Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Hú, csajok, annyira jók ezek a képek!!! Kép
Titati, nagy-nagy gratula! Neked is ment ám a Kép
Hú, most, ahogy írtad az élménybeszámolót, teljesen lázba jöttem a holnapi UH miatt! Kép
Borka, a te képeid is fantasztikusak! Kép Annyira jól látszódik a két baba! Gratulálok! Kép
Vendég
 


Ez az idő förtelmes, annnnnyyyyira álmosító, hogy csak na.

Kép
Vendég
 


BoriKép
Nagyon édes a bébi aki hajlandó volt magát megmutatni! hol voltál 4D ultrahangon, és mennyibe kerűl?
TitatiKép
Neked is nagyon jó, hogy minden rendben van.
EsztipesztiKép
Most jöttem a szokásos délutáni pihiből, másképp nem birom ki a napot, csak ha kicsit pihizhetek!

KépKép
csema
 
 

 
 

Titati, Borka: nagyon gratulálok a babókhoz, és örülök, hogy minden rendben van! Olyan szuper nézni ezeket a képeketKép MÁr én is nagyon várom, hogy mi is lássuk a mi pocaklakónkatKép

Cory, Tünde: köszönöm az infókat az aloe-val kapcsolatban!

Engem is nagyon nyomaszt ez az idő, nagyon fáradt lettemKép
Voltam egy bébiboltban övterelő ügyben! Péntekre ígértek! Már ezt is úgy várom, legalább már veszünk vmitKép OLyan sok szép dolog volt, kinéztük, milyen kiságyat szeretnénk majd...KépKépKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Most megyek aludni a kislányommal, még előtte gondoltam benézek.
Bori: Lenyűgöző a baba a képen! Nagyon cuki, gratulálok!!!

Titati: Örülök, hogy minden rendben, annyira jó őket látni, ahogy mozognak az UH alatt.

Bartika: Szedd nyugodtan, amit jónak találtál. Hát ez a fránya hányinger majdcsak elmúlik!!!
Nekem a szárított gyümik (sok benne a cukor), a szénsavas, citromos ásványvíz és fél óránként valami falat jött be. Persze ettől sem lett minden ok, de amíg ettem addig nem volt émelygésem.

Eszti: Hogy csinálod ezeket a jó kis jeleket???

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mariannkának nagy gratula a 12.héthez!
Szisz, Nicika, nektek pedig, hogy már a 13-t töltitek!
És mindenkinek, aki egész hetet tölt, meg annak is, aki nem.... mindenkinekKép

Bocsi, ez már a fáradtság...

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ja, a reklám helye:
Ha valakinek kell bababútor, tudok küldeni képeket és árlistát (a férjem bútorkészítő) - persze minden kötelezettség nélkül!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tündi!!! Kép
Engem érdekel!!!
Itt a címem: abartusek@freemail.hu
Ide küld please!!!
Köszönöm!
Eszti! Kép
Engem is érdekelne hogy csinálsz ilyen jó kis jeleket!!!
Puszi:
Én

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Köszönöm a bókokat.

Csema!
A Megatoysban (Soroksári úton) voltam 4D UH-n, itt 9000 Ft. De ha profi szakemberhez szeretnél menni, akkor a Praxis rendelőt ajánlom, bár az még drágább. Igazából nem mentem volna ilyen korán 4D UH-ra, de túl későre kaptam a klinikán UH-előjegyzést.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Sziszatok Lányok Kép
Rég nem jártam már errefelé, sok a meló nagyon. Már a 14. héten járok, a fejgörcsök, hányás, szédülés a 11. hét végén teljesen elmúlt, azóta újra úgy érzem, nem szűntem meg Kép
A babócáim jól vannak, voltunk 4D UH-n (kellett a down-kór kockázat meghatározáshoz), a kiseb baba folyamatosan boxolt, a nagyobb baba a popsiját rázta Kép A 18. héten is kell mennünk genetikai UH-ra, remélem akkor megmutatják azt is, mi van, vagy mi nincs a lábuk között Kép

Tündi Kép
kérlek, nekem is küldj a bútorokról listát, illetve érdekelne, hogy a férjed egyedi méretekben is megcsinálja -e ezeket, mert pl. pelenkázóból nem akarok kettőt venni, hanem egy nagyobbat.
a címem: tralllala@freemail.hu. előre is köszi!

Akik még nincsenek túl a hánykolódós időszakon, azoknak sok kitartást, aki már túl van (vagy olyan szerencsés, hogy rókakoma elkerülte), gyönyörű babavárást!!!
tralllala
 
 


Tünde: engem érdekelne az árlista. Igazából nekem majd hosszú távon egy emeletes ágy kéne.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tünde, ez tök jó! Ha nem gond, mi is kíváncsiak lennénk! Van egy mail-cím a profilomban: artheemus@index.hu! Köszi előre is!

Tralllala, örülök, hogy jelentkeztél, és hogy minden rendben mindhármótokkal!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


BoriKép

Csucs az uh kép, nem semmiKép Én nagyon gondolkodom hogy talán most elmennék majd 4Dre, de nem bizom benne hogy nagyon jó képet tudnának csinálni, mert orvosi műszóval élve vaskos az anyai hasfalami KépKép egyszerűen sok rajta a hájKépKép

TrallalaKép
Üdv ujra itt elveszett mamócaKép Nekünk egyedül a 18. heti genetikain tudták megmondani hogy mi van a lábaközött a kölöknek Kép utána többet se, bizzunk benne hogy nem lesznek szemérmesek a babókKép

Titati Kép
Ez a lényeg, minden rendben van és hogy jó volt látni hogy mozog a kis keze lába és élvezi a lubickolástKép

Eszti Kép
Aludj egy jót Kép

Anita Kép
Tök jó mikor beszabadul az ember egy jó kis bababoltba, megértelek nagyon.
Én az őszi bababörzét várom, remélem addigra kiderül hogy fiunk vagy lányunk lesz és be tudok egy két dolgot szerezni nekiKép

Ez az időjárás engem is kikészit, baromira fáj a fejem és folyton álmos vagyok, pedig elég sokáig aludtunk ma a fiammal. Jah meg folyton ehetnékem van csak hogy mit azt nem tudom Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági: nekem Zsomával a 30. héten király 4D-s képeket csináltak Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tündi engem is érdekel a bababútor eimail címem.
csema01@citromail.hu
BoriKép
köszi a tippet4
szerintetek kiváltható egy jó 4D-s ultrahang a korionboholyvizsgálattal? Mármint azon is látszik ha valami nem okés? Annyira tartok tőle.

KépKép
csema
 
 


Csema: nem tudom, miket néznek a korionboholyvizsgálattal, de szerintem nem igazán váltható ki Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hát tartok tőle így igaz, csak jó lenne ha nem kéne, mégiscak 1% a spontán vetélés kockázata.A Down syndrómát mindenképp, és talán más genetikai eltérést is, de nagyon sok van így minden úgysem szűrhető ki.

KépKép
csema
 
 


Ezeket most találtam, olvassátok el! Bár szerintem, már majdnem mindenki mindent tud ezekkel kapcsolatban:

http://www.bebilap.hu/terhesseg/afp
http://www.bebilap.hu/terhesseg/down

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Csema!

A barátnőm ajánlott egy nagyon jó genetikai ultrahangost. Sajnos nem emlékszem, hogy hol rendel és hogy hívják, de rákérdezek. Az ikerterhességnél elég gyakran tanácsolnak korionboholy-vizsgálatot és egy ikres topikon sok kismama kiváltotta azt genetikai ultrahanggal és genetikai vérvétellel. Az orvosok nagy része persze hadakozik, de mindenkinek saját döntését kell meghoznia. Én nagy valószínűséggel az utóbbit választanám, remélem nem kerülök ilyen helyzetbe, na nem akarom elkiabálni!

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Bori: 2 éve a Praxis ugyanannyiba került, mint a Soroksári 4D, de lehet,hogy most másképp van. Majd utánanézek.

Tralllala: Tök jó, hogy elmúltak a kezdeti problémáid, remélem én is most már túl leszek rajta. Utána lényegesen élvezhetőbb a babavárás!

Cory: Írj e-mail címet a bútor miatt, ha gondolod.

Csema: Igaza van Corynak. A korionbiopszia cisztikus fibrózis, Down-kór, Tay-Sachs szindróma, sarlósejtes vérszegénység kiszűrésére va. (most olvastam a kiskönyvemben). Viszont a nyitott gericet, a hasfalhiányt és a szájpadhasadékot jobban látják komoly UH-n, ezért érdemes arra is menni.

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


BoriKép
Köszi nagyon várom hogy ha megtudod küld!

KépKép
csema
 
 


Még ma nem olvastam vissza de Esztipeszti új táblájával el vagyok maradva!
Kép

KépKép
nicika
 
 


TündiKép
látod nem is tudtam, hogy ennyi mindent vizsgálnak.6 éve tán még csak a Down-ról kaptam eredményt,akkoriban nem cidriztem ennyire!Kép
Hiába öregszem...Kép

KépKép
csema
 
 



cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mariannkának gratula a 12. héthez!

KépKép
nicika
 
 


Bartika! Igen te ma vagy 7+0 hetes terhes! 7+7 tényleg nincs, mert az már 8+0! :o) Szurkolok neked szerdán az első UH-hoz! Ja és megcsináltam a táblád!

Kép

Ja és a toxoplazma vizsgálatot kérni kell! Akkor kérd mikor a doki megírja a vérvételre a beutalót! Nyugodtan mondd meg hogy macska van a közvetlen környezetedben és nyugodt szeretnél lenni hogy minden rendben!

KépKép
nicika
 
 


Cory! Én azt hallottam hogy ha valaki toxoplazmás a terhessége alatt, tehát friss fertőzése van, az gyógyszerrel kezelhető!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!
Látom írtatok jó sokat míg nem voltam. Alig győztem visszaolvasni. Kép

Hazajöttünk. Sikerült egy keveset pihenni is, már amennyire ezt a két gyerek hagyta.

Nicika
Ha jól emlékszem Te írtad, hogy magas volt a fehérvérsejt szám a leleteden. A dokidnál nem kérdeztél erre rá? Csak azért mert nekem is magas volt az előző babónál és én kaptam antibiotikumot rá. Mondjuk gondolom ez attól is függ, hogy mennyire magas.

4D uh: A Praxisban voltam én is anno, nagyon részletes a vizsgálat, és ha jól emlékszem van olyan nap amikor egy genetikushoz lehet bejelentkezni, (tavaly év elején még így volt)és ő csinálta a vizsgálatot, de a Győrfy is nagyon profi.
Én is készülök menni majd olyan 16. hét körül, hátha ettől nyugisabban fogom várni az afp-s eredményeket.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


KépTündiKép ehhez hasonló bölcsőt, tudna a párod csinálni? Ugyanis Krisztián születése után eladtam, mondván "ugyse szülök több babát", most meg rettenetesen bánom.

KépKép
csema
 
 


Borkadorka! A te tábládat is megcsináltam!

KépKép
nicika
 
 


Ja a tábla lemaradt!

Kép

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!
Én is jönnék néha közétek, jó?
Nevem: Borcsa (borsts), korom 31 év, utsó mensi máj. 17., hivatalos szülési időpont nincs Kép, a különböző kalkulátorok szerint febr. 21.-22. és ő 3. babó lesz. Kép Két nővére van, Réka 11, Luca 3 éves. Hármaska egyelőre hadititok, még egyetlen rokon vagy irl ismerős se tud róla - talán majd az afp után megnyugszom annyira, hogy a környezetemben is mesélgessek, meg addigra tán az aggodalmaskodást is jobban bírom.
Nálunk is vannak cicák, pillanatnyilag 5en. (Kér valaki két tündéri cirmos kölyköt???)
Saját cicát szerintem érdemes állatorvosnál bevizsgáltatni toxo-ra, uis ők is csak egyszer kapják el életükben, és a friss fertőzés után 2-3 hétig terjesztik a kórt. (Forrás: www.macska.hu) Szobamacskának, főleg ha tápot kap, szinte nincs esélye beszerezni a fertőzést - egerészés közben szoktak fertőződni.
Pocak: hát az nekem is van egy pici, de jórészt "háj ez, nem Mihály!"Kép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Lányok! Ígérem a többi táblát is el fogom készíteni, de nem tudom mikor, ugyanis szerdától szombatig anyuval Mátrafüredre megyünk nyaralni!
Nem tudja valaki pesti közületek hogy Bp-en a Keleti és a Stadion buszpályaudvar milyen messze van egymástól? Ja és a visszaolvasással még csak aug. 15 12:47-nél tartok! De igyekszem holnap befejezni!

KépKép
nicika
 
 


Nicika!
Most viszonylag messze: nem jár a 2-es metro. Állomáspótló busszal egy megálló, kb. 5 perc út a bkv szerint.
Nagyon szépek a táblák! Kép

Jó nyaralást!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Nicika
A Keletitől a Stadion 1 metrómegállónyira van.

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Borsts
Üdv közöttünk. Nő a 3. babát várók tábora. KépGratula a babához!
Kb egy idősek vagyunk én febr. 20-ra várom, dehát ez még annyiszor változni fog Kép
Szilvi

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Borcsa! Hajrá 3. babát várók! és természetesen a többiek is!!!!

Csema: a bölcsőnek utánajárok és majd jelzem mire jutottam

Nicika: Jó nyaralást, szerdától jó időt mondanak!Kép

Tündi

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


NicikaKépJó nyaralást Neked, drukkolunk a jó időért!
Szerdától péntekig én is elmegyek apuhoz Erdőkertesre kicsit pihenni!
Borcsa Kép Üdv! Gratula!
Az éjszakám rémálom volt! Pisi4X éjjféltől hajnali 3-ig idefordulok, nem jó oda fordulok még rosszabb...Másfél óra elteltével úgy döntök bevetem a titkos fegyvert...A bébiknél beszokott vállni a környezetváltozás, gondoltam Nálam is..,
Nappaliba át ülőgarnitúra egyik fele szétszed....forgolódás, hát így se jó másik fele szétszed, s lehet csak a külön éjszakai edzéstől, de végre elaludtam!

KépKép
csema
 
 


Tünde-sződ Kép
Köszönöm, hogy elküldted a bútor képeket!
Szuperek a bútorok ha decemberig semmi gond akkor én fogok rendelni, de tudnom kéne kb mennyi idő alatt készíti el a párod, bölcső ügyben is várom a válaszod!S valószínű Kriszinek is fogok kérni, még a párommal megbeszélés kérdése.

KépKép
csema
 
 


Sziasztok!
Alattomban olvaslak ám titeket!Kép

Van megint pár kérdésem:

Tünde!
Nekem is el tudnád küldeni a listát? maminti3@freemail.hu

Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem tudjátok véletlenül, hogy a feta sajt és a kenömájas rajta van-e a tiltott kaják listáján?

Tudtok valami jó könyvet ajánlani babavárással kapcsolatban?

Mégis elmegyek ezen a héten dokihoz, mert gomba-gyanúm vanKép Jobb félni, mint megijedniKép

M

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Borcsa: üdv itt Kép

Nicika: jó nyaralást!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok, ezen a még álmosítóbb napon, mint a tegnapi.
Tünde, engem is nagyon érdekelne a szobabútor: e.krivacsy@freemail.hu

Ezeket a jeleket egy bartánőmtől kaptam, felteszem őket. Tudjátok használni, ha rákattintotok a jobb egér gombbal és lementitek magatoknak képként.

KépKépKépKépKépKépKép

Nicika, köszi a táblát, tök jó lett! Jó nyaralást!

Borcsa, üdv közöttünk!

Esti alvást ne is emlegessétek. Hajnali 2-kor rendszeresen át a nagyszobába, ott folyt. köv. a forgolódás, majd langyos tej ivás, és nagy nehezen 4 körül visszaalvás. KÉÉÉÉSZ!

Tralllala, üdv újra itt! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tündi, nekem is elküldenéd az árlistát? e-mail: csirippiri@freemail.hu.

Maminti! én is holnap megyek dokihoz (Esztipeszti apukájához) gombagyanúval...


MÁr csak 2 hét és megyek 12 hetes uh-ra!!! Alig várom
csirippiri
 
 


Csirippiri, családi forrásból tudom Kép, hogy apu holnap még nem fog rendelni, szabin van. Jövő héttől lesz csak!
Mire nem jó a babanet....Kép
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!
Látom nem csak én nyűglődtem éjszaka Kép

Tünde nekem is elküldenéd a listát? zoliszil@freestart.hu

Nekem holnap este doki Kép

Szilvi és Katababa
szisz2
 
 


Sőt, Csirippiri, most jöttem rá, hogy jövő héten sem lesz még, csak azután!
Vendég
 


Borcsa druszám, üdvözöllek!

Csema!
Sikerült megszereznem az információkat. Hajdú Krisztinának hívják azt a genetikus szonográfust, aki állítólag ebben a témában a legprofibb. A Szabolcs utcában praktizál, valamilyen úton-módon ambuláns vizsgálatra kéne hozzá bejelentkezni, hogy ne kerüljön pénzbe. Azt hiszem ő végzi a Praxisban is a genetikai UH-t, de ebben nem vagyok biztos. Genetikai vérvételt pedig az Istenhegyi Klinika Géndiagnosztikai Központjában végeznek. A komplex genetikai vizsgálat (vérvétel + UH) itt nagyon drága, állítólag 20ezer Ft körül van, azért csak a vérvételt érdemes itt megcsináltatni (annak az árát sajnos nem tudom). Van pár kórház, ahol kérhető a genetikai vérvizsgálat, érdemes megérdeklődni.
http://www.gendiagnosztika.hu/

Ezek pedig a lányaim, ja és én. Anna 5 és fél, Dóra pedig 3 és fél éves. Szombaton készült a Citadellánál. 2in1-os nadrág van rajtam is, de a lányok takarják a pocakom.

BoriKép

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Bori! Nagyon jó ez a kép is! Ha szeretnéd szivesen beteszem a táblába!

KépKép
nicika
 
 


Jó reggeltKép

Magam részéről kivételesen egész jól aludtam, a fiam sem keltett fel, sőt a férjem se mikor ment dolgozni, bevallom nagyon jól esett végre egy hosszut aludni.

BorcsaKép
Üdv a táborban Kép
Gratula a 3. babóhoz, és persze a tesóihoz isKép

Nicika Kép
Ahogy jányok irták összesen egy megálló a távolság, csak most busszal és az elég kiszámithatatlan a menetidő. Jó pihenést neked, nyaralást nem merek irni, mert elég szenya az idő.

Csoma Kép
Egy kis mozgás senkinek sem árt, szólt régen a mondás, na de nem hajnali 4kor Kép Azon gondolkodom hogy még az elején vagyunk és már most pocsék az alvás, mi lesz a végén??? Már előre parázom hogy a fél éjszakákat a hintaszékben fogom tölteni, mint a fiamnál...

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Bori: én a Hajdú Krisztinánál voltam, mikor Zsománál rossz lett az afp-m. Tényleg nagyon profi, nekem több szakember is őt ajánlotta Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?