Új privát üzeneted érkezett!

Kanga

Köszi szépen,megkaptam.pont ilyenre gondoltam.
Jo munkákat mindannyiotoknak
Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita!
A dzsekik előtt még 2,5 nagy Powell kép, egy Lanarte keret (talán tolható) és az oldalamon is látható méhecskés készlet van tervben. Úgyis ki kell nőniük a mostaniakat, hogy motiváltabb legyek.Kép
Amúgy most állítottam ki a kézműves vásáron, az utóbbi heteim erre mentek rá.
(Akit a decoupage is érdekel, a honlapockámon láthatjaKép)

Anyapoc!
Küldd a címed, küldöm a CD-tKép
paat
 
 


sziasztok!

Új regisztrált vagyok, lelkes keresztszemező :-)
Most viszont elakadtam. Találkoztatok már olyan színkódokkal, hogy E6300 , E6065 ?

Nagyon fontos lenne, légyszi, aki tudja, milyen fonal ez, írjon!! köszi előre is!
mormota
 
 

 
 

Sziasztok!
Néha belesek ide is, de nem nagyon írok, viszont annál többet hímezek. ;)

Most azért jöttem, hogy felhívjam a figyelemteket, hogy június 11-én szombaton szervezünk itt Gödöllőn egy keresztszemes talit a Művelődési Házban. Tudom, hogy messze van még, de szeretném felmérni az érdeklődést, hogy van-e itt olyan, akit érdekelne.
Az nlc-n tömörült Keresztszemes Társaság rendszeresen talizik havonta, és mot úgy jött ki a lépés, hogy júniusban Gödöllőn lesz. Akit érdekel, mindenkit szeretettel várunk. Kép

Zsuzsa

beababa
 
 


Kanga

Nem felejtettem el a mintát, csak még mindig nincs a gép összekötve. Amint meglesz, küdöm!

Orsi

avocado
 
 


Orsi!

Szeretném én is elkérni a macskákat. Kishúgom cica-párti és ráadásul hegedülKép Jól jönne...
Köszönöm.
paat
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: nagyikámnak keresek árnykép mintákat, de még nem sikerült ráakadnom egyre sem...

Tud ajánlani valaki valamit, hogy merre keressek, esetleg küldeni mintát?

Köszönöm

Livia
livia
 
 


Nekem van egy pár, szívesen átküldöm, ha írsz az emilcímemre, mert a tied nincs a profilodban.

Cili
foltvarró_cili
 
 


Cili

Nekem is elküldenéd?
KösziKép

Orsi

avocado
 
 


Cili!

címem: livia.szep@freemail.hu

Előre is nagyon köszönöm, nagy örömet fog szerezni a nagyikámnak!

Livia
livia
 
 


Sziasztok!

Csak jöttem szólni, hogy akit érdekel most hétvégén szombaton lesz a Keresztszemes Társaság találkozója Gödöllőn, a Művelődési Központban.

Mindenkit szeretettel várunk du 3 órától 6 óráig.

Zsuzsa

beababa
 
 


Sziasztok!

Több kérdésem is lenne:

Mi a reális ára az Aida vagy panama szövetne? Az Aidát a foltvarázs nevű boltban láttam, 2500 Ft körüli áron (/méter)
A fonalak DMC vagy anchor 160 Ft körül vannak. azt hiszem .. ha jól emlékszem Kép ez reális?

Ott láttam gyönyörű képeket amiket ki lehet hímezni keresztszemessel, a baj csak az hogy bár adják a mintát/kongrét/fonalat nagyon drágák ...

LÁttam afrikai nő sorozatot (vékony pálcika alakú afrikai nők) hol lehetne beszerezni vagy letölteni a mintáját? vagy merre nézegessek?

A másik kérdés/kérés? ide nem lehetne feltenni azoknak az aranyos zenélő cicáknak a mintáját?

Köszi a segítséget : G.
georgina
 
 


Georgina

A zenélő cicákat nagyon szívesen elküldöm Neked priviben. Mivel elég nagy a mérete, tömörítve van, ezért nem lehet ide feltenni. Ha nem tudod kicsomagolni (Zipp), akkor elküldöm eredetiben, de ha nem tudja fogadni a postaládád, akkor passz.

Orsi

avocado
 
 


köszönöm, írok mailt! G.
georgina
 
 


Én meg küldöm az afrikai sorozatot.

Cili
foltvarró_cili
 
 


Köszönöm mindkettőtöknek, most küldtem levelet, remélem megkaptátokKép

Gina
georgina
 
 


Sziasztok Lányok!

Én is szoktam hímezni, keresztszemest és gobelint is, de most nagy bajban vagyok. Nászajándékba szeretnék egy házi áldást csinálni. Találtam is előre nyomott gobelint, de 1*1 szálas a kanava, olyan mint a szúnyogháló, nem lesz igazán szép. Próbáltam 4 ill. 6 szállal, de egyik sem jön be.
Nem találkoztatok valahol ilyen keresztszemes mintával? Inkább abból csinálnám, mert ez nem lesz túl szép ajándék.
Kérem, hogy aki tud ilyenről, írjon!
Tudjátok: Hol hit, ott szeretet... kezdetű szöveg virágokkal.
Előre is köszi, Mona
kyra
 
 


Sziasztok!

Még új vagyok itt, de nekem is lenne egy nagy kérésem! A jégkirály képnek a mintála nincs meg véletlenül valakinek? Azt hiszem ez volt a kép neve, az a sok kék Kép Nagyon tetszik és szeretném még a nyáron megcsinálni!
Előre is köszönöm!

reneeke
reneeke
 
 


Sziasztok!

Ha más is unja már, hogy bekeretezve falra teszi művétvagy terítőként leeszik, annak ajánlom a következőtKép
Rokonnak nászajándékba csináltam ezt a készletet:
(innen végig, egy notesszel zárulKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=40064&gid=428553&index=6

Akit érdekel a hímzésének ilyen viszontlátása, az nyugodtan keressen, sok könyvet csinálok mostanában eladásra. Babanaplót, naplót, noteszeket....
Szép munkákat a nyárra!
Paat
paat
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.13 07:23-kor.
Vendég
 


Lilluska!

Add meg a az email cimedet és küldöm,bár nem egy bonyolult minta.az enyém laczone@freemail.hu

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki küldeni világitótornyos mintát?esetleg ha van akkor gyümölcsös mintákat,kerestem a kinain,de ott nem találtam vagy csak rossz helyen nézegettemMbár mindenhová belekontárkodtam.
Előre is köszi
sziasztok

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Rita,
milyen világítótornyosra gondoltál?? Szóval a mérete mindegy??
Összeszedhetem az összeset amim van, de a freemail asszem most 10 megára van korlátozva, nem biztos, hogy egy levélben elmennek..

Nalika
nalika
 
 


Szia Nalika!

Méretre mindegy,csak szép szines legyen,megmondom őszintén mivel elég rosszul látok,csak azt tudom kihimezni ami szines,ami feketével van,azt nem látom rendesen.

előre is köszönöm

Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


sziasztok!

Fekete-fehér mintákat keresnék! Tudnátok ajánlani vmi jó oldalt? Ha szükségetek van vmire én is megpróbálok segíteni!
Előre is köszönöm!

Reneeke
reneeke
 
 


Szia! Kép

Vannak nagyon jó oldalak, a www.keresztszemes.lap.hu-n, és a www.freeweb.hu/keresztoltes-en. Én is most kezdtem el kutakodni, de sokmindent találtam. Kép
birolili
 
 


Sziasztok!
Foltvarro Cili már nem jársz erre? Falvédőt szeretnék varrni, ha valaki tudna segíteni ötletekkel vagy mintával szívesen venném. Tünde
tundid
 
 


sziasztok!
régen jártam erre.

Georgina
nekem megvan az a pálcikás négeres minta. ha érdekel, elküldhetem.

Lrita
nekem van világítótornyos mintám több is, ha érdekel, akkor kérek mailcímet és elküldöm. gyümölcsösöm is van.

g

KépKép
KépKép
gumicukor
 
 


sziasztok!
Gumicukor a mail cimem laczone@freemail.hu

elöre is köszi
Rita

Rita
Kép
Kép
Kép
lrita
 
 


Sziasztok!
Régóta keresztszemezek, és gyakran olvasom a fórumotokat. Itt találkoztam először Michael Powell nevével. A kínai oldalról sok képét le tudtam tölteni, de sem a velencei sem a görög ablak mintáját nem találtam meg. Egyéb képei is érdekelnének, ha van valakinek. Tudna nekem esetleg segíteni valaki? Előre is köszönöm!
andy_ka
 
 


Küldöm
foltvarró_cili
 
 


Sziasztok!
Én is keresztszemezek, és most várom első babánkat.(30.hétnél tartunk)
Még most atláltam rátok, és nagyon örülökNektek.Szeretnék valahonnan mák motívumot szerezni, ha tudtok segítsetek!Köszi!
Sajnos én képet még nem tudok feltenni, mert nincs digitális fényképezőnk.Varrtam már jó néhány szép dolgot, de szinte mindent elajándékozatam.Már csak ilyen vagyok. De a gyerekszobába már van egy cuki macis kép, vagy 15 macival.Nagyon cuki lett.A michael powell képek tényleg nagyon jók, azt hiszem én is kipróbálom.
Sziasztok!

Kép
dora1980
 
 


Cili

Nekem is csak a görög ablak van meg, én nem is tudtam, hogy van más is. Elküldenéd?

Köszi!

Orsi

avocado
 
 


xxx
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.13 08:25-kor.
Vendég
 


Sziasztok!
Csak egy új keresztszemes honlapot szeretnék megmutatni nektek, lehet, hogy érdekel valamelyikőtöket (nem én foglalkozom ezekkel, nem önreklámKép)
Még dolgoznak az oldalon, de érdemes nézelődni...
Zsuzsi

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


SziasztokKép
Nekem is nagyon tetszettek a Powell munkaitok és én is ugyanazt szeretném kérni mint Andy_ka ha valaki tudna nekem küldeni néhany mintat nagyon megköszönném. Mail:tundi@free.fr Esetleg meg lenne valakinek egy malmos képe?
Nagyon köszönöm
gwendoline
 
 


Még egy kérdés a Powell képekkel kapcsolatban: hany szallal kell öket varrni?
Es milyen anyagra varrjatok öket? Pl: aida 5 vagy 7 vagy nem tudom? Kép
Es meg egy utolso mara: létezik az Anchor meg a Dmc közötti kodok összehasonlitasi tablazata?
GwenKép
gwendoline
 
 


Zsuzsimanó!

Hol van az az új keresztszemes oldal, ahol érdemes nézelődni?

Panó
panó
 
 


Sziasztok!

Most találtam ezt az oldalt, hogy itt összegyűlnek a keresztszemező kismamamákKép

Kérlek segítsetek!

Nem régóta keresztszemezek, saját magamtól tanulom, nincs segítség aki meg tudná mutatni, hogy hogyan is kell. Ha valaki tud olyan linket, ahol meg lehet tanulni a francia csomót azt nagyon megköszönném. Egyszerűen képtelen vagyok értelmezni az egyik újságban megjelent útmutatót. Hátha valahol videóval egybekötve meg lehet ezt tanulni.

Előre is köszi.

Anizso
anizso
 
 


Anizso!

Néhány oldallal előrébb volt róla szó. (Januári archívban) Van róla kép is. Talán segít.

Boeske

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske!

Köszi, megnéztem, de időközben addig próbálgattam amíg siekrült megvalósítani azt ami az ábrán van Kép
De még egyszer köszi.

Anizso
anizso
 
 


Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni, hogy valakinek nincs-e eladó Keresztszemes Magazin 2004. decemberi (8.) száma. Sajnos azt nem tudtam megvenni és most nagyon hiányzik. Ha valakinek megvan és eladná szívesen fogadnám.

Anizso
anizso
 
 


Sziasztok!

Jöttem dicsekedni!

Képzeljétek, tegnap nyílt meg nálunk Dunakeszin a Coats Hungary által szponzorált keresztszemes/gobelin kiállítás és verseny, és a Toszkán kert - képem első díjat nyert!!! (valamikor tavaly tettem fel a képtárba)

Cili
foltvarró_cili
 
 


Cili

GratulálokKépKépKép!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Cili

Óriási gratula!

Orsi

avocado
 
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.Egy párnát készítek a kisfiamnak és ha esetleg lenne vkinek aranyos napocska és felhő mintája, megköszönném.

Anita
anita77
 
 


Cili!
Hatalmas gratuláció, nagyon ügyes vagy! Elkezdtem a falvédőhöz a képeket varrni, ablakszerűen akarom majd belerakni. Az egyik képedről loptam az ötletet.
Anizso!
Most meg lehet rendelni a keresztszemes magazin hiányzó számait!
Sziasztok Tünde
tundid
 
 


Kedves Cili!

Igen meg lehet rendelni, csak éppen ez a szám elfogyott nekik, azért keresem a netezők körébenKép

Üdv:

anizso
anizso
 
 


Sziasztok.A nagymamámnak szeretnék kérni Kalotaszegi vagdalásos (hardanger) mintát!Előre is köszönöm.Gábor
gabesz17
 
 


Sziasztok!
Kb. egy hónapja kezdtem nézelődni itt a társalgóban és bele szoktam kukkantani a kézimunkás témákba, mert szeretek bütykölni. Úgy látom elég jól ismeritek egymást, de gondolom azért "kívülállóknak" is szoktatok tanácsot adni. Szeretnék valami értelmes keresztszemes dolgot csinálni. A kis mütyüket nem szeretem, mert azok csak porosodnak a polcon, vagy egyáltalán nem jók semmire, nagyobb kézimunkát (pl. terítőt) azért nem szívesen csinálnák, mert túlságosan félteném használni, és akkor meg mire jó. Van valami ötletetek, hogy mit lehetne hímezni? Láttam, hogy itt szerepeltek könyvborítók, én gondoltam dobozfedélre is, vagy ilyesmire, de nem tudom, hol lehetne kapni hozzá dobozt, vagy albumot, amit díszíteni lehetne vele. Köszönök minden hozzászólást vagy segítséget.
Brigi

Brigi

Kép

Kép
pbrigi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?