Új privát üzeneted érkezett!

Nahát Eszti gratulálok!!! Tök jó KépKépKép Fantasztikus helyeken jártatok Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Eszti!Kép
Ez csodás hír és nagyon-nagyon gratulálok!!!!
Olyan jó, hogy megint sokáig lesz kismama a környezetünkbenKép Február 23 pedig nagyon kafi dátumKép Kis tavaszhozó lesz a bébiKép
A nyaralós képek pedig gyönyörűek, szerintem jó reklámot csináltatok erefelé Montenegrónak, mert én is szívesen elmennék, kicsit nagyobb gyerekekkel.Kép

Mi még Szolnokon vagyunk, lehet maradunk Petivel két napot.
A hétvégénk fantasztikusra sikeredett. Peti és a nagyszülők jól vizsgáztakKép, nem volt semmi gond. Aludt a gyerek egész éjjel, sőt ma du-án is 3és fél órát. Mi pedig jól éreztük magunkat, de megállapítottuk, ennél hosszabb időre nem nagyon mennénk nélküle, de ez meg már nagyon kellett nekünk, nekem.Kép

Serfi, ti ma voltatok Szolnokon? És nem este hat körül jöttetek vissza? Az Abony elkerülő felé?

Ezt a 92 éves nagypapás dolgot nem értem ám! Ti maszekoltok?

Bogi, megérkeztetek?
Pusszancs.

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Kata, nem arra jöttünk, és már 5kor itthon voltunkKép. Sok ilyen autó vanKép. Tudtam én, h Peti élvezni fogja a Nagyszüleit, és nem lesz semmi gáz! Hiszen Õ egy nagyon nagyon jó gyerekKép!

Edó, Ti mit csináltatok a hétvégén?

Dia, néztem a Spektrumon az ikrekről szóló sorozat egyik részét, hát az vmi hihetetlen volt, az egyik babát szoptatta a csajszi, a másikat a másik kezével tartotta. Remélem, h bírni fogod a meleget, amit a hétre jósoltak!

Kép
seriff
 
 

 
 

Jó reggelt!

Újra itt az Avon kötelékében...
Köszi a gratulákat, arik vagytok!! Kép Kép

Serfi, én is néztem tegnap az ikres műsort, és tényleg nagyon kemény volt, ahogy a két gyereket egyszerre etette, dajkálta. Az egyik a cicin volt, a másikat cumival...nem semmi.

Dius hogy vagy?

Kata, hol voltatok kettesben (amikor Peti nagyszülőkkel volt)?
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap nagyon rövid voltam, 8-kor már húztam aludni, mert az előző éjszaka nem aludtunk sokat. Most bepótolta Peti 1/4 8-1/4 7-ig nyomta.

Eszti! Akkor most olyan 9-10 hetes vagy , ugye? voltatok már uh-on? Peti volt bent? Biztos jó szülők lesztek!! Amikor majd megszületik a manó majd azt fogjátok gondolni mire vártatok eddig...

Csajok! arra gondoltam, hogy az elkövetkezendő évek majd erről szólnak hogy szép sorban megint kismamák leszünkKépKépKép Szóval szerintem mindig lesz egy kismamaKép

Kata! Ti hol voltatok??

Mi most hagytuk egyedül Petit egy fél napra, mentünk Mátét látogatni szombaton. Nagyon édiKép Képzeljétek három óránként szoptathatnak és 10 percet lehet cicin a baba és nem ihatnak tejserkentő teát, amíg nem indul meg a tej. Én ezt nem értem!!! Miért? Emlékszem olvastam egy cikket. Nő Afrikában egy csecsemőt akart szoptatni (nem emlékszem pontosan miért, anyuka meghalt vagy ilyesmi?) ivott egy csomó gyógyteát gyakran tette cicire a babát és megindult a teje.. és ugye nem ő szült...

Puszi

Kép
edó75
 
 


Edó,

szerdán leszek 10 hetes. Voltunk már UH-on a 7. héten, nagyon nagyon megható volt látni és hallani, ahogy vert a szívecskéje...Kép Kép Peti is jött velem, nagyon aktív, egy szavam se lehet! Érdeklődik, kiveszi a részét, utánaolvas, és kényeztet (persze ezzel nem élek vissza). Igazi aranybogár! Kép (dehát nem véletlenül imádom) Kép
Még arra is gondolt, hogy lehet, hogy csinál itt a babaneten egy fórumot leendő apukáknak! Kép
Vendég
 


Edó, hol van ez a szigorú rend? Mekkora hülyeség? Olyan pici még az a baba, 10perc alatt nem sokat bír enni!Mi az, h nem ihat amit akar?
Döbbenetes helyek vannak ám. Kmét sem semmi, de azért nem ilyen durva a helyzet!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!!

Igen, megjöttünk, nem mondom, hogy na végre..., mert nem lenne igaz. Én akár örökre Vászolyban maradnék, de sajna ez egyelőre nem lehetséges.

Látom, mindenki jól van, Esztipesztinek meg most nem is gratulálnék, azon mi már túl vagyunk. Nagyon klassz, hogy ennyi kisbaba lesz megint.
Pussyka, ti jól vagytok? Megy a hús diéta?

Mi tegnap értünk haza, kicsit sokkoló volt, na jó, azért nem ilyen durva a helyzet, de tényleg maradtam volna még. Az idővel nem volt nagy szerencsénk, leszámítva Krk-öt, ahol igazi gatyarohasztó kánikula volt.
A vászolyi tali szerintem is jól sikerült, jövőre megismételjük, ok? Örülök, hogy ti is jól éreztétek magatokat. Lettek jó képek, majd emailben elküldöm. A kis Petik nagyon édesek voltak, és a kis Tivadari tényleg lemamázta az anyukámat.KépA másik Peti meg ügyet sem vetett a fűre, lazán mászott benne, Bali még most is kissé tart tőle.Kép

Bali teljesen megtanult járni időközben, olyan fura, hogy itt togyog ki-be a szobákba, mikor elmentünk itthonról még csak mászott.

Krk-ön is nagyon jól éreztük magunkat, gyönyörű helyen van Katáék nyaralója, tényleg páratlan a kilátás. Viszont Bali elég nyűgös volt éjszakánként, így sokszor nappal is, szóval kicsit hamarabb hazajöttünk. De azért ott is készültek fajin képek.

Serfi, Hanna jó nagyot nőtt!!Meglátogatnánk szerdán az Esztivel, meg Balivel csatlakozva Katáékhoz, ha nem gond, de majd azért rádcsörrenek.

Edó, tényleg durva amit a kórházi helyzetről írtál, de nagyon sok ilyenről lehet hallani. szerencsére ahol én szültem, és Eszti is fog, az teljesen baba-mama barát.

Ancsa, nagyon szépek a képek dubrovnikról, egyszer én is elmennék, na és persze Montenegróba is.KépMentek még valahova nyaralni?

Most megyek zöldbabab főzeléket kotyvasztani.

Puszi

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy, ez szuper lenne, gyertek, várom nagyon!Most mennem kell, majd még írok!

Kép
seriff
 
 


Szerintem is szuper lesz ez a szerdai kiruccanás, remélem tényleg összejön! Rajtam már nem múlik, itt szóltam, hogy nem leszek! Nagyon szeretném már látni Hancit is, pici Petit pedig szintén. Az anyukákról már nem is beszélve! Kép
Vendég
 


Na, csak most bírtam idejönni! Ezt a nagyon meleget nem csippantjuk igazán!

Óh,Babszy, hogy én mennyire megkívántam a zöldbabfőzeléket, de ugye puffasztó hüvelyes!KépJa, és a képek szuperek, írigykedem is miatta, de jövőre nem úsztok meg minket semKép!

Hanci ma először fürdött a nagykádban, mi meg ott gubbasztottunk fölötteKép, vicces volt, elég nagyot nézett, de azért annyira nem ijedt meg, h sírni is kezdjenKép, most meg evés közben beájult, így leraktam, de sztem még mindjárt megébred, mert ez krumplinudli evészet se volt.

Hú, csajok nagyon várom ám, h sszerda legyen, már csak kettőt kell aludni! Ilyen milánói-féle tészta jó lesz ebédre? Mert annak megvan a husirésze a fagyasztóban(made by my mum), és akkor csak tésztát főzünk, meg sajtot reszelünk, okés?

na pusszanat

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Csak most engedett be a babanet, pedig már sokat próbáltam...

Bogi, üdv újra itthon, hiányoztál ám!Kép A szerdát meg majd meg konkretizáljuk, és nagyon kafi, hogy te is jössz kismami!!!Kép

Serfi, ti meg nem semmik vagytok, abban a nagy kádban fürdetitek azt a csöpp lyánytKép És én is várom a szerdát nagyonKép

Mi a hétvégén felmentünk a Normafához, és abban a szállóban aludtunk ahol a nászéjszakánk is volt, és ott vacsiztunk ahol annó az esküvőn. Jajj, de nagyon jó volt kicsit kettesben lenni. De azért vasárnap délutánra már mindkettőnknek nagyon hiányzott a Petyus.

Edó, azért ez a Peti gyerek tud aludniKép És úgy néznék róla képet, mert már rég láttam, és az az "autóversenyzős" annyira cuki.
Kórház témához no comment. Én a mai blikk szörnyűségben is egy olyat olvastam, hogy jajjKép

Diácska, hol vagy? Hogy vagy? 28.hét? Mindjárt az uccsó harmad!! Hajrá-hajrá, és írjál már nekünk valamit, nyugodtan panaszkodhatsz is mindenre, neked lehet, te két gyereket hordassz!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hali!

először is Boldog névnapot Ancsának!!

Hú de kafi egy éjszaka volt, Bali csak egyszer ébredt fel, 1-3-ig, és szinte végig ordított.Kép Most megy az éjszakai ciciről leszokás, volt, hogy már eredményes volt, mert 10-5ig aludt. Egyébként mostanában napközben is sokat nyűgösködik, lehet, hogy a foga, nem tudom...De így nem könnyű vele, remélem nincs semmi baja.

Már álmos is, itt lóg rajtam és anya, anya, anyázik.

megyek is, majd még jövök

Kép

Kép
babszy
 
 


Ancsa! Boldog névnapot!

Babszy, és hajnalban mit csináltatok Balival? Hány kg?
Már csak egyet kell aludni és jöttök! Megyek mert brekeg Hanci!pusz

Kép
seriff
 
 


és már újra alszik is, pedig Vászolyban volt, hogy ilyenkor ébredt. Hogy mit csináltunk vele? Hát felvettük, de már csak nálam nyugszik meg, apánál nem. Ha már elfáradtam, leraktam, hogy üvöltsön, ilyenkor nincs más taktika ki kell fárasztani annyira, hogy elaludjon. Cicit nem kapott végül, 2:1 ide.Kép

Most 9,5 kiló, hétfőn mértem. És Hanci? Hordja már a 62-es rucikat? Napközben elvan már egyedül vagy még ringatni kell ha ébren van? Én is hetekig hozzátapadtam a gyerekhez, majd egyszercsak, úgy a 9. hét körül, már elvolt a kis matracán, persze csak ha hallott és látott.

Mi is várjuk már a holnapot!!

Katus, tök jó, hogy ilyen jól sikerül a hétvége, ez azt jelenti, hogy gyakrabban is megismételhetitek.KépMi is kirúgunk a hámból szombaton, most lesz a sógornőm esküvője, és úgy tervezem, hjogy Balit hazahozom 8 körül, lefektetem, majd anyukámra bízom, aztán megyek vissza bulizni úgy éjfélig. Szegény anyukámnak necces lesz, ha felébred Bali, dehát edződnie kell(mármint Balinak), az élet, kérem szépen, nem habostorta.Kép

Serif, ti tényleg nagy kádban fürdettek? Nem fájdul meg nagyon a hátatok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi, végül nem mentem be Hancihoz, így még alszikKépkopkopkop

Babszy,tegnap fürdettük először a nagykádban, és letérdeltünk mellé. Így még nem fájdult meg, amúgy meg csak 4-5perces program a fürdés, még most! Ha hiszitek,ha nem úgy tűnt,mintha kicsi lenne a másik kád, úgy visszatekeredett benne a kicsi feje,és örökké forgatta, így aztán többször víz alá merült, néha csak a szeme, de volt,h a szája is, na akkor volt sírás.Nem tudom, lehet, h csak meglepődött tegnap és azért nem tekergettKép! Vasárnap este volt 4360g, és én 58cm-nek mértem,de ezt a hossz dolgot nem tudom sosem jól csinálni. Persze, h hordja a 62-s rucit, küldtem is képet Neked, nem kaptad meg? Meg itt is fent van, asszem az előző oldalon. Ja, de van amikor még nagyobb ruha van rajta, sztem tök eltérő a méretezésKép! Nappal mikor hogy, Kata még nem látta ágyban fekveKép. De mindig az van,h cici után 1órával elalszik, dél körül 1órára, délután pedig 30-40percekre, este meg 10körül alszik el, és 5-6között ébred, eszik, aztán így nyomja, tegnap 9-ig, p-sz-v 10-10.30ig.
Látom, Ti is edzitek a NagyszülőketKép! De úgy hallottam, Anyukáddal jól elalszikKép!

Nem válaszoltatok az ebédre!?
Többiek hol vagytok?

Kép
seriff
 
 


Serfi, én még ebédre sem számítottam, úgyhogy abszolút nagyon fincsi, amit írtál! Kép
Várom már, hogy megfogjam a pici lányodat, olyan régen volt már a környezetünkben ilyen pici baba. Bali is olyan gyorsan megnőtt...!!! Most meg már szalad!!! Kép

Kata, szerintem tök jó, hogy elmenetetek kettesben, és nagyon romantikusnak hangzik, hogy visszamentetek a régi helyre! Tök jó! Kép És akárki akármit mondd, kell néha egy kis kettesben eltöltött romantikázás. Kép
Várom már, hogy kis Kásásnak is megsimizzem a fejecskéjét!! Kép

Dius merre vagy? Hogy vagytok a melegben? A légkondi most jó használatot tesz, nem?
Vendég
 


Csajok, úgy készüljetek, h nekünk nincs légkondinkKép!

Eszti, oks, az én derekam most épp úgyis fáj picit! De nem nagyon súlyzózhatsz ámKép!

Kép
seriff
 
 


Pont az lesz benne a jó, hogy nem kell még Hancival súlyzózni!!! Kép
Súlyzózni ott vannak a fiúk! Kép És amúgy sem kell mostanság nekem emelgetnem!

Légkondi nem gond, nálunk sincs, és nem is lesz, mert egyikünk sem bírja. Múltkor Peti hetekig köhögött és fújta az orrát, mert a kocsiban feltekerte...Kép
Vendég
 


Szóval nincs légkondi, hááát, lehet, hogy akkor mégis maradunk??Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó, de nincs nagyon meleg, "csak" 28 fok, idebentKép!

Kép
seriff
 
 


Nálunk van légkondiKép Ezzel csinálok 26 fokot a lakásbanKép

Mi van Diával?

Én nekem is jó az ebéd, csak az én gyerekem 12és2 között alszik általában, úgyhogy nemtom hogy lesz...? Szerintetek, hogy legyen? Bali mikor fog aludni, hogy tervezed Bogi?

Kép

Kép
tikata
 
 


Az egy dolog hogy hogy tervezem.Kép
Egyébként úgy, hogy Bali jövet menet aludjon, más lehetőség nem nagyon van.

Az is lehet, hogy akkor megyünk Serifhez ha már felébredt Peti. Hm?
Kata, a dr. leos bolt messze van? Mert akkor elugranék oda is, mert is Pesten sokkal macerásabb eljutni bárhova.

Serfi, a kaja szupi lesz!!

Kép

Kép
babszy
 
 


Ha most elaludna Hanci, csinálnék még almalevest is, de egyenlőre csak sivalkodik a vállamonKép!

Babszy, Katéktól nincs messze a bolt, csak tőlünkKép.

Kép
seriff
 
 


Serfi, ne vidd túlzásba, leves nélkül is nagyon kafa a spagetti!!! Kép
Vendég
 


Leves már fő, drága férjecskémnek anélkül nem ebéd az ebédKép!

Ha nem adnám elő, szóljatok, őszibarack is van, csak sajna nem túl édes!

Kép
seriff
 
 


mindenképpen követelni fogjuk azt az őszibarackotKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Ancsa, az előbb elfelejtettem írni, h boldog névnapot!!!

Õszintén mondva én annak nagyon örülnék, ha akkor mennénk, mikor felébredt a Peti, és akkor egy kicsit késői, fél3 körüli ebédünk lenne. Persze, ha a Serfinek is jó. De aztán az is lehet, h peti tojik a fejünkre és nem alszik egyáltalán, na akkor meg bármikor mehetünk...Kép
Bogi, a cipőbolt tényleg 5perc tőlünk, de nincs túl nagy választékuk, de annyira, h például Petinek két ugyanolyan szandálja van, de még a csat színe is egyezik. Kép

Az őszire meg Petyus annyira rákattant, hogy ő bizti követeli majd: "deb, deb"=barack.

Kép

Kép
tikata
 
 


deb, deb???? Kép ez aranyos Kép
Vendég
 


HellokaKép

Megvagyok csajok, köszi. Csak javarészt vízszintesben és így nehéz a netezés. A 29. hétKép, próbálok túlélni minden újabb napot egyben. Nagyon remélem, hogy még jó sok lesz!!! Rajtam nem fog múlni, úgy szeretném, hogy minden rendben legyen és, hogy elkerüljük a koraszülést.

Mindenkinek welcome back. Irigy vagyok ezerrel, na de majd jövőre... A szerdai tali meg egyenesen nem fair!!!!!

EsztikémKép Hát nagy gratula!!! Ez szuper fantörpikus, vigyázz magatokra. Aztán ha majd szépen kiírattad magad, jöhetsz sokszor hozzánkKép Jól vagy, drága??? Gyönyörűek a képek!!
Jut eszembe! Összeírtam a katalógusokból, hogy mi kéne. Un petit beaucoup pénz, úgyhogy rekalkulálom a dolgokat. Szerdán nem vagy, de csütötrökön átküldeném, aztán meglátjuk milyen discountot tudsz adniKép
AncsaKép Boldog névnapot!! TAlán te kérdezted, hivatalos dátum okt. 17. Szept 20 utánnal kiegyeznék. Ehhez kellenének még a megadrukkok. Mentek még nyaralni???
KatusKép Édi fiad, hogy van?? Engem már biztos elfelejtett. Tessék neki mondogatni a nevemet!!! És tessék meglátogatni!!!! Majd az uramat leküldöm valamikor az örzőért meg a sterilizálóért. Figyi. Még egyszer említettél egy kengurut is... az áll még??? Ú, olyan ciki, hohy így kuncsorgok..., de próbálok savelni. Most kértünk ajánlatot a bútorra, hááát.
SerfkóKép Mindig nézem az ikres sorozatot, nem semmi dolgok vannak benne. Egyszer mér azt hittem nem lehet űberelni a dolgokat, mikor is megjelent Erzsike a maga 45 évével, 65 éves férjével, 3 gyerekével (köztük egy ikerpár) és terhes 3as! ikrekkel. Durva. De szépen kihordta őket a 34.hétig, szegény a végén már sírt. Na mindegy, te láttad. A csaszi is elég durva. Kérdezted, hát sajna, szerintem az lesz. Bár szrintem biztonságosabb így az ikrekkel, ezért nem bánom. Vágásom már úgyis van...
Szept.7?? Az jó dátumKép Puszi nekik!!!
EdóKép Puszi nektek is. Hát így lennénk. Próbálom túlélni ezt a meleget!!!
PussykámKép Már beszéltünk, de azért pussz.

Csók

Kép
diane
 
 


Helló bárányka!!

Örülök, hogy minden ok, meglesz az a szeptember vége!!!Kép
Kisfiam ma délben Diázott, és közben mutogatta a pocijátKép Ez komoly!!!Kép
Jöjjön csak a Bazsa a cuccokért, az a tuti, mi meg megyünk ha tudunk. Az a kengurus dolog, egy Kengurugoldos világoskék pufis kezeslábas (pl Zsombinak), ami a hűvös őszi napokra szerintem szuper lesz, majd megkeresem. És még mondjad nyugodtan mi kell, ne hülyéskedj, legalább így hagy segítsünk ha már másképp nem tudunk.Kép

Még akartam valamit valakinek, de elfelejtettemKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Dius, jó hogy írtál!
Szeptember húsz már nincs is messze, és ahogy te betartod az előírásokat, biztosan minden rendben lesz! Kép
Már nem sokáig szeretnék bejárni dolgozni (két hetes nyaralásom alatt elment az ügyvezető, és a marketing osztályvezető sincs sehol...), eléggé káosz van itt... Szóval áll a dolog, és szívesen látogatlak majd. Kép

Csajok, én megyek is haza, holnap találkozunk a kecskeméti különítménnyel, szerintem fantasztikus napunk lesz! Kép Kép

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!
Nekem bármikor jó, ha jöttök, majd szóltokKép!

Diácska, Hozzád sokkal többször szoktak menniKép a csajok! Ne félj, meglesz a szeptember vége! És a császár miatt se aggódj, a lényeg Panna és Zsombi!

Kata, most néztem meg a filmet, nagyon vicces volt, szórakoztató, csak nem mindig röhöghettem hangosan, mert evés után az ölembe ájult Hanci! Jó-jó, már leraktam az ágyba, h ne izzadjunk egymáshoz! Eszedbe jutott, h mit akartál még az előbb? Pety alszik?

Várom a holnapot, de most meg kell kóstolnom a levest, nehogy vmi nagyon gáz legyen!

Kép
seriff
 
 


Babszy, írtam 1 mailt.

Kép
seriff
 
 


Serfi majd még hívlak, hogy mikor megyünk, csak még Katával próbálok egyeztetni. Pusz

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Én is nagyon boldog névnapot kívánok!!

És most pedig irigykedem, hogy találkoztokKép Képeket csináljatok!

Dius! a drukk meg megy ezerrel!!!

Bogi! Köszi a képeket, nagyon szupikKép

Nálunk Peti mostanában velem alszik, az apját már kitúrta a francia ágyról és tegnap éjjel nem sok hiányzott hogy én is a földön landoljak. ekkora gyereknek ekkora ágy??

Ja és az a kórház a II-es női klinika Pesten...

Kép
edó75
 
 


Jó reggelt!

Ma 6 ig aludt Bali egyhuzamban, azért ez haladás, nem? Edó, nálunk is ez a helyzet, éjszaka engem is sokszor letúr Bali, nem elég ezeknek a franciaágy??Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt!

Képzeld mi is hétfőn mértük Petit és 8,93 kg volt KépKépKép

No megyek ablakot pucerálni mielőtt itt a kánikula aztán jövök. Írjatok Serifftől!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, na nálunk meg Hanci a sarokban ébredt él 5-kor, a kis zsiráf meg ráborult a fejéreKép, aztán akkor kapott enni, erre 1/4 8-kor ugyanúgy ugyanott ébredt, most meg ficánkol, biztosan érzi, várja, h jöttök csajok!
Ja, spagetti vagy makaróni tészta pont nincs itthon, így penne lesz, de lehet, h ezt nem olvassátok már!

Edó, és Peti pontosan hány hónapos is? És hogyhogy egy ágyban ébredtek? Mi történt?

Kép
seriff
 
 


Hát úgy hogy Vászoly után egy hétig csak reggel öttől aludt velünk, aztán 3-tól és most már este fél 10-től. Sikerült jól elrontanom a kis Petit. Kép Szopi után állandóan elaludt és amikor felkelt állandóan felült és nem volt kedvem(ünk) sírni hagyni... Nem használt a cumi, nem aludt vissza tőle, mint azelőtt... Ráadásul tök sokszor alszik velem (rajtam) Hát ez van. Lesz még ennek böjtje Kép

Kép
edó75
 
 


Jaa és 4-én lesz 10 hónapos KépKépKép

Kép
edó75
 
 


Óh, hát azt hittem, ha ez egyszer beáll, akkor utána nagyjából úgy is marad. És ilyenkor a visszaszoktatást ugyanúgy az elejéről kell kezdeni? Hogy bírja a hőséget Peti? Szztem már most is iszonyú meleg van, hagyd azt az ablakpucolást jövőhétre!

Kép
seriff
 
 


Hát sziasztok!
Szép termés volt,nem mondom, hosszú időbe telt (munkaidőbeKép)végigolvasni az utolsó bejelentkezésem óta.
Köszi mindenkinek a köszöntést! Cukik vagytok!

Minden pocakosnak (kisebbeknek és nagyobbaknak) drukkolok és sok szép élményt kívánok, a babásoknak (kisebbeknek és nagyobbaknak)ugyanúgy, sok napsütést (picit alacsonyabb hőmérséklettel)!!!!

Üdv Kecskemétre, babázzatok, és jó étvágyat a spagettihez! Na meg a hideg almaleveshez!

Gyorsan visszakanyarodva a hétvégémhez, a 92 éves nagyapához: Férjecském nagypapája 94!évesKép (mint utóbb utánaszámoltam)neki volt a birthday party-ja, igazi családi esemény. Nagyon szerteágazó családról van szó, talán ez az egyetlen alkalom, hogy összejönnek, velünk oldalbordákkal együtt.Na itt voltunk vasárnap. Kata, kicsit maszekoltunk, igen...

Mindenkinek, aki kérdezte, igen, megyünk még nyaralni, Krk-re, aug végén, kb 1 hétre. Várom is meg nem is. Mennék nagyon!!! de ez egyben a nyár végét is jelenti. Akkor meg én mindig olyan rosszkedvű vagyok valahogy. Bár őszi gyerek (gyerek?!)vagyok, utálom az esőt, a hűvöset, és a téli hónapokat!

Na pá mindenkinek, megyek dolgozgatok....

Kitartás a nagy kánikulában!!
anniecoe
 
 


Már kész vagyokKép Még a múltkori nagy esőzés kosza rajta volt és nagyon utáltam..
Hát a rosszat (alvás) könnyű megszokni..Kép Mármint nekem "rossz" mert ha vele alszom nem tudok semmit csinálni napközben így mindig odakészítek egy könyvet és olvasok ha nem tudok aludni. Aha előről kell kezdeni, de álltalában ilyenkor gyorsabb az átállás

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Edó, ha tudnád,hány eső nyoma van a mi ablakainkon! Csajok már el is húztak!Kép De Hanci "beszégetett" Velük és mosolygott RájukKép!
Ráadásul az almalevest elfelejtettem előadni!

Bazsi hatalmas nagyfiú, és kópé is!KépEszti csokibarnára sült, éhes kismamaKép!
Csajszi most is beszél, beleszól, h mit írjak, és azt mondja kár, h a vőlegénye is ilyen hamar elfáradtKépKép!

Babszy, remélem, h épségben hazaértetek!

Kép
seriff
 
 


Helló!

No Serif, mi aztán jól elhúztunk, bocsi. Peti itthon is nyafkaKép Szerintem ez az idő, de legalább a buszozást élvezteKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hanci meg hagyott kiporszívózni-na azért nem aludt el, ill. csak 10 percre-meg felmosni, most viszont nyűglődik,pedig épp most evettKép!

Kép
seriff
 
 


Éreztem én, h haza kell jönnünk, apánk még mindig dolgozikKép Kicsit morci lettem volna, ha ott várjuk meg...

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!

Megérkeztünk szerencsésen, Katának igaza volt, Kecsóra hamarabb eljutok innen, mint Diához. Ez nem annyira normális, igaz?

Nagyon jól éreztük magunkat!!Hannácska irtó édes, csomót nevet, dumál, és pont úgy alszik mint Bali ebben a korszakában. Elaludt a vállamon a kis édes...persze aztán Balázs fel is ébresztetteKép. Bali nagyon pörgött ma, igazi rosszcsont volt. Peti édes, mint mindig, és természetesen jó fiú, csak a barackért volt egy kis hiszti.Kép Szóval klassz volt a mai nap, leszámítva ezt a meleget.

Na mindenkinek jó izzadást!

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Babszy, és bevált a terved, aludt Bali az úton?
Hú, estére már iszonyúan izzadtunk, de végül is csak elaludt 10körül, hanyatt és fél 2-ig így nyomta, aztán megfordítottam és 3/4 6-ig még szundikált tovább, de az akkori evés után csak 1/ 28-ig bírta, most meg egyszerre csuklik és beszélKép!
Most meg asszem nem vagyok normális, csirkecombot sütök a 40 fokbanKép!
Majd teszek fel képeket...

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: