Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Jaj, de jó Csema Te is szoktál meditálni. Én is és ilyenkor rendszeresen beszélek a picivel. a borzongás Nekem is meg van és néha bizsereg a kezem, karom, fejem. Szerintem ezek egyértelmű jelek, Hogy szia Mama itt vagyok Kép

Nicika,
köszönjük a tálblákat.

Most lassan hazamegyek. Holnap találkozunk.
Mindenkinek kellemes pihenést kívánok.

Puszi,
Réka
sréka
 
 


SrékaKép
Igen szoktam, s nagyon jót tesz a testemnek, lelkemnek.
NicikaKép
Köszi,köszi, köszi...a táblát

KépKép
csema
 
 


Na én búcsúzom is! Még be kell fejeznem a készülődést! Aztán fürcsi és szunya, mert hajnali 4-kor kelek! Pussz mindenkinek! Szombaton vagy vasárnap jelentkezek! Addig írjatok sokat!

KépKép
nicika
 
 

 
 

<font color="0077aa">Sziasztok Lyányok!!

Régen nem jelentkeztem, de úgy döntöttem, hogy ideje lenne most már túltennem magam a babonán és betétetnem magunkat a táblába. Ugye Nicika, megteszed? Adataim: lakhely: Budapest, 27 év, UM: 2005. 06. 09., szül. várh. id.: 2006. márc. 16., baba kora: 9+4, első bébi, és 1 db van belőle. Előre is köszike!

Maminti,
na szóval...üdv végre itt!!! Én is úgy hallottam, hogy Feta sajtot ne, de ez csak úgy igaz, hogy pasztörizálatlan tejből készült cuccokat ne együnk. És általában a Feta abból van. Bár én pont tegnap vettem egy Sole fetát, amire rá van írva, hogy pasztörizált tejből van. Májkrémet és belsőségeket tartalmazó ételeket sem ajánlott, mert ki tudja mi van benne, leginkább olyan húst kéne enni, aminek látható rostja van és nem ömlesztett (parizer, virsli, májkrém) A májkrém más szempontból sem ajánlott, mert a májban sok az A vitamin, ami az első trimeszterben idegi fejlődési rendellenességet okozhat. Nekem még a dokim azt is mondta, hogy Elevitet se szedjek a 12. hétig, mert abban is túl sok az A vitamin, ami ugye vicces, tekintve, hogy kifejezetten kismamáknak van a foganástól a szoptatásig. Természetesen nyers tojást tartalamzó dolgokat se (majonéz) egyél, se koffeineset (kóla, kávé, fekete tea) ne igyál, lehetőleg ne érintsél nyers húst. És aztán ha az ember ezt mind betartja, rájön, hogy lassan már levegőt sem vehet és a terhesség lassan kezd egy erős klinikai esetre hasonlítani. Úgyhogy, szerintem, ha bármit megkívánsz, egyél nyugodtan. Hallgass a testedre. Ennyi.

Jó (és pisimentes) éjt kívánok mindenkinek!
Lola</font>
lolita
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, csak lusta vagyok még olvasni is, nem hogy írniKép

Ma voltunk dokinál, 11-12 hét. 58mm a popsiig.
Nagyon édesen mocorgott, minden oké, méhszáj is zártKép

Remélem lassan elmúlik a rosszullét és lesz kedvem jönni.....

Mindenkinek jó pocakosodást!

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Ja azt elfelejtettem, hogy egyértelműen egy baba, majd ha leszel Nicika vedd ki légyszi a táblából az ikreket..........köszi
becsi
Iklad
 
 


Mindenkinek küldtem levelet a bútorokról, aki kérte, köszi az érdeklődést. Kicsit besegítek így a páromnak, neki úgysincs ideje ezzel foglalkozni.
Mi mindketten nagyon ingerlékenyek vagyunk mostanában, de csak percekig tart és néha jót röhögünk, hogy milyen idétlenek vagyunk. Tegnap éjjel a férjem járkált, mert nem tudott aludni, tiszta őrület Kép

Szisz: Tényleg hasznos a LLL honlap!

Cory: Gratulálok a gyerekekhez, még szopizik a kicsi?

Sréka: A fent leírt esetben (nálunk) tényleg valami hormonváltozáson megy át a férjem is KépKép
Egyébként érdekes, hogy az előző baba akkor mozdult meg először, amikor ő odatette a kezét. Büszke is volt rá, hogy ő előbb érezte a magzatmozgást, mint én KépKépKép

Bartika: Nagyobb bevásárlóközpontban lehet kapni olyan dobozos gyümölcslevet, amire rá van írva, hogy hozzáadott cukrot nem tartalmaz. pl: pfeffer

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde: igen, de már nagyon ritkán, nem lesz újabb tandem szopi, de őszintén szólva ezt most nem is bánom Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory: Nagyon édesek a gyerekek, gratula!Kép

Becsi, Lolita: Üdv, "elveszett báránykák"! Jobbulást és visszavárunk!Kép

Nicika: Én nem tudom, hogy a baba v sem, de sztem nyugodtan bízz benn,hogy Õ jelezKép Jó pihenést!

Írok pár dolgot, aminek a fogyasztása elkerülendő:
- minden lágy, érlelt sajt (pl.Camember), minden penészes sajt (lisztéria)
- pasztörizálatlan tehén-,borjú-,v kecsketej (toxoplazmózis, lisztéria)
- nyers,v félig főtt tojás, lágytojás, tojáshab. Otthon készített majonéz, tartármártás (szalmonella)
- májpástétom, minden májból készült étel (lisztéria, sok A vitamin)
-előre csomagolt, elkészített hideg szendvicsek, saláták delikáteszből, utcai árustól (lisztéria, egyéb bacik)
-mosatlan zöldség (még az előrecsomagolt, szupermarketben vásárolt gyümit, zöldséget jól meg kell mosni) (toxoplazm, egyéb bacik)
- előre elkészített öntetes saláták (pl.burgonya) (lisztéria, toxopl.)
-nyers,v nem jól átsült húsok (szalmonella, toxo.)
-nyers, v nem jól átfőtt kagyló-, osztrigaa, rákfélék

Infóforrás + egyéb érdekességek: www.freeweb.hu/mama-baba (biztonságos élelmiszer)

Eszti, már nagyon várom/várjuk a beszámolót!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Nem voltam vagy 5 napja, és csak ámúldozok, hogy mik ezek a szuper új táblák! Nagyon klasszak!

Én jól vagyok, csak nagyon hamar elfáradok és legszívesebben napközben is egy csomót csak feküdnék. Végre mindent megvettünk az iskolába menő lurkóimnak. Nem semmi strapa volt.

Remélem Ti is jól vagytok!
Hány hetesen mentetek, (ak már volt) 4D-s Uh-ra?

Üdv mindenkinek: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Szia Rita! Nem kis tortúra lehet egy ilyen bevásárlás...Kép

Én még ugyan nem voltam 4D-s UH-n, de kb a 17.hét környékén készülök!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Nálam nincs hiszti...:-))
Tegnap elmondtuk mindenkinek a jó hírt! Nagyon örültek és csodálkoztak milyen jól látszik már a baba, utána meg elképedtek, hogy már 14 hetes! Jó volt nézni a reakciókat! :-))

Nicika: nagyon szuper a tábla! Köszönjük szépen! :-))

Ilu 14+1
czuli
 
 


Ritaa
az előző gyereknél én a 23. és a 32. héten voltam. Most a 16-17 hét környékén készülök menni, ha minden igaz ma kiderül mikorra leszek afp-re küldve és annak környékén akarok menni. De még beiktatunk egy 32. hetit is. Kép
Ma este doki Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm a bókokat, a lányok nevében is.

Rita!
Én voltam 4D UH-n 9 hetesen, de csak kényszerből, mert a klinikán ahol szülni fogok, nagyon későre kaptam időpontot. A menzeszem alapján félő volt, hogy lekésem az AFP-t, de mint kiderült a babák később fogantak. Különben nem hittem volna, hogy ilyen korán is ennyire látványos. Csak úgy rúgkapáltak és mindenük tisztán látható volt. Még egyszer szeretnék elmenni 4D UH-ra, úgy a 25-30. hét között, remélem akkor megtudom a nemüket is.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nekem pocsék éjszakám volt. Többször felébredtem, forgolódtam ide-oda, pedig én olyan jól szoktam aludni a sok álmodástól eltekintve Kép. Remélem csak átmeneti, mert ez borzasztó, nem vagyok hozzászokva Nekem ilyen bajaim se régen se mostanában nem volt.

Tünde,
Az tényleg különleges dolog, hogy a férjed érezte először a babót. Viszont, ha úgy érzed Õ is ilyen erőteljes változáson megy keresztül, akkor gondolom az azt jelenti, hogy Ti most nagyon egymásra vagytok hangolódva. Kép
Ez olyan szép dolog. Bár gondolom, amikor mindketten ki vagytok bukva, azért annyira nem érzed ennek a szépségét Kép
sréka
 
 


Sziasztok csajok!

Hát örömmel számolhatok be, hogy a tegnapi 12 hetes UH-on minden rendben volt, sőt!
Nyakiredő ok (1,6 mm), CRL: 62,3 mm, és a baba fejlettsége alapján napra pontosan akkora, mint amilyen idős vagyok az utolsó mensi alapján, tehát tegnap az UH is 12 + 6-ot mutatott.

Kép Kép Kép

Izgett-mozgott a kisbabánk, én majdnem sírtam, láttuk a kezecskéjét, a lábát, nagyon aktív volt. Többször az arca elé tette a kezét, forgolódott, hihetetlen élmény volt nekem is, és a páromnak is!

Szóval boldogságunk határtalan, este majd teszek fel UH képeket az édes kis minigyerekünkről!

Puszi

Egy nagyon-nagyon boldog Esztipeszti
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nicika! Szuper az új tábla! Pont tegnap gondolkodtam milyen jó lenne bele tenni a babák nemét is! Kép
Czuli! Kinek mondtátok el? Csak most tudta meg mindenki? Hű lehet, hogy mi korán mondjuk meg, a magam 7+3 hetével? Kép

Réka! Titati! A tanácsotokat kérem. Az én dokim akit ismerek az Istvánban dolgozik. Mi azonban az Uzsoki kórházzal szemben lakunk. Férjem szerint ésszerűbb lenne ott szülni, de én ott egyetlen orvost sem ismerek és nem is hallottam semmit az Uzsokiról. Milyen ott a nőgyógyászat? Ki a dokitok? És mi a fontosabb a kórház vagy a doki? Most dilemmában vagyok, mert hát első baba, tehát tapasztalatom se sok. Kép

Kinek mi a véleménye?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Eszti!!! Hatalmas gratula!!!! Kép Azt mikor lehet látni, hogy fiú vagy lány? Hány hetesen?
Istenem annyira várom már én is a ma estét, pedig gondolom mi még sok dolgot nem fogunk látni!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika, mindig az a fantasztikus, amit éppen ti akkor láttok. Az előző UH-on még azon pityorogtam, amikor meghallottam a szívdobogást, most pedig azon, ahogy kalimpált a kis kezével, lábával. Olyan aranyos volt, imádom! Kép
Hát elvileg akár most is lehetett volna, de nem mondot semmit a dokibácsi, mi meg nem forszíroztuk. Legközelebb már biztosan lehet sokkal jobban látni (18. hét)
Vendég
 


Gratulálok Esztipeszti!

Nagyon örülök nektek!

Várjuk a képeket!
csirippiri
 
 


Gratulálok Nektek Esztipeszti!

Csudajó érzés lehet, már én is nagyon várom, hogy egyszer ilyen nagy hírekkel álljak elő. Kép

Várjuk a képeket!

Réka
sréka
 
 


Esztipeszti: Nagyon nagy gratula!!! Örülök nektek nagyon!:-)Várjuk a képeket!

Bartika: Igen mi most mondtuk el mindenki mert nászúton voltunk 3 hétig a tengerentúlon és nem akartuk , hogy aggódjanak miattunk! Így most tudták meg. Nagyon örült mindenki!
czuli
 
 


Bartika,
Tudod én most váltok orvost, így igazán nem tudok róla még mit írni. Ma fogok vele először találkozni (Dr. Sztakó Péter). Ha gondolod holnap privát megírom a véleményem, hogy a többieket ne untassam ezzel. Kép

Szerintem mindkettő fontos, de igazából azt olvastam, hogy az a legfontosabb, hogy milyen szülésznő, aki éppen veled van (vagy Te választottad) a szülésnél. Én annak örülök, hogy a doki felesége (aki asszisztense is a rendeléseken) az Uzsokiban szülésznő, így feltehetőleg Õ lesz majd és talán még jobb, hogy már jóval a szülés előtt megismerhetjük egymást.

A kórházról annyit tudok, hogy ugyan nincsenek olyan alternatív szülési módok, mint az Istvánban vagy a MÁV-ban, de nagyon kulturált és új szép szülőágyak vannak. Itt is lehet papás szülés természetesen és a császár alatt is bent lehet. A babát nem viszik el mellőled, rögtön a mellkasodra teszik és "állítólag" nem itatnak vele cukros teát, hangem rögtön szoptathatod, ha tudod. Fontosnak tartják a baba-mama első kapcsolatot és hogy az apukák is érezzék a dolgok nagyságát.
Az én dokimról még azt is olvastam, hogy feleslegesen nem szól bele semmibe, hanem hagyja a természet útján a dolgokat, amíg csak lehet és csak akkor lép közbe, ha kockázatot lát.
Én ennyit tudok, a többit holnap.
sréka
 
 


Köszi a gratulákat csajok, és Bartika, neked is sok sikert és örömöt mára!
Kép
Vendég
 


Bartika
Én Újpesti vagyok, de a dokim a János kórházban dolgozik. Nekünk is lenne közelebbi, de én ragaszkodom a dokimhoz, így a Jánosba megyek, egyébként még a magánrendelése is itt van a "szomszédban" Gazdagréten Kép
A baba nemét eddig én mindig a 19-20. hét körül tudtam meg. De szerintem egy jó kis 3D-s géppel, vagy egy jó felbontásúval már korábban meg lehet látni, feltéve ha hajlandó megmutatni (az enyémek szégyenlősek voltak). Én reménykedem benne, ha megyek a Praxisban akkor az is kiderül.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Réka, most olvasgatok a másik topicon az Uzsokiról, végülis több jót olvastam, mint rosszat. A sógornőm ott dolgozik, pulmanológus, de nem ismer senkit egyelőre ( csak fél éve van ott és rezidens ). Lehet, hogy őt kéne megkérni hogy nyomozzon. Kép Sztakó dokiról amúgy jókat hallottam én is! Neked ki ajánlotta?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Olvasgattam a tiltott élelmiszereket feljebb...
Én 3 napig resztelt májat ettem.... (16. héten)Csak nem lesz már gond belőle... Úgy megkívántam....
Ugye?????
titati
 
 


Szerintem semmi gond nem lesz Titati!
A hétvégén én is kerti grillen sütött csirkemájat ettem (jól átsütve), és annyira fincsi volt. Kép
Vendég
 


Bartika,
A kineziológusom lánya ajánlotta, aki ugyan még nem szült, de már járt nála és nagyon szimpinek találta.
Õ is híve az alaposságnak és az emberközpontúságnak így gondolom jó lesz Nekem is.
Azért ha tud egy-két infót még a sógornőd, az jó lenne Kép

Titati,
Én már kétszer is ettem rántott camambert, mert azt kívántam meg, ja és májkrémet is. Persze nem dézsa számra csak egy szelet kenyérrel. Nekem jól eset és gondolom ilyen adagok azért nem számítanak.
Azt ne feledjük, hogy édesanyáinkat nem látták el ennyi információval és mégis itt vagyunk Kép
Én a kólás dologra csak azért írtam, mert én alapból elég egészségkárósító üdítőnek tartom a kólát, de persze addig semmi gond, ha valaki úgy dönt szereti és issza, viszont babó esetében talán jobb kihagyni.
sréka
 
 


Titati
Nem hiszem, hogy gond lenne belőle. Szerintem inkább nagy mennyiségben nem célszerű. Egyszer-egyszer megengedett. Én pl. állandóan a kenőmájast kívánom. Hozzátartozik, hogy ha nem vagyok terhes akkor nem vagyok odáig érte, de most reggeltől estig azt ennék. Így hát reggelire időnként becsúszik, jó kis erőspaprikával. Az megint más kérdés, hogy annak a máj tartalma megkérdőjelezhető, de nekem akkor is az kell Kép
Meg egyébként is ha mindent betartanánk amit leírnak, akkor kenyéren vízen élnénk Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Köszi Kép
Igaz ez a 3 napi adag 60 deka májból készült Kép
titati
 
 


Szerinet azt kell enni amit a szervezetünk kíván!
Egy kis máj egyáltalán nem árthat! Az orvosok egyik fele nem javasolja a másik meg azt mondja nyugodtan! Szerintem nem lehet ennyire szelektálni.
czuli
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti!

Nagyon gratula! Jó neked, hogy most is láttad, nekem még 3 hét a 12 hetes Uh-ig, már alig várom.

Szilvi!

Ma uh-ra is mégy, vagy csak a dokihoz?

Bartika!

Drukkolunk a ma este miatt, és várjuk a beszámolót.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Ritaa
Uh is lesz, ott a gép a rendelőjében Kép Ezért is szeretek hozzá járni Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sziasztok!

Esztipeszti: Gratulálok! Olyan jó ezeket a sorokat olvasni. Mindenkinek legyen ilyen jó élménye!

Kaja: szerintem törekedni kell a kiegyensúlyozott, mindenféle étket tartalmazó táplálkozásra és akkor tutira nem lesz semmi gond.

Mariannka

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Esztipeszti:
De jó Kép Gratulálok... várjuk a képet...

Bartika:
A kórházat nem ismerem, még nem is voltam ott, a lányomat máshol szültem.
Számomra a doki fontosabb, mint a kórház. A fő, hogy teljesen meg tudjál benne bízni.
Az én dokimról (dr Batiz Ákos) amit eddig tudok, nem egy szívbajos, nem ijesztget semmivel, teljesen higgadt, minden kérdésre kimerítően válaszol, és állítólag (szülésnél)csak akkor avatkozik közbe, ha nagyon muszáj.
A XIII. ker-i sztk-ban rendel, a magánrendelője meg a Belgrád rakparton van.
titati
 
 


Lányok!

Mikortól használnak hasi UH-t. Nekem még csak hüvelyit csináltak és kiváncsi lennék rá.

Köszi,
Réka
sréka
 
 


Réka! Ez érdekes kérdés, mert amikor én 5 hetesen mentem először, már rögtön hasi UH-t csináltak nálam és rögtön látszott a babó! Nem lehet, hogy a géptől függ?

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Réka Kép

Általában a 12. hétig hüvelyit csinálnak, de onnantól már hasit, vagyis a következő uh (általában a 18. heti genetikai) már hasi leszKép

Eszti Kép
Gratula a kis izgőmozgó bébihez, olyan jó érzés látni, és milyen jó lesz majd érezni isKép

Bartika Kép
Jó mozizást estére neked és várjuk a beszámolót ám Kép

Nah ma én is kifosztottam a bankszámlámat, vettem magamnak őszi kabátot, melegitőnacit, egy nadrágos-felsős együttest és egy esőkabit, most egy jó darabig nem kell költenem ruhára Kép

Az álmodók csapatához én is beneveztem, az elmúlt pár napban, elég intenziven álmodtam és nagyon mozgalmasat, remélem szépen lecsitul, mert még napközben is előjöttek belőle részletek.

A májat azért nem szokták igazán javasolni, mert ugye kiválasztószerv, és sok méreg vonul át rajta, amire most nem nagyon van szüksége a szervezetünknek, viszont ha az ember ésszerű mennyiséget eszik belőle, akkor nem történik semmi baj. Aki meg kivánja annak meg tuti olyan anyagot tartalmaz ami hiányzik most neki és onnan szeretné potolni (pl : vas )

Van aki pocakosan még szoptat közülünk? Nektek nem fáj a mellbimbó? és változott e a tejmennyisége?

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


EsztiKép Nagy-nagy gratula, örülök, hogy jól van a minigyerkőcKép Izgin várjuk a képeket! Én is úgy várom a keddet, még 6 nap Kép
BartikaKép Megy a drukk Kép
TitatiKép Nem azért írtam a "tiltott ételek" listáját, csak sokan érdeklődtek, mi ajánlott, mi nem! Én is szoktam májkrémet is enni, ettem májgombócot is, néha iszom szénsavasat! Nem hiszem, hogy ennyitől baj lehet! Minden másra odafigyelek (sosem dohányoztam, nem iszom, nem kávézom... ennyi már csak belefér)
RékaKép Nekem legelőször 6 hetesen hasit csináltak, aztán 9 hetesen hüvelyit, most nem tudom milyen lesz...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Réka: Én ma voltam UH-n és először csináltak hasit, hát nem is látszott olyan jól a bébi (most vagyoka 15. héten). A szívműködése rendben, a fejecskéje 3cm!!! Nálam a placenta a mellső falon van.
Most nem a magánrendelőben voltunk és pont elhívták szülni, úgyhogy alig láttunk a picurból valamit, de a lényeg, hogy jól van kiderült.

Eszti: Örülök, hogy Nálatok is minden rendben!

A férjemmel teljesen egy napon születtünk, ő 3/4 órával idősebb, mint én! Ráadásul ikrek jegyűek vagyunk, néha sikerül a teljes összhang, máskor meg teljesen külön gondolkodunk. Nem unalmas az életünk, de imádjuk egymást és a gyerekeket KépKépKép

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


TündeKép Nagy gratula Nektek is! Örülök, hogy minden rendben a ti babótokkal is! Kár, hogy nem élvezhettétek sokáig a látványt, de a lényeg, hogy láthattátokKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sréka
Nekem a kórházban azt mondták, hogy most még hüvelyi, de a 18 hetes genetikai UH viszont már hasi lesz.
titati
 
 


Eszti, Tünde gratula!

Nekem is hüvelyi lesz még ma 13+2-nél, de a következő már hasi lesz. (4 hetente járok) És akkor végre a párom is bejön már Kép Kép
Így sajna még nem lehet, mert általában valamelyik gyerkőc is ott van velünk.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Köszi Lányok a kimerítő válaszokat.
Én is valami olyasmit gondoltam, hogy 12. hétig még nincs hasi, de az is igaz, ahogy fejlődik a technika úgy fejlődnek az UH-k is.
Egyszer talán már a hüvelyire sem lesz szükség, főként ha azt nézzük egyláltalán hány éve használnak még csak ultrahangot és már milyen nagyot fejlődtek felbontásban.
sréka
 
 


Ági!
Most már ugyan nem szoptatok, de a második terhességem alatt szinte végig szoptattam. Nem tudtuk Annát leszoktatni a ciciről. Végül 2 évesen sikerült - elmentünk 2 hétre Prágába, és amikor visszajöttünk, azt mondtam, hogy elfogyott a cicimből a tej, de majd ha megszületik a kistesó, akkor újra lesz. Nagy nehezen, de ezt a magyarázatot elfogadta. Visszatérve a kérdésedre: sem a mellbimbóm nem fájt, sem nem csappant meg a tej mennyisége. Sokan mondták, hogy a 4. hónapban (mármint terhesség alatt) megváltozik a tej íze, de ezt a lányom nem érezte meg.
Neked fáj a mellbimbód? Lehet ez a vérbőség miatt. Tandem szeretnéd őket szoptatni, vagy addigra Danit le akarod szoktatni a szopiról?

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


SziszKép Te is mész ma UH-ra? Természetesen, akkor Nektek is megy a drukk, és várjuk a beszámolót!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Lányok!
Ma amúgy is több munkám volt és még van is és egyébként is kb. óra mulva indulok az orvoshoz és kicsit ideges vagyok.
Így elköszönök Tőletek mára.
Mindenkinek jó pihenést és pletyizést még estére. Kép

Réka
sréka
 
 


Réka, neked is szorítunk!Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

BArtika: szerintem az István nagyon jó választás lenne első babához. Az egy bababarát kórház. Szopiban talán ott tudnak a leginkább segíteni.

Ági: Én még szoptatok, és nem fáj a mellbimbóm. Az előző terhességem alatt meg végig szoptattam, és akkor sem volt gondom vele. Viszont a tej mennyiség erőteljesen megcsappant. Zsoma tuti nem fogja megvárni a szülést úgy, mint anno Balu, és ő végül még majdnem 2 évet szopizott együtt Zsomával.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?