Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Gyezsu
Persze, hogy jó Kép

Nicika
Meg is jött: köszi Kép
titati
 
 


Nem lesz az késő Titati?

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Most éppen a megfázás miatt itthon vagyok, de terveim szerint karácsonyig fogok dolgozni. Ennek elsősorban az az oka, hogy nem szeretnék ellustulni (mit csinálnék egyedül egyész nap otthon?), másrészt anyagilag és szakmailag sem lenne rossz maradni. A meló mellett csinálom a PhD-t is, ezért tanítanom is kell. Külön-külön sem lenne egyszerű, de azért megpróbálom. Ha az egészségem megengedi, akkor maradok mindkét helyen, ha nem, akkor valamelyikről le kell mondanom.

Utazás: 6 hetesen voltam külföldön (Párizs, London) és repülővel utaztunk. Sehol semmmi fennakadás nem volt, biztosítást is tudtunk kötni és nem volt felár sem.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 

 
 

Bartika, én ugyan még nem repültem 12 hét után (még sose voltam 12 hetes), de a barátnőm már többször ment Japánba - pedig az jó hosszú út.
Neki azt mondták, hogy középidőben mehet.
mariskaris
 
 


Sziasztok Lányok!

Van egy teljesen új eladó REER bébiörző/légzésfigyelő készülékem.Az ára: 22.000 Ft.(eredeti ár: 30.000 Ft. körül van).
2 hete született a kisfiam és nekünk kettő van, mert kaptunk ajándékba is.
Akit érdekel írjon az e-mail címemre, tudok fényképet is küldeni.

orsi@dynamic-team.hu

Mindegyis
tóthné
 
 


Szisz
De, szerntem késő lesz... de mindkét doki agyalt rajta egy órát, egymástól függetlenül, és mivel a menzim hosszú volt, így nem tudják az alapján szmolni. Az UH-okat vezsik alapul, és aszerint meg elvileg 16 hetes lesz ugye a baba...
Hát majd kiderül. Ha rossz lesz az eredmény, akkor elmegyek a praxisba 4D-re... nem foogk izgulni.
titati
 
 


Aha értem, vagyis nem értem. Nálunk az uh bekalkulálja azt a bizonyos 2 hetet. Akkor én meg csak 14+2- nél megyek? Hú azt hiszem jobb ha ebbe nem bonyolódom bele. Kép Nekem is be kéne már jelentkeznem 4D-re, a jövő héten akartam menni, de lehet, hogy már nem fogok időpontot kapni.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Bartika.én a 11-12. héten utaztam spanyolo-ba.amikor befizettük még nem tudtunk a babákról.az orvos mondta hogy mivel semmi bajom érezzem jól magam.szerintem csak késöbb nem lehet esetleg repülni.nem biztos hogy az irodában észre veszik a babót.én kint sokat sétáltam és strandoltunk csak a hasamat takargattam nem is sült le egy picit sem.ha hason feküdtem a parton a párom ásott egy kis mélyedést a pocinak.

Meglepődtem hogy már ennyi sok babakocsi szakértő van köztetek.én még megpróbálok ezekkel nem annyit foglalkozni.elég hogy minden gondolatom a pici pocilakók körül forog.

Munka: én a saját üzletünkbe dolgozom és ülök.mi úgy gondoljuk hogy októberben felveszünk valakit aztán még egy hónapig betanítom.november végétől pedig nem dolgozom.sajna a 2 baba miatt eleve veszélyeztetett terhességnek számítunk.
tunka
 
 


Szisz ,Titati! én tegnap hívtam a praxist de nem vették fel. én kb 3-4 hét múlva akarok menni.ma magpróbálom újra.
tunka
 
 


Tudja valaki, hogy mi az a vizsgálat, amivel ki lehet kerülni az AFP-t, és pontosabb eredményt ad a lehetséges Down-korról?
A minap hallottam egy kismamától, hogy neki ez volt, mert az AFP elég megbízhatatlan... főleg az időzítés miatt ugye.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Titati!
Nem emlékszem pontosan, de nem úgy volt, hogy az UH alapján kb. 2 héttel kisebbnek tűnt a babád?Nálam is ez a helyzet, és ha a menstruációtól számolok, akkor én is 18+3 hetesen mentem Afp-re.

Bori 17+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Tunka
Pocinak luk ásás nagyon tetszik Kép
2 hete nekem se vették fel a telcsit...
Akinek nem az első pocaklakója, az már kell, hogy ismerje a babakocsikat. Innen a sok "tudor" Kép

Szisz
Én se akarok belemerülni, mert épp elég volt az a 2 hét, míg izgultam rajta Kép Most már túltettem magam cory segítségével Kép
Ja, és azt mondják jobb ha később vezsik le, mintha korábban tennék.
titati
 
 


Szisz,Titati. most felvették. 10 000 ft.videó kazit vinni kell dvd lemezt adnak kb 2 héttel elöbb érdemes bejelentkezni.én Dr Hajdú Krisztinához fogok menni Õ hétvégenként rendel.
tunka
 
 


Tunka! Én nem is a repüléstől félek, hanem attól, hogy ha orvos kell valami miatt (Isten mentsen, hogy ne kelljen!!!), akkor ott nem valami jó az orvosi ellátás. Én csak ettől félek.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok Lányok!

Úgy gondoltam bemászok ide hozzátok, ha megengeditek. Egyedül Mamintit "ismerem" egy másik topic-ból. Néha át szoktam ide jönni olvasgatni.

Egyébként 9 hetesek vagyunk!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Bartika
Én valami Quartett tesztről hallottam, de tízenezer ft maga a vizsgálat.

Borkadorka
A menzihez képest az Uh mindig 2 héttel fiatalabb eredményt mutat, mivel a peteérés kb. 2 héttel az elmaradt menzi után van. De egy héttel valóban le volt maradva a 9 hetes uh-on, amikrois 6 hetes méreteket mutatott a pocaklakóm.
Én ma a menzi szerint vagyok 17+5

titati
titati
 
 


Tunka
Ha a babaneten regisztrálsz az Uh-hoz, akkor ezer ft kedvezményt kapsz!!!!
Én a Győrffy-hez szeretném kérni magam.
Köszi a videókazettás infót Kép

Szelivi
Gratulálok a pocaklakódhoz! Üdv itt köztünk! Kép

Titati 17+5
titati
 
 


Bartika
Egyik ismerősöm az Istenhegyi Géndiagnosztikán járt. Ott vért vesznek és azt elemzik ki, valamint uh-ot csinálnak. Állítólag 1 órán belül megkapta az eredményt, igaz 28 e Ft-jába került. Egyébként én úgy tudom, hogy az afp-t mindenképp csinálnak.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Nicika
Nem semmi amiket küldtél Kép Az első 3-at most nyomtattam ki...lesz mit főzni Kép Megérkezett a második adag is..nagyon köszi!!!
titati
 
 


Munka: Én szívem szertint a szülésig dolgoznék, de az orvosom szeptembertől nem engedi, mert ugye az ikrek miatt nálam is veszélyeztetett a terhesség, ráadásul a méhszalagjaim is megnyúltak és a méhszájelégtelenség veszélye is fennáll. De azért itthonról végezhetem a munkám egy részét, az utazások pedig kimaradnak.

Bori 17+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Bartika
igaza van szisz-nek. AFP mindenképp csinálnak. A magzatvízvételt szokták ezzel a módszerrel kikerülni.
titati
 
 


Én is a Győrffyhez akarok menni, eddig is nála voltam. De a Hajdú Krisztináról is sok jót hallottam már.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Titati
Tényleg nem egyszerű az eseted ezekkel a hetekkel. Én most megnéztem a naptárat nekem úgy lesz, hogy utsó menzi szerint 16+5 uh szerint 16+2 naposan.

Nekem sem veszi fel a Praxis. Tunka szerencséd volt.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Én jövő péntekre kaptam időpontot a praxisba, nem mindegy szerintetek, hogy kihez megyek?
márti26
 
 


Én is egyégként ma jelentkeztem be, és rögtön felvették.
márti26
 
 


Én a 19. héten megyek 4D-re és 8000ft-ba kerül. Ezt Sopronban csinálják!

KépKép
nicika
 
 


Azt hiszem a babóca várja a másodikat, mert még csak levest ettem! Szóval mocorog odabent! Szinte bökköd! Kép

KépKép
nicika
 
 


Titati!
Ez nem így van, legalábbis, ahol én ezidáig voltam, ott mindenhol belekalkulálták a +2 hetet is (I. Női Klinika, Praxis, Megatoys 4DUH). Előző terhességeimnél is az UH adatok alapján számoltak, mert nekem is hosszúak a ciklusaim. A szülés időpontját is az UH alapján módosították, és bejött. Valószínű a te esetedben is beleszámolták a +2 hetet, mert nem hiszem, hogy 2 orvos is elfogadhatónak tartotta volna a 19. hetet az AFP levételére.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Ma voltam uh-on, nagyon nagy élmény volt!!

Itt csatolom (ha sikerül) a bébikémet..
csirippiri
 
 


Nem sikerült, pedig már 10 %-ra kicsinyítettem...

Nincs ötletetek, hogyan tudnám feltenni?
csirippiri
 
 


szisz
Aha... Kép na sebaj, a lényeg, hogy ne parázzak Kép

A praxishoz regisztráljátok magatkat a babaneten keresztül, a kedvezmény miatt! Akkor gondolom a 10-1 az ára...

Nicika
Aki Sopronban lakik KépKüldj a bébinek valamit.
nekem is ennem kellene mr valamit... de nem tudom, hogy mit...

Márti
Mindketten jók a praxisban, de a Győrffy-t istenítik...mondjuk még nem ismerem, csak hallomásból.
titati
 
 


Borka
Én nem értek hozzá, mindkét dokit pánikszerűen kérdeztem, és mindkettő egyértelműen ennyit mondott, hogy nekem nem tud menzi alapján számolni, így nekem a baba 16 hetes korában (mérte szerint) fogják levenni. És nem ismeri egymást a 2 doki, 2 külön kórház...
Szóval én csak ennyit tudok... és próbálok bíni bennük, hisz nem lehet könnyű dolguk a menzim miatt.
Elhiheted, azért legbelül én sem vagyok nyugodt! Kép

Titati 17+5
titati
 
 


Most mégegyszer felhívtam őket, a Győrffy lesz akkor amikor megyek. Utána majd beszámolok....
márti26
 
 


Márti
Mikor mész pontosan?
Képeket is kérünk majd Kép

Csirippirri
sajna én nem tudom Kép És az albumba se tudod feltölteni, és onnan linkelni?
titati
 
 


Azért nem tudom feltölteni, mert doc kiterjesztésű, de ezt sajna nem tudom, hogy kell megváltoztatni jpegre..
na mindegy...

A profilomba feltettem..
csirippiri
 
 


szept.9-én 12-20-kor egész pontosan. Nagyon várom már. Mindenképp megmutatom Nektek. Remélem az is kiderül, hogy fiúcska vagy lányka a pocaklakó.
márti26
 
 


Nem, nem tettem fel, oda is jpeg kell..

Egyébként minden rendben van, a bébi 6,1 cm hosszú, a buksija 2 cm és nagyon édes... legközelebb 4 hét múlva kell mennem...
csirippiri
 
 


Jelentem sikerült bejelentkeznem 12.-ére. És még a kedvezményt is beirattam.

Márti
Hétköznap van a Győrffy, Hétvégén meg a nő.

Én kétszer voltam eddig a Győrffynél, nagyon kis szimpi volt.

Ja és 12.-én én is megtudom, van-e kukaca a bébinek! Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Nicika, nem tudom letölteni a zenéket, azt írja ki a gép, hogy hiba történt. A többiek le tudták tölteni?
márti26
 
 


Ja a tarkóredő 1,6, ez is határértéken belül van, a szívhangja majdnem megríkatott, örök élmény...
Kár, hogy apa nem tudott ott lenni...

MÁrti, sok sikert kívánok, és kíváncsian várjuk a az eredményt...
csirippiri
 
 


Borkadorka! szeretnék érdeklődni hogy pontosan mikor és mit éreztél babamozgásnak.elöbb megérezted mint amikor csak egy baba volt a pocidba.én is állandóan figyelem, van hogy fél óráig nyugiban ülök csak a kezem van a pocimon.sokan azt monDják olyan mint amikor mocorog az ember hasa.és hogy akinek már van gyereke az elöbb érzi.
tunka
 
 


Titati!
Elhiszem, hogy aggódsz, az elsőnél én is ennyire aggódtam, a másodiknál elfogadtam, most pedig már természetesnek veszem. Fel a fejjelKép

Nicika!
Te is elküldenéd nekem a receptjeidet? szenczibori@t-online.hu

Bori 17+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Borka
Nekem 2. pocak Kép Az elsőt nagyon lazán vettem, és a mostaninál izgulok Kép

Csirippirri
Na, tök jó, hogy minden rendben! Ez a lényeg. A képet meg majd megnézzük legközelebb Kép

Tunka
ugyan nem engem kérdeztél, de ha figyelem, akkor én se érzek smemi mozgást. De amikor meg csak ugy ücsörgök, gépelek, időnként mintha "mozgatnák" a hasamon támaszkodó alkarom Kép

Titati 17+5
titati
 
 


Csirippiri! GRATULA!!!!!!!!!!

Látom deindult mindenki a 4D-re.én oda már elviszem apucit is.várom hogy mit szól majd a 2 szép babánkhoz.biztos el fog ájulni.akkor a 16-17.hét környékén megyünk .szerintetek nem korai.nincs kedvem visszanézni ,ki hányadik hétben lesz akkor amikor megy?????????hogy kell itt regisztrálni a praxisra??
tunka
 
 


Csirippiri!
Képnézegetöben mentsd el más néven és ott azt hiszem, meg lehet adni új kiterjesztést is.
De tényleg az a lényeg, hogy minden rendben van!Kép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Szisztok Kismamák!

NAGYON BOLDOG VAGYOK!!! Most jöttünk a 12. heti uh-ról:
crl: 67,7 mm, BPD: 24,6, tarkóredő: 1,6 mm, lepény a hátsó falon tapad, magzatvíz átlagos! Kép Kép Kép
Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkot, nem volt hiábavaló!!!
Sajnos, képet nem tudtak adni (ennél a készüléknél nem volt ilyen).

A kicsi a hasán feküdt, felhúzott és keresztbe tett lábacskákkal, a két kis keze az arca előtt volt, aztán kicsit nyújtózott, integetett, és aludt tovább!!! Gyöymörű szívhang, gerincecske, szóval mindene látszott!
A kis fenekáénél a két kis lába között volt valami kis kukac-féle, de az orvos nem akart még nyilatkozni, mindenesetre nagyon hajazott ApáraKép
Egy hét múlva megyünk a nődokimhoz (most nem ő vizsgált), ott talán kapunk képet.
Ja, és 13+0 hetesek vagyunk az uh szerint.

Nicika, nekem is küldj lécci recepteket!

Puszi mindenkinek és én is drukkolok az uh-osoknak, vizsgálatra váróknak!!!

Lyly
13+0

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csirippiri
Gratulálok!

Tunka
én 17 hetes leszek akkor. Apa nálunk is akkor fogja először látni. Kép
Ha regisztrálsz, kapsz egy számot és ha azt a számot bediktálod akkor kapsz 1000 Ft kedvezményt.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Csirippiri! Nyisd meg a dokumentumot! Aztán nyomj egy Print Screen gombot! Aztán nyisd meg a Paintet, CTRL+V-t nyomd meg és jgp-ként mentsd el!

KépKép
nicika
 
 


Tunka!
Az első babánál csak a 20. héten éreztem a mozgást, a másodiknál már korábban, úgy a 17. hét körül, most pedig a 16. héten, de elinte nem tudtam különbséget tenni egy baba és az ikrek mocorgása között. Mostanra viszont az ikreknél láthatóvá vált a vándorlás (hol a hasam egyik fele, hol a másik dudorodik ki jobban), amire a lányoknál csak jóval később, 28-30. hét körül figyeltem fel.
Egyébként nehéz megfogalmazni, hogy valójában mi érezhető ilyenkor, talán én is a szétpukkanó buborékhoz hasonlítanám.

Bori 17+1

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Szisz2
Hol lehet regisztrálni a praxishoz?

Tunka: 17+3 leszek a 4D-nél
márti26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?