Új privát üzeneted érkezett!

Akkor tényleg ,elolvastam Kép


De köszi a felvilágositástKép)


Akkor most pontosan hol is lesz és mikor?


Annyira nem vagyok ám itt ismerös ,ugyhogy kérem elmagyarázni az utvonalatKép


KöszikeKép
aanita
 
 


Sziasztok!

AnitaKép

Na,örlök,hogy megtaláltad az invitálástKép.
Írd meg,merről jössz és akkor írok pontos útvolnaltervetKép!

Móni

Na,de jó nektek,bizti jó lesz a nyaralásKép.
Nyafogás. a pasik már csak ilyenek,hiába,kevesebbet bírnak,mint miKép!

Szilvi

Örülök,hogy jól éreztétek magatokat,és hogy minden rendben voltKép.szeretnék egyszer már én is eljutni arrafelé,de az még messze leszKép.
Most is azon filózok,hogy ősszel-télen merre érdemes menni,ahol azért melegebb van ,de nincs is nagyon messzeKép.Igazából fürdeni úgysem nagyon akarok...
Tali:na,akkor majd Te próbálj mesismerni minketKépKép!

Na pusszantás,ha vkinek van még kérdése,akkor hajrá!!!Kép

Orsi?Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Remélem tudok menni, és ha nem zavar benneteket viszek fényképezőt!
ok?

Kép
Kép
kismama2004
 
 

 
 

Hát ha sikerül menni ami ugye a Kebikétöl függ,akkor mi a Zrinyí ut-ba lakunk, a stadionnál vanKép
aanita
 
 


Szilvi

Hozz csak nyugodtan,én meg majd kamerázokKép))).

Anita

Akkor a JET kút felől jössz ezek szt.Akkor jössz felfelé a körforgalom felé és bal oldalon van egy utánfutó kölcsönző és egy buszmegálló.Ezzel szemben van egy utca,ott kell befordulni(a sarkon sárga sorlakások, szemben a másik sarkon meg vmi kocsma volt régen,vagy mi).Aztán mentek ezen az utcán és bal kéz felől fogtok majd látni egy 4 emeletes házat,na az a mienk,itt kell befordulni balra.Ha mentek tovább,akkor jobb kéz felől a ház után lesz egy füves rész,meg egy parkoló,ott leszünk mi,mert ott van a kis homokozó,szt ott már meg fogjátok látni.
Ha nem vagy benne biztos,akkor küldj egy mélcímet és elküldöm a telszámomat!

Pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


szerintem megtaláljuk Kép de azért jó lenne a pontos utca névKép

amugy mikor kezdödik a buli?
aanita
 
 


Anita

A pontos név Kalmár tér 20Kép.Ennél pontosabbat nem tudokKép.
16.00 után mi már lent leszünk és várunk mindenkit sok szeretettelKépKép!

Akkor csak ügyesen,gyertek!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Oké akkor mindent tudok ,már csak a gyerköctöl függ mindenKép
aanita
 
 


Helló Csajok!

Sajnos-sajnos (!!!) nem tudtam menni, mert a férjem ma 9-ig dolgozik, így nem tudtam megszerezni az autót. Pont ma!!!
Legközelebb biztosan ott leszünk
A fényképekre kíváncsi vagyok ám!

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Össz 7 fénykép van.
ide tegyem fel, vagy küldjem mailben?

Azt hiszitek hülye vagy, hogy ilyenkor a neten csavargok.De nem! Sáska van a hálóban,Ati most jön haza a munkából, és majd ő fogja "elintézni"azt a dögöt.KépÉn félek tőle, és ez elég élénk!Kép

Anyapoc
képzeld,haza kellett gyalogolnom:Kép, Jól elfáradtam!Veszprémben, amit nagyon "szeretek" az a buszközlekedés.KépPont az orrom előtt ment el.

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,elvitték a kajánkat innen a lépcsőházból,amit Total Food-os csaj szokott hozni és felakaszt mindig az ajtóraKépKép:.Pedig itt olyan sokan nem járnak,na meg csak kulccsal lehet bejutni,szóval mire hazaértünk délben,kaja seholKép.Most még várok,hátha vmelyik szomszéd vitte be,hogy hűtőbe tegye,de nem nagyon hiszemKép.Rendeltem is másik kaját,mert már az éhhalál küszöbén állok,de nagyon kiakadtamKép.

SzilviKép

SáskaKép.Mi lett vele?Ja,azok ah csapdában érzik magukat...KépKép.
BuszKép.Ismerős,ide eleve elég nehezn lehet eljutni,nem sok busz jön erre,reggel mi is gyalogoltunk,mert olyan lehetetlen időben jönnek a buszok,gondoltam,nem várokKép.
De akkor ezek szt megvolt a ksimama torna tegnapraKépKép.
Szt a képeknek csinálj egy albumot itt a babaneten és megadod a nevét és akkor ott meg tudjuk nézni.

Móni,AnitaKép

Kár,hogy nem jöttetek,pedig jót dumcsiztunk,de majd megkukkoljátok a képeket!Kép

Na megyek,intenzíven várom a kajátKépKép!

Pusz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok Lányok!

Elkészítettem a Balatoni gyerekek fotóalbumát.
Ha lesz időtök nézzétek meg.Sztem nem szörnyű!Kép

Anyapoc
sajna meghalta magátKép, elég élénk volt, és még rám is repült.A szomszédok biztos felébredtek ráKép
Még rágondolni is rossz!!!!

Na igen, a kismama torna meg volt.Legalább 1 óra volt mire haza csettegtem.Bosszúból bevágtam egy rétestKépKépKép

Voltatok strandolni???

A kajcid előkerült???Vagy valaki ebédelt egy jót??Kép


Hali
Szilvi
33

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!

Szilvi

Szt tök jók lettek a képek,az tetszik a legjobban,ahol egy nagy hátsó látszik belőlemKépKépKép!Na meg hogy ugye Te egyiken sem vagy rajta,de majd legközelebbKépKép!
SáskaKép.Én a cserebogarakat szoktam üldözni esténként,tegnap is volt egy élményemKépKép.Én sem szívelem őket a lakásbanKép!
Azért nem irigyellek,hogy gyalog kellett hazamenned.KépNem egy rövidpályás kocogás volt...

Strandon nem voltunk,mert pocsék volt az idő,nem is mentem sehova,mert délelőtt voltunk egyik ismerősnél a Haszkovón,épp elég volt onnan hazaérniKép.

Kaja nem lett meg,de valszeg a gyerekek vitték el,mert most este,amikor mentünk le anyummal,lent álldogáltak,mi meg ezt beszéltük jó hangosan(hogy mindeki halljaKép).Amikor jöttem fel,már fent voltak a másodikon(valószínűleg egyik ott lakik),és amikor odaértem a lépcsőfordulóba,az egyik mondta,hogy "mondtam,hogy már jön",mire a másik becsapta az ajtót(nagy zacskózörgések közepette).Aztán a kiscsaj mondta,hogy "a harmadikon lakik,abban a lakásban",ami gondolom,rám vonatkozott.Szóval olyan volt,mintha vissza akarták volna csempészniKépKép.Majd azért egy-két bgeszólásom lesz burkoltan,hogy véletlenül se jusson eszükbe többször ilyet tenniKépKépKép.Ráadásul valószínűleg annak az alattunk lakónak a gyerekei voltak,akivel már összevesztem egyszer,mert egy összeférhetetlen alak,aki azt hiszi magáról,hogy tökéletesKép.
Annyira bosszantó,mert ha még vki azért vitte volna el,mert éhes...de brahibólKépKép.Aztán ugye mit mondok egy éhes 3 évesnek?Hogy vki jó poénja miatt nem tudsz most ebédelni,kisfiam?KépKép
De Isten nem ver bottal..KépKépKép

Na,pakolgatok egy kicsitKép.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Most néztem meg a képeket, nagyon jók! Annyira sajnálom, hogy nem lehettünk ott!
Sajnos csak egy autónk van - remélem már nem sokáig, erősen lobbizok egy saját autóért -, így csak úgy tudom elvinni, ha a párom hazaért.
Már keresgélek pár hete autót magamnak, de amit találok, az a férjemnek valamiért sosem tetszik, valami hibát mindig talál bennük. Türelmem már fogy, így lassan talán dűlőre jutunk.
Busszal nem vagyok hajlandó innen bemenni, mert a múltkor is, egyik kezemben a kocsi, másikban a gyerek, tömeg, persze senki nem adja át a helyét. Amikor az egyik kanyarban majdnem elestünk, akkor kérdezte meg egy tizenéves kedvesen, hogy le szeretnék-e ülni. Szóval egy rémálom, többször nem próbálkozom.

Anyapoc
Remélem, azért a kajalopók megtanulják a leckét, talán többször nem mernek ilyet tenni. Most már biztos gondolják, hogy rájuk gyanakszol. Biztos unatkoznak otthon a gyerkőcök, ezzel ütik el az időt. Jó poén mondhatom.

Szilvi
Nálunk képzeld, százlábúak tűnnek fel néha, rettentően írtózom tőlük. Pár hete, meg épp hogy lefeküdtem, éreztem, hogy valami csiklandoz a nyakamon, hát egy hernyó esett rám a plafonról gondolom. Nem néztem körül lefekvés előtt.

Megyek, gyerkőcnek megcsinálom a helyét.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Anyapoc
Nem semmi ez a kaja lopós banda! Nincs jobb dolguk?
Jó utat nektek! Pihenj sokat! Aztán majd várjuk az élménybeszámolót!

Móni
Kár, hogy nem jöttél! Milyen autót szeretnél?

Szilvi
Sokat gondolkoztam, hogy melyik csoportomban tanítottalak! Mikor jártál? Milyen szintre? Mi nem tetszett?
Ha ezekre a kérdésekre válaszolsz, biztos be tudunk majd azonosítani néhány közös ismerőst a csoportból!Kép
Megyek, megnézem a képeket! Biztos jók!Kép

puszi
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Petra
Nem is emlékszem már mikor jártam oda, talán 2001-ben, 2002-ben. Alapfokra jártunk, volt egy Elzi nevezetű tanítvány, többen voltak akkor a Naplotól is. Aztán az egyik srác, suli végén megkérdezett nem mennék-e velük egy magántanárhoz. Mentem, így kerültem el a Tanodából. Nekem nem jött be, hogy csak németül beszélnek hozzám, mikor egy mukkot sem éretek németül. Egy haladónak nem okoz gondot, most már nekem sem talán, de akkor ez nagyon rossz volt. Ja igen, nyertem egy bögrét a Ti segítségetekkelKép, arra már nem emlékeszem, hogy az Orsi, vagy Te segítettél-e.
Most hirtelen ennyi jut az eszembe.

Anyapoc
Gondoltam, hogy tetszeni fog neked az a kép.

Nem is gondolná az ember, hogy egy viszonylag kis közösségben is történnek ilyen dolgok. Ha ez a Haszkovón történik egy 10 emeletes házban, az ember meg sem lepődik.
Ne sajnáld, hogy nem vagyok rajta egy képen sem. Mostanában nem vagyok megbékélve úgysem az alakommal. Ha meg lesz nálunk is a Babó, és tali is lesz , ő biztos felkerül majd a többi édes kis tipegő közé.

Ma megyek a védőnőhöz. Kíváncsi vagyok mi lesz.
Megyünk a héten megnézni a szülőszobát is.

Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Móni
Nem csodálom, hogy nem akarsz buszozni, még egyedül is rossz, nem hogy egy gyerekkel és egy babakocsival.

A százlábúak sem rosszak!!! Azt sem szeretnék az ágyamban találni.Kép

Szivi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Sziasztok!!


Sajnálom ,hogy nem tudtam elmenni ,de itthon dráma vanKép

A párom el akar hagyni és teljesen kivagyok,ha van valkinek bármilyen tanácsa vagy véleménye nagyon szivesen venném mert már kezdek ebbe belehülyülni
aanita
 
 


Rupetra
Én is nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott. Autó: igazából Suzuki Swiftre gondoltam, nagyon tetszik az új változata. Bemegyek a szalonokba, megérdeklődöm a hitelezés feltételeit, aztán remélem, hogy finisbe ér a dolog. Nagyon rossz, hogy nincs autó itthon, így mindig máshoz kell igazodnom. Anyuék sokszor bevisznek, ha mennek hazafele, de hát ez nem az igazi.

Aanita
Szörnyű, ami Veled történik, de igazából ebben én személy szerint tanácsot adni nem tudok, hiszen ennyire nem is ismerjük egymást. Szerintem az tudna használható tanácsot adni, aki jól ismer mindkettőtöket.
Mi romlott el közöttetek? Ha valami konkrét dolog miatt van baj, akkor azt gondolom lehet orvosolni nem? Az segít mindenekelőtt, ha jól átbeszélitek a dolgokat, hogy min kell javítani, mit kell megváltoztatni. De ezek csak általános tanácsok.

Szilvi
Képzeld, mi volt ma reggel a nappali függönyén: egy sáska, vagy mi óriási lábai voltak, nagy teste és hosszú csápjai. Egyből az eszembe jutottál. Fogtam egy desszertes dobozt, aztán abba beleturkáltam. Majdnem félrement, megállt a szívem is a gondolatra, hogy esetleg rámugrik. Szerencsére sikerrel járt az akció, kivittem az udvarra, remélem nem jön vissza.

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Anita

én is sajnálom ami Veled történik. Nehéz így bármit is tanácsolni, mint ahogy írta Móni is, nem ismerjük egymást és a körülményeket sem.
Sztem ne zárjatok le semmit véglegesen, talán egy jó alapos átbeszélés után, egy kis szünetet lehetne tartani.Azalatt talán a párod el tudja dönteni, hogy mit akar.Sajnálom, de okosabbat nem tudok írni Neked.Kép

Móni
a mi sáskánk nem volt iyen szerencsés, bár mi sem úgy indultunk neki, hogy most meghaaaalsz.KépHa hagyta volna simán elkapni magát, akkor még most is élne szegény.
Az új Suzuki nekünk is tetszik, jó neki a töréstesztje.Remélem sikerül rávenni a párodat, hogy most már alakuljanak a dolgok.KépNekem is akarunk venni autót, de én még várhatok tavaszig.
Igaz télen nem is hiszem, hogy nagyon használnám,főleg ha leseik a hó.

Voltam a védőnőnél,
számolhatom a magzatmozgást, lassan mehetek tesztreggelire és vérvételre. Már úgy hiányzottKép
Az NST is lassan időszerű leszKép
Anyapoc
lassan talán a finisben leszünk????Kép
Bocsi, hogy ezekkel untatlak Benneteket, de nekem ez még mind olyan új.Kép


Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


SziasztokKép

Ahogy olvastuk, biztos jó lehetett a tali, ezen felbuzdulva Mi is megtartottuk a saját kis talinkat-SárváronKép
Elmentünk Bükre , kicsit noszatlgiáztunk, megmutattuk Jocinak és Mórnak, hol mulattak anno az anyukáik.Emlékeztünk a régi szép időkre, mikor még taxival jártunk minden este pizzázni Bükre, mert olyan jól kerestünk a német fürdővendégekenKép
A buli még mindig tart, a gyerekek már édesdeden alszanak. Most vagyunk túl a tatárbeefsteak-en.
Megnéztük a képeitet is, aranyos mindenki, mi sajnos nem fotóztunk.
Legyetek jók és vidámak, mi is azt tesszük.
pussz
móranya
 
 


Elfelejtettük tegnap aláírni: Kirri és Móranya
móranya
 
 


Sziasztok!

Senki nincs a fedélzeten? Pedig nagyon-nagyon rossz az idő, kimenni azt nem lehet. Gergő is eléggé nyűgös volt, most alszik, remélem sokat.

Szilvi
Új Suzuki kilőve, párom megnézte tegnap, szinte nincs is csomagtartója. Gyerek mellé pedig szükséges a csomagtér, főleg ha a babakocsit is szállítani kell. Tegnap találtam az interneten naagyon jó kocsikat, Skoda Fabia kombi, szinte full extrákkal, 10-45e közötti kilóméterrel, olcsóbban, mint a Suzuki. Ezek bemutató autók voltak, csak a tesztvezetés kilómétere van benn. Gyönyörű állapotban vannak, jövő héten megyünk megnézni. Szerencsére a páromnak is tetszik, így talán már a finisbe értünk. Már csak a hitelfeltételek legyenek jók!

Móranya
Irigykedtem kicsit, mikor olvastam a soraidat. Mi még nem is sütögettünk az idén nyáron, pedig már több, mint a fele eltelt. Tavaly olyan jó kis beszélgetések voltak az éjszakában. Közben eszegettünk ezt-azt. Hiányzik.
Egyébként az időjárás sem igazán kedvez, nem elég a barátaink időpontjait egyeztetni, még erre is figyelni kell. Lehetne már legalább 2 hét folyamatos jóidő

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Hétfőn hazajöttünk!!! Visszaolvasni nem volt még időm. tettem fel az albumomba 3 képet. Bence és Lillababa a pociban az album címe.
Lilla is 6 nappal a kiírt időpont után született úgy mint Bence. A két szülésznő is és az orvos is ugyanaz volt, mint 2 éve. Szerencsére a szülés 17 óra helyett 5 óra alatt zajlott le.
Du. 2 órakor mentem át a szülőszobára, hogy nézzen meg valaki mer 3 perces fájásaim voltak. 4-kor burokrepesztés, méhszáj 4 cm. 6-kor még mindig 4 cm. Akkor kicsit elkeseredtem, hogy ebből reggelig nem lesz baba. Oxitocint kötöttek be, a fájások leálltak kb. 20 percre. Az orvos szerint még 2-4 óra és a kezünkbe lesz a baba. A férjem közben 5 óra körül megérkezett. Akkor a férjem úgy döntött ha még ennyi idő visszavan akkor gyorsan hoz nekem valamit enni, mert biztos éhes leszek. 3/4 7-kor elment nekem vacsorát venni. Így sikerült lekésnie a lánya születését! Lilla 7 óra 5 perckor megszületett. Férjem még poénból visszaszólt az ajtóból: "aztán mire visszaérek meglegyen ám"
Lányok, tisztára a vészhelyzet c. sorozat jutott eszembe azt akapkodást látva. Viharos gyorsasággal érkezett a baba. Még az érzéstelenítőt sem tudták beadni gátmetszés előtt.
Még altatni kellett a végén, mert nem jött ki a lepény,ezért csak reggel szoptathattam.
Hát így történt. Azóta a két gyermek hol egyszerre, holegymás után szopizik.
Éjszaka sokat fent vagyunk.
Bocs ha hosszú voltam. Mostantól megpróbálom követni az eseményeket.
A gratulációkat köszönjük!

Puszi, Bambika

KépKépKép
bambika
 
 


Helló!

Most csináltam a Gergőről képeket, küldök egyet.

Sziasztok!
Móni
Kép

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam... két napig gyötört a fejfájás (nem tudom az okot), utána a lakás futott, stb., én meg csak olvasgattam a gép előtt.

Bambika! Kép
Mégegyszer gratulálok, és minden jót kívánok! A képeket megnéztem, nagyon szép Lilla baba!!! És milyen nagy a haja! Kép
Bence hogy bírta a kórházi időszakot? És mit szól a kishúgához??????

Szilvi!
Úristen, úgy gyötör a lelkiismeretfurdalás!!!! Hétfő este az ágyban fekve jutott eszembe, hogy hazafuvarozhattunk volna. Milyen barom vagyok!!!!! Nagy pocakkal át kellett szelned a várost... Legközelebb majd, ha nem akarod, akkor is haza viszlek KépKépKép.
A fényképek nagyon jók lettek!!! És négyszer végig kellett néznem őket, hogy megtaláljam Anyapoc "nagy hátsóját" KépKépKép. Ákos fiam meg jó megfigyelő, mert feltűnt neki, hogy majdnem mindegyiken rajt vagyok KépKépKép. Ahhoz szokott hozzá, hogy rólam nincs kép az albumokban, mert mindig én fotózok.
A sáskás kalandról az jutott eszembe, mikor Enikővel én is ennyi hetes terhes voltam. Ültem a nappaliban a szőnyegen, olvasgattam valamit, amikor a parkettán kopp-kopp, átszáguldott valami kis szürkeség a fürdő irányába. Hamar leesett, hogy mi volt az, és pocak ide vagy oda, fürgén az asztal tetejére pattantam Kép. Egy egér jutott be a házba... Annyi merszem még volt, hogy a fürdőajtót gyorsan becsuktam, nehogy kijöjjön, aztán riadóztattam páromat. Bement, aztán csak nagy csetepatét lehetett hallani KépKépKép. Szembeszállt a kis döggel, aki a csatát nem élte túl... Utána még hetekig félve hallgatóztam a lakásban, és mindig rágcsálás hangokat véltem hallani KépKépKép. Azóta több helyre csapdákat helyeztünk el, mert nem szeretnék újabb betolakodóval találkozni.

Móni!
A szomszédéknak Skoda Fabia Kombijuk van (két kisgyerekkel), és ők nagyon-nagyon meg vannak vele elégedve. Minden szempontból. A hímnemű tag elégedetlen a motorral ("az 1.4 nem húz eléggé"), de hát ez férfibetegség KépKépKép. 3 ezer köbcenti alatt nem érzik magukat jól KépKépKép.
Nagyon jó a kép Gergőről!!! Édes a kis pasi! KépKépKép

Anyapocék már hajókáznak, ugye???? De jóóóóóóóóó nekik!!!! Irigykedem... Kép

Puszi mindenkinek!!!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Bambika
engem még nem ismersz. Amíg a kórházban voltál csapódtam a társasághoz.
Fogadd gratulációmat Lillához, és persze Bencéhez.
Megnéztem a fotoalbumot, nagyon szépek a gyerkőcök.
Látom Herndi vagy. Mi is sokat vagyun Herenden.Lehet, talán egyszer összefutunk.

Móni
Gergő nagyon ari gyerek.Jól meg kellene csak dögönyözni.Eltudom képzelni, hogy visongat közepette.Kép
"Nekünk is volt" (céges)Skoda Fabiánk, kombi.Nagy csomagtartóval,szerettem nagyon.

Kriszta
Ne legyen neked lelkiismeret-furdalásod, inkább legyen a buszsofőrnek aki elment az ormányom előtt.KépIgaz megsem próbáltam futniKép,gondoltam jön másik.Jött is, csak 40 perc múlva.Kép
Anyapoc el van tévedve a "nagy hátsójával" kapcsolatban.De hát a nők már csak ilyenek.

Remélem a fejfájás már nem gyötör!


Anita
mi van Veletek? Rendbe jöttek a dolgok????Remélem megtudtátok oldani a problémákat.

Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Bambika!

Üdv Herendről a szomszédból!KépMilyen pici a világ.
Arról a fényképről ismertem fel a házat és az utcát, ahol Bence a havat "lapátolja".KépA párom szülei is abban az utcában laknak, csak szemben az első házban.
Kb két hete beszélgettünk anyósoddal, hogy ekkora pocakkal egyedül vezetsz be Veszprémbe, NST-re.
Minden tiszteletem a Tiéd volt akkor.Én már nem szeretek vezetni, valahogy nem fér el a pocakom.KépKépKép

Szia
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


Szia Szilvi!!! Kép

Látom, csak Te vagy talpon e vidéken....
Én is csak bekukkantottam, mert Apa mára kimenőt kapott, és egyedül vagyok a gyerekekkel. Enikő már régóta alszik, és fog is reggel hétig mukk nélkül Kép. Ákos meg várja az esti meséjét. Ma neki is buli van Kép...megígértem neki, hogy aludhat mellettem a hálószobában. Nagyon boldog! Ja, és együtt fürödtünk, és a Mc'Donalds-be is elvittem. Szóval ma elkényeztetős napot tartottunk KépKép.
Megyek, mert már türelmetlenkedik.

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


AanitaKép
Szívesen írok neked priviben, ha megadod az emilcímedet.
Nagyon sajnálom, ami veled most történik, de talán nem juttok el odáig, h. elhagyjon a párod.
Várom a címed, puszi és vigyázz magatokra!
Orsi

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Kirri!

Nézegettem a fotóalbumotokat, édes a kiskrapekotok KépKépKép!!!! A friss képek a Füred Kempingben készültek, ugye? Mostanában mi is gyakran megfordulunk ott a barátnőméknél. Éttermük van lent, és ő is ott tölti a délutánjait a babájával. Jó hely...szeretjük a strandját is.

Többiek?????
Mindenki nyaralni ment?

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!4



Sajnos a helyzet eddig változatlan a páromnak avn valkilye igy nem tudom hogy s a mint


Kirri köszönöm elöre is a cimem : bajackvirag@freemail.hu
aanita
 
 


Sziasztok!4



Sajnos a helyzet eddig változatlan a páromnak avn valkilye igy nem tudom hogy s a mint


Kirri köszönöm elöre is a cimem : bajackvirag@freemail.hu
aanita
 
 


Bocs hogy kétszer ment el, mg hogy tele van hibával ,de olyan ideges vagyok hogy ,nem tudok igazán oda figyelni
aanita
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem behozhatatlan a 11 kórházban töltött nap. Képtelen vagyok visszaolvasni. Szilvi és Móni üdv. nektek! Anita sajnálom ami most veled történik.
Kriszta
Bence egész jól bírta a kórházi napokat. Mindennap behozta az apucija 1-2 alkalommal. Bebujtunk egy sarokba és szopizott,mesélte az élményeit. A kishugát pedig egyenesen imádja,mikor együtt szopiznak mindig simogatja. Többször beszalad a kiságyhoz ,hogy megnézze mit csinál. Éjjel is újra felébred , pedig már régóta átaludta az éjszakákat. De már annyit elértünk, hogy nem kezd el ő is sirni ha Lilla sír.

Mennem kell a kicsi nyöszörög.

Andi

KépKépKép
bambika
 
 


AanitaKép
Írtam priviben.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


SziasztokKép

BambikaKép
Hatalmas gratula neked a leányzóhoz, sok-sok tejcsit, örörmöt és egészséget kívánok a kibővült családnakKép

Kedves TöbbiekKép
A képek, amiket láttam szuperek, és irigykedem, hogy Ti tudtok jönni netezni. Én a nagyszülőktől nem tudok netre mászni, így csak akkor vagyok, ha Bp-en tengődünk. Így van ez a héten is, de most azért nincs időm, mert Boti sajna benyalt valami entero.... mittudoménmicsoda vírust, és hasmenése van, meg lázas. A láz 39,2-vel kezdődött, de egy nap után már csak hőemelkedése volt. tegnapra már az sem, illetve estére mégis belázasodott újra. Engem nem is a láza / hőemelkedése zavar, hanem az, hogy most már ötödik napja hasmenése van, és alig eszik valamit. Szerencsére sokat iszik, de szerintem elkezdett fogyni a kis vasgyúróm. Na, szóval száz szónak is egy a vége, most elvileg tudnék jó sokat netezni, de most meg a lurkeszt próbálom naphosszat szórakoztatni, etetni, itatni. Persze amint jobban van, már megy is a csíntalankodásKép

Mindenkinek minden jót, szép időt, jó pancsolástKép

Csirkesz

Csirkesz

Kép

Kép

Kép
csirkesz
 
 


Sziasztok!
Hétvégét anyuéknál töltöttük, a hét első két napja pedig úgy elszaladt, hogy nem volt időm leülni a gép elé.
Most aludt el a Gergő, így van pár percem, aztán indulhatok a házimunka után. Még jó, hogy megvárKép.
Nagyon-nagyon meleg van már most, délután kivonulunk a teraszra, pancsolni. Itt szerencsére jó árnyék van, hatalmas diófa áll szolgálatban.

Bambika
Nagyon jól alakulnak a dolgaitok, de nem nehéz két gyereket szoptatni? Olvastam sokat a tandem szoptatásról, Te is úgy csinálod, hogy először a picúr szopizik, aztán mikor ő már jóllakott, akkor jöhet a nagy? Vagy mindig egyszerre a két melledből szopiznak?

Anita
Sajnálom, hogy ilyen rossz fordulatot vett a kapcsolatod. Most nagyon erősnek kell lenned, hiszen a baba a pocakodban mindent érez, ami veled történik. Nehogy korábban ki akarjon bújni, mert az anyuka nagyon rosszul érzi magát!

Töltsétek kellemesen a napot!

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


MóniKép
Javíts ki, ha rosszul tudom, de Aanita nem vár babát..legalábbis én nem emléxem, h. írta volna.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


MamikKép
Ma éjjel érkezett sms-ben: felvettek a Bp-i Gazdasági Fősulira-közgáz másoddiplomás képzésreKép
Csak győzzem elvégezniKép
Móranya már teljes gőzzel a szakdoliját írja, most itt vannak B.Fűzfőn, délután átmegyünk Jocival hozzájukKépNem ígérem, de talán lesz pár közös fotónk is.
puszka mindenkinek
Orsiék

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok

KirriKép
Biztos Neked van igazad, ebben a hőségben már azt sem tudom, én merre vagyok arccal.

Ti hogy bírjátok?

Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Bent vagyunk késő délutánig a szobában..estefelé "merészkedünk" csak kiKép

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok!

Még vagyunk ám mi is, de mostanában inkább csak olvasóként néztem be ide. Nagytakarítottam. Persze csak részben végeztem, de a kertünk elkészült.Kép Most szervezem a grillpartikat.Kép

Ma strand???
Aki jön aki nem, mi ott leszünk! Holnap is! Kép

Aanita
Hát ez szomorú! Biztos, hogy különválnak útjaitok?

Anyapoc
Megjöttetek már?

Csirkesz
Boti meggyógyult?

Kirri
Gratula a felvételhez! Jó tanulást!Kép

Szilvi
Bírod még a pocakot meg a meleget?

További jó hűsölést mindenkinek!
petra

Petra

Kép

Kép
rupetra
 
 


Kép

Kedves Kismamák!

A K C I Ó ! ! !
Babahordozó kendő vásárlása esetén fél áron adunk mellé egy S-es kendőt!
A K C I Ó ! ! !

Az S-es kendő (2,4 méter) előnyei:
1./ kényelmesen meg lehet kötni bölcsőtartásban a babát. Ez szoptatásra is alkalmas megkötés, illetve a bő pulcsi alatt szinte el lehet tüntetni a nagyon pici babákat.
2./ Egyszerűen használhatod az S-es kendőt már ülni is tudó babáknak, elöl ültetve vagy csípőre ültetve. Ekkor a csomó a hátadon, vagy akár oldalt is lehet, hogy ne nyomja a buszon a gerincedet. A menő-manókat le is lehet tenni a buszon, hogy addig se rajtad mocorogjon, és leszálláskor egy mozdulattal vissza a kendőbe.

Azért nagyon hasznos ezekben az esetekben a kisebb kendő, mert nem lóg le a sok anyag, és így nyáron... hát nem mindegy, hogy mennyit vacakolsz a megkötéssel, és hogy mennyire melegít.

Így az M, L, XL (2500 Ft/db), vagy XXL, XXXL (3000 Ft/db) rendelése esetén az S-es kendő mindössze 1000 Ft azaz egyezer HUF.


Két akciós egységcsomagunk:

1. csomag 4490 Ft
L-es kendő
+ S-es kendő
+ tároló zsák
+ leírás
+ futár

2. csomag 4990 Ft
XXL-es kendő
+ S-es kendő
+ tároló zsák
+ leírás
+ futár


Bóbita babahordozó kendő mérettáblázat

S (2,4 m) egyszerű csomózással használható kendő, kb. 3 hónapos korig bölcsőtartásban, majd 8 hónapos kortól csípőre ültetve
M (3,6 m) egyszerű kerersztkötésekhez 170 cm -ig vagy 55 kilóig
L (4,0 m) egyszerű kerersztkötésekhez 180 cm -ig vagy 65 kilóig
XL (4,3 m) egyszerű kerersztkötésekhez 180 cm vagy 65 kiló felett
XXL (4,7 m) dupla kerersztkötésekhez 180 cm -ig vagy 65 kilóig
XXXL (5,2 m) dupla kerersztkötésekhez 180 cm vagy 65 kiló felett

A kendő anyaga lenvászon, festetlen, fehérítetlen, színe a len természetes színe: törtfehér.
Újszülött kortól 18 kilós korig használható, hintaágyként felköthető a kiságyra vagy a járókára. Leírást mellékelünk.

Forró drót 0-24 óráig: 06-20-915-1595 Ságody Csabáné, Nóra

A megrendelést telefonon vagy e-mailen visszaigazoljuk, és tájékoztatást adunk a küldemény érkezésének várható időpontjáról. A megrendelt babahordozó kendőt a Royal-Sprint Futár fogja kiszállítani, a megrendelés visszaigazolásától számítva 48 órán belül az ország bármely pontjára. Ennek díja 1000 Ft/csomag.

Ingyenes babahordozó kendő tanfolyam és informáició
Miskolcon: dr. Kovács Bettina 06-20-337-4977.
Kecskeméten: Kisháziné Sápi Éva 06-30-456-7687, 06-76-429-950
Budapesten: Ságody Csabáné, Nóra 06-20-915-1595

Kérésre az ország bármely pontján ingyenesen tartunk babahordozó kendő tanfolyamot. Vedd fel velünk a kapcsolatot! Dúlák, védőnők, bioboltok jelentkezését is várjuk.


Rendelés SMS-ben: 06-20-915-1595.

Részletek a babahordozó kendőről: http://hordozokendo.sw.hu
Partnerünk: http://babakocsi.uw.hu

Minden jót, Ságody Csabáné, Nóra
nora976
 
 


Elösször is mindenkinek köszönöm a "támogatást "

Most ugy néz ki a helyzet ,hogy talán megbékélt apa és velünk marad ( na de ki tudja meddig)
Mindegy most bizakodo vagyok Kép)


Amugy nem várok babát,bármennyire is szeretnékKép


Lenne egy kérdésem hozzátok : K tudja milyen bölcsöde az ördögároki speciális bölcsi?

Oda szertném járatni a kicsit és érdekelne a vélaményetek.


Sziasztok : Anita
aanita
 
 


AanitaKép
Írtam emilkét, de nem válaszoltál...örülök, h. rendben vannak a dolgaid.

KépKép
KépKép
kirri
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezt a nagy meleget Herenden töltöttem, kicsit jobb idő volt a családi házban, mint itt a panelben. Most ebben a "lehűlésben" hazajöttem rendbe tenni a lakást.

Petra
Köszönöm kérdésedet, a párom pont most dicsért meg, hogy milyen jól bírom. Alapban elég hátfájós vagyok, de szerencsémre nem erősödött.
Nálunk a hétvégén volt grillparti. Jól sikerült, kívánom a tiétek is legalább így sikerüljön. Gratula a kerthez!

Lányok
Ti is úgy hallottátok, hogy az augusztus is ilyen meleg lesz???Hogy bírták a csemeték?

A múlthéten voltunk a kórházban.Kép Megkaptuk a papírt az apás szüléshez. A héten kell kérnem NST-re is időpontot. Kezdek egy kicsit izgulni már.
Ami nagyon jó, hogy a 7vége felé jönnek a festők rendbe tenni a lakást, így már emiatt sem kell idegeskednem. Már csak a szobabútornak kell megérkezni, és talán rendben leszünk mire a kicsi megérkezik.
Lassan kezdem összepakolni a csomagomat is.

Anita
Örülök, hogy rendben van minden nálatok. Jó, ez az optimista hozzáállás. A bölcsivel kapcsolatban nem tudok Neked segíteni.

Kirri
Gratula a felvételihez! Készültek fotók? Meg lehet valahol nézni őket?

Csirkesz
Boti rendbe jött?

Bambika
Hogy bírtátok ezt a nagy meleget? Nagyfiadat láttam az apukájával, igaz csak messziről, de nagyon ari!Kép

Sziasztok
Szilvi

Kép
Kép
kismama2004
 
 


AnitaKép
Örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok! Az ördögároki bölcsibe két ismerősöm kisfia is járt, ők nagyon dícsérték. Azt, hogy a speciális mit takar, azt nem tudom, csak azt, hogy mind a gyerekek, mind az anyukák szerették azt a helyet.
Bocsi, hogy azt gondoltam, babát vársz.

Rupetra
Hova jártok strandra? Mi még nem találtuk meg a legideálisabbat, ami Gergőnek megfelelne. A vízben nem szereti magát áztatni, inkább locsizni szeret, homokozni. A tavaly előtti alsóőrsi strandon volt ilyen helyzet, amikor kevés volt a víz a Balatonban és a partot is feltöltötték.

Kirri
Gratulálok a sulihoz. Én is sokat gondolkozom rajta, hogy amíg itthon vagyok a gyermekkel, remélem nemsokára gyermekekkel, addig kellene valamit még tanulnom. De az a helyzet, azt sem bírom magamban eldönteni, hogy milyen irányba képezzem magam tovább.

Gergő türelmetlenkedik, megyek.

Sziasztok: Móni

Kép
Kép
bogumil
 
 


Sziasztok!

Csirkesz
Köszi a gratulációt!

Bogumil

Nem nehéz két gyereket szoptatni! Általában egyszerre szopiznak. Ha Lilla sok tejet hagy az egyikbe csak akkor kapja azt a cicit Bence. Így nem kell fejéssel tölteni az időt. Bence a napi két szopizásról visszaszokott a kitudja hányra.

Szilvi

A meleg kikészít mindenkit. Éjjel nincs alvás, mert mire az egyik bébi elalszik felébred a másik. Ez így megy napok óta. Én is láttalak téged. Messziről és magasról KépKép.
Neked is jó nehéz lehet elviselni nagy pocival a meleget.

Kirri

Gratulálok a sikeres felvételhez!

Mennem kell Lilla sirdogál.

B.

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Nem mostanában jártam erre, de most van mire fogni KépKépKép : Ez a nagy hőség... Főként itt a tetőtérben, ahol a gép van. Szegény gyerkőcök is idefent vannak, már beüzemeltük náluk a ventillátorokat (jövőre talán már lesz klíma). Enikőn éjszaka már csak a pelus van, meg egy vékony lepedővel takarom be derékig, így őt nem gyötri álmatlanság. Ákos viszont ismét óránként ébred KépKépKép (mint csecsemőkorában), így valamelyikőnknek vissza kell kísérni. A félelem miatt van, azt mondják, ez ebben a korban természetes. Már beszereztünk éjjeli fényt, csak olyan meséket olvasunk, amiben nincs boszorka, sárkány, farkas stb., a tv-zést teljesen kiiktattuk... Egyszer majdcsak vége lesz, és ismét ki tudjuk magunkat pihenni (csak álmodozok KépKépKépKépKép).

Programunk nem sok van, szinte alig mozdulunk ki a lakásból. Strandon kétszer voltunk, oda is csak este hat után mertünk lemenni. Tegnap Kapolcsra látogattunk, végül csak az árusokat barangoltuk végig, koncertet nem vártunk meg.
Anyuéknál az udvaron van egy jó nagy medence, általában ott hűsölünk a vízben (bár már hűsnek nem nevezhető, mert 31 fokos!!!!).

Bambika!
Jó lehet ez a szopiztatás a két kicsivel KépKép. Gondolom kínálat van bőven! Nekem is jól jött volna az elején mégegy szopis, mert a fejést nem szerettem, de muszáj volt...
Most láttam csak, hogy 11 nap kórház!!!! Miért ilyen hosszú ideig voltatok? Vagy ebben benne van a befekvés?????

Csirkesz!
Remélem Boti már jól van, és vízicsibészkedik a Balcsi- illetve a Rába-parton!!!

Kirri!
Én is gratulálok a felvételhez!!!! Én is a BGF-re jártam másoddiplomára (PSZFK-ra). Te melyik karra fogsz?

Rupetra!
Kert+grillpartik, ez jól hangzik... Kép. Nincs valami tuti jó grilles recepted? Én is szeretnék egy névnapi partit csinálni sütögetéssel, de se receptem, se tudományom Kép.

Anita!
Örülök, hogy rendeződött nálatok valamelyest a helyzet!!!!
Az Ördögárok utcai bölcsiről majd Anyapoc tud neked mesélni, ha megjöttek a nyaralásból. Bulcsú oda jár, így tapasztalataik vannak.

Szilvi!
Mindig nagyon irigykedem a pocakos kismamákra, de most ezekben a majd negyven fokokban nem. Tavaly nyáron is volt nagy forróság, amikor Enikővel voltam várandós, de a félidő tájékán azért könnyebb elviselni...
És egy ejnyebejnye Kép: Még nincs összecsomagolva a kórházi motyó??????????????!!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?