Új privát üzeneted érkezett!

Asszem,még sosem láttam a női vízilabda válogatottat ilyen jól játszani!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Tök jó volt tegnap Kméten!!! Kép
Balinak jó nehéz napja volt, remélem kipihente magát mára...Kép
Hancika édes kis tündérbogyó, picurka (a két nagy fiúhoz képest), és annyira édesen mosolyog, hogy csak na. Azért a legjobb mégiscsak anya vállán!! Kép
Petyus úgy száguld már otthon a kis motorjával, hogy alig hittem a szememnek. Úgy kerülgeti a tárgyakat, mint a legprofibbak!! Kép És gyorsan! Nagyon aranyos. Kép

Hazafelé Bali mellett ültem, és én is bealudtam vele együtt. Nagyon meleg volt, de állítólag ma még melegebb lesz! Vigyázzatok magatokra, meg a gyerekekre is csajok! Kép

Holnap megyek védőnénihez. Szimpi volt a hangja, és fiatal! Remélem minden gyorsan fog menni.

Még jelentkezem később. Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök, h szerencsésen hazaért mindenkiKép
Jó volt tegnap szerintem isKép Pár év, és egy egész óvodányi gyerekünk leszKép

Pólómeccs szerintem is jó voltKép

Szimpi és jó védőnéni, ritka mint a fehér hollóKép
Vettem sok őszibarackot, és megpróbálok abból is lekvárt főzni. Kíváncsi leszek.
Éhes vagyok, korog a hasam, fő a lecsó, és isteni az illata....

Serfi, elfelejtettem küldeni a filmet a férjeddel, akinek köszönjük mégegyszer a fuvartKép

Kép

Kép
tikata
 
 

 
 

Hú de meleg van gyerekek, idebent már 28 fok van, én meg pulykanyak levest főzök...

Igen, szegény Bali nagyon elfáradt tegnap, és az éjszakája is szar volt, lehet, hogy melege volt, nem tudom.

Az én védőnénim szimpi, de nem nagyon ért semmihez, de ez is általános szerintem.

Dia? Ti hogy bírjátok a meleget? Bár nektek ott a fincsi légkondi...

Na megyek, megnézem azt a nyakat.

Pusszantás

Kép

Kép
babszy
 
 


Nyakleves..hi-hiKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Értünk meg jön apukám mindjárt, és hazavisz minket ebből a nagy kánikulából, Petinek jó lesz ott a medence, meg a locsolóKép
Így én most nagy rohanásban vagyok, mert ez egy hirtelen ötletből származik.
Majd otthonról jövök mégKép

pusszancs

Kép

Kép
tikata
 
 


Próbálok képet feltenniKép Ez nem túl jól sikerültKép

Kép
seriff
 
 


a következőKép

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


Serif, te mit ettél, amikor hánytál???
Mert a tegnapi nagy hangom után, hogy milyen jól vagyok, ma lecsapott rám a hányás, és semmi nem marad meg bennem....Kép
Gondoltam, hogy este próbálok egy kis pirítóst enni, hátha....
Neked volt valami, ami bevált vagy használt?
Kép
Vendég
 


Eszti, nem igazán váltak be a nagy népi tanácsok.Reggel ált. nem reggeliztem-de olykor ez sem számított-csak néhány óra múlva ettem vmi sósat. Próbálgasd végig azért a repertoárt, hátha Neked beválik vmelyik ötlet! De lehet, h ez más eredetű hányás, és gyorsan elmúlik!

Kép
seriff
 
 


Ok. Biztos, ez a nagy meleg sem használ. Este pedig pihi ezerrel.

Nem tudjátok, lesz ma vmi. vízilabda? A csajok mikor játsszák a döntőt? Fiúk?
Vendég
 


Jók a képek!

Szegény Eszti! Azért próbálj enni valamit, és főleg inni sokat.

Kata, jó ötlet, hogy hazamentetek Szolnokra, én is úgy mennék vissza, de most Balinak kell egy kis nyugalom.

Kép

Kép
babszy
 
 


Eszti,holnp este 1/2 9-kor lesz a női döntő. A ffiakat nem tom.
Nálunk megy a ventillátor, úgy érzem magam,mint tavaly Egyiptomban,ott is fújt a szél, de csak a meleg levegőt. Mindegy, a semminél jobb. Hancika pár pillanattal ezelőtt elaludt a vállamonKép, én meg gyorsan letettem és letusoltam. Így elleszünk estig talán.
BAbszy, Bali hogy bírja?

Kép
seriff
 
 


Eszti, jobban lettél?
Ja,és 20.15 ma este a csajdöntő, a ffiak meg asszem hajnalban játszottak, de én ugye próbáltam aludni a nagy meleg ellenére,így arról nem tudok semmit. Szerencsére Hanci aludt negyed 7-igKép.Meg msot is,csak este volt egy síró20perc,amikor semmi sem volt jó, utána meg beájult 3/4 órára,és csak 1/2 10-kor evett.

Kata,pancsi megy ezerrel?

Edó, Ti tudtok vhol hűsölni?

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt! Bali is rosszul viseli, nagyon izzad, folytotn itatnom kell. Azért tegnap du. kivittük a kertbe a kis pancsolós medencéjét, ott jól lehűtötte magát, ki sem akart jönni. Aztán meg a kis uncsitesó játék babakocsiját tologatta a füvön, mezítláb!!
Ja, és rájött a motorozás csínjára már nagyon ügyesen hajtja, ahhoz képest, hogy tegnap még csak néhány centit haladt előre.

Kata, mennyi időre menek végül is Krk-re? A szomszédos internet caféból azért néha nézz majd be hozzánk.

Edó, veletek mi újság?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Hát Peti is nyügi egy kicsit. Mi a múltkori kánikula után beszereztünk egy légkondit szóval nálunk tűrhető a helyzet, reggelente elkísérjük apát dolgozni (7-re megy), az a sétaKép Akkor még lehet... Peti egyre ügyesebb már tesz néhány lépést "önállóan" vki felé olyan kis ügyetlenül, de annál bátrabban. Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó, nem semmi a Peti, még 10 hónapos sincs, és már próbálgatja a járástKép Azért az reggel 7órási séta, kicsit korainak hangzik, ezek szerint Peti még mindig 6 körül kelKépKép

Nálunk megy igen a pancsi, nagyon. 9-től fél11ig kint rohangált a kertben pucéran, ki be a medencéből, locsolt minden és mindenkit, szegény cicát is. Most meg alszik.

Néztem az előbb a pólómeccset, hááát izgi volt a vége! Ennek meg valamikor vasárnap lesz a döntője, nem? De majd biztos ezt is kiírják a tvre, mint a nőit.

Tegnap Peti felhívta a Diát, és jót beszélgettekKép

Azt, hogy végülis meddig maradunk krken, nem tudom, mert jelen pillanatban a holnapi indulásunk is kétséges a munka miattKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hahó!
Ez a meleg kibírhatatlan!
Ez már a "Hú, vazze" kategória!

Mindenkinek kitartás!
Hétvégére lelépek én is vidékre. Persze, ott sincs hidegebb...
Nekünk az sem jó, ha meleg van, az sem, ha hideg. De egy arany középút jó lenne...Kép

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Mindenkinek jó hétvégét, Katus jó nyaralást, remélem sikerül elindulnotok. Hátha ott hűvösebb vanKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Úgy néz ki megyünk, de most csak 3 napra tudunk menni. aztán majd csütörtöktől visszamegyünk, egy hosszú hétre.

Én kiszurkoltam a csajoknak az aranyatKép

Puszi mindenkinek, és jó hétvégét, a hőséghez meg kitartást!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok, olyan, mintha hűvősebb lenne Kép! Végre!

Edó, kedvet kaptam, úgyhogy tegnap én is megpuceváltam az ablakokat, mit mondjak, tikksztó hőség volt hozzá! Jól vagytok?

Kata, Ti hazajöttök és 2 nap múlva újra vissza? Hogyhogy? Látom, a ffiaknak nem szurkoltál eléggéKép! Szegény Kásás.....

Ancsa, Ti hol voltatok és milyen volt a weekend?

Eszti, napok óta készülök emailt írni, majd csak összejön egyszer! Jobban vagy? Elmúlt a hányinger és tsai?

Babszy, ha nagyon megtetszene a motorozás Balinak, majd elviszi a Győző egy körre! Remélem, marad ez a kellemes idő, mert akkor végre 6 nap után, sétálhatnánk Hancival!

Dia, hogy vagyol? Tesókámat eléggé megviselte a meleg, remélem, Te jobban bírod! Minden HBO-s filmet a Nikodém Zsigmond szinkronrendez? És már a fiát is benyomta hangmérnöknek? Ha majd Panna és Zsombi engedi, akkor azért él még ez a terved? Jó, tudom, ez még a távoli jövő, csak mindig eszembe jut, ha hallom ezeket a neveket! Katáék kádja nálunk van, és mi már a nagyban fürdünk, akartuk kérdezni, hogy szükségetek van-e rá(kád+állvány)?! Mert akkor majd feljuttatjuk!

Na asszem írtam mindenkienk, és még képet is teszek fel! Melegem van, de ha fújtok, okés!

pusszancs Kép

Kép
seriff
 
 


Majdnem elfelejtettem:
BABSZY! SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép
seriff
 
 


Csatlakozom: Boldog Névnapot Bogi!

Az én ablakaim még mindig mosásra várnak, de ebben a melegben nem visz rá a lélek. Egész hétvégén bent voltam a szobában, mert többszöri próbálkozás ellenére is úgy éreztem kint, hogy megőrülök. Kellemetlen meleg volt.
Amúgy Szolnokon voltam.
Mondtam már, hogy tesóm nősül 2 hét múlva? Akkor most mondom.
anniecoe
 
 


Sziasztok!

Boguskát hívnám én, dehát nem veszi fel...Kép
Boldog Névnapot!
Mára egészen normális lett az idő, nem? Bár állítólag azért ma is meleg lesz még. Éjjel olyan jó volt a sok hűs szellő. Nálatok is volt?? Kép

Hannuska élőben is pont ilyen aranyosan mosolyog!!! Kép
Serfi várom az e-mailt...Kép

Még jövök...
Vendég
 


Hello mindenki!

Köszi a köszöntéseket!

Tényleg le vagyok halkítva, de csak fél órája, azóta alszik Bazsika.

Nem tudom ti hogy bírtátok, de én tegnap majdnem megzakkantam a hőségtől, itt bent 31 fok volt, és persze nem mozgott a levegő sem. Ma egy picivel talán jobb a helyzet...

Szombaton mgvolt az esküvő, csak 2X ébredt fel Bali, amíg távol voltam, de nem hisztizett, kért vizet, aztán visszaaludt. Nem mondom, hogy hatalmasat buliztam, de azért jó volt ez a pár óra szabadság, leszámítva, hogy szétzabáltak a szúnyogok. A kaja szar volt, de a zenekar egészen jól húzta...A menyasszony is szép volt, éjfélkor előadtak egy 9 és fél hetes sztriptízes jelenetet, majd belevetették magukat a medencébe, na persze fürdőruhában.Kép

ti mit csináltatok a hétvégén?

Ancsa, tesódnak ki a jövendőbelije? Hol lesz az esküvő?

Serfi, ablakmosás, tegnap????Hát...Nagyon cuki a kép!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Bogi! Nagyon boldog névnapot!! Kép

Seriff! Édi a pici lányodKép

Nálunk minden ok. Még ma is klimáztunk mert azért eléggé felmelegedett a levegő és ez a panel csak úgy ontja még magából a meleget Kép Egyébként meg nagytakarítok és most annyira elmálmosodtam, hogy leragad a szemem. Szóval azt hiszem nem bírom sokáig.... Jaa és Peti ma olyan szép 4-et lépett a mamihoz hogy csuda. Nagyon kis bátorKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, nem túl nagy aktivitással írkálunk itt mostanságKép!

Babszy, a meleget ne is mond, itt is kb. 31 fok van, ha megy a ventillátor, akkor csak 30. De az esti hiszti kivételével-ami tegnap elég hosszú volt-minden olyan,mint máskor. Volt itt egy 5.5 hónapos kiscsaj tegnap,és Õ is így nemalszik napközben,mint Hanci,csak 30-40perceket max. Sőt itt akarták hagyni éjjelre, h megtanuljon aludni.Nagyon édes csajszi,Panna,és majdnem 8kg,csak szegényke a csípője miatt kengyelben van, de már nem sokáig.
Azért mostam ablakot, h hátha esik az eső, mert áprilisban 5x jártam így:megpucoltam, másnap esett....Reménykedtem, hátha most is fog, de hiábaKép.

Edó, a tégla is ontja a meleget. Sztem vályogból kéne építeni,csak akkor azt gyorsan kell,meg ne ázon. Peti nagyon ügyes,hipp-hopp és szaladni fog!

Eszti, van még rosszullét reggelente?

Ancsa,tényleg hol lesz a lagzi? Nagy buli lesz?

Kép
seriff
 
 


Csajok, ma már "csak" 33 fok lesz napközben!!! És holnaptól jön az enyhülés! Hú, de jó lesz!
Én éjszaka kiköltöztem a nagyszobába, mert ott az erkélyajtóból mégis több "hűvös" levegő jött, mint a szobai ablakon keresztül.
Nem irigyellek titeket a gyerkőcökkel!
Seriff néni (ez annyira tetszett, amikor Kata mondta Petinek: -Gyere Petya, megyünk Seriff nénihez, meg a pici babához...) Kép, már szerencsére nem nagyon van hányingerem, valószínű a múlt heti hányás is valamitől volt, meg biztos a melegtől is. Ismét lekopogom, jól vagyok. Bár tegnap este megint ólmos fáradtság jött rám, és már fél nyolckor (igen, jól olvassátok) elnyomott az álom...Kép ez van. Nem erőlködöm, hogy fent legyek, biztosan erre van szüksége most a szervezetemnek.

Hétvégén megyünk a Balcsira anyuékhoz, már csüti este lemegyünk, várom nagyon. Addigra az idő is normálizálódik.

Puszi még jövök.
Vendég
 


Már mondtam Katának is, h Néni ám, a ......Kép
De majd visszaadjukKép!

Eszti, ez a tuti, a korai lefekvés, óh és mikor majd du. is elszunnyadsz, mert a szemed nem marad nyitva! Pihenj, mert láthatod, később nem igazán lesz rá módod! Bár én nem panaszkodhatok, sőt...

Kép
seriff
 
 


Tuti, vagy nem tuti, ez van. Tegnap még az sem zavart, hogy közben a mosógépet javították...Kép

Dius, hogy vagytok a kánikulában? Jó, hogy megcsináltátok a légkondit, különben nagyon durva lett volna otthon!

Edó, Peti szerintem hamar el fog indulni, és majd kérünk fotókat is a mutatványról!

Ancsa, képzeld, szombaton átutaztunk Szolnokon ez elkerülőn, és gondoltam rá, hogy megcsörgetlek, hátha lent vagytok, és beugranánk, aztán mégsem tettem....kár, jó lett volna egy röpkére találkozni...Kép

Kata, ti merre vagytok? Krk, vagy Kecskemét? Vagy félúton? Kép
Vendég
 


Sziasztok, gyorsan egy hétfői kép!
puszi majd még jövök, ha hagy!Kép

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, ez meg a kis Bali.Gondolom, Hannácska nem sokáig aludt ebben a pózbanKépKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Ezt a huligán tekintetet!!!!! Kép
Vendég
 


Hannácska pedig bájos aranybogárka!! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Annyira édi Hanna ahogy így kiterültKép

Balázs meg kis huligánKép

Eszti! Pihenj csak! Én szinte állandóan aludtam az elején, volt hogy erőt kellett vennem magamon hogy ebéd után nehogy elaludjak a munkahelyemenKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Egy kép, frissítésülKép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Kata!

Itthon vagytok? Mikor érkeztetek? Holnap mentek is vissza? Látom, Petya belejött a fürdőzésbe.KépOtt is kánikula van?

Edó, neked nincs kép frissitésül?KépPeti nagyon ügyi, hogy ilyen hamar elkezdett járni. A játszótéren Balázst is jópár gyerek lepipálja főleg méretben, de sokan mozgásban is. Van egy 9 hónapos baba 11,5 kilóval.Kép

Serif, állítólag ma jön a felfrissülés, már mi is várjuk!!

Hétvégén ki mit csinál? Mi vasárnap lehúzunk Vászolyba, és csüt-ig ott maradunk kettecskén.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, persze enyhülés, na itt semmi jele. Nekünk iszonyú melegünk van. Én éjjel is csak vergődök, de Hanci legalább alszik. Hú, én is láttam tegnap egy 2héttel kisebb, viszont fél kilóval nehezebb hajasbabát! Jó, születni is pont annyival többnek született. Ezért lehet? Eddig nem aggódtam, de mikor ilyeneket látok....

Kata, a víz kellemes?

Babszy, a Balatonba is belementek? Ott is fürdőzik Bali?

Itt repülőnap lesz, Győző megy fogorvosi ügyeletet biztosítani, szombaton jönnek Anyáék, vasárnap kettecskén leszünk, gondolom.

puszi O

Kép
seriff
 
 


Serif, ma azt mondta Lucia, hogy az ország keleti felében még kánikula lesz. Holnapra oda is megérkezik a jó idő. Itt Pesten (mit Pesten, Gödöllőn) már érezhető, és nem süt a nap.
Kata, Peti nagyon édi, hogy van a sós vízzel? Kép

Mi hétvégén, sőt már remélem holnap este megyünk anyuékhoz Balcsira, nagyon várom. Kép
Vendég
 


Itt már villámlik, dörög, meg esik...VÉGRE!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Na itt is egy jót esett, tanácsadásról jöttünk és el is áztunk egy kicsit, legalább is mi, a Peti persze nemKép Még mindig tök fülledt az időKép

Kata! Tetszik Petinek a víz? Aranyos abban a kis vizi szerkentyűbenKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Mi is tanácsadásra indultunk volna, de az eső megelőzött szerencsére. És itt már megint süt a nap.

Kép

Kép
babszy
 
 


Csatlakozom a körjelentéshez: itt még nem esik, de már esőszagú a levegőKép

Tengervíz nagyon kellemes volt, gyerek rendkívül élvezte a pancsit, alig akart kijönni a vízből. Mi szint úgy.
Ma éjjel érkeztünk, és remélem holnap este már indulunk is vissza, egy hosszabb hétre. Most mosok ezerrel...

Ejnye, de szorgalmas anyukák vannak erre felé, tanácsadásra járnak!! Én kb 5 hónapos gyerekkel voltam utoljára. Ti mit csináltok ott? Adok én tanácsot bárkinek, és még meg se kell ázni!!Kép (na jó ez vicc volt).

Serfi, ne hasonlítsd össze soha a Hannust más gyerekével! Tessék, íme egy jó tanács!Kép Se súlyban, se tudásban. Minden gyereknek meg van a maga fejlődési tempója, étvágya. És fogja jelezni, ha éhes maradt, vagy megéhezik. Az enyém pl az előbb az ebéd után, verte az bejárati ajtót, hogy hamm-hammm, és a reggeli kakaóscsiga maradékát kellett neki odaadnom.Kép

Babszy, de azért anyukádék ott lesznek Vászolyban? Jó lesz ott nektek. Jövőhét egy részén, én is anyumékkal leszek Krk-en, mert Józsi hazajön dolgozni 2-3 napra.

Eszti, örülök, h jobban vagy. Neked nagy pocakkal azért nem kell majd a hőségtől szenvedned. Csak majd a fagytólKép Holnap dolgozol még? Védőnéni milyen volt?

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!
Itt is kellemes a levegő most, így eső után. Kellett ez már!

Buli (mármint az esküvő) nagy lesz, 150 fő, borzasztó sok ember, irtó sok macera, készülődés hegyek...alig várom. És Szolnokon lesz.
A jövendőbeliről mit írjak? Bogi kérdezte.
Nálam egy évvel fiatalabb csajszi, kb.3 éve ismerik egymást, dúl a love ezerrel.

Eszti kár h. nem hívtál, otthon voltam, igaz Iván nélkül, mert ő haverok, buli, fanta c. hétvégén vett rész Jósvafőn.
Na majd legközelebb.

Pusszantás!
anniecoe
 
 


Jó reggelt!

Kata! Én is épp azon gondolkoztam minek járok... csak a doki mondta hogy havonta menjünk. Legközelebb az egy évesre megyünk meg a 15 hónapos oltásra.. Azon ti is voltatok nem? Remélem jó lesz az időtök!! Pihenjetek sokat!!

Bogi! Peti azért még nem járKép Tesz néhány lépést, de úgy gondolom hogy legtöbbször inkább a bátorságnak köszönhető. Mindig az ágyon csinálja és általában egy esés a vége, ha éppen nem valakihez "megy"Képegyszer-kétszer láttuk hogy "koncentrált és akkor szépen is csinálta de sokszor olyan kis kelekótyaKép Azt én is akartam kérdezni hogy tényleg csak ketten lesztek Vászolyon?

Új kép sajna nincs PetirőlKép Legutóbb azt akartam lefényképezni, hogy követeli a kaját mikor éhes, de nem sikerült.. Ja de van, most jutott eszembe. Séta közben... a picurkáék lesznek a szomszédaink KulcsonKép Lesz haverKépKép

Kép
edó75
 
 


Edó!Peti mennyit nőtt Vászoly óta, nagyon komoly kislegény már!!
Balázs nem nagyon kísérletezett a járással, elkezdte, és attól fogva már nem is mászott.

Persze ott lesznek anyukámék is, a kettecskét úgy értettem, hogy Andris dolgozni fog.

Itt is már fincsi zimankó van.Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Csajok, jó ez a hűvös, tényleg fellélegeztem kicsit. Bár kicsit durva a tegnapi 38 fok után ez a 19...Kép
Mi végülis ma lemegyünk munka után Balcsira, már várom. Bár nincs az a nagy balatoni idő, de én így is szeretek ott lenni!
Edó, Peti tényleg nagyot nőtt, és nekem egy kicsit hasonlít Balira, ahogy a kocsiban ül...Kép

Kata, jó nyaralást továbbra is, sok-sok fürdőzést!!

Serfi, most már nem fogtok annyira összeizadni pici lányoddal? Hogy vagytok mostanában?
Vendég
 


Igen-igen, Balinak is van egy ilyen nézése, meg ülése.Kép

Serfi, most meg a hülye szél miatt nem tudtok kimenni, igaz?

Kép

Kép
babszy
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: