Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi Kép
Már kész vagyok, úgyhogy indulok mindjárt haza.
Ez ma ilyen nap volt, majd holnap lazább lesz.

wish
 
 


DzsúdKép
Megtisztelsz, ha leszel a műanyag haverom, de csakis akkor, ha kitűnően érzed Magad velem! Kép
Jövő héten biztos jobban sikerül a találkozásotok!
Az új pocakképet én is megszavazom! Kép
ZsebiKép
Jó olvasni a soraidat, készen állsz, sugárzik belőled az optimizmus! Ez nagyon jóóó!!! KépKép
Tralllala szülésének várható ideje mi is?? Kép
WishKép
Remélem, nem a fénymásolást nyomattátok eddig!!! Azt hittem, péntekig nincs meló! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Tralllala szülésének várható időpontja február 18, ha jól van a táblában! Kép
Igen most maha optimista vagyok és remélem kitart ez október közepéig utána meg már a babóm fogja adni az energiát. Kép Kép Kép

Megyek aludni, kicsit hosszúra nyúlt ez az este! Képeket csináltunk a párommal (mármint a hétvégén voltunk esküvőn és azokat amiket fényképeztünk szerkeztgettük.

Zsebi Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

ZsebiKép
Tralllala: de gondolom, csak jövőre. Kép Nem kötözköni akarok!!! Kép
Úgy van, ahogy mondod, ki fog tartani az optimizmusod, és tudod mit? Ha szükséged lenne még több optimizmusra, elküldöm Neked az én kihagyott lombikomra szánt optimizmusomat is!!!
hajnesz
 
 


Sziasztok Lányok,

Sajna elég keveset tudok mostanában jönni, mert sok nagyon a meló, szerencsére bírok is dolgozni rendesen, munka után meg végre újra élek, tudok találkozni a barátaimmal, voltam karaoke-s buliban, ma szigetre megyek, szóval végre megint pörgök, nem csak az életfunkcióimat tartom fönn Kép
Tényleg 2006-ban születnek majd a lurkók (legalábbis nagyon remélem), biztos elírtam még a kezdetekkor Kép

Én még hozzá sem szóltam a cica témához! Nagyon nemcerettem én sem őket, gyerekkoromban a baártnőmmel mindig ledobtuk őket az elsőről, ha felmerészkedtek. Viszont mióta a közelebb került hozzám egy cicó (párom nagymamijáé), azóta imádom őket! Sőt a leveseket sem bírtam megenni soha, most meg, hogy babás vagyok, szinte minden nap muszáj ennem! változunk ám nagyokat, ne adjátok fel macsekgyűlölők Kép

Annyira szorítok mindannyiótoknak, hogy végre sikerüljön!!!
tralllala
 
 


Wish Kép
Bocs, csak most látom, hogy kérdezted pár napja a vérvételt. Az Istenhegyi klinikán csináltak mindent: gyors vérvétel, kicsit várni kellett az UH-ra, utána még 10 percet, és már meg is volt minden eredmény. Nagyon korrekt helynek tűnik, csak bazi drága. (lehet, hogy már írtam: 28e Ft)
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Csak azért kérdeztem, mert az egyik Dévais lánynak elrémisztő értékek jöttek ki az ikrekre és aztán kiderült, hogy ikrekre nincsenek is referenciaértékeik. Azt hittem te máshol, de ezek szerint ugyanott. Na mind1 lényeg, hogy jók az értékek Kép
És azért óvatosan tombolj a szigeten! Kép

wish
 
 


Az istenhegyin volt ő is

wish
 
 


Stella híradó
"Jó reggelt! Két picike magzattal végre hazamehetek! A doki már látta a szívüket is pulzálni! Vére, végre, végre!!" Kép

wish
 
 


Stella!
Nagyszerű! Nagyon nagyon örülök és boldog babavárást kívánok! Végre együtt az egész család!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella Kép
JUHÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉJJJJJJJJJJJJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LASSAN TOPIK IKERFESZTIVÁLT SZERVEZHETÜNK KépKép

Nagyon örülök Nektek! Vigyázz nagyon magatokra!!!

sok puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Helga!
Holnapra hatalmas durkk és minél előbb tessék jelentkezni a jó hírekkel!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


PPPOOOOZZZZIIIITTTÍÍÍÍVVVVVVV!!!!!!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


STELLA Kép
HATALMAS GRATULA most már hivatalosan is!!! Vigyázz nagyon magatokra!!!
tralllala
 
 


Helga!
Ez nagyszerűűűűűűűűűűűűűűű!
Nagyon nagyon gratulálok! Nagyon boldog vagyok úgy látszik tényleg eljött a pozitív széria remélem őszig kitart!!!!!!!!!!!!
A táblába szóljál mikor rakhatom ki a zebrádat!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helga Kép
IGEN!IGEN!IGEN!IGEN! Annyira örülök!!!!!GRATULÁLOK!!!!Krizsának egy nagy puszi Kép

Zsebi, Hajnesz, Wish Kép
Beindult a babagyár, tessék beállni a szalag mellé, csak úgy potyognak a bébik. NEKTEK IS FOG SIKERÜLNI!!! Ez egy szép ősz lesz!!!!!

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Jól van, Csajok, nagyon ügyesek vagytok, Stellának is, Helgának is nagyon nagyon örülök, vigyázzatok Magatokra!!! KépKép
hajnesz
 
 


Köszi MINDENKINEK!
Beszéltem Krizsával, 30-án UH. Újabb 2 hét várakozás. Szerintem a táblát UH után módosítsuk.

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga!
Rendben akkor szeptember 4-én ha megjövök firssítem a táblát és akkor már ott fog figyelni a Te zebrád is!!!!!!!!!!!!!!!!

Wish!
Õsszel mi is nyomunk egy egy zebrát mert ez így nem maradhat, hoznunk kell a jó eredményt és folytatni ezt a jó szériát!!!!!

Hajnesz!
Aztán jövő év elején az első zebrát neked szánom, úgyhogy tessék készülni lélekben a 4. az utolsó lombikod, mert utána már kismami leszel!!!!!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helga Kép
2 hét múlva kiderül, hányas ikreid lesznek KépKépKép
Úgy örülök Neked is és Stellának is!!!!

Zsebi Kép
Hányadikán is indultok hasat süttetni?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Helga Kép
Gratulálok Kép

Zsebi Kép
Úgy legyen! Kép
Már csak két nap és itt a szabid Kép

wish
 
 


ZsebiKép
Ez a prófécia nagyon teccik!!! Kép Hát akkor Lányok, mostantól ehhez tartsa magát mindenki!!! Persze spontán babásodással bármikor megszeghető! Kép
hajnesz
 
 


Dzsúd!
19-én indulunk!!! Kép Már mindjárt itt van, de nekem még annyi dolgom van, hogy csak na!
Nem sikerült megszavaznunk egy pocakos képet????????

Wish, Hanjesz!
Így lesz meglátjátok, nincs apelláta én kitaláltam és ezt az ütemet tartani kell mindenkinek, szóval dokibácsik húzzatok bele!!! Ja természetesen spontán baba bármikor jöhet az a joly-joker.

Helga!
Voltál vérvételen vagy teszteltél? Ha tesz akkor te egy igazán bátor csajszi vagy én még soha nem mertem lombik után tesztelni.

Noémi!
Mi volt amai uh-n? Nőnek a tüsszencsek?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


teszteltem
miért vannak fenntartásaid a teszttel?

Kép

Kép
hel29
 
 


Zsebi Kép
Lesz pocakos kép, csak még le kéne tölteni az uram mobiljáról...de igyekszem Kép
Jujj, mindjárt repültök, izgi! Mennyi időre mentek?? Összesen 3 hét szabin leszel, ugye?
Útlevél, fürdőruha, naptej, strandpapucs, törcsi -mással ne törödj! Kép
dzsúd
 
 


Helga!
Nem a tesztel semmi fentartásom nincs, csak én annyira félek megcsinálni, valahogy nekem jobb más szájából hallani az eredményt. Annyi negatív tesztem volt már hogy szinte el se tudom hinni,hogy valah látok zebrásat, ennyi lélekbeni fenntartásaim vannak!
Nem akartam semmi rosszra gondolni! Sikerült ez biztos, ha Krizsa kételketedd volna be kellett volna menned, ráadásul a Kaális teszt nagyon nem érzékeny, tehát normális HCG-nek kell lenni, hogy kimutassa, ezt nekem ő mondta! Kép

Dzsúd!
Remélem még péntekig letöltitek a képet, mert úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy szeretném látni!!!!!!
Nem repülővel megyünk hanem busszal. Mert először repcsivel akartunk menni egy hétre, de aztán megbeszéltük inkább menjünk busszal (mi szeretjük, bírjuk), de két hétre és akkor igazán kipihenjük magunkat a lombik előtt, hát így megyünk két hétre. És összesen 17 nap szabira megyek az három és fél hét. Szóval augusztus 18-tól szeptember 12-ig be se teszem a lábam a munkahelyemre, aztá utána éppen hogy megszokok ott már jöhetek is a babókkal pihenni!!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Először is köszi mindenkinek a drukkokat és üdv az újaknak!

ZsebiKép
Jó nyaralást nektek!!!!!
Hiányoztál eddig is és látom még fogsz is egy darabig Kép!
De remélem hozol magaddal egy zabrát!!!!

HajneszKép
Mikor mentek a következőre?
Nagyon drukkolok!!!! Bár még nem érzek semmit, de mégis csodálatos a tudat, hogy laknak bennem valakik!!!
Szívből kívánom ezt nektek is!

WishKép
Köszi a sok drukkot és telefont! Sokszor Te tartottad bennem a lelket!
Hálám örökké üldözni fog!
Szólók a pocaklakóknak, hogy hívják a havereket és bíztassák őket mielöbbi beköltözésre Zsebi, Hajnesz és a Te pocakodba!!!
Pusza mindenkinek! Amint lesz időm visszaolvasok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Szia itt is StellaKép
Nagyon örülök Nektek!!! Elhiszem, hogy csodálatos a tudat, hogy ott vannak Õk, a lélekbúváromtól azt a házi feladatot kaptam, hogy sokszor képzeljem magam a jövőbeli pocakos énembe. Hát ha már az beindít valami bizsergést, ami nagyon jóóó, akkor el tudom képzelni, milyen lehet valóban is megtapasztalni!!! Kép
Most várunk és inkább a lelki dolgokat hozzuk rendbe, idén már nem megyünk neki egy következőnek.
Kívánok Neked nagyon nagyon boldog pocakosodást!!! KépKépKép
hajnesz
 
 


Stella!
Itt is grata és örülök, hogy minden rendben van mostmár!!!!!
Remélem hogy már visszük magunkkal a bébit a pocimban, mert ha nem akkor ketten megyünk és ketten jövünk,mert már szednem kell a fogigátlót!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella Kép
Bármikor szívesen feltartalak telefonon Kép Örülök, hogy segített néha.
A pocaklakóknak meg én köszönöm, ha beszélnek az én lurkóim fejével, hogy költözzenek már be Kép

wish
 
 


Stella Kép
Nagyon gratulálok Nektek! Nagy dolgon vagy túl, ügyes és stramm vagy! Most már annyi a dolgod, hogy nagyon vigyázz magadra! Csodálatos időszaknak nézel elébe KépKép

Puszi a Picuroknak is,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Sziasztok!
Hol van itt mindenki????????????

Tralllala, Zozo, Helga!
Hova tűntetek szükségünk van a kismamikra!!!!!

Alex, Mili, Noémi!
Veletek is mi újság?

Lányok szorítsatok most megyek a varratásra, utána jelentkezek és teszek fel még egy utolsó táblát a nyaralás előtt!
Már nagyon várom az idnulást, már minden készen bepakolva!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Nem vesztem el,csak szinte egész nap pihizek,mert egy kicsit(néha naqyon) görcsöl a pocim. Persze hívtam a dr-t, azt mondta, hogy ez belefér,csak feküdjek sokat.
Zsebi! Nagyon jó nyaralást és pihenést kívánok!

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga!
Köszönöm nagyon vigyázz magadra és a csöppségre!
Ha görcsölsz igyál meg egy pohárka finom vörösbort ezt Krizsa mondta nekem jót tesz szépen kortyolgatva (én sem szeretem, de tényleg segít)

Varratás meg volt, nem volt leányálom, mondthani nagyon fájt, még most is sajog egy két helyen a pocim belilult, de mindent megér egy baba ahogy szoktam mondani a pokolba is lemegyek azért hogy saját gyerekünk legyen!

Kép

Mindanyian vigyázzatok magatokra két hét múlva jövök!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
Te egy hőőőőős vagy Kép
Most aztán már élvezd ki a nyaralás minden percét!!! Nagyon jó utat kívánok!!!

Nem tűntem ám el, betegeskedem egy picit, semmi komoly, csak a torkom, fejem fáj eléggé, úgyhogy inkább ma itthonról melózom... Viszont képzeljétek, szept. elején megyünk Párizsba!!! Kép Kép Kép Nem akartunk már nyaralásra sokat költeni, de hát hosszú évekig ez lesz az utolsó (nagyjából) kettesben töltött nyaralásunk, és a picurkákkal már nehezebb lesz megoldani bármilyen utazást, úgyhogy 6 nap álom vár rám Kép
Jövő szerdán megyek doki bácsihoz, megnézzük a lurkókat, biztos sokat nőttek, mert a pocakom rohamosan nő Kép

Stella Kép
Nem is gratuláltam még, mióta személyesen is itt vagy, úgyhogy most gyorsan bepótolom: szívből gratulálok!!! A Te eseted biztos nagyon sok mindenkinek erőt ad, a sok fájdalom végre meghozta gyümölcsét! Amikor elkezdtem a babanetet olvasni, a Te hozzászólásaidat kerestem mindig, már akkor nagyon drukkoltam, és most végre sikerült Kép no nem lelkizem tovább, vár a munka...

Puszi, és mindenkinek jó hétvégét!
tralllala
 
 


Helga Kép úgy örülök! Nagyon sokat pihenj, boldog pocakosodást kívánok neked!

Stella Kép neked már írtam egy-két helyre, ide is írok, úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülök nektek!
Boldog pocakosodást nektek!

Ne haragudjatok az offért, múlt héten betegszabin voltam, beállt a derekam.
Röviden a következő történt:

Hétfő: 1 db 17 mm tüsző, több kisebb, ezeket elfelejtettem, és 10 mm mnyh. a doki 7 nap 50 NE puregon mellé napi egy Orgalutrant írt fel szerdáig.

Kedd: már csak 25 NE Puregon + Org.

Szerda: 1 db 20 mm-es tüsz, mnyh 14 mm, a többi tüszőt már meg sem nézte, délelőtt Org. este 8-kor és 10-kor 1-1 decapeptyl.

Pénteken: reggel 8:30-kor leadta a párom a kiskatonáit, de csak 2-kor volt az inszem, olyan felfordulás volt a kórházban. ráadásul a szerdai UH után összeszedtem valami gombás fertőzést, az inszemen a doki azt mondta, hogy laktacid feminával irrigáljak, mást nem ír fel, mert veszélyeztetheti egy esetleges terhességet.
Vasárnap óta 3*1 utrot kapok hüvelybe.

Azért írtam le ilyen részletesen, mert szeretnék kérdezni.

1. Szerintetek nem volt késő az inszem? Nagyon izgultunk, hogy ne csússzunk le semmiről.
2. az inszem óta darabos barnás valami jön a hüvelyemből (elnézést a részletességért), olyan, mint mensikor szokott, de nem vérzik, csak olyan fura. Biztosan nem a fertőzés, mert az másmilyen, olyan, mintha a mnyh. válna le, csak nem vérzik. Eddig nem volt ilyen nekem, ez már a 4. inszem, és furcsa.

Szeptember 5-én lesz eredmény.

Trallala Kép nagyon szorítok az UH-hoz!!!!!!!!!
Vendég
 


azt nem írtam, hogy az inszem óta ez a valami egyre kevesebb, de van.
Vendég
 


Noémi!
Köszönöm, igyekszem a pihenéssel.
Az inszem utáni érzésekről és "jelenségekről" sajnos (hál'istennek)nem tudok, nekünk az kimaradt az életünkből, a doki azt mondta,hogy nálunk azzal nem érdemes próbálkozni, így rögtön lombikoztunk.
Biztos hogy minden OK lesz, csak te is nagyon sokat pihenj!

Kép

Kép
hel29
 
 


NoémiKép
Remélem, a derekad jobb már!
Sajnos én sem tudok Neked okosat mondani inszemmel kapcs., mi is egyből lombikoztunk, de saját tapasztalataim közt van olyan, ami eszembe jutott a soraid után. Nem tudom, hogy a "késlekedés" mennyit nyom a latba, de mi is aggódtunk rendesen, pl. mikor már rég megmutatták az ötnapos embrióinkat, vártunk, vártunk, de a doki sehol nem volt még...csak abban bízhatunk, hogy ők tudják, mennyi fér bele. Szerintem ne aggódj ezen, biztos elérték még a kiskatonák a petesejted!!!
Ami a darabos barnát illeti, arra tudok gondolni, hogy esetleg a katéter valahol felszíni sérülést okozott, attól lehetett egy kis pecsételés, ami az utróval keveredhetett. Ilyenkor a mnyh még nem válhat le és reméljük, nem is fog!!!
hajnesz
 
 


Noémi Kép
Hajnesz megmondta a tutit.
Nagyon drukkolok nektek Kép

Wish

wish
 
 


Noémi Kép
Szerintem hívd fel a dokit, hogy mi lehet ez a barna cucc, biztos meg fog nyugtatni! Tudod, az idegeskedés most nem tesz túl jót! Szorítok nagyon, hogy sikerüljön!!!

A derékfájásod megértem, remélem már javul! Szombat este én sem tudtam lábra állni, úgy fájt a derekam. Mondjuk előtte egész nap takarítottam, megnéztük a tözijátékot, mire hazaértünk már feküdni is alig bírtam, úgy fájt... Nyitott 3 csigolyám, így vigyáznom kellene, hogy ne erőltessem... EDA-t sem kaphatok majd szülésnél, izgulok is nagyon, hogy ne császárral kelljen szülnöm, mert akkor tuti altatnak Kép
no nem nyafizok tovább Kép
Jó éjt!
tralllala
 
 


TralllalaKép
Pont akartam kérdezni a múltkor, csak aztán elmaradt, hogy hogy bírja a derekad? Emlkékszem, hogy írtad egyszer ezt a nyitott gerinc dolgot még a a megint megjött topikba, s akkor mindenki bevallotta, hogy derékfájós Kép.
Remélem nem fog bekavarni ez a nyitott gerinc dolog, a bébikékkel meg beszéld meg, hogy rendesek legyenek, és forduljanak be majd menetirányba, mert nem akarsz az alatatás miatt várni majd a találkozással.
És most pihizzél, mert Párizsba nem szabad derékfájósan menned!

Pusza:
Wish

wish
 
 


Wish Kép
Micsoda memória Kép pihiznék én, csak sok a meló, meg a barát, akiket elhanyagoltam az elmúlt két hónapban, úgyhogy most be kell pótolnom mindent Kép
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Viselkedj királynőien. Rendeld magad elé a barátokat Kép

wish
 
 


nem rossz ötlet Kép csak otthon nincs karaoke-show, meg koncert, meg jó kaják, a már gyerkőcökkel rendelkező haverok meg nem akarják nálunk fürdetni, altatni a kölköket... nem is értem, miért... Kép
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Azért vigyázz ezzel a sok programmal, én is azt hittem, hóóóóó, bírom én ezt a pörgést, aztán egyszercsak le akart szakadni a bokám, hátam stb. Élvezd a még szabad perceket, mert aztán rohamosan fogyni fog az energiád, de tényleg inkább magadhoz hívd a haverokat, mint hogy mindig te mozdulj. Én most töltöttem be az ikrekkel a 28. hetet és múlt hétvégén mikor elmentem vidékre a nagyimnhoz úgy gondoltam, hogy óóóó, én simán elutazgatok még egy hosszú hétvégére az urammal a 31. hét után...aha... aztán nagyumhoz hullafáradtan, síkidegekkel érkeztem meg, annyira nem bíírtam már a kocsikázást, végül az utsó kettesben töltött hétvégét áttettem a mostani hétvégére, tegnap jöttünk haza, de hihetetlen lajhár voltam már most is, és mostantól ohne utazás, mert nem akarok megszülni, ugye, idő előtt. Szóval, pörögj, de azért módjával, mert ikreknél sose lehet tudni...remélem, nem veszed rossz néven ezt a "fejmosást" tőlem, de hidd el, magam se hittem volna, hogy ennyire nehézkes lesz mindez már a 6. hónap végétől...vigyáznunk kell Rájuk nagyon, tudod. És még egy dolog: lassan jön nálad is az alvás mizéria: szerezz be egy szoptatós párnát, prímán lehet rajta aludni, jól tartja az ember lányának a hátát, fejét stb., így is sokszor fel fogsz kelni, de kevesebbszer, mint nélküle Kép
Most voltam amúgy nődokinál: nagyon megdícsérte a Lurkókat, gyönyörűen fejlődnek, úgyhogy most örülök nagyon. Egy másik lombikos ikres kismamája most szült meg 33 hétre...azért ennél jó lenne tovább bent tartani a Pindurkákat.

puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Persze, persze vigyázok rájuk! Párom is nagyon óv minket Kép De Te is tudod, Dzsúd, hogy mikor semmi bajod, kicsattansz az energiűtól, nagyon nehéz csak pihenni Képaz első 3 hónapban rengeteget feküdtem, mert az esett jól, most ez jó, persze sokkal nyugisabban nyomom ám, mint a babák előtt Kép
Köszi a tanácsokat, jól jönnek ám Kép a babolajjal is rendesen kenegetem magam. Neked hogy fekszenek a Babócák?

Mi ma megyünk UH-ra, kíváncsi vagyok mekkorák már a Manók!
tralllala
 
 


Trallala Kép van már UH eredmény? Nagyon köszi a hozzászólást. Tegnap elmentem dokihoz, nem tetszett neki a hátfájásom, elküldött vizelet meg vérvizsgálatra, remélve, hogy nem valami gyulladás miatt vándorol a fájdalom. Holnapra meg hétfőre lesz eredmény. Az ortopédiára addig nem küld el, amit meg nem lesz az inszem eredménye, mert ők rögtön röntgennel kezdenék, az meg most nem hiányzik nekem. Javulok különben.
Tényleg vigyázz magatokra, bár nekem nincs ikres kismami tapasztalatom, de azért nem bánnám azt sem. Kép

Dzsúd Kép és hogy vagytok? Milyen furcsa, én is ennyi idős lennék most Kép, nem tudom hogy jutott eszembe. Remélem kihúzzátok legalább október végéig. Az idő úgysem lesz ennél rosszabb, reméljük. Kép.
Vendég
 


Tralllala, Noémi Kép
Kedden voltunk a 28 hetes uh-n, fejjel lefelé fekszenek még mindig a Lurkók, remélem, így is maradnak. Most vagyunk a 29. hétben, jövő hét végével összecuccolom a kórházi cumómat, jobb félni, mint megijedni alapon, aztán nagyon remélem, hogy még jó pár hétig ott fog porosodni a tatyó a szoba sarkában. Amúgy doki bácsi nagyon megdícsérte az ikreket, még mindig szóló baba méretekkel rendelkeznek (ezért vagyok én ekkora bálna Kép), most kb. 1,5 kg-sak per kopf. Ennek eredményeképpen 2 napja már ülve alszom..ugyanis bal oldalra fekve Csenge rágurul a májamra, jobb oldalon Levike reklamál, háton fekve meg szétlapítják a még ép szerveimet...vicces ülve aludni, háttámlám egy szoptatós párna (ajánlom neked is, Tralllala), reggelre leszakad a hátam, de hát ez van. Amúgy jól vagyunk, de már nehezen mozgok, nem bírok sokat mászkálni.Elkezdtem megvenni a babacuccokat, babona ide vagy oda, később már meg se fogok tudni mozdulni.
Ti hányadik héten vagytok??? Nemük?????Olyan kiváncsi vagyok mááááááárrr!!! KépKép

Stella, Helga Kép
Hogy vagytok??

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Noémi Kép
Te nem vagy benne a táblában, Te most hol tartasz, milyen stádiumban vagy??

Dzsúd
dzsúd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?