Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Közben megint újraindítottam a gépet, nem tudom mi van vele. A fiam megkértem,hogy küldje el Neked a képeket, küldtem magamról a lányokról Krisztiánról,és a legifjabb ultrahang képét. Remélem Neki sikerűl átküldeni.Kisformátumu telefonos képek, csak az uhu kép a scennelt.a két nagyról nem küldtem ők nem örűlnének neki, mondja Zoli neki sem megy most pedig neki profi a gépe, szóval akkor a nett körül vannak gondok ha sikerűl átküldjük.Lehet csak késő este vagy hajnalban sikerűl.

KépKép
csema
 
 


A vérszegénységen könnyű segíteni, írnak fel vasat.
Nem fájt a torkod mostanában, nem pisiltél sokat( no nem a bébi miattKép ), nem volt megnagyobbodott nyirokcsomód?

KépKép
csema
 
 


Szisz táblája is okés!
Kép

KépKép
nicika
 
 

 
 

Mostanában be van dugulva az orrom és kicsit krehácsolok is! Lehet hogy valami megfázás, vagy ilyesmi! Majd akkor megmutatom a dokinak a torkom!

KépKép
nicika
 
 


Sziasztok!

Most csak kukk.
Ezt találtam:
http://www.origo.hu/itthon/20050812negy.html

Becsi
becsi
Iklad
 
 


Kész az én táblám is!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Esztipeszti!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Hát feladom most ezt a dolgot, este megpróbálok visszajönni
NicikaKép
Vigyázz magadra!
A többieknek is puszi!Kép

KépKép
csema
 
 


Lányok, nagyon ügyesek voltatok maKép Nem voltam gépközelben, és nem győzök visszaolvasni!

Először is nagyon köszönjük a kedves szavakat a babóval együtt: ami a pocit illeti, ill a 12.hetet! Hát igen, elértük, csak remélem az UH-n is mindent rendben találnak majd... (Pocit kicsit félve csatoltam, hogy mit fogtok hozzá szólni)
Képzeljétek, ma találkoztam a városban egy volt csoporttársammal és megkérdezte.... Na mit?Kép Mi púposodik a felsőm alatt? Gondolhatjátok, hogy örültem, pedig azért még a kívülállóknak sztem elég csalóka. De tök jó volt!Kép
Nicika, nagyon ügyes vagy! Nagyon köszönjük, hogy így fáradozol nekünkKép
Orsi! Én is Utrogestan-t szedek, ill használok! Igaz, mostmár kicsit félve. Nicika, te szeded még a progreszteront?

Egyelőre ennyi, de visszaolvasok alaposabban, és reagálok másoknak is!
Puszi!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


NicikaKép
Jó nagy pocid van ha sikerűl a gépet rendbeszedni én is küldök pocakfotót is bár nekem van rajta egy kis melegítő miHÁLY is!

KépKép
csema
 
 


Csema! Nem értem mért nem sikerülhet a kép küldés! Pedig nincs megtelve sem a fiókom, sőt! Ami meg a poci témát illeti, nekem is van rajta egy kis háj is, de lényegében talán már nem azért púposodik ennyire! :o) És a pocakfotódat pedig várjuk ám!

Anita! Még én is szedem a Duphastont! A main kívűl még 5 napi adag van hátra!

KépKép
nicika
 
 


Egyébként már tőlem is többen megkérdezték hogy csak nem? Meg hogy mikor szülök! Én olyan büszke vagyok rá! Ez olyan jó érzés!

KépKép
nicika
 
 


Nicika,

még egyszer bekukkantok hozzátok, mielőtt szabira megyek: a magas fehérvérsejt-szám ha kis mértékben emelkedett, normális a terhesség idején, nem biztos, hogy gyulladás jele.
MCH: a vörösvértest átlagos hemoglobin-tartalma
A granulocyta allergiás betegségeknél vagy parazitás fertőzéseknél mutathat magas értéket- szóval csak óvatosan a cicákkal!!!
Az RDW-t én sem tudom, de ne aggódj, nem lesz semmi baj!

Orsi!
Ha nagyon szédülsz, szólj az orvosnak!!! A hirtelen hormonszint-növekedés okozza ezt!

Alina, mit mondott az orvosod az aleergiás vizsgálatról?

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok, végre elolvastam az előzményeket. Annyit írtatok, hogy jegyzetelnem kellett.

Titati!
Ha az UH alapján a baba kisebbnek tűnik, akkor az alapján kell a heteket számolnod. Hogy a két UH között is eltérés van, amiatt ne aggódj, mert valójában az AFP a 16-18. hét között még nem mutat nagy eltérést.

Orsi meg aki pattanásos!
A hormonváltozásra reagál így a szervezet. Valaki tényleg megszépül, van aki végig pattanásos marad. De általában a második harmadra eltűnnek a frányságok. A népi hiedelem azt tartja, hogy aki pattanásos, lánya lesz, aki nem, annak pedig fia. Nálam egyszer sem vált be, mert pattanások híján is lányaim lettek.

Piroska!
Ha gombás ferőzésről van szó, azzal nem szabad játszani. Bár a hüvelyi ferőzések nem igen veszélyeztetik a pocaklakókat, de egy hosszan elnyúló, kezeletlen ferőzés okozhat egyéb problémákat, akár vetélést is. Nekem is volt gombás fertőzésem - gyógyszeres kúpos kezeléssel pár nap alatt elmúlt.

Alina!
Szerintem ne tedd ki a szervezeted szurkálós allergia próbának. A második terhességem alatt lettem én is allergiás, és az orvosom inkább a Vega-tesztet ajánlotta, ami a bőr ellenállásából, tűszúrás nélkül méri az allargén anyagokat. Itt többet olvashatsz róla:
http://www.allergiavizsgalat.hu/vizsgalat.htm
Én megcsináltattam, és egy csomó dologra való érzékenységem beigazolódott.

Nicika!
Ne törődj a betolakodóval, szerintem ámokfutó!
A vérképről itt találtam a legérthetőbb leírásokat:
http://www.weborvos.hu/cikk.php?id=&cid=23898
http://www.medimix.hu/cikk.php?cid=142
Az allergiásoknál is magas a granulocita érték, mint ahogy nálam is.
Ja és köszi a táblákat, majd én is rakok fel képeket.

Bori

Bori

Kép
borkadorka
 
 


Tehát...

Orsi, AlinaKép Rajtam is akadnak pattik, pedig rég' nem voltak! MOndjuk, nekem valószínüleg a hormon miatt vanKép Orsi, nekem kúpot kell használni, és nagyon utálomKép
LylyKép Nagyon helyes, hogy bevállaltad a táblát! Én 6+3 naposan kértem meg NicikátKép És látod, alakulunkKép
RékaKép Drukk, hogy minden rendben legyen!
Tünde, CsemaKép Aranyosak vagytok, hogy csinosnak tituláltatok! Szerencsére tavasszal sikerült fogynom, de azért rég elmaradtam a versenysúlytólKép Súly: ma elszörnyedtem, mikor a mérlegre álltam. Nem is gondoltam,hogy már szedtem fel! Bár sztem elég relatív a súly,nem mérvadó! Sokat számít, ki milyen magas, milyen csontú...stb. Én elég erős csontú vagyokKép Még jó, hogy eddig nem voltam védőnőnél, van előnye is, hogy nincs kiskönyvem... Később kezdik mérni a felszedett kilókatKép
Nicika! Ez a Gizike, teljesen megállt az eszemKép Maximálisan megbízunk benned, ez a csaj v ki, nem normális! De a csajok már előttem jól leírták, nem kell felvenni! Egyszerűen irígyKép Legközelebb én is egész alakosat küldökKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


BartikaKép Természetesen neked is nagyon köszönöm a kedves szavakat! Én is alig vártam ezt, hogy egy picit látszódjon, hidd el, hipp-hopp eljönKép

TitatiKépÉn 1.babás révén nem vagyok szakértő, de a dokid biztos tudja mit csinál! Én pedig a nyakiredő miatt izgulok, mert 13+4 naposan fogják mérniKép

Bocsi, ha még mindig kifelejtettem vkit! Igyekszem pótolni! A párom szerint teljesen függővé válokKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Már megint én jövökKép

RékaKép Neke az elején fájdogált a hasam, mintha meg akarna jönni kb. 1-1,5 hétig! DE semmi különös nem volt. A barnázás előtt, aznap fájdogált oldalt a hasam + a derekam. Nekem is Magne B6-t javasolt az orvos!

PiroskaKép reggeltől olyan érzésem van, mint aki felfázottKép Nekem nem ég, nem szúr, csak rohangálok 1-1cseppel, meg olyan érzés, ahogy pisilek! Ittam kamillateát citrom nélkül, és már mintha egyből jobb lenne,! Majd még megismételem! DE azért óvatosan vele! Dokinál voltál? Lehet igen, csak már nem emlékszem. Lehetetlen behozni a lemaradást, ha nem vagy gép mellett egész napKép

Tényleg lányok! Fürdéssel hogy álltok? Mert én csak tusolni merek, mióta tudom a babát! Igaz, nyáron ennek vagyok a híve! De most ezzel a kis nyavalyával szívesen beülnék egy kád enyhén meleg(ami még megengedett) tengeri sós, kamillás vízbe? Akkor Piroskának is ajánlanámKép

Remélem, még nem untok nagyonKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita én úgy tudom hogy a kádban fürdést vagy strandolást jobb a 12. hét utánra halasztani!

KépKép
nicika
 
 


Közben lángost sütök és amíg kel Tunka tábláját is megcsináltam! Viszont itt Tunkánál nem értem az UH-os méretadatokat! Vagy én írtam el? Tunka segíts!
Kép

KépKép
nicika
 
 


NicikaKép
Sikerült elküldenem a képeket a vodafon nettével, a vezetékes most valahogy nem az igazi! Kép Kép
Megkaptad őket?
Ami a kádban fürdést illeti,szerintem is jobb most a zuhany!

KépKép
csema
 
 


Kész van Anitáé is!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Csema! Most néztem! Megkaptam a képeket!

KépKép
nicika
 
 


Akkor megérte vele szenvednem!Kép

KépKép
csema
 
 


Csema! Mennyi idős terhes vagy a képen? Vagy esetleg ma csináltad? Tök jók ezek a képek! A lányaid képe pedig iszonyú jó!

KépKép
nicika
 
 


Köszönöm szépen Nicika, nagyon aranyos vagy!Kép Szuper!KépKépKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ja és nem csodálom hogy szenvedtél a képekkel, ugyanis hatalmasak! Még jó hogy 1Gigás a freemail fiókom! Kép

KépKép
nicika
 
 


Anita! Örülök hogy tetszik! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika ezt ma csináltam most du dehát sajna az nem csak a bébi!Kép
A lányokról a képet akkor csinátam mikor naptárat szerkesztettem a családnak karácsonyra.

KépKép
csema
 
 


Most magam alatt vagyok, az esti cukrom étkezés után másfél órával 7.7.Tuti emelik majd az inzulint,pedig egy szelet félbarna kenyeret ettem 1 pohár tejjel.
Kép Kép

KépKép
csema
 
 


Most mennem kell, mert a lányom itt áll felettem és nyúz, hogy mikor jöhet már a géphez! Majd reggel benézek!
Mindenkinek nyugodt éjszakát!
Puszi: CsemaKép Kép

KépKép
csema
 
 


Én meg most kajáltam tele magam lángossal! Nyami! Nagyon finomra sikeredett! Ügyes vagyok! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika! Egészségedre, megérdemled, mert nagyon sokat dolgoztál ma: egyrészt velünk, másrészt lángos, meg a többi! Kép Én még sosem sütöttem lángost, úgyhogy nagyon ügyes vagyKép Én holnap lehet fánkot fogok... még meglátjukKép

Jó éjszakát!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Mindenkinek felfázásra hólyaghurutra!

Anyósom sokat szenvedettezzel a betegséggel, nagyon érzékeny rá. Soféle gyógyszert szedett, több orvosnál járt vele. Míg egy urológus szakember azt ajánlotta neki hogy rengeteget igyon vagy 4-5 litert egy nap, egyfolytában, s azóta is ezt alaklmazza szénsavmentes ásványvízzel. Egy nap alatt rendbe jön.

Végül is kipróbálni veszélytelen és hátha nektek is használ!

Paga

Gabi
paga
 
 


Ja, és köszönöm mindkettőtöknek a választ! Marad a tus + kamilla tea szájon át!
Piroska! Akkor Te se fürödj meleg, tengersós, kamillás vízbenKép

Pusssz

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Közben látom, Paga is írt! Köszönöm! Megyek inniKép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Köszönöm a tippeket, a kammillateán és a Lactacidos tuson túl vagyok! Jó éjszakát!
csirippiri
 
 


BorkaKép

Köszi a címet, már csak azért is örülök ennek a nem megszurkálósdinak mert utálom a tűt, vérvételnél is majd el ájultam.Kép
Szerintem el fogok menni. Köszi mégegyszer!!!Kép

LylyKép

az orvosnak nem mondtam hogy allergia vizsgálatra mennék, és hogy mit szól..

Azt viszont kérdeztem tőle, hogy mit szól a 12.hét utáni fürdőzéshez, strand, Balaton, tenger.
A strandot kifejezetten nem ajánlja, a tengert és Balatont kifejezetten igen, viszont azt mondta hogy váltsam ki a FLORAGYN nevű kúpot, és ha nagyon sokat fürdőzök, este rakjak fel egyet belőle, mert "fertőtlenít".
Mondjuk nem olcsó 6 szem/1doboz került 2.000.-Ft-ba, de vettem, mert úgy gondoltam ezen ne múljék, mert mi sokat járunk a Balatonra, és szeptemberbe még tengerhez is megyünk.

Most el is köszönök Tőletek 1 hétre, mert elutazunk kicsit pihenni, mindenki nagyon vigyázzon magára!Kép

puszi Alina
Vendég
 


Sziasztok,

Nicika, nekem is magas lett a fehérvérsejtszámom a védőnőnél a gyorsteszten, de azt mondta, hogy nem feltétlenül gyulladás. Ilyen érték kijöhet attól is, ha picit több a folyás. Ilyenkor pedig ez előfordul. De azért majd megkérdezem kedden a dokimtól is.

Ma reggel csináltunk először pocifotókat, és úgy gondoltam két hetente fogunk csinálni, hogy lássuk a változást. Majd küldök fotókat.

Jó hétvégét mindenkinek, ha tudok, még jelentkezem!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Kivételesen géphez jutottam hétvégén, gondoltam megnézem a tegnap esti termést.
Szerencsére a szédülésem az Utrótól kb. fél óra alatt elmúlt, azóta semmi.
Sajna én este már 9 óra körül bealszom, nem bírok fenn lenni tovább.
Nicika! Bátor vagy, hogy este be mered vállani a viszonylag nehezebb lángost! Szerencsés vagy, hogy bírja a gyomrod! És gratu a sütéshez!
A hétvégén én nem nagyon fogok konyhatündérkedni, mert anyuékhoz megyünk ma, és csinál vmit holnapra is, amit csak be kell raknom a sütőbe!
Remélem benneteket is elkényeztetnek a szülők!
Pedig mi még meg sem mondtuk, hogy lesz babánk!Kép
orsi1976
 
 


Sziasztok!
Nem tudom mennyit sikerűl ma itt lennem, mert mikor mindenki itthon van közelharc megy a gépért.
Jól telt az éjszakátok?
Nekem a szokásos hajnali álmatlanság kivételével egész jól azt meg ebéd után bepótólom.Kép

KépKép
csema
 
 


Lányok! Meghalt az egyik kiscicám! Tegnap éjjel elütötte egy autó (Fő út mellett lakunk), 1 órája találtam meg a kilapított tetemét! Nagyon megsirattam... Garfieldnak hívták és ő lenne az:
Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika!
Nagyon sajnálom ami a cicáddal történt! Gyönyörű kiscica volt! Kép

KépKép
csema
 
 


Igen! Tényleg nagyon szép volt! Õ volt a kedvencem! Megmutatom a társait is!
Kép
Baloldalt a felső vörös a Zsömi-kandúr, a fekete-fehér a Luki-kislány, a szőrös fekete-vörös a Luna-kislány aki félperzsa, és az én kis vörös cicám volt a Garfield-kandúr! Mint ahogy a képen is láthatod mindíg nyávogott nekem, illetve beszélgetett velem, nagyon hálás kiscica volt! Úgy 4 hónapos lehetett (április 20 körül született)! Az ő tesói a Luki meg a Zsömi. A Luna pedig 4 és fél hónapos jelenleg!

KépKép
nicika
 
 


Helyesbítek, az összes cicád szép.
Nálunk is van most 2 nagycica és 3 kicsi, ők 8 hetesek, a lányok nem akarták elajándékozni őket+ most van egy labrador kiskutyánk is, ha sikerűl felrakom a képét.Ez most megint nem megy mindjárt áttérek a voda nettre

KépKép
csema
 
 


Nicika, én is nagyon sajnálom a cicádatKép
Alapvetően én kutyapárti vagyok, abból van 3, de ezek a cicák valóban nagyon szépek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


<!--attachment: picture227-251524.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*161.9**picture227%2ebmp --><center><pre>
Kép
picture227.bmp (161.9 k)</pre></center><!--/attachment-->
Szóval Õ Jenny, csak le kellett kicsinyítenem a képét

KépKép
csema
 
 


Na jó ebből nem látod, ezt nem tudom miért csinálja!!! elküldöm az eimail címedre,hogy lásd és a cicákat is!

KépKép
csema
 
 


Elküldtem az eimail címedre!

KépKép
csema
 
 


Jaj de tündéri ez a kiskutya!

KépKép
nicika
 
 


a férjem épp most készített neki kutyaházat, az sem semmi! Tényleg édes és remélem figyelembe veszi hogy a kertem fontos, s nem fog tul nagy rumlit csinálni benne.( megkóstolja a folyton érő epret, lerágja a tul hosszú hajtásokat, megnézi mennyire könnyű kiásni a kedvenc virágaim??Kép Kép )

KépKép
csema
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?