Új privát üzeneted érkezett!

Hajnesz Kép
Kezdek aggódni, hogy a macska téma miatt kerülsz most engem/minket....ugye, nem?!? Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Köszönöm MINDENKINEK a jókívánságokat!
Vikimi!
Nagyon jó lenne egy(két-három) ilyen ajándék...!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


DzsúdKép
Dehogyis!!! Mindenkinek szuverén joga azt nem szeretni, amit akar. Kép Csupán a szontyi miatt nem jövök, valahogy nem jön belőlem a közölnivaló. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem is olvaslak Titeket.
HelgaKép
Kép
Boldog szülinapot!!!
Szia LktKépKép!
Ha már itt tartunk, elkérhetném a guru néni számát? (email cím a profilomban) Azt hiszem, ideje lenne, hogy zöld falakat bámuljak. Kép
hajnesz
 
 

 
 

Hajni ! Email elment!

Dzsúd! Azt elfelejtettem Neked mondani, hogy Hajnitól tudok az analízisre járásodról, aki a Dévais találkozón mesélt nekem Rólad, amikor beszélgettünk az én kezelésemről.
Különben 3 irányított hónap után már túl vagyunk 1 inszemen is, ami 3 hónapja volt, most nem is erőltetem a dolgot, ezt a hónapot is még biztosan az egészséfilozófusra szánom, aztán majd meglátjuk hogyan tovább. Elérte azt nálam, hogy ne akarjam minden áron csak Dévaival megoldani a problémát. Anélkül hogy direktbe kimondta volna, én döntöttem úgy, hogy várunk még a folytatással (férjem nagy örömére és egyetértésére).
Igen, én is úgy gondolom, hogy babával a pocimban én is szeretnék majd a Raffaihoz járni.
lkt
 
 


Sziasztok Kép
Végre itthon és még egy hétévégényi édes semmitevés is jut Kép
Látom vannak újak, üdv itt mindenkinek, mostmár tőlem is mennek a drukkok felétek Kép

Vikimi Kép
Sajnálom, hogy nem sikerültKép. Tudom, ez igy nagyon szimplán hangzik, de sajnos nehéz betükkel jobban kifejezni, hogy mennyire együttérzek veled. Drukkolok, hogy nekteka második legyen a szerencsés Kép

AlexKép
Remélem csak korán teszteltetek.

Dzsúd Kép
Nagyon ügyes vagy, hogy magadtól is sikerült a kapcsolatteremtés a babákkal. Izgi amiket írsz, olyan kíváncsi vagyok, hoy majd nekem is működik-e ez a dolog. Ilyenkor alfa szerű állapotban vagy?

És a lényeg:
Stella HiradóKép
Stella jól van, 2-3 naponta szívják le neki a folyadékot és folyamatosan kap infúziót is. A doki azt mondta neki, hogy még lehet, hogy egy hónapig benntartják.
Éééééééééés ma láttak két pöttyöt az Uh-on Kép

Wish

wish
 
 


Stella!!!!
Ez nagyon jó! Holnap itt is javítom a táblát!!!!!!! Kép Mostmár úgy gondolom kitehetem a zebrát, ha már uh-n is látták!!!!!!!

Tralllala!
Neked mi volt a pénteki uh-n???

Alex, Noémi!
Holnapra hatalmas drukk nektek4!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Kép

Péntek reggel nagyon furán rossz érzésem volt, de szerencsére nem jött be, legalábbis, ami a babákat illeti. Több, mint 20 percig UH-oztak, már a közepén rosszul lettem, de szerencsére kibírtam hányás nékül. A babákkal minden okés Kép van már nózijuk, a tarkóredő is pont jó, a nagyobb baba 6,3 cm fejtetőtől popsiig, a kisebb baba 6 cm-es. Helyesen fekszenek egymáson , az egyik babóca megfordult, egyirányba néz a buksijuk, így jobban tudnak dumcsizni Kép a vérvétel alapján nagyon pici esélyek jöttek ki: down-kórra 1:20.000, 13 és 18-as kromószóma rendellenességre: 1:168.000. A 18. héten újabb 3D-s UH. Egyébként ezerrel mocorogtak, fogograk, popsit rázott a nagyobbik, boxolt a pici Kép

Nagyon örülök Stella két pöttyének Kép

Alex, Noémi Kép
Szorítok nektek nagyon!!!!
tralllala
 
 


Tralllala Kép
Szuper eredményeitek vannak Kép

Hol csináltattátok a vérvételt a szűréshez?

wish
 
 


Alex, Noémi!
????????????????????????????????????

Tralllala!
Ezek nagyon jó hírek!!!!!

Megvárom Alexék eredményét és frissítem a táblát!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish Kép
Örülök, hogy visszatértél hozzánk, ezek szerint jól telt a pihi. Jó időtök volt?

Hajnesz Kép
Ha csak az esik jól, akkor olvasgass csak minket, csak legyél velünk vmilyen formában és adj néha életjelet magadról, jó Kép

Zsebike Kép
Hogy telt a hétvége??

Tralllala Kép
Ezek jó hírek! Mi is ekkorák voltunk ennyi idősen Kép cukik lehetnek a Babók. A kis energiabomba izgő-mozgók Kép
Nemsokára érezni is fogod Õket Kép
És ahogy látom a méretekből, kis Babóka is behozta a lemaradását és most már szépen egyformán fejlődik Tesóval. A kis Vasgyúró Kép

Stella Kép
Gratulálok a két pöttyhöz!!! Ügyes voltál nagyon!!! A kórházhoz meg kitartás!!!!Jó kezekben vagy ott!!!!

Noémi KépAlex Kép
Szorítás a köbön és várjuk a híreket nagyon !!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Nagyon jó volt a hétvége!!!! Fergeteges volt ez az esküvő végre felhötlenül mulattunk, senki nem kérdezgetett a babáról hogy mikor lesz már nem akartok.... Szép volt a pár iszonyat finomakat ettünk szóval nagyon ott volt!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Sajnos az első lombik sikertelen volt, a vérvétel ugyanazt az eredményt hozta mint a tesztek. Mi is október-novemberben indulunk neki egy short protokoll-nak, azt tanácsolták, hogy még ne nyúljunk a fagyasztott "vésztartalékhoz", hanem próbáljuk meg bővíteni amig minden rendben.

Megpróbáljuk addig az anyagiakat összeszedni, sajnos az utazgatások sem fogank olyan könnyen menni, mivel télen nem álom Erdélyben autózni.
alex31
 
 


Alex Kép
Nagyon sajnálom Kép. Októberben kezdhetitek a következőt? Vagy csak télre tudjátok összeszedni az anyagiakat?

wish
 
 


Alex,
Én is sajnálom nagyon. De ne veszítsétek el a hitet, lesz Babátok hamarosan. Kitartás!!


Zsebi Kép
Szóval dőzsöltél a víkend alatt, helyes! Kép

Noémi Kép
Merre vagy?!?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Wish, nálunk a november már télnek számít Kép
alex31
 
 


Alex Kép
Igen tudom, hogy arrafelé kemények a telek, csak nem tudom merre laktok, mert azért vannak könnyebben autózható helyek a Magyarországhoz közelebb eső felén Erdélynek.
De bízzunk benne, hogy a bolond időjárás majd megsegít benneteket.
Esetleg itteni rokonoknál szállás?

wish
 
 


Alex!
Kép
Nagyon sajnálom, és kivánom hogy mielőtt sikerüljön megteremteni az anyagiakat a következő lombikhoz!

Lányok!
Ma mégsem frissítem a táblát nincs kedvem Alexéket az aljára sorolni!!!! Inkább holnap!

Helga!
Hol vagy! Már csak egy hét és itt a zebra!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Alex, én is nagyon sajnálom, ez így nagyon nem fair. Szorítok a mielőbbi és sikeres folytatásért!!!
Zsebi, nyugodtan elém teheted Alexéket és Vikimit, vállalom a sereghajtó szerepét! Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz!
Ezek szeritn egy kis kihagyást tervezel! Tessék jól rápihenni és lélekben a lehető elgjobban ott lenni és hidd el ez már fél siker! Te nem gondolkodtál, hogy a Wish féle varratást kipróbálod?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Igen, most csak "külső szemlélő" leszek egy darabig, mindenhonnan azt a megerősítést kaptam, hogy most várjunk néhány hónapot, ami azt jelenti, hogy idén már biztos, hogy nem kerül sor újabb nekifutásra. Inkább a lelkemmel foglalkozom mostanában kicsit többet. Kép A varratás úgy érzem már túl sok lenne a jelenlegi és betervezett dolgok (talpmasszőr, egészségfilozófus, chi kung) mellé, nem érzem, hogy itt lenne az ideje.
Szóval most van a nagy rápihenés és a lélekben felkészülés ideje! Kép
Mikor tavasszal írtad, hogy Te nem tudnád 3 hónap múlva folytatni, akkor még nem értettem, hogy hogy lehet nem rögtön akarni a következőt. Most már hál'Isten, eljutottam oda, hogy képes vagyok várni és most kezdek rájönni, hogy tényleg mindennek megvan a maga ideje, kár erőltetni, ha még nem érkezett el az én időm.
hajnesz
 
 


Hajni Kép
Hova jársz chi kungra?
Mi Lacival jártunk tai-chizni Kép

wish
 
 


WishKép
Egyelőre sehova, ez volna a tervbe vett dolgok egyike, ha a www.chikung.hu oldalon igaz, amit írnak, októbertől indul tanfolyam a Holisztikus Oktatási Központban (Bajcsy Zs. út). Erre jelentkeztem emilben, de még nem jeleztek vissza.
És miért hagytátok abba a tájcsit? Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Én azért mert nagyon húzós munkán voltam, és nem tudtam elmenni az edzésekre, Laci meg azért, mert akihez jártunk nem tudta csinálni tovább az oktatást. De nagyon szeretem és folytatni akarom.
Itt a Lehel térnél van egy hely ahol kung-fut és tai-chit oktatnak, talán chikung is van. Hazafelé majd arra megyek és megnézem mi van kiírva.

wish
 
 


Hajnesz Kép
Megnéztem a honlapot. A javaslatom vegyél egy chikung könyvet, gyere el hozzán és én megmutatom neked az alapokat. Emelett a szomszédunk (Raymond Kép) kung-fu oktató, megkérdezhetem őt is, hogy tartana-e neked 1-2 órát (egyébként biztos)

wish
 
 


Hajnesz Kép
http://csikung.lap.hu/

Na megszüntem, megyek vissza dolgozni még egy picikét.

wish
 
 


Alex Kép annyira nagyon sajnálom. Az inszem miatt nem megyünk Erdélybe, de ha tudok segíteni.... Kép

Szánom bánom, kövezzetek meg, de nem kukkantottam ide hétfőn. Az inszem sajnos nem sikerült, de folytatjuk, úgyhogy ma 4. cn, és 3 napja stimulálom magam napi 50 NE puregonnal. Hétfőn UH, utána valamikor inszem. Úgyhogy már a 4. inszemnél tartunk most.
Kérlek ne haragudjatok, tegnap nem is dolgoztam, nem tudtam benézni.
Stellának óriási drukkok továbbra is, meg gratula, de már a többi topikban is írtam nekik.

Trallala Kép klasz lehet a két picurral. Hogy érzed magad?

Dzsúd Kép és veletek mizújs????

Puszik
Noémi
Vendég
 


Wow, nem gondoltam volna, hogy van lap.hu változat is! Köszi Wish, akkor olvasgatok. Szerinted nem érdemes tanfolyamra járni? Maradjunk annyiban, hogy azért meginterjúvolom a tanfolyam vezetőjét, elmegyek az első foglalkozásra, aztán ha nem az, amire számítottam, rohanok Hozzátok! RaymondKép szokott edzéseket tartani? Nekem fontos lenne, hogy csapatban csináljuk, ne egyedül. Na, érdekes lett ez a mondat...Kép
NoémiKép
Küldök Neked sok-sok tüszőnövesztő energiát!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És persze drukk hegyek az inszemre!!!
hajnesz
 
 


Hajni Kép
Mindenképpen érdemes, hogy egy hozzértő mutassa meg a légzéstechnikát és a mozdulatokat, de utánna lehet otthon is csinálni.
Raymond csak magánedzéseket tart most már, edezőteremben nem oktat.
Egyébként chikung közben úgyis befelé figyel az ember, úgyhogy nagyjából tök mindegy hányan csinálják melletted Kép

wish
 
 


Hajni Kép
Beszéltem Raymonddal. Azt mondta ő is, hogy vegyél meg 2-3 chikung könyvet (megmondja melyiket) aztán egyszer megmutatja neked a technikát és utánna már tudod csinálni.

Egyébként megnéztem hazafelé a Viktor Hugo utcában (ez van a Lehel térnél) van chikung kedden és csütörtökön 18-20-ig. Utánna 20-22-ig taichi, ha az is érdekel. Van telefonszámom, ahol be lehet jelentkezni, ha kell szólj és átküldöm.

wish
 
 


Lányok Kép
nagyon átalakultunk macska topikból csincsancsung technikákba KépKép vki leírja nekem röviden, mi az a chikung?!? Olyan, mint a taichi, de mégis más?? Kép Én még régen, egyetem alatt jártam fél évig kung-fura, csak eleinte mindig olyan partnereket fogtam ki, aki 16 éves volt vagy a derekamig ért (lányok), és nem volt szivem megütni őket Kép, később pedig én lettem az egyedüli lány a kb. 40 fiú között, akkor meg akkorákat kaptam, hogy az anyám azt mondta, nem vagyok normális, hogy ezért még fizetek is Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


A bizonyíték, hogy nálunk mit jelent a tél: a tegnap Csíkszeredában reggel 2 fok volt. Igaz, plusz kettő Kép
alex31
 
 


Dzsúd Kép
A csikung a te műanyag haverod, akivel kitünően érezheted magad Kép
Nagyon hivataélosan: A csikung az emberi test, a lélek, a szellem és az energia ápolásának egy ősi kínai módszere, ami elősegíti az egészség-megőrzést a gyógyulást és a hosszú életet.
Magyarul: A belső energia keringetése. Ha kungfuztál biztos ti is csináltatok ilyet. Fordított légzés és pozíció változtatások, mindez szépen lassan, nyugodtan.
Hihetelen, de ahogy leírtam és elképzeltem, hogy hogyan csináljuk, már lelazultam egy kicsit Kép
<pre>
Kép Kép
<font size="-2">(csi (levegő, életerő,
energia))</font> <font size="-2">(kung (tartós erőkifejtés,
munka))</font></pre>

wish
 
 


Alex Kép
Brrrr. Küldünk egy kis meleget, jó?

wish
 
 


Alex
Én is nagyon sajnálom,hogy nem sikerült(tudom,hogy ez édes kevés!)
Hajnesz
Mi másfél évet vártunk az első lombik után, utaztunk, pihentünk, egymással foglalkoztunk stb. Így utólag nagyon hamar elrepült ez a másfél év, de nem biztos, hogy újra várnék ennyit. Igaz közben volt egy spontán terhességem, ami 11 hetesen elhalt...Ez van! Na de majd most!!!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


Látom, már megint robbantottam egy bombát. Kép Csajok, most már félek bármiről is írni!
Csak annyi, és ezzel lezárom a csincsacsung témát, hogy Wish, küldheted az infókat, köszi szépen! Kép

AlexKép
Te jó ég, augusztusban 2 fok??? Ez máskor is előfordult már vagy tényleg ennyire megbolondult az időjárás? Azért remélem, lesz még egy kis nyaratok!!! Mi nagy erőkkel küldjük a meleget!!!
Kép
HelgaKép
Én is úgy érzem, hogy nem lesz gond ez a kihagyás. Sajnálom, ami történt. Na erre hogy lehet felkészülni?...Kép De igazad van, csakis előre, majd most!!! +++++++++++++++++++++++++
hajnesz
 
 


Alex!
Nagyon sajnáljuk,szorítottunk ahogy tudtunk.KépÍrhatnám,hogy fel a fejjel meg hasonlókat,de csak annyit írok találkozunk okt.nov. addig lazítás,kikapcsolódás.Ha szállás,illetve az utazás gond lenne még mindig itt van a szoba(debrecen 15-20percre)!
A hidegről csak annyit,most ahogy hétvégén Szegeden voltunk én nagyon fáztam,pedig állítólag Magyarország legmelegebb pontja.Akkor milyen hideg lehet nálatok????


Noémi!Kép
Neked is szorítottam ám!Majd most tutira baba lesz!másképpen nem is lehet.

Nekünk a doki azt tanácsolta felesleges inszemekkel próbálkozni,mert nem olyan jók az eredmények a centrifugálás után,csak ezt a normál meddőségi osztályon nem mondták,mikor inszemen voltunk.

Mindenkinek minden jót!!!!!!!!!
Vendég
 


Wish Kép
Műanyag haver alatt azt érted, hogy nem üt vissza, de ellazít? Kép

Hajnesz Kép
Kiváncsivá tettél, hogy mindezek után milyen topik ötlettel rukkolsz elő megint Kép

Alex Kép
Ez a 2 fok azért brutál, még ha plusz is...bár ez a +/- 20 fok ugrabugra sem kutya, ami itt van...kikészít

Noémi Kép
A Kaális dokim engem se kecsegtetett túl sok jóval az inszemmel kapcsolatban, én eddig csak olyat hallottam, hogy valaki sokszor próbálkozik inszemmel, de olyat nem, hogy elsőre össze is jön a baba. Bár problémája válogatja biztos. Amior punkción voltam, várakozott mellettem 2 lány, akiknél elvileg semmi probléma nincs (a párjaiknál sem), mégis a 4-5. inszemnél tartottak már. Fura ez a természet, nem értem. Lehet, hogy a lombikkal nagyobb lenne az esélyetek, de erre persze rá kell állni lelkileg.

Kitartás! Lesz ott baba, de nagyon Kép

Zsebi Kép
Hun vagy?!?

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd Kép
A műanyag haver, az műanyag haver, az a jó benne, hogy mindre rá lehet mondani, amit nem könnyű vagy nem akarsz megmagyarázni Kép
majden minden "mi az a ....?" kérdésre jó válasz Kép

Hajnesz Kép
Nyugodtan bombázz (a bomba a te műanyag haverod, akivel kitűnően érzheted magad) minket. Én bombákkal is imádlak Kép És mint látható jó partner vagyok a káosz (a káosz a te műanyag haverod, akivel kitűnően érzheted magad) növelésében. Küldöm a telefonszámot (a telefon a te műanyag haverod, akivel kitűnően érzheted magad).
Ha meg a könyveket (a könyv a te műanyag haverod, akivel kitűnően érzed magad) és Raymondot (Raymond a te műanyag haverod, akivel kitűnően érzheted magad) választod, akkor megadom Ray telefonszámát.

Alex Kép
Neked csak azt tudom, mondani, hogy a hideg a te műanyag haverod, akivel kitűnően érezheted magad Kép

wish
 
 


Akkor beszélgessünk a te műanyag haverodról!!! KépKépKép


Kép
hajnesz
 
 


Én a műanyag haverommal kitűnően érzem magam.
Más mondanivalóm nem nagyon van róla. Kép

wish
 
 


Mily meglepő kinyilatkoztatás, erre nem is számítottam!
Szerintem le leszünk titlva a topikról.Kép
hajnesz
 
 


Wish Kép
Úgy látom, a műanyag haverod a Te gumicicád (minden, amin pattogsz, és nem szabadulsz tőle Kép).

Hajnesz Kép
Én is így imádlak! Kép
Lehetek a műanyag haverod? Kép
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Itt vagyok!!! Köszi jól vagyok, csak napközben nem vagyok netközelben, este tegnap meg nem írtam! Kép
Hogy sikerült ma a meditáció egyedül? Mesélj és olyan kíváncsi vagyok!

Na nekem van egy ismerősöm ezt hallgasátok inszemes és az eslő inszem sikerült, na nem ez a slusz poén hármas ikrek lettek volna, de az anyukájuknak azt javasolta több doki is (egy az orvosunk) hogy nem bírná kihordani és inkább az elején vegyenek el egyett és legyen két gyönyörű baba, mint 20 hetesen kibújnak és abból sok jó nem származna.... És már meg is születtek két kiscsajszi!!!!! Szóval hajrá inszemesek!!!!

Hajnesz!
Az én lelkem lassan épül fel és ezért is vártunk mindig 4-5 hónapot. Most nagyon érzem a lenduletet magamban és bizakodok! Ha most pihenni kényszerít a szervezeted hidd el nem véletlen ahogy Te magad írtad mindennek eljön a maga ideje! Hamar elrepül addig az idő meglátod! Tölstétek jó tartalmassan gyűjtsetek hatalmas eneriát és sikerülni fog!!!!!!

Noémi!
Sír érted a szívem, de örülök,hogy már a sikeren dolgoztok és meglátod jó uton vagytok felé! Szorítok nagyon a tüsszencseknek, hogy szép nagyra nőjenek!!!!!!!!!!!!!!

Alex!
Nem semmi ez a hőmérséklet, azért remélem már alakul nálatok is a helyzet errefelé már egész jó!

Küldök egy kis napsütést! Kép

Tralllala!
Hol vagy?
Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd Kép
Nem tanultad meg leckét, pont fordítva van a gumizica a műnyag haver nem a műanyag haver a gumicica.
Viszont arra nem válaszoltál, hogy csináltatok-e chikung gyakorlatokat kungfun.
Meg azt is meg akartam kérdezni, hogy mikor lesz a következő analízis. Kívácsni vagyok ott mi lesz Kép

wish
 
 


És akkor a frissített tábla!

Stellának kitettem a zebráit!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish, Zsebi Kép
Ma nem ment igazán az analízis, konkrétan majdnem elaludtam közben Kép nyomja az agyamat ez a fránya melegfront. De sztem a Kicsiket is, mert tegnap én is és ők is virgoncak voltak (szétrúgták a "ház" falát, éjjel 1-kor már könyörögtem Csengének, hogy aludjunk már egy picit, de mindez falra hányt borsó volt (gondolom, ehhez ideje hozzászoknom Kép). Ma pedig aludtak egész nap. De amikor elhelyezkedtem az ágyon, hogy akkor uzsgyi analízis, állati mocorgásba kezdtek, tehát sztem ők is várták, de olyan zavaros volt utána minden kép, olyan nem igaziak voltak, éreztem, valahogy nem ment ma, aztán az első perc után ők is bedobták a szunyát Kép mindegy, van ilyen, majd jövő héten.

Wish Kép
amúgy Te nem értetted: azért a műanyag haverod a gumicicád és nem fordítva, mert a gumicica is sok minden lehet. Minden olyan dolog, ami nem hagy nyugodni, állandóan ott van az agyadban és legtöbbször idegesít. De ezek szerint neked ez a pozitív gumicicád, hiszen kitűnően érzed magad a műanyag haveroddal Kép befejeztem.
dzsúd
 
 


ja, volt-e csikung a kung-fun?!? mittomén Kép az elején mindig "bemelegítettünk", magunkban levezettük a napi feszkót, ütlegeltük a levegőt furcsa kartartással - de tényleg használt. Aztán kezdődött mindig az "edzés" - vagyis meneküljön, ki merre lát...
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Kaphatnánk egy új pocakképet? Én részemről nagyon kíváncsi vagyok már mekkorák vagytok!
Analízis reméljük jövő héten össze jön a randi! Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd Kép
Ma egyedül próbáltad még az analízist?
Csenge szerintem a szigetesekkel bulizott. Tényleg jobb ha hozzászokszKép

Gumicica (aki az én m&#369;anyaghaverom...) és m&#369;anyaghaver(ami az én gumicicám) témában nem nyilatkozom többet (legalábbis ma).

De jó lenne már hazamenni. Megyek is megpróbálom gyorsan befejezni ami még hátravan.

wish
 
 


Wish!
Te még dolgozol?????? Ez azért már durva! Tessék csapot papot otthagyni és menni haza!!!!!!!!!

Dzsúd!
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?