Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Üdv az újaknak!Kép

Annamari!
Szívesen.Kép Megy a drukk...
Hátha már ebben a hónapban hatásos lesz...Kép

Pirus!
Ez a csibészes mosoly Zsombinál!Kép Ilyen segítség mellett könnyű dolgod lehet...Kép
Csak aug. 15- én tudjuk meg, fölvették- e Bobót az oviba. Az az igazság, hogy nem is foglalkozom most ezzel.

Edina!
De jó, hogy jelentkeztél!Kép Tetszik a kép is.Kép
Amúgy én is egy bőgőmasina vagyok mostanság...Kép Ha jó valami, akkor azért, ha nem, akkor meg azért sirdogálok. Pedig alapvetően jó a kedvem mostanában.
Bálint mit szól a pocakodhoz?

Ági!
Még nem szültem meg, hiszen ebben a melegben én remekül érzem magam - nekem ez csak jó. Na jó, nem annyira, mert éjszaka pl. csak forgolódom a hőségtől (így aztán most meg emiatt kell délutánonként aludnom Kép) Alapvetően jól vagyok. Számomra minden nap ajándék - így aztán megpróbálom élvezni. A héten tökéletes CTG ill. uh eredményt sikerült produkálnunk. A jövő hétre beígért hideg fronttól azonban tartok...
Megígérem, hogy értesítelek, ha történik "valami".
Azért vigyázz magadra ebben a hőségben!Kép

puszi: Terika (36+ 3)
terika
 
 


Az ING Biztosító Rt-t képviselve egy pénzügyi szolgáltatást szeretnék az Ön szíves figyelmébe ajánlani. Ezt a konstrukciót az ING azok számára hozta létre, akik szeretteik, hozzátartozóik anyagi biztonságát mindennél fontosabbnak tartják.

A Patrónus életbiztosítás elsősorban a gyermek életútjának kiemelkedő szakaszaiban nyújt segítséget. Életbiztosításunk szolgáltatása fedezheti a magas tandíjakat, hozzájárulhat az első saját otthon megteremtéséhez, akár az esküvő költségeit is enyhítheti. Segítségével megteremtheti az önálló életkezdés anyagi hátterét.

Amennyiben bővebb információhoz szeretne jutni, kérem írjon nekem a csipkay.peter@ing.hu címre, vagy hívjon a 20/982-3467 telefonon.

Csipkay Péter
gondos_apuka
 
 


Sziasztok!

Húde sokat írtatok.

Pirus, nagyon helyes a Nagylegény!!!

Annyira ritkán tudok jönni, eddig a sok munka temetett el, mostantól viszont 2 hét szabi és nem leszek itthon, azért nem jövök majd... Kép
Hétfőn indulunk a Bodeni-tóhoz, nagy az izgalom, Balázs kedvéért szerveztük az egész utat, hogy ülhessen repülőn. Nagyon várja már! KépKép
Utána kis Balaton, aztán wellnessezünk meg élményfürdünk 1 egész héten át.

Terika, köszi a drukkot, ez a hónap jól kitolt velem, 23 napra megjött. Na mindegy, nem sietek végülis Kép

Annamari
muter
 
 

 
 

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, 6 hetes terhes vagyok és diabéteszes, tudnátok nekem olyan nődokit ajánlani aki diabos kismamikkal foglalkozik?
A klinikáról is szívesen fogadok minden ínfőt, (akár privátban is) mert gyorsan el kellene döntenem hogy az 1-es vagy 2-es klinikát válasszam, de jelenleg egyikről sem tidok igazán semmit!
Előre is köszönöm!
arivirág
 
 


Ági! Köszi a tippet! Csomó hasznos dologról lehetett ott olvasni, meg meg is találtam a kérdésemre a választ benne. Ez a Szakbarbár tényleg nagyon spéci. Kép

Nem tudom meddig húzom még itt a munkahelyen. Múlt héten sikerült elég nagy port kavarnom, ha nem lennék terhes tuti kirúgtak volna. Kép A sok stressz miatt sajnos már én is tudom, hogy milyen az mikor keményedik a pocak. Kép
Pénteken derül ki, hogy maradok vagy kiiratom magam. Bárhogy is lesz, nekem jó minkét variációnak van előnye meg hátránya is, csak ezt a hülye bizonytalanságot nem bírom!

Arivirág!
Fogalmam sincs. Remélem azért találsz valakit aki eligazít! Esetleg meg tudom adni a II-es klinika telszámát ahol érdeklődhetsz, nagyon aranyosak, segítőkészek.

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Gmoni 2005.07.24 41+1 Első Kislány Dr. Ács Még nincs 32
Dorka34 2005.08.01 40 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 36+5 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 34+4 Második Bence/Zita Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 34+4 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 34+1 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Kgina 2005.09.11 34+1 Első Kisfiú Dr. Mericili Még nincs 27
Szaffy 2005.09.18 33+1 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31
Piroska 2006.01.20 15+3 Második ? Szent Imre kórházban 30
Joe 2006.01.21 15+2 Első Kisfiú Dr. Ács 23</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Igen
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Pocakban
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Félig igen; nem
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Igen
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent Császár Nem
Lini Lacika (2005.06.24) 29 Dr. Valent Hüvelyi Nem
Anitq Zsófi (2005.07.12) 32 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem</pre>

Ha a táblába szeretnél bekerülni, küldj egy e-mail-t az adataiddal a profilomban levő címemre.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na hazajöttünk a nyaralásból. Jó volt nagyon és jól ki is pihentem magam. Pénteken a párommal elmentünk vacsorázni. Az 5.házassági évfordulót ünnepeltük. Aztán szállodában aludtunk. Tök jó volt, bár hiányzott a Fanni. 2,5 év óta most aludtunk külön.

Joe, nagyon cuki a kisfiad. A munkával kapcsolatban. Szerintem ha tényleg ennyire rossz a helyzet a munkahelyeden, akkor el kellene menned táppénzre. Hiszen a baba az első. Én anno, 5. héttől voltam otthon, mondjuk én veszélyeztetett terhes voltam, de hiszem, hogy azért maradt bent Fanni a 39. hétig, mert pihentem és nem ért semmi stressz. Amúgy az én munkahelyemen is sokat idegeskedtem. Úgyhogy a babáknak jobb a nyugi, mert koraszülés lehet belőle.
Baba mellett tényleg nehéz tanulni, de meglehet oldani. Elég fárasztó. Kép De ha most megtudod csinálni, szerintem ne várj vele.

Kinga, ne félj, minden rendben lesz.

Ági, egy hatalmas nagy gratula. A táblába berakhatlak?

Pirus, Zsombi nagyon vagány kissrác. Kép

Edina, gyönyörü a kisfiad.

Hópehely, üdv a csapatban.

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


SziasztokKép

IndigoKép

Természetesen berakhatszKépA szülésznőm szerintem ugyanugy Eta lesz, bár elég csszá gyanusak vagyunk, az első után. A nemét még nem tudjukKép

JoeKép
Nagyon szivesen, én is kértem segitséget tőle, hogy most majd mi lesz ketteskével gyed, tgyás ürügyén.
Én a 12. héttől voltam kiirva táppénzre, de a 8. hónapig meloztam, ugyan nem hivatalosan, de kellett mert máskülönben felkopott volna az állunk. Az utcsó hónapot öröm volt itthon tölteni, jah és közben mi még költöztünk is, igy elég strapás volt rendbeszedni totálisan a lakást, mire megjött a bébi.

TerikaKép
Ez nagyon jó hir hogy Zalánka még inkább bent érzi jól magát. Sok sok folyadék és elég jól lehet birni ezt a meleget. Rólam naponta több liternyi izzadság kerül le, pedig a fiuk kimélnek is az épitkezés terén, dehát Dani az örökmozgó, folyton a sarkában kell lenni.

ArivirágKép
Alapból van a klinikának belgyógyásza és az kezeli a cukros kismamikat, a nőgyogyászok elküldik a mamikat cukorterhelésre és ha rossz lenne az eredmény akkor irány belgyógyász.

AnnamariKép
Nagyon jó nyaralást nektek Kép

Mi jól vagyunk, csak hát ebben a hőségben vágtunk bele a tetőtér elkészitésébe, igy folyik rólunk a viz rendesen, a pénzről ne is beszéljünk, az még gyorsabban tünik el.
Émelygés sajnos még mindig van, rókakoma hála már nem járkál erre fele Kép Viszont baromi aluszékony lettem, igy délben én is dölök ki Danival rendesen.

Sok puszi

Ági
8+4

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Joe!

Nem tudom, kétszer olyan nehéz-e ikrekkel a várandósság, mert nekem ez az első, nincs mihez hasonlítani! Kép
Az biztos, hogy a pocim most (26.hét)akkora, mint a sógornőmnek 32 hetesen egy babóval. Szóval a hasam biztos óriási lesz. De eddig egyébként semmi problémám nem volt, még hányingerem se volt az elején...
A tesóim is ikrek (vegyes páros), apukám azt mondta, az öröm nem kétszeres, hanem sokszoros... Kép
A babóink kétpetéjűek, állítólag két fiú, de ezt elég korán, a 14. héten mondták, úgyohgy várom, hogy még egyszer megerősítsék.
Hát ennyi. Kép

A dokimmal még nem beszéltem.

puszi mindenkinek!!!!
padlizsán
 
 


Sziasztok!

Mostanában ritkán írok, de olvaslak benneteket. Az én energiáimat kiszívja a baba, néha nagyon depis is vagyok. Egy-egy hasfájós ordítós óra után. Meg hát fáradt is az ember lánya a sok nem-alvástól.
De gyarapodik szépen a picim, lassan 3 kg. (2240-ról kezdtük)
Ma egy hónapja született, azt sugallom magamnak, hogy az első két hónap a legnehezebb. Vagy mégsem? Kép Majd meglátjuk!
Nálunk a lakás baromi meleg, még egyenlőre tartja a hőséget. Csak akkor lesz hűvösebb, ha tényleg jobban lehűl a levegő.

Puszi, Eszter
recece
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült elhatározásra jutnom.
Tiszta depis vagyok én is, múlt héten is ma is csomót görcsölt , keményedett a pocim. Elég volt. Holnaptól kiiratom magam. Itt bent még nem is tudják, hogy mire készülök.....
Én is mosolygós, vidám, kiegyensúlyozott kismama szeretnék lenne, nem pedig egy idegroncs.

MIndenkinek jó pihizést, babázást, pocakosodást kívánok!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok

Csatlakozom az Eszterhez én is olvasom ahireket felőletek de alig van időm írniKép
Ági nagyon gratulálokKép

Az lenne a kérdésem hogy a fiunk velün alszik mert nekem igy kényelmes az éjszakai szopiztatás
De félek hogy nem tudom majd visszaszoktatni őt a kis ágyba. Van valakinek erről tapasztalata?

Amugy minden rendben tejcsi van bőven.

Puszi mindenkinek

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Indigo, köszi a biztatást, igazából bizom az orvosomban, attól nem tartok, hogy az ő részéről hiba történne, csak hát ahogy közeleg a nagy nap, sokszor eszembe jut, hogy úristen, mi lesz, biztos egészséges-e és hogy mekkora felelősség ez az egész, Szóval a szabványos para van.


Joe, támogatom a meghozott döntésedet,nekem is meg kellett szoknom azt a munkavállalói hozzáállást, hogy kit érdekel, ha leszakad a plafon a cégnél, terhes vagyok és igenis a babám az első,úgyhogy csá. Akkor éreztem, hogy jól döntöttem, amikor eltelt itthon az első két hét,éreztem, hogy teljesen ki vagyok cserélve és nem is tudtam volna másképp felkészülni a babára.

Eszter,
boldog egy hónapos évfordulót Virágnak, örülök, hogy szépen gyarapszik.
A lakás nálunk is nagyon fülledt alapból, de most kaptunk egy mobilklimát és próbálgatjuk ésszel használni. Az elmúlt héten a 36 fokban valószinüleg elpusztultam volna nélküle. Remélem, hogy mire megszületik a baba, konszolidálódik az időjárás, mert nem szeretném, ha a klimától egy perc alatt tüdőgyuszit kapna - természetesen nem fogjuk használni a gépet az ő jelenlétében, de azért jobb lenne egy átlag 25 fok.

Egy jópofa felfedezést sikerült ma tennem. Ma voltunk CTG-n. Kisbotondról tudni kell, hogy örökmozgó, még a vizsgálat előtt 2 perccel is tombolt. Ahogy felfeküdtem a vizsgálóágyra, azonnal abbahagyott minden tevékenységet, jóformán végigaludta az egészet. Azt a következtetést vontam le, hogy a vizsgálóban hallgatott zene az oka ennek az éteri nyugalomnak, olasz operaáriák voltak.
Mondta a hölgy is, hogy direkt mennek különféle komolyzenei CD-k( Schumann, Schubert, néha egy kis jazz), mert a babák láthatólag nagyon szeretik. Summa: sürgősen be fogok szerezni egy kötetnyi olasz operaáriát...



Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Mi is előkerültünk a nyaralásból.

Ági!
Gratulálok a pocakhoz! Kép Kép Kép
Dani már egy igazi férfi. Csak nem már rejtvényt is tud fejteni? Kép Kép
Azért az építkezés mellett próbálj meg sokat pihizni!

Eszter,
először is gratulálok a kis Virághoz! Kép
Olvastam a szülitörténeted, és kísérteties hasonlóságot véltem felfedezni, mind a te nevedben, mind a baba nevében, súlyában stb. Ha tényleg ilyen kicsi a világ, akkor az én férjem, és a te párod unokatestvérek. A párod monogrammja véletlenül nem K. L. ?

Padlizsán,
gratulálok az ikrekhez. Kép Nálunk is van iker-baba a családban, 10 hónaposak. Kép

Minket sajnos ebben a hónapban elkerült a gólya, így nem tudtam egyeztetni vele a kistestvér érkezésének időpontjáról. Kép Talán majd ebben a hónapban..

puszi mindenkinek,
Gabi

Egy kép a nyaralásról:
Kép
k_gabi
 
 


Sziasztok!
Tudnátok nekem mondani valamilyen információt Újvári dr-ról, csütörtökön megyek hozzá először és kíváncsi lennék mire számíthatok! (ikreket várok)most tudtam meg!!
Minden érdekel róla, a tarifáját sem lenne rossz megtudni, és a klinikáról is szívesen olvasnék milye!
Írhatok mailbe is:bodzavirag23@freemail.
arivirág
 
 


Gabi,

A páromnak mondtam, hogy mi újság, tudta persze hogy kik vagytok. Gratula nektek is Benihez. És drukk a kistestvérhez.
Mi egyenlőre az első hetek/hónapok gondjaival küzdünk, kicsit fáradtan...
A bemoldalamon van új kép Kép

Puszi, Eszter
recece
 
 


Eszter,
nagyon szép a kis Virág! Kép Kép Kép
Szépen gyarapodik, ha már 3 kiló!
Azért próbálj meg pihenni is, nagyon fontos.
Sokat éjszakázol?

Pussz,
Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!
Mostanában csak olvasni tudlak Benneteket, annyira kisajátított Ayse. Folyamatosan szórakoztatni kell.
A védőnő rá akar beszélni agyhártya gyull. elleni oltásra, mert itt a kerületben ingyenes. Mégis van egy kis ellenérzésem, olyan sok a kötelező oltás, szenvedjünk még önszántunkból is?

Eszter,
nagyon helyes a bébid. Ez a kedvenc póz?

Ágiboszi,
gratulálok a pocakhoz. És igen, jól láttad, egy "sztárral" élek együtt.

Joe,
az FL/BPD és HC/AC növekedési százalék, ne nagyon foglalkozz velük, főleg az elején. A hetek előre haladtával egyre inkább megközelítik a határértékeket.
A 10. hétig nagyjából egyformán növekszenek a babák, így betudják azonosítani a terhességi heteket, az után minden baba a saját ütemében nő.

Indigo,
drukkoltam Neked nagyon, sajnálom, hogy most még nem gratulálhatok. De sebaj, majd a következő hónapban!KépKépKép

Üdvözlök minden új és nem új kismamit, persze a mamikat is.
Márti

KépKépKépKép
aysegül37
 
 


Sziasztok!

Sikerült bepótolnom két hét lemaradást, visszaolvastam.

Márti,
nagyon szép a kis Aysegül. Kép Az apás-mosolygós kép nagyon cuki. Kép

Arivirág,
gratula az ikrekhez! Kép A dokit sajna nem ismerem, de talán van a lányok közt olyan, aki hallott róla.

Terika,
úgy hallottam, valami hidegfront közeledik. Jól vagytok???

Shine,
olyan régen jelentkeztél. Hogy van Ádi, és a kis pocaklakó? Elmúlt már a rosszullét?

Puszi,
Gabi
k_gabi
 
 


Sziasztok!

Aysegül, ez nem kedvenc póz Kép Ez akkor lett lefotózva, mnikor hasfájás miatt össze-vissza csináltunk vele mindent, aztán itt kicsit megnyugodott.

Gabi, az éjszakák lehetnének rosszabbak is. Most úgy tudok pihenni éjszaka, ha mellettem van az ágyon. Eszünk aztán a végén magam mellé fektetem, cicit a szájába adom és bealszunk mind a ketten. Így éjfél után kb. 2 etetéssel megússzuk.
Nappal nagyon nem tudok aludni, szinte félek elaludni, mindig visszatart valami, még akkor is ha ledőlök kicsit és fáradt vagyok.

Ma voltunk orvosnál az I. sz. Gyerekklinikán, mert tegnap nagyon fájt a hasa a picinek. Persze igazából konkrétat nem mondtak. Alapvetően egészséges, csak ilyen sírós hasfájós baba Kép

Tegnap este én viszont teljesen kivoltam, mert az egész nap nyafizásból, ordításból állt.
De ma kicsit mintha jobb lenne...

Puszi
Eszter
recece
 
 


Eszter nagyon édes a kislányod.

Nem félsz ha veled alszik nem fogod tudni leszoktatni róla. Az enyém is velünk alszik és tartok attol hogy hogy fogom visszatenni a kiságyba

Lini

Kép
lini
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Hátha a következő hómap lesz AZ....

Gabi!
Nagyon aranyos Beni a képen.Kép
Reméljük, nemsoká tudsz egyeztetni a gólyával kistesó ügyben!Kép
Köszi, jól vagyunk. Azt gondoltam, ez a hideg front beindítja a dolgokat, de egyelőre semmi nem történt. Sőt! Még annyi keményedést sem érzek, mint eddig. A tegnapi CTG- n ismét tökéletes eredményt produkáltunk, a vizsgálaton pedig az derült ki, hogy nem nyílt tovább a méhszáj. Szóval várunk. Az igazat megvallva picit már izgulok, mert egyre gyakrabban jutnak eszembe mindenféle emlékek a szülésről....

Eszter!
Biztos a front miatt volt nyűgös tegnap Virág. Bobóval is alig lehetett bírni...

Lini!
Hozzánk csak alkalmanként, és akkor is csak reggel 1- 2 órára jön át Bobó aludni. Így igazán nincs tapasztalatunk, milyen, ha az egész éjszakát velünk tölti, és úgy kell visszaszokatni a saját ágyába.

puszi: Terika (37+2)
terika
 
 


Lini, én egyenlőre nem félek... Valahogy úgy érzem, hogy pici mér rászokni valamire. De lehet hogy nincs igazam. Majd ha nem vagyok ilyen fáradt, akkor megpróbálom a 11-12 órai vagy a hajnali etetés után kiságyba tenni.
recece
 
 


Arivirág, én személyesen nem ismerem Újvári dokit, de több ismerősöm is szült nála (ikresek), és csupa jót mondtak róla. A szülőszoba.hu-n van vele is egy rész, pont ikres szüléssel.

Kép
emma8
 
 


Terika

Örülök hogy jól vagy és a kis pocaklakó még bent lakik a pocidbanKép
Jó hogy ti így tudtátok szoktatni Bobót.

Recece
Én félek egy kicsit mert a baba már most sem hajlandó a saját ágyában aludni.De én is nagyon fáradt vagyok és az éjszaka sokkal egyszerübb ha éhes a baba csak összebújni és etetni és nem mászkálni.Mi így szoktunk elaludni. Képolyan jó
De mi lesz késöbb?????????

Kép
lini
 
 


Sziasztok Mindenkinek!

Szerda óta táppénzen vagyok, azóta nincs is semmi bajom. Kép Mintha elvágták volna.

Nagyon ajánlom a figyelmetekbe a törökbálinti Cora áruházat! Tegnap voltam ott és jól bevásároltam. Kismama nadrágok, blúzok, pólók 700-900 Ft-ra vannak leárazva. Baba ruhák is, rugdalózók 500-600 Ft-ért. Ha valakit érdekel érdemes megnézni

Piroska!
Nekem már kezd látszani valami.....Kép

Üdv Mindenkinek!

Joe

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Sziasztok!

Jelentem, megjöttünk Némethonból!!! Sajnos az eső elmosta a továbbutunkat Balatonra, így van időm bejelentkezni!
Hát lányok, SZUPER volt!!! Nade kezdem az elején.
Hétfő, odaút, repülőgép. Balázs már vasárnap este lázban égett a másnapi repülőút miatt. Hétfőn 5-kor kellett kelnie, de zokszó nélkül tűrte a kapkodós öltözést, a gyorsított ütemű és rövidített verziójú reggelizést és egyáltalán, a hajnali ébredést. A repülőtéren már extázisban volt, minden repülőre közölte, hogy ez lesz a mi lepülőnk, ezzel utazunk a német óószágba. Párom révén ugye standby jegyünk volt, ami azt jelenti, hogy ingyen van ugyan, de azzal a géppel megyünk el, amelyiken hely van. A boardingnál összefutottunk egyik kollégájával, aki szintén Münchenbe vitte a családját, szintén standby jeggyel, csak ők onnan tovább mentek Nizzába. Elég neccesen fértünk fel a reggel 7 órás gépre, de felfértünk és végre elindultunk. Balázs a felszállást kimondhatatlanul élvezte, Neki ez egy hullámvasút volt, fel sem fogta, mi történik igazából. Volt egy rövid szakasz, amikor már nem emelkedtünk olyan meredeken, hogy az élmény lett volna, és még a kaját sem szolgálták fel, ekkor Balázs kicsit türelmetlenül megszólalt: menjünk már! Addig se volt kétségem afelől, hogy nem fogja fel igazán, hogy REPÜLÜNK, de itt minden kétségem elszállt. A leszállást kicsit megérezte a füle, de készültünk nyalókával, úgyhogy egész jól átvészelte.
Kint az itthoni kánikula enyhébb változata fogadott minket, így mivel az érkezés bizonytalansága miatt semmi programot nem szerveztünk aznapra, az autókölcsönzés után (nem volt éppen zökkenőmentes, a Sixt gépe nem fogadta el a bankkártyát) rögtönöztünk egy élményfürdést. Luciéknak biztos mond valamit a "fekete csúszda" fokozat, na Balázs azon csúszott le és még élvezte is... Én attól rosszul lettem, hogy felnéztem a tetejére... Hazafelé véletlenül betértünk egy Kaufhofba, meg egy Tchibo boltba (itt nemcsak kávét kapni...), az eredményről majd később...
Kedden a Bodeni-tóhoz mentünk, ez tervezett program volt... Eredetileg akartunk fürdőcuccot vinni, de aztán kinéztünk az ablakon és meggondoltuk magunkat... Sűrűn szitált az eső. Képzeljétek el, hogy egyszer sem tévedtünk el! A Bodeni-tónak csak egy részét tudtuk megnézni a rossz idő miatt, Lindau-ba mentünk, ez a tónak a Münchenhez legközelebb eső csücske és részben egy szigeten fekszik, nagyon hangulatos az egész. Sajnos ott is találtunk egy Tchibo boltot... Hazafelé iszonyú viharba keveredtünk, így le kellett mondanunk a Csipkerózsika-kastély bejárásáról, helyette 3 órányi halálfélelem jutott egy idegen autóban egy idegen helyen, ömlő esőben és jégpályává vált úton. Mondanom sem kell, hogy Balázs végigaludta Kép Õ még mindig így vészeli át a válság-helyzeteket. Végül este 8 körül Kemptenben megadtuk magunkat az éhségnek és megszálltunk egy pizzériát.
Tegnap délelőtt a müncheni Olimpiai faluba mentünk, épp U2 koncertre készültek, így vidámpark, kirakodó vásár, egyszóval minden volt, ami egy kölöknek kell... Felmentünk a majd' 200 méter magas olimpiai toronyba, ahol rock múzeum, "pénzverde", forgó vendéglő, miegymás várt minket. Valahogy nem tudtam szabadulni az érzéstől, hogy én már jártam itt... Aztán leesett: ez a torony a World Trade Center és a bécsi Donau Tower összegyúrt változata, itt minden együtt van, ami a másik kettőben külön-külön. Miután belefényképeztünk a felhőkbe és a közülük néha kibújó Olympia Parkba, áttrappoltunk a BMW múzeumba. Balázsnak persze az eladó matcboxok tetszettek legjobban, de ezúttal kemények voltunk és ellenálltunk a 60 Eurós mini BMW modelleknek. Innen az utunk a Karlsplatz-tól a Marieplatz-ig tartó sétálóutcába vezetett, amiről annyit kell tudni, hogy egymás szájába érnek a ruha-, játék- és cipőboltok. A napot egy nagyon hangulatos kis sörkertben zártuk.
Ma megint viszonylag korán keltünk, mert 9-ig le kellett adni az autót (itt jegyezném meg, hogy beleszerettem a Volkswagenekbe, de nagyon). Reggeli után egyből a reptérre mentünk, Balázs nagy örömére. Akármilyen jó volt Neki kint, nagyon örült, hogy elindulunk hazafelé. Boldogan húzta Apa táskáját és közben szorongatta az útközben begyüjtött kis Volkswagenjét. Nekem persze muszáj volt bemennem mindegyik duty-ba, egyrészt le kellett csekkolnom a legújabb parfüm-kedvencemet (Dior Addict), másrészt nézelődni akartam. Így keveredtem be egy Benetton boltba. Tudtam, hogy el vagyok veszve és valószínűleg az eladónő is, mert egyből a legszebb felsőit és nadrágjait pakolta ki elém. Így lett Balázsnak pár darab Benetton cucca. A 11 órás gépet értük el végül, a repülőút nagyon izgalmas volt, mert elég erős szél volt, így a levegőben töltött idő sem telt unalmasan.

Hát így telt az elmúlt pár nap, most egy kis szünet jön vasárnapig, aztán remélhetőleg egy hasonlóan jó, de sokkal naposabb hét következik.

Na puszi!
Annamari
muter
 
 


Sziasztok!

Szeretném ünnepélyesen bejelenteni, hogy a mai napon elment a nyákdugó, 1 centis tágulásnál tartunk!!!!!!!!! Izgulás van, de nagyon, nem tudom, milyen ütemben halad majd a dolog, de a doki szerint kedden szülünk.

Szurkoljatok!!!!!!!!!

Terika, te hogy vagy? Lattam, hogy aug. 24-re vagy kiirva. Én 17-re vagyok/voltam. Neked nem kavart be az időjárás?


Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Hú, Annamari, nem semmi utatok voltKép Jó izgis. Tök jók a képek, Balázs már annyira nagyfiús.

Kinga, hajrá!!!! Nekem is 2 héttel előbb ment el a nyákdugóm, mint ki voltam írva, de 6 óra múlva kint is volt Zsombi, szóval, lehet, hogy Ti sem húzzátok keddig! Legyetek ügyesek! Könnyű, gyors, és problémamentes szülést kívánok!

Terika, írj, ha van valamiKép

Mi holnap elmegyünk a Balcsira, fasza egy időnk lesz, de max. kirándulunk meg keresünk fedett strandot.

Joe, már nálam is alakulnak a dolgok, de eddig senki nem akarja elhinni, hogy már a 17. hétben vagyok. Mindegy, én ezt már Zsombival lezongoráztam, már immunis vagyokKép

Puszi mindenkinek!
Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!Kép

Jó rég voltam már, most visszaolvastamKép

Kinga!Kép

Húúúú de izgi nagy drukkok mennek a szüléshez!!!
Várjuk a beszámolót majdKép
Sok erőt hozzá, kicsit már irigykedek, hogy szülni fogsz!!!!KépKépKép

Én most 34hetes és 5 napos vagyok.
Elég nehezen bírom a frontokat, teganp óta fájdogál a pocakom és kemyénedikKép

32.héten voltun k UH-n ahol kislányunkat 2500grammra!!! saccoltákKép
Jó nagy bébi lesz szerintem, nálunk mindenki 4 kg felett születettKép

Már izgulok a szülés miatt.

Szerintetek fogadjak szülésznőt vagy nem fontos annyira???

A párom is bent lesz úgy néz ki.

Ha érzem hogy már itt az ideje felhívhatom a dokit a magánszámán, azt mondta mindig bekapcsolva hagyja?!?

Minenkit puszilok

Sziasztok!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Annamari!
Annyira jó ez a kis beszámoló.Kép Tetszenek a képek is.Kép Balázs már igazi nagyfiú.

Kinga!
Szurkolunk.Kép
Anno nekem egy nap telt el a nyákdugó távozása és a szülés között...
Köszi, én jól vagyok. Meg voltam győződve arról, hogy ez a front beindítja a dolgokat - ennél sokkal kisebb változásnál már majd' megszültem (pl.a 26. héten).Most meg semmi. Még csak nem is nagyon keményedik. Nem értem én ezt... Zalán valszleg most jött rá, hogy mégiscsak jó helyen van ott...Kép

Pirus!
Hát persze, hogy értesítelek!Kép
Ez a jelző, amivel az időjárást illetted jól megrötyögtetett Kép - nem jellemző rád ezeknek a kifejezéseknek a használata. Viszont most valóban ez a legtalálóbb. Még mindig rázkódik a hasam....Kép

Mea!
Tényleg jó rég írtál...
Ne izgulj a szülés miatt!Kép Bízzál magadban meg az orvosunkban és minden rendben lesz!Kép
szülésznő: Bobónál nem volt fogadott szülésznőm, véletlenül szültem Margittal. Ha biztos lennék benne, hogy a férjem itthon lesz, amikor beindulnak a dolgok, akkor most sem tartanám olyan fontosnak. DE ő vidéken dolgozik,és nem biztos, hogy időben hazaér, én meg nem szeretnék egyedül lenni éppen akkor, így most egyeztettem Margittal. Õt már ismerem, akkor "bevált" - bízom benne, hogy most sem lesz ez másképp.Kép
Ha úgy érzed, hogy valóban elkezdődött valami, szerintem felhívhatod az orvost. Ugyanakkor azt is megteheted, hogy bemész a klinikára, ott megvizsgálnak, és majd ők hívják fel, és közlik vele, hol tart a dolog. Egyébként ő is ezt az utóbbi megoldást fogja szerintem javasolni - nálam legalábbis így történt anno. ( de azért először én is őt hívtam Kép)

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Terika, ne harizz, de tényleg nem jutott jobb szó az eszembeKép Ez már a totális kiábrándultság. Tavaly közel 2 és fél hetet voltunk a Balcsin, egyszer tudtuk Zsombit megfürdetniKép Idén sem volt még a vízben és elnézve a prognózist, a jövő hétre is záporokat, hideget mond. Tegnap este férjem úgy döntött, hogy csak a hétvégére megyünk le, majd jövő pénteken felkerekedünk és inkább Horvátországnak vetjük az iránytKép Most keresek valami nem túl messzi, de jó kis uticélt.

Nahát, jól elkényelmesedett ez a Zalán-gyerek!Kép

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a drukkokat, mindenképpen irok majd, hogy ment a dolog. Illetve ez kicsit túlzás, mert valószinüleg csaszim lesz, de hát azért biztos lesz mit mesélni.
A haskeményedések nálam a múlt hét óta váltak többé-kevésbé rendszeressé, nekem az jött be enyhitésként, ha jó mélyeket lélegeztem és a hasamba küldtem a levegőt - túlzás talán, hogy jógalégzés lett volna, de talán valami olyasmi. Emellett a melegvizes zuhany is müködött.

Piroska!
Ha belegondolok, tul.képpen nekem is két héttel hamarabb van most, mert 17-e volt kitüzve, de egyelőre nincsenek fájások, csak azt érzem, hogy tágit. Megbeszéltem a babával, hogy birja ki keddig, mert a dokim leruccan a Balcsira és jó lenne megvárni. Meglátjuk.
Jó nyaralást nektek, Horvátországban szerintem is jobb esélyeitek vannak, itthon a jövő hét is még változékony lesz, esni is fog /H. Bóna Márta után szabadon :-) /.

Terika!
Örülök, hogy jól vagy. Zalánnak igaza is van, hogy jól érzi magát bent, de azért kint sem lesz rossz dolga ugyebár.

Puszi mindenkinek,

Kinga
kgk
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk! Kép Most jöttünk meg a Balcsiról, és nekünk elég jó időnk volt, szerencsére. Tényleg szerencsések vagyunk. Pirus, azért csak lesz jó időtök nektek is! Nagyon drukkolok!

Kinga: hú, ez már izgalmas! Kép Drukk nektek is!

Terika, hihetetlen, hogy már te is itt tartasz! Még emlékszem, amikor bejelentetted a tesót! Kép

Annamari: de jó is lehetett nektek! Kép Kistesó project?

Ágiboszi: a múltkor láttalak az uh-on, de te nem ismertél fel. Kép Meg a kis családoddal voltál, így nem akartam zavarni.

Velünk minden rendben. Ádám már nagyon ügyes, okos kisfiú, csak iszonyú eleven. Néha nagyon ki tud purcantani. Pl. egy fél percig nem nézek rá, és már fenn van a létra legtetején!!!!! 14 hónaposan!!!! Mondja már, hogy apa-anya és ava-ava (vau kutya).Az összes testrészét ismeri, csak néha a fülét összekeveri a fütyijéval. Kép stb-stb. Nem akarok áradozni, mert ezzel telne be az egész oldal. Kép
Kismaszat 13+4 hetes. Reméljük, minden rendben van vele! Már nagyon szeretnék túllenni az AFP-n, és a genetikai uh-on. Utána talán megnyugszom. Kép Tudjátok, mindig paramami voltam. Kép
Indigo: betehetsz a táblázatba, ha akarsz. Kép

Sziasztok, shine
shine
 
 


SziasztokKép

Shine Kép
Jajjj, ne hari, tuti el voltam havazva agyilag és azért nem figyeltem, de mééééééééééééérrrrrrrttttttt nem szóltál rám???????? Legközelebb légyszi légyszi gyere oda nyugodtan, nem zavarsz. Amugy akkor voltunk az első uh-n ami megállapitotta pocaklakó valódi létezését és korátKép
Nem semmi kisfickó Ádám, látom ő se megy a szomszédba huncutságokért, Dani is imádja a létrát, multkor függönyt szedtem le és végig a fenekembe volt a létrán a kisördög.
Fütyi és fül keverése KépKépKépKép
Én aug 22én megyek majd ujra uhra, a 12. heti tarkóredő mérésre. Te mikor jösz be ujra a klinikára??

Terika Kép
Zalán egész jól befészkelte magát, ha erre a hüle időjárásra se gondolta meg hogy megnézze milyen is idekintKépKép

Kinga Kép
Mennek a drukkok ezerrel, bár már az is lehet hogy boldog anyuci vagy és éppen babódat ringatod már Kép

MeaKép
Én fogadtam annak idején szülésznőt, nekem nagyon jó volt hogy valaki velem volt végig és segitett mindenben. Tudom neked ajánlani Zsoldosné Etát, nagyon türelmes, kedves, jó szülésznő.
A Ctgére járás idején taliztam vele és minden megmutat a szülőszobán, megkérdezte hogy vannak e különleges kéréseim a szülésnél, vagyis nagyon figyelmes volt, azóta is többször találkoztunk bent a klinikán és mindig van hozzánk egy két kedves szava.

Pirus Kép
Bizzunk benne hogy nem lesz fagyasztó az időjárás a tengerparton, mert itthon ez már csucs hogy pár nap alatt laza husz fokkal van hidegebb.

Annamari Kép
Tök jó volt elolvasni a beszámolótokat. És hogy a fiad már mekkora nagy legény, csini pasi Kép

Joe Kép
Nagyon jól tetted hogy elmentél táppénzre, pihenj sokat, olvasgas, sétálj, aludj, vagyis élvezd a pocakosság minden pillanatátKépKép

Hétvégén voltunk esküvőn, az időjárás kegyes volt hozzánk, az autó sajnos nem, péntek este elromlott igy vonatoztunk, bár jobb hogy pénteken mondta hogy bye bye, mint utközben az autópályán.
Dani fergetegesen érezte magát, reggel 6 tól talpon volt este 6 ig, nem aludt egy pillanatot sem, jött ment,dumált, tündéri volt. Jól lefáradtam a végére, alig vártam hogy itthon aludhassam egy jót.

Kép

puszi

Ági
9+4

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Bocsi lányok nem nagyon van időm irogatni, de azért a friss kismamákat betettem a tábliba. Shine, Ági, szülés ideje?

Üdv, Indigo

KISMAMÁK:

<pre>
NÉV SZÜLÉS IDEJE TERHESSÉGI HÉT BABA BABA NEME/NEVE ORVOS SZÜLÉSZNÕ ÉLETKOR
Dorka34 2005.08.01 41 Első Benedek Dr. Radványi Még nincs 34
Terika 2005.08.24 37+5 Második Zalán Dr. Valent Még nincs 31
Nedinabp 2005.09.08 35+4 Második Bence Dr. Kazy Még nincs 28
Kökény 2005.09.08 35+4 Első Bulcsú Dr. Radványi Még nincs 30
Mea 2005.09.11 35+1 Első Lívia Dr. Valent Zsoldosné Eta 26
Kgina 2005.09.11 35+1 Első Kisfiú Dr. Mericili Még nincs 27
Szaffy 2005.09.18 34+1 Első Kislány Dr. Matányi Dömötör Margit 31
Piroska 2006.01.20 16+3 Második Szabolcs Zétény/Hanga Boglárka Szent Imre kórházban ? 30
Joe 2006.01.21 16+2 Első Kisfiú Dr. Ács ? 23
Shine ? 13+5 Második ? Dr. Vermes ? 29
Ágiboszi ? 9+4 Második ? Dr. Matányi ? 38</pre>

ANYUKÁK:

<pre>
NÉV GYEREK(EK) NEVE;KORA ÉLETKOR ORVOS SZÜLÉSZNÕ SZÜLÉSI MÓD KISTESÓ PROJEKT
Mohácska Dani (1994.09.12) 35 Dr. Ruzsvánszky Nem volt Császár Nem
Maszat <table>
Péter (2001.10.17)
Anna (2004.02.29)</pre> 29 Dr. Bánhidy Tóth Anna Császár Nem
Muter(Annamari) Balázs (2002.03.20) 30 Dr. Vermes Nem volt Hüvelyi Igen
Terika Botond (2002.05.31) 31 Dr. Valent Nem volt Hüvelyi Pocaklakó
Krizsi Panna Krisztina (2002.10.16) 33 Dr. Vermes Nem volt (Bagóné Annamária) Hüvelyi Jövőre
Picus Andrea (2002.11.14) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Nem
Orsoly <table>
Lackó (2002.12.30)
Botond (2004.09.23)</pre> 30 Dr. Radványi <table>
Tóth Anna
Dömötör Margit</pre> Hüvelyi Nem
Indigo Fanni (2003.01.21) 28 Dr. Vermes Nem volt Császár Igen
Piroska Zsombor (2003.01.23) 30 Dr. Mericli Dömötör Margit Hüvelyi Pocakban
Fülescsacsi Szabolcs (2003.11.06) 26 Dr. Várbíró Nem volt Császár Nem
Ágiboszi Dani (2003.12.09) 38 Dr. Matányi Zsoldosné Eta Császár Pocakban
Nedinabp Bálint (2004.03.08) 28 Dr. Kazy Nem volt Császár Pocaklakó
K_gabi Beni (2004.05.29) 30 Dr. Bánhidy Nem volt Császár Igen
Shine Ádám (2004.06.04) 29 Dr. Vermes Dömötör Margit Császár Pocakban
Repa Anna(2004.07.29) 34 Dr. Vermes Ismeretlen Hüvelyi Idővel
Icsilya Levente;Máté (2004.10.20) 25 Dr. Ujvári Nem volt Császár(35+0) Idővel
Emma8 Balázs (2005.04.28) 29 Dr. Ács Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Aysegül37 Aysegül (2005.05.11) 37 Prof. Asztalos Nem volt Császár Nem
Titti Klaudia Kitti (2005.05.12) 28 Dr. Radványi Tigyi Zsuzsi Hüvelyi Nem
Szilvi8 Virág (2005.05.23) 29 Dr. Sipos Zsoldosné Eta Hüvelyi Nem
Akinorev Gergely (2005.05.24) 22 Dr. Gimes Dömötör Margit Császár Nem
Recece(Eszter) Virág (2005.07.02) 34 Dr. Valent ? Császár Nem
Lini Lacika (2005.06.24) 29 Dr. Valent ? Hüvelyi Nem
Anitq Zsófi (2005.07.12) 32 Dr. Radványi Tóth Anna Hüvelyi Nem</pre>

Ha a táblába szeretnél bekerülni, küldj egy e-mail-t az adataiddal a profilomban levő címemre

Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


SziasztokKép

Indigó Kép
Várható időpont 2006. március 9.
A szülésznőm marad Eta, bár nagyon császárnak néz ki a dolog ujra.


köszi szépen
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok Kép
Már régóta olvaslak Titeket és most csatlakozni szeretnék Kép
Tegnap voltam a klinikán ultrahangon és egy 5 hetes pocaklakóm van Kép

Indigo Kép
Küldtem levelet, köszi Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok Kép

Annácska Kép
Üdv közöttünk, érezd jól magad Kép

Jányok mi ez a haldoklás? kisütött a napocska és mindenki kimenekült a lakásból?

Én mára már kiedzettem magam, egy halom téglát segitettem felhuzni a tetőtérbe, egész szépen növögetnek a falak, néha olyan jó felmenni és megnézni, máskor meg annyira letör hogy mikorra leszünk kész és hogy még mennyi mani fog elmenni...

Nah nem nyavalygok tovább, tessék irni, hogy legyen mit olvasnom KépKép

puszi
Ági
9+5

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok Lányok!

Vagyok vagyok, csak írni nincs erőm. Most ébredtem, s gondolom bekukk. Gratula minden új Pocakosnak!
S kitartás minden pocakosank és MamánakKépKép
Mi jól vagyunk!! Andi hát lassan el kezd beszélni. Lányok ez milyen nehezen megy. De amiket mond az nagyon szép.
Napi egy új szó kb. 1 heteKépKép Ahhoz képest, hogy novemberben betölti a háromat. Én nem tudom, hol hagyta a beszélőkéjétKépKép
Mai szó: szia
Tegnapi nem
Múlthét szavai: mama, baba, kaka, papa, meg egy csomó új állathang.
remélem mostmár beindul, mert azért kicsit aggódtam, hogy teljesen értelmes gyerek, amiket tud beszéd nélkül néha több is szerintem ami elvárható lenne..1 2 3 fogalma írásban felismerés. Na ne gondoljátok, hogy itt ülök, és mondom neki, de pl. megkérdezi a rendszámokon a pólókon lévő feliratokat s egyenként kérdezi a számokat betűket...aztán megjegyzi.
Remélem a szavak megjegyzése is ilyen gyorsan fog menni mostmárKépKép
Azt is mondja, hogy hogy hívják na de azt csak ennyi aiKépKépKép
Mi a felújítás kellős közepén vagyunk mostmár kifelé mászunk belőle istenem soha többet új bútor méretre mennyi ajtó, polc és mindegyik felfúrva a falra...
Szóval kicsit sokKépKép
főiskola megy, novemberben angol alapfok megpróbálása BME nyelvvizsgán.
Fősulin még két vizsga van hátra az elsőből aztán vége...
Andi szeptembertől de. ovis lesz.
Teljesen szobatiszta éjszaka is. Már legalább két hónapja.
pss pfü vel jelzi bár mostmár a kaka szót is mondja, de még ezeket a szavakat nem mindig használja megfelelő helyzetben Kivéve a tegnapi meg a mai szótKépKép
meg a nevét ha kérdem.
Hétvégén elmegyünk Egerbe egy kis pihire csak pár nap de már ránkfér - ez az idei nyaralás a felújítás miatt.
Szóval olvaslak Benneteket csak írni vagyok lustiKépKép
Indigó voltatok szemésznél??

Puszi Mindenkinek Picus
picus
 
 


Sziasztok !!!

Na akkor én vagyok a jó hír hozója !!!

Terika Zalánja ma délután úgy 4 óra körül megérkezett. 3 kg fölött van, anya baba jól vannak.Kép

Ennyit tudok, ezt is a szomszédomtól, aki Terika barátnője, Õ se tud többet.

Terika !!!
Gratulálunk, sok boldogságot az új családtaghoz !!!

Puszi: Maszat
maszat
 
 


Terika!!!!!!!!

Hú, hatalmas gratula!!!!Kép Nagyon sok boldogságot kívánok az egész családnak és sok tejcsikét Zalánnak!

Puszi: Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


TerikaKép

Hatalmas gratula nektekKép akkor Zalán még is ugy gondolta hogy ha már ilyen hüle az időjárás megkönyörül rajtad és kibujikKépKép

Sok boldogságot az egész családnak, Zalánkának meg sok sok fini tejcsitKép

Kép

puszi
Ági

Ui: Sms szerint: ma délután 15 óra 35 perckor, 3400 grammal és 55 cmrel érkezett meg ZalánkaKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Terika!
Gratulálok, és sok boldogságot kívánok nektek! Kép Kép Kép
Puszi
Gabi
k_gabi
 
 


Terka!

Gratulálok és további sok tejcsit, meg boldogságot Nektek és Zalánnak !!!!!

Picus
picus
 
 


Terika

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!!!!!!!!!

Lini

Kép
lini
 
 


Terika!

Nagyon sok örömet és boldogságot, békességet, egészséget és sok-sok tejcsit kívánok Nektek és Pici Zalánnak is!
Kép

Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok,

Milyen jó hírre (hírekre) nézek be. Már ezer éve nem jártam erre, de ahogy az idöm engedi majd visszaolvasok.

Terika,

Hatalmas gratula Zalánhoz, sok boldogságot kívánok.

Ági,

Ahogy futtában végignéztem az utolsó oldalt megakadt a szemem 9+5-ön. De jó! Nagy-nagy gratula nektek is.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkesve irom az oromhirt:jul.21.-en megszuletett Benedek, holnap mar 3 hetesek leszunk, sokat eszunk, keveset alszunk, de lassan osszeszokunk...

Gratulalok en is minden friss anyukanak, es kitartast a pocakosoknak!

Dorka.

ui.Toth Anna volt a fogadott szulesznom...
dorka34
 
 


Terika!Kép

Hatlamas gratula!!!Kép

Annyit meg tudtok írni lányok hogy ki Zsoldosné Eta és ki Margit szülésznő, hogy ismerem őket meg, mert még egyikkel sem taliztam személyesen és gondolkozom nagyon kit válasszak szülésznőnek.

Kérlek írjatok nekem róluk privibeKép

bbb@vipmail.hu

Nagyon köszönöm

Ja péntken megyek első CTG-re, ez mennyi ideig tart és ki csinálja???Ki lesz ott?

Meg megyünk UH-ra kiváncsi vagyok a bébink méreteire, hogy még mindig nagy eKép

Majd írok mi volt.

Mindenkinek sok puszit küldök!!!

Mea(35+3)

Mea
mea
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?