Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Orsi Kép
Még most is résen van a kisasszony Kép
Mi is ezen a véleményen vagyunk, hogy amíg nem tudjuk, hogy minden rendben van a babával, addig inkább nem mondjuk meg senkinek Kép
A lányomnak is majd csak szeptember végén, a 12 heti uh után mondjuk meg Kép A család meg majd október elején tudja meg Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Orsi Kép
Még most is résen van a kisasszony Kép
Mi is ezen a véleményen vagyunk, hogy amíg nem tudjuk, hogy minden rendben van a babával, addig inkább nem mondjuk meg senkinek Kép
A lányomnak is majd csak szeptember végén, a 12 heti uh után mondjuk meg Kép A család meg majd október elején tudja meg Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Orsi!
Én kb 4-5 napja iszonyat rosszul vagyok egész nap. A BKV a halálom, mindig a vészcsengön a szemem, várom, mikor jelenik meg róka koma... Az Elevit talán javít a délelöttön, de a délután nagyon pocsék!
Mi már kitüztük, mikor mondjuk el a családnakKép Akkor fogom betölteni a 11. hetet. Most csak a férjem tudja és egy barátnöm.

Kép
Kép
maminti81
 
 

 
 

Orsi!
Én kb 4-5 napja iszonyat rosszul vagyok egész nap. A BKV a halálom, mindig a vészcsengön a szemem, várom, mikor jelenik meg róka koma... Az Elevit talán javít a délelöttön, de a délután nagyon pocsék!
Mi már kitüztük, mikor mondjuk el a családnakKép Akkor fogom betölteni a 11. hetet. Most csak a férjem tudja és egy barátnöm.

Kép
Kép
maminti81
 
 


Lányok!

Látom nagyjából egy az álláspont a bejelentéssel kapcsolatban! Nekem is csak a közvetlen kolléganőm, és egy fiú kollégám tudja a babót.
Annácska!
Szerintem mi tutira fogunk személyesen is találkozni a klinikán, ráadásul kb.10 nap lesz a szülésünk között, tehát lehet még akkor is!!!
Maminti!
Szegénykém, sajnálom, hogy BKV-hoz vagy kötve! Elhiszem, hogy borzasztó rossz most neked!
Szerencsére mi a férjemmel autóval együtt jövünk, megyünk haza Gödöllőre!
Ha rágondolok a Hévre..., szerintem még a gyereket is kirázná belőlem!!!!
Orsi
orsi1976
 
 


Lányok!

Látom nagyjából egy az álláspont a bejelentéssel kapcsolatban! Nekem is csak a közvetlen kolléganőm, és egy fiú kollégám tudja a babót.
Annácska!
Szerintem mi tutira fogunk személyesen is találkozni a klinikán, ráadásul kb.10 nap lesz a szülésünk között, tehát lehet még akkor is!!!
Maminti!
Szegénykém, sajnálom, hogy BKV-hoz vagy kötve! Elhiszem, hogy borzasztó rossz most neked!
Szerencsére mi a férjemmel autóval együtt jövünk, megyünk haza Gödöllőre!
Ha rágondolok a Hévre..., szerintem még a gyereket is kirázná belőlem!!!!
Orsi
orsi1976
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti: nagyon szép a pocid. Gratulálok hozzá.

Rajtam még nem így látszik, egyelőre mindenki azt hiszi, hogy híztam. (Nálam ez gyakran előfordul.) Egy farmerom és egy másik gatyám még jó, de hamarosan bele kell kezdenem a kismamanacik vételébe.

A párom minden reggel elmosolyodik, amikor öltözöm, és általában mondja, hogy megint nőtt egy kicsit. Kép

Rosszullétek: kitartás mindenkinek, néhány hét múlva elmúlik, és szinte emlékezni sem fogtok arra, hogy mi is az az émelygés.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti: nagyon szép a pocid. Gratulálok hozzá.

Rajtam még nem így látszik, egyelőre mindenki azt hiszi, hogy híztam. (Nálam ez gyakran előfordul.) Egy farmerom és egy másik gatyám még jó, de hamarosan bele kell kezdenem a kismamanacik vételébe.

A párom minden reggel elmosolyodik, amikor öltözöm, és általában mondja, hogy megint nőtt egy kicsit. Kép

Rosszullétek: kitartás mindenkinek, néhány hét múlva elmúlik, és szinte emlékezni sem fogtok arra, hogy mi is az az émelygés.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak! Kép Látom szépen szaporodunk! Kép

Nem akarok senkit elkeseríteni, de én 14+3-nál még mindig émelygek! Kép Nemtom mikor lesz már vége

Esztipeszti
Nagyon helyes pocid van. A gatyó is szupi, még mindig nagyon tetszik.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!
Üdv az újaknak! Kép Látom szépen szaporodunk! Kép

Nem akarok senkit elkeseríteni, de én 14+3-nál még mindig émelygek! Kép Nemtom mikor lesz már vége

Esztipeszti
Nagyon helyes pocid van. A gatyó is szupi, még mindig nagyon tetszik.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Maminti
Én is BKV-zom, igaz már jó közérzettel... Korábban mindig vittem magammal nejlonzacskót Kép Praktikus, kicsi helyen elfér, és van amikor már nincs idő megvárni, hogy kinyíljon az ajtó....
Csak a bosszantó, mikor látják, hogy rosszul vagy, és senki fel nem állna, csak rossz szemmel néznek, hogy biztos másnapos az ember Kép
titati
 
 


Maminti
Én is BKV-zom, igaz már jó közérzettel... Korábban mindig vittem magammal nejlonzacskót Kép Praktikus, kicsi helyen elfér, és van amikor már nincs idő megvárni, hogy kinyíljon az ajtó....
Csak a bosszantó, mikor látják, hogy rosszul vagy, és senki fel nem állna, csak rossz szemmel néznek, hogy biztos másnapos az ember Kép
titati
 
 


Orsi!
Gödöllön laktok? Az az álmom, hogy egyszer mi is oda költözzünk! Sajnos az 5 éves tervben még nincs benne...
A Thököly út a kedvenc részem, minden nap 2x megyek végig rajta a 7es busszalKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Orsi!
Gödöllön laktok? Az az álmom, hogy egyszer mi is oda költözzünk! Sajnos az 5 éves tervben még nincs benne...
A Thököly út a kedvenc részem, minden nap 2x megyek végig rajta a 7es busszalKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Én ma a helyi játszóról száguldoztam haza hányni. Hát elég furán néztek rám az emberek. Két gyreket terelget haza egy támolygó sápadt nő...

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Én ma a helyi játszóról száguldoztam haza hányni. Hát elég furán néztek rám az emberek. Két gyreket terelget haza egy támolygó sápadt nő...

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szisz
Nekem a lányommal a 16. hét végéig tartott az élmelygés...(hányással együtt). Most csodálkozam is, hogy ilyen hamar vége lett...

Kitartás!!!!!

Titati (16+6)
titati
 
 


Szisz
Nekem a lányommal a 16. hét végéig tartott az élmelygés...(hányással együtt). Most csodálkozam is, hogy ilyen hamar vége lett...

Kitartás!!!!!

Titati (16+6)
titati
 
 


Titati!
Már fordult veled elö ilyen? Nekem ez a rémálmom...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Titati!
Már fordult veled elö ilyen? Nekem ez a rémálmom...

Kép
Kép
maminti81
 
 


Cory Kép
Pont akartam kérdezni, hogy javulsz-e már? De ezek szerint még nem... Kép

Én a buszmegállók fáit "locsoltam" meg rendszeresen Kép alig néztek az emberek. Reggel-este 1-1 órát utazom BKV-val..

Maminti:
Piros 7-es: aha! Én is arra szavazok..napi 30 perc...van, hogy fel se férek rá, olyan nyomor van...
titati
 
 


A buszon rosszullét nekem is rémálmom, mert akkor két gyereket is kapnom kell lefelé. Nem is tudom, meg tudnám-e oldani megfelelő tempóban.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Maminti
2 nagyon zűrös esetem volt...illetve 3.
1. kis híján beestem egy pasi ölébe, és végre kegyeskedett felállni...ha nem áll fel, elájulok.
2. a metrórol ugrottam le, és az első szemetest támadtam meg...
3. és 1x a 7-esről is le kellett ugranom, úgy löktem félre az embereket az ajtóból, az utolsó pillanatban.
Mindig az utolsó pillanatig vártam, mert ha leszállok, elkésem, akkor meg annyi a határozott idejű szerződésemnek...

De hála, ez már a múlt Kép

Titati 16+6
titati
 
 


Cory
Ilyen nagyon necces esetben nekem általában bevált 1-2 megálló erelyéig: nagy nyelések, mély levegő, esetleg 1 korty víz.
És mindig volt nálam víz, háztartási keksz, csoki, ropi, és kubu. Soha nem tudtam, mi fog épp segíteni... Mindig más.
titati
 
 


Heló csajok,

köszi a gratulákat, jól esik. Kép
Orsi, tényleg Gödöllőn laktok? Én pedig Pestről oda jártam ki dolgozni, egészen múlt hétig, most már táppénzen vagyok. Nem hiányzik a napi 50 km.

Maminti, elképzeltem a 7-es busszal való utazást..jujjjj Kép

A 6. héten szerintem is korai a bugyborék, én még most sem érzem. Eddig egyszer éreztem belülről csikizést majdnem 13 hetesen, és néha ilyen bélmozgásnak tűnő nagyon gyors valamiket, amik szerintem szintén nem a belecskéim voltak, mert az nem egészen ilyen.

Cory, király lehetett...Kép Kitartás, most már tényleg nem tarthat sokáig!
Vendég
 


Titati!
Köszi a tippeket!Kép Nehéz belöni azt az utolsó pillanatot, amikor már muszáj...
Nekem is 1 órás BKV út a munkahelyigKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Titati: kaja, innivaló mindig van nálam a fiúk miatt is. De nekem a hideg akármi szokott csak segíteni, azt meg nyáron nehéz szállítani Kép De remélem, most már csak megúszom az ilyen helyzeteket Kép, bár most épp rosszabb, mint valaha.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Titati
Akkor én pont fordítva vagyok mint Te. Nekem a mindkét fiúnál a 8. héten kezdődött az émelygés de a 12. héten el is múlt. Most meg már az 5. hét óta gyötör (már 9 hete Kép ), de akkor ezek szerint még lehet hátra 1-2 hét belőle.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Szisz
Aha, úgy néz ki. Lányomnál 10-16-ig, most meg 8-12-ig.

Cory
és étvágyad van azért?

Csajok: ettem, és mocorog a kölök Kép Olyan kis finom mozgás... mintha nem is lenne, de mégis... olyna furi Kép

Titati 16+6
titati
 
 


Titati: van, éhes vagyok állandóan. Most épp citromot nyalogatok, így jó Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Maminti!

Én meg a Róna utcában dolgozom, itt mész el mellettem 300 méterre nap mint nap! Nem is olyan nagy ez a város!!!Kép
Esztipszti!
Gödöllőn nagy cégnél dolgoztál, vagy az egyetemen?
Nekem a férjem Gödöllői, ezért költöztem oda hozzá 3 éve. Szerencsére van külön lakásunk, igaz csak másfél szobás panel a 4.-en lift nélkülKép, de a lényeg, hogy külön lakunk!
Sajnos anyuék Pest túlsó végén, Martonvásáron laknak, kb. 60 km, de át kell menni a városon!
Ha meglesz a baba, majd idejön anyu 1-2 hétre segíteni! Szerencsére ebben az évben lett nyugdíjas!!!
Nektek lesz aki segítsen? Persze aki igényli...
orsi1976
 
 


Cory!
Citrom??Brrr!

Orsi!
Én a BosnyákonKép
Szerencsére Anyuék kocsival kb 5 percre laknak tölünk, növéremék szeptembertöl gyalog 10 percre. Anyósomék messzebb, Miskolc mellett, ezt sajnálomKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!
Ma voltam az első terhesgondozáson.Bár a dokinál tudtam meg , hogy arra van az időpontom.Csak az utsó UH leletett vittem, szóval jó kikaptam, hogy a többit nem vittem.Jövő héten csütörtökön reggel 8-ra megyek AFP-re. Illetve nem február 14 hanem 17-re módosították a baba kibújását.

Majd én is csináltatok képet a férjemmel mert már nekem is látszik! :-))

Ilu 15+2
czuli
 
 


Sziasztok,
már pár hete olvasgatom a beszélgetéseteket, de hozzászólni még nem mertem. Nem akartam elsietni...:-)

Név: mariskaris / Réka
Kor: 27
Lakhely: Veszprém (szülők Martonvásáron, Orsi:-)
U.m.: 2005. 06. 17.
Sz. v.i.: 2006. 03. 24.

Ma vagyok 9+6.

Már csomó mindent tanultam tőletek, izgalmasabb, informatívabb, mint egy könyv a terhességről.:-)
mariskaris
 
 


Sziasztok!

Jó olvasni benneteket, sok infót kapok!
Én 6hét+5napos vagyok, az első babánkat várjuk! Olyan furcsa, nagyon vártuk már, most meg hogy itt van, nem is tudom felfogni! Ti is így voltatok ezzel?
Ildikópécs
 


Hihetetlen, ugye? (Nekünk is 1. baba.)
------------
Mi az a terhesgondozás? (Még nem voltam védőnőnél se.)
mariskaris
 
 


Mariskaris, Ildi!
Sziasztok!
Ildi! Veled együtt a "4 grácia" leszünkKép

Kép
Kép
maminti81
 
 


Maminti81!
Örülök neki, hogy vannak "velem egykorúak". Legalább majd megoszthatjuk egymással az élményeinket!
Ildikópécs
 


Réka!!!!!Kép
Nem hiszem el, hogy te vagy!!!
Te megnézted az én nevemet?
Ez nem lehet igaz, hogy így akadjunk össze!!!
Tökre örülök!
G.Orsi
orsi1976
 
 


Még nem ismertem ezt a funkciót, de már az Orsi1976-ból sejtettem. :-))
Hát, gratulálok!!!
Gondolom, örülnek a nagyszülők nálatok is.:-))
mariskaris
 
 


Sziasztok új Mamik!

Cory, a citrom nekem is bejött. Kép

Lányok, jó, hogy nektek lesz segítségetek. Nekünk egyik szülő sem igazán "beszámítható" ilyen téren, különösen anyósom nem, aki féltékeny rám, mert én "elszedtem" az ő fiát. Most pedig olyat adok neki, amire - ugye - ő nem képes.
Anyukámék meg 150 km-re laknak, és ők is elég furán állnak a baócához.
De sebaj! Majdcsak megbirkózunk Apával is, szerencsére ő mindenben a támaszom, nagyszerű társ.

Mariska,

a tehesgondozás az, amikor körbe-körbe keringsz 1-2 védőnő, a nőgyógyászod, a háziorvosod és a fogászod valamint a labor és az uh között a 9 hónap során. Kép
Ebből legalább ketten egymásnak ellentmondásos tanácsokat adnak neked...Kép

Ildikó!
Én is alig tudtam felfogni, amikor pozitív lett a teszt, de most már csak vigyorgok és a hasamat simogatom.Kép Apa meg puszilgatja...Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Egyelőre nem tudnak semmit!!!!
Nem semmi, hogy az apuék hosszú éveken keresztül együtt dolgoztak, és mi egyszerre tesszük őket nagypapává!
Ebben az évben mentél férjhez, ugye?
orsi1976
 
 


Áhhhá, akkor ez csak egy átfogó kifejezés. (Azt hittem már, hogy van valami speciális trükk is benne.:-))
Nőgyógyásznál a terhesgondozás az, amikor terhes a páciens - éééértem.
mariskaris
 
 


Mariskaris!

Én úgy tudom, hogy gyedet is csak akkor kapsz, ha voltál néhányszor (azt nem tudom, hogy pontosan hányszor) terhesgondozáson! Ha tévednék, javítsatok ki!!!
Ildikópécs
 


Mindent tudsz?:-) Aha, május 14-én. Hamar összejött...
És ti? Mikor mentél férjhez, mióta szeretnétek babát?

Én persze nem bírtam, rögtön megmondtam, tudtam, hogy nagyon fognak örülni.
mariskaris
 
 


Sziasztok! Gratula az újaknak!

Szerencsémre, autóval járok dolgozni ( XXIII.kerből az I. kerbe) és be vannak készítve a kis bélelt zacsik az anyósülésre. Eddig még csak 1 használtam, 3 hete.
Az émelygés és a hányinger nálam csak a 6.hét után jelentkezett, de azóta folyamatos,ráadásul étvágytalan is vagyok. Mára ez már -7 kg.Bár ez a hetem már egész jónak mondható és végre eszem is, de kívános még mindig nem vagyok.Ha valaki 3 hónappal ezelőtt az mondja nekem, hogy terheségem alatt fogyni fogok és nem leszek kívános biztos kinevetem.Én mindig is jó evő voltam, mindent megettem, rádaásul a fogyás, számomra lehetetlenek tünt a sok bebukott kisérlet után
Jaj!! már alig várom a 4D ultrahangot, most ez éltet, hogy nemsokára - még 2 hét - bekukucskálhatok hozzá.

Mariskaris!
Ma MI is pont 9+6 naposak vagyunk! :-)))
Neked is első baba?

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok! Megjöttem Sopronból! Kismama nacit akartam venni, de sajnos nem volt! Majd talán szombaton! De azért vettem egy csodaszép hófehér melltartót 3000ft-ért, így legalább nem mentem be potyára!
Igaz visszaolvastam, de csak felületesen! Ma nyugis leszek! Ma nem kaptok zenét! Fáradt vagyok! De azért táblát dobok!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Réka!
Én 2002. szept.21-én mentem férjhez, és most akartunk csak babát. Nekünk a 3.hónapban sikerült. Asszem ez sem olyan rossz, a nagy átlaghoz képest!
Ugye ti is akartátok a bébit? És mit csinálsz Veszprémben?
orsi1976
 
 


Ildikó: ez nem így van! A gyed nem ezen múlik, hanem hogy volt-e munkaviszonyod. A terhesgondozáson az egyszeri anyasági segély múlik!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lányok!

Elnézést, hogy ennyire el vagyok foglalva most Rékával, de ennyire kicsi a világ!!!!
Mindjárt kérek privát mail címet és nem zavarunk itt a sok magándumánkkal!!!
orsi1976
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?