Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Csilla! Tudod,telefonban mondtam neked a Heim Pálban voltunk mi is szűrésen,kaptunk gyógyszert is,meg megmutatták,hogyan kell a kicsi ágyát "berendezni",hogy ne legyen gond.Én is sokszor altattam utána mellettem Domit,de aztán észrevettem,hogy sokszor annyira fáradt voltam(szintén egyedül,mint Te),hogy Anyukám nyitott be a szobánkba,hogy Te Kriszti,nem hallod,hogy Domcsi sír?Szegény ott feküdt a karomban,és én annyira kész voltam,hogy nem ébredtem föl,mikor sírt.Anyu a zárt ajtónál,a másik szobából meg meghallotta.Nekem ugye akkor nem volt párom,és Domi 1-2óránként fölébredt.A két kezem összetettem,mikor legalább 2 órácskát aludt egyhuzamban...És nem volt apa,akinek a kezébe nyomjam,mert szinte elesek a fáradtságtól.Akkor nagyon megijedtem,és beláttam,nincs biztonságban "csak" mellettem.Mert bár természetesen működnek ilyenkor az anyai ösztönök,egy anya is csak emberből van,és kikészül,ha 1órát alszik egész nap.Én most Dorinával a kettő között próbáltam megoldani:a kiságyát teljesen az enyém mellé húztam,és így a szuszogását egész közelről hallottam,de a légzésfigyelő ott volt alatta.Először béreltünk egyet,egy szép nagy rózsaszín dobozosat,az már az első éjjeltől bejelzett többször is naponta-éjjelente,és én már teljesen kész voltam.Mert mire odaugrottam,föl a villany,addigra már csak azt láttam,hogy szuszogva alszik békésen.Az nem derült ki,hogy a gép rossz,vagy a sípoló jelzés térítette magához,és aludt tovább.Viszont több csecsemőssel is beszéltem,és nem voltak megelégedve ezzel a géppel 100%-ig.Elmentünk,és akciósan megvettük az angelcare -t,és onnantól nyugodt éjjeleink voltak.Ezek szerint a gép volt a bűnös.Az viszont továbbra is megmaradt,hogy a gép ellenére többször fölébredtem éjjel,és figyelgettem.Egy anya már csak ilyen.Én ebben a gépben nagyon megbíztam,és nekünk nagyon sokat segített.A szűrés meg nem a legszebb,fájt a szívem nagyon,de nem bántam meg,mert kiderült mi a gond,és pár hónap alatt meggyógyultunk.2 hónaposan szűrték Domit.Szerintem próbáld meg!Teljesen ingyenes,és bent lehetsz a kicsikéddel!Szerintem a géptől se ódzkodj,kombináltan használd!Rakd a matraca alá,de ott legyen a kiságy melletted,és akkor duplán vigyáztok rá!
Emese!
A címem a profilomban van,megírnád nekem az orvosváltás okát?Nekem is dokit kell keresnem,és nekem is a topic az egyik ok.
Sziasztok:Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Emese!

Tudom, páran már kérték, de engem is érdekelne, hogy miért szeretnél orvost, s kórházat is váltani. Ha nem gond megírnád?rofinc@uno.hu a címem.
Az időjárást ne is említsd, mert a múltkori felhőszakadásból bőven kijutott. A pincénkben combközépig ért a víz, a garázsokban pedig 160 cm felett mértük meg. Ha meghallom az eső hangját, görcsbe rándul a gyomrom. S megint ázunk a plafonról is, ráadásul a ott a lambéria alól csepeg a víz. Erre azt mondta a biztosítós, ha a fa vetemedik, csak a akkor fiztetnek. Hát köszönöm. Nem szeretem ezt a végletek közt csapongó időjárárst. A kisebbik lányomat nagyon megviselte, de a nagyobb is elég elviselhetetlen volt.

Megyek szunyókálni, jó éjt, puszi mindenkinek: Ágas
ágas
 
 


Sziasztok!

Mennek priviben az indokok...

Ágas!
Tudod ezek a hülye biztosítók jól kitalálják, hogy te (a biztosított) semmiképpen ne járjál jól, sajnos ez van szinte minden területen. És akkor most mi lesz a házatokkal? És lapátoltátok a vizet vagy mit csináltatok? Idióta kérdés, de el sem tudom képzelni, mit lehet ilyenkor csinálni a pánikon kívül?!

Csilla!
Ugye azóta nem volt semmi baj?! Azért kicsit nyugodj meg, a légzésfigyelő jelezne, ha gond lenne. Később jutott eszembe, hogy Szona is csinált olyanokat amikor még picike volt, hogy néhány mp-ig nem vett levegőt, aztán egy hirtelen nagyot. Nem lehet, hogy nálatok is "csak" ez volt és te pont akkor néztél rá? Ez a jobbik variáció lenne, mert erről olvastam, hogy természetes.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 

 
 

Sziasztok!

Csilla, nem irigyellek. Nekem is ez volt a fóbiám, úgyhogy már a születése előtt vettünk egy angelcare-t. Szeirntem jó, de szerencsére még nem kellett használni. Igaz, párszor elfelejtem éjjel kikapcsolni, és az apja ilyenkor repül egyet az ágyból. Na és persze szid, mint a bokrot. De nem baj, inkább keljen fel ő is a hangra. Így én is nyugodtan alszom, főleg, hogy Blanka este 10-től reggel 8-ig alszik megállás nélkül. Mindenkinek ajánlom megnyugtatásul. 22.000 Ft volt, de megérte.

Az idő őrjítő. Tegnap de. még 32 fok volt, estére meg 14 lett. Kész vagyok teljesen. A gyerek se bírja ezt a folytonos változást. Elég nyügis ma is. Alig alszik napközben.

MSE!
Már jobban vagy? Gondolj bele, hogy lehet, hogy jobban jártál így, mintha ne adj isten egy beteg gyereket kellett volna kihordanod. Én kettővel jártam így, és most egy csúcs bébim van. :-)
Az első vetélésem utáni kaparást a Péterfiben csinálták, azóta be sem teszem a lábam. Azok szó szerint megkínoztak, senkinek nem ajánlom.

Én most születm itt, és meg voltam elégedve. El tudnád nekem is mondani, hogy miért mész el? Köszi bajaczky@t-online.hu

Üdv mindenkinek
Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Ja még valami! Nem tudjátok, hogy császáros szülés után meddig nem illik teherbe esni? Még nem áll szándékomban, de 10 héttel a szülés után megjött:-( Teljesen kész vagyok. Gyógyszert nem akarok szedni, a köv. baba miatt, a spiráltól meg tartok. Jó lenne egy évet kihízni valahogy. Marad a naptározási módszer, csak meddig lehet azt bírni? :-)
Üdv Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóri!
elvileg 2év, de abba a terhesség is beleszámithat. mind2 lányom császáros volt és 22hónap van köztük. (nekem nagyon el volt vékonyodva(3mm) a méhem az előző vágás helyén, emiatt nem tudtam volna normálisan szülni, mert félő volt, hogy szétszakad.. (..amúgy sem tudtam volna normálisan, de ez más téma..)

üdv.

ps. Nikk: mit csináltok a hétvégén?
panka1971
 
 


Szia Panka Kép Kép Kép
Szombat apu szülinapja,de nem hiszem hogy sokáig leszünk mert a családból csak mi leszünk ott hugom öcsémék nyaralnak Kép VAsárnap meg elvileg Faragónál szentendrén de ezt még nem tudták a fiuk eldönteni Edgéék is jönnének Kép Nem jöttök, ha megyünk?

Emese
persze hogy érdekel a profilomba van a cimem Hát igen a küretre mikor vittek az ápoló nem volt kedves hogy finoman fogalmazzak,neki csak egy voltam a z abortuszosok között a sorba :EZ még rátett egy lapáttal Kép Kép Kép

Csilla
Angelcare-t én is csak ajánlani tudom,nálunk volt egyszer egy téves riasztás,mert lemászott az érzékelőkről és nem volt az érzékenység rendesen beállitva.Még mindig használjuk,pedig Bandó mindjárt egy éves,de igy is megnézem alvás közben hogy lélegzik-e Kép

Dóri
Nekem 4 honapos volt a fiam mikor megjött.Én se szedek semmit spirálom sincs.Császárral szültem,a doki nekem azt mondta akár már egy év után is terhes lehetek.Van olyan aki három évet mond most döntse el az ember Kép

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Sziasztok Lányok!
Zitmi!
Végre gép elé kerültem.A héten itthon voltak a nagyok és teljesen lemerítettek.Most lesz megint egy kis nyugi,mert elmentek vakációzni a nagyihoz.Én pedig nyugodtan várhatom Andriskát hiszen már a 38.héten vagyok.Mostanában már minden héten előfordulok a MÁVban és én meg vagyok vele elégedve.Sajnálattal olvasom,hogy sokan másképp vélekedtek.Miért?Ha valami komoly oka van (nem a doki személye) akkor légyszi avassatok be,mert kicsit most megijedtem.Nyugodtam írhattok privire is.
Írtad, hogy jól el vagy látva gyerekruhával.Én is szeretek turiban vásárolni mert már le vannak tesztelve.Nem megy össze,nem ereszti a színét,nem jön szembe a telepen és ami a lényeg fele annyiba kerül mint a kínai vacak.Ti merre felé laktok?Én a IV.kerben tudok néhány jó bolt címet mondani és mi is szoktunk börzét rendezni ha érdekel.
Manóci!
Köszönöm szépen a szülésznő ajánlást.Így leírva olyan ismerősen hangzik nekem ez a név.Szerintem valamelyik gyerekem születésénél ott volt.Akkoriban nem volt divat szülésznőt is választani,jött aki épp ügyeletes volt.Arra emlékszem,hogy mindkétszer gátvédelemmel szerettem,volna szülni és ez sikerült is a lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően.
Te mikorra várod a babád?Tudod az id.Kelemen most kicsit össze vissza dolgozik így megismerkedtem a fiával is.Nagyon lelkiismeretesnek és alaposnak tűnik ő is, csak szerintem fiatalabb mint én és ez engem kicsit zavar,ezért ha eljön a nagy nap és a papa is bent van inkább neki szólok.Kétszer már bevállt.Te végül is kinél szültél?
Dóri78!
Látom kicsit idegenkedsz a spiráltól.Nekem bevállt.Amikor a fiam fél éves volt akkor rakták fel és 5 évig nem volt gond a védekezés.Annyi,hogy kicsit erősebb a mensi tőle,de ma már vannak modernebbek aminél ez sem fordul elő.Amikor levetettem az első hónapban pihentettem magam,a harmadikra pedig sikerült újra teherbe esni.
Azért kérdezz meg másokat is.
Mennem kell,mert a pocaklakó már nem bír magával és vízszintesbe kell tennem magam.
Jó babázást mindenkinek!

Kép
flocika
 
 


Sziasztok!
Pocakosok,hogy bírjátok ezt a változó időt?Egyik nap szélvihar,eső,aztán kánikula...
Flocika!
Én személy szerint az orvosomban csalódtam,a kórházat szerettem,ezért szültem ott másodszor is (két különböző dokinál).Szerintem,ha bízol az orvosodban,és ismered,akkor nincs miért idegeskedni,egyébként is,te már "időben "vagy,várd a kisbabucit,ne idegeskedj,nem lesz semmi baj!!Tudok ajánlani egy üzletet:az Auchanban van,Dunakeszin,nincs olyan messze,ha valaki Újpest felé lakik(mi Angyalföldön lakunk).Ott egy hatalmas üzletben kiárusítás van állandóan,és 4-600Ft-ért veszek a fiamnak-lányomnak-férjemnek-magamnak rucikat.Női topok,férfi ingek,fiú pólók,lányka ruhácskák,és nagyon csinik.Ha meg mégsem tetszik,visszaviszed,és visszaadják a pénzt pár napon belül.Onnan vásárolunk mi is.
Dóri!
Nekem is volt spirálom.Tényleg jó volt,hogy nem kellett a napi bogyókkal foglalkozni,meg minden mással...Akkor tette föl a dokim,mikor már a 2-3.napon volt a menzeszem,így nem fájt annyira,és tényleg,a kicsit erősebb mensin kívül semmi nem volt.Kicsit jobban éreztem,mikor megjön,(persze akkor erősebbnek tűnt,de így utólag már én is gondolkodom rajta újra).
Sziasztok:Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Dóri!
Köszi a kérdést, alakulgat a lelkem, de még elég nehéz, minden nap gondolok rá. Pont ma 1 hete történt. Nekem is rögtön megjött szülés után, pedig én hüvelyi úton szültem (nem tudom, hogy egyáltalán van-e összefüggés?), a 6 hetes kontrollra úgy mentem, hogy éppen megvolt Kép Azóta is viszonylag rendszeresen (28-30 nap) megjön, pedig szoptatok.
Nekünk is AngelCare van és mi is meg vagyunk elégedve vele. Leszámítva, hogy mi is el szoktuk felejteni kikapcsolni és volt már olyan is, hogy Babuci lemászott róla és az éjszaka közepén volt nagy pánik. De én is azt mondom, hogy inkább ugráljunk fölöslegesen, mint, hogy baj legyen.

Nikk!
Én is amiatt aggódtam, amikor műtöttek, hogy nehogy rólam is azt gondolják, hogy elvetetem a gyerekemet. De vagy tudták, hoy miokból vagyok ott vagy egyszerűen csak mindenkivel kedvesek, mert velem rendesek voltak.

Kriszti!
Jól felcsigáztál azzal az üzlettel, de sajna nekünk nem esik sehogysem útba Kép

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szia Emese!
Mi is csak akkor megyünk oda,ha nagy bevásárlás van,mert akkor összekapcsoljuk a kellemest a hasznossal,és Domi is játszik egy kicsit a Pán Péter játszóházben.Nem túl olcsó,ezért írtam,hogy egy kicsit...
Egyébként nekem az első szülésnél 1 év múlva jött meg utána,most,a másodiknál meg rögtön szülés után.Nem tudom,mi lehet az oka..
Sziasztok!
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok Lányok!
A lányom már elmúlt egy éves bőven,lassan másfél lesz.A szülésem óta szúr rengetegszer a gátam,de annyira fölfelé az alhasam felé,hogy ülő helyzetemből ugrálok fölfelé,mint egy bolond.Nekem ilyen az első szülésem után nem volt,pedig ott is gátmetszéssel szültem.Voltam egy dokinál,aki megvizsgált engem eddig úgy,ahogy más nem.Rengeteg időt szánt rám,és bármit kérdezhettem.Időre voltam bejelentve,és csak 5 percet kellett várnom,nem többet.És ez nem magánrendelés volt,hanem sima SZTK-ban.Ez a doki-miután elmondtam,mi a panaszom-vizsgálat közben rámnézett,és mondta,ne ijedjek meg,megnyomott egy pontot,és attól az ismerős szúrástól azt hittem,kiugrik a szemem a helyéről.Pedig épp csak megnyomta.Akkora a hegem a gátmetszésem után,és olyan csúnyán van összevarrva,hogy aki csinálta,a doki szerint nem fordított figyelmet a megfelelő összeillesztésre,ezért életem végéig el kell viselnem,vagy ha akarom,megműttetem,de az nagyon macerás.És csak mellékesen megjegyezte,hogy néhány kollégának először összevarrni kellene megtanulni,nem pedig mással foglalkozni.És nem mondtam neki sem kórházat,főleg nem orvost.És megjegyzem,az első babámat is itt szültem,csak másnál még,és ő úgy varrt össze,hogy semmi panaszom nem volt sem akkor,sem azóta,és a varrás is csak minimálisan fájt.Hát ennyit a gátvédelemről,meg egyáltalán arról,ahogy ehhez emberek hozzáállnak.Ha már egyszer vágni kell,azt hiszem lehetne azt úgy összevarrni,hogy utána ne legyen egy nőnek ilyen fájdalma,míg él.És ez bizony csak sokkal-sokkal szülés után derül ki.Hogy mennyi dokit végigjártam,ultrahangot,belgyógyászt,urológust,nődokit,mire végre ez az orvos az elmondott fájdalmaim alapján rögtön tudta hová kell nyúlni..És ugyanazt a fájdalmat elő tudta idézni,nem pedig csak találgatott meg hárított.Hát ez a különbség orvos és orvos között,valamint kórház és kórház között.Mert ez a kórház fele annyira nincs magasztalva,mint a MÁV,mégis inkább megyek oda ezentúl.Vagy az első szülést levezető orvosom után.És még arra a dokira dobtak követ ebből a kórházból...Inkább a saját házuk táján kellene söprögetni.
Elnézést ezért a kirohanásért,de ha az orvosok azt tehetik egyes anyukákkal,amit meg mernek tenni,akár szakmailag,akár etikailag nézem,akkor azt hiszem-bárki is olvassa-én is kimondhatom a véleményemet ebben az ennyire szabad országban.
Mindenkinek puszi:Kriszti
Ja,neveket pedig nem véletlenül nem írtam...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Kriszti!
Szörnyű ez az egész...Most mit fogsz csinálni? Nem gondolkozol el a műtéten? Még ha macerás is, nem jobb túllenni rajta, mint egyész életetben szenvedni?
Viszont úgy tűnik, találtál dokit?
Ha priviben megírnád, legalább azt, hogy melyik kórházhoz tartozik ez a jóember?! Csak, hogy merre keresgéljek!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok
Még új vagyok itt, inkább olvasgatlak titeket.
Én is most váltanék orvost a MÁV-ban. Mi már 2 éve próbálunk egy babócát összehozni, eddig nem sok sikerrel.
Kérhetnék én is egy privit az orvos-kórház váltás okáról? (Szonibaba)
Tudom, hogy már sokszor leírtátok sok embernek, de engem is érdekelne így a váltás előtt.

jkzsanett
 
 


Szia Emese!
Ment a mail!
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Ritkán járok erre, most is csak bekukkantottam egy pillanatra. Látom, hogy sokan elégedetlenek vagytok a kórházzal meg az orvosokkal ilyen-olyan okok miatt.

Azok kedvéért, akik szeretnének a MÁV-ban szülni, de elrettentek az itt leírtaktól elmondom, hogy két hete szültem, a szülés fantasztikus élmény volt, maximálisan odafigyeltek ránk, mindenben segítséget kaptam, a dokim úgy varrta össze a gátam, hogy 2 nap múlva már alig éreztem valamit, most meg olyan, mintha nem is szültem volna.
Ha lesz mégegy gyerekem, nem tervezek kórház- és orvosváltást, nagyjából-egészében meg voltam elégedve mindennel (leszámítva a hőségetKép, és a kaja mennyiségétKép, de ez legyen a legkevesebb).

Persze az én pozitív élményeim nem teszik meg nem történtté mások negatív élményeit, csak gondoltam így teljes a kép.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Szia Nikk,

Utánna néztem a Kriónak, tényleg jónak tűnik.
Egy problémám van csak, a vérvételes buli. Ugyanis senki nem akarja vállalni. Ti hol csináltattátok? Engem most éppen a Klinikákra a közp. bőr-, és nemibeteg gondozóba küldtek, mondván, hogy ott adhatnak csak beutalót HIV szűrésre. Röhej...
horvi
 
 


Szia Hagnosz,

Megírnád nekem hogy kihez jársz. Ha gonodolod jó priviben is. A profilomban ott a mail címem.
Köszi Zsani

jkzsanett
 
 


Sziasztok!
Hagnosz!
Igazad van,hogy mindennek van két oldala,és leírtad a saját tapasztalataidat is,hiszen nics sem tökéletes kórház,sem tökéletes orvos.Aki Anyukámat műtötte egy másik kórházban,és műhiba lett a vége,azt az orvost egy másik barátnőm nagyon kedveli,nagyon jó orvosnak tartja és nagyon megbízik benne.Akinél én szültem a fiamat 6 éve ebben a kórházban,azt az orvost én nagyon szeretem a mai napig is,csak mivel nem tudott hol szülést levezetni pont a lányom születésénél,ezért más orvos után kellett néznem.Sajnálom a dolgot,mert a mai napig nem találok hozzá hasonló orvost,és én nagyon meg voltam elégedve vele annak ellenére,ami másoknak a véleménye volt róla.Minden orvosban van hiba,ki hogy látja,kinek mik az elvárásai,és van olyan is,akiben hosszú évekig megbízunk,aztán óriásit kell csalódnunk.Az első gátmetszésemnél semmi gond nem volt,és azt hittem,a másodiknál sem lesz.Csak hónapokkal később derült ki,hogy valami nem oké.Kívánom,hogy maradj olyan jó véleménnyel az orvosodról és a kórházról,amilyen most vagy,és soha ne kelljen csalódnod ezügyben.Jó babázást kívánok!!!
Kriszti.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Zsani!

Írtam mailt!

Kriszti: köszi a jókívánságokat.
Szerintem is majdnem minden az elvárásokon múlik (kölcsönösen), meg azon, hogy már a kezdet kezdetén tisztázott-e a helyzet mindkét fél részéről.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hagnosz! Gratulálok a babához Kép Ha jól emlékszem, és ugyanaz a dokink, akkor különösen örülök, hogy még mindig közelít a tökéleteshez Kép

Márti
márti
 
 


Márti: kösziKép

Jól emlékszelKép. Orvosunkat valóban kevés választja el a tökéletestőlKép, bár igazság szerint velem nem is nagyon volt gondja, az elsőt is viszonylag gyorsan szültem, most a másodikat meg szinte pillanatok alatt. (Ha érdekel a történet, az izgin megtalálod.Kép)

Ti terveztek még babát?

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Hagnosz!
Most jöttem rá,ahogy visszaolvastam,hogy a ti dokitok volt az enyém is...Csak én szerencsétlenül jártam nála,a hugom meg egyszerűen keservesen.Már egyikőnk sem jár hozzá.Ebből is látszik,hogy mennyire különbözőek a kismamák,és mennyire mások az orvosok is.Azért elgondolkodtató,hogy egy azon orvosról ennyire különbözően lehet vélekedni,nem?Pedig én is nagyon megszerettem a dokitokat,kár,hogy csalódnom kellett benne.

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!
Manóci!
Fogadjunk,hogy Te nyaralsz.......

Képzeljétek,megvan a nem akarok enni és a visítás oka.Sejtettem,hogy fogzás van a háttérben.Mert alul-fölül megvannak a metszőfogak,mind a 8,de most kijött 2 rágófog,ez több hónapig húzódott,de mindig megállt.Több dudor is kitapintható,nagyon duzzadt,vörös,várhatóak azok is.Most elkezdte,hogy mikor beteszem az ágyába este,visít,nem tetszik neki az alvás.Azután persze elalszik,csak egy kicsit mostanság bepróbálkozik.Kitaláltunk egy új játékot is,az asztalt leterítjük plédekkel,bent sötét van,és a két gyerkőc ott kuckózik elemlámpával.Nagyon aranyosak,és olyan jó,hogy így együtt tudnak játszani.Domi 6éves,Dorina pedig 16 hónapos.Ekkora korkülönbséggel is tudnak játszani.Majd mi lesz később..???

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Lányok!

Én Manóci barátnője vagyok,csak annyit szeretnék belekotyogni,hogy vacakol a netjük,de amint megjavul jelentkezni fog!!!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Én Manóci barátnője vagyok.Nem nyaralnak,csak nincs most netjük,de amint lesz jelentkezni fog!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Én Manóci barátnője vagyok.Nem nyaralnak ,csak nincs most netjük.Amint lesz jelentkezik!

Dóri
angelheart
 
 


Sziasztok!

Én Manóci barátnője vagyok.Nem nyaralnak ,csak nincs most netjük.Amint lesz jelentkezik!

Dóri
angelheart
 
 


Köszi Dóri!Pusziljuk Õt!
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Köszi Dóri!Pusziljuk Õt!
Kriszti

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Horvi
Én a háziorvostól kértem beutalót,de az tény hogy a Mária utcába kellett mennem nekem is.Fizetni kell érte 4000 ft.De ott csak a Hivet érdemes megcsináltatni,a többit én a kerületi sztk-ba vetettem le.Hivet viszont csak két helyen vesznek,a László kórházba és ahol te irtad a mária utcába.

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Horvi
Én a háziorvostól kértem beutalót,de az tény hogy a Mária utcába kellett mennem nekem is.Fizetni kell érte 4000 ft.De ott csak a Hivet érdemes megcsináltatni,a többit én a kerületi sztk-ba vetettem le.Hivet viszont csak két helyen vesznek,a László kórházba és ahol te irtad a mária utcába.

Kép
Kép
nikk0830
 
 


Zitmi!

Tudom, hogy pár hét eltelt azóta, amióta kérdeztél a lányok felől, de betegek vagyunk már 1 hete, és se éjjelem se nappalom, de szó szerint. Ha adnál privát címet, akkor inkább oda írnék. Nem titok, hogy mi van a "lágyszárúakkal", de túl hosszú lenne, s nem szeretnék senkit untatni a beszámolóval.
Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Zitmi!

Tudom, hogy pár hét eltelt azóta, amióta kérdeztél a lányok felől, de betegek vagyunk már 1 hete, és se éjjelem se nappalom, de szó szerint. Ha adnál privát címet, akkor inkább oda írnék. Nem titok, hogy mi van a "lágyszárúakkal", de túl hosszú lenne, s nem szeretnék senkit untatni a beszámolóval.
Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Flocika,
talán már meg is született a kicsi Andris azóta? Nagyon kíváncsi vagyok ám! A két testvére biztos nagy örömmel fogadta/fogadja.

Ágas,
nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok!Kép Mi történt? Gondolom, mennyire kimerült vagy. Kíváncsi vagyok a kis "Lágyszárúakra", remélem, nem kókadoznak már sokáig, és mihamarabb meggyógyulnak.
Privát címem: kelezita@freemail.hu
Köszönöm, ha írsz: Zitmi
zitmi
 
 


Flocika,
talán már meg is született a kicsi Andris azóta? Nagyon kíváncsi vagyok ám! A két testvére biztos nagy örömmel fogadta/fogadja.

Ágas,
nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok!Kép Mi történt? Gondolom, mennyire kimerült vagy. Kíváncsi vagyok a kis "Lágyszárúakra", remélem, nem kókadoznak már sokáig, és mihamarabb meggyógyulnak.
Privát címem: kelezita@freemail.hu
Köszönöm, ha írsz: Zitmi
zitmi
 
 


sziasztok

köszi az érdeklődést, szerencsére nincs semmi gond, azóta nem fordult elő megint ilyen. Talán tényleg olyankor léptem a szobába amikor épp nem vett levegőt, mert utána felráztam, megijedt szippantott egy mély levegőt és visszaaludt. MOstanában nagyon jókedélyű, nagyon sokat mosolyog, beszélget az ő pici nyelvén, és nagyon édes. VEttem légzésfigyelőt, de mivel nem személyesen igy nem is tudtam h kiságyban szabad csak használni, ezért vissza kellett vinnem, mert Gáborka csak mellettem alszik, és szószerint csak mellettem, ugyanis az én kis drágám, cicin hajlandó jó nagyokat aludni, ha felkelek mellőle felébred. MOstanában nem akar babakocsiba se megmaradni, időnként még kézben sem. sőt már ha ülök sem hajlandó cicizni, csak ha mindketten lefekszünk, és ezt nem tudom miért van. Nem hiszem h bennem lenne a hiba, vag yigen? Most megyek mert felébredt a fiam. Jövök még..
köszönöm a tanácsokat, és h aggódtók miattunk.

puszi mindenkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


sziasztok

köszi az érdeklődést, szerencsére nincs semmi gond, azóta nem fordult elő megint ilyen. Talán tényleg olyankor léptem a szobába amikor épp nem vett levegőt, mert utána felráztam, megijedt szippantott egy mély levegőt és visszaaludt. MOstanában nagyon jókedélyű, nagyon sokat mosolyog, beszélget az ő pici nyelvén, és nagyon édes. VEttem légzésfigyelőt, de mivel nem személyesen igy nem is tudtam h kiságyban szabad csak használni, ezért vissza kellett vinnem, mert Gáborka csak mellettem alszik, és szószerint csak mellettem, ugyanis az én kis drágám, cicin hajlandó jó nagyokat aludni, ha felkelek mellőle felébred. MOstanában nem akar babakocsiba se megmaradni, időnként még kézben sem. sőt már ha ülök sem hajlandó cicizni, csak ha mindketten lefekszünk, és ezt nem tudom miért van. Nem hiszem h bennem lenne a hiba, vag yigen? Most megyek mert felébredt a fiam. Jövök még..
köszönöm a tanácsokat, és h aggódtók miattunk.

puszi mindenkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok lányok!!

Arik vagytok, hogy érdeklődtetek felőlem!Kép Nem nyaralunk csak mint láttam a barátnőm megírta már, hogy nem jó a netünk már hetek óta! Most egy barátnőmnél vagyok, és gondoltam gyorsan bejelentkezem, mert már elvonási tüneteim vannak:
KépKép
Mi jól vagyunk, kibújt a 10.-ik fogunk is, és rohanunk szaladunk ezerrel!KépKépeket küldök, ha jó lesz otthon a gép!!!

Kriszti, nagyon jók a képek amiket küldtél, tök arik vagytok rajta, Dorcsi is jó nagy csajszi lett!!Kép

Emese, örömmel olvasgattam, hogy már jól vagy, így is kell csinálni!!Kép Viszont nagy kérés lenne, ha nekem is megírnád cvsak pár sorban a doki, és kórház váltás okát???!!Nem kell hosszan, csak nagyon érdekelne,köszike
!Azért sajnálnám, ha eltünnél innen, mert hiányoznál ám a brancsbaKépKépRemélem nem is tűnsz el!

Flocika, én a Tidrenczelnél szültem végül, de nagyon szuper volt!Kép Totál mindennel meg voltam elégedve, a kórházzal, a szülésznővel a dokival, és tényleg nagyon nagy élmény volt az egész! Hangosszal egyet értek, hogy biztos nem lehet mindenkinek minden jó, és sajna kifoghat rossz dokit, rossz napot, de nekem egyszerű
en minden szuper volt!KépKépUgyhogy aki itt készül szülni, csak bíztatni tudom!
Amúgy id. Kelemen is nagyon lelkiismeretes volt végíg, és remélem azért a köv babát majd nála szülhetem!Ha nem, Tidi is nagyon bevált!KépTudok válogatni.Nekem még csak 1 babám van aki 14 hónapos,mi jövőre szeretnénk a következő babaprojektet elindítani.Na most ennyit, puszi mindenkinek, manó
manóci
 
 


Sziasztok lányok!!

Arik vagytok, hogy érdeklődtetek felőlem!Kép Nem nyaralunk csak mint láttam a barátnőm megírta már, hogy nem jó a netünk már hetek óta! Most egy barátnőmnél vagyok, és gondoltam gyorsan bejelentkezem, mert már elvonási tüneteim vannak:
KépKép
Mi jól vagyunk, kibújt a 10.-ik fogunk is, és rohanunk szaladunk ezerrel!KépKépeket küldök, ha jó lesz otthon a gép!!!

Kriszti, nagyon jók a képek amiket küldtél, tök arik vagytok rajta, Dorcsi is jó nagy csajszi lett!!Kép

Emese, örömmel olvasgattam, hogy már jól vagy, így is kell csinálni!!Kép Viszont nagy kérés lenne, ha nekem is megírnád cvsak pár sorban a doki, és kórház váltás okát???!!Nem kell hosszan, csak nagyon érdekelne,köszike
!Azért sajnálnám, ha eltünnél innen, mert hiányoznál ám a brancsbaKépKépRemélem nem is tűnsz el!

Flocika, én a Tidrenczelnél szültem végül, de nagyon szuper volt!Kép Totál mindennel meg voltam elégedve, a kórházzal, a szülésznővel a dokival, és tényleg nagyon nagy élmény volt az egész! Hangosszal egyet értek, hogy biztos nem lehet mindenkinek minden jó, és sajna kifoghat rossz dokit, rossz napot, de nekem egyszerű
en minden szuper volt!KépKépUgyhogy aki itt készül szülni, csak bíztatni tudom!
Amúgy id. Kelemen is nagyon lelkiismeretes volt végíg, és remélem azért a köv babát majd nála szülhetem!Ha nem, Tidi is nagyon bevált!KépTudok válogatni.Nekem még csak 1 babám van aki 14 hónapos,mi jövőre szeretnénk a következő babaprojektet elindítani.Na most ennyit, puszi mindenkinek, manó
manóci
 
 


Sziasztok, Reni vagyok. 2005.02.03-án szültem a fiamat a MÁV-ban. Elvileg a Tidrenczel volt a dokim, csak éppen lekéste a szülést! Már a hasamon volt a pici, amikor megérkezett. Ciki nem? Biztos túl gyors volt a baba. Egyébként tök rendes, és a kórház is szupi! Nekem csak jó élményeim vannak.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok, Reni vagyok. 2005.02.03-án szültem a fiamat a MÁV-ban. Elvileg a Tidrenczel volt a dokim, csak éppen lekéste a szülést! Már a hasamon volt a pici, amikor megérkezett. Ciki nem? Biztos túl gyors volt a baba. Egyébként tök rendes, és a kórház is szupi! Nekem csak jó élményeim vannak.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Szia Rennye!
Gratula a picihez és a jó élményekhez!!!Nekünk is lekéste a dokid a szülést,csak épp pár nappal....aztán meg végleg,mert onnantól be sem nézett egyáltalán,mintha nem is létezne az anyuka.De a lényeg,hogy nektek bevált a doki.Bár én is találnék már egy jó dokit....
Puszi:Kriszti
Írj még!!!

Manó!!!VÉÉÉÉÉGRE!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Rennye!
Gratula a picihez és a jó élményekhez!!!Nekünk is lekéste a dokid a szülést,csak épp pár nappal....aztán meg végleg,mert onnantól be sem nézett egyáltalán,mintha nem is létezne az anyuka.De a lényeg,hogy nektek bevált a doki.Bár én is találnék már egy jó dokit....
Puszi:Kriszti
Írj még!!!

Manó!!!VÉÉÉÉÉGRE!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Szia Reni!
Szerintem az egyszerűen benne van a pakliban, hogy egy orvos lekési a szülést. Ezek olyan kiszámíthatatlan dolgok.
Ha nem indított szülésem lett volna, még az is előfordulhatott volna, hogy itthon szülök. Egyszerűen nem indultam volna el időben a kórházba, mert amit már olyan igazi fájásnak ítéltem, az már a kitolási szak közelében voltKép
Mivel indította a szülést, a dokim benn volt a kórházban, mialatt én vajúdtam. Így is simán lekéshette volna az eseményeket, mert eléggé gyorsan ment mindenKép.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Szia Reni!
Szerintem az egyszerűen benne van a pakliban, hogy egy orvos lekési a szülést. Ezek olyan kiszámíthatatlan dolgok.
Ha nem indított szülésem lett volna, még az is előfordulhatott volna, hogy itthon szülök. Egyszerűen nem indultam volna el időben a kórházba, mert amit már olyan igazi fájásnak ítéltem, az már a kitolási szak közelében voltKép
Mivel indította a szülést, a dokim benn volt a kórházban, mialatt én vajúdtam. Így is simán lekéshette volna az eseményeket, mert eléggé gyorsan ment mindenKép.

Ági
Kép
Kép
hagnosz
 
 


Szia Reni! Én is gratulálok a picurihoz! Van ez így, hogy gyorsabb a baba, mint a doki. Én biztos nehezebben tudtam volna szülni, ha nem az én dokim van ott, hanem valaki "idegen", akit nem ismerek. A 2. gyerekem jött viharos gyorsasággal, s szintén a Tidrenczel volt a dokim, de még időbe beért.A véleményedet osztom a kórházzal, s a dokival kapcsolatban.
Tudom, ilyet illetlenség kérdezni, de ezen már elgondolkodtam, hogy a Te esetedben, a fogadott orvos lekési a szülést, akkor ki kapja a hálapénzt, ha kapott volna egyáltalán? Ha nem akarsz, akkor nem válaszolsz a kérdésre, de érdekelne.

Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Szia Reni! Én is gratulálok a picurihoz! Van ez így, hogy gyorsabb a baba, mint a doki. Én biztos nehezebben tudtam volna szülni, ha nem az én dokim van ott, hanem valaki "idegen", akit nem ismerek. A 2. gyerekem jött viharos gyorsasággal, s szintén a Tidrenczel volt a dokim, de még időbe beért.A véleményedet osztom a kórházzal, s a dokival kapcsolatban.
Tudom, ilyet illetlenség kérdezni, de ezen már elgondolkodtam, hogy a Te esetedben, a fogadott orvos lekési a szülést, akkor ki kapja a hálapénzt, ha kapott volna egyáltalán? Ha nem akarsz, akkor nem válaszolsz a kérdésre, de érdekelne.

Sziasztok: Ágas
ágas
 
 


Sziasztok! Ugyanúgy megkapta, és elfogadta a pénzt, mintha ott lett volna. Nem volt orvos a szülésemnél, két szülésznő segítette világra Levit. Egyszer nézett be az ügyeletes doki (Kisfalvi dr., nagyon dícsérik), aztán ki is ment.
Kriszti! Hozzám se jött be a hazabocsátásom napjáig, ugyanis szabin volt. Előtte 1,5 hetet voltam bent magas vérnyomással, kb 2X láttam az idő alatt a dokit. Aznap akarták megindítani a szülést, amikor végülis spontán megszületett. Én azért örülök, hogy így alakult, mert tök nyugisan szültem.

Puszi, megyek fürdetni!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok! Ugyanúgy megkapta, és elfogadta a pénzt, mintha ott lett volna. Nem volt orvos a szülésemnél, két szülésznő segítette világra Levit. Egyszer nézett be az ügyeletes doki (Kisfalvi dr., nagyon dícsérik), aztán ki is ment.
Kriszti! Hozzám se jött be a hazabocsátásom napjáig, ugyanis szabin volt. Előtte 1,5 hetet voltam bent magas vérnyomással, kb 2X láttam az idő alatt a dokit. Aznap akarták megindítani a szülést, amikor végülis spontán megszületett. Én azért örülök, hogy így alakult, mert tök nyugisan szültem.

Puszi, megyek fürdetni!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?