Új privát üzeneted érkezett!

Anikónak meg akit még érdekel:

vashiány
[url=http://www.patikanet.hu/98nyar/98nyar05.htm" TARGET="_top]http://www.patikanet.hu/98nyar/98nyar05.htm[/url]

[url=http://www.worwagpharma.hu/szakmai_vas_folsav.htm" TARGET="_top]http://www.worwagpharma.hu/szakmai_vas_folsav.htm[/url]

[url=http://www.elelmezesvezetok.hu/2001-10-14.htm" TARGET="_top]http://www.elelmezesvezetok.hu/2001-10-14.htm[/url]

[url=http://www.richter.hu/Magyar/richterapia/vas.html" TARGET="_top]http://www.richter.hu/Magyar/richterapia/vas.html[/url]

[url=http://www.richter.hu/Magyar/richterapia/vas.html" TARGET="_top]http://www.richter.hu/Magyar/richterapia/vas.html[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tegnap ki lettem rúgva a gép elõl, ma meg kissé hulla vagyok, de azért jövök szorgalmasan. Nem szeretnék megint lemaradni itt a történések sûrûjébenKép

Kaposváron nagyon szuper volt, igazából az úttól féltem, hogy Áron hogy bírja majd, de végül is csak a hazaút végén volt már nyûgös. És képzeljétek, lekopogom, de pár napja már nem fáj a hasa az autóban!!! Hanna meg leginkább szundikált.
Másik nagy szenzáció, hogy Hanna látta a barátaink kisfiát bilibe pisilni, és persze õ is rá akart ülni pelus nélkül, ahogy kell. Olyan édes volt, mert felfogta, hogy a bilibe pisilni kell, csak azt nem tudja még, hogy hogyan kéne úgy "mûködtetni" a testét, hogy pisiljen, ezért teljes erõbõl, liluló fejjel nyomta a hasprést, aztán idõnként fölállt, és megnézte, hogy lett-e pisi a biliben. Konstatálta, hogy "nincs pisi", visszaült, és folytatta továbbKép Aztán egy idõ után szólt, hogy "elég vót"Kép
Babszem meg nagyon élvezte a sok gyereket meg az állandó nyüzsgést, meg nem állt volna egy percre sem. Remélem, kintiként is így fogja élvezni, mert nyüzsiben nálunk nincs hiányKép

Kedves TL!
Sajna az én tippjeim is kilövõdtek (Zsóka, PM)...De már én is kezdek lukas oldalú lenniKép
Egyébként nekem Áron kivételével egyik babámnál sem volt még jelzéssszerû hányingerem sem. Áronnal is épp csak annyi, hogy ha nem ettem rögtön reggel, akkor picit émelyegtem, de kajára azonnal lecsillapult. Szóval ez nem jelent semmit.

Évi!
Igen, ennyit jelent a nagyobb testvér! Valami hihetetlen figyelni õket, hogy mennyi tudást, ismeretet adnak át egymásnak, akár magyarázással, akár csak úgy, hogy a kicsi figyeli a nagyot. Számomra ez olyan csodálatos élmény, hogy a tanúja lehetek, sose unom meg figyelni. (Aztán persze az is benne van a pakliban, hogy a csínytevést tanulja el pillanatok alattKép)

Barika Andi!
Ez nagyon komolyan veendõ probléma, amit leírtál! Nem szabad, hogy egyedül küzdjél vele, mert túlnõ rajtad. FELTÉTLENÜL FORDULJ SZAKEMBERHEZ, ha segítségre van szükséged ebben, írhatsz az emilcímemre!!!!!

Snoopy!
Azért így is ügyes Zsombi! Ne aggódj, hamarabb eljön a dumás korszak, mint hinnéd!
Hogy-hogy le akar szokni a cicirõl? Nem lehet, hogy kitárult elõtte a világ, aztán nincs türelme az ilyesmihez? De akkor este vagy éjjel még bepótolhatja...

Ildi!
A kifújt tojás jó lenne, de attól tartok, Áron kisgyerekkezei még könnyen összeroppantanák festés közben, Vagy te mennyi idõs kortól alkalmaztad ezt?

Kati!
Emilt megkaptam! Vasárnap egyébként mi is szétfagytunk, mert pont akkor akartunk kirándulni. Aztán hamar fedett helyre menekültünk inkább.

Emese!
Jobbulást! Tessék gyorsan felépülni!!!!

Kanga!
Ez nekem is állandó rémálmom, hogy a hatalmas pocakom a tûzhelynél lángra kap. Mindig próbálok szinte homorúan állni, elég vicces látványt nyújthatok.

Dia!
Akkor neked már megvan az álomállásod!!! Gratula!

Züllés: nekem is elkelne egy fuvar Pestrõl (akárhol szívesen találkozom), illetve aztán Pestre vissza, mert a párom pont fürdetne-altatna abban az idõben...

Na most már tényleg húzok aludni! Sok puszi mindenkinek:
Pele
Pele
 


Jó reggelt Lányok!

Tegnap nem volt erõm írni...

Tomi kórházban vanKépKép! Valószínûleg tüdõgyulladása van, igaz, nem a "megszokott". A dokik gyanúja szerint megint az ún. atipusos tgy.-ról van szóKépKép Az összes tünete az volt, hogy vasárnapra csúnyán befulladt, meg el kezdett hurutusan köhögni. Gyógyszerei nem segítettek, így mentünk az ügyeletre..KépKép Ott kellett maradnia szegénykémnek. Totál ki van akadva, mert szigorú fekvés van elrendelve, no mozgás.KépKép De amint javul, rögtön hozhatom haza, nem kell megvárnunk, amíg teljesen meggyógyul. Ez jó, mert talán egy-két nap múlva itthon leszKép

Így, ideiglenesen szögre akasztom a pipámat. Kedves Watson, remélem, hogy nem temetsz el teljesen. Amint tudok jövök és segítekKép

Lányok, köszi a szurkolást az üzletünkhözKép Igen, mi fogunk ott eladni. Ui. nagyon fontos, hogy beinduljon, szinte minden fillérünket ebbe tesszük bele. És egy alkalmazottnak sohasem lesz annyira fontos mindez, mint nekünk.
Dia, de ahogy kivettem, te nem nyitsz, hanem leszerzõdtél egy bolttal, ami beveszi a te cuccaidat?! Jól értettem?
És ez az új munkád otthonról végezhetõ, vagy van -szó szerint- munkahelyed? Akkor a babaterveiteket halasztottátok?

ZA, édes dumája van Zozinak.Kép És tényleg jött?KépKép

Norcsi, jó, hogy javultok! Mihamarabb gyógyuljatok meg!! De ne így, mint miKép!

Iboly, a doki nevét max. emilben, neked! Én nem vagyok félõs, csak, mint említettem, anyám dolgozik ott. A kh.-ban tudják, hogy én ezen a néven garázdálkodok itt..neki vhol a felettese ez az x...érted ugye? Megértesz, ugye?

Most rohanok a kórházban, pussz mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 

 
 

Sziasztok lányok!

Azt hiszem jobban járok ha nyitok egy másik ablakot, mert így már nem is tudom nyomon követni hogy mikor ki és mit írt.

Elöljáróban: kérem szépen a kérdõíveket, mert eddig mindössze csak Anditól, Emesétõl, Évitõl és Eveytõl kaptam. Illetve Gerianikótól is, csak sajnos az a többiekéhez hasonlóan csak néhány sor krikszkraksz volt!

Emese. Gyorsan gyógyulj meg!KépKépKépKöszi a címlistát!

Kanga. Hát ez a pocak-melegítés nem semmi lehetett! Egyébként ilyen majdnem megesett velem is, mivel ebben a hülye aprócska lakótelepi konyhában terhesen már egyedül sem fértem el, így ha fõzõcskéztem (fõleg ha a hátsó lángon is), akkor bizony melegedett a pocakom, rugdosott is a baba rendesen. Kaktuszt számûzhetnétek egy idõre.Gyógyuljatok Ti is meg hamar. Elárulod hogy mikor és hol lesz a Halász Judit koncert? Mert a lányaim nagyon imádják, utoljára másfél éve voltunk, akkor még Julcsi nagyon kicsi volt, de így is nagyon élvezte. Köszi.Kép

PM. Lábujj gyorsan gyógyulgasson, kis fejreesettnek puszi. Sajnos ez már csak rosszabbodik (mármint az esések számát tekintve) az idõ elõrehaladtával.Köszi, most már egész jól gyógyulgatunk!Kép

Cskati. Mi is meg akarjuk már nézni az Annussal a Szörny Rt.-t.Kép Állatkert úgyis jobb akkor amikor már kicsit melegebbek vannak, és az állatok is kint lesznek.Majd mennek képek is,csak apa-függõ a dolog (lekicsinyítés). Kicsit tömény volt a torta, de azért elfogyott, fõleg mert csomagoltam is mindenkinek belõle.

Zorkanya. Együttérzek veled a korrupt rendõrök miatt! Hát sajnos ez van!Kép

Snoopy. Nagyon ügyesek voltatok!

Andi3. Nagyon örülök hogy már jól vagytok!KépKépIgen, ez nekem is feltûnt (mármint a sok közös vonás!Kép ) Tegnap még azért annyira nem voltunk jól, hogy a fránya ab.-ot abbahagyhattuk volna, de csütörtökön már remélem azt mondja a doki, hogy nem is kell mennünk többet!Kép

Kedves TL. Meddig titkolózol még? Csatlakozom a lukas-oldalúakhoz!

Évi. Gratula az ügyes "nagyfiúhoz". Azért az olyan jó, hogy már ennyire okos, hogy ott lehet hagyni éjszakára a nagymamánál is. Bizony-bizony a nagytestvér sokkal hamarabb megtanítja a kicsinek a jó, de legtöbbször a rossz dolgokat is. Nálunk pl. a "k" hang helyes kiejtésének megtanításához a nagylányom nagyban hozzájárult, mivel esténként Julcsival gyakorolta. De tõle tanult már meg rengeteg éneket, verset, nagyjából mindent amit a nagy meg az oviban tanult meg.Kép

Evey. Züllés szerintem nekem sem jön össze, mert tõlünk nagyon messze van Szentendre, és nemhogy hazajönni, de elmenni sem tudnék hogy.KépKép Meg nagyon elképzelhetõ hogy az öcsém népnapját is akkor ünnepeljük (de ez még elég képlékeny).

Cory. Nagyon ügyes Balu, és milyen nagy már!Kép Bánk is szeret a lábával játszani, meg most már minden egyébbel is, olyan ügyesen csörgõzik, de persze néha még jól fejbevágja magát vele.

PIldi. Szerintem sem olyan szörnyû a Harry Potter, Annus az 5 és fél évével nagyon bírta, mindössze az volt rossz, hogy nagyon hosszú volt, és így a sor közepérõl kellett kivonulnunk pisilni. De félni nem félt igazán.
Tojást festeni mi mindigis a hagyományos módon szoktunk (bár tavaly kimaradt) viasszal és írókával. És többszínûre festjük a tojásokat, és tényleg annyira szépek szoktak lenni.KépSzoktunk fõtt és kifújt tojást is készíteni egyaránt.

Lara! Nagy-nagy gratula nektek, nagyon ügyesek voltatok mindketten!

Barika-andi. Unokatestvéred gyerkõcéhez gratula. Ugye azért már jobban vagy? Nem tudtam Neked kérdõívet küldeni, mert a megadott emil-címrõl visszajött.Kép

Ági. Megy majd! De én is kéééééérek!Kép
Játszótérhez. Ne félj, eljön majd az az idõ is, amikor megszabadulni sem fogsz majd tudni a játszótérrõl, mert még ezt akar, aztán még azt, meg egy kicsit még amazt is, hidd el, én eddig már kétszer végigcsináltam (sajnos kertünk nincs még ugyebárKép).Köszi, javulgatunk egész szépen, ma már sétáltunk is vagy két órát, olyan szép idõ van!Kép

Madárka. Klassz dolog ez a dobálósdi, megvan a napi torna-adagod így azt hiszem. Vércukrot nem ellinkeskedni ám, mert sok gubancot okozhat.(De nem akarlak ijesztgetni, viszont már tapasztalatból tudom a két diabéteszes terhesség után - az elsõ szerencsére nem volt az-.)Nagyon aranyos lehet a gyerkõcöd!KépHasmenés, azt hiszem over!Kép Bár nem akarom elkiabálni!Kép

Zsóka. Emese nagyon ügyes kislány, gratula hozzá!Kép

Verus. Nagyon nagyon hamar gyógyuljatok meg, és minél elõbb szabaduljatok meg a kórházból, és csak ezt kívánom. Nekünk is volt a kisebbik lányomnak tavaly ilyen tüdõgyulladása, semmi láza nem volt, csak egy kicsit köhécselt, ezért is vittem el a dokihoz. Elküldött röntgenre és kiderült, hogy egy DIÓNYI folt volt az egyik tüdõlebenyén. Õt aztán nem lehet megállítani, még röntgen elõtt meg amíg az eredményre vártunk addig is összevissza rohangált a folyosón.De a kórház nálunk hál'Istennek szóba sem került, és sikerült mindenféle antibiotikum nélkül, egyedül csak a homeopátiás bogyók segítségével meggyógyulnunk. Nálatok miért volt szükség kórházra?Nagyon drukkolok a mielõbbi gyógyulásért. És a bolthoz is nagyon nagy kalappal kívánok (bár én sajnos oda biztos nem fogok ellátogatni, mivel Dabason dolgoztam, de rémálmaimban ne jöjjön elõ, annyira utáltam ott lenni, így még a várost is nagy ívben kerülöm azóta!)KépDe azért Nektek drukkolni azt tudok!Kép

Sziasztok, sok puszi, és mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Hallihó!

Andi3:nagyon tetszet a rendör sztoridKép a "vesznek a kicsinek belöle valamit...".Sajnos nem mindegyik ilyen jó fej.Vannak rendör ismeröseim úgy,hogy tudom!!!

Snoopy:zsombi mászásával mizújs?Képzeld el a Dóri kúszik a könyökén mint a kis kígyó!Olyan édes!

Norcsi:Írd le ide a mail címed és elküldöm a kérdöívemet,majd utánna probáld meg megint elküldeni!

Lányok tudassam veletek minden rendben egészség téren,a pénteki dologra a doki azt mondta.Valószínû,hogy egy enyhe lefolyású pánik volt,mert nem volt itthon a férjem és aggodtam!Szóval vége az aggodalmas korszaknak!!!KépKépKép:Csak isKépKépKépKépKépnapok innentöl kezdve!Tegnap voltunk védöninénél méreckedni!Kg=7,76 cm=69 szóval növün egyfolytában!
A Dórika képzeljétek ha megyünk el sétálni,vagy valamelyikünk megy el akkor integet és modja,hogy Pá-Pá olyan édes megtudom zabálni!!Próbálja azt is,hogyan kell puszit adni olyan aranyossan csücsörít!Annyira KépKépKép:vagyok most!Remélem most már az idöjárás is jobb lesz,mert a tél tiszta "depissé" tesz!
A férjemmel is alakulnak a dolgok!
MINDENKINEK KÖSZÖNÖM AZ AGGODÁST,ÉS NAGYON SOK POZITÍVUMOT!LÁTJÁTOK MÁR JOBBAN IS VAGYOK!KépKépKépKép!!

Pele:Jövöhéten írok majd e-mailt!Pocaklakónak sok rugdosós napokat kívánok és nagyon vigyázzatok magatokra!!!!KépKépKépPróbálj nem sokat emelgetni!

Jamina:Merre vagy már kezdesz nagyon hiányozni!!Bebe jól van?Barátnöd?Mikorra van kiírva?Remélem jösz Szentendrére?

PM:Nem tévedtél abban,hogy én egy jó kedvü mosolygos lány vagyok,csak sajna az ember életében vannak rossz idöszakok!Szóval nagyon jó kedvû és vidám emberke vagyok.Rengeteg hunorral,csak ha csöstül jönnek a gondok akkor megváltozik az ember kedve!Ez történt!Most már csak a vidámság és a lazítás.!

GeriAnikó:A felvételit nem veszem ám olyan komolyan.Ha idén nem sikerül akkor majd jövöre!Föiskolába még 30 fölött sem szégyen járni a védönöi szakmát pedig 60 évessen is lehet végezni!Szóval még van idöm,csak gyes alatt ingyen van, ezért lenne olyan fontos ha legkésöbb jövöre felvennének!Nem baj úgy is 3 év múlva tervezzük a tesót akkor megint gyes szóval még van idöm!!KépKépKépLilike étvágya??

Verus:Nagyon sajnálomKép Tomikát.Nagyon sok gyógypuszit küldök neki és mihamarabb KépKép:napokat!Szörnyü mennyi baj van!!Milyen tipusú bababoltot nyitottatok?Van gyereküllés is?

Zsóka:Gratulálok én is Emesének a járáshoz,már én is várom,hogy a Dóri járjon!

Madárka:Házasság megmentve!KépKép

Dia:Gratulálok a babanetes munkához,sok sikert és ha segítség kell akkor fordulok hozzád igérem!

Evey:Köszi a fotókat most már én is megkaptam õket. Adrián milyen aranyos de Kikó pedig nagyon szép kisfiú szerintem már most bomlanak utánna alányokKépKép!Vigyázz kedves anyuka nem lehet elég korán kezdeni!KépKép
Minden születés és névnaposnak sok Boldogságot kívánok!
Sziasztok mert véget ért a délutáni szundi!!
barika_andi
 
 


SZijasztok!

Norcsi, kösziKép

Kanga, ma egy kis banánt adtam neki, hogy megizlelje. Nagyon teccett neki!

SZijasztok, Lara
lara
 
 


Sziasztok!

Még nem tudtam olvasni, most mentek. De megakarom veletek osztani mire jutottam ma.
Szóval ma itt volt apukám, vigyázott Kittire, úgyhogy volt egy kis idõm rákoncentrálni TL-reKép Szvsz nem csak olvasóról van szó, mivel azt írta van amirõl nekünk nem mesélt. Tehát másról mesélt. A rég jelentkezetteket is kizárhatjuk nyugodtan (több hónapja „igazolás” nélkül hiányzókra gondolok). A pocakosokKép, meg a picurkások is kizárhatók.
Megmondom õszintén az is megfordult a fejemben, hogy TL valódi nevét használva cáfolta a dolgot. Mindenkitõl bocsi érte, átfutottam a neveket és senkirõl sem feltételeznék ilyetKép Még jó! Nem? Tényleg bocsi a gondolatért isKép
Nekem Ági nagyon gyanús. Kétszer írt TL felbukkanása óta, de a témáról nem nyilatkozott. A másik, hogy észrevettem TL és Ági û betûje egyforma (nem két vonal, hanem „háromszög”). Azt hittem feltaláltam a spanyolviaszt. Még fel is hívtam Emesét a hírrel. Amit õ mondott elgondolkodtatott, és amúgy is szerepelt a név a listámon. (Aztán észrevettem, hogy pl. PM û betûje is olyan, tehát ez tévút...)
A másik fõ „gyanúsított” tehát Bóbita. Pele mondata is, hogy van egy tippje rá terelte a gyanúmat.
Összesen 10 név maradt a listámon, ebbõl 5-öt kizártam magamnak, de végülis lehet, hogy tévedek. Maradt 5 fõ gyanús, ebbõl Ági és Bóbita a FÕ-FÕ gyanúsKépKépKépKépKép
Nem tudom jó-e az eszmefuttatás, mindenesetre TL bárki vagy is, nagyon drukkolok Nektek, és remélem mégis megoldódik a problémátok!!!!
Puszi
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!!!

Norcsi!
Halász Judit a Vígszínházban lesz 24-én. De szerintem nem kaptok már jegyet! 15-én kezdték árusítani és kint állt a sor. Állítólag a decemberi elõadásra is egy óra alatt elfogytak a jegyek! Kép

Mindenkinek akik a kaktusz miatt aggódnak : Kiszámûztem az ablakba , de nem kell Gergõt félteni mert a virágosnál észre vett egy halom kaktusz és buzgón mondta , hogy vigyázzzz szúúúúr!

Madárka!
Tanácsod m egfogadom és bújok Apacihoz!!!Kép Jót vidult amikor mutattam , hogy mit írtál!Kép

Pele!
Én is próbálkozom a pocakot a hátamra tenni fõzés közben , de eddíg nem jött össze!!! Ha sikerült beszámolok!
Kedden megyünk a doktorbácsihoz! Remélem mutat végre valamit a csöppem!Kép Már megint a magánra megyünk. Pedig én szívesebben mennék a kórházba , mert ott kazira tudnánk venni az uh-t. Lehet , hogy majd szólók neki ez ügyben.

Lara!
Örülök , hogy ízlett! Pár napig ne is kisérletezz mással. Az sem baj ha napokat ki is hagytok , mert még ráértek!

Evey!
Ha holnap nem tudnék jönni akkor Boldog Szülinapot Kívánok elõre is!!!

Alig várom a holnapot , mert megyünk a Magdival (Gallai) babakocsit nézni!

Most meg búcsúzom és megyek vacsizni!

Mindenkinek üdv

Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Képzeljétek, tegnap este megint mentünk a fülészetre Lilivel a Dél-Pestibe. Ugyanis a drága megint közölte, hogy valamit bedugott az orrába és nagyon fáj. Elvittem, megnézték, semmi. Szerencsére! De nem aludtam volna nyugodtan, ha nem látja orvos.

Lili megkapta a szemüvegét, nagyon édes benne, de nem lesz könnyû rászoktatni, hogy ne kapkodja le folyton. Majd igyekszünk nagyon! Kép

Ma meg állok a buszon, kezemben a 2 éves (Lili), letenni nem tudom, olyan tömeg van. A helyet senki nem adja át, tizenévesek ülnek, látványosan a tankönyvükbe temetkezve. Egy nõ viszont erélyesen felszólította õket, hogy szíveskedjenek átadni a helyet. egy fiú meg egy lány felállt, egy másik meg elkezdett kekeckedni, hogy õ ülni akar, mi köze hozzá, ki kivel áll. A nõ meg úgy leteremtette a srácot, hogy csak lestem. veszekedett vele, hogy hogy lehet ilyen érzéketlen, majd megtudja, ha neki lesz kisgyereke, milyen érzés egy tömött buszon tizenkilóval kapaszkodni kanyar közben. A srác azonnal elhallgatott, én meg köszöntem sûrûn. KépKép

Norcsi! A Rózsa Mûv. Házban (Lõrincen) márc. 10-én lesz Halász Judit. Nektek nincs messze, olcsóbb is, bár nem olyan elegáns, de Halász Judit az Halász Judit. A jegyek nem helyre szólnak, úgyhogy jó, ha minél elõbb érkeztek. És még van jegy, a barátnõm tegnap vett.

Kanga! Aztán mesélj ám, mit mutatott az UH! Meg hogy milyen lett a babakocsi!

Verus! Tominak nagyon sok puszi, vigyázz rá nagyon! gyógyuljatok meg hamar!
Watson nem felejt! Kép

Bocsibocsi, most muszáj abbahagynom, mert Lili ordít, apája 5 perce próbálja megnyugtatni, de nem igazán megy neki. Segítek! Mindenkinek puszi, fõleg azoknak, akiknek nem tudtam ma írni (de olvastam!).
Emese
Emese
 


Sziasztok!

Verus! Ezek szerint nem tartott sokáig az általános egészségi állapotKép Tominak sok-sok gyógypuszi repülKépKépKépKép Remélem hamar haza tudjátok vinni a kórházból.

ZA! Zozi megint nagyot alakítottKép RendõrKép

Snoopy! Júj, újabb izgalom TL után... Most már a Ti készülõ meglepetésetek is lukasztja az oldalamKép

Andi3! Örülök, hogy Zsófi jobban van!

Évi! Hát nem hiszem, hogy a mi 1 éves étrendünk segítene bárkinek is, de azért leírom. Reggeli (kb. 11-kor) gyümölcs (alma, banán, narancs, meggy variációk), 2 körül ebéd (fõzelékek teljesen felnõttesen készítve, idõnként husival, néha reszelt sajttal, vagy rízs), uzsonnára esetleg újabb adag gyümi, aztán vacsi tejpép. Közben bizonytalan számú szopi. Van amikor egésznap nincs szopi, van amikor 2 óránként.

Ildi! Amíg nem tiltakoztál Te voltál a fõ gyanús TL!

Lara! Szopi ügyben nagyon ügyik vagytok!!!!!

Barika! Unokatesódnak nagy-nagy gratula! Örülök, hogy jobban vagy!

Pocok! „Manka” motorbicikliKépKépKépKépKép

Ági! Mit szólsz, hogy így meggyanúsítottalak??? KépKépKépKép Most aztán ugorjon ki a nyuszi a bokorból Kép

Pele! Húúú én azt hittem Bóbita a tipped... Akkor ez is tévút volt? Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Kaposváron. Hannus nagyot alakított a bilivelKép

Emese! Fülészet, hogy menni kellettKép azért mert mégse volt bajKép SzemüvegKép BuszKép Vajon mindent elmondtam amit akartam??KépKépKép Ja még nem tudom Alexnak márc. 10 milyen hétvége, de Halász Judit minket is érdekel. Végülis nekünk sincs messze a Rózsa. És még oda is találunkKép Holnap kiszámolom.

Miután elküldtem a TL nyomozásom eredményét észrevettem, hogy az én û betûm is olyanKépKépKépKép Lehet, hogy nem kellett volna belekontárkodnom Holmes és Watson dolgába????

Puszi és jó éjt
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Hát errefelé nem volt azért olyan pompás idõ, mivel nagyon fújt a szél. Nem igazán tudtunk kimenni, tomboltak is idebenn a lurkók rendesenKép Kitaláltam, hogy ilyenkor akkor tornázni fogunk, így mégis le lehet vezetni az energiákat.

Verus!
Nagyon sokat gondolok rátok!!! Remélem, tényleg csak egypár napról lesz szó, és hamarosan otthon lehet Tomi. Sok gyógypuszi nektek!

Norcsi!
Ezek szerint nem csak az én babám utálja a meleg dolgok közelségét? Õ is folyton rugdos, amikor fõzök.
Kérdõívet igyekszem majd küldeni mindenkinek, de még nem tudtam kitölteni.

Barika Andi!
De jó, hogy jobban vagy! Emiledet várom!

Kati!
Igazi Holmes vagy!!!KépKép Bóbitára nem is gondoltam, de tényleg lehet. Hû, de nagyon kíváncsi vagyok!!!!
Emilt megkaptam, kedd nekem is jó, csak most nincs erõm választ írni.

Kanga!
Szurkolok, hogy lássatok valamit. Én majd csak 2 hét múlva megyek.

Emese!
Hát tényleg nem unatkozol Lili mellett! Még jó, hogy csak vaklárma volt. Csini lehet a kis szemüvegében!

Puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Megint én...

Elfelejtettem írni, hogy Anikótól és KingAnditól kaptam kérdõívet, de nem tudtam megnyitni Kép Én vagyok a béna?? Többiek, Nektek sikerült?
Beátától viszont most érkezett, az okés, köszi!

Pele! Akkor le van fixálva! Kedd!!!

Puszi
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Evey, Boldog szülinapot! Szentendrei talira jelentkezem, csak nem lesz hó+jég, bár itt tegnap is havazott, ma meg tavasz volt.
Margitos feketelistával egyetértek, legalább mi babanetesek tartsunk össze és óvjuk egymást a bumkóktól! De Verus érve (mamája ott dolgozik) teljesen érthetõ. De ha megtudod a szomszédodtól a nevet, írd meg a Margitos topicba légyszi.

Napocska, én ezennel jelentkezem a levelezõlistára! Olyan jó lenne, ha csak az egy közös listacímet kéne beírni az emailekbe. Többiek?

Pankamama, a legjobb hátihordókat pl. a Tengerszem sportboltban (Dohány u. 29.) lehet kapni, de nem olcsó. Túrázásra való.

Emese, nem akarok belekontárkodni, de biztos, hogy kell Daninak az a szemüveg? Nekem egyszer azt mondta valaki, tán orvos, hogy feles üveget nem kell hordani, inkább tornáztatni érdemes a szemet.
Ne legyél magad alatt, hátha Lili kinövi! Szemtorna biztosan hasznos lenne neki is.

Pele, akárcsak Emese, én is azt mondom: csomagolópapírt a szekrényekre! Nálunk így volt változatos a dekoráció az elõszobában Békáson.

Bigacsiga Kata, nagyon elszomorított, amit Donátról írtál. Nagyon nehéz lehet most nektek! Igazából, nem is tudok semmi vígasztalót mondani, csak azt, hogy tartsatok ki, biztosan sokkal jobb lesz minden, ha az új csont kifejlõdik. Millió puszi Donátnak és neked is!

Közben látom, Nyuszimanó tudott igazán vígasztalót mondani!

Anikó, hogy tetszik Lilinek a saját-lábú séta?

Pocok, mi lett Manka könnycsatornájával? Egy anyuka mesélte, hogy amikor náluk is felmerült ez a probléma, anyatejet csöpögtetett a babája szemébe és rendbejött. (Én egyszer a hétvégi szemgyulladást kezeltem tejcsivel, nagyon bejött.) Ne tarts fanatikusnak, azért tudok másról is beszélni, nem csak az anyatejrõl. Kép

Verus, szorítok nektek! Gyógypuszik Tominak! Várom az emilt a névvel, ha majd jobban lesztek.

Erika, szívesen, nagyon lelkes volt a barátnõd, öröm volt beszélni vele!

TL, na jó, látom, Zsóka kilõve, pedig õrá tippeltem. Meg Bóbitára. Már csak azért is, mert úgy néz ki. Hetek óta várjuk, hogy bejelentsék a hírt. Aztán lehet, hogy tévedek.

Feksi, kérdõívet megkaptam, köszi. Én már küldtem neked?

Norcsi, jött tõled nekem egy kérdõív CsKatinak címezve. Kép

Barika Andi, ne csináld ezt, próbáld összeszedni magad! Biztosan agyonhajszoltad magad, tanulás, gyerek, miegyéb, + a mélypont a házasságodban. Nem tudom, mi lehet a baj, de próbáld megbeszélni a férjeddel, biztosan hamar kikecmeregtek belõle, van ilyen minden kapcsolatban. És törõdj magaddal is, csinálj valami olyat, ami neked esik jól! Rendszeresen! Fel a fejjel!

Jamináról: most sok minden összejött náluk, nem vagyok felhatalmazva, hogy megírjam, de szorítsatok neki, jó?

FDia, hogy viselted a beszólásokat? Voltak?

Kanga, nálatok aztán zajlik az élet! Gergõnek gyógypuszi a süni-ujjára. Vigyázz a pocakodra! Hol lesz HJ koncert március végén?

ZA, jó buli lehetett a mozizás. A rendõri kecmec kevésbé. Melyik topicban írtad le, mostanában csak ide jövök, meg a szopisba.

Így jár, aki ritkán olvas és ritkán ír, már szinte semmi sem aktuális abból, amit most összezagyváltam.

Rólunk annyit, hogy Istinek holnap (akarom mondani ma) van a 11. szülinapja. Nagyon boldog, mert mindent megkapott, amit szeretett volna. Bár szerintem a walkman kicsit korai volt, azóta tisztára úgy viselkedik, mint egy kamasz. Kép Dugó a fülében, dúdolgat, én meg szétkiabálom a fejem, mire meghallja, hogy neki szólok.

Andrissal voltunk a suliban zenés ismerkedési délutánon. Nagyon tetszett neki, már oda akar járni. Húúú!

Kétéves Gergõrõl: imádnivaló és megõrjít! Ha kiváncsiak vagytok, milyen az élet egy kétévessel, ezt olvassátok el: [url=http://www.lll.hu/archiv/ujsag/9503/9503_01.htm" TARGET="_top]http://www.lll.hu/archiv/ujsag/9503/9503_01.htm[/url]

Sok puszi, betegeknek jobbulást!
Iboly
iboly
 
 


Sziasztok!

Kati!
Talált, süllyedt!
Igen én vagyok a TL. Mostmár nem érdemes tovább titkolódzni, bár a halvány tesztcsíkon kívül, meg hogy nem jött meg, nem tudok mást felmutatni.
És nagyon örülnék, ezt szerettem volna nagyon: egy újabb pici baba, és kb. két év korkülönbséggel.
Holnap készülök UH-ra.
A férjem se tudja még, hiszen külföldön van. Úgyhogy légyszi ne mondjátok el senkinek! Kép

Ugyanakkor nagyon el vagyok kettyenve, több dolog miatt.
1. Ez a nátha, torokfájás nagyon aggaszt. Úgy tûnik, hogy kifelé megyek belõle, de úgy félek, nehogy valami baja legyen a babának. Persze tömöm magam vitaminokkal.
2. A másik, hogy annyira egyedül vagyok hagyva mindennel. A férjemre nemigen számíthatok semmiben, sõt, õ bíz meg még mindenféle feladatokkal. A szüleim rengeteget segítenének, dehát kicsit messze laknak. A múltkor a nõgyógyásznál másfél órát kellett várnunk Bálinttal, és valószínû, hogy a legtöbb vizsgálatra magammal kell vinnem. Hogy tudom ezt így végigcsinálni, meg majd ha ketten lesznek? Fõleg így a világ végérõl.
3. A harmadik, legsúlyosabb probléma az anyós. Nem írtam róla ide nektek, se az anyósos topicba, hiszen a történet olyan hosszú és szövevényes, hogy nem bírom rászánni magam. És olyan abszurd, hogy én sem hinném el, ha nem velem történne.
A lényeg most, hogy abban a házban (=nyaralóban) lakunk, ami az õ nevén van, meg az õ telkén (õ nincs mindig itt, csak hétvégeken, de az épp elég), de nem épült volna fel, ha mi nem adunk bele jelentõs összegeket. Mindig mondtam a férjemnek, hogy inkább önálló otthonra gyûtsünk, de õ kötötte az ebet a karóhoz, hogy ez a telek megvan, meg jó befektetés, stb. Közben épül a saját házunk, de nem biztos, hogy beköltözhetünk õsszel. Ide, ahol most vagyunk, a szüleim már nem tehetik be a lábukat. És most az anyós azzal fenyegetõzik, hogy kitesz minket innen. És ha a fejébe veszi, õ megteheti, és meg is teszi. Ha megtudja, hogy terhes vagyok, talán méginkább.

Bocsi, hogy a gondjaimmal zaklatlak Benneteket. Meg hogy nekem most a világ legboldogabb emberének kellene lennem, és közben tele vagyok aggodalommal meg félelemmel.

Iboly!
Nagyon édes ez a kétéveses történet. Bálint még csak másfél. de sok helyen ráismertem! Kép

Andi3!
A kérdõíved helyett csak egy üres amail jött.

KingAndi, Anikó, a tiétek megjött, köszi!

Evey, képeket köszi!

Na, befejezem, puszi,
Ági
Ági
 
 


Sziasztok!
Geri, szia! Én is megkaptam a kérdõívedet, és képeket is szoktam kapni Lilirõl (minek hatására mélyen elgondolkodtam, hogy komolyan veszem azokat a módszereket, amelyek segítségével a második babánk lánynak sikerülhet!!!) KépKép És Pankáról is PM-tõl, mégegy érv!!!
Ebbe e topikba nem szoktam rendszeresen írni, de sokakat ismerek, akár személyesen is (P.Ildi, PM, Pele (és az Õ fini salátája) - velük a nyári nagy talin találkoztam), innen a netrõl pedig Mónit, KAdrit, Coryt, Diát, Zsókát, mint öreg motorosokat. Szóval ezzel a hosszú bevezetõvel azt szeretném kérdezni, hogy kaphatok-e én is a kérdõívbõl, és hová kell küldeni, ha kitöltöttem. Egyébként mi most készülünk a kistesóra, 5 év korkülönbségnél nagyobbat nem szerettünk volna, de most már valamivel (reméljük kevéssel) több lesz.
Üdv: Judó
Judó
 


Sziasztok!
Csak azért jöttem, hogy BOLDOG SZÜLINAPOT EVEY!!!!!!!!
Ha már itt vagyok, Anikó, KingAndi, Beáta köszönöm a kérdõíveket! (Mindegyiket meg tudtam nyitni.)

Ági! Neked még egyszer elküldtem az egészet, remélem, olvastható. Ha nem, írj!
Itt is gratulálok a pocaklakóhoz!!Kép A nehézségek meg remélem megoldódnak.

Emese! A buszos helyzet ismerõs Kép, én is végigéltem párszor 2 év körüli gyerek + hatalmas pocak. Az Astoria elõtt akkorát fékezett egyszer a busz, hogy ágyúgolyóként repülünk a többi utas közé. Utána állva kellett végigbõgnöm az utat a Kosztolányi D. térig!! Kép Kép

Napocska! Levelezõlistára én is jelentkezem!
Verus! Jobbulást a kis betegnek!!

Még jövök ma olvasgatni.
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Evey!
Sok boldogságot kívánok Neked születésnapod alkalmából! Isten éltessen sokáig, szeretetben, egészségben! KépKépKép

Andi3!
Nem, nem jött át, megint csak egy üres. Nem tudom, miért kapok ilyen üreseket folyton. Pedig egy csomó ideig tölti. Majd elküldöm az enyémet egy másik címrõl, és oda küldd vissza légyszíves a Tiédet, hátha úgy mûködni fog a dolog.

Puszi,
Ági
Ági
 
 


Sziasztok!

Evey!
Boldog születésnapot!

Andi3!
Nem tudom megnyitni a kérdõívedet!

Totál babanettfüggö lettem,ahogy elalszik a Martin jövök olvasgatni a topicot.Máskor ilyenkor fözöcskézni,pakolászni szoktam.Ti hogy vagytok ezzel?

Üdv:Beáta
Beáta
 


Sziasztok!

Evey: boldog szülinapot!

Ági: gratula!!! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


EVEY:NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK A KISLÁNYOMMAL EGYÜTT!SOKKépKépKépKépBEN!
SZIA!
barika_andi
 
 


Drága Evey!!!
Nagyon-nagyon-nagyon sok boldogságot kívánok Neked szülinapod alkalmából!!!!!!!!KépKépKépEmese
Emese
 


Evey! Boldog születésnapot kívánunk!KépKépKép

Ági, nagyon gratulálok a kis jövevényhez. És kitartást a problémákhoz! Anyós-kérdés számomra sem ismeretlen!Kép

Iboly. Azt a kérdõívet Neked küldtem, illetve még sokaknak, de egy általános szöveget írtam, és nem szólítottam meg külön senkit.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Evey: BOLDOG SZÜLINAPOT!

Ági: Gratulálok!!! Nekem is gyanús volt, hogy írtál közben és nem tiltakoztál...Kép

Napocska: igeeeen, legyen lev. lista meg saját, közös weboldal meg akármi! Nagyon-nagyon egyetértek vele, egy rakás korábbi gondunk (adatvédelem) megoldódna, nem lennének a túl sok címzett miatt kriksz-krakszossá váló mailek, nem lenne, hogy neked küldtem? neked nem? nekem mért nem küldött senki? problémák. És ha valahol egyben, egyhelyen tárolnánk a fotókat, kérdõíveket stb. az is sokkal egyszerûbb lenne, szerintem. Szóval én nagyon csatlakozom az ötlethez!

Judó: örömmel üdvözöllek a topic tagok között!!!!
Lassan ide érnek révbe az öreg motorosok, úgy érzem, és ez jó, hogy tartozunk valahova.

Kati: kösz a bizalmat, de ez még nem én voltam, mint azóta ki is derült! Bár már olykor jár rajta az agyam, miként adnám elõ, hogyha... De még nem.

Végre ma hallottam bíztatót a legbíztatóbb osztály tanítónénijérõl, majdnem elsõkézbõl (gyerekét tanította az illetõnek), de hétfõn jönnek ki az oviba szülõkhöz bemutatkozni, akkor kiugrik a nyúl a cilinderbõl (hú, de költõi voltam). Jaj, nyúl, még péntekre kell csinálnom egy nyúlfület, Ilcsinek... nálunk akkor lesz a farsang.

Bocs, de már megint rövid vagyok, ez van... remélem jön már egy nyugisabb idõ idebent, mert már frusztrál...

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Helló Mindenki!

Ági! Végre felfedted a kiléted! Nagyon-nagyon gratulálok. Ami pedig az anyós dolgot illeti a párod sem tudja megoldani? Vagy hosszú ideig van külföldön? Miért nem mész a szüleidhez míg felépül a ház, ha ilyen kiszolgáltatottnak érzed magad. Az nem megoldás? És akkor nem lennél ideges, fõleg, mert az árt a babának.KépKép

Iboly! Vigyorog nagyon Lili, amikor megy velem együtt. Olyan édes, ahogy bizonytalanul megy, de egyre hosszabb távokat. Felállni még csak kapaszkodva tud, de egyedül állni, már huzamosabb ideig. Boldog szülinapot a fiacskádnak!!! Kép

Cskati! Jó kis Sherlock lehetne belõled. Csak a gyilkosok elszaladnának KépKépKépKép Ügyi voltál!

Evey! Boldog szülinapot kívénok én is.

Puszi:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok,

Evey,
boldog szülinapot!!!!!

Ildi,
bemutatóórán, napon nem voltál? Vagy még nem volt?

Ági,
elõször is gratulálok. Amia náthát illeti, én életem két legrondább nátháját terhesség alatt gyûjtöttem. Tudod, ez csak marha sz*r, de nem veszélyes. Mondjuk, most könnyen beszélek, bezzeg amikor én voltam náthás, bele akartam halni. Ami a gyerekes nõgyógyi látogatást illeti, hát arról egészen közeliek a tapasztalataim. Kell hozzá egy barátnõ, aki elkísér, vagy esetleg nála hagyhatod a gyerkõcöt. Akár egész napos túrát is tervezhetsz, leadod a gyerkõcöt, orvos, majd trécselés a barátnõvel, meg hálaima rebegése.... A férjeddel meg tisztázni kell teljesítõképességed határait. Ami anyóst illeti, ilyen ellen leginkább egy stinger-rakétát kellene bevetni (tudod, az akciófilmekben, a gyilkolászók a vállukra emelt csõbõl lövik ki, és semmi nem marad utána.)Bérgyilkosra gondoltál már?Kép Én igen... Kár, hgoy a boszorkányégetést már betiltották. Hol épül a házikó? Egy barátnõmet idézem: csak egy-két fedett helység kell, mosogatni lavórban is lehetKép

Emese,
hol a pozitív hozzáállás? Örülj, hogy egyáltalán volt, akinek feltûnt. Én már akkora hassal tolatok, hogy csak a vaknak nem látható, mégis sokszor állok úgy, hogy nálam van a gyerek. Bár be kell, hogy valljam, hogy ha van a környéken egy rosszarcú tizenéves nyegle skinhead/hippi/rocker (szóval ilyesztõ) kinézetû kölyök, akkor az átadja a helyet, segít, sõt, mulattatja a gyereket.

Verus,
itthon vagytok már? Te sem unatkozol...

Zsóka,
ezzel a sötétben való lépcsõzéssel vigyázz, a barátnõm lánya a múlt héten számolta meg fejjel a lépcsõket. Hála istennek semmi baja nincs, de talán most nem ecsetelném, hgoy néz ki..

Lánykám elkezdett rejtegetni ezt-azt. Ragacsos kenyérhéjat a DVD lejátszóba, csörgõt a csizmámba, kilocsolt gyümilevet apja papucsába (elég sokáig vadásztuk, hogy vajon mitõl ragad a papucs majdnem minden este). Mindemellett piszok hisztis, ha valami miatt kétszer rászólok; akkor leül, és úgy elkezd sírni, mintha valami baja lenne (apja szerint direkt úgy sír, hogy azzal kést forgasson aucikájában). Aztán kitalál valami mást, ami ön és közveszélyes, és kezdõdik az egész elölrõl. Néha úgy érzem, hogy a gyerkenevelés másból sem áll, csakhogy én folyamatosan fölcsattanok, hogy NEM!. Pedig tényleg csak akkor kurjongatok, ha saját magára nézve nagyon veszélyes amit csinál, vagy kárt okoz. Pl nem engedem üvegpohárral, telefonnal, távirányítóval dobálózni, nem ehet pénzt, nem kotorhat a kukában, nem kötheti magát rá az áramra, nem ehet DVD-t, CD-t, nagyszótárt, aktuálisan olvasott regényemet. A szemem se rebben, ha levadássza a szárítóról a ruhákat és széthordja, püfölheti a méregdrága klaviatúrát, kirámnolhatja a fehérnemûfiókot (a számlásat nem), dobolhat a konyhai edényeken, mérgeken kívül bármit megkóstolhat, átrendezheti a lakást. nem hiszem, hogy szigorú lennék... Mégis, már a jákóm is azt szajkózza: Petra, nem!

na megyek is gyereknevelni

sziasztok

Madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok!

EVEY, Boldog SzülinapotKépKépKépKép

ÁgiKépKépKép Végre, csak nem leszek lyukas óóódalú!!

Iboly, fiadnak is Boldog SzülinapotKépKépKép
Jaminának szorítok!

Barika, remélem minden rendben?KépKépKép

Judó, légy üdvözölve! (Ha jól emlékszem írtál már te egy párszor ide)

Beáta, Cseri, KingAndi, Andi3, Geri, köszi a kérdõíveket!

Beáta, igen én is így vagyok ezzel a BabanettelKép

Lányok, nálatok is ilyen csúnya borongós idõ van? Azért szép sárgára sikeredett az írásom!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Sziasztok!
Anikó!
Csak nem a Ti történeteteket olvastam a Kismamában???

Iboly!
Most lett Gergõ két éves? Én azt hittem , hogy csak három hónappal fiatalabb az én Gergõmnél.
H.J: A Vígszínházban lesz.

Lányok!
Üres kérdõívhez is hozzátudok jutni vagy nekem kell átírni a kérdéseket és a válaszaimat?

Ági!
Gratula!!!!!!!
És sok türelem és nyugalom a "kedvesmamához"!!!

Mindenkinek jó éjt!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!

Ági!
Gratula a babához, anyóst meg elûzni, bár ahogy meséltél róla a züllésen, nehéz lesz, de segítünk, ha kell.

Mi is sajnos betegek vagíunk, fõleg a Kinga, azt hittük már kilábalunk belõle, erre ma rosszabb lett, eddig csak az orra folyt és folyamatosan a porszívón lógtunk, mostmár köhög is. Szegény úgy sajnálom. Ráadásul ez az 5 fog ami egyszerre jön...
Evey, azt hiszem Te írtad, hogy homeopátiás dokihoz mentek, hol van, és bárki mehet hozzá? Én is keresek egyet e Kingának és az apjának is.

Verus!
Tominak jobbulást, azt hittem a "falusi" levegõ segít. E-mailt megkaptad? Tervekhez sok sikert.

Dia! Micsoda új állás, remélem tetszik.

PM! A Pankának is jobbulást, nekem is eszembe jutott, hogy nem csinálok-e rosszat az állandó orrszívással, de folyton törölgetni is nagyon macerás.

Megyek lefeküdni, azt hiszerm a köhögés miatt nehéz éjszakánk lesz!

Sziasztok!

KingAndi
KingAndi
 


Sziasztok!

Minket is utolért az orrfolyásKép Nem nagyon aludtunk múlt éjjel. Szerencsére láz v. ilyesmi nincs, de hát az orrdugulás is elég fránya dolog.
Hannus ma tisztábatevés közben Áron Lego-katalógusát nézegette, és így kommentálta a látottakat: "Harry, vigyázz! Harry, futás a trolltól!" Én meg alig bírtam rászerelni a pelust a röhögéstõlKép

Evey!
Isten éltessen szülinapod alkalmából!

Ági!
Millió gratula! Ami a gyerekes orvoshoz járást illeti, nekem nincs igazán senki segítségem, még barátnõ sem, úgyhogy Hannussal végig vittem Áront, most meg 2 gyerekkel járok. Nem mondom, hogy egyszerû, de azért meg lehet oldani. Kell hozzá kaja, pia, mesekönyv, papír-ceruza, ujjbábok, ilyesmi. Szóval akkora pakkal járok dokihoz, mintha utazni készülnékKép
Ez az anyós-dolog tényleg kiborító lehet. De biztos van vmi megoldás. Férjjel meg beszélni kell, hogy mit is bírsz.
Ja, és én is mindig náthás voltam, de a dokim is mondta, hogy ez nem okoz bajt.

Iboly!
Istinek is boldog szülinapot! Hát igen, lassan kamasz lesz már!Kép Kérdezd csak Edókát!

Beáta!
Mi is ugyanígy!Kép

Madárka!
Csak megerõsíteni tudom a rockerekkel kapcsolatos tapasztalataidatKép
Gyereknevelés: hát igen! Ez ismerõs. Egyszer egy egész hétvégén át kerestem a lakáskulcsomat, mire meglett egy használaton kívüli cipõbenKép Egyébként én meg azzal töltöm az egész napot, hogy igazságot próbálok tenni a két lurkó közöttKép Néha ez is elég unalmas már, amikor a fürdõkádból üvöltök ki, hogy "akkor adjál a Hannának valami más játékot!"Kép

Jó éjt mndenkinek: Pele
Pele
 


Pocok, ez nagyon kedves volt tõled, köszönöm! (Ezt az aranyos pofit hogy csináltad?)
iboly
 
 


Ági, Evey!

Gratulálok! Kép Kép

Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok

Eveynek boldog szulinapot kivanok.
Aginak nagyon jo egeszseget es boldog kismamasagot.
Ipoly Istinek boldog szulinapot.
Pele jobbulast egesz csaladnak. Hanna szovege meg nagyon tetszik.
KingAndi jobbulast lanykadnak. Milyen volt ejszakatok? Nekem maniam Pulmex baby megfazasra. Nekem sok kevesbe szornyu ejszakat okozot mar.
Pocok tunderi lehet Anna Kép


Kerdoiveket koszonom Fdia, Geri, Cseri, KingAndi, Norcsi.

Kozbe elinditottam levelezo listat, aki nem kapot mailt az kerem jelentkezzen es kuldom, de csak meghivassal lehet csatlakozni listahoz.

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok!

Andi!Megkaptam a kérdõívet és el is tudtam olvasni!Most mutatta meg a férjem hogy lehet elolvasni,szóval Te jól küldted el csak én bénáztam..
Üdv:

Beáta
Beáta
 


Sziasztok!
Ági, gratulálok! A gondok is biztosan megoldódnak. Kép
Evey, boldog születésnapot! Szentendrére megyek zülleni.Kép
Napocska, nekem nem jött még mél.Kép
Kérdõíveket többektõl kaptam, most nem tudom felsorolni, de köszönöm mindenkinek!
Azt hittem, hogy megússzuk a telet betegség nélkül, de a párom influenzás lett pár napja, és ma Máté(7 éves lesz)is elkapta. Kép Ráadásul napok óta el vagyok úszva mindennel. Ma belehúztam, mosáshegyek az eredmény. Megyek is, mert még munka is van.
Üdv,
Liesel
liesel
 
 


Liesel ujra elkuldtem meghivast remelem most megkapod. Nincs valami szuro feltetel bealitva postaladadon es esetleg szemet levelnek nezte a levelet?
Gyogyulast nektek.
Nekem elejen annak tekintete a proba leveleimet.

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok Lányok!

Iboly! Isten éltesse Istit. Köszi a címet, megnézzük. Mi az, hogy drága?

Evey! Boldog szülinapot. Nem lehetne megoldani, hogy tudjak menni a talira én is? Olyan szomorú vagyok.

Madárka! Én pont ezt mondom, amióta Panka megszünt egy helyben ülni. A cipõjét egy hétig nem találtam és aztán ágynemûcserénél a tiszta lepedõk közül esett ki Kép még mindig rángatja a zöldeket, püföli az erkélyajtó harmatgyenge üvegét, fejjel akar lemászni az ágyról, ma be akart mászni a sütõbe, folyton rámcsukja a hûtõ-, és szekrényajtót és õ is szimpatizál/na/ a wc kefével. A mesekönyvei darabokban, az enyémek is félig. Emellett már engem se érdekel, ha kirángatja a zoknikat, fehérnemúket, törölközõket, cd-ket, kapcsolgatja a videót és telenyálazza a távkütyüt, hogy aztán 4 napig szárítjuk. De amikor kérem a puszit és odabújik és a kis maszatos száját odadugja, akkor a szivem cseppekben hullik alá. KitartásKép

Ági! Én nem gondoltam Rád, attól függetlenül, hogy tényleg mesélted anyóst a talin. Mivel a férjednek ilyen munkája van, ezután sem lesz gyakrabban otthon tehát ezen sokat változtatni nem tudsz.
Viszont ha magánorvoshoz jársz esetleg kórházba, akkor mehetnél este, amikor ügyel és olyankor amikor otthon van a férjed, kivéve a laboros dolgokat.
Ha megkérnéd anyósodat, hogy kisérjen el Bennetekt az orvoshoz, ha már ráhagyni nem akarod Bálintot, akkor hasznosnak érezné magát, hátha bejönne. Minden anyósnak van gyenge pontja, amelyik nem kenyerezhetõ le az dilis de akkor is közelíteni kell hozzá. Sok szerencsét, és nagyon gratulálok. A Jóisten azért adta nektek ezt a kisbabát, mert tudja, hogy jó helyre adta, és kiváncsi arra, hogy te a nehézségeken hogy leszel úrrá. Fogd fel így.Kép

KingAndi! Hát ez nem jó hír, gyógyuljatok gyorsan. Ma megnétük, merre is laktok és mivel egyszerû eljutni oda, ha meggyógyult mindenki és áll még a meghívás, megyünkKép

Kati! Nagyon ügyes vagy!!!!! Jövõ héten valamikor eljöttök? Már jól vagyunk.

Verus! Nagyon szomorú lettem a hírtõl, de remélem Tomi azóta már otthon van. Neked kitartó, neki meg gyógypuszikat küldökKépKépKépKépKép

Napocska! Én is benne vagyok ebbe a listába, köszi!


Judó! HajráKép

Ma voltam a lábammal a dokinál és szerinte tökéletes. Hát akkor tökéletesen várom, hogy leessen. Lehet, hogy csak én vagyok hipochonder?
Viszont a kedvem már jobb. Mindenkinek köszi a kérdõíveket, jövõ héten én is megpróbálom elkészíteni. Holnap este jönnek vendégek, sütök-fõzök, remélem jól sikerül. Aztán jövõ hét is sûrû lesz, de legalább történik valami.


Mindenkinek jó éjt!

Üdv:Pankamama
PM
 


Sziasztok,

Jó rég nem írtam és nem is olvasgattalak titeket, így egy pár dolog most világosodott meg elöttem: Evey, egyáltalán nem értettem, mi az a "titokzatos topiklakó", nagy hülyeséget meg nem akartam irni, hát ezért nem válaszoltam! (Idöm sem volt). Képeket megkaptam, nagyon édesek vagytok, köszi!
Levizsgáztam, minden vizsgám nagyon jól sikerült!

Megpróbálok egy kicsit gyakrabban jönni, de innen sem lesz könnyû, pedig a neheze hátravan. Nyáron majd jobban belefolyok a közösségi életbe, sajna most csak ennyire futja!

Mindenkinek jobbulást, sok örömöt, nevetést és sokkal kevesebb bút, bánatot!

Bóbita
Bóbita
 


Sziasztok!

Az én lányom nem ilyen pakolós. Hogy is van ez? Õ csak utánam sertepertél és körülöttem leledzik. És megérti, hogy nem szabad levenni a polcról a könyvet. Mostmár csak betolja teljesen, de nem veszi le. A múltkor beragadt az ujja a videoba azóta oda sem nyulkál. Cipõt azt nyalogat, de fiókokat nem húzgál és nem dugdos el dolgokat. Vagy majd ezután. De állítólag nem minden gyerek pakolós. És én kajáat nem adok neki séta közben csak ülve, így nincs esély kenyérhéj dugogatásra. Kép Mellesleg kenyérhéjat sem adok.- Az én kicsi lánykám teljesen anyafüggõ lett. teljesen. És állandóan a cicimet enné. Olyan érzésem van, hogy direkt kéreckedik cicizni, mert akkor nem vele foglalkozom. Ha telefonon beszélek kéri, ha számítógépezek kéri, ha olvasok kéri, ha fõzök kéri. Tudja, hogy, ha szopi van csak vele foglalkozom és ezt õ ki is használja. Csak a mellbimbóim ne fájnának annyira KépKépVörösek. De emellett imádok szoptatni és ma Apucija és én külön-külön kaptunk egy puszit csak úgy. Imádom. Ma elmentünk kozmetikushoz szemöldököt festetni, minden héten megyek egyszer és az utóbbi 2 alkalommal Lilit is vittem. Mindig végignézte, hogy mit csinálnak velem nagyon figyelmesen. Ma belépünk az ajtón, Lili meglátja a kozmetikus lányt és rámutat a szemöldökömre. Tudta, hogy azzal szokott vmit csinálni az a vki. Mi meg jól megdicsértük, hogy milyen okos. Elég ennyi magunkból, pedig áradozni lehetne, de szerintem ezzel mindenki így van KépKép

Iboly! Kellene nekem LLL-es szopis füzet kezdõ anyukának (1 hónapo múlva szül). Emilben megírom a címét, tudsz küldeni?

Evey! Én is azt hittem, hogy nappali tali lesz, estire én nem tudok olyan messze elmenni. Ugye nincs harag? Kép

PM! Én már nagyon szeretném ezt a Panka lányt látni. És nálunk pakolhat nyugodtanKépKép

Bigacsiga! De a mi történetünk van az újságban, már sajnálom, hogy nem írtam le hosszabban. de így is jó, hogy megjelent Kép

Napocska! Vmi jelszót kér a Yahoo, ilyenkor mi van?

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Aniko

Hat bevallom azt hiszem ,hogy archivumot megnezd tenyleg kell egy yahoos regisztracio. De igazabol arra a mail cimre nincs szukseg. De ha csak a hosszu linkre kattintasz akkor tagja leszel a listanak es kapod leveleket, igaz archivumhoz nem fersz hozza.
Meg en is csak talalgatom a dolgot, meg messze nem ismertem ki magam 1000%-osan Azt tudom hogy sokan vannak akik azonossito nelkul tudtak lista tagok lenni.

Aniko Lili meg egy tunder lehet. en Liannam se nagy pakolo valoszinu gyerekfuggo az egesz, vagy mama fuggo mi az amit hagysz es meddig hagyod.

Napocska
napocska
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudtam elolvasni ma a topicot, csak átfutottam.

Ági! Viszont muszáj gratulálnom így névvel is, fõleg, hogy így lerántottam a leplet! Ugye nem haragszolKépKépKép Kiváncsian várjuk mi volt az UH-n!!!
A nátha miatt ne aggódj, inkább gyógyulj meg mihamarabb!Kép
A férjeddel próbáld megbeszélni a dolgokat! Biztos õ is örülni fog a babának (nem árulom ám el nekiKép), tuti be fogja látni, hogy ebben a helyzetben kicsit tehermentesíteni és segíteni kell Téged! Anyós meg...Kép Azt írod épül a házatok. Olyan állapotban sincs még, hogy beköltözzetek és bentlakva készüljön el teljesen?
Nagyon drukkolok Nektek, hogy megoldódjanak a problémák!!!

PM! Csütörtökhöz mit szólsz?

Puszi mindenkinek
holnap remélem alaposabban tudok olvasni
Kati
cskati
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a "postaládámat"és 20 e-mail érkezett,szerintem nagyon jó ötlet volt ezt igy megcsinálni!
Gratulálok Napocska!
Regisztrálni tudtam magam,de nemtudom hogy lehet írni úgy ,hogy megkapja mindenki.
Leírnátok nekem?
Közsi
Beáta
Beáta
 


Sziasztok,

Anikó,
szerintem várd ki a végétKép! Petrát sajnos minden érdekli, és már nem is ragaszkodik ahhoz, hogy ott legyen, ahol én. Ha nyitott ajtót lát, gátlástalanul szökik, bár az is igaz, hogy mostanában amikor szólok neki, akkor megjelenik, és megcsodálhatom, hogy még egyben vanKép. Nálam már a kozmetikus babástul tök reménytelen, mert ha csak masszíroz, az is másfél óra... "Sajnos" korához képest igen jólfejlett a gyerek finmmotorikája, és én nem mindig vagyok erre felkészülve (lehet, hgoy a zoknidobálás fejlesztette ilyen szintre?)

Mellesleg soha nem engedtem meg neki, hogy a telefont játéknak nézze, ugyanez a helyzet a távirányítóval, és még egy csomó dologgal. Azzal is tisztában van a kiscsaj, hgoy nem dícsérem meg érte, de õ úgy gondolja, hogy ezek annyira izgalmasak, hgoy megér neki egy kis irgum-burgumotKép.
Bár nem is bánom igazán, hogy ilyen, sõt, remélem, nem tudom majd ebbõl kinevelni. Amilyen közegben élünk, nagyon nagy szüksége lesz arra, hgoy át merjen és tudjon lépni szabályokat, és szokásokat, és ennek mikéntjét a családban tanulja meg ne máshol... Én is átlépem minden nap szabályok és elõírások tömkelegét, és a párom sem kezdõKép

PM,
leesett már a lábadKép? Ezek szerint Panka sem az tedd ki hadd hûljön típus! nem baj, mert annyira édesek, nem ? Én még haragudni sem tudok Petrusra, legfeljebb meghûl bennem a vér, amikor látom, mikkel próbálkozik

Liesel,
veled érzek, leginkább vasalnom kellene, de nagyon nem fûlik hozzá a fogam, meg annyi más is van. Tegnap vettem egy könyvet, az is nagyon vonz. Csak arra vigyázz, nehogy Te is beteg legyél

Pele,
azért ahhoz, hogy az ember két gyerkkel ne zakkanjon bele az orvoshoz járásba, minimum pszichomókusnak kell ám lennieKép! Az a baj ,hgoy Petrát igzából csak az köti le, ha felfedezheti a világot, minden más csak percekre érdekes. Bár valamelyik nap egy üres lavór egész délelõtt lekötötte....

Most rászokott petrus arra, hogy ha valaki nagyon "neveli". akkor heilhitler stílusban felemeli a kerját, és mondja hozzá, hogy tá-tá (pá-pá). Szóval ez nála valami olyasmit jelent, hogy elegem van már belõled, menj a ........ba.

Sziasztok
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Sziasztok!
Most suliban vagyok, igy van egy kis idom irni. Megvagyunk,olvasgatlak is benneteket, na de irni mar nem nagyon marad idom. Most is otthon var egy nagy halom vasalni valo... Es sajna majd csak szombaton tudok hazamenni, mivel innen Veszprembol olyan keosn tudok csak hazamenni (vizsgazom), hogy nem erem el a vonatom, es mar csak este van masik, akkor meg nem akarom cipelni a Vikit, 3/4 kilencre ernenk haza... Kép
Amugy megvagyunk, a Yahoo-n is jartam, de nem tudom regisztralt-e engem.
Minden szuli es nevnaposnak sok boldogsagot kivanok!
Agi en is gratulalok a pocaklakohoz, es szoritok, hogy minden rendben legyen!
Mi jol vagyunk, Viki "beszel". Mondja baba, meg dádá, meg tete. Olyan edes! Es tud sutni pogacsat! Tegnap egesz nap azt gyakorolta. Cicizest is abbahagyta, sutott egy pogit, majd megint cici... ez igy ment. Olyan edes volt! Meg tudtam volna zabalni!
Martin eleven, szofogadatlan. Sokszor total kiakaszt. pedig mar annyiszor megfogadtam, hogy nyugodt maradok, de amikor mar ezredszer mondok neki valamit, es meg mindig nem csinalja, akkor mar kiabalok. Es ez ugy zavar. Nem tudom mit csinaljak. Tudom, hogy ez rossz, nyugodtnak kellene maradnom, mert akkor minden siman megy, de neha nem megy. Amugy, most olvasni tanulunk, nagyon elvezi a Martin is, de a Viki! Ahogy mondja a Martint a betuket, mindig nagyokat kacag! Persze a Martinnak is tetszik, hogy elvezi a Viki.
Most ennyire futotta.
Sziasztok!
Moni
Moni
 


Madarka a gepkozelben vagy meg? Szeretnek kerdezni valamit!
Moni

moni
 
 


Sziasztok!

Lefoglaltam a helyet. Akkor írjátok még, hogy ki jön! Eddigi lista: Kati?, Emese?, Snoopy, Barika, Erika, Pele, Kingandi, Andi3, Iboly, Liesel, Evey, Többieknek! Irgum-burgum! Nektek ugyanannyi kijönni Sztendrére, mint nekem bemenni Pestre zülleni!
Adrián már megint beteg lett. Láz, nagyon csúnya köhögés, nátha. Dokinéni azt mondta, Kikkó valószínüleg hordozó és szegény Adrikám issza a levét. Már két hónapja rövid szünetekkel beteg. Most kaptunk antibigyót (Ospamox).KépKép
Remélem most már mindenki megkapta a fotóimat! (Még a levlista elött küldtem!)Kép

Ági! Nagy-nagy gratula!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépAnyós:Kép Nem örülne az újabb unokának szerinted? Hát elég nagy sz...t lenne, ha kirakna titeket!Kép Anyukádékhoz nem mehettek egy idöre? Mit szól ehhez a párod?

Verus! Tominak jobbulást kívánok!KépKépKépKép

Beáta! Én pedig 26 évig Leányfalusi voltam, 1997. októbertöl lakunk Szentendrén. További részleteket emailben írom meg és küldök egy kitöltött kérdöívet, aztán te is ki tudod tölteni.Kép

Emese! Jobban vagy már? Han nem, akkor:KépKép, ha igen, akkor:KépKép Köszi a listát! A buszos nö olyan lehetett, mint én vagyok!Kép Szívesen tanítom egy kis udvariasságra a fiatalokat!Kép

Kanga! Azért a tûzzel meg a kaktuszokkal vigyázzatok! Még jó, hogy nem lett komoly baj.Kép Boldog szülinapot utólag is!KépKép Mikor volt pontosan? Írtad, de elkerülte a figyelmemet? Vagy honnan tudják a többiek, hogy most volt? Én már elküldtem a kérdöívemet! Megkaptad?

PM! De kár, hogy nem jössz! Pankának és nektek is jobbulást!KépKép

Norcsi! Júliának boldog szülinapot utólag is!Kép

Napocska! Nekem is tetszik a levelezö listás ötlet!Kép Köszönjük! Ma szét is küldtem a táblicskut! Meglátjuk nekem is sikerült-e?!

Andi3! Most visszanéztem, hogy írtam-e valamit az angolozásról, de nem, valakivel összekeversz, bár én is törtem a fejem rajta, mert összel el akarok menni a Rigóba középfokra, de marha sokat felejtettem, de nekem inkább beszéd gondjaim vannak. Arra meg nem igazán jó ez a módszer.

Évi! Kár, hogy nem jó az idöpont, már annyira, de annyira szeretnélek megismerni! A március nekünk is húzós, összes gyerek majdnem összes ünnepelnivalója akkor van, de én egy napra teszem.Kép

Cseri! Végre elökerültél! Gyere gyakrabban!Kép Jól vagytok egyébként?

Zorkanya! Hát nem semmi a munkád! Nagyon nehéz lehet, de gondolom azért vannak sikerélmények is! Ami az örültségeidet illeti, hát nem semmi csaj vagy! Kép

Iboly! Adatokat bevittem!Kép Annyira nem ismerem a fiatalokat (csak látásból), csak a nagypapát! De ha megtudom, megírom.

FDia! Jó üdülést nektek! Kár, hogy pont a züllés is akkora esik!

Barika! Örülök, hogy a dolgok kezdenek Kép-odni!KépKép

Jamina! Szorítunk! Gondolunk rátok, hogy minden rendben legyen nálatok!KépKép

Judó! Írj magatokról! Hova lehet küldeni az ívet? Írd meg nekem az adatokat és beírom a táblicskunkba!Kép

Pele, Kingandi! Jobbulást nektek! Homeopatánk már nem vállal sajnos több beteget, de Norcsi is tud egyet!

Liesel! Gyógypuszik szállnak!KépKép

Bóbita! Gratula a vizsgához! Te voltál az 1. számú topiklakó gyanúsítottam!Kép

Anikó! Nincs harag, csak bánat, hogy nem jössz!Kép


Köszönöm szépen a lapokat, sms-eket, jókívánságokat mindenkinek! Nagyon jól esett!!! Olyan arik vagytok! 32 lettem...Kép?Kép?Teljesen elérzékenyültem! Sajnos nem tudtam jönni, mert Kikkó is beteg lett (nem vészes) és ilyenkor csak az anyuci.

Kérdöívek érkeztek: Beától, Cseritöl, Kinganditól, Anikótól, FDiától, Zorkanyától, Norcsitól. Köszi!


További zülleni vágyók mindenképp írjanak jövö hét szerdáig, mert szólnom kellene létszám ügyben, mert, ha 15 fö fölött leszünk, az egész terem a miénk.Kép


Puszi,

Evey
evey
 
 


Lányok!

Csak egy gyors kérdés: Mit szólnátok esetleg, ha mégsem szombat, hanem péntek lenne? Pankamama akkor el tudna jönni. Szegénykének fáj a szíve, hogy nem lehet ott! Nagyon gyors választ várnék, mert az étteremben is szólni kellene, ha változna a helyzet!

Evey
evey
 
 


Szijasztok!

Képzeljétek, hogy a védönönk azt mondta, hogy fél éves korig nem szabad a babának déligyümölcsöt adni. Se banánt, se mandarint, se narancsot, mert allergiás reakciót válthat ki egyes babáknál.
Ti hallottatok ilyenröl? Azt mondta, hogy ez a legújabb "kutatások" eredménye.

Köszi a kérdöiveket, már én is töltöm ám!

Szijasztok, Lara
lara
 
 


Szia Lara!
Nekem is remlik valami ilyesmi, nekm a gyerekorvos mondta. En csak banant adtam a Vikinek, de nem lett semmi baja. Szerintem dontsd el te. Sokan tejes es lisztes dolgokat is adnak egy eves kor elott...Ha netan a bananra allergias lesz, akkor csak azt nem ehet, na de ha a lisztre vagy a tejre, akkor nagyon sok mindent...
Ja es igerem, hogy miutan kivasaltam, kimostam, kitakaritottam en is kitoltom a kibovitett kerdoivet! Kép
Moni
Moni
 


Sziasztok!
Evey!
Engem csak feltételesen vegyél a listára, mert csak akkor tudok menni, ha valakihez betársulhatnék (gyalog haza sem tudnék jönni). Egyébként jó a péntek is.
Visszakerestem, hogy angol ügyben kivel tévesztettelek össze, de te írtad febr 23-án! (Különben nekem is egy "élõ" csoport lenne jobb, ahol beszélni lehet. Amíg dolgoztam, jó volt, mert minden nap beszéltem angolul. Ha nem használom, csak felejtek.)

Beáta! Örülök, hogy el tudtad olvasni a kérdõívet.
Úgy tudsz mindenkinek írni, hogy a megadott címre küldöd a mail, és mindenki megkapja, aki addig csatlakozott.
(Úgy, ahogy te is megkaptad a többiekét.)
A babanet olvasgatásával úgy vagyok, mint te, de csak akkor van rá idõm, ha kettesben vagyok Lucával. Két gyerekkel nem megy.

Edóka!
Örülök, hogy találkoztunk, csak kár, hogy ilyen rövid idõre. Sajnos nekünk is nagyon kellett sietni. A babakocsi persze nálunk maradt.....
Zsófi hazafelé többször kérdezte, hogy holnap is megyünk? (Mert õ még játszani szeretett volna.)

Madárka! Az írásaidon mindig olyan jót nevetek! Én is tudnék mesélni Zsófi hõstetteirõl, õ sem az a kifejezetten nyugodt fajta. Néha nem tudom, sírjak-e vagy nevessek azon, amit csinált. Már elõre félek attól, mi lesz, ha Luca is "mobil" lesz. Már nem sok hiányzik hozzá.

Anikó! Én is olvastam a történetedet a Kismamában!

Napocska! Nagyon tetszik a lev.lista!Köszi!

Puszi mindenkinek
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Csak egy kérdés! Én nem értek ehhez a levelezõlistához! Az biztos, hogy ennyi emilt egy nap még sosem kaptamKép
Valaki megmondaná nekem, hogy sikerült-e nekem is elküldenem? Mivel kaptam valami hibaüzenetet, de nekem az angol kínaiul vanKép

Geri, én is olvastalak! Megkérdezhetem mikor küldted be? Mert én is küldtem nekik még decemberben. Vagy neked protekciód vanKép

Madárka, tetszik a látásmódod gyermekneveléssel kapcsolatban. Valahogy én is így vagyok vele. Örülök hogy eleven, huncut, hétördög, csak ne lenne ennyire fárasztóKép


Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?