Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Bocsi az off-ért...

Lyly
Párommal beszéltem, kiakadt, hogy el akarom adni a gépet Kép Kép De azt mondta, megbeszéljük. Mindenképp jelzem a továbbiakat, addig egy kis ízelítő,a mit a neten találtam róla:
http://www.romitex.hu/images/B%20BS-2400.jpg
Mintás, egyenes, szatén és cikcakkos öltéseket varr rátétek nélkül
Ikertű a két színnel történő varráshoz
Gyors orsótekercselési rendszer
Előre és hátra irányuló varrás
18 öltési funkció
Beépített sztrecs láthatatlan öltés és elasztikus öltés
Automata gomblyukazó és gomblyuk finombeállítása
Automata öltéshossz és öltésszélesség állítás
Szabad karos és síkágyas átállítható varró felület

Titati
titati
 
 


Köszönöm mindenkinek, hogy a szülés utáni segítségre ennyien reagáltatok! NAgy gond ez nekem, mert nem szeretném az anyukámat megsérteni, és szerintem, ha nem kérem a segítségét, akkor úgyis meg fog sértődni, mert személyes sértésnek fogja venni.

Paga 12+6

Gabi
paga
 
 


Csema
Én tudok Neked küldeni mailben receptkönyveket, ha érdekel, van többféle is.
37 oldalas muffin receptkönyv
50 oldalas receptgyűjtemény kenyérsütéshez
71 oldals karácsonyi receptgyűjtemény

Titati 17+3
titati
 
 

 
 

ÁgibosziKép
És még valami! A falióra gyerek katicás az kézzel festett vagy szalvéta teknika?
Nekem a kép alapján festettnek tűnik. Jól látom,
LylyKép
Várom nagyon és majd megírod téged mi érdekel.
Most egy törölközőt keresztszemezek, delfines, de nincs még kész ezért nem tettem fel

KépKép
csema
 
 


TitatiKép
Persze, hogy érdekel szeretek főzni érdekességeket kipróbálni,(ez látszik ha megnézed a fényképemKép)bár most az édességeket, sütiket csak csinálom, meg nem kostolhatom!
Köszönöm előre is! A kenyeret is több mint egy éve én sütöm, bár csak pár receptem van.

KépKép
csema
 
 


TitatiKép
Az eimail címem: csema01@citromail.hu

KépKép
csema
 
 


Csema
De címet is szeretnék kérni, hogy hova küldhetem Kép
Kenyérhez nekem is van 3-4 bevált receptem, és szinte csak azokat használom. És van egy tuti kalács receptem is...azt holnapra el tudom hozni, ha gondolod... Az saját találmány, de szerintem isteni Kép
titati
 
 


Azért ha tudok olyat küldeni Neked cserébe amit nem ismersz, nagyon szívesen küldök!
az eimail cím ok?

KépKép
csema
 
 


Paga
Nálunk az első meg a második gyereknél is jött az anyu segíteni. De mindig megbeszéltük, hogy mit kéne csinálni, mi az ami nekem épp segítséget jelent. Nem mondom néha elszaladt vele a ló, de végül is nem volt gond. Most a harmadiknál is biztos fog jönni, míg belejövök, hogy háromfelé kell figyelnem. Szerencsére nem lakik messze, így estére általában hazament.
Szerintem az első időkben tök jó, hogy legalább a főzéssel, mosással és a takarítással nem kellett törődnöm.
Anyósom az meg olyan mintha nem is lenne, attól nem kell félnem, hogy jönni akarna.Egyébként is csak hallgathatnám egész nap, hogy nálunk miért csak az erkélyen lehet dohányozni, simán rágyújtana egy újszülött mellett is (láncdohányos). A főztjéből köszönöm inkább nemkérek, annyira zsíros, takarítani meg otthon sem szeret, nálam inkább ne nyúljon semmihez. Na mind1, nem részletezem.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Titati,

nagyon jól néz ki a gép, ha mégsem jön össze a gépügylet, akkor sincs semmi baj, nehogy ebből apával bármilyen kis vitátok is legyen!Kép

Csema,
hol vetted a törölközőt, amit lehet keresztszemezni? Ilyet keresek én is, csak nekem tengeri kagylós-csigás, mókás polipos mintám van. Kép
Szóval lesz itt cserewbere, az biztos! Egyébként mindenféle minta érdekel, sőt, ha valakinek kis kötött babamintája is van (mármint kötött holmi kötési mintája), annak is örülnék!

Lyly
12+5

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csema:
elküldve Kép
És kaptál grátiszba egy 76 oldalas sajtos receptgyűjteményt is... Kép

Akit esetleg még érdekel, szívesen küldöm, csak dobjon egy mail címet...

Titati
titati
 
 


Lányok délutánig elköszönök, most mennem kell ebéd stb...Addig is jó napot mindenkinek
Csema 12+2
Ezt mindíg elfelejtem oda írniKép Kép

KépKép
csema
 
 


Jaj köszönöm!!!! Nézem!!! Puszi!Kép

KépKép
csema
 
 


Titati
A kenyérreceptek engem is érdekelnének Kép Azt én is magam gyártom legtöbbször.
Előre is köszi. cím a profilomban Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Dejó Lyly Te is szoktál kötni??? Én is, de csak a gyereknek.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


LylyKép
Rendeltem netten keresztűl, babaruhát is és játékokat is lehet rendelni amit ki lehet keresztszemezni, még egy előkét is rendeltem, de azt még nem merem elkezdeni, majd megírom a címet!!
Te nem veszed a keresztőltés című újságot?

KépKép
csema
 
 


Kőtős minták is érdekelnek engem is!!

KépKép
csema
 
 


Szisz
A kenyerek elmentek Kép
titati
 
 


Nincs nekem se sok, általában magam találom ki, ez főleg pulóverre értendő. De kötöttem már kocsiba takarót, kissapkát (ahhoz van minta), most készülök kocsikabátot kötni (ahhoz is van). Ha érdekel szívesen elküldöm, délután előkeresem.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Titati
Köszönöm

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


TitatiKép
Du szedek össze, van a gépen is és egy szekrény-nyi mindenféle majd írod mit küldjek,(süti, turmix, egytálétel stb)
Most tényleg mennem kell mert nem lesz ebéd, ha csak virtuálisan főzünk!Kép

KépKép
csema
 
 


Lányok,

minden minta, recept, és egyéb jó dolog érdekel!!! Kép Kép Kép
Ide küldjétek, légy szíves: agnes@express-travel.hu
Nagyon szépen köszönöm!

Az én kenyérreceptem csak kenyérsütőgépbe való, ha kell valakinek, szívesen elküldöm én is. Fehérliszt + roszliszt + tönkölybúzaliszt + kukoricadara keveréke, joghurtos, élesztős, tejes.

Lyly
12+5

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csema,
lécci, add meg a bolt nevét, elérhetőségét, ahol rendeled ezeket a dolgokat. Nekünk nem jár semmilyen újság, még a tévénkhez is csak szobaantenna van.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


LylyKép akkor rengeteg mintát küldök majd, du elküldöm a címet is addig is üdv minden pocakosnak, már legalább3X köszönök elKép Kép Kép

KépKép
csema
 
 


Lyly
Én is abban sütöm. úgyhogy jöhet. Cím a profilomban. Előre is köszi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Lyly
Neked is elment mind a 4 receptkönyv...
Kérhetem a Te kenyeresed?
Előre is köszi
Titati
titati
 
 


Csema
Egytálétel és süti mindenképp érdekel... mi van még? Kép

Zsömlét sütött már valaki? Én 1x próbáltam, finom volt, csak nekem nem nőtt meg igazán... Szóval csak otthoni rágcsálásra volt alkalmas Kép Van valakinek BEVÁLT zsömle receptje?

Titati
titati
 
 


Titati, Csema, Szilvi

köszönöm! A receptet elküldtem!

Jó étvágyat nektek az ebédhez!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Titati!
Nekem is elküldenéd a recepteket? Az összesetKép (kenyér, karácsonyi, muffin)
Bár én csak kezdö szakácsnéni vagyok, szeretnék fejlödni!Kép
cimem: maminti3@freemail.hu
Köszi!

Maminti
7+1

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti
Elküldve mind a 4....
titati
 
 


Titati!

Lehet nekem is (receptek)? A paga@citromail.hu e-mail címre kérem.

Köszönöm!

Paga

12+6

Gabi
paga
 
 


Sziasztok!

Csináltunk ma reggel két képet! Hát én most így nézek ki!

Lányok vérzik valakinek az orra? Nekem elég sűrűn....

Kép

Ilu 15+5
czuli
 
 


Paga: elküldve Kép
titati
 
 


Paga: elküldve Kép
titati
 
 


Ilu!

Neked ahhoz képest, hogy már több mint 15 hetes terhes vagy, és vékony is vagy egyáltalán nincs nagy pocakod. Olyan kis helyes, de te biztosan nagynak érzed, mert előtte biztosan egyáltalán nem volt pocakod! De jól áll nagyon! Még az eredeti nadrágjaidat hordod?

Paga 12+6

Gabi
paga
 
 


Titati!

Köszönöm. Tündér vagy!

Paga 12+6

Gabi
paga
 
 


Czuli
Tök jó, már Neked is szépen alakul Kép Mostmár büszke lehetsz rá, de még nincs útban a nadrágban Kép

Nekem múlt héten jegyezték meg többen a munkahelyemen, hogy napról-napra szemmel láthatóan nő a pocakom. Nekem is furi volt, de hogy még meg is jegyezték Kép

Paga
Szívesen Kép

Titati 17+3?
titati
 
 


Czuli, téged biztos nem állítanak meg ismerősök, hogy "Csak nem kisbabát vársz?"
Szerintem nagyon irigylésre méltó ilyen vékonynak lenni, biztos nagy pocakkal is csinos kismama leszel.
------------------

Titati, elkérhetném én is a recepteket?
mariskaris@freemail.hu

10+3
mariskaris
 
 


Sziasztok!

Paga: nekem nem volt segítségem az első hetekben csak a férjem, és pont elég volt. A főzést megoldottuk rendeléssel (van Pesten egy csomó cég, akik megfizethető áron szállítanak ebédet úgy, hogy akár 1 hétre előre rendelsz), egyébként meg úgyis rám van szüksége a babának, nem másra. Az elintézni valókat meg a fickóm elintézte közben. Én úgy vagyok vele, hogy ezek az első napok/hetek rólunk szólnak. A szűk családról. Szóval teljesen egyetértek veled!

cory 11+4

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Titati, holnap elhozom a zsömlés receptet - bevált.
mariskaris
 
 


Mariskaris: elküldve Neked is Kép
titati
 
 


Köszi lányok!

Ez a nadrág az egyik abból a 2-ből ami még kényelmes! Igaz elötte nem volt egyáltalán pocim!
Úgyhogy ahhoz képest már nagy! :-))
De ha polót veszek fel akkor semmi sem látszik! :-))

Ilu
czuli
 
 


Cory
Hát nálunk kimaradt ez a szűk család dolog. Nekem a férjem nem tudott itthon maradni velünk. Az elsőnél az volt a szerencsénk hogy pénteken jöttünk ki a kórházból és épp hétvége jött. Nekünk ennyi jutott ebből tehát 2 nap. A másodikkal szombaton jöttünk ki és másnap volt húsvét vasárnap, ezt meg nem részletezem. Úgyhogy én tök egyedül voltam a gyerekekkel (talán most másképp lesz), vagyis hát így pont nem, hogy jött az anyu. Mondjuk az elsőnél én egyébként is tök bénának és bizonytalannak éreztem magam, úgyhogy jól jött, hogy nem voltam egyedül.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Mariskaris
Zsömi receptet én is szeretnék!!!!!!! Kép Előre is köszönöm.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisz: az elsővel én is tök egyedül voltam. Vasárnap du jöttünk ki a kórházból, hétfőn kezdett a fickóm az új munkahelyén, nem engedték el. De én inkább ezt, mint az akárki rokon ott van folyamatosan dolgot választanám.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lányok, olyan ügyesek vagytok! Én korábban üvegfestettem, varrtam, horgolgattam, de utóbbi időben egyáltalán nincs rá időm. Most talán, amíg meg nem születnek a babák lesz egy kis szusszanásnyi szabadom, ugyanis szeptembertől nem dolgozhatom, a dokim eltiltott, mert sok utazással jár a munkám.

Lyly!
Nekem is Brother varrógépem van, hasonló mint Titatié, csak régebbi. Nagyon elégedett vaygok vele. Ha sikerül nyélbe ütnötök az üzletet, biztos jól jársz a géppel.
Van/volt két gyerek Burdám, amelyben csak kötésminták vannak. Ha megtalálom, szívesen elküldöm neked postán, nincs rá szükségem.

Titati!
A receptek engem is érdekelnének. El tudnád küldeni? Címem: szenczibori@t-online.hu

Paga!
Első lányunknál annyira makacsok voltunk, hogy nem kértünk segítséget. Pedig jól jött volna. A második gyerkőcnél már ennyire hevesen nem ellenkeztünk, így anyósom egy hétig volt nálunk. Én őt nagyon szeretem, anyám helyett is anyám (sajnos a szüleim már nem élnek). Most pedig hosszabb távú segítségre lesz szükségünk, amit nem tudom, hogyan oldunk meg. Anyósom ilyen hosszú időre nem tud jönni, mert dolgozik, ráadásul ők nevelik a sógornőm 7 éves kislányát.

Czuli!
Korábban nekem is vérzett az orrom, a hormonváltozás okozza. Milyen mennyiségben vérzik?

Bori 17

Bori

Kép
borkadorka
 
 


SZiasztok LÁnyok! Hű itt olyan gyorsan telnek a lapok, oldalak, hogy az ember eltűnik egy hétre és el is felejtik... De ti ugye emlékeztek rám? Kép
Otthon pihiztem egy hetet, kiírattam magam a dokival, mert kicsit megerőltettem magam múlt hétvégén. Kép

Üdvözlöm az újakat! Olyan jó érzés, hogy nem én vagyok már az utolsó a táblában!!! Kép

Engem is nagyon foglalkoztat, hogy mi lesz a segítségemmel, mert nálunk furi helyzet áll fenn: anyósomra szívesebben számítanék, mint anyumra. Õ sokkal figyelmesebb, kitalálja, hogy most éppen mivel segíthet. Anyuval sincs probléma, de ő elég SOK, ha értitek mire gondolok. Viszont mindketten vidéken élnek,így csak az ideköltözés marad... Hajaj, jó azért ez a 9 hónap, van mire felkészülni!!! Kép

Én bár kicsit elhamarkodottnak éreztem, de vettem egy farmer kismama gatyót, mert egyszerűen meguntam, hogy kigombolt gatyával ülök itt bent a munkahelyemen, és próbálom pulcsikban dugdosni azt amire annyira büszke lennék!!! Kép És most sokkal kényelmesebb!!! De nekem közel sincs olyan szép pocakom,mint nektek! Bár estére mindig szép duci lesz... Kép

Sajnos nagyon kínoz továbbra is a hányinger, remélem igazatok lesz és elmúlik 3 héten belül!!!

És aggaszt, hogy még nincs választott dokim... Kép
Puszil mindenkit:
Bartika
9+0

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Még azt szeretném kérdezni, hogy ki mennyit hízott az első 8-9 hétben?
Én rengeteget eszem, a hányinger miatt, de csak egy kilót híztam. Normális ez?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Cory
Nálunk mindkettőnél ez volt. Talán most másképp lesz és nekünk is kijut a szűk család dologból. Utána meg jöhet a segítség Kép
Na leléptem, a fiam palacsintát szeretne, én meg nem tiltakozom Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Bartika
Persze hogy emlékszünk rád Kép Üdv újra itt.

Az első 8-9 hétben én semmit sem híztam. Úgyhogy ne aggódj Jól van ez így. Örülj neki!

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?