmi baj.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nikica! Tényleg ne aggódj olyan nagy gond nem lehet, ha utánad jönnek a másik fórunról is hogy vigasztaljanak. Biztosan ott is szeretnek sokat, akik meg nem, azokkal ne foglalkozz. Tényleg csak a picire és magadra gondolj, és te csak legyél tyúkanyó.

Lyly! A szíved, és az ellenanyag mindkettő önmagában is nagy gond, nagyon figyelj oda magadra. Fogadd meg a dokik tanácsait mindenben!

Szép napot mindenkinek!

Paga 15+2

Gabi
paga
 
 


Nicika!

Fel a fejjel!!
Szerintem idegeskedés helyett inkább tervezgess a picivel. PL: Milyen kiságyat, kocsit, ruhákat, játékokat stb. szeretnél majd neki, vgy milyen nevet? Ezek, hátha elvonják a figyelmedet a gondjaidról.
Esetleg, ha sütsz megint egy olyan gyönyörű máglyarakástKép

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Nicika!
Nyugi.... mások hülyesége miatt ne emészd magad... ha másik fórumon gondod van, ne menj oda... maradj itt! Itt nagyon jó a társaság....
Bébikédnek nyugalom kell....
Lettymama2
 


Köszönöm lányok! Már megnyugodtam! Csemával elbeszélgettünk! Nagyon hálás vagyok neki!
Tudom hogy többen is vagytok akik a mamanetre is írnak! Ezt tegyétek továbbra is! Nem titok ami történt! Ha valakit érdekel utána olvashat!
Ti szinte mindent tudtok róla! Azt hiszem ez elég ahhoz hogy nyugodt legyek a felől hogy szerettek engem és bíztok bennem! Gondolkodtam és továbbra is maradok veletek, mert bennetek bízok! Kamillának köszönöm hogy mellém állt! Én senkit nem kértem hogy mellémálljon, ti mégis velem vagytok! Köszönöm ezt! A másik fórumról senkinek a nevét nem fogom megemlíteni! Bár volt akiben nagyon nagyot csalódtam! Mégis vannak ott lányok akiket szeretek. Ha olvassák ezt a fórumot akkor üzenem nekik hogy a mamanetre nem megyek többet, a privátokat sem fogom elolvasni! Az emailomon bárki megtalál, bárkit szivesen fogadok!
Mindenkit puszilok aki vigasztalt! Köszönöm nektek a Kisbabám nevében is!
Biztos lesz aki ezeket a szavaimat képmutatásnak tartja... Pedig őszinte voltam!

KépKép
nicika
 
 


És itt tényleg jó a társaság! Érdekes! Itt még soha senki nem marta a másikat! Soha egy veszekedésnek vagy vitának nem voltam a tanúja! Vajon miért?
És igenis szeretlek benneteket!

KépKép
nicika
 
 


sziasztok. új vagyok. első babámat várom és most töltöttem be a 15.hetemet. úgy gondolom most jó helyen vagyok mert a pocaklakok kb. egyidősek.
azt szeretném kérdezni hogy mikor kell kb. érezni az első mozgásokat? Vagy nektek ez hogy van/volt?
szép estét mindenkinek.

KépKép
erszényes
 
 


Szia erszényes! üdv...........
magzatmozgás: 16-20. hét között érzi általában először az ember lánya....egyéni különbségek elég nagyok...
Lettymama2
 


Nicika, tyúkanyó! Kép Ez a beszéd! Semmilyen fórum, és senki sem ér annyit, hogy idegeskedj!! SEMMI! Okszi? Kép
Nemcsak hogy sosem volt veszekedés, de én nagyon sokat kaptam ettől a fórumtól. Együttérzést, segítséget, sok tanulságos sztorit, a többgyerekesektől sok tapasztalatot. És ez így is lesz a továbbiakban is! Kép

Titati, gratula! Az első félidős köztünk!
JUHHHÉÉÉÉ! Kép És nyugi az AFP miatt! A baba miatt nyugi! Muszáj! Cukros tej isteni ötlet, tegyél bele egy kis vaníliás cukrot is, biztos ami biztos! Kép

Lyly, akkor ha fiúnk lesz mindkettőnknek, ugyanúgy fogják hívni, hihi. Kép

Üdv az újaknak! Kép

Paga, mindjárt jön a kedvenc évszakod! Kép
Én brrrrrr...Kép

Na most mennem kell!

Jó éjt mindenkinek és gyönyörű álmokat!

Eszti

17+1
Vendég
 


Erszényes! Ha megnézed a táblánkat, abban megtalálod hogy közülönk ki mikor érezte először a babócát! Kép És érezd magad közöttünk nagyon jól!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól, jó sok ideig mozizhattam a pocaklakót: már 2 centis a fejátmérője, szép egészséges a gerince, hevesen dobog a szíve, és nagyokat rúgkapált. Velem is vele is minden rendben. Hogy mi volt az a pocifájás - ki tudja. Mindenesetre megkérdeztem az orvost, hol érem el, ha valami gond van. Azt mondta, akkor menjek be a kórházba, ott szólnak neki, ha épp nem elérhető, akkor egy kollégája megvizsgál. És nem úgy tűnt, mintha hallott volna a telefonomról... Mindenesetre ismét teljes benne a bizalmam, és ez nekem nagyon fontos.

Úgyhogy Nicika, bekéretszkednék a táblába Kép Bababó 2. baba lesz, van egy 19 hónapos nővére, Kata. A szülés várható időpontja március 27., várható helye Kistarcsa. Baba hétfőn volt 12 hetes. Én 31 (éves Kép) leszek, Budapesten lakunk... Képek még nincsenek.

És köszönöm még egyszer a drukkokat!!!

GyeZsu
gyezsu
 
 


Bartika, Annácska, Gyezsu:
Nagyon jó, hogy mindent rendben találtak az orvosnál!
Remélem mindig mindenkivel így lesz!!!!!

Lyly: Tényleg vigyázz Magatokra!

Ildikó: A váci SZTK-ban a vérvételnél előre engedik a kismamákat. Amikor leadom a beutalót már szóltak is, hogy menjek be. Csodálom, hogy Gödöllőn nem így van, pedig ez természetes lenne!

Erszényes: Jó, hogy gyarapodtunk megint, érezd jól magad nálunk!!!

Tündi(19+0)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?