Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Nicika: uhhh. Szerintem jó lenne dokival beszélni. Lehet, hogy csak székrekedés, erőlködés miatt van. De ki tudja.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Nincs székrekedésem! Abszolút!

KépKép
nicika
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Köszönöm nektek a bátorítást és a részvéteteket!

Köszi szépen a krumplifőzelék-recepteket.
Tegnap este meg is csináltam, egészen jól sikerült.
Bár újra egy másfél éves törpére vigyáztam, aki borzasztó segítőkész volt, és segített beleönteni az ecetet..... Még jó, hogy szeretem a savanyút.
Sikerült annyit ennem belőle, hogy ülve kellett aludnom a gyomorégésem miatt.
A párom hajnali fél 4-kor jött haza és pakolt a helyemre, hogy reggel ne legyek túl deformált:-)

GyeZsu,
Szorítok neked! Jelentkezz majd, hogy mit mondott a doki.

Tünde,
Szép a pocid! És ha nem árulod el, hogy hájacska, akkor senki nem fogja észrevenni:-)
A rántást egyébként én is igy szoktam, de a családom szerint ez nem meglepő, mert én szinte mindig mindent fordítva csinálok:-)Szerintük beleöntve is jól működne. Hát nekem ez jött be.

Mindenkinek gratulálok a képekhez és az egészséges babókákhoz.

Képzeljétek el, még csak ma reggel gondoltam bele a tükör előtt, hogy milyen mókásan fogok majd festeni a magam 155 centijével mondjuk a 8. hónapban:-))))

Medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 

 
 

Nikica, hogy te milyen korán keltél, máris frissitetted a táblát, ami nagyon jó, kár hogy nekünk nincs szkennerünk, így az UH képeket semmiképpen nem tudjuk feltenni, talán majd ha CD-n kapunk 4D-s képet. Pocakos fotót meg még nem csináltunk, de azt fel tudom rakni a gépemre,de hogy elküldeni fogom e tudni, az majd kiderül.

Paga 15+0

Gabi
paga
 
 


Köszönöm a gratulát! Kép

Paga
Györffy Mátyásnál voltam. Nagyon alapos és szimpatikus volt. Mindenkinek ajánlom.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


SziasztokKép

Gyezsu Kép
Mennek a drukk manók nagyon. Bizunk benne hogy semmi baj nincsen.

NicikaKép
Sajnos bentlévőhöz még nem volt szerencsém, nekem a 37. héten jött elő és kidudorodott, viszketett és társai, ahogy Cory irta. Szerintem menj el dokihoz, biztos ami biztos.
A pocifotód és nagyon jó, ugye ugye hgoy nem kell izgulni a növekedés miattKép

MedikeKép
Figyelmes párod van nagyon KépKép
Talán ha az ecetet kihagytad volna a főziből akkor a gyomorégés sem biztos hogy kopogtatott volna.

Tünde Kép
Ari a pocakfotó, és szerintem max csak a benfentesek tudják hogy ebből mennyi a hájacska.

SziszKép
Gratula a kislányhoz, tök jók a képekKép

Lányok titeket is megkérdezlek, hogy nem tudtok e megbizható szakit aki nem horror áron dolgozik, lambériázni kéne a tetőterünk plafonját, elég sürgős a dolog, vagyis szept 25. e után lehetne kezdeni, mert október 10 re kész kell lenni, hogy tudjon jönni a kőmüvesünk. Sajnos aki vállalta családi okok miatt novemberig nem dolgozik, viszont mi nem tudjuk őt megvárni.
Budapesten, azon belül is Budafokon kéne melozni, ugy 80 nm körül lenne a terület, de szerintem valamivel kevesebb, de ha felméri ugy kiderül pontosan.

Ági
14+5

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Gyezsu
NAGY-NAGY drukk!!!!!!! Majd jelentkezz doki után!

Nicika
Szép nagyot nőtt a pocakod...nagyon formás lett Kép
Aranyér nekem is volt, ilyen csöpögős is, amit Te mondasz. Én minden wc-zés után alaposan megmostam, és azonnal reparonnal bekentem. Este lefekvésnél pedig reparon kúp. 1 hét legalább kell neki, de lehet több is. Illetve vigyázz, hogy bugyi ne vágjon be...ha otthon vagy, akkor én bugyi nélkül húznék magamra nadrágot, addig is szabadon van. Ja, és pamut alsó legyen mindenképp, ez is sokat számít. És valóban ügyelj a hígabb székletre. Tudom, mikro ilyen állapotban van, akkor szinte mindegy, milyen állagú... (bocsi)
A hemorid is jó, de én attól kicsit lángoltam, mert mentolos....ne keverd a kettőt! Drukk.
Úgy tudom, hogy még az ülőfürdő is jó neki, és utána alaposan bekenni...

Szilvi
Gratulálok a lánykádhoz Kép Nagyon jók a képeid Kép

Ja, képzeljétek tegnap én is almás pitét sütöttem Kép Párom besegített a reszelésbe Kép

Titati 19+5
titati
 
 


Lányok!
Ezt nem hiszem el! Szerdán mondtam el a koleganőimnek, hogy mi a helyzet, mert az persze mindenkinek fektűnt, hogy a napi hat kávé és cigi helyett sárgarápalé és alma......
Csütörtökön és pénteken nem voltam bent, viszont most nagyon hátulról hallottam,hogy a főnököm is tud már mindent. Akinek persze én akartam elmondani!
Gondolom, most őrjöng.
Szeretem, amikor vki ennyire tapintatos:-(
Szorítsatok majd, hogy ne jöjjek ki ebből nagyon rosszul!

Medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Sziasztok,

először is Nicika: köszi a tábla javítást, és tök szupcsi az új tábla. Most jöttem rá, hogy milyen régen néztem rá az UH képre. És már biztosan sokkal másképp néz ki.
Amúgy a problémádra: szerintem menj dokihoz, ha lehet, minél hamarabb! Hogy minél hamarabb megoldódjon a probléma.

Voltál már AFP-n?

Én tegnap reggel, de az eredményt majd csak a következő UH-on kapjuk meg. Remélem, nem lesz gond...Kép

Visszaolvasok, és még jövök! Kép

Eszti
16+6
Vendég
 


Titati! Akkor melyik kettőt nem szabad keverni?

KépKép
nicika
 
 


AFP-n múlt csütötökön voltam!

KépKép
nicika
 
 


Lingelera: aranyosak a képek!

Szisz: grat a kislányodhoz.. Akkor eddig, ha jól számolok vezetnek a lányok.

Nicika: nagyon tuti a tábla, olyan jó nézegetni magunkat. Mindenképp menj el orvoshoz!

Gyezsu: nagyon szorítok, feltétlenül jelentkezz, ha már tudod, hogy mi volt.

Tündi: tényleg nagy a pocid, de formás.....
márti26
 
 


Csajok, a bébifotók nagyon cukik, Márti, ahogy a pici fogja a köldökzsinórt, az hihetetlen!
Már én is várom, hogy legyen ilyen képünk...Kép
Paga, örülök, hogy szereted az őszt, amilyen most, azt én is, de ha bejön a szürkeség, azt sajnos már nem. Azért te élvezd ki! Kép

Medike, ne húzd fel magad! Nem ér ez ennyit! Kép

Névügyben: mi még mindig ugyanott tartunk, ahol a legelején, vagyis: Petra és Bence a befutók eddig. Szerintem sokat már nem fogunk változtatni ezen, mert mindkettőnknek tetszik mindkét név. Kép

Na, megyek takarítani, és főzni! Fura, de a sok stresszes munka után felszabadulás ezeket csinálni! Kép

Eszti
16+6
Vendég
 


Nicika
A Reparon kenőcs és kúp mehet párhuzamosan...nappal kenőcs, éjszakára kúp...
A másik kenőccsel ne keverd...(hemoriddal)
titati
 
 


NicikaKép

Van még egy természetes mód is ami segithet. De mondjuk ezt csak akkor alkalmazd ha otthon vagyKép

MÉZ----- enni és kenni, ezt mondják a vén bölcsek, sokat segit.

A kenés miatt gondolom, hogy csak ha otthon vagy akkor csináld, mert kicsit ragadós a dologKép

Ági
14+5

Ui: senkinek nincs lambériázni tudó ismije???Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

nagyon szépek a képek, a babák, gratulálok Kismamák!Kép

Nicika,
szép a tábla, újfent dicséret és köszönet érte! Valószínűleg tényleg nem a babát érzem még, de már annyira szeretném!Kép

Lányok,
nektek mennyi a testhőtök?
Nekem még mindig 37-37,2 között ingázik. Szerintetek normális ez?

Mindenkinek nagy drukk vizsgálathoz, UH-hoz, AFP-hez!

Lyly
15+0

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Ági, nekem sajna nincs....Kép
Vendég
 


Lyly! Persze, hogy normális! Az jelenti, hogy babás vagy!!! Kép A progeszteron miatt van, ami most magas a szervezetedben!!! Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Nicika: nekem többször is volt már aranyerem...sajnos. Csak a reparont használtam. Bele sem merek gondoln mi lesz később és hát az Elevit sem javít a székletemen...

Ja és nagyon szuper a tábla! :_) Köszönjük szépen.

Holnap megyek a védőnőhőz és csüt UH. kiváncsi vagyok nagyon!

Krizsó mozog reggel este és napközben néha érzek egy két bökést. :-))

Van valami jó ötletetek allergia ellen? Nagyon szenvedek nap mint nap! Tüsszögök és trombitálok! Szegény gyerek néha szerintem cigánykerekezik odabent...

Ilu 18
czuli
 
 


Medike!

A munkahelyen én is pénteken mondtam meg a főnökségnek. A többieknek meg utána, illetve van aki még nem tudja, de ha szóba kerül, akkor elmondom, vagy megtudják, ez már mindegy. Én a közvetlen kollégáknak pont azért nem mondtam el előbb, mert akkor tuti hogy már másnap valaki elújságolja a főnöknek (mint jól informált), azt pedig semmiképp sem szerettem volna, ha mástól tudják meg, mert az olyan hülyén veszi ki magát. Pedig nagy volt a késztetés, és nehéz volt megállnom, hogy ne mondjam el azoknak, akikkel jóban vagyok, de nem bántam meg, és nem vettem észre, hogy bárki is neheztelne ezért rám.

Amúgy 155 cm-esen is biztosan nagyon csinos kismama vagy!

Nikica! Szerintem akismamák zömében terhesség, vagy szülés alatt kialakul aranyér. Nekem is van, és láthatod hogy még többeknek. Nekem nem okozott olyan komoly gondot, hogy orvoshoz kellett volna vele mennem, vagy kezelnem kellett volna. Ezért tanácsokat adni nem tudok, de amit a többiek leírtak (köszönet nekik érte), azt én is tudom hasznosítani.

Eszti szép neveket gondoltatok ki. Mi még a név közelében sem vagyunk hárman vitatkozunk, a fiam, a férjem és én, hogy mi legyen a név. A fiam naponta változtatja a neveket, és persze többségében nincs egyetértés közöttünk. Így aztán abban maradtunk, hogy ha már tudjuk a nemét, akkor térünk vissza a név témára.

Puszi mindenkinek!

Paga

Gabi
paga
 
 


Felhívtam a védőnőt! Azt mondta hogy ezzel nincs értelme elmenni orvoshoz, csak használjam a kupot meg a krémet! Ezt a kupot a Hemorid krémmel együtt kell használni! A patikában is így adták! És majd ha megyek a dokihoz akkor meg kell neki említeni!

KépKép
nicika
 
 


Nem tudja valaki közületek, hogy ha tudok egy cégnevet meg egy adószámot és cégjegyzékszámot, akkor meg lehet-e tudni hogy létező, bejegyzett cég e? És hogy hogyan tudnám kideríteni?

KépKép
nicika
 
 


Czuli
Barátnőm is terhes és allergiás, és talált egy orrsparyt, amit lehet terhesen is, és használ is:
Rhinospray Plus a neve..

Titati 19+5
titati
 
 


Sziasztok!

Sajnos van egy idegbecsípődés a berekemba(szerintem az lehet),már régóta érzem de most már elmegyek vele dokihoz mert a nagy súly ami nyomni fogja biztos nem használ.a nődokim ajánlott egy ortopéd/csontkovácsot és hétfőn megyek hozzá.félek mert nem szeretem az ilyen kiropogtatást!volt valaki ilyennél?

Ma történt először az hogy ketten is megkérdezték mikorra várom a babát!olyan jó hogy már így látszik.a barátnőim is elképedtek hogy már ilyen jól kigömbölyödött a pocim.

Ti hány kilót híztatok?én 56 -ról indultam és most 58,4 voltam reggel.ez szerintem sok!persze volt hogy este 10-kor befigyelt a tejbegríz mert a párom kért és ha már megfőztem én is ettem.

Magzatmozgás!
milyen testhelyzetben éreztétek a mozgást?bármikor megérezhetem vagy amikor nyugalmi helyzetben vagyok és nagyon arra koncentrálok?
tunka
 
 


Nikica! A cégbiróságon biztosan megtudod, egyszer személyesen én is megkérdeztem, akkor ingyenes volt, csak egy csomó időt kellett a hivatalban várni.


PAga 15+0

Gabi
paga
 
 


Ilu!
Szerencsére idén csak enyhén jött elő az allergiám, de 4 éve, szintén terhesen, elviselhetetlen volt. Akkor homeopátiás bogyókat szedtem és segített:
Pollens 30, 3x5 golyó
Ambrosia 15, 3x5 golyó
Euphrasia officina 9, 4x5 golyó

Bori 19+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Nicika,
Nagyon sajnállak az aranyér problémád miatt.
Nekem szerencsére még nem volt, de a páromnak viszonylag gyakran előfordul. Õ is a reparont használja minden formában.

Ha ennyi mindent tudsz a cégről, akkor a cégböngészőben utána tudsz nézni és tudsz aktuális cégkivonatot is nézni.
De ezt egy közjegyzőnél is bármikor megteheted, csak az nagyon sokba kerül.
Szerintem a bejegyzés szerinti cégbíróségot kellene megkérdezned, az a legbiztosabb.

Medike

Edina és Eszter Hanna
KépKép
medike01
 
 


Sziasztok!

Tünde: Szép nagy és csini a pocid!

Nicika! Nagyon jó a tábla, köszi!

Gyezsu!
Reméljük minden rendben Bababbóval, ehhez nagyon drukkolunk!!!

Csema!
Hol vagy? Mi volt ma a vizsgálaton???

Paga!
Mi a névvel ugyanúgy állunk, mint Ti, csak mi 4-en vitáztunk, és mi is arra jutottunk, ha majd meg lesz a neme, akkor lesz meg a neve is.

Beugrottunk ma egy bababoltba a férjemmel, megnéztük a Graco Quatro Tour DeLuxe kocsit, amit korábban kinéztem a Brendon kat.-ból, de 109.000 FTKép Kép. Azt mondta a boltos, hogy a Graco kocsik nagyon jól, még semmilyen panasz, soha nem volt rájuk. Van kevésbé felszereltebb változata is, sőt sok féle Graco volt 40.000 től kezdődött az áruk.
Üdv mindenkinek: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Nicika,
ha van egy kis türelmed, holnapra megnézhetem neked a céget, mert a páromékhoz hivatalból jár havonta a Céghírek c. cd, és abban minden magyarországi létező cég benne van. Néhány adatot küldj róla kérlek a privát mélembe, ha gondolod.
Egyébként aranyerem nekem is van, érdekes, nekem a terhesség előtt, valamikor a fogantatáskor jött ki, azóta eltűnt. Jó rá a körömvirágkrém is és a lanygos kamillás ülőfürdő is!

Tunka,
egy csontkovács nekem is elkélne. Hová fogsz menni? lehet, hogy csatlakozom hozzád.

Bartika,
köszi a biztatást hőügyben. Akkor nem aggódom, igaz, a dokim is azt mondta, előfordul az ilyesmi.

Névügy: nálunk Lili vagy Bence. Tudom, jó gyakori nevek, de a Kozma vezetéknévhez valami "szelídebb" változat kell, és mi minél rövidebb neveket akarunk. Ha kilány lesz, én leszek a Nagylyl (ü-vel), a kicsi pedig a Kislili. Kép

Mi lehet Gyezsuval, Csemával? remélem, minden oké.

Lyly
15+0

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés: az orvosomat nem értem el (hülye voltam, és 8-ig nem akartam hívni, pedig előtte kellett volna, mert 8-tól már megbeszélése volt, aztán vizit, aztán műt). Mindenesetre az asszisztens megnyugtatott, hogy ha vérzés nincs és nem görcsölök, akkor nagy baj nem lehet, és remélhetőleg kihúzom csütörtökig, amikor amúgy is megyek vizsgálatra + UH-ra. 10-re Katával mentünk tanácsadásra meg én a védőnőhöz, miután elhoztam a leleteimet. Az egy héttel ezelőtti vizelet még teljesen rendben van. Mondtam a dolgot a védőnőnek, meg a gyerekorvos asszisztensének (aki rokonunk is), ők sem estek kétségbe, azt javasolták, csináljunk egy vizelet tenéysztést és igyeak sokat. (Hát igen, az ivással nagyon hadilábon állok. Próbálok legalább levesezni.) A házidokim délután rendel, ha megjön a párom, elmegyek hozzá, kérek beutalót, meg konzultálok vele. Az ebédfőzés után voltam elég szarul, ott azért sokat álltam, de most aludtam Katával egy órát - az jól esett. Szóval a történet még nem ért véget, de reméljük, jó véget ér Kép ÉS nagyon köszönöm a drukkokat, tartalékoltam belőle Kép A táblába pedig még nem kértem magam, de most, hogy betöltöttem a 12. hetet, ha ennek a pocifájásnak vége, megkérem Nicikát, hogy írjon be.

Sziasztok, majd még jelentkezem!

GyeZsu
gyezsu
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy szinte mindenki jól érzi magát a bőrében. Gratulálok a jó eredményekhez.

Tündi: nagyon klassz a pocakod. Kép

Medike: a munkahelyen márcsak ilyenek a kollégák. Szerencsére a közvetlen kollégáim inkább barátok, így nálunk csak akkor tudta meg a főnök, amikor elmiondtam neki. Különben őrjönghet bárki, ne foglalkozz vele. Most sokkal fonosabb dolgok előtt állunk, hiszen munkahelyünk (vélhetően) lesz még néhány, a gyermekáldást viszont nem élvezheti minden nap az ember.

Allergia: nekem az aloe vera gél jött be. Napi 2*0,5 dl-t ittam, és szinte azonnal segített. Csak kicsit húzós ára van...

Babakocsi: megijedtem, amikor megláttam a 109 eFt-os összeget. Borzasztó!!!

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Újabb helyzetjelentés: doki bácsi (háziorvos) megnyomkodta a hasam, kérdezte, van-e még vakbelem. (Azt is kérdezte, hogy gyakrabban járok-e pisilni - bár persze ez terheseknél nem mérvadó, mondta. Hőemelkedésem van-e - bár terheseknél ez sem mérvadó. Ráadásul a belső szervek is máshol helyezkednek el.) Kaptam egy beutalót vizeletvizsgálatra (sima, nem tenyésztés), azt mondta, ha úgy érzem, mehetek egyből a sebészetre. Na jó. Továbbra is azt gondolom, hogy felfázás. Azért meglátom az éjszakát, ha rosszabbodik, reggel - nyolc előtt... - hívom majd megint a nőgyógyászt.

GyeZsu
gyezsu
 
 


Gyezsu, megy a drukk neked, és remélem ma jobb éjszakátok lesz! Kép

Tünde, hogy neked mekkora pocakod van!! Csak ámulok! Nagyon aranyos! Kép

Lyly, neked nem furcsa, hogy esetleg a lányodat is ugyanúgy fogják hívni, mint téged? Páromnak nagyon tetszett az Eszter (ugyebár, mint én), de én nem tudnám elképzelni, hogy a picinek is ez legyen a neve (már ha lány lesz). Furcsa lenne őt uaúgy szólítani, ahogy engem is hívnak.

Titati, most nézem, hogy te mindjárt eléred a félidőt! Egy nap és meglesz a fele!
Hááát, nagy GRATULA, ez azért mégiscsak mérföldkő, nemigaz? Kép

Tunka, ne viccelj, a két kiló hízás semmi! Pontosan ideális! Szóval nyugodtan lehet tovább vétkezni néha egy kis esti tejbegrízzel - szerintem! Kép

Puszi és kellemes alvást mindenkinek!

Eszti
16+6
Vendég
 


Sziasztok!Kép
Meg jöttem a genetikáról a babóca jól van nekem most feküdni kell.Puszi mindenkinek És Köszönöm a Drukkot!!! Majd holnap vagy holnapután bővebben

KépKép
csema
 
 


Tunka! Én 63kg-ról indultam és most vagyok 62! Tehát eddig -1kg-ba vagyok! Az a 2.4kg azért nem olyan vészes, sőt a kilóidból ítélve te vékony lehetsz! Más az első 12 hétben hízik ennyit! Én akkor érzem a legjobban a baba mozgását amikor este vagy és nyugalom van, olyan kor ráteszem a kezem a hasamra és ilyenkor szinte mindig mozog! Illetve napközben azt szoktam érezni mikor néha megrug, vagy bukfencezik. Na a bukfenc az érdekes érzés!

Paga köszi! De én a környéken nem is tudok cégbíróságot!

Medike! Mi az a cégböngésző?

Lyly! Akkor küldök mailt! Köszi!

GyeZsu! Gondolok rátok! Szorítok hogy tényleg csak egy kis felfázás legyen!

KépKép
nicika
 
 


Nicika, komolyan érzed, hogy megrúg? Az milyen? Neked volt bugyborékolás?
Nekem egyelőre még csak bugyborékolással jelez néha a baba.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy percre jövök, mert megyek vacsizni.
A tamarin lekvárt nem szabad szedni székrekedésre terhesség alatt, csak a tamarinLAX nevűt. Azt is csak 3 hónapon át, utána mást kell kitalálni, gondolom mert rászokik a szervezet.
A kilókról: 165 cm vagyok, 77-ről kezdtem, és már voltam 73 is. Most 75 vagyok, 11 hetesen.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Gratula mindenkinek a babójához....

Nicika
Jobbulást aranyérből kifolyólag.... reparon szuper...

Táblázatot néztem, eddig úgy látszik, hogy a fiamnak lesz válogatási lehetőségeKépKépKépKépKép

Kilók:
Én 47-tel kezdtem, most vagyok 53....
Lettymama2
 


nekem most csak ilyen kutya közönséges uh-t csináltakKépKépKépKépKépKép
Lettymama2
 


Mindenkinek köszi a pocidícséretet!
Peti épp most jegyezte meg, hogy most ekkora, mi lesz a végére?
Minden terhességgel egyre nagyobbra nő a hasam, biztos már ki vagyok nyúlva és sok helye van a babának isKépKépKépKép

Lettymama: Így is nagyon jól látszik, hogy milyen édes a baba!!Kép

Szelivi: Én is 75kg vagyok és 167cm. Én 80kg maximumot lőttem be, de biztos túlhaladom majd. Előzőleg 89kg-al mentem szülni és 70-re sikerült levinni. Épp fogyókúra előtt lettem újra terhes, úgyhogy az elmaradt.
Ja, a régi súlyom 60kg!

Eszti: Először még csak néha lehet kis fickándozást érezni, pár hét múlva már egyértelmű, hogy a baba mozog. Aztán a végén "kirúgja a ház falát" KépKépKép

Csema, Gyezsu: Remélem hamarosan jól lesztek!
Csema: Ezzel a vizsgálattal már a nemét is megmondják?

Jó éjt mindenkinek!

Tünde(18+5)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! Újabb helyzetjelentés: most hívtam a kórházat, az orvosom nincs még bent, az asszisztens azt mondta, ő mondta neki tegnap, erre az orvos válasza az volt: akkor csütörtökön vár a rendelőjőben. Hát ez most nem igazán tetszett. Azt hiszik, hogy hisztériázom? Legalább azt mondanák, hogy ezek valóban a felfázás tünetei, hogy mire megyek, csináltassak vizelet vizsgálatot (most megyek egyébként), vagy valami. Tényleg nem vagyok egy aggódós típus, és majdnem biztos vagyok benne, hogy felfázás, de azért csak ott motoszkál a fejemben, hogy nőgyógyászati dolog is lehet. Ennyire azért lehetnének empatikusak az eü. dolgozók, nem?

GyeZsu
gyezsu
 
 


Sziasztok!

GyeZsu: nagyon drukkolok, hogy "csak" felfázás legyen!!

Nálunk már mindkét fiú beteg. Most abban reménykedem, hogy én nem kapom el tőlük.
Mai jó hír, ráálltam a mérlegre, és végre nem többet mutatott. Az elmúlt 1 hétben odáig fajult a rosszullétem, hogy fogytam 2,5kg-t. Ezzel 1,5kg-val vagyok kevesebb, mint induláskor.

cory 13+6

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek!
Én már dolgozom, de ma reggel alig tudtam felkelni. Olyan jó lett volna aludni még egy picit... Kép

Azért remélem, hogy nem fogom lefejelni az asztalt.

GeZsu: felfázásra van egy nagyon jó tippem, de inkább privátban írnám le. mmka@freemail.hu

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Tegnapi doki: minden oké, a méhszáj még mindig 3000-es, el sem akarom hinni, rám ez nem jellemző.Picurt megnéztük, de én nem sokat láttam belőle, csak egyes alkatrészeket néha, de mindene megvan úgy nézett kiKép
Fejecske 34 mm, és szerintem nem volt túl mozgékony, de tényleg vacak az az uh.
20-án afp és egyebek, 2 hétre rá kell érdeklődnöm, aztán megbeszéjük mikor legyen a genetikai uh.
Most már várom, hogy egyértelműen érezzem a mozgását.........
Tenyésztés még nem volt meg, holnap kell érdeklődni, de már napok óta semmit nem érzek és a komolyabb fájás isegy hete volt már, remélem ennyi volt, de azért kíváncsi leszek mit találnak.

Szépek a pocis képek, nekem is ilyesmi, csak nekem nem egy csini popsi van mögötte hanem egy óriási......így aztán jó nagynak hatKép

JAAA! a doki mérlege első ráállásra nem mutatott pluszt az egy hónappal ezelőttihez képest, de utána akárhányszor ráálltam mindig mást mutatott.....

Itt is göthös a családKép, jó hogy elkezdődött ovi, suli......

Nicika aranyérKép remélem hat a kenőcs, kúp....ismerős probléma már kétszer műtöttekKép

Gyezsu drukk, hogy gyorsan kiderüljön mi a gond és ne legyen nagy probléma!!!!

Megyek mert a lányom itthon és sürgősen legóznunk kell......

Sziasztok
becsi
Iklad
 
 


Mariann: kitartás! Asszem ma a kómában osztozom! 5 órát sikerült aludnom éjjel.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Jó reggeltKép

Gyezsu Kép

Én már sajnos nem hiszek a mesékbenKép Valahol a nagy fazékban elveszett az empátia, nagyon nagyon ritka manapság hogy eü dolgozó rendelkezzen ilyen tulajdonsággal Kép
MEgy a drukk és már csak egyet kell aludnod hogy elmuljanak a félelmek, holnap reggel csütörtökKép

MAriannkaKép

Irnál nekem is tippet felfázásra?? Még mindig szenvedek és tudom hogy ez nem a baba miatt van, hiába mondja a doki, szerintem az előző gyulladásból maradt még valami....
agiboszi@freemali.hu

Cory Kép
Szegénykém, pocaklakód bepotoltatja veled az előző két terhességed Kép
Rendben van már a vizeleted? eltüntek a csunyaságok?

LettimamaKép
Még igy is nagyon jól látszik a babócaKép
Tervezed hogy meglesitek 4Desen?

CsemaKép

Pihenj sokat most, vigyázz magatokra nagyonKép

Ezt a hülye időjárást már nagyon nem birom, megint fáj a fejem, sőt most hallgattam az időjárását, jön a csunya őszKépKép

Van valakinek egy jó kis receptje karfiolra, de ne sima rántott legyen azt már unom Kép Lehet levesféle, vagy egyéb, de most olyan ötletszegény vagyok, hogy csak nézzük egymást a hütőben és nem történik semmiKépKép

Ági
14+6

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!!!

Mariann, megkaptam a mailt, összeszedem a gondolataimat, és még megpróbálok ma írniKép

Minden szütyis- náthásnak jobbulástKép

Tegnap én is voltam uh-n, nagyon jó lett: nyaki redő 1,2mm, ülőmagassága majdnem 6 centiKép
Nagyon kis cuki volt.Sajnos képet nem tudok felrakni, majd legközelebbKép
Mivel mielőtt odaértem ,történt egy kellemetlen eset, elájultam az utcánKép A buszon lettem rosszul, leakartam szállni, hogy levegőhöz jussak, de már nem bírtam ki odáigKép. Valaki segített leszedni a babakocsit a buszról, aztán össze is estem.3-an szedtek össze a földről, Olivér persze ordított szegény, érezte, hogy valami gáz van.
Éppen ezért mindent el felejtettem a dokinál, amit akartam kérdezni.Se cd-t nem kértem az uh.n, se a légúti allergiáról(javallatairól)nem kérdeztem meg az orvostKép.De azért minden rendben van a kicsivel az a lényegKép

Én egyébként most szedtem fel az első kilómat, így már 61-et nyomtam ma reggel.
Van egy tegnapi pocakos képem , a 2 héttel ezelőttihez képest már növekszik szépenKép
Kép(11+4)

Javulást a sok náthásnak, jó pihenést a sok álmos, fáradt maminakKép
Én is ma inkább pihizekKép
Sziasztok
Ildikó11+5
vas
 
 


SziasztokKép
egy gyors helyzetjelentés!Kép
Tegnap korion boholybiopszián voltam! Nem volt felemelő érzés de túl vagyunk rajta. Az egészben az volt a jó hogy 3x is láttam a babót uhu-n a rossz hogy sajnos még fényképet sem kaptam, pedig próbálkoztam.Az adatai: CRL:86mm BPD:27mm tarkóredő:1,9mm
Sajnos az eredményre sokat kell várrni 3-5hét és a nemét is kértem, tegnap nem mutatta meg, de apa szerint fiú úgy rugdosott a lábával.
Ami rossz volt 11-től 5-ig ott voltunk, a szúrás nem fájt de ami nagyon kellemetlen volt az mikor a mintát vették,ráadásul közben is görcsölt a hasam, tegnap egész este, de szerencsére mára elmúlt.
Az uhu-t a
Hajdú Krisztina dr-nő csinálta, Õ is ott volt a szúrásnál, de nem Õ szúrt, bár megkérdezték elötte kit választok!mondtam mindegy, csak a babának ne legyen baja: Nagyon aranyosak voltak mindíg mondták mi fog törénni, s bár sokan voltunk, Nekem nem tünt úgy mintha futószallagon működne a dolog!
SzilviKép
Gratula a kislányhoz!!!!Szívem mélyén én is azt szeretnék, de hát főleg ne legyen gond!
TündiKép
Tényleg nagy és aranyos a pocid! Nem látszik azon hogy bélelve lenne!!Kép Kép
LettymamaKép
Édes a babád, bárcsak tegnap én is kaptam volna képet, olyan jól látszott mindene!
Most lefekszem de du ha jól leszek, jövök,addig is pusszancs mindenkinek,GyezsuKép jobbulást!!!!

KépKép
csema
 
 


Sziasztok!

Ági: elment az email, kicsit zagyva lett, de azért remélem, hogy érthető.

Ildikó: remélem, hogy nem kérdeztem túl sokat, köszi, ha megosztod velem a gondolataidat. Hát nem semmi, ami történt veled, nagyon vigyázz magadra!

Mariann

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Egyébként bocsi, ha figyelmetlen voltam:minden pocak , amiről van új kép, óriásit nőtt, fenomenálisakKép
És a babucik uh képei is szuperek.Nagyon szét vagyok esve, ezért felejtettem el megemlíteni,meg bocsi, hogy nem személy szerint adom át a dícséreteket.
Szóval minden kismama szép, és minden baba is!!!!KépKép

Ildikó11+5
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?