Új privát üzeneted érkezett!

Kata, igen, a Boogies újság az. Épp mára veséztem ki az egész újságot, van még mit javítani rajta - minden szempontból. Hiányzik belőle a dög, már ha értitek. Kicsit még langyi, nadehát a második számnál ez nem csoda.

Serfi, szerintem Hanci marha jól néz ki, és nem kell tovább hízlalni. Az a jó, hogy most megint rendesen eszik. A kiscsajod nagyon fajinul néz ki, egyáltalán nem úgy, mint aki nem jut elég tápanyaghoz!!! Kép Szóval csak így tovább!

Én amúgy teljesen jól vagyok, holnap már 17. hét, és néha még mindig hihetetlen, hogy már ennyi idő eltelt a 9 hónapból. Még csak most tudtam meg, hogy lesz baba....Kép

Na csoki nektek, húzok kajálni. (sült csirke, krumplipüré - klasszikus, és nagyon szeretem)

Kép
Vendég
 


Punchot majd én is megnézem!
Kata,nekünk jó a csütörtök is!Ágóék ma nem jöttek be, fiuk lesz,egyébként,egyértelműen,pedig a kínai táblázat,jóslat szerint lány,de az UH egyértelmű volt!

Eszti,kedves vagy,szerintem sem kelti alultáplált benyomását Hanci, de mindjárt teszek fel egy képet,frisset,az Eszti-féle napozóban!Kép

Kép
seriff
 
 


Cukimanó ez a gyerkőc!! Kép
Vendég
 

 
 

Csajok, tök fini ebédet csináltam, és kb 30perc.
A kivert, sózott borsozott csirkemell filét vaj és olaj keverékén hirtelen kisütöttem. Oldalankét kb 5-6 perc. (én most csináltam így előszőr, de tényleg piros és puha lettKép, de a kismamák süssék továbbKép), majd kivettem az edényből. A visszamaradt anyagot felöntöttem kis fehérborral, hagytam elpárologni az alkoholt, ttem még bele kis borsot, magos és normál mustárt, pár szem kapri bogyót, majd felöntöttem 2dl tejszínnel, összeforraltam, vissza a husikat, rotty egyet, és kész. Rizzsel eszem, és fincsiKép

Lefekvés előtt pedig csináltam képeket a petiről:
Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!!

Seriff Hanna nagyon jól néz kiKép Tök kis formás Kép Szerintem pont jó így ahogy van. Elfelejtettem írni, a jogosultsági vizsga a tervezői engedélyhez kell. Apumnak meg nem foglalkoztak itt az epekövével, amit nem is bánunk, csak a diéta erejéig. Én is tudnék történeteket mondani az itteni kórházról... Ha máskor is lesz epegörcse akkor majd meglátjuk.

Eszti! Majd küldj pocis képet.

Bogi! Boldog évfordulót! Hányadik? Mi is a szeptemberi házasok körét gyarapítjukKép

Kép
edó75
 
 


Peti új szekrénye, nagyon bejött!! A legjobb játék ami lehet. Órákat képes vele elleni, ki-be bújkál, magára csukja az ajtaját. Elbújik benne. Olyan szinten játszik, h az előbb kiküldött a szobájából, ne zavarjam holmi ebéd hülyeséggel. Most meg kinézett, köszönt egy sziát, és vissza csukta a szoba ajtót, és hallom, h már szekrényezikKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,Petyka csodaédes, nagyon jó sérója lett! Velőtrázó sikollyal felriadó kicsilányom itt "ül" az ölemben és bámulja a vőlegényétKép!Kajcsi jól hangzik, a capribogyó az nem erős? Én még sosem ettem olyat.

Edó,kórházKép.Hallottam már róla.......Nektek mikor lesz az évfordulótok?

Babszy,Te a múltkor mi kórházunkról írtál, az intenzíves,sima osztályos,cukorbetegséges storyt?

Kép
seriff
 
 


Serfi, nálunk a csajokat, egyenlőre csak én figyelem, Petit, jobban érdeklik még az autókKép De a kismenyasszony teljesen rendben van, én már kétnaposan lestoppoltam, max sorba lehet állniKép
Én a capribogyót nem ettem meg, csak beletettem (kb 8db-ot), így nem tudom erős-e?Kép

Kinéztem délutánra valami vadasparkos, vagy arborétumos programot, erre a fiam toszik kijönni a szekrénybőlKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Mit csinál a szekrényben?Arborétum jobb,érdekesebb,lehet leveleket gyűjteni,fákat nézni.KépJózsi is megy? Hanci megnyugodott, látta Petit,és most alszik-kopkopkop.

Kép
seriff
 
 


Mindenkinek köszi a gartulációt, ez most a 2.Edó, nektek hanyadikán lesz, hanyadik?

Cukibogyó Hannácska, nagyon csini ebben a csíkos ruciban. Csak nem c&a-s? És tényleg jól néz ki, pont mint egy egészséges anyatejes baba, nincs felfújva,mint a tápszeresek,szóval kis formás. Különben is annyi gyümit ehet még az életben, anyatejhez meg csak most juthat. hacsak nem a Fehérlófia(lánya).KépKép Hétvégén volt ez a mese a tv-ben, nem igazán gyerekeknek való, kissé félelmetes. Egyből Bali jutott róla eszembe, remélem nem jön oda hozzám, hogy Édesanyám, még 7 esztendeig kell szopiznom, hogy igazán erős legyek...Kép

Peti cuki lehet ezzel a szekrényesdivel, tutira ezek a legjobb játékok.Kép
Mi meg krumplifőzeléket, sóskát és sült pulykamellet ettünk. A capribogyós jobban hangzott...

Most meg várjuk a redőnyszerelőt, remélem hamar befejezik, ha már jól átb...ott. Perszeén voltam a hülye, mert nem számoltamki előre, hogy mennyi lesz. Béna vagyok az ilyesmiben, így kezdjek hozzá egy házépítéshez?? Na de ebből is tanullegalább az ember.

Serfi, az a sebészeti klinika volt Pesten, állítólag az ország legjobb sebészete. no comment

Edó, ti mikor kezditek a házat? Vannak már tervek?

Ancsa, te hol kujtorogsz? Külföldön?

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, Peti igazán nagyon cuki a pici hajával! Ahogy nevet, hát azt szinte hallom! És jót nevettem a szekrényes sztorin is. Kép
Húúú, vérszemet kaptam a capribogyós csirkére, van is itthon minden, holnap ez lesz az ebéd! Ilyen faja receptek jöhetnek, sokszor gondban vagyok, hogy mi legyen!

Serfi, a capribogyó nem erős, bár kétségkívül erőteljes íze van. Fincsi! Kép

Ahogy olvasgatom a sok gyereksztorit, már én is mindig elképzelem, hogy vajon a miénk milyen zsiványságokat fog csinálni! Azért, remélem Edó, hogy majd a miénk is szeret teregetni Kép Kép

Ancsa Bécsben munkaügyezik, ma küldtem neki smst, és írta, hogy kint van. Jövő héten szerintem lesz!

Picimini babuci ma nagyon aktív volt, délelőtt is és most is bugyborékol. Pedig már jónéhány napja nem jelzett, de ma bepótolta. Kép Persze apa még nem érzi, azért mindig mondom neki, hogy itt ficereg a gyereke. Kép
Vendég
 


Megjártuk a vadasparkot, Petyának a pipik (lúd, tyúk, kakas, strucc) tetszett a legjobban, meg a libikóka. Nekem meg a tigris, aki nagyon produkálta magát nekünk. Ketten voltunk, busszal, jó volt, de elfáradtam. Kép

Eszti, ha a pici csak egy picit is hasonlít majd az apjára, szerintem sok zsiványságot fog csinálni.Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Megjöttünk a tücsökzenéből, jó volt, Bali még kicsit bizalmatlan volt, de a végére kezdett oldódni.KépÕ olyan kis vizsgálódó személyiség, míg más elvan, játszik, addig ő minden kis részletet megfigyel, megvizsgál, aranyos. A csörgőt se funkcionálisan használta, hanem megnézte miből is van ez a valami.Kép

Du. meg találkozunk Esztivel, megyünk shoppingolni egyet, Bali addig a nagymamánál és Marci kutyánál lesz. Remélem jól fogja viselni.

A buszozást Bali is élvezné, lehet, hogy majd én is elviszem egyszer egy körre.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, Babszy, Katáék Hozzátok is mentek vagy
hol csavarognak Bp-en?
Ti meg hol shoppingoltok Esztivel? Marci kutya milyen kutya?

Ancsáéknak meg ma van a házassági évfordulójuk, igaz?! Boldog Évfordulót!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kata! Ezek szerint a szekrény nagyon bejött a PetinekKép Nekem a legjobban a múltkori cici-cici-s mondat tetszett. Igazi kis fickóKépKép Nagyon édes a mosolya. Én is van hogy egy óra míg egy üzenetet írok és az idő alatt már írtok. A képet is utólag láttam..

Nekünk 5-én volt a 2. évfordulónkKép

Eszti! Mikor mentek uh-ra? Petinek nem volt járókája ezért mindenhova követett (persze ennek azért hátránya is vannakKép)így hamar beletanult a dolgokbaKép Petinek meg kitartás, hamarosan érezni fogja a minigyereketeket.

Bogi! Már megcsináltuk a terveket, ajánlatokat is kértünk. Most elkezdtünk nézni referencia házakat. Jövő tavasszal akarjuk kezdeni az építkezést, és jövőre ilyenkor már ott szeretnénk lakni.

Kép
edó75
 
 


Nem is írtam. Peti tegnap már ment egyedül kb. 3 m-t Kép

Kép
edó75
 
 


Edó,Peti szupiügyesKép!Ez könnyűszerkezetes ház lesz? Sztem Hanci is,ha mászik majd,nem fog a ketrecben maradniKép,de addig jól elvan benne. Utólagos gratua az évfordulóhoz!KépKépKép

Diáról tudtok vmit?

Hanci ma 4hónaposKép!Lassan beszélni fogKép.

Babszy,Eszti, mit vásároltatok?Bali megszeretgette Marcikutyát?

Kata, du jöttök?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!Kép

Tegnap voltunk Diánál!Kép Szép és ragyog, pocija szép nagy, mint egy 40hetes kismamának, kb. Jól van, két naponta ctgzik, vizsgálni már nem nagyon fogják, hisz lassan betölti a 36.hetetKép Babák szépen nőnek, már több, mint 2 kilósak. Ott volt az anyukája, elmenőben találkoztunk a párocskájával is. Sajnos most költözik, egy emelettel feljeb, amíg meg nem szül. Szobája a körülményekhez képest jó, és ami még tetszett, h nem beteg emberek között van, között lehet eljutni hozzá, így még a Petit is felvittük egy puszira. Csend és nyugi volt, és láttam egy-két napos pindurkákat isKép Örülök, h láttam még így hármasban őket!!Kép Persze még mindig parázik, de hát nem is ő lenne, ha nem Kép

Edó, egy-két hét és rohanhatsz a gyerek után!
A tervek meg nagyon jól hangzanak,...jövő ilyenkor már ott...Kép Kívánom nektek!!Kép

Serfi, boldog 4hót! És ha a Hanci, hamarabb kezd el beszélni a Petinél, akkor t.kön szúrom magam, és lemondom az esküvőtKép Kép
Délután tudunk ám menni.

Babszy, én is kíváncsi vagyok, h sikerült a nagyizás Balinak, és mit shoppingoltatok?

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, nincs is t.ködKép! Gyertek csak gyertek délután! Várunk, most persze kifutott a víz, a rizsé, de ha esetleg odafigyeltem volna, nem kéne még tűzhelyet is csutakolni! Írtam tegnap Neked mailt is, de majd du megbeszéljük!

Kép
seriff
 
 


Ezt a kekszet meg elrakom, mert beletörnek Pety fogaiKép! Bár ha jól meggondoljuk,egy-két új beteg sosem ártKépKépKép.

Kép
seriff
 
 


Helóka!

Megvolt a 15 hós oltásKép. Dokibácsi megdícsért minket, hogy milyen szépen fejlődik Balázs, a nyáron hízott egy kilóval most pont 10 volt és 78 centi.

Kata, és tegnap volt valami jó telek, vagy nuku?

Diának már nem kell sokat paráznia, mert jönnek már azok a bébik, napok-hetek kérdése.Kép

Hát tegnap nem volt egy nagy shoppingolás, Balinak vettünk egy két polót, viszont vétkeztünk, beültünk a váci utcai mekibe, nagyon jól esett.Kép Aztán elsétáltunk aParlamentig a Duna parton,nagyon szép idő volt, jót beszélgettünk. Nekem nagyon jól esett ez a kimozdulás. Balika jól elvolt a nagymamájával, de mire odaértem már nagyon üvöltött,és nyanyázott, állítólag egy perccel az előtt kezdte el, hogy becsöngettem. Azért nem adom fel, szoknia kell a nyanya nélküliséget is, nemigaz?

Nektek is jó talizást mára.Pusszantom a kis menyasszonyt és a vőlegényt.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok,

Tegnap sajna nem volt fényképezőnk, pedig érdemes lett volna Petit és Hancit séta közben lefotózni, Hanci a vállamon, Peti a babakocsijábanKép! Jó volt, meg vicces is! Petit már megfogtam hancinaka hasán átKép!

Babszy, Bali egy óriás!Kép Magadnak nem is vettél semmit? És Esztinek?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Bogi! Hogy viselte Balázs az oltást? Éjszakai alvással hogy álltok? Tényleg nincs sok különbség Balázs és Peti között. Peti 76 cm és 9,6 kg volt 11 hónaposanKép

Seriff! Könnyűszerkezetes ház lesz. Most válogatunk az ajánlatok között (műszaki tartalom, ár) Remélem megtaláljuk a legjobbat. Remélem minden rendben fog menni. Amitől tartok az a banki herce hurca, a hitel miatt. Max emiatt lehet csúszás.

Na megyek készülődni mert délben megyek esküvőre. Én leszek a tanú. Csak nehogy elkéssekKépKép

Kép
edó75
 
 


gyerekek,teljesenbrekepáltaspacebillenytyű,majdjövökhajólesz
csá

Kép

Kép
babszy
 
 


Valamit talánt tudtam bütykölni...

Edó, BOLDOG NÉVNAPOT és jó esküvőzést!!!(ugye ma tartod?)

Kép

Kép
babszy
 
 


Hol vagytok?
Ezek ma készültek:
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, Õ egy borzasztó jó étvágyú gyerekKép!Itt voltak Zitiék,Ágóval és Ágotával.Nagyon édes rucit hoztak Hancinak,vagyis rucikat.


Edó,Boldog Névnapot!

Kép
seriff
 
 


Köszi lányok! ma tartomKép

Nagyon aranyos BalázsKép Jó lett a frizurájaKép KAjában tapicskolás? Nem semmi.. Támaszkodik az asztalon? Nagyon vagányKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok csajok!

Edó, én is boldog névnapot kívánok! Kép
Jó volt az esküvő? Ma mi is esküvőre és lagziba megyünk. Szegedre. Tök várom, régen mozdultunk ki ilyen bulizós estére. Ott is alszunk, szóval remélem én sem fogok hamar elfáradni, és akkor tudunk egy kicsit mulatozni. Ja, Peti kollégájának lesz az esküvője. Meg a kislányuknak a keresztelője. Náluk is előbb volt baba, mint esküvő, úgyhogy most 2 in 1 alapon két ünneplés lesz egyszerre.
Vettem még a múltkor csini kismama blúzt, elegánsat, ez majd még jó lesz karikor is.

Bogus, látom, Balinak jó lett a fehér felső! Mekkora már. Mindig a fényképeken látom, hogy mennyit nőnek a picik. Látom, a huncutságból sem hagyott el még. De ne is!!!

Babszyval nagyon jó volt a csajos délután. Serfi, nem vásároltunk magunknak, de jó volt így is. Ugyanis régebben, pár éve mi nagyon közel dolgoztunk Bogussal egymáshoz, és elég sokat ebédeltünk együtt a Vörösmarty téri kajáldákban, de főképp a mekiben. Sok emlék kötődik ide, meg ilyen alkalmakkor mindig megnéztük a Spencert és a Jackpotot is. És most is így tettünk.
Szóval egy kicsit nekem nosztalgiás volt. És az idő is gyönyörű volt.

Serfi, lehet, hogy én vagyok hülye, de a Ziti az Abonyi? Vagy pedig egy másik?

Jövő héten mi is beugrunk Diához Bogival, legalábbis remélem összejön.

Ma reggel kirúgtam a hámból (gondolva arra, hogy ma úgysem fogom nézni mit eszem), és már reggel almáspitével és kakaóval indítottam......nagggyyyon fincsííí volt. Kép Kép

Na megyek még pakolászni, nemsokára indulni kell!

Puszi
Vendég
 


Eszti, Ziti igen az Abonyi!
Jó mulatást estére! Csókoltatom egyik kedvenc városomat! Jó"bűnözést" !

Kép
seriff
 
 


Eszti, milyen volt a lagzi? Hogy bírtátok Minigyerekkel? Képek? Régen tettél fel!

Többiek hol vagytok?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Itt vagyunk ezen a fincsi őszi reggelen, kissé taknyosan.Kép

Ti hogy vagytok? Ki mit csinált a hétvégén?

Serfi, így utólag üdv Zitának. Mi újság vele? Hannácska hogy van, mesélj! Miket csinál mostanában? Felnyomja már magát hason? Mikor alszik el,és mikor ébred?
Hogy van Győző?

Kata, végül merre vettétek az irányt hétvégén?

Edó, alvás nálunk,mint régen, ma kissé rosszabb volt, Bali nem kapott levegőt.Kép Nálatok mi a helyzet?

Ancsa, itthon vagy már? Mizújs? Esztivel beszéltük, hogy valamelyik este összefuthatnánk a városban(ha már nem jössz erre)egy kicsit dumcsizni.Hm?

Tegnap beszéltem Diával, a gyerkőcök még jól elvannak odabenn, semmi jele a szülésnek. Kicsit már unja, és fájnak az ízületei. Szokásos utolsó havi tünetek.

A mi hétvégi programunk kimerült az ablakmosásban, és ruhavásárlásban(Balinak), ez utóbbi jó volt.KépBali kapott egy buborékfújót, nagyon csippantja, mi is.Kép

Esztipeszti,téged mingyá' hívlak.

Kérünk új képeket!

Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Serfi, akkor mesélhetnél Zitáról! Kép

Esküvő jó volt, Tápén volt, igazi falusi lagzi, sátoros. Kicsit hideg volt, de azért nagyon jó hangulatú volt, lakodalmas zenék, nóták, és a társaság is klassz volt. Fél egyig bírtuk, de délután 2-től.....húúúú.
Tegnap aztán még Szegedről "átugrottunk" Peti szüleihez, és estefelé szarvasbőgést is hallgattunk, hú, nagyon klassz volt. Após bevitt minket tuti helyekre, gyönyörű volt. Kicsit esett az eső, így azért nem voltak topon a vadak, de azért így is láttunk egy-két háremet csajokkal és az uralkodó hímekkel. Hatalmas állatok. És a bőgésük meg tényleg marha hangos, néha szinte félelmetesen zengi be az erdőt.

Későn értünk, jól el is fáradtunk.

Veletek mi volt hétvégén, csajok?
Vendég
 


Sziasztok,

mi jól vagyunk, Hannuska 9-10 között alszik el, mikor hogy, és hol 1x, hol 2x ébred 8-ig, általában. Na ma erre rácáfolt, mert már 7-kor kukorékolt! És hason alszik még mindig, és ahogy letesszük hanyatt már fordul is a hasára, igen felnyomja magát, meg olyat is csinál, h csak a hasa van lent, a lábai és karjai a levegőben. Tuti breaktáncos lesz, aki a hasán pörögKép! És odahúzza a játékokat a mellkasa aláKép!Tegnap nem volt épp jó napja, mert nem aludt egésznap, így aztán estére már eléggé nyűgös volt. Győző uúgy van, illetve ma éjjel először volt, h nem szakadt róla a víz. Fáradt, mert már túlaludta magátKép.
Bali miért nem kapott levegőt? Megfázott? Mikor tervezitek a tesókáját?

Ziti jól van, köszöni szépen, sztem meg sem ismernétek, barna a bőre, vörös a haja, rövid és nagyon vékony, sokat dolgozik.

Diának írtam tegnap sms-ta névnapjára, aztán 1/2 11-kor válaszolt, és azt sem tudtam hol vagyok, már elaludtam.Kép
Most olvason a Digitális erődöt, még csak tegnap kezdtem.

Eszti, akkor Szegeden nem is voltatok? Nem is hallgattátok meg az órát a Dóm téren? Pedig azt játsza, h "Szeged híres város, Tápéval határos..."Kép.

Kata, Ti már itthon vagytok? Mikor jöttök a héten?

Iszonyú buták játszanak ma a Mokkában! De mindjárt jön Stahl JuciKép!

Remélem, szebb idő lesz, mert így be kell kapcsolni a fűtéstKép!
Holnap megyünk mérlegelésre "Csontoro, kinyírlak"KépKépKép

Kép
seriff
 
 


Itt marha hideg van, a reggeli gyors szellőztetés óta be van minden csukva. Utálom....Kép
Vissza a nyarat!!!!

Babszytól kaptam két tök jó nacit (kismamásat), azokba most híztam bele, és most jó hasznát veszem a hidegben. Azért vettem én is egy sajátot, egy farmert, ma reggel felpróbáltam, már az is tökéletes, úgyhogy most jól vagyok ruhákkal. Ma reggelre virradóra megint észrevettem, hogy nőtt a pocim...mindig hirtelen nő egyet, aztán napokig, hetekig semmi.
Mini nem mocorog már napok óta, biztosan a sok pörgés miatt, elég sokat mászkáltunk.

Serfi, azért persze voltunk Szegeden, mert a polgári ott volt a hivatalban, utána pedig volt két szabad óra, és mentünk egyet a téren, meg beültünk a Virágba, Petim pedig meglepett a rétesezőből két túróssal....nyami! Kép

Tényleg, még nem is mondtam, kap Peti új autót, mindjárt hozza haza, úgy várom. 5-ös Golfot. Már nagyon kijárt neki, és a hétvégén megmutatta, teccik. Kép

És Zitáéknál a gyerek mikor jön??
Ha van képed róla, tehetnél fel.

Serfi, Hancival minden ok lesz a mázsáláson, tuti! A kis akrobata lánykád...Kép

Kata???
Edó???

Ancsa szerintem ma még elvan a mh-i olvasatlan e-maileivel, de remélem minél hamarabb jön!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a hosszú hétvégéből. Végül is a Kolpingba mentünk, ahol jól éreztük maunkat. Igaz az idő nem volt valami barátságos, de ezt a 2 napot így is el lehetett tölteni. Volt játszóház, játszótér, medence, annak gyerek része. Peti is nagyon jól érezte magát, estére úgy elfáradt, hogy egy hang nélkül elaludt az ottani kiságyban. Sőt délben is. Én reggelente elmehettem jógázni, hála apának, aki egy szó nélkül bevállalta a reggeli programot nélkülem. Ez nekem nagyon jót tett.Kép
Néhány kép:

Kép
Kép
Kép

És jó volt látni, hogy másnak sem könnyebb gyerekkel pl. étteremben enni.KépKép

Serfi, én is kíváncsi vagyok mi van Zitivel. Lesz-e már gyerek? stb..
Hancit csütörtökön láttam hason pörögniKép, nagyon cuki, és nagyon erős kiscsaj. Pillanatok alatt hasra vágja magát, ha véletlen hanyatt teszik le. És ettünk Serfi isteni finom kakaós kalácsábólKép

Bazsinak meg jobbulást a takonykórból.

Eszti, jó lenne már legalább képet látni rólad, vagy a pocidról, mert el se tudlak képzelni nagy pocivalKép Mondjuk én az elején senkit se tudtam, pl a Diát se tudtam elképzelni, de most már elég jól megy a dolog...Kép

Peti vetődőset játszik a kanapén. Legalább is, amíg le nem esik....

Kép

Kép
tikata
 
 


Jól van,örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Peti már olyan nagy, nagyon kíváncsi vagyok már rá. Meg persze Hannusra is, ha így folytatja 1 évesen simán szaladgálni fog.Kép

Bali takonykórja lehet az oltástól szerintetek? Bár akkor nem tüsszögne,igaz?

Jön ma Eszti kismama!KépMajd csinálok róla képet, és akkor ti is láthatjátok.

Kata,szóval jó a Kolping? Jó medencéi vannak? Kaja?

Mi okt. közepén megyünk Pécsre Andris unokatesójáékkal, már nagyon várjuk.

Kép

Kép
babszy
 
 


Szerintem hosszúhétvégézni jó, én nagyon tovább, főleg ebben a szutyi időben, nem igazán maradtam volna. DE egy ilyen 1-3 éves gyereknek igazán van ott mit csinálni. Van szép nagy kertje. A medence úszásra nem alkalmas, de pancsolásra igen, kellemes meleg, és tiszta. A kaja nekünk nagyon bejött, finom volt és mivel svédasztalos, bőséges is.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Kata, örülök, h tetszett Nektek ez a Kolping! És Pety is élvezte!Kép És ott evett rendesen?

Babszy, sztem oltás+tüsszögés+takonykór együtt nem vsz, de végül is sosem lehet tudni, avagy semmi sem lehetetlen!Kép És Pécsre abba a szállodába mentek, amit beszéltünk?

Edó, Ti mit műveltek ebben a ronda időben?

Kép
seriff
 
 


Ja, Kata a széket másnap megjavítottákKép!

Kép
seriff
 
 


Az előbb PEti kézenfogva a babájával, elindult sétálni, aztán a babát hátrahagyva, az ajtóból visszarohant, hogy: pép, pép (azaz pénz). Kép
Pénz keresés közben a fiókban talált egy tűzőgépet, most azzal tűzi össze-vissza a lakástKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Az előbb PEti kézenfogva a babájával, elindult sétálni, aztán a babát hátrahagyva, az ajtóból visszarohant, hogy: pép, pép (azaz pénz). Kép
Pénz keresés közben a fiókban talált egy tűzőgépet, most azzal tűzi össze-vissza a lakástKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, de mire kell Neki a pénz? Hova viszi a babáját?
Mivel a boltban nem volt reggelire való kakós csigavagy ilyesmi,kénytelen voltam megint kakaós kalácsot összedobni!Kép

Kép
seriff
 
 


Én is majdnem azt sütöttem, de közkívánatra aranygaluska lett belőleKép

Pénz nem tudom mire kell, de mindig kell neki. Elég pénzmániás, a drágaKép

Ja, és a szállóban elég jól evett, nem panaszkodom, pedig nem volt turmixgépKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Voltam ma Bogusnál, hirtelen felindulásból. Kép
Balika elég nyügi volt a takonypóctól, és az orrszívó igazi mumus (nem csodálom...), de a végén már a zsepi is az volt. Szegényke, remélem nem lesz lázas! Majd írj Babszy, és remélem Bali tud majd aludni.

Kata, nem is tudtam, hogy mentek hosszú hétvégézni. De látszik, hogy jó volt! Peti aranyos, ahogy apuval pancsol! Kép
Szekrény még mindig no1??? Kép

Csak ámulok, hogy ti kelt tésztáztok! Légyszi, írjátok le, hogy csináljátok. A kakaós kalács és az aranygaluska érdekelne. Én eddig nem mertem kelt tésztához fogni....nekem ez bonyi.

Peti csinált az előbb képeket, szóval íme: Eszti kismama a 18. hétben, minivel a pocakban, hihi Kép

Serfi: Zita híradó????? Kép

Pusz


Kép
Vendég
 


Eszti, nagyon szép kismama vagy, és édes a pocakod! Köszi, a képet!Kép

Holnap írok aranygaluska receptet, hidd el semmi ördöngőség sincs benne, én kézzel gyúrom össze a hozzávalókat, majd letakarom konyharuhával kelni. EnnyiKép A többit már az élesztő csináljaKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi csajok!

Ma se lesz túl jó napunk, Bali nagyon taknyos, nyűgös, sírós, és nem engedi se a lázmérést, se azorrszívást, még az orrtörlést sem. szóval jól elvagyunk.KépKépKép

Az idő is fos!

Remélem ti jobban vagytok.

Engem is érdekelne a két recept, a múltkor elfelejtettem leírni a kalácsét, bocsi.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok

megjöttünk adokitól, hát most nem hízott csak kb 10dkg-t, azért kb, mert új mérleg van a rendelőben.Sebaj, kapjuk mostmár a maltofer cseppet isKép.

Eszti, csini vagy tényleg! És tényleg egyszerű a kelt tészta, ha nincs kelesztő tálad-nekem van..bebebe..akkor vajling+konyharuha+egy párna, h meleg legyenKép.

Csajok, mi fűtünkKép.

Zitiéknél, asszem nem titok, bár fel nem hatalmazott, de tudja, ha elmondta továbbadom, március 30-án jön a baby.Lányt szeretnének, pedig nekem Ziti olyan fiús anya.

Kép
seriff
 
 


HAli!

Na, nállunk is beütött a takonykórKép Meg van nyűglődés is, bár most egy kicsit rendeződött a hangulat. De a hangja olyan kis taknyos, meg mint akinek el van dugulva az orra.Kép Éjjel szívtuk egyszer, de nem jött semmi. Én sterimarral fújom (köszi Edó), az elég jól kifolyatja utána, és csak törlöm. Na ő se nagyon szereti ezt a törlés dolgotKép Meg adom neki a bérest c-vitaminnal.

Aranygaluska ala anyukám: 30dkg liszt, 2dl cukros, langyos tejben megfuttatott 3dkg élesztő, 2 tojás sárgája, pici só, kevés porcukor. Ezeket összedolgozni. Nekem ekkor még felvett pár kiskanál lisztet, hogy egybeállt tészta legyen. 30-40percig kelni hagyni. Utána 1cm vastagra kinyújtani, pogácsa szaggatóval kszaggatni (nem fontos pont kör formákat, lehet hold alakúakat, így nem kell újra gyúrni, nyújtani) a kis cipókat 10dkg olvasztott zsírba, v olajba forgatni, majd 10dkd cukrozott darált dióba forgatni. Ezeket kivajazott, zsemlemorzsával bevont jénaiba, vagy sütőformába egymásra halmozni. a végén a maradék zsiradékot ráönteni. 10-20 percig még így is pihentetni, majd aranybarnára sütni. Vanillia sodóval enni. Ez kb 4 adag. És egyszerűbb megcsinálni, mint ide beírni volt.Kép

Serfi, nem csuklik mostanság a Győző? Peti egyfolytában őt emlegeti, és most már azt is tudja, hogy majd megnézi a Győző a fogátKép És mutogatja a fogát, majd mondja, h GyőzőKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Serfi, micsoda hírek!!!Kép
És látszott már rajta valami? És hogy van?

Az a 10dkg meg jó!!Ne stresszeljétek mán azt a csjt!!Kép

Ja és mi is fűtünkKép vagy Kép

Kép

Kép
tikata
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: