Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszönöm a gratulákat a felvételimhez!
KrisztaKép
Én is PSZFKKépCsak győzzem Joci mellett elvégezniKép

Ebben a nagy hőségben mi sem merészkedtünk ki a kicsivel, csak Móranyáékhoz mentünk át múlt héten este, valamint egyszer a Balmádi strandra..oda is csak 17.00 után..
Készültek közös fotók a csemetékről, rakok fel párat-szerintem most sokkal jobban élvezték egymás társaságát!
Szombaton betöltöttem csajok a 30-at, változni persze semmi sem változozz, h. 3-al kezdődik az éveim számaKép
RupetraKép
Csorog a nyálunk a grillparti hallatán!KépÉs nem is parti, hanem partik-így többesszámban, ez igen!Én meg örülök, ha a rántott hús sütés végére érek a vasárnapi ebédnélKép
Nyaralás: most jöttem rá, h. villámgyorsan meg kell csináltatnom az útlevelemet...nem tudja vki, mennyi idő "simán" míg megjön?

na puszika minden maminak+babónak
OrsiKépKépKépKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!
Újdonság: Már 7 foga van Nórámnak!Kép Kár, hogy láz kíséretében bújt ki a hetedik.Kép Gyanítom a közeljövőben kibukkan még néhány, mert erősen nyáladzik és nyafog a kisfőnök.

Kirri!
Útlevél: Hú, de jó hogy mondod! Én simán elfelejtettem volna, pedig ebben a hónapban jár le az enyém is! Szeptemberben pedig már kellene. Kiderítetted már, hogy mennyi idő alatt készül el? Nóráé egy hét alatt megvolt. Felnőtteké????
Grillpartik: ezen a hétvégén haverokkal, jövő hétvégén a család, utána meg csak magunknak, ha meg nem unjuk. Ez az előnye megvan a nyári szülinapoknak. Lehet hangulatosan ünnepelni. Kép
Fotók: Nagyon édik a gyerkőcök még mindíg! Jó ez a "beach feeling"!Kép

Kriszta
Mi nem a tetőtérben lakunk, de Nórát így is egy szál pelusban altatom. Nem semmi lehet nálatok az idő! Mi hír németországi állás ügyben?
Grillrecept: idén a szomszédunké bizonyult legjobbnak. Vékony szelet tarja bepácolva mustárral, rengeteg hagymával és több féle pác fűszerkeverékkel (foghagymás, magyaros stb vegyesen). Kisütni a csirkehússal egyben, közben sörrel locsolni. Köretnek pedig grillezett zöldségek: kukorica, hagyma, paradicsom, padlizsán stb. Naggggggyon fincsi! Folyik már a nyálatok? Nekem kezd....

Móni
Javaslom nektek is Balmádiban a Budatava/Néreusz/egyetemi strandot. Ki hogy ismeri.... Itt van gyerekmedence, homokozó, hinta, mászóka, minden mi gyerek szem-szájnak ingere, na meg persze ide járunk mi is, Bringáék is, Csirkeszék is. Szóval a hely szuper, viszont a belépő drágább valamivel, mint a többi helyen. 14 óra után 400 ft/felnőtt. De megéri....

Na megyek
puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!Kép

MegjöttünkKép.Vissza is olvastam,történtek dolgok rendesenKép.
Olyan viharos gyorsasággal indultunk 2 hete,hogy el sem tudtam köszönni,gyötört is a lekiismeretKépKép!Igaz,millió dolgom akadt arra a másfél órára is,ami még indulás előtt volt...ez a mentségemKépKép!

Az út szuper volt,még a hőség is a 25 fokra klimatizált hajón...csak aztán ki ne menjen az emberKép!Na meg a tetején medence,így napi két fürdőzés belefért,ha jó idő volt.Így két nap után Bulcsú az úszógumival már egyedül úszottKép.

Voltunk Pozsonyban nézelődni,Bécsben vidámparkban+vásárolni,aztán Pesten állatkertben stb...
Bulcsú vezette a hajótKép,megengedték,hogy az antennát és a radart ő engedje le zsilipek előtt,alig tudtam kiimádkozni a kapitányi fülkéből.
A személyzet elkényeztette, a végére már alig akart édességen kívül bmit megenniKépKép.

Én "csak" egyszer voltam rosszul,annak is persze megvolt az oka.Elindultunk ugye a 37 fokból és amikor Passauba másnap megérkeztünk,ott csak 20 volt és esett az eső...Na ez a tizenpárfoknyi különbség kicsit betett.De Pocakbaba nagyon jól bírta a dolgokat,nem panaszkodhatokKép.
Képek is készültek,majd dobok fel az albumba és belinkelemKép.

Ja,jó sokat aludtam(már úgysem sokáig),mert ugye délben kellett Bulcsúval,na meg időben lefektetni...Ennyit régen aludtam márKépKép!

Vásárlás:nem hiszitek el,de a pozsonyi Tescoban MAGYAR(kenguru gold) rucikat vettünk az apróságnak potom pénzért!!!!KépHihetetlen,hogy nálunk meg a kínait árulják!!!!

Kajalopáshoz annyit,hogy most kikerült egy papír,amit a rendőrség tett ki,hogy ebből a házból vittek el cuccokat, a gazdája jelentkezzen...KépKépSzóval vannak itt események rendesen...ebből tényleg hamar költözés lesz...

Rupetra

MegjöttünkKép.Hát gratula Nóri fogacskáihozKépKép.Remélem,azért átvészeltétek a lázat,meg mindent.Strandolások milyenek voltak,Úgy szeretnék még eljutni idén a Balcsira,úgy hogy feltétlenül szóljatok!!!!!Bringáék költöznek már?
Kertről kép?Vagy majd megyek,megnézem..KépJól meghívattam magamKép...
Holmi grillekről nem ér ám itt irogatni..KépKép

Kriszta

Fefájás?Hőség?KépKép
Jó volt a kényeztetős nap?KépMi is együtt aludtunk ugye 2 hétig,de inkább rémálom volt...vagyis inkább az elalvással volt gond.Amikor lefeküdtünk,Bulcsú mindig össze vissza tekergett,macerált,ezt csinált,azt csinált...szóval lefekvés után még legalább 1 óra volt,mire elaludt...bezzeg itthonKép.
Ákos hogy van?El is mondja,hogy fél valamitől?Nem irigyellek benneteket,mert így nem nagyon lehet pihenni...

Szilvi

Hűűű,már itt tartunk?Holnap után megyek én is védőnőhöz,aztán a vérvétel(csak kéne beutalóKép),aztán az UH...Éppen azon morfondíroztam,hogy a betöltött 36. héten kell menni NST-re,vagy amikor megkezdem????Mert anno asszem előbb mentem,mint kellett volna,de azért megcsináltákKépKép.
LakásKép...nálunk is alakul már,de még festegetni akarok én is ezt-azt...Ne aggódj,nekem sincs kész a pakkomKép.De most a kipakolással együtt majd ezt is bepakolomKép!
És jöhetsz nyugodtan az élményeiddel,én teljesen átérzemKép).És hogy tetszett a szülőszoba?Kép
Meleg:az az egy vígasztaljon,hogy aug. 20 után mindig elromlik az időKépKépKép.Tapasztalt vendéglátós vagyokKép!


Móni

Nagyon jó a kép GergőrőlKép.Imádom az ilyen életteli képeket,olyan jókat tudnak produkálni!!!
Én is inkább a Skodára szavaznék,tk ugyanannyi majdnem,mint Suzuki,de van benne anyag...(jó,tudom,tudom,az új már nem ilyenKép)Na jó,én megrögzött Suzuki-ellenes vagyok(bocs az érintettektőlKépKép)
Végül is mi lett a kocsiból?
Legközelebbi talira tényleg gyertek!Kép
BuszKép...Én most meglepődtem,mert Pesten többször is átadták a helyet a metrónKép.Na meg nem vagyok szívbajos,holmi tízenéveseket simán felállítokKépKép!

Orsi+Móranya

Gyönyörűek a gyerkőcök,nagyon jó volt a fényképész isKépKép!
Orsinak gratula a felvételhezKép.
Móranya meg jöhetne sűrűbbenKép.
Biztosan szuperül éreztétek magatokat!Kép

Anita

Remélem,tényleg rendeződnek nálatok a dolgokKép,nagy sajnálom,hogy ez történt.Kép
Mi az Ördögárok utcai bölcsibe járunk,Nekünk bejött.Normálisan állnak hozzá ált. mindenhez,talán csak annyiban speciális,hogy fogadnak sérült gyerekeket is,ha jól tudom.
Egyébként meg inkább attól függ a dolog,hogy a gondozó nénik bejönnek a gyerkőcnek,cóvagy sem.De ha van konkrét kérdésed,akkor szívesen válaszolokKép!

Csirkesz

Botival mizújs?KépRemélem,kilábaltatok már a kórságból!
Emlékszem,rajtunk egyszer ment keresztül egy ilyen vírusos hányásos akármi,naná,hogy a két fiú 1-1 hányással megúszta,én meg 2 napig jártam a wc-re elég sűrűnKép!
Csak nyáron lesztek itt lent?Mikor mentek Pestre vissza(a kis kiruccanásoktól eltekintveKép)?

Bambika

Én is megkukkoltam Lilla babát,nagyon szép!Kép
Tényleg,miért voltatok olyan sokáig bent?
És a nagyobbacska hogyan fogadta a kisebbecskét?Kép
Tandem szopiKép.

Na,elég hosszú voltam asszem,de talán mindenkinek sikerült írnom pár sortKép!Ha kihagytam valamitKép,akkor sikítsatok!Kép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 

 
 

Itt van pár kép,sajnos nem tudtunk sokat csinálni,mert kölcsön gépünk volt pár napraKép:

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=6496&page=1&image=152627

anyapoc
 
 


Sziasztok!

AnyapocKép
Üdv újra itthon! Nagyon-nagyon irigyellek, szuper lehetett a hajóút! Réges rég, amikor a tv-ben adták a Dunauprinzessin sorozatot, álmodoztam róla, hogy én is részt veszek egy ilyen úton. Remélem, egyszer valóra válik ez az álmom. Nagyon jók a fotók is, én csak egy csinos kismamát látok a képeken, nem tudom, milyen nagy hátsót emlegettél a múltkor.
Kocsi ügyében most szünet van, a férjemnek egyik napról a másikra femondták a szerződését Kép-telefonon! KépKépKép- , miértet még nem tudjuk. Jövő héten meglátogatja a főnökét és megkérdezi. Van már kilátásba másik állása, ha az összejön és biztosnak ígérkezik, visszatérünk az autóvásárlásra.

Petra Kép
Ismerem a Nereus strandot, a céges bulikat régen ott tartottuk. Gyerkőccel még nem voltunk ott, de ezek után biztosan kipróbáljuk. Gergőt egyébként csak úgy a fürdés nem elégíti ki, jobban élvezi a vizezést, sarazást, homokozóban órákig elvan.
Gratula a fogacskához!

OrsiKép
Nagyon jók a képek a gyerkőcökről, látszik, hogy élvezik a helyzetet és egymás társaságát.

KrisztaKép
Remélhetőleg hamar elmúlik Ákosról ez a "félek éjszaka" korszak. Gergő sem alszik valami jól éjszakánként, de ő a meleget nem bírja.

Szép kis vihar lesz nemsokára, megyek is, huzatmentesítem a házat.

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok


Anyapoc
Üdv újra itthon! Milyen gyorsan eltelt az idő, ugye? Jók lettek nagyon a fényképek!Kép Bulcsúval a kényeztetés után most nem lehet neked túl egyszerű. Egyébként mit szól a Pocaklakóhoz? Várja már?
Ma kértem időpontot NST-re. Jövőhét szerdára kaptam időpontot. A csajszi kérdezte, hogy mikorra vagyok kiírva, így ő számolta ki, hogy mikor kell mennem. Ma meglett a vérvétel eredménye is. Kicsit magas lett a cukrom. Kép Legalább lesz min agyalnia a dokinak. Jövőhét kedden vagy szerdán megyek hozzá is. Aztán többet már nem, ha minden igaz.
A kórház annyira nem tetszett! De hát mit álmodozok én itt? A veszprémi kórház még nincs ezen a szinten.


Petra
Én kész pácba szoktam egy-két napig hagyni a husit, aztán boronatárcsán sül meg miközben sörrel locsoljuk. Isteni finom!!!Kép
Mindig lázas volt Nóra amikor a fogacskái jöttek, vagy csak most vagytok ebben a "szerencsés" helyzetben?

Kirri
Gratula a 3. X-hez.
Olyan édesek a babák és milyen fotogének! Szegénykét, hogy elnyomta hazafelé a buzgóság!Kép

Bambika
Szombat éjszaka a párom hallotta Lilla hangját.KépKépKép

Sziasztok!
Szilvi

ui: nagy sajnálatomra a lakásban nem lehet érezni a felfrissülést!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Kirri
Nagyon jók a képek! Gratulálok a 3.x-hez.

Rupetra

Láz a fogacska melléKépKép. Nem tudom miért kell szegény babóknak ennyit szenvedniük.

Anyapoc

Üdv újra itthon. Bence kb. 1 órán keresztül nézte a fényképeidet./Nyugodtan tudtam neki reggelit adni,nem kellett rohangálni utána a falatokkalKép/
Azért volt 11 nap a kórház mert 6 napig csak bent feküdtem, vasárnap jöhettünk vona haza,de nincs vasárnap hazaengedés. Ha teheted ne szerdán szülj, mert így rá kell húzni 1 napot!Kép

Szilvi

Ha párod szombat éjszaka hallotta Lillát, sajnálom a mai éjszakáját.3 órán keresztül sírt. A doktornéni csoda gyógyszere ellenére.A mai éjszakánk volt eddig a leghúzósabb. Kb. fél órát tudtam aludni.Kép

Mennem kell Bence már szétpakolta a nappalit.
De még elkell mesélnem, valamit. Bence tegnap annyira segíteni akart, hogy a pelust már rakta a vállára, Õ akarta Lillát megböfiztetni. Annyira édes volt! A kedvenc mondata " Idetesszük a ölidbe"

A nappaliba mintha bomba robbant volna, megyek romeltakarítani.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!Kép

Na,ki hogy érzi magát ebben a friss időben?KépKépKép
Most szellőztettem át jól a lakást,mert tegnap vhogy a meleg ittbent nem akart szűnniKép.

Az elmúlt 2 hétben ugye együtt aludtunk őuraságával,így tegnap kicsit bajban voltam,hogy mi leszKép.De azért nagy nehezen sikerült trábeszélnem,hogy a saját ágyában aludjonKép.Persze azért mondta,hogy menjünk Apához és amikor megkérdeztem,hogy miért,azt válaszolta,hogy "mert Apa nagyon szeret engem"KépKép.A kis fifikás,tud ám zsarolni!Kép
Szerencsére a bölcsivel sem volt gond,minden hang nélkül bement,csak megkérdezte,hogy mikor megyek érteKép.


Móni

Sajnálom,hogy pároddal ez történt,ez elég genyó dologKép.De gondolom vmi vállalkozó a főnöke,azok meg mindent megengednek maguknak.Nagyon drukkolok,hogy sikerüljön a másikKép!Na meg a kocsiKépKép!
Ismerem a Donauprinzessint,most is szoktuk látni...vagy az tavaly volt?Régen az is a cég hajója volt,de ezek állandóan adják-veszik a hajókat,így most nem tudom,melyik cég alatt fut..illetve hajózikKép.
Amúgy egy ilyen hosszú hajó út nem olyan érdekes ám.Majd ha 70 éves leszel,akkor inkábbKép.Bár ha pihenni és jókat enni vágysz,akkor tutiKép!Az átlagéletkor olyan 70 év körül vanKép.Na meg az ára sem semmi,mert pl. ezen a hajón is a legolcsóbb kabin egy személyre 1000 Euro körül van.Igaz ebben a kaja is benne van,de azért 1 hétre...KépKépKép
Nálunk is a homokos pancsolás a menő,anyuméknál Tobrukban olyan a part,hogy homok van az elején,ott szoktak a gyerkőcök építeni.Igaz,idén még nem voltunkKép!


Szilvi

Most voltam védőnőnél,szokásos,meg mindn papírt odaadott,mert kedden megyek dokihoz UH-ra én is.Gondolom,Te is ezért mész(meg a papírok).
Én asszem majd csak pénteken megyek NST-re.De ezt most nem értem.Te elvileg későbbre voltál kiírva...vagy a 32 hetes UH miatt változott az időpontod?Csak mert mindig abból tudom,hogy hol tartunk,hogy Te hol tartaszKépKép.Én már alig tudom követniKép.
Holnap megyek én is laborra,hogy vihessem a dokihoz azt isKép.
Magzatmozgás számolás?KépÉn mindig lemaradok vhol,egyszerűen nincs időm figyelni...de azért úgy nagyjából számolgatom...Kép
Kistesó:egyenlőre tetszik Bulcsúnak a dolog,de azért biztosan kicsit megsínyli a dolgot.Majd meglátjuk,hogy jön ki rajta.Az biztos,hogy ő kislányt akar,már elejétől fogva,azt mondta,ha kisfiú,akkor nem kellKépKép.Szóval muszáj,hogy lányka legyenKépKép.
A cukrod mennyire lett magas?Nem ettél előző este kicsit több cukros kaját?Mert nekem az egyből meglátszik a pisinKép.Vérvétel előtt már vigyázokKép!
Kórház:hát nem egy álom,de ha odakerülsz,szt nem fog érdekelni különösebbenKépKép.A lényeg,hogy jó kezekben légy,ne félj semmitől és csak ügyesen....
A csecsemős rész meg azért nem olyan rossz,igaz,láttam már szebbet is...
Ha jössz dokihoz és van kedved,ugorj ám felKép.Igaz,kedden 3/4 5-re megyek én is,de utána,vagy szerdán itthon vagyunkKép.

Bambika

Rakjak fel még képeket?KépKép
Lillának nehéz az átállás?Bár ilyen hőmérséklet ingadozások mellett egyáltalán nem csodálkozok,hogy szegénykémnek minden baja van...Azért kitartásKép!
Bence édes lehetett,azért megkukkoltam volna azt a böfiztetéstKépKép.Amúgy hogy viseli a kistesót?
Szóval ne szerdán szüljek...pedig akkor lesz itthon a párom 1 napraKép.Igaz,engem anno nem viselt meg a kórház,most is inkább Bulcsú miatt aggódok,mert bizti hiányozni fog...Na meg ha antibiotikumot kell kapnia a csöppnek,akkor sajna legalább 6 nap plusszban,miután 2 nap,amíg megérkezik az eredmény....
Egyébként Te hol is szültél?Itt VP-ben,vagy Ajkán?
A romeltakarítást meg tessék hagyni másraKépKépKép!Pihenj inkább,amennyit lehet!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Na, átestünk a ló túloldalára...mármint időjárásilag. A gyerekek nálunk elég rosszul viselik a 20 fokos ingadozást, meg azt, hogy kimozdulni sem lehet Kép. Tegnap estére Apával volt koncertjegyünk a Veszprémi Ünnepi Játékokra (Presser-Karácsony J.-Amadinda Ütősegyüttes), amit a várbéli színpadra terveztek, és amit az eső meghiúsított KépKépKép. "Gyönyörű" sportcsarnokunkban megtartották ugyan, de a feeling nem volt az igazi... Na és az akkusztika, az botrányosan rossz volt.

Anyapoc!
Üdv itthon!!!! Most már nem kell 20 fokos ingadozásért Passauig utaznotok KépKépKépKép. Hogy bírod? És a pocilakó?
Bulcsúnak, és általában egy kisfiúnak nem is tudok elképzelni szebb élményt, mint egy hajó vezetését!!! A képek nagyon jók!!!! Igazán irigykedem...
Ákos még mindig ébred éjszaka, hogy rosszat álmodott. Bár ma éjszaka sajnos betegség miatt ébredt (hányt is KépKépKép). Biztos ő is benyalt valami vírust.

Petra!
Az útlevél hivatalosan 30 nap alatt készül el, ha sürgőset kérsz (kétszer annyiért), akkor 5 nap.
Németország: Egyenlőre folyik az alkudozás, mert azt akarták, hogy augusztus elejétől menjünk. Ez amiatt is kivitelezhetetlen, hogy a férjem munkahelyén van felmondási idő, és be is kell fejeznie az elkezdett munkákat. Most úgy néz ki, sikerül szeptemberben megállapodni. Mi valószínűleg egy hónappal később indulnánk.
Köszi a receptet!!! Most hétvégén ki is próbáltuk volna, de úgy tűnik, nem ideális az idő egy grillpartihoz.

Kirri!
Így utólag is gratulálok szülinapod alkalmából!!! KépKépKép
A gyerkőcökről nagyon jók a strandolós képek! Melyik strandra szoktatok járni??
A sulit meg biztos győzni fogod Joci mellett! Főként, ha valaki be tud segíteni. Én akkor kezdtem, mikor Ákos pocaklakó volt, és tipegő korában fejeztem be, de anyukám segítségével minden időszakban boldogultam a vizsgákkal. Igaz nem summa cum laude végeztem, de ez senkit nem érdekelt/érdekel.

Puszi, szebb időt!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Ilyen rossz az idő és sehol senki???KépKépKépÉbresztő!!!!KépKépKép
Én még ezerrel fészekrakokKép,varrok,holnap festjük anyuéknál a beépített szekrények ajtajait(remélem,sikerült vmi jó színt kikevertetnemKép),aztán este vasalom a babaruhákatKépKép.

KrisztaKép

KoncertKép.Hát nem volt szerencsétek.A VIP vendégeket a Jendrában etették,szerdán már minden oda volt készítve,amikor volt a beíratás,sőt,sietnünk kellett,mert még átvizsgálták az egész épületetKép.
Akkusztika...hát igen,egy FOTEX meccset jobban elbírKép!
Bírom,még bírom ezt az időt,engem inkább az visel meg,amikor éppen változik.Aztán megszokom,már nincs gond.A probléma inkább az,hogy az M-es kismamnadrágjim kezdenek szűknek bizonyulniKépKép.
Na meg a zokini és cipőfelvétel kész tortúraKép.Úgy döntöttem ,nem leszek télen pocakos,ha még rászánjuk magunkatKépKép!Volt,hogy majdnem hanyatt estem az ülve próbálkozástólKép.
Hajóvezetés:hát igen,nagy élmény volt,de sajna képet nem tudtunk róla csinálni.De majd ősszel,ha még megyünk fel,akkor viszek kamerát és mindenképpen vhogy még megoldjukKép.
ÁkosKép.És gondoljátok,hogy a rajzfilmek is hibásak?Mert arra emlékszem,hogy én is féltem ebben a korban,de inkább elalvásnál,nem a rossz álmoktól...
BetegségKép.Csak nehogy végigmenjen a családon!
Állás:olvasom,hogy akkor lassan csak sikerülKépKép.Remélem,azért onnan is jössz majd közénkKépKép.Nem félsz kimenni két gyerekkel?Tényleg,akkor Ákos ott fog oviba járni?

Na,eldugulok,mert éppen reklamál a nagyobbam,hogy menjek fetrengeni vele(mert az nekem csak úgy megyKép)!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia!

Jó fészekrakást!!!! Kép Nagyon belejöttél... hát igen, közeledik a nagy nap!!! Csak azt nem értem, milyen őszi hajókázást tervezel, ha augusztusban szülni szeretnél KépKépKép.
Én télen voltam nagy pocakos Bencivel, de én nem is az öltözködésre emlékszem vissza, mint nyűg, hanem a körömvágásra a lábujjaimon. Az valami iszonyú kismamatorna volt...
Ákos: Igazából tudom, hogy nem a rajzfilmek miatt fél Ákos, hanem a korral jár, de most kapóra jött, hogy van mire fogni a tv-zés beszüntetését, illetve minimálisra csökkentését. Nagy ellenzője vagyok ennek a tv dolognak, de teljesen megtiltani sem akarom, mert azzal még nagyobb dacot váltok ki, még inkább nézni akarja. 4 éves koráig egyáltalán nem tv-zett, nem is érdekelte, de aztán valahogy (egy nagyszülői hétvégén) rákapott a Minimaxra. Engedek neki egy-kettőt, de csak a szelídek közül, csak keveset. A Cartoon Network-öt gyűlölöm, ki is szedtem a programok közül, de az oviban a társak olyan részletesen beszámolnak az ottani "mesékről", hogy néha az az érzésem, mintha nézné azokat Kép. Szerencsére könnyű lebeszélni a mesenézésről áldozat árán, de ezerszer hajlandó vagyok végigolvasni a Doktor Hűdefáj-t, vagy legóházat építeni, minthogy órákat a doboz előtt üljön.
Németországban Ákos óvizni fog, ha felveszik. A falu, ahová mennénk 10 ezer fős, de kilenc (!!) óvodája van. Valamelyikbe csak sikerül. Jó lenne, ha megtanulná a nyelvet, végülis ez a fő ok, amiért bevállalnám ezt az egész költözés dolgot. Meg nekem sem lenne hátrány, mert rengeteget felejtettem a némettudásomból Kép. Az meg természetes, hogy jönnék csevegni KépKépKép, ha nem lesz net, ki sem megyek KépKépKépKép .

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta

Fészekrakás csak menne,ha az idő engedné...hát hogy fogom még itthon festeni,ha hajszáírtóval kell majd szárítani??KépKépKépIgaz,varrni még lehetKépok ezzel a festékkel elégedveKép.Egész jó lett....
Hajózás:hát majd ha nagyobbacska lesz a törpe,meg akkor már tesóm is itthon lesz és akkor ő jön fel velünk,így nekem csak a poronytokkal kell terhelni magamKép.Persze csak pár órára,hadd dicsekedjen egy kicsit ApuciKép.
TV:én sem örülök a sok tv-nek,de azért vannak olyan esetek,amikor muszáj.Pl. jobban örülök,ha éppen a Kockásfülű nyulat nézi,amíg fürdök,hajat szárítok,mert akkor tudom,hogy ott van és nem azon parázok,hogy mit csinál.Amíg kicsi volt,nem volt gond,mert ott nyüzsgött körülöttem,de azért most már jön-megy,így meg én is nyugodt vagyok...Kép
A Cartoon-t és társait én sem engedem,de ha véletlen látunk ilyet,vagy szombat-vasárnap a kereskedelmiken odakapcsolok,akkor mondja is,hogy az buta mese,ne nézzük,mert verekszenek benne.Kép
Aztán hogy ez meddig lesz így,ki tudja...Tiltani szt sincs értelme,nem is akarom,de mindig van egy határ,amit meghúzunk.KépAmit a Minimaxon egyedül nem szeretk,az a Mr.Bean(így irják?Kép),olyan bugyuta,mondom is neki,így azt soha nem nézzük...Hogy az hogy került oda,nem is tudomKép.
Németország:az nem semmi,hogy ennyi ovi van!Nálunk meg sorra zárják be őketKép.Biztosan sikerül vhová beíratni.Nem félsz,hogyan fogja magát megértetni az óvónénikkel?Bár a gyerekek leleményesekKépKép.
Mi is most akarjuk elkezdeni Bulcsút németül tanítani,már láttam olyan könyveket,amik erre jók,úgyhogy Apát beizzítom ősszel,aztán hadd tanuljonKép.Már a hajón is felszedett pár szót és simán kimond még mindentKép,remélem,jó lesz az időzítésKép.

Na megyek,mert vasárnapi hajmosós tortúra következikKép!

Pusszancs,Anyapoc

Többiek?????

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Most ez csak egy próba üzenet. Már annyiszor írtam és soha nem ment el! Kép

petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Na hurrá!!!!

Anyapoc

Nőtt a hasad! Jó látni ezeket a vidám igazi nyári képeket!Kép
Bulcsú - német Kép Szólj ha kell tanár, vagy infó esetleg könyv, kazi...

Kriszta
Grill sikerült? Nekünk igen. Legközelebb még ügyesebbek leszünk. Gyakorlat teszi a mestert. Jövőre meg újra kezdjük a gyakorlást. Ez szerintem egy tök jó program. Csak az idő legyen jó. Most hétvégén Nóra szülinapját ünnepeljük így.Kép
Kösz az infót útlevél ügyben. A héten megyek az okmányirodába. Nem szeretek oda járni, de mindegy. Kép

Megjött a párom. megyek
puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Sziasztok!

Az egész lakás ki lett festve csütörtökön, pénteken takarítottunk. A 7végén megjött a szobabútor és össze is szereltük. Nagyon jól néz ki!Kép Most a lakás leginkább átmeneti szállásra emlékeztet, mert van pár felesleges dolog. Sajna most jöttünk rá, hogy kell még könyvespolc is. Megrendeltük ma, kb. 4 hét mire megjön.Kép A kisszobában már meg van a bútorok elrendezése. Itt fogunk a picivel aludni.
Lányok Ti együtt vagy külön aludtatok a picikkel?
Most, hogy szeretnék végleges rendet a lakásban, kicsit idegesít, hogy igazából még nem tudok rendet rakni. A hormonok is ellenem dolgoznak. Ma mikor a páromnak mondtam, hogy már lassan megint nincs helye a pici ruháinak, sírva fakadtam. KépPedig még semmiről sem vagyok lekésve. Igaz, hogy ez a sírhatnék szülés után még fokozódik????

Anyapoc
Milyen lett a vérvételed? Mikorra kaptál időpontot az NST-re?
Nem emlékszem, hogy ettem-e cukrosat vagy sem, de nem nagyon izgat, mert nem lett nagy az eltérés. 6,1 helyett 6.4 lett, de a doki bizti mondja majd a magáét.
Mivel Atival megyek uhra szerdán, nem hiszem, hogy meglátogatlak. De majd itt jelentkezem.
A szülés dátuma egyébként nem lett előrehozva.
A védőnőm után intézem a vizsgálatokat, így ha ő elszámolja magát, akkor én is.
Lehet, hogy már kérdeztem, de lányt vártok?
Most éppen mit varrtál?

Bambika
Sajnálom, hogy Lilla ilyen nehezen viseli az éjszakákatKép, de a párom jól aludt, mert Veszprémben voltunk, így ide a picúr sírása nem hallatszott. Egyébként mi az oka a dr.néni szerint a sírásnak?
Te sem lehetsz túl pihent.Kép
Ma láttam Bence nagy munkában volt.Kép Segített apukájának a tűzifát behordani. Jó, hogy ennyire szereti a húgát, de nem félsz a későbbi testvérféltékenységtől?
A mi pocaklakónk ma teljesen élénk! Egész végig míg írom ezt az üzit folyamatosan mocorog.


Most már befejezem
Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Na,már azt hittem,hogy kihal a topikKép.Komolyan,amikor jó idő volt,nagyobb volt a forgalomKép!

Rupetra

Szóval nőtt?Szt nem is olyan nagyKép...na csak addig,amíg fel nem kell húzni a zoknitKépKép.Remélem,azért időben kibújik a kisasszonyKépKép....
Grillezés:mi is sokat szoktunk barátokkal,bár amióta nincs itthon a férjem nyáron,ez vhogy kimaradKép.De én is imádom,szt is egy jó program,na meg lehet jókat enniKép....Anno az előző szülésem is így kezdődött...vagy már írtam?Elvileg aznap egy grillpartira mentünk volna..KépKépMost is várom,hogy meghívjon vkiKépKép!
Első szülinap,Juj de izgi,majd várjuk a képeket ám!!!!!Kép
Német:remélem,apjuk is boldogul,de ha van ötleted,hogy ilyen picinek miből érdemes...Bár gondolom hasonlóan kell kezdeni,mint az anyanyelvnél,képes-nézegetős könyv,aztán majd meglátjuk...Kiváncsi vagyok,meddig tart majd a türelem..Kép

Szilvi

Na,már azt hittem,hogy kórházban vagy,annyira nem jelentkeztél!Kép
Örülök,hogy a lakás alakul(vagy rumlis?Kép),előbb utóbb lesz ott rend is,ne aggódj..Amúgy én most jöttem rá,hogy a felújítást,széptgetést nem lehet befejezeni,csak abbahagyniKép,úgyhogy ne is reménykedjKép.
Együttalvás:első hónapokban mi egy szobában aludtunk Bulcsúval,így könnyebb volt a szoptatás,na meg ugye a végén ő már mellettem aludt,vagy inkább nem aludt.Aztán olyan 5,5 hónaposan tettük át a másik szobába.Most is együtt fogunk aludni a kicsivel,így kényelmesebb és biztonságosabb is szt...Aztán hogy mikor költözik,azt nem tudomKép.
Babaruhák:ne aggódj,az én parám ugyanez,nem férnek el,már megrendeltük a komódot az asztalostólKép.Addig szorítottam egy kis helyet Bulcsú szekrényébe,de készülj fel,hogy egyre nagyobb és több ruha lesz,így majd folyamatosan vehetitek a szekrényeketKép!
Sírás:na nekem akkor jött elő,amikor a kocsi kipurcant.Ott sírtam a kocsiban tanácstalanul,mert egyrészt fogalmam sem volt,mit tegyek,másrészt meghiúsult minden aznapi tervem...Azért aztán megoldódott minenKép.De nem vagy UFO,ha erre gondolsz...Hogy később milyen lesz?Szt attól is függ,hogy elér-e a baby blues.Nekem nem volt,de amióta gyerekem van,sokkal érzékenyebb vagyok,főleg gyerekekkel kapcsolatban.Volt,hogy csak hallottam az utcán hisztizve síró gyereket és már könnyes lett a szememKép.
Várvétel:hát olyan,mint a csillagos égKép.Ráadásul olyan vérképet csináltatott a védőnő,hogy csak lestem.Olyan dolgokat is megnzétek,amikről gőzöm sincs,hogy mik és ráadásul anno Bulcsúval nem is nézték.Persze rossz lett a vasam(hiába szedem a gyogyit),az összfehérjém alacsony lett(talán jobb,mint ha magasKép,meg egy olyan érték,amiről nem tudtam kideríteni,hogy mi,magas lett.De majd ma megmondja talán a dokiKép.
Az a cukor érték tényleg nem vészes,nekem erre csak legyintettek.Na meg a határértékek is olyanok,hogy szt sokszor éppen ami eszükbe jut,azt írják referencia tartományka,mert nekem az első vérvételnék a cukor határérték tök más volt....Amit meg a doki mond,egyik füleden be...KépKépKép.Nagyon kíváncsi vagyok,mi lesz nálatok is az UH-onKép.
NST-re pénteken megyek,mert csüt-ön töltöm a 36. hetet,remélem lesz mocorgás,mert ebben a fránya időben hol ilyen,hol olyan napja van a törpének....Aztán nem sok kedvem van bent maradni..Kép
Mi elvileg kislányt várunk,de kezdek elbizonytalanodni itt a vége feléKép.Ráadásul semmiféle fiúnévben nem egyeztünk meg a 2 hét alatt,vagyis igazán szóba sem kerültKép.Vagyis a dolog ötletszerű lesz...
Varrás:most egy faldvédőt Bulcsúnak,mert az ágya azon a falon van,ami a ház oldala.Bár szt nem hideg,de azért dekornak sem rosszKép.
Aztán nekiállok angolpólyának,meg hálózsáknak a picurnak.Közben még majd festünk,tapétázunk,aztán asszem majd szülök egyetKép,aztán még függönyvarrás..Kép.

Na megyek takarítani,mert nem csinálja meg senki helyettemKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Most nézem Anyapoc a táblit. Nálad az érkezik kimaradt!Kép


Amúgy a kupi alatt az ágy mélyén volt a gépem. Onnét elég nehéz netezni. Most biztos folyamatosabb leszek egy kicsit.Kép
Ma kimosom az első adag babaruhát. Öblítőt is tettem a gépbe. Az őszitopikosoknál elég megoszló volt a vélemény, hogy lehet-e vagy sem használni.
Ti használtok? Vagy együtt mosod a ti cuccotokkal a gyerekruhákat?
Tanácstalan vagyok a pelus mosása miatt, így elsőre elég neki a 40 fok, nem? Tehát mehet a fehér ruhákkal együtt. Nem igen akarom ugyanis 10 pelus miatt elindítani a mosógépet.Kép

Pillanatnyilag nem bombázlak benneteket a többi hülye kérdésemmel. De majd még kitalálok néhányat, ok?KépKépKép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Jaaaa,tényleg kimaradt...na majd módosítok,ha nem leszek lustaKép!

Mosás:én a babaruhákat külön mostam ,mert volt annyi,hogy el tudtam indítani a gépet.Folyékony mosószert használtam és szenzitív öblítőt.Szt nem kell akkora faxnit csinálni a dologból,Bulcsúnál is így csináltam,semmi baja nem volt.Asszem most 50 fokon mostam,de elég a 40 is.Anno a pelusokat talán ki sem mostam előre,én ronda disznóKépKép...
Most ugyan a színes babaruhákkal bajban vagyok,mert a sötétek közül csak pár van és ezért én sem nagyon akarom elindítani a mosógépet.Kép
Igazából szt az első pár hónap a kényes,utána már nem fogom ezt a külön macerát csinálni,ha nem muszáj.
Nem vagyok igazán híve a nagyon fertőtlenítős,meg steril dolgoknak,mert kell,hogy a baba immunrendszere találkozzon azért ezzel-azzal,mert utána meg nem tud a bacikkal mit kezdeni.Nekem nem volt sterilizálóm,nem öblítettem ezerszer a babaruhákat,mégsem volt semmi baja Bulcsúnak.Sőt...Pont kezd megdőlni az a nézet,hogy minden steril legyen....
A mellszívóhoz jó volt a sima kifőzés,az sem tart olyan sokáig. A tej fagyasztásához pici műanyag kávéspoharakat használtam,amit előtte forró vízzel öblítettem ki,majd szépen alufóliával lefedtem és ráírtam a dátumot,így állítottam a hűtőbe és semmi baja nem lett,igaz nagyon nem is kellett használni.Felesleges mindenféle drága zacsikra,egyebekre költeni,pláne amíg nem tudni,hogy szükséges-e.Más az,ha pl. koraszülött lenne a baba,vagy hasonlók....

Na,belőlem is kijött egy csomó hülyeségKépKép!de csak kérdezz nyugodtan,soha nem hülye egyetlen kérdés sem(legfeljebb a válaszok)...hiszen még nem csináltadKép!

Pusza,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép


Na,gyors voltam?Kép

anyapoc
 
 


Nem tudom megnyitni!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Ja,mert nem engedte feltölteni,nem is tudtam,hogy ez felment...Na,megpróbálom mégegyszer.Mindig azt írja ki,hogy ezt a formátumot nem engedélyezi,pedig jpeg-ben van,mint eddigKép.

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Megint nem engedteKép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Fészekrakó kismamák! Csodállak benneteket, amiért ennyi az energiátok!! Én olyan lusta vagyok mostanában Kép, pedig nekem is lenne mit csinosítani a lakáson...
Ákos után Enikőt is megtámadta a hányós-hasmenős vírus v. baci KépKépKép. Eléggé megviselte, de szerencsére csak két nap az egész dolog lefolyása. Meg az anyatej nagy-nagy áldás, ezt ilyenkor látja be az ember leginkább! Amúgy nem tudom mivel etetném/itatnám, ha nem lenne...

Szilvi!
Nyugodtan bombázz minket a kérdéseiddel!!!! Bár annak idején nekem is lett volna kit bombázni! De hát 6 éve még az otthoni internet eléggé elképzelhetetlen luxus volt.
Együttalvás: Ákos fél évig a mi szobánkban aludt a saját ágyikójában, utána költöztettük, ami sima ügy volt. Ennyi idősen még nem hisztizett a változtatás miatt. Enikő már az új helyre jött haza, itt a hálószobába már nem fért volna be a kiságya. Így a saját szobájában aludt kezdetektől, bár amíg éjjel is felkelt szopizni, addig én is vele aludtam. Azóta meg a bébiőrzőn keresztül hallom minden mozdulatát/mukkját (ami éjjel nincs is).
A sírva fakadás teljesen természetes, én is emlékszem, hogy a hormonok ezt művelték Kép. Szülés után is előfordulhat, engem a második után kapott el. Minden miatt bőgtem, minden porcikám fájt a terhesség/szülés után és ezért sírtam sokat (sőt már temettem is magam, azt hittem valami súlyos betegségem van) KépKépKép. Így utólag csak nevetek az egészen, de akkor borzasztó volt az a néhány hét.
Öblítés: Én csak ecetet használok ilyen célokra, feleslegesnek találom az öblítőket. És milyen drágák!!!! És egyáltalán nem lesznek ecetszagúak a ruhák, a mosószer illata győz!!!

Anyapoc!
Ákos is nagyon tudja, mik a buta mesék, ezt mondja is, de az ovistársak mivel nézik, ő is kényszert érez erre KépKépKép. Szerencsére az észérvek nála hatásosak, és az elterelő hadműveletek is.
A táblázatba van mégegy adat, amit tudok: Bringa Bernije 2004.11.18-án született Kép.

Petra!
A grillpartit halasztottuk, míg jó idő nem lesz. Este csak 20 fok körül van, abban nem túl kellemes kint üldögélni. Remélem lesz azért még jó idő! A receptedet mindenképp kipróbálom, már sok mindent megvettem hozzá.
Mi is megyünk szerdán okmányirodába útlevelet intézni. Én interneten kértem időpontot, így nem kell órákat sorba állni.

Pussz:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Már jó rég kukkantottam be hozzátok..
AnyapocKép
A németo-i fotók egyszerűen szuperek, nagyon szép kismama vagy, csak a pocakod nőtt, egyébként tök karcsú vagyKépBulcsú gondolom mennyire élvezhette!
Mindenkinek köszönjöm a szülinapi gratulákat, bár megjegyzem, így 30-on túl is van életKépKép
CsirkeszKép
Lehet már a babótok nemét tudni?Hanyadik hetet tapossátok?

TöbbiekKépigyekszem végigolvasni a "termést", amit írtatok!

Én tegnap voltam benőtt köröm-lézeres műtűten Hévízen, valami borzadály, ahogy most kinéz a nagylábujjam, össze is kellett varrni,annyira vérzett, kb. egy kötözött sonkára emlékeztet a varratok miatt!És baromira fáj, pedig azt mondták, mára már nem annyira fog...hát ez vanKép
Jocira most a nagymami vigyáz, kicsit takarítottam.
puszka mindenkinek, még jövök!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a dokitól,hát kezdek beparázni,mert a kicsi lány(aki most is lány voltKép) feje már majdnem 35 cm(Bulcsú ennyivel született) és a becsült súlya 3488 gr.Persze tudom,hogy ez nem jelent semmit,de kézzel is megtapogatta a doki és azt mondta,hogy nagy...meg hogy a hasam is nagy...Hát szt Bulcsúval nagyobb volt,igaz vele 16 kg-ot híztam,most meg csak 11-t eddig.
De legalább megnyugtatott,hogy a vérkép csillagaim nem igazi csillagok,mindegyik normális terhesség alattKépKép.

Kriszta

Hányás-hasmenésKép.Hát jobbulást nektek!KépAkkor már csak Apája és Te vagy vissza...
Anyatej:na igen,ilyenkor az a legjobb,az biztos...traubit és ropit mégsem adhatsz neki,mert ilyenkor még ez szokott lenni a javaslat...
Fészekrakás:azért 2 gyerek mellett már én sem leszek ilyen termékeny ezügyben,asszemKépKép
OvistársakKép.Na emiatt félek majd a sulitól,akkor majd a mobil lesz a mneő.Annyi helyről hallom,hogy ez mennyire probléma.Némelyik gyereknek megveszik,akkor ugye a másiknak is kell,mrápedig én nem nagyon akarok az ált. isk. gyerekemnek mobilt venni...Kép
De a mese-dolgokról máshol is hallottam már.Na meg az ilyen-olyan játékok,és ha a többinek van,neki is kell.Nem is tudom,hogy fogjuk ezt majd feldolgozni....
De Ákos nagyon okosKép,ha így meg lehet magyarázni neki ezeket a dolgokat.Bár egyenlőre Bulcsú is ilyen,nem csinál fesztivált...Kép
Táblázat:hogy Te miket nem tudsz!KépNa,akkor ezt is pótlom!Kép

Orsi

Eltűntél nagyon ám!!!!KépKép
Na jó,ha ilyen műtét várt rád,akkor meg van bocsátvaKépKép.
Köszi a dicséretet,bár igazán karcsúnak nem nagyon érzem magamKép.De erről most a Vizipók egyik része jutott eszembe,ahol a katica is karcsúnak érezte magát a pillangó mellettKépKép!Na hasonlóan érzek..Kép
Nagyon jó volt tényleg az utazás,most egy darabig sajna nem megyünk,mert már nem tudok annyit ülni így egyben...Kép
Szülinap:látod erről lemaradtam,de utólag is boldogságosat!Szóval nem gáz a 30?KépKépKép
JObbulást neked is akkor a lábadhoz,aztán csak pihentesd.Még olvasni is rossz volt,nem hogy átélniKép!

Na megyek,megpróbálok ezzel a táblázattal vmit kezdeniKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kép

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Hát én nagyon élvezem ezt a 25-26 fokos időt, sokat vagyunk kint... A gyerekek már teljesen rendbe jöttek, hál' Isten Apával mi kimaradtunk KépKépKép.

Orsi!
Borzalmasan hangzik a műtéted és az is, ami utána következett KépKépKép. Jobbulást Neked!!!! És hogy van Joci????????? Van már fogacskája? Én tegnapelőtt vettem észre, hogy Enikőnek kibújt az első. Furcsán súrlódott a kanál a szájában, belekukkantottam, és lám...Kép Azóta egyfolytában ott birizgál a nyelvével, nem érti mi lehet az ott KépKépKép.

Anyapoc!
A táblázat szuper, jó ránézni!!!!! Kép
Akkor nemsokára szülsz? Ha ilyen szép nagy a baba, akkor van rá esély, hogy nem húzzátok ki szeptemberig, nem??? A tippelgetésekkel rám is mindig a frászt hozták a dokik, de aztán mindkét gyerkőc teljesen átlagos méretekkel jött a világra. Tényleg, Bulcsúnak mik voltak a paraméterei? Kb. hasonlóra, vagy egy kicsivel nagyobbra lehet számítani...Elvileg a statisztikák ezt mutatják. Sőt nálunk az is nagyon bejött, hogy a férjem és az én születési súlyom átlaga körül születtek a babók KépKép.

Megyek, mert Ákos éhen akar halni! Kép A reggeli müzli kevés volt...

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok

Egy gyors bejelentkezés!

Az NST jó volt, egy hét múlva megyek ismét.
A dokihoz nem jutottam el,illetve voltam ott, de nagyon sokan voltak, így nem ültem végig most a sort. Gondolom egy hét múlva is jó lesz ez a vizsgálat.

Kriszta
Elkezdtem összepakolni a csomagomat.Bár még messze vagyok a végétől! Elég nehezen veszem rá magam.Kép
Remélem a gyerekek már jobban vannak!

Kirri
jobbulást neked is.Nem egy kellemes dolog amit írtál. Nekem ez az egyik fóbiám.Néha beszokott gyulladni nekem is a körömágyam, gondolom a helytelen körömvágás miatt.Nálad mi történt?
Tegnap voltunk a párommal Füreden, megnéztük a Görögfalut. Nem egy nagy szám.Aztán a mólónál voltunk, látom már elkezdődtek a borhetek.Tavaly nagyon jól éreztem ott magamKép

Lányok
nálatok, hogy alakult a fürdetés? Mikor zajlik? Apa segít?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Anyapoc

Nem tudom nézed-e néha az őszi topicot, de ott beindultak az események. Már 4 baba világrajött.Kép

Már egy kissé én is izgulósban vagyok!!!Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Kriszta

Igazából annyira én sem aggódok,mert a doki sem ijesztgetett,csak engem lepett meg a dolog,mert hirtelen soknak találtam nagyonKép.Bulcsú a 36. héten 2600 gr volt,bár ez nem jelent semmit.Egyébként 3100 gr-mal született és 35 cm-s fejkörfogattal,ami elég nagy eleve,nem hogy egy 36 hetes babánakKépKépÍgy én már készülök,hogy ő is előbb jön,bár egyenlőre semmi jelét nem adjaKép.
TáblaKép.Most én is megnéztem és tényleg jó ránézniKépKép!

Szilvi

Szóval jó volt az NST?KépÉn holnap megyek,remélem,nem kell sokat várni,mert utána tapétázunk anyummalKép!
POnt tegnap lent voltunk a játszótéren és egy csaj tőlem kérdezte meg,hogy melyik a háza a TöröknekKépKép.Azt hittem,ott van bejelentkezés...
Fürdetés:nekünk úgy az este 6 óra jött be,apa persze segített,bár az első két üvöltős hónapban nem fürdetett,mert félt,hogy béna és nem elég szegény kölöknek ez a hajcihő,még ő is....KépAztán utána már felváltva...Aztán jött a kifogás,hogy nem fér el a fürdőben...Na de majd ittKépKép.
Igen,szoktam olvasni az őszit,olvastam,hogy megintdultak az események,jó nekikKép.Már én is babáznék...de most hogy írtad,nem tudom ki a negyedik,úgyhogy gyorsan beleolvasok!
Ne izgulj,hamarosan Rád is sor kerülKépKép!

Na megyek,mert nálunk meg én akarok éhen halniKépKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


SziasztokKép

Már jó régen jelentkeztem, de most, hogy itthon van a párom, a napok egyszerűen repülnek. Annyi mindent írtam össze, amit elintézünk a kényszerpihenő alatt,hogy minden napra jut valami szép feladat. Tegnap pl. sziklakertet építettünk, ma pedig megvettük hozzá a növényeket. Akkor kapok szívrohamot, ha a kutya szétdönti az egészet, amire van esély bőven.
Gergő szokás szerint sokat van kint, most pár hete rászoktattam, hogy napi 1x alszik, ebéd után, kb. 2 órát. Így könnyebb mindenkinek, kiszámíthatóbb a napirend. Ez előtt délelőtt aludt valamennyit, délután is valamikor valamennyit, igazán nem volt mihez igazodni. Szobája elkészült, már csak a lépcső tetejéről hiányzik a kapu, az is meglesz a jövő héten. Ágyába rendeltem kókuszmatracot, annak is kb. 1-2 az átfutási ideje. Akkor költözünk az emeletre. Kíváncsi vagyok, mit szól majd hozzá, hiszen eddig egy szobában aludt velünk. Remélem,hamar megszokja majd.

Anyapoc
Párom nem vállalkozónál dolgozott, hanem egy kisebb un. multicégnél, ami megbízhatónak tűnt, főleg, hogy szinte könyörögtek a férjemnek, hogy menjen hozzájuk dolgozni. Erre meg így elbántak vele.Kép
Gergő méreteit én mindig megkérdeztem, mert valamiért féltem tőle, hogy nagy lesz. Végül aztán tényleg nagyobb lett, mint saccolták. 3650 gr., és 53 cm. Hurkás volt nagyon. Meg is lepődtem.

SzilviKép
Nálunk is apa végzi a fürdetést, Gergő elég későn locsizik, 9-fél 10 körül. Elejétől fogva így van, mi késői baglyok vagyunk, így őt is ehhez igazítottuk. Meg az utolsó szopizás időpontja is így jött ki, ezért ez tűnt legcélszerűbbnek. Bejött. Ha néha előbb fürdik, akkor nem akar elaludni, így meg kb. 3 perc és alszik is.
Ruhákat folyékony mosószerrel és öblítővel mosom, külön. Amíg nem volt annyi ruhája, félprogramot indítottam. 50 fokot használok. Tomi mosószer jól kiveszi a foltokat.
Fertőtlenítést nem igazán alkalmaztam, első alkalommal kifőztem a cumisüvegeket, cumikat (amiket aztán egyáltalán nem használtunk), mellszívót forróvízzel öblítettem. Játékokat sem fertőtlenítettem agyba-főbe, forró víz megfelelt. Én is Anyapoc nézetét vallom, nem baj, ha erősödik az immunrendszere.

KirriKép
Átérzem a problémádat, egyszer volt egy jó kis gyulladásom a gyűrűsujjamon. Úgy intézték el, hogy felvágták ollóval, majd' rosszul lettem. Nem szégyelltem sírni, kb 1 órán keresztül. Rettenetesen fájt!Kép

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Petra!

NÓRÁNAK NAGYON-NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT Kép!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT NÓRÁNAK

Kép

anyapoc
 
 


Boldog születésnapot Nóra!!


Kép

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Köszönöm Lányok, hogy rendületlenül elmondjátok tapasztalataitokat, tanácsaitokat!Kép

Bogumil
Mi újság a sziklakerttel? A kutya nem döntötte szét? Biztos nagyon szép lett. Ha van kedved, dobhatsz fel képet róla. Had gyönyörködjünk mi panellakók.
Mi is kókuszmatracot vettünk a picinek a Kikában, ahogy nézegettem az árakat ott volt a legolcsóbb.


Anyapoc
Milyen lett az NST? Pénteken mész újra?
Mit tapétáztatok Anyuddal?
Bulcsú kivel lesz, ha már itt lesz az idő? Ha jól emlékszem a férjed csak egy napra tud hazajönni? Vagy esetleg változott már a helyzet?
Néha mikor belegondolok, hogy maximum 4 hét és mi is babázunk, teljesen megborzongok. Én olyan kíváncsi vagyok már a mi kis drágánkra! Gondolom a második babánál is meg van ugyanez az izgalom!Kép
Nálunk Apa megígérte, hogy 2 hetet itthon marad. Remélem be is tudja majd tartani!!! Szombaton hallotta a Bambika Lillájának a hangját, azt mondta, legalább rá tud hangolódni a dolgokra. De azért már arra is gondolt, hogy veszünk egy kihúzható kanapét a nappaliba, ha esetleg nagyon sírós lesz a baba akkor tudjon hol aludni!Kép




Látom elég kihalt most a topic, én is eldugulok!


Sziasztok!
Szilvi

Ui.Petra megtartottátok Nóra szülinapját?

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Jó kis őszi idő megint,de látom,nem nagy az aktivitásKépKép.
Nekem sem sok kedvem van bmit is csinálni,pedig még azért lenne mit....

Móni

Gratula az egyszeri alváshoz,így biztosan könnyebb lesz már igazodni az alváshoz,na meg több helyre eljut az emberKép.
Sziklakertről kép?Kép
Külön ágyKép.Biztosan nem lesz egyszerű,majd beszámolsz róla!Kép
Férjed munkájaKép.Hát így se,úgy se jó,az biztos...De remélem,mielőbb ügyeskedik vmit!Kép
Méretek:Bulcsúnál nem is nagyon emlékszem a becslésekre,nem is foglalkoztam vele.Csak amikor bementem szülni,akkor kérdezték,hogy mekkora babát jósoltak,mert olyan törékenynek látszokKép!Én meg nem tudtam mit mondani...Kép
De nagyon kiváncsi vagyok,mekkora lesz a babaKép.

Szilvi

NST jól sikerült,de szt az első ált. mindig ilyenKép.Bezzeg majd a következőKép!Holnap megyek megint,mert a naptár szt akkor már a 38. hetet kezdem,gondolom,ezért hívott már keddre vissza a nőci.
Tapétázás:most a középső szobát,vagyis a mi hálónkat,mert ott fogunk aludni a babával,ha végre az ágyunk is elkészül.KépSzőnyeget is raktunk le újat,meg lefestettem a beépített szekrényt.És persze még lenne mit csinálni...Kép
Nem is írtad,voltál-e dokinál végük,de gondolom igenKép.Mit mondott,mik a paraméterek?Kép
Apa a jövő héten csak azért jön egy napra,mert Bulcsúnak szülinapja lesz,azt ünnepeljük.Egyébként majd jön szept 6-16-ig,ez a szabija,aztán majd november elején leteszi a melót egy időreKép.
Bulcsú anyumékkal lesz,igaz anyum be akar jönni a szülésre,szóval ezért is érdekes,hogy mikor is leszKép....
2 hétKép...hűűűű,egyébként is jár neki 1 hét szabi szülés utánKép.Még meg is hosszabbítja,édiKép.Egyébként nem hülyeség a kanapé,de komolyan.Főleg,ha nem lesz olyan jó alvó a baba,akkor azért vmelyikőtök mindig tud pihenni.Nálunk bevált,hogy 2 külön ágy is volt,így ha rendesen pihenni akartam,akkor el tudtam vonulni...persze nem sokáig,csak szopiig,de az is vmi...Nyugodtabban aludtam addig isKép.
Én is nagyon kíváncsi vagyok,de most inkább arra,hogyan és mikor indul a szülés...sokkal türelmetlenebb vagyok.Persze előzőleg,hogy hamarabb jött,meglepetés volt,de most várom is.Sokak szt már torzul a fejem,néha fáj is a pocim,egyfolytában wc-re járok,úgy hogy reménykedek,hogy hamarosan lesz vmiKép.
Egyébként hihtetlen hamar elment ez a pár hónap,pedig az elején azt hittem,soha nem fogok itt tartaniKép.Most meg rohannak a hetekKép.Te hogy érzed magad?Van már vmi jel?Kép
Tényleg,mosást sikerült megoldani?Kép

Rupetra

Milyen volt a szülinap?????Képeket!!!!!KépKépKép

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc!


Sztem mi ráérősek leszünk. Semmi jele nincsen annak, hogy ki akarna bújni. Az elején nagyon sokat keményedtem, most semmit. Azt is álmodtam, hogy 40. héten befekszem. Hát lehet, hogy tényleg így fog alakulni. Gondoltam priviben megadhatnád a teliszámodat és én is. Ha be kell feküdnöm és esetleg te is bentlakó leszelKép, legalább megkereshetjük egymást. Ha benne vagy, akkor én írok neked először.

A mosás sikerült. Végül is használtam sensitiv öblítőt. Már kivasaltam, és a szekrényében elpakoltam. Egy-két dolgot még ki kell mosni, de lényegében jól állunk. Anyós kisikálta a bkocsi huzatát és a hordozóét is.

Dokinál nem voltam, mert sokat kellett várni, és inkább a parton töltöttük el az időt a párommal. Ez egy kivételes nap volt!Kép Szerdán megyünk hozzá (gondolom még így sem vagyok elkésve), és NST-re is kell mennem. Remélem ez is olyan gyorsan zajlik, mint az előző.

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Jaj, úgy irigykedem a pocis kismamákra!!!!! Kép Annyira jó ez az izgalom, várakozás a szülés előtt...legalábbis én nagyon szerettem.
Tényleg, és mi itt a topikban hogy fogunk értesülni a hírekről???????

Móni! Sziklakertet mi is építettünk kb. egy hónapja, és szerencsére még áll Kép. Bár kutyánk az nincs... A fiúk focimeccseit azonban jól tűrte ezidáig Kép.

Nagy-nagy izgalomban égünk, ugyanis Apa holnap megy Németországba. Végre pont kerül a kiköltözési ügyünk végére. Már nem bánom, mert borzasztó ez a bizonytalanság. Iszonyúan stresszel, hogy nem tudom, hol tervezzem a jövőt.
Megyek is, mert használhatatlan vagyok!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kutya füle volt ez a hidegfront,még szülni sem sikerültKépKép...

Szilvi

Számcsere OKKép.
Te,nekem ilyeneket ne is írj,hogy befekvés,mert dobok egy hátastKép!Bár pont ma reggel gondolkodtam róla,hogy talán jobban tudnék pihenni,mert elég rosszul alszik Bulcsú mostanábanKép....
Na,kiváncsi vagyok, akkor a doki miket fog mondani,sok szép eredménnyel gyertek haza.Kép
Anno nekem szülés előtt 1 héttel voltak erős jósló fájásaim,így most reménykedek,hogy a tegnapi hasfájás vmit már jelentett...
Aztán a jelek jönnek ám egyik pillanatról a másikra!
Most néztem a múlt heti NST papíromat,haát a fájásmérő 0-án álltKép.Anno 2 nappal szülés előtt már dolgozott rendesen,pedig nem is éreztem akkor éppen semmitKép.Na,most kíváncsi leszek...
Babakocsi,hordozóKép.Ja,mi is megcsináltuk már nyáron,aztán ugye át lett húzva a babakocsi.(tényleg,majd teszek fel róla képet,milyen lett áthúzás után)A hordozónk még kölcsönben vanKép.
Kórházi csomag?KépÉn még sehogy nem állok vele.Most kezd bennem megfogalmazódni,hogy egyáltalán mi is kell...Kép
Viszont a málnalevél tea nem is olyan rossz,nekem egészen ízlik.Bár asszem a télen hozzászoktama gyógytea ízhez,mert annyi hársfateát megittam,hogy mégKép.Az tuti,hogy a beleket jól meghajtja,úgyhogy viszek is majd be magammal,nehogy gond legyen a nagydologgal szülés után...Anno megszenvedtem...Tényleg,érdemes majd glicerines kúpot vinned,ha esetleg nem akarsz majd hashajtót bevenni,ha nem sikerül a nagydolog szülés után.Adnak ugyan hashajtót,nekem segített is,de talán a kúp kíméletesebb,itthon azt használtam még utána.A málnalevél teát is ajánlanám,de nem lehet kapniKép.

Kriszta

Jó ez az izgalom..KépInkább türelmetlenségKép.Annyira úgy érzem,hogy semmi nem történik az égvilágon!Akkor már ugyan szüljünkKépKépKép!
Nekem megvan a telszámod,majd írokKép.
ApaKép.Juj,mi is izgulunk akkor...Az biztos,hogy a bizonytalanság a legrosszabb.Anno nekünk is volt benne részünk(ha nem is egészen ilyen okbólKép).Igaz,a páromat jobban megviselte,mint engem,de elég,ha az egyik fél stresszel,könnyen veszekedés a vége....
Aztán várjuk a híreket!!!!!!

Na megyek én is,még készülök Apa szülinapjáraKép!

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Megjöttem az NST-ről,de komolyan nem értem én ezeket ott...
Ugye most járok a 37. hétben,sőt, a naptár szt már a 38.-ban.Most a szokásos szülésznő volt az NST-n és azt írta a papíromra,hogy a 35-36. hét...Ki érti ezt?Jól el sikerült számolnia...
Na mindegy,különösebben nem is érdekes,mert úgyis a Pocak tudja,mikor van itt az időKép,csak nem szeretem,amikor össze-vissza van minden és nem tudom,mihez alkalmazkodjakKép.

Ja,és újdonság,hogy már most felveszik az adatokat,nem két fájás között kell kipréselnie az embernek magábólKép!

Pusz,Anyapoc(a panaszkodóKép)

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Kriszti
én majd megkérem a páromat, hogy írjon pár sort ha megszületett a pici.Így jó lesz?Kép
Tehát mentek Németországba! Mikor lesz a költözésetek nagy napja?
Remélem kintről is fogsz tudni majd jelentkezni.

Anyapoc
ment mail.Kép
Most is 0 volt a fájásod?Kép
Bulcsú miért alszik most rosszul? Biztos ő is a frontok miatt. Bár én most jól alszom, és hát a szülést nekem sem indította megKép. Ránk régebben a szélviharok voltak rossz hatással, de ez az időjárásváltozás nem tesz semmitKép

Mivel készülsz Apa szülinapjára?

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Megnyugodtam, hogy nem fogunk lemaradni a nagy hírekről! Kép
Az NST fájásmérője nem azért nullás, mert nem dolgozik a méhetek, hanem mert nem üzemel Kép. Tavaly én rákérdeztem, mert gyanús volt, hogy a keményedésnél is tök egyenes a vonal, aztán felvilágosított a szülésznő... Csak a szülőszobán mérik a fájásokat.
Anyapoc!
NST-n nekem is mindig kevesebb volt a hetek száma, Enikőnél majdnem hülyének néztek, miért kérek olyan korán időpontot Kép.
Szilvi!
Még nem 100% a költözés, ma megy Apa Németországba, hogy holnap délelőtt végre letárgyalja a részleteket. Illetve a munka kezdésében nem tudtak megállapodni, szerették volna, ha minél előbb kezd a férjem. Csak hát itthon is vannak kötelezettségei a munkahelye felé, nem tud egyik napról a másikra menni. Ha költözésre kerül a sor, akkor ő biztos előre megy, hogy előkészítse a terepet, mi meg megyünk utána az egész háztartással Kép. A pakolásba még bele sem merek gondolni!!!!

A babaszobákról dobhatnátok fel képet! Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Mél mentKép!
Eddig nekem is volt gondom a frontokkal,de most...Kép
Na,akkor válasz megvan,hogy miért volt megint 0 a fájásmérésKép!De sebaj,csak én vagyok eszméletlen türelmetlen!Amikor ott látom az 1 napos babát a kicsi kocsiban..Kép
Bulcsú rossz alvásának oka talán az,hogy könnyen megszokta a jót,hogy a hajón 2 hétig velem aludt...Na most minden este harc megy...Persze azért már jobb a helyzet,mint az első napokban,csak én sem alszok már túl jól mindig,nehéz a visszaalvásKép.
Apának egy keresztszemes hajós képet hímeztem(amit már elkezdtem tavaly...Kép),talán most elkészül időre.Be szeretném kereteztetni.Majd dobok fel róla képet,ha elkészültKép.
Tényleg,babaszobátokra én is kíváncsi vagyok!

Kriszta

Köszi a magyarázatot a 0-raKépKépKép!Egyébként utána nézegettem a régi NST papírokat és tényleg csak azon volt görbe,amit a szülőszobán csináltak...Na azok sem voltak nagy fájások,de hogy már 2 nappal szülés előtt hogy dolgozott a méhem,aztán nagyon nem is éreztemKép.
Hetek száma:múlt héten 36,ezen a héten 35-36. hét...Visszafelé haladok?KépEz jó..Gyanítom egyébként,hogy azért kevesebb,mert ott nem a megkezdett heteket számolják,hanem a betöltöttet...Anno én is előbb mentem és rám is hülyén néztekKép.Na de most már naptár szt a 37-t is betöltöttem,ezért nem értettem én...De bánja a fene,ha jönni akar a kisasszony,úgyis jönKépKép.
Hír Németországból?KépKép
Babaszoba:hát nálunk nem lesz nagyon babaszoba,mert a kiságy a mi szobánkban lesz,de arról majd dobok képet,ha már felvérteztem mindennelKép.De agyerekszobáról is szívesen dobok képetKép!


Többiek?????????

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Kriszti
A gyerekágy a mi szobánkba lesz/van.Semmi különös még tele van minden aprósággal. Majd csak akkor teszek fel képet ha normális lesz. De lehet, hogy Apa fogja "berendezni" amíg mi a kórházban leszünk.

Anyapoc
biztos szép lesz a kép, csak kapd össze magad. Én most fejeztem be egy goblen képet, a kicsinek (ezt még keretezni kell, egyébként a Mici mackóból a Fülest ábrázolja) és egy csokor tulipánt ábrázolót is.

A többieket elnyomta ez az időKép
Vagy mindenki nyaral???Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szilvi

Na a babaággyal én is így vagyok...még minden benne van..KépDe lassan felszerelem,mert már mindent kimostam hozzá...Csak várom,hogy a mi ágyunk is megérkezzenKép!
Lehet,már csak akkor lesz kép belőle,ha már lakója is lesz?KépKépKép
Képből már nem sok van vissza,egy kis verset most hímeztem még rá.Csak elfogyott a cérnám é saz összes rövidáru bolt elég messze van innen...Ráadásul a számát sem tudom,így el kell vinnem a képet is.
Aztán irány a keretezés nekem is.Apropó...hol keretezteted?Én az OBI-ra gondoltam,nem tudom,ott hogyan csinálják...Még nem csináltam ilyet,pedig lenne mit,mert csináltam már egy pár képet...
Na majd dobj egy képet keretezés utánKép!

Na megyek,mert fürdetés van...aztán romeltakarításKép.

Pusszantás,Anyapoc

anyapoc
 
 


Én vettem egy üvegkeretet az OBI-ban.Semmi különös.
A picinek pedig egy egyszerű fakeretet veszek.Le kell még mérnem.Itt a szomszédban van egy kézműves bolt, ott fogom megvenni, de lehet, hogy a városban.
Egyébként a Budapesti úton is van keretező.

Nem vagyok egy nagy kézműves!!!Kép

Nincs egy kis maradék cérnád? Elég lenne azt elvinni, és talán egyszerűbb is.KépAz útolsó egy centit vágd le, és azt vidd el.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Annyira mennek a napok, mióta a férjem itthon van, hogy csak na! Egyszerűen nincs rá érkezésem, hogy leüljek a gép elé. Délelőtt főzni kell, délután, míg a Gergő alszik, a szokásos házimunkák várnak, aztán amikor felébredt, általában elmegyünk valahova. Most azért van egy kis időm, mert Gergőt apa elvitte magával a piacra. Későn keltünk, így ebéd is később lesz.

KrisztaKép
Sziklakertről még nem tudok fényképet mutatni, még nem csináltam, nincs még egészen kész. Egyenlőre egy pár növényt ültettünk csak bele, teszteljük a kutyát. Ha szétszedi,kisebb kárt csinált. Eddig nem nyúlt hozzá!Kép

Gyerekszobáról is később mutatok képet, majd ha felköltöztettük a Gergőt, akkor lesz teljes a kép. Egyébként már így is nagyon szeret ott lenni, büszkén mutogatja mindenkinek.
Holnap v. holnapután jön meg a kókuszmatrac az ágyába, így már csak a kapu hiányzik a lépcsőről.

Anyapoc, SzilviKép
Tavaly tavasszal, amikor nekem volt időm, olyan,de olyan frontok voltak, hogy csak na! Semmi. Sőt, sajnos még a kutyánkat is akkor altattattuk elKép(, pont a kiírt dátum napján, egész nap bőgtem, de ez a stresszhelyzet sem hozott semmit. Befeküdtem a kórházba hétfőn, csütörtökön indították a szülést. Azt azért megjegyzem, hogy én nagyon jól éreztem magam a kórházban- persze a körülményekhez képest-, nagyon jó "banda" gyűlt össze a szülésre várakozókból. Egy szobában voltunk, akik túllépték az időt. Jó volt megismerni a szülőszobát, minden nap oda kellett mennem NST-re, meg nagyjából megismertük a szülésznőket is. Egymás után mentünk szülni, képzeljétek, nagyjából ágyfoglalási sorrendben. Páran azóta is tartjuk a kapcsolatot, rendszeresen beszélünk, találkozunk. Szóval nekem ez egy pozitív élmény volt.

AnyapocKép
Az OBI-ba lehet jó képkereteket kapni, elég sokféle méretben, sztem az a legegyszerűbb. Csak megveszed, belerakod, aztán kész. Képkeretező pár nap alatt csinálja meg, és vissza is kell menni érte és sztem pár száz forintból sem úszod meg, szóval az egyszeri vásárlás olcsóbb és időtakarékosabb is.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is nem tüntem el.Lilla végre alszik éjszaka 4-5 órát. Bence is már csak szopizni ébred. Kész horror volt az elmúlt hónap, Lilla sírt, Bence sírt,hisztizett,rajzolt,autózott. 11-5-6 óráig ígytelt minden éjszakánk.Zombivá váltam,de most már jobb a helyzet.Anyós problémák keserítik most az életemet.Megint benőtt a köröm a lábamon és persze mindenbe belerúgok. két éve a sebészeten kellett kivágatnom akkor is benőtt szülés után. Valaki írta/bocs nem emlékszem ki volt/ hévízen a lézeres sebészetet. Tudnál címet, tel.számot,árat írni nekem? azt hiszem újra sebész lesz belőle, de talán a lézer kíméletesebb vagy nem?
Na nem panaszkodom tovább csak jó volt megosztani valakivel.

Anyapoc, Szilvi

Kívánok nektek könnyű, gyors szülést.Egyébként nekem máris olyan hiányérzet félém van ami a pocakosságot illeti. Lehet,hogy többé nem élem át ezt a csodát! KIcsit rossz belegondolni.

Kriszta

Egy teljesen új élet vár rátok?? Nagyon izgalmas. Nem tartasz tőle?

Képeket várom én is.Megyek még a végén odaég az ebéd.

Sziasztok

Andi

KépKépKép
bambika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?