Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Csajok! Ha én tudom, hogy melyik nap fogant a gyerek, akkor számolhatok nyugodtan 38 héttel? Vagy UH.-n ez majd úgyis egyértelműsödik?
Pötty nálunk a 13. napon fogant. Closty szedése miatt UH-n követtük a dolgokat és aznap amúgy is rettenetesen szúrt a jobb oldalam, szóval tudtam, hogy peteérésem van aznap.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Csinálok ám nektek meglepit! Íme már egy része megvan! Úgyhogy ez itt Tigi!
Kép

Szépen lassan mindenkiről csinálok ilyet! És a honlapomra is felrakom!

KépKép
nicika
 
 


Bartika,
Szerintem a 38 héttel akkor számolhatsz, ha tudod mikor fogant és a 40 hetet azért szokták, mert azt viszonyítják az utolsó menstruáció első napjához. Én legalább is így tudom.

Én tudom melyik nap fogant, mert másnap reggel úgy keltem fel, hogy tudtam babát várok, csak még nem mertem elhinni, ja és egy kép is bejött félálomban elalvás előtt, de ettől függetlenül én is a 40 héttel számolok.

Réka
sréka
 
 

 
 

Nicika, ez tök jóóóóó! Kép
És nagyon szép is! Köszönjük! Kép
Vendég
 


Lányok! Valaki csalónak néz a honlapomon! El is szomorodtam nagyon! Valami Gizike! Olvassátok el a honlapomon a chatet! Ti is csalónak hisztek?

nicika.gportal.hu

Jobb szélen van a chat! Szerintetek sem én vagyok a képeken? Soha többet nem teszek fel fej nélküli képet magamról... Kép

KépKép
nicika
 
 


Ugye nem közületek írta valaki? Vagy igen? Remélem nem...

KépKép
nicika
 
 


Nicika! Ez nagyon szuper, mennyi időt fordítasz ránk!

Köszi: Piroska
csirippiri
 
 


De addig is felrakom Tündééket is!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika!

Egy percig nem kételkednék benned...

És a többiek sem, elhiheted...
csirippiri
 
 


Csirippiri,

a fertőzésre egy kicsit erősebb kellene, de ez mindenképpen jó a "helyreállításra", mert jó kis tejsavas, és abban a gombák nem képesek szaporodni. Szerintem vegyél, engem nagyon jól rendben tart. Még intim törlőkendőt is ilyet használok.

Nicika,
légy szíves engem is tegyél fel akkor a táblázatba:
Lakhely: Budapest XIV.
Kor: 33 év
UM: 06.01.
Sülés v.i.: 2006.03.08.
baba kora: 10+2
1 baba és első is egyben.
Nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat.
Remélem, minden rendben lesz Picurral.Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csirippiri! Te láttad azokat a képeket? Szerinted is olyan mintha 10 év lenne köztük?

KépKép
nicika
 
 


Lyly! Téged is felteszlek a táblába!

KépKép
nicika
 
 


Nicika,

ne is foglalkozz vele! Ez egy lökött valaki lehet, még azt sem hiszem el, hogy nő az illető.
Vedd be a "letojom-tabelttát":Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Nicika,

köszönöm szépen!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


És íme Titati!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Oké Lyly! Igazad van! Ezen nem bosszantom magam! Én tudom hogy mi az igazság! És azt hiszem ti is hisztek bennem! Köszönöm a támogatást! És senkinek nem fogom bizonygatni az igazamat! Aki nem hisz nekem az nem hisz! Kész! És most inkább csinálom a többi táblát!

KépKép
nicika
 
 


Nicika,
Én még nem láttam a lapodat, de most megnéztem a képeket.
Olvasgatni még nem vol időm, de az csak egy írigy ember lehetett, aki nem hitt el, hogy Te vagy rajta. Ne is foglalkozz vele, a lényeg, hogy Te tudod a poci a Tiéd Kép!!!
Réka
sréka
 
 


Réka! Abszolút igazad van! Meg hát az óta már van olyan kép is fent amin a fejem is rajta van! Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika, látom, már a többiek írtak erre. Ugyanezt gondolom, hogy hagyd a csudába. Főleg egy olyan embertől ne fogadj el ilyen megjegyzést, aki pedig egy percig sem adja az arcát a kommentjeihez!
Te vagy az egyetlen, akinek a legtöbb arcát ismerhetjük, hiszen te nyilvánossá tetted a honlapodon keresztül majdnem az egész életedet, szóval ne is törődj az ilyenekkel!

Kép
Vendég
 


Itt jön Bibó!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Eszti! Köszi!

KépKép
nicika
 
 


Nicika!!! Nem szabad felvenni az ilyenekkel a kesztyűt! Csak unatkoznak! Ne is kommentáld és akkor lekopik magától! Szomorú, hogy ilyenek emberek vannak!

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Nicika,
ez a beszéd Kép

Lyly,
Örülök, hogy rászántad magad a táblás dologra. Gratula az önbizalomhoz, mert az most is nagyon fontos!!!

Réka
sréka
 
 


Itt jön Bori!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Új tábla Lylyvel!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Hú, mennyi kismama, és mennyi baba!
JUHÉÉÉÉ! Kép
Vendég
 


Jön Alina!
Kép

KépKép
nicika
 
 


26 kismama, ebből négyen ikreket várnak tehát Összesen 30 baba! Juhé! Kép Kép

KépKép
nicika
 
 


Egyre szebbek vagyunk Kép

Lányok, én most lassan lelépek, mert hamarabb haza tudok menni.

Ma nem fájt a hasam!!!!, de barna volt Kép. Drukkoljatok Nekünk, hogy a tervem beváljon és hétfőre kutya-bajom ne legyen Kép

Aki betegeskedik gyógyuljon meg és aki az én cipőmben jár barnailag, sok-sok drukk Neki!

Jó pocaknövesztést és békés hétvégét Nektek!

Réka
sréka
 
 


Neked is jó hétvégét Réka, és tudod, hogy megy a drukk!!! Kép

Csatolom neked is szokásos drukk jelemet! KépKép
Vendég
 


Márti is itt van!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Nicika!
nagyon szépen köszönöm a táblát, aranyos vagy!!!

Réka,
köszi a biztatást, rámfért...Kép Ne aggódj, el fog múlni, és már az is jó jel, hogy nem görcsölsz! A Picurok nagyon erősek, és jól tudnak kapaszkodni!!! Kép Vigyázz magadra!

Lányok,
ti is vigyázzatok magatokra, legyen nagyon szép hétvégétek! Én a jövő héten szabira megyek (a nyáron először), de 22-én jövök, és akkor már csak 8-at kell aludnunk a 12. heti uh-ig.

Puszi mindenkinek!

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Czuli táblája!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Szia Lyly! Szép hétvégét nektek! És várunk vissza!

KépKép
nicika
 
 


Nicika szuper ötlet! Hová tegyek fel Képet magamról mint a legöregebb anyuciról?
RékaKép
Én is görcsölgetek néha, a többinél is előfordult, sőt véregettem is. Szerencsére nem volt gond! Vigyázz magadra, pihenj hétvégén!

KépKép
csema
 
 


Nicika,

köszönöm! És a többieknek is! Rosszalkodjatok sokat a jövő héten!Kép

Lyly

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Trallala!
Kép

KépKép
nicika
 
 


Csema! Küldheted a mailomra is, aztán felteszem! pickwicktea@freemail.hu

KépKép
nicika
 
 


Nicika Kép

Tök jó fej vagy a kistáblákkal.KépNagyon szuperek!!!Köszönöm.

Aki meg beírt ilyen csúnyát a honlapodra, az bekaphatja...bocsiKép

valaki szolna pár szót az a allergiás kérdésemre?
kérdés:allergia vizsgálatot szabad csinálni kismamának?????????????????????

ALINA
Vendég
 


Alina! Tényleg nagyon szívesen csinálom a táblákat! Meg hát ráérek és legalább nem unatkozom! Én is legszívesebben nagyon csúnyákat mondanék erre a gizikére, de tudod mit? sz...ok rá! Kép
Az allergiás kérdéshez viszont nem tudok hozzászólni, én semmire sem vagyok allergiás!

Viszont elfelejtettem nektek egy nagyon fontosat elmondani. Kikértem a vérvételes papírt a kórházban, mert ugye csináltattam toxoplazma vizsgálatot. Reméltem hogy már immunis vagyok, de sajnos nem! És ugye 4 cicával itthon nehéz lesz tapizás nélkül. De a lényeg hogy nagyon kell most vigyáznom. Beteg nem vagyok, de még lehetek és ugye az ördög nem alszik. A vérvételes papírból pedig egy érték amit tudom hogy mit jelent, mégpedig az MCV túl alacsony, tehát vérszegény vagyok!

Nem tudja valaki hogy mit jelent ha túl sok a fehérvérsejtem, a Granulocitám is túl sok, meg a Lymphocitám túl kevés, meg mi az az MCH, meg az RDW?

KépKép
nicika
 
 


NicikaKép
oké rajta vagyok! Csak nagyon lassú most a nettem.

KépKép
csema
 
 


Nicika
Volt mostanában valami gyulladásod? Már 10 perce csatolja a képet a citromail, remélem előbb utóbb kész lesz vele.

KépKép
csema
 
 


Nem tudok róla hogy lett volna gyulladásom! Pedig azt olvastam a neten hogyha magas a fehérvérsejtszám az valószínűleg valami gyulladást jelez!

KépKép
nicika
 
 


Ja és a lányodat beraktam! Nem baj? Vagy inkább kivegyem?

KépKép
nicika
 
 


Lányok!

Írtak fel Utrót. 3*2 szemet egy nap. Most tartok a 4. bogyónál, de olyan szédülés jött rám, hogy majdnem lefordulok a székről. Sajnos még a m.helyemen vagyok, de ha ez így folytatja, nem tudom hogy fogom bírni még 7 héten át(a 12.hétig kell szedni!!!)
Mondta a doki, hogy ettől már fogok terhességi tüneteket produkálni, de most így elsőre elég gáz!!!!
orsi1976
 
 


Azt mondta a doki hogy ez a gyógyszer rásegít a terhességi tünetekre?

KépKép
nicika
 
 


Nem baj most kínlódom, hogy küdjek képet az eimail címedre van egy uhu képem is beszkenneltem, de most valami nem stimm a géppel, előbb lefagyott újra kellett indítani megpróbálom majd küldeni a képeket.
Szerintem is gyulladásra utal én ugyan gyerekgyógyászatot tanultam de a magas fehérvérsejtszám és granulocitaszám arra következtet, hogy a szervezeted valami ellen védekezik.

KépKép
csema
 
 


Köszi Csema, szerintem is valami gyulladás lehet! Na de azzal majd mit fognak tudni kezdeni?
A képekkel látom jól megkillódsz! Nem lehet hogy túl nagyok?

KépKép
nicika
 
 


Közben megkérdeztem egy védőnőt is és ő is azt mondta hogy valami gyulladás lehet a szervezetemben, lehet akár sima megfázás is! És hogy vérszegény vagyok! Majd azért megkérdezem a dokit is!

KépKép
nicika
 
 


Lettymama táblája is elkészült!
Kép

KépKép
nicika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?