Új privát üzeneted érkezett!

Dzsúd,Zsebi

Mi most úgy állunk, hogy ebben a ciklusban spontán probálkoztunk,mivel a doki szabin van és mi is ott voltunk. Augusztus második felében kellene dokihoz menni /de én azért titkon reménykedem ebben a spontán honapban is/. Ma vagyok 21. cn napon cca. 8-9 nap múlva kiderul. Lehet hogy hulyén hangzik de ennyi minden ellenére én még hiszek a csodában. Mert tudom, érzem hogy lesz babánk, hogy mikor.....az majd kiderul. Nálunk is a párommal van a gond. Nekem meg a stimu mellékhatásakén lett egy cisztám ami remélem felszívodik hamarosan.

Viki,Alex,Noémi és a tobbi topiklako
Nagyon szorítok nektek és szívbol kívanom hogy sikeruljon.
mili
 
 


sajnos nem sikerült a családbővítési programunk,majd legközelebb....október-november.
Vendég
 


Viki Kép ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGY SAJNÁLOM!
Nem tudom mit mondhatnék! Sok pihenést, lazítást, és a következőre pedig tripla drukkot küldök neked!!!

Puszik!
Noémi
Vendég
 

 
 

Viki!

Gondolom milyen nehéz lehetett Nektek ezt a hírt hallani. De ne csüggedjetek, a jelmondatod szerint "a türelem babát terem"...

Minket is az bátorít, hogy ha nem maradnak meg, akkor annak bizonyára oka is van, úgy sem lettek volna életképesek...

Sok pihenést és bizakodást kívánunk Nektek, meglátod majd előbb-utóbb összejön a várt vendég!
alex31
 
 


Noémi!Alex!

Köszönöm a vígasztaló szavakat,de ahhoz képest jól vagyok.Készűltem rá,és bevált.(a teszt ennyiből jó volt,és lám csak az igazat mondott......
Hazajövet kajáltunk a mekiben,voltam szoliba,holnapra bejelentkeztem fodrászhoz,este meg megyünk éjszakai fürdőbe,ja és most csokilikőrt kortyolgatok sok sok jégkockával.

Alex!
nagyon nagyon szorítunk.
Vendég
 


Vikimi
nagyon sajnálom, de megnyugodva olvasom ki a soraidból, hogy nem csüggedsz, sőt, már a mai napon elkezdted a feltöltődést. Csokilikőr...hmm...éjszakai fürdőzés...hmm...jól teszed!!!
dzsúd
 
 


Viki
En is nagyon sajnálom, nagyod szorítottam neked. Tudom úgy túnik a soraidbol mintha minden OK lenne de gondolom azért nem konnyu. Jol teszed hogy eltereled a figyelmed és nem rágódsz ezen hanem a jovore oszpontosítasz és arra hogy nem szabad feladni és legkozelebb bizos sikerrel jársz.
mili
 
 


Vikimi!

Kép
Nagyon sajnálom. Annak viszont örülök,hogy tudsz előre nézni ez nagyon fontos. Tessék is kényeztetni magatokat és a lelketeket, hamar eljön az október-november.


Mili!
Mi is most ráhajtunk erre az utolsó spontán hónapra, soha nem adom fel és minden hónapban remélem hogy sikerül. De persze már nem sírok és nem fáj ha mégse- Csal a lombikoknál az pokoli szar ézrés ha nem sikerül. És igazból abba nekem az a legrosszabb, hogy tudjuk fogy a lehetőség...


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Nekünk ez a második lombikunk, tegnap volt a beültetés, hármat kaptam vissza, nagyon-nagyon remélem,hogy ezúttal sikerül. Napok óta izgalommal olvasom a beszélgetéseiket, szorítok én is mindenkinek(egyenlőre ismeretlenül is)!

Kép

Kép
hel29
 
 


Úgy utálom ilyenkor a tábla javítását!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok !!!!!!!!!!!

Köszönöm nektek a támogatásotokat,itt leszek továbbra is csak péntektől 1 hétre elmegyünk barátokhoz,családhoz,stb...Mindenkinek minden jót!
Kép
Vendég
 


Vikimi!
Még jó hogy nem tűnsz el! Tessék velünk maradni és meglátod karácsonyra itt már a topik nevét fogjuk változtanti mindenki babás lesz és arról fogunk beszélgetni!!!!!!! Kép
Jó pihenést!

Hel!
Üdv. a csapatban. Melyik intézetbe jársz? És nálatok mi a probléma miért is lett lombik?
Nagyon szorítunk neked is!!!!!!!!!!!!!!

Noémi!
Hogy vagy ma?

Alex!
Feleséged hogy van?

Dzsúd!
Ma voltál analízisen nem? Mi volt?

Hajensz!
Remélem ma már jobb a kedved!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wish!
Remélem jót pancsizol és azt is hogy nálatok nem esik az eső!!!!! Már nagyon várom hogy gyere!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


A Bp-i Kaáli-ba járunk Dr.Krizsa az orvosunk.A párommal van gond, kevés az anyag! Köszönöm, hogy értünk is szorítotok.

Kép

Kép
hel29
 
 


Hel!
Akkor végkép üdv. a csapatban itt már hárman vagyunk aki Krizsás és mindenkinél a pasival van a baj!!!!!!!!!!

Remélem gyorsan telnek a napjaid! Tényleg otthon vagy vagy mész dolgozni?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hel!

Tőled is megkérdezem szeretnél bekerülni a táblába?
Egy feltétele van rendszeresn kell látogatni minket!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


ZsebiKép
Így már jobban tetszik a táblicsku, köszi! (köszi Neked is, Dzsúd!Kép) Szerintem, Vikiminél se időzzön sokáig az a szomorú bogyó, neki is kérünk szépen egy lelkesítő képet!!! Kép
Üdv nálunk, HelgaKép Úgy látom, a topik lassan átalakul Krizsa fan clubbá! Kép Drukk a Porontyoknak!!!
Én nem biztos, hogy Veletek tudok tartani a karácsonyi topiknévváltásban, de nagyon szorítok itt Mindenkinek, hogy valóra váljon a terv!!!
hajnesz
 
 


Zseboroszlán, mi is felíratkoznánk a táblázatodba, első lombik, hétfőn lesz eredmény (3 embrió, sajnos a ma reggeli teszt negatív Kép )

Még van négy lefagyasztva, azokat mennyi idő múlva szokták "transzferálni"?

És nálunk is velem, a pasival van baj. Én infósként úgy tekintek a dolgokra, hogy amin a Sony, Panasonic stb. évtizedek óta dolgozik, én sikeresen megoldottam: nem (vagy nehezen) vagyok másolható.

Ami megnyugtat minket, az az, hogy számomra a fő vágy a gyermek, nem az, hogy föltétlenül az én genetikai állományomat terjessze Kép De egyelőre még a sajátot erőltetjük, amíg lehet.
alex31
 
 


Hel Kép
Üdv a csapatban Kép
Én is Krizsás vagyok, nagyon klassz ember, sztem. Nálunk velem volt a baj alapvetően. A férjemnél is voltak gondok, de azoktól még nyugodtan teherbe eshettem volna. Nekem PCO-m van (szökőévben van peteérésem, de lehet, hogy sűrűbben, ki tudja), plusz korábbi petefészekgyulladából kifolyólag elzáródásaim vannak, így fizikai akadályba ütköztek korábban a bébik. De Dr. Krizsa kicselezte mindezt. Nálatok is sikerülni fog! Ahogy Zsebikénél is!

Hajnesz!
De jó, hogy megint közöttünk vagy! Hiányoztál ám! Kép

Alex!
Sony, Panasonic.. KépKépKép
Ha hétfőn lesz a vérvétel, nem volt túl korai a ma reggeli teszt?? Hányadik napon vagytok (a transzfertől számítva)?

Zsebi Kép
Csütörtökönként van analízis, de most 4 hétig szabin van Raffai, így itthon kell megpróbálkoznom a kapcsolatteremtéssel. Izgi.
Most a nagy melegben alig mocorogtak a Picik, a 3. napon már nem voltam annyira nyugodt, de ma elbeszélgetek velük, mi a pálya Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Tralllala,
Jótanács: szerezz be egy hastartó övet (nem tudom, mi a hivatalos neve), a kismama fehérneműk között tartják, elég viccesen néz ki, de nagyon jól tartja a hasat, ruha alá fel tudod tenni. Nekem is ajánlották, hogy még idő előtt szerezzem be, mert egyszercsak azt fogom észrevenni, hogy extra sebességgel nehezedik a hasam és ne akkor kelljen utánajárnom. Elértem ezt a pontot, és nagy segítség ez a cucc, tehermentesíti a gerincet és alulról jól tartja a pocit. A héten beszerzek vmi gumis zoknit is a már nulla bokámra, meg veszek egy lila nylon pongyolát és kész htb leszek Kép
A hastartó nem occsó, 7 rugó, de tényleg sokat segít.

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


AlexKép
Elvileg már a következő ciklusban mehet a fagyitranszfer. Nekem decemberben volt az első lombik és januárban már folytatta volna a dokim a fagyival, de én inkább februárra tettem. (Csak azért hagytam ki mégis egy ciklust, mert REM koncertre kellett mennem. Kép)
Azért még bízunk benne, hogy nem lesz szükség arra a fagyitranszferre...legfeljebb kistesóknak!!!
DzsúdKép
Mi az, hogy macskát soha??? Kép
Kép
hajnesz
 
 


Hajnesz Kép
Na jó, a Shrek Csizmás Kandúrját bírtam, arc volt, de ennyi Kép
Én nem tudom, de az egyetlen állatfaj, amivel ki lehet kergetni a világból, irtózom tőle, undorodom. Picinek aranyosak, aláírom (de akkor se érjen hozzám Kép), de egy hibájuk van: megnőnek. Sajnálom, ha csalódást okoztam Kép
Akkor most már sosesohasose nem írsz?!? Kép

pussz,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Ja, és rémálmom, hogy egyszer Csenge&Levi beállít egy macskával, hogy "Anyaaaaa, lécccíííííííí...". Huhh. Kemény menet lesz Kép
dzsúd
 
 


Hajnesz Kép
Azért hogy csillapítsam ellenérzésedet most velem szemben, bevallom, egyszer megpróbáltam...hozzánk csapódott séta közben egy Filemon macsek (fekete-fehér foltos), nem tudtuk lerázni, fél óra tépelődés után adtam neki kaját (közben elvi és lelki válságba kerültem).De hozzám ért. Hiba volt Kép azóta nem láttam Kép (nyugi, nem hajigáltam meg kővel..)
dzsúd
 
 


Zseboroszlán!
Természetesen szeretnék a táblára kerülni, 2.lombik; 29 év; teszt: 08.15-én; 3 babó!
Hál'Istennek meg tudtam oldani, hogy itthon vagyok, csak nagyon lassan telnek a napok.

Dzsúd!
Csatlakozom a macskát soha oldalhoz!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga Kép
Indítsunk új topikot?!? KépKép
Hétvégente meg elmehetnénk majd a gyerekeinkkel macskára vadászni Kép
bocs, Hajnesz...Kép
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Mi lenne az új topik?
Nekem még várni kell egy kicsit a végeredményre, de a macskavadászatban benne vagyok!
bocs, Hajnesz...

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga Kép
hát mi lenne az új topik?!? "Macskát soha!" Kép
dzsúd
 
 


Lányok!!!!!!!!!!!!!!!

Én inádom a macskákat!most van nekünk 3 nagy és 3 kicsi!!!!!!!!!!!Szerintem tök aranyos önző állatok és olyan jól megtudják nyugtatni az embert...nekem sokszor amikor rossz volt a kedvem jött a macsekom és hízelgésével dorombolásával megnyugtatott.Én el sem tudnám képzelni,hogy ne legyen macsekom....
és ezért küldök nektek egy párat.....
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


[color=#ff0000]Kép

nekem a kedvenc állatkám a macsek.....szerintem tök jópofák,most jelenleg 3 nagy és 3 kicsi macsekunk van és olyan édik,de csak egy kedvenc van....
Macska nélkül?????????szörnyű lenne.......gondoljatok bele,elszaporodnának az egerek,a kutyák halálra unnák magunkat és mi lenne velem??????????????????????
Kép
Vendég
 


Vikimi Kép
Engem is "megnyugtatnak" a macskák, ha nem látom őket Kép A képeket nem tudom megnyitni, pedig esküszöm, akartam!!! KépKép
Az egerek miatt jó a szomszéd macskája (elvégzi a piszkos munkát, aztán hazamegy, tökéletes "beosztott"), a kutyák pedig bárcsak unatkoznának a szomszédban, de sikerült egy nem normális fazon mellé költöznünk, akinek ideköltözésünkkor 11 kutyája volt, 2 hónapja már "csak" 9, jelenleg 2, de a két leghülyébb maradt meg természetesen (félreértés ne essék, a kutyákkal amúgy általában és alapvetően nincs bajom).
Vikimi, be kell látnunk, hogy valaki vagy imádja a macskákat vagy utálja, középút nincs, ez olyan, mint a spenót vagy a tökfőzelék Kép

Hajnesz Kép
Látod, egy gyanútlanul (?!?) elengedett megjegyzésed miatt lehet, hogy most két táborra szakad a topik Kép Kellett neked lekáderoznod a profilomban Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Lányok!
Macsak téma engem kertesházban nem zavar, de ne dörgölődzön hozzám, akkor elvagyok vele. De anyóséknál is mindig engem talál meg ugrana az ölembe na akkor lehesegetem és veszi az adást. Tisztes távolból szeretem őket

Hát ő lenne szerintem még a szeme sem áll jól (anyós szereti):
Kép

A táblába beraklak bennetekek!

Alex!
Nem szabadott volna még tesztelni nagyon korai nem gyözöm nagsúlyozni türelem babát teremt meg kell várni a 13. napot a vérvétellel és a 14. a teszttel!!!!!!!!!
Maradtok nálam még a tábla tetején, mert szerintem még ez egyáltalán nem biztos!!!!


Dzsúd!
Ja én tök be vagyok kavarodva, tényleg írtad is hogy most majd ugyanabba az időbe magadtól kell végégicsinálni. Na akkor ma viszont meséljél tudtál e talizni velül!!!!!!!!!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Dzsúd!
A képeket nem is lehet megnyitni,betöltésnél valami elcse...
hááát igen,van aki szereti a macsekokat van aki nem én imádom őket.A kutyákat is,pedig kiskoromban szép nyomott hagytak az arcomon...ez van.
Ugye ezért nincs harag?Még a topikba tartozok?Vagy kileszek közösítve?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Vikimi!
Nem leszel kiközösítve, biztos van olyan amit meg mi szeretünk és a többség ki nem állhat. Egy van ami itt mindenkit összetat babát szeretnénk!!!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Vikimi Kép
Macskákon nem bukhat meg a topik Kép

Zsebi Kép
Rólad azt hittem volna, hogy macska imádó vagy, ezért utólag is bocs Kép

Nna, nekirugaszkodtam - nagy izgalom közepette - az autodidakta analízisnek. Fura volt, hogy itthon vagyok. De el tudtam lazulni. Levikét huszonévesen láttam, irtó jóképű srác személyében (kezdek elfogult anya lenni?!? Kép), oltári jól nézett ki, tetszett Kép Tuti ami zicher, megkérdeztem, hogy ő-e a Levi (ki tudja, mi jöhet fel még a tudatomból?!? Kép), mondta mosolyogva, hogy igen. Szemmel láthatóan jól volt, jókedvűen.Viszont Csengi is előkerült, szintén huszonévesen, rossz passzban, az a "semmi se jó" hangulat volt rajta, mintha előtte összekaptak volna vmin Levivel, vagy csak ez a nyomorult idő teszi, nem tudom. nem akarok mindent részletezni, mert még éjjel is ezt írnám, de a lényeg, hogy később Csengi 4 év körüli kislány lett (ugyanolyan, mint általában az eddigi képekben), Levi meg 1 év körüli, husis combú baba, sortban, térdzokniban Kép. Levike jól elvolt, Csengit viszont próbáltam jobb kedvre deríteni, de aztán rájöttem, hogy csak annyi kell neki, hogy bújjon hozzám (sztem nyomasztotta ez a pocsék idő), később is Levit inkább az apukájára hagytam (láttam, hogy elvan, mint a befőtt), Csengivel viszont most kettesben kell lennem. Egy idő után egyik kedvenc helyünkön feküdtünk a fűben, összebújva (kiskifli-nagykifli Kép), és így jó volt nagyon. Éreztem, hogy ennél több nem fog ma történni, el kéne köszönnöm tőlük, de nem tudtam Csengit otthagyni. Aztán már az ágyunkban hevertünk így, és elaltattam, betakartam. Majd Levi is előkerült, ő is álmosan törölgette a szemét, őt is elaltattam, így hagytam "ott" őket, nyugodt lélekkel, hogy jövő héten megint találkozunk. Még az elején felmerült bennem, hogy ezeket most én álmodozom vagy tényleg Õk is "ott" vannak?!? De aztán a következő meggyőzött: mikor elkezdtem a "meditálást", mindkét baba erősen mocorogni kezdett a hasamban (egész nap pihiztek), majd ahogy Csenge a képekben pilledni kezdett, az Õ mozgása ritkult és amikor "elaludt", abbamaradt a mozgás a pocim bal oldalán (ahol Õ van), majd amikor Levit is "elaltattam", Õ is abbahagyta a mocorgást. Ebből úgy gondolom, hogy ez nem csupán álmodozás volt, hanem tényleg megint sikerült "megtalálnunk" egymást. Azóta is szundiznak. Ez történt ma Kép

Dzsúd
dzsúd
 
 


Ja, és Levit felkészítettem még az elején, hogy kedden megyünk doki bácsihoz, aki szívhangot fog nézni, nem fog sokáig tartani, ne ijedjen meg, de muszáj. Nem volt hepi, de aztán megnyugodott és továbbra is jól elvolt.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Dzsúd!
Ez hihetetlen! Tök jó hogy egyedül is ment!!!! Kép

Nem harizom a macska miatt! Sok emberről már én is elgondoltam dolgokat aztán tök más mint ahogy én azt kiagyaltam!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi Kép
lehet, hogy a zseb-nagymacska neved miatt gondoltam ezt?? Kép
dzsúd
 
 


Zsebi Kép
Azért nem ugyanolyan, mintha Raffainál lettem volna. Valahogy tompább volt, nem olyan intenzív, vagy csak én is kaki vagyok az idő miatt, olyan bealvós. Ki tudja.
dzsúd
 
 


Nagyon belemerültünk a macska kérdésbe!
Más! A férjem most lépett le, el kellett utaznia 3 napra,csak vasárnap jön haza. DE NEKEM SZOMBATON VAN A SZÜLINAPOM..!!!

Kép

Kép
hel29
 
 


Ha jól látom a táblán Stellának ma kellett tesztet csinálnia?

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga Kép
ezért dupla ajit kell kapnod vasárnap az uradtól Kép

Stellánál tuti a baba, csak szegény most kórházban van hiperstimuval, itt szorítunk neki ezerrel, hogy ne legyen semmi gond. Azért megvárjuk, amíg jelentkezik.
STELLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!
dzsúd
 
 


Az ajándékot megígérte!
A hiperstimu pontosan mit jelent?

Kép

Kép
hel29
 
 


Helga Kép
Hiperstimu: amikor nagyon sok tüsző érik meg valakinél - a legszebbeket leszívják ugye (punkció), de van, ami "félkész" állapotban bent marad, mivel ha azokat is "bevárnák", elvészne addigra a többi tüszőcske, megrepednének), de a "félkészek" is pár nap múlva megérnek teljesen, és hát a tüszőkben sok a folyadék, plusz amiket kiszedtek, azok is hagynak hátra sok folyadékot (ezért kell sokat inni transzfer után, hogy ez kiürüljön a szervezetből), és egy nagy lufi lesz az ember hasa és persze fáj rendesen. De állítólag ezt a környezetet szeretik a babák. Aztán a megoldás annyi: hogy leszívják egy tűvel a felesleges folyadékot. Azt hiszem Stellánál is megtörtént ez, de még mindig nincs jól, ezért van szegényke kórházban. Remélem, jól definiáltam a hiperstimut.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Helga,

szóval, hiperstimu az, amikor túlstimulálják az ember lányát. Merthogy nehéz belőni, hogy pl. egyik nap még nem tűnik elegendőnek a szurik mennyisége, másnap meg már sok is - ekkor léphetnek fel az előbb leírt tünetek.

Dzsúd
dzsúd
 
 


Most mi is belehúztunk, 16 petesejtet szívtak le, abból 9 termékenyült meg. 3 bent van, 6 a fagyiban.

Kép

Kép
hel29
 
 


Dzsúd! Írtóra izgi, amit ezekről a kapcsolatanalízisekről írsz. Gyönyörű lehet!! Persze sokszor félelmetes is, de jöjjön csak ki, aminek ki kell, ne a babákat nyomassza.
Annál is inkább izgatja a fantáziámat, amiket írsz, mert én még babás nem vagyok ugyan, de pont emiatt járok egy egészséfilozófushoz, aki engem, illetve főleg a (rossz) gyerekkoromat boncolgatja annak megértésére, hogy mi lehet az a blokk, ami miatt eddig még nem jött össze a baba. Voltunk már magzati korban is, ahol nekem nem volt jó, mert anyukám tele volt félelmekkel (nagyon rosszul éltek apámmal), amik nálam úgy csapódtak le, hogy miattam fél. Simán lehet, hogy ez is egy blokk (remélem, most már csak volt, mert rossz volt feltépni ezeket az érzéseket, úgyhogy remélem, most már megszabadultam tőlük) a babám fogantatásában.
Szóval "érezd" csak ki magadból az összes rosszat, mert akkor a kicsiket is megszabadítod tőlükKépKép
Nagyon ügyes és bátor vagy, hogy bevállaltad ezt az analízist.
lkt
 
 


Dzsúd!
Minden nap szívnak le Stellától vizet! Remélem azért jól van! Azt nem tudod, hogy hogy csinálják ezt a műveletet?

Helga!
Azért remélem vasárnap bepótoljátok az ünneplést!!!!!!!

Én előre kívánok nagyon sok boldog szülinapot és külön kívánom hogy legszebb álomod teljesüljön!!!!!

Kép

Elutazunk a hétvégére, majd vasárnap este jövök!

Puszi vigyázzatok magatokra!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helga!
Előre is kívánok sok boldog szülinapot,holnap nem leszek már net közelben.....
Kép

egy ilyen ajándékot kívánok neked!
Kép
Vendég
 


Helga Kép
Nagyon ügyesek vagytok!! Kép
Én is szeretnék nagyon boldog szülinapot kívánni Neked és kívánom, hogy a következő szülinapodat már hármasban a Babáddal (vagy négyesben?!? Kép) töltsétek!!!

Kép

Mi is elutazunk ma du, és csak vas. jövünk haza.

Zsebi Kép
Úgy tudom, hogy ugyanolyan, mint a punkció, csak nem a tüszőket szedik le a tűvel, hanem a felesleges folyadékot szívják le. De lehet, hogy nem így van. Vagy lehet, hogy hasfalon keresztül szívják le a vizet?!? Nem tudom.
Jó pihit Nektek hétvégére!!!

Lkt Kép
Szia!
Megható volt, amiket leírtál és nagyon becsüllek, hogy ennyire az alapokig lemész, pedig el tudom képzelni (vagy talán mégsem), hogy mennyi sebet felszakíthatott a szakember, akihez jársz. De hiszek abban, hogy a "nagytakarítás" helyrehoz sok dolgot. Például bennem is sokszor felmerül, hogy lehet, hogy azért nem jött össze spontán a baba, mert habár Anyukámmal nagyon jó a kapcsolatom, kész anyamaci, de egy dologgal mindig stresszelt 16 éves koromtól: nehogy "idő előtt" teherbeessek. Onnentól, hogy elkezdtem fogi tablettát szedni (20 évesen), ez egyre fokozódott: szinte 2 naponta megkérdezte, hogy bevettem-e az aznapi bogyót, és persze, hogy állandóan kiakadtam, mikor megkérdezte. Sztem pszichésen ez is gátolta a spontán teherbeesésemet, lehet, hogy az összenövéseim a petevezetékek felett nem is korábbi gyulladás miatt jöttek létre, hanem emiatt?!? Nem tudom. De van, hogy ez eszembe jut, mondani nem fogom neki, mert amilyen lelkis, nagyon megbántanám, hiszen ő "csak jót akart", amit tudok, csak túlzásba vitte ezt a témát. Sajnos, hugomnál is elkezdte ezt, hugom mondta, vívódok is, hogy leüljek-e vele erről beszélni, mármint anyukámmal, mert nem akarom, hogy a 25 éves hugom, ha családtervezésre kerül a sor, problémái adódjanak. Hm. Nehéz ez.
Az analízisbe féltem először belevágni, de a kiváncsiságom felülkerekedett a félelmemen. És olvasva a soraidat megnyugvással töltött el, hogy Te, aki komoly traumát éltél át magzatként, szintén hiszel ezekben a dolgokban. Ha babás leszel (remélem, minél hamarabb), megadom Neked priviben Raffai elérhetőségét, biztos Neked is gyorsan menne a kapcsolatbalépés, ha ennyire fogékony vagy ilyen dolgokra.

Ti most lombikoztok már vagy még spontán próbálkoztok? Vagy inszem? Hova jártok?

Sok sikert kívánok Neked!!!
Dzsúd
dzsúd
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?